|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  159 160 [161] 162 163   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.4.2008 14:12:30   
DEBELUŠKA30
Pozdravljene drage moje,
včeraj oz. sinoči sem vse prebrala, pa še velik napisala (mal sem Nicolino pa Gruško hecala user posted image user posted image user posted image ), naj povem, da sem vmes še kuhinjo skor zakurla, matr sem blond s pigmentom al brez user posted image user posted image user posted image , sem dala 5 litrov mleka zavret, pa da bo pol moj naredil domači jogurt (ga Erna obožuje, pa še nič jo ne zvija po njem), jest sem bla pa tle gor, pa pride Emma pa prav mami v kuhinji nekaj smrdi user posted image , pa je bim mlek že po celi kuhinji vse do tal user posted image user posted image user posted image , groza, pa vse zribam, pridem nazaj sem, pa da odpošljem sporočilo, se mi pa še cel računalnik SESUJE user posted image , pa sej ne moreš verjet. Ga je mož danes skupaj sestavil, tko da sem spet tle user posted image user posted image user posted image !
Moj je šel pa včeraj ven k je imel kolega RD, pa sem ga klicala ob 23.00 če misli kaj domov pridet, pa je bil fullll jezen, saj on mene nikol ne pokliče k grem s kolegicami na pijačo user posted image user posted image user posted image , če mi je blo pa dolgčas, saj nisem mogla na RR user posted image user posted image !

gRUŠKA, daj pridi v torek, pa mi prinesi one posode, če bo pa lep dan, pa se zmenimo nek kjer je igrišče za otroke user posted image user posted image user posted image !

ALARM...........

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 4001
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.4.2008 14:33:18   
manca
Samo na hitro se javim

v albumu April&Maj 2008 imam nove slikce, geslo: manca
Je pa Maja slikana z novimi sončnimi očali znamke Julbo Looping št. 2user posted image ( http://www.iglusport.si/katalog/ocala/ocala.htmlhttp://www.julbo-eyewear.com/si/en/Junior/) ter zraven so še slikce, kako prvič je rižkotauser posted image

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4002
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.4.2008 14:42:39   
manca
Mueller ima akcijo plenic Pampers...Baby dry(88 kom) ali Active fit(80 kom) za 17,95 eur

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 4003
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.4.2008 15:30:47   
DEBELUŠKA30
Manca, a si dobila rožice? Kje se pa dobijo ta očala, ker vidim da imajo z dioptrijo tudi, jih pa rabi od sestre sin, ki bo star 4 leta, ta so pa res COOLLLLL.......

< Sporočilo je popravil DEBELUŠKA30 -- 26.4.2008 15:32:14 >


_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 4004
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.4.2008 16:15:04   
tintin
hehe, sem se nasmejala Manca - moj Vasja ima tud očala...od Chicca. Sem jih kupila za 8 evrov, ker so lanska kolekcijauser posted image   Bom dala ob priliki v album! 

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4005
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.4.2008 16:23:10   
DEBELUŠKA30
Sem vedla, da sem nekaj pozabila;
Oranža, sem pisala Urši glede šole rolanja, če te zanima mi pošlji zs oz. če se v torek vidimo, pa ti  povem user posted image user posted image user posted image !
Kaj pa če bi se v torek dobile v Mercatorju na Primskovem, kjer imajo igralnico za otroke, ker bomo jaz, Oranga in seveda Gruška (če pride) imele še "ta velike" otročke s seboj?

No danes pa mi častimo s torto (ta ne redi user posted image user posted image user posted image ):
 
user posted image

hkati pa želimo NELI VSE NAJBOLJŠE:
 
user posted image


< Sporočilo je popravil DEBELUŠKA30 -- 26.4.2008 16:26:16 >


_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 4006
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.4.2008 16:43:50   
sonchek
Danes tudi naša na časti tortico...

user posted image
in erni hkrati želimo vse najboljše za njen mini rd...
že 5.mesecev...jaz se pa sprašujem kam gre ta čas...če bi se ga le dalo, ga takoj ustavim...k nam je pa tokkkkk luštn user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

Tiste ki imate z otroško kožo probleme ker je suha in lišajast-mi jo imamo tudi in mi je kolegica svetovala da mi naj p. napiše recpt za kremico z 10%olivnim oljem v lenolafetu in je SUPER-PRIPOROČAM pa še zastonj jeuser posted image


Jaz imam tudi dve kereme različne s tem oljem, kot je marinci napisala s vonjem po lepilu..ampak naši to čisto nič ne pomaga...men se zdi sam ma sam še bolj suho kožo?

