|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
10.4.2008 15:08:46   
Anonimen
evo, še moji znaki...O je mimo (vsaj mislim), imam pa veliiiiko izcedka, napet in boleč trebuh, križ me matra (najbrž bedasto spim), danes sem jedla morsko hrano, ki mi običajno za malco lih ne pašeuser posted image , pa košarca mal lepše zgledauser posted image user posted image .
V glavnem...časa  še več kot teden.  ni to fajn...sam da se vsak dan kaj dogaja. user posted image

(odgovor članu mojca345)
  Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
11.4.2008 12:47:01   
KOLIBRI
A katera pozna primer, da se je ženski ob zanositvi prebava izboljšala?

Meni M zaostaja že 5 dni, samo ne upam delati testa, ker nisva nič načrtovala... Da ne bo nesporazuma, če bi bil plusek, bi bila oba zelo vesela... Če ne, pa tudi O.K., ker bo še dovolj časa.

Stvar je pa v tem, da grem ponavadi na wc 1x/dan, zadnjih nekaj dni pa tudi po 4x... user posted image user posted image user posted image  V jajčnikih me pa nič ne špika in nobenih drugih znakov ni.

Kaj mislite?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
11.4.2008 13:31:26   
mojca345
reši se ugibanja in kupi test

držim pestke

(odgovor članu KOLIBRI)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
11.4.2008 13:42:22   
tinč407
IZVIRNO SPOROČILO: mojca345

tinč, kok dni ti zdej že zamuja ???

držim pestke user posted image


Zamuja mi že pet dni. Testa pa ne bom več delala, dokler ne bo 50. dni od zadnjeuser posted image , če ne bo prej prišla!!
Sem že tolko denarja zapravila ne teh testih, da bi že skoraj mela opremljeno otroško sobico user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sijaj, sijaj sončece...
in sonce je posijalo z vso močjo!


(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
11.4.2008 14:07:14   
giotti
Prav nobenih znakov nimam. Sicer pa še ko sem bila pet tednov noseča (več nisem bila, ker se je zgodil ss), ni bilo absolutno nobenega znaka razen, da sem imela še več energije in sem tekla deset minut v hrib, ne da bi se kakorkoli zadihala. Prav zanimov, kako smo različne user posted image
Podobno kot EnaNobena, moram se vščipnit, da vidim, da sem živa user posted image

(odgovor članu tinč407)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
11.4.2008 14:26:53   
KOLIBRI
IZVIRNO SPOROČILO: mojca345

reši se ugibanja in kupi test

držim pestke
sem se odločila, da ga bom v ponedeljek, če M še do takrat ne bo. user posted image

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
11.4.2008 15:21:54   
Anonimen
Mene pa zanima, če se je že kateri zgodilo, da je imela vse znake M, pa je bila vseeno noseča?

Pri meni M zamuja 3 dni. Že en teden preden bi jo dobila, sem dobila krče (kot pri M, vendar ne tako močne), na wc hodim skor vsako uro (driska). Prsi imam bolj polna. In tako je že cel teden.

Danes zjutraj pa je test pokazal dve črtici. Ne vem, ali se lahko veselim, ali je kaj drugega?


(odgovor članu KOLIBRI)
  Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
11.4.2008 15:24:12   
tinč407
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ne fantaziraj nič dalje in se lepo sprijazni, da si srečka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ČESTITAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sijaj, sijaj sončece...
in sonce je posijalo z vso močjo!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
11.4.2008 16:32:29   
KOLIBRI
Čestitke tudi od mene! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tinč407)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
11.4.2008 16:46:03   
cina
Anonimna, čestitke!!!!!!!user posted image user posted image user posted image vse lepo tebi in user posted image

(odgovor članu KOLIBRI)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
11.4.2008 23:22:42   
KOLIBRI
IZVIRNO SPOROČILO: KOLIBRI
Meni M zaostaja že 5 dni, samo ne upam delati testa, ker nisva nič načrtovala...

Sem jo že dobila. Ah. user posted image

(odgovor članu KOLIBRI)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
13.4.2008 22:40:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: giotti
Podobno kot EnaNobena, moram se vščipnit, da vidim, da sem živa user posted image


Ja, ampak iz mojih NE-znakov je M prišla. user posted image Pri tebi upam, da pomeni kaj lepšega. user posted image

Anonimna, čestitke! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu giotti)
  Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
13.4.2008 23:28:44   
D.Mateja
Moji znaki danes: me špika v spodnjem delu trebuha tudi izcedek je tak kot mora biti, ko je ovulacija. Tako da smo veselo in kr veliko user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
14.4.2008 7:00:13   
becky
moji znaki danes: user posted image  ni (zamuja 2. dan), čudn okus v ustih (osebno ga pripisujem soku), malo me kislina daje, T 36,8. jutri je D day zame

< Sporočilo je popravil becky -- 14.4.2008 7:05:03 >

(odgovor članu D.Mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
14.4.2008 11:05:25   
Tanik
mene že en teden hrbet boli na vseh možnih mestih, je pa taka čudna bolečina, pa vsake toliko trebuh. drugega nič.

_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu becky)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
14.4.2008 11:07:43   
sharona
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Mene pa zanima, če se je že kateri zgodilo, da je imela vse znake M, pa je bila vseeno noseča?

