|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.5.2008 15:48:00   
ledenka
eh, testi so brez veze user posted image  itak pol čez par mescov veš, kaj je blo user posted image  

jaz mam dost vseh minusev in jih ne mislim več kupovat... dokler ne bom 100% in kak mesec po zamudi M user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 801
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.5.2008 15:49:13   
oktavija
Ledenka - 6 terapij klomifena sem že imela....nisem pa imala 3D UZ in hormončke mi niso pogledal....sej bo hitro minilo....

Jazzz27 - Jaz bi ga tudi delala šele v ponedeljek 12.5.!

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 802
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.5.2008 15:50:03   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

ledenkica si bila kaj pridna zdaj med prazniki?? 


no, bolj poredna user posted image  ampak na tapravi način user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 803
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.5.2008 15:51:14   
ledenka
vita user posted image  vidim, da nas gledaš

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 804
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.5.2008 15:53:52   
ledenka
oktavija, potem ti bodo zagotovo vzeli kak liter krvi user posted image  za vse možne teste. ene lahko narediš kadarkoli, ene v začetku ciklusa in ene tam nekje po 20. dnevu user posted image  pa tvoj bo moral dat kri za test za SPB, in s-gram bodo še enkrat naredili, ker je to pač easy stvar.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 805
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.5.2008 15:54:04   
oktavija
Ledenka prav imašuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

No jaz vas za danes zapuščan... šibam po dragega ker sva danes z enim avtom, pol pa mal po štacunah in domov.... oz NEeeeeeeeeeeee k mami morem it!!!!

A sem vam povedala da se bo moja mami poročila!user posted image user posted image user posted image
Po več kot 20 letih samote je spoznala prijetnega gospoda in zdaj se bosta na stara leta poročila!!!user posted image user posted image user posted image  Jaz sem full vesela za njo!!!!user posted image user posted image user posted image  Jaz sem jima kupila za darilo poročne prstane, pa nekaj malega dinarčkov bosta dobila od naju......

No zdaj pa res šibam, se beremo jutri!!!

PA PAuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 806
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.5.2008 16:06:22   
ledenka
tvoja mama je faca user posted image  ji želim vso srečo!

lepo se imej in uživaaaaaj!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 807
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.5.2008 16:15:40   
oktavija
no sej me je glih lubi klical da še ni gotov in naj še ne prihajamuser posted image  
pa lahko še čvekamouser posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 808
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.5.2008 16:25:48   
ledenka
user posted image  tile dedci user posted image  moj je glih, reče čez pol ure... no, ko kličem dve uri kasneje, je pa mel ful dela user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 809
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.5.2008 16:45:39   
beyba
evo mene nazaj, sem eno odremala po kosilu, zdej sem pa pršla mal pofočkat se nazaj pa zopet ni nobene.....


Oktavija, testi tako sam ženske bašejo, moj ga na začetku sploh ni hotel it kupit, je rekel da če ne prej bomo čez 8 mesecev vedli a smo noseči a ne...tako kot včasih na kmetijah, ni blo nobenih testov, pa stroškov, pa so se otroci vseeno rojevali....  moška logika itak.


Ledenka, pozdravi kaj KAHLO, ko jo slišiš in povabi naj se nam pridruži. Vem da je se je pridružila klubu nosečnic, pa potem splavila, pa zlo kmalu spet zanosila, če se  prav spomnim...Zdej jo pa ni več nikjer zasledit....

Deci so pa itak vsi isti...Je mel pomoje un tam gor eno šablono za delat. Prijateljica tako ali tako pravi da se razlikujejo po velikosti, teži in barvi las ter oči. Aja pa osebnost se spreminja z odstopanjem 3-5%. Sej mi ni treba razlagat da je samska a ne....   Očitno so se ji zamerli moškiuser posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 810
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.5.2008 16:51:22   
ledenka
KAHLO čveka pri septemberkah, če se ne motim user posted image  tu pa tam se sicer še zmoti in pride k nam pogledat user posted image  

testi so itak samo za to tukaj, da nam živce žerejo user posted image  in pol se še sprašuješ, kaka je razlika med enim tapoceni in CB - razen seveda v fensi plastiki. gor lulaš pa itak v vsakem primeru user posted image  sam pri tapoceni moraš boljše nacilat user posted image  

o dedcih pa itak ne bi user posted image  me moj včasih tako razk***, da se kar penim user posted image  sej čez pol ure mi je smešno... sam te pol ure preživet je težko user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 811
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.5.2008 17:40:13   
beyba
z njimi je težko brez njih še težje, znajo bit pa včasih pasji!