Katera je rekla da ji lohk "just-a" naročim..bi se zaenkrat odločila že za tisto kremo Tea tree 8upam da sem prov napisala)?
 
IZVIRNO SPOROČILO: Nana Liza
Zadnje čase spremljam veganske recepte, ker imam dieto brez jajc in mleka.

NL..zakaj imaš to dijeto? a je dokazana alergija, al kako? mogoče sem kej spregledala?

user posted image Martita..a si dobila patronažko?????
 
uh..dons bomo zgleda bl mal spali..pridem nazaj...
 

< Sporočilo je popravil sonchek -- 26.4.2008 16:47:04 >


_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 4007
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.4.2008 17:42:09   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

No,moj je mel prometni nesrečo...pleh je šel,njemu pa HB ni nič,razen da ga križ boli....

mah ..jeb...š pleh..sam da njemu ni nič..res HB...
držte se...

IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

Nč, uživajte, jaz si grem hitro umit lase, pa s puncama ven ....
(a sem povedala da sem bila pri frizerju in sem rumena kot piščanc .... groza, pa ti frizerji .... imam kao ful rdečga pigmenta po porodu in mi barva ne prime lepo ... za crknt ... ampak kako pravi Jooly: važn, da so otroc zdrav ...)
Kaj -to prvič slišimuser posted image
[/quote
..ja to si tudi meni včasih govorili..sam to je bil pomoje sam izgovor, ker jim ni neki dobr ratal..sej če se pa sama poštriham, pa nikoli nisem bila rumena..hmmmuser posted image

Meso..mjami mjami..prav tako zelenjava in sadje..pomoje more biti vsega pomalo..pa je glih prov..v končni fazi smo ljudje vse jedci, ne pa zelenjavarji..to je samo moje mnenje   in upam da nisem katero užalila, ker to nikakor ni bil namen...user posted image

alarmmmmmmmmmmmmm

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 4008
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.4.2008 17:42:35   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: Oranža 
Kis? Tud prvič slišim pa sem kemikuser posted image  Bomo probal, zakaj pa ne?

no zdej te pa imam!!!! user posted image user posted image user posted image
Pomoje da sva na isto šolo hodile in te od tm poznam... glih sosolke pa nisva bile..user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 4009
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.4.2008 17:51:31   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

IZVIRNO SPOROČILO: Oranža 
Kis? Tud prvič slišim pa sem kemikuser posted image  Bomo probal, zakaj pa ne?

no zdej te pa imam!!!! user posted image user posted image user posted image
Pomoje da sva na isto šolo hodile in te od tm poznam... glih sosolke pa nisva bile..user posted image user posted image user posted image  


Lohk deuser posted image user posted image user posted image Pa ne vem če nisem starejša ko ti, tko da definitivno nisva v isti razred hodili, čeprav mi je pa ful hecno, jst se mojga razreda še spomnim, če me pa vprašaš za kkšnega iz paralelke sem pa mrzlauser posted image user posted image user posted image No zdej pa komi čakam da te spoznam, da vidim kdo siuser posted image user posted image user posted image user posted image
 
A sem vam povedala d gremo v ponedeljek v Zagreb v zoouser posted image user posted image , no pol se pa še me po praznikih zmenmo v ljubljanskem pa da primerjam kater mi je boljši user posted image user posted image user posted image
 
Šibam....

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 4010
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.4.2008 17:54:45   
Oranža
Erna in Neli vse naj naj naj za 5 mesecevuser posted image user posted image
user posted image


_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 4011
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.4.2008 18:46:40   
mamuška
IZVIRNO SPOROČILO: manca

Mueller ima akcijo plenic Pampers...Baby dry(88 kom) ali Active fit(80 kom) za 17,95 eur


To "akcijo" majo že sto let, v DM so pa active fit brez akcije 16,64 - 3, 4, 4+, 5; kolk komadov je not, je odvisno od velikosti, 3 je 80, 4 je 64 itd.