Pri meni M zamuja 3 dni. Že en teden preden bi jo dobila, sem dobila krče (kot pri M, vendar ne tako močne), na wc hodim skor vsako uro (driska). Prsi imam bolj polna. In tako je že cel teden.

Danes zjutraj pa je test pokazal dve črtici. Ne vem, ali se lahko veselim, ali je kaj drugega?




jst sem imela točno iste znake ... ful me je šraufalo in driska (+ precej huda viroza) ... potem pa +

čestitke!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
14.4.2008 11:18:42   
kepica
Anonimna ČESTITKE user posted image user posted image user posted image  Lepo user posted image  ti želimuser posted image

Pri meni pa še nobenih znakov. Do M še dober teden. Me pa zanima, če katera ve, ali bi se na UZ, ki ga imam v sredo (torej en teden pred M)karkoli lahko videlo? Če ne kaj drugega, verjetno pa to, da se pripravlja na Muser posted image  Kaj mislite? Sem firbec ta mesec, ker mam tko dober občutek. Upam, da ne zamanuser posted image

(odgovor članu sharona)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
14.4.2008 13:54:02   
barbaraj
No zdaj pa še nekaj o mojih znakih.

Ta mesec mi je tak čudno,do user posted image  je še kak teden tam okrog 22-23.4. Ampak me je že prejšnji teden tak šraufalo čudno, pa kr fajn špikalo v jajčnikih, čudno pa je predvsem to, da se mi zdi da me v maternici nekaj špika, kar me še nikol ni. Da bi ze znake za tetko 14 dni prej mela mi je čudno.Pa na wc laufam nonstop, ponoči tud 2krat.
Pa tak mam občutek, da mi je malo slabo, bolj popoldan. Pa skoz mam taki občutek kot da bi se mi malo vrtelo.
Čudno je vse skup, mogoče se meni že malo meša. Res pa je da, da sva z dragim vsak danuser posted image . Ampak to že tak dolgo pa do zdaj ni blo nič.
Joj, kak dolg še bo ta teden, da vidimo al bo user posted image , al pa ne.
Upam da ne! user posted image

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
14.4.2008 14:12:00   
mojca345
barbaraj tudi mene je danes špikalo v jajčniku. prav zabolelo me je. midva sva včeri. sicer user posted image  je še daleč. sam tko opazujem se.

tisto o "prekomernem hojenju na wc" pa mam jest že cel mesec. v classu imam sošolko, ki je noseča. in skupaj hodiva na wc. s tem, da je ona noseča 9 teden, men je pa test pokazal - .

danes je ful ful ful LEP DAN !

vživite...

(odgovor članu barbaraj)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
14.4.2008 14:17:36   
barbaraj
Ja test ti je negat. pokazal al kak?? saj zdaj ti še ne bo. prvi dan izostanka user posted image  pokaže. upam da sem prav razumela.

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
14.4.2008 14:26:12   
mojca345
user posted image  sem imela 30.3. pa je blo vse skupi čudno. ampak očitn še premalo, da bi bil +. pa prej sem hodla na wc pred tetko, ampak zdej po tetki pa še vedno.

mah, te znaki. dokler je fino, je fajn. če te pa ob živce spravljajo je pa boljš, malo miru si vzet.

kok gre hitr čas. danes smo že 14.4.

wow....

(odgovor članu barbaraj)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
15.4.2008 7:18:26   
kepica
Uf, še 8 dni do M. Tako, kot se mi ta mesec vleče, se mi že dolgo ni. To pa zato, ker imam dober občutek... No, pa saj sem ga že parkrat imela, pa vseeno ni bilo nič iz tega. Drugače pa utrujena za umret, ne paše mi sladko (kar je zelo nenavadno zame) in kar veliko sem na wc-ju. Hm user posted image  upam, da ima to vse skupaj kakšen pomen. Mogoče... Upam, da je končno uspelo. Doooolllllga bo še do naslednjega četrtkauser posted image  Upam, da se splača čakatuser posted image
Pa ostale, ki je ne pričakujete tam okoli 23? Kako ste?

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
15.4.2008 7:50:38   
barbaraj
Tud jaz ne pričakujem tak 22. al pa 23. Hudo je čakat.Tak se vleče. V sebi mam neko upanje da bo, po drugi strani pa za vsako ko grem na wc gledam če bo user posted image . čisto sem ze zmešana.

Vsem držim pesti da bouser posted image .user posted image
Kdaj boste delale test?

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
15.4.2008 8:04:41   
kepica
Test naj bi delala naslednji četrtek, če bom seveda do takrat zdržalauser posted image  Imam tri teste doma v predalu in me skos srbijo prstiuser posted image  No, samo, zdej je itak še prezgodaj... Me pa živčki dajejo za jutri za UZ... Se bojim, da mi bo G rekla, da se pripravlja na Muser posted image

(odgovor članu barbaraj)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
15.4.2008 9:11:42   
barbaraj
Držim pesti, da ne bo user posted image . Kaj zdaj ti bo ginek.že vidla če si user posted image ?

Jaz ze tud mam zalogo testov doma.user posted image

Komaj čakam drug teden da vidimo kak je na stvari!!!

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?