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 812
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.5.2008 17:46:18   
beyba
evo moji mali se spet kovca...vsak dan, pol se pa tko v tričetrtinskem taktu trebuh ruka....

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 813
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.5.2008 19:32:46   
beyba
Kaj zdej babe žabe kje ste?

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 814
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.5.2008 21:16:34   
beyba
Ker še vedno ni nobene babe žabe se za danes poslavljam grem gledat film....

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 815
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.5.2008 7:16:22   
sonček33
Dobro jutro lepotičke!
Jaz sem že pokonci, čeprav bi glede na moj status lahko še spala. Zgleda, da sem se v tem mesecu, ko sem se špikala vsak dan ob 6.45, navadla an to uro in zdaj ne morem več spati.

No, me je pa takoj, ko sem vstala, pričakal čudovit pogled skozi okno - mavrica, res lepa lepa.

Torej danes jaz kuham kavico. ne bo tako vizualno lepa kot ledenkina, amapk je pa iz srca.user posted image user posted image user posted image user posted image . je pa vsega po malo - kapuči, z mlekom, s smetano, bela, brezkofeinska za nosečke in bodoče nosečke - sej res - me tukaj gor lahko pijemo vse samo brezkofeinsko. Ledenka, a ti kej gledaš na to, ko nam jo kuhaš??

Jaz komaj čakam soboto, da grem po otroke. Upam, da se veselijo mamice in očka .




_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 816
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.5.2008 8:17:22   
oktavija
Jutro tudi od mene!user posted image

Sonček hvala za kavico! Moje tete še ni na obisk, upam da sem jo res pustila pri tašči v bosni in da je še dolgo nebo.....
Kako si ti Sonček... dej pust se malo rauvajat in uživaj doma....

Jaz sem tako zaspana da bom umrla, če nebi delala bi zaspala za računalnikom....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 817
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.5.2008 8:22:35   
sonček33
Oktavija jupi, da je ni. Sej je ne bo. Upam in držim pesti, da si ti naša nova nosečka.
Saj se kar pustim razvajat, čeprav moj dragi ravno ta mesec dela non stop po 12 ur na dan, ker imajo sezono..tako da se dolgočasim bolj kot ne. Mislim, a veš, zdaj ko moram počivat bi jaz pomivala okna, prala, likala, sesala ...saj prej, ko sem imela časa čez glavo mi to ni padlo na pametuser posted image

Si pridna ker delaš. jaz sem zdaj brezposelna...in človek se počuti kar nekoliko brezveze..kot da sem mal odveč.


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 818
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.5.2008 8:36:31   
oktavija
Joj sonček moj nič se ne počuti odvečno če ne delaš... Veliko je takih... Čeprav jaz sem full energična oseba ki si v življenju še nisem dovolila da bi bila brezposelna... vedno sem delala... danes pa če bi ostala brez službe, bi zagotovo odprla svoje podjetje in kaj delala....

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 819
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.5.2008 8:42:29   
sonček33
oktavija . jaz bi tudi, pa nimam jajc
sploh bi pa delala kaj v smislu z rožami, kjigami, poročnim stvarmi



_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 820
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.5.2008 9:21:46   
oktavija
Če si prijavljena na zavodu ti tudi tam dajo nekaj za začetek, si najdeš en luškan lokalček, si ga malo porihtaš in si odpreš lokalček s cvetjem in poročnimi zadevami, pol pa lahko imaš v njemu tudi kakšna drobna darila, knjige itd... Vem, da potrebuješ za to tudi finance..user posted image  Naj ti proba dragi kak kredit vzet za začetek in z vero v sebe ti lahko kaj hitro uspe....user posted image
No zdaj ko sta v postopku za malčka še to seveda ne pride v poštev, ko pa malček zraste, pa lahko poskusiš... Če verjameš vase ni hudič da ti ne uspe, vsak začetek je težek, ampak s pravo voljo sigurno rata...user posted image

< Sporočilo je popravil oktavija -- 6.5.2008 9:22:59 >


_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 821
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.5.2008 9:38:16   
beyba
Oila....dobro jutro....

Sonček kar navadi se na brezdelje, ker bo kmalu tvoja prioriteta, počivanje in skrba za  tvoje fižolčke, da se bodo v prijetno topli in mehki posteljici razvijali celih 9 mesecev, da bodo potem osrečevali očka in mmami. Sej vem da je problem to. Ravno zdele če naprimer vzaamemo za primer, jst jem zajtrk in sem tuki na RR-u, medtem ko je moj že ob 8-ih vstal, opravil par stvari za biznis,pozajtrkoval, ta trenutek pa pridno beli otroško sobico, ker je oljubil da bo dans, pa ma tolk dela za biznis popoldan, da mora bit do 13 ure končano. Potem pa na dva sestanka v lj.....


Jst pa čičam pa čakam, Skohala bom kosilo na eazy,potem grem pa k mojim staršem na kavo...Tako se namreč najlaže uprem delu doma. Jst bi zdej tut, prala, likala, okna pomivala po tleh pomila, generalno kuhno zrihtala, otroško sobo belila, omare šraufala....Tako da temu se nejlaže izogneš, če te pač ni doma! Greš s kako kolegico na sončka na kavo tistotriurno, pa zraven klepetaš o vsem živem aja itak pa možgane na off....


Oktavija Držim pestke, da je teta res ostala v bosni in bo iskala pot nazaj naslednjih 12 mesecev.

Ostalim babam, pa lep dan...očitno ste delavne...

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 822
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.5.2008 10:28:04   
jazzz27
hej...

...jaz jo pa mam user posted image user posted image user posted image ....packo! Sem kar ok prenesla ali pa še ni prišlo za mano!!!  Babe ne delat teste, ker so brezveze!!! Jaz ko bom od zdravnika dobila potrdilo, da sem ga bom šla nardit, da enkrat končno zagledam +!

Oktavija drži pesti!!

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 823
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.5.2008 10:30:16   
sonček33
jazzzz27 žal mi je. bodi optimistična.  Mi smo s tabo v naslednjem  boju. Pa ne nam uidt kam zdej. Delaj nam družbo, te imamo rade.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 824
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.5.2008 10:33:58   
ledenka
daaaaan user posted image  

no, kaj je novega? pri meni nič, še danes preživim in potem spet 3 dni dopusta user posted image  se bom razvadlaaaaa user posted image  

sonček, hvala za kavico! moja je bila turška, z dosti mleka user posted image  kar se kofeina in zanositve tiče - priporočajo do dve kavi na dan oz. do 200 mg kofeina. v tej količini ne škodi, lahko celo malce koristi, ker mal pospeši prekrvavitev. zelo pa priporočajo zeleni čaj user posted image  in sicer naj bi skodelica na dan bistveno pozitivno vplivala. trenutno pijem čaj Mate, ki je zeleni, ampak v naslednji rundi bom nabavla kak kitajski zeleni čaj s cimetom ali ingverjem user posted image  

oktavija, držim pesti!!! to bi bilo res suuuuuuuper user posted image  pa če gledaš sam po tem forumu, je kar nekaj punc zanosilo v času, ko so se pripravljale na postopke, pred pregledi ipd.

beyba, ti pa si preveč pridna! vzemi raje kako dobro knjigo in počivaj, zavedaj s, da moraš pazit nase in na pikico - oz. kar veliko piko user posted image  imena že imata? mislim, da sem nekje zasledila, pa nisem prepričana user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Uspešno rodila zdravo deklico po 13 splavih
Preberite si to navdihujočo zgodbo, ki opogumlja številne starše po svetu, ki se že vrsto let trudijo donositi otroka.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




gripa
Lelly28 RR

Ali ste cepljeni proti gripi?

da (7%)

ne (93%)


Število vseh glasov: 27

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!