LAUBICA - sorryuser posted image , sem te spregledala. Jaz sem začela z borovnicami in slivami (sveže oz. iz skrinje in suhe). Koj za tem je bila kvinoja, ki vsebuje OGROMNO železa (dobiš v M) in je brez glutena. Pripravljaš jo kot rižotke, namesto krompirja, z mesom, zelenjavo, z mlekom - ful uporabna! Pol bela koruza, ki jo boš pri nas težko dobila. Prosena kaša, pa vse vrste suhega sadja, posebej slive in marelice.  Jaz za večerjo skoraj vsak večer kuham nekaj od žitaric in not suhe slive ali mareilce pa par rozin. Njami! Ogromno železa imajo tudi telečja jetrca (tudi mlada goveja so super), največ obdržijo, če jih nastrgaš in na brzino prevreš v vreli mesni (ali zelenjavni) juhi; samo toliko, da zakrknejo in so varne za uživanje. Daš malo, prvič za eno malino, drugič malo več,  sama osebno mesa (bilo katerega) nikoli ne dam več, kot za eno desertno žlico. Je ga 2-3x tedensko, ne pretiravam, ker ni vse  mesu. Potem blitva in špinača, mlade koprive, če kje prideš do njih, so zakon. Vsa ta živila je treba kombinirat z nečim, kar vsebuje veliko C vitamina, kajti ta bistveno pripomore k absorpciji železa. Zato so recimo borovnice krasne, ker vsebujejo oboje, železo in vit. C. Od vseh sirupov pa ti lahko iz osebne izkušnjepriporočim "Tekoče železo z vitamini" od Floradix-a, je na naravni bazi, brez kemije, glutena in kvasa. pa kar učinkovit, če ga naš prenaša, potem si lahko zihr, da ni "gift"user posted image

KIS - stara forauser posted image user posted image user posted image Uporabljam že enih 7 let v kombinaciji s sivkinim oljem. Je pa res treba imet alkoholni kis, če hočemo kaj učinka. Perilo ni "silanizirano", je pa precej bolj mehko, predvsem pa so brisače vpojne in ne en masten žmukluser posted image user posted image , s katerim se niti obrisat ne da. Meni je mehčalec naravnost gravž na brisačah in belem perilu, ga pa dam v kake sintetične cunje, da niso statične. Nenazadnje se perilo brez mehčalca ful hitrejš posušiuser posted image

Naš D. puza! Konec je luksuza, ko si ga našel, kjer si ga pustil, on šiba ko navit. Po gladkem se gre marinca, po tepihih se pa rolauser posted image in se pol še zrine z nogicami dalje. PSet bom poslušala, da samo "glumi nedonošenčka"user posted image user posted image

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image


_____________________________

Dva sončka svetita v naši galaksiji!

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 4012
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.4.2008 18:53:21   
zirafa76
MAMA11..sem dodala fotko z novim stylingom...user posted image mal je polezan,ampak se vidi

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 4013
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.4.2008 19:03:47   
Laubica
MAMUŠKA-NAJLEPŠA HVALAuser posted image
tvoj mali je pa glavniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 4014
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.4.2008 19:30:36   
tintin
Gorenjke - ja lahko se dobimo tud v mercatorju, meni je OK. Gruška, daj pridi. Sej bosta tudi Debeluška in Oranža v spremstvu svojih starejših otročkovuser posted image
Danes smo bili v Lj., v mestu in v Tivoliju...je Vasja ja tržnici protestiral in sem ga dala v sling, pa je zaspal takoj in spal celo urouser posted image Aja, končno uporabljam sling - sem ugotovila,da imam malo prevelikega in sem ga zamenjala za številko manjšega. Ta je pa ql. Očitno velikost nad 175 še ne pomeni večje številke (čeprav naj bi tako bilo).
Danes smo spet papali...korenje z riževo sluzjo - pojedel je ene 3 žličke...kakih 10 je šlo pa mimo...sva ga pa dala v Antilopa in ga je FUL lažje hranit!  Pa še mali je navdušen. Sva mu pa kupila slinček - palerino (z rokavčki) v HM, ker je drugače veeeeeeeees umazan! In s tem tudi cunje, saj gre korenje  ful težko ven!!
Drugi teden mu bom pa dala kako bučko ali pa janež koromač al pa kolerabco, bomo vidl, kak bo moj navdih.
user posted image Kdaj se začne uvajat drugi obrok? Ko kompletnega prvega poje al kako? Mogoče neumno vprašanje, ampak res ne vem! In pa kateri je drugi obrok? Zdej mu dajem  GH dopoldan (ok, razen danes je bilo to šele ob 15h, ker smo se prej potepal)...kaj pride potem  - kosilo, večerja? Kdaj se začnejo uvajat večerne kašice?user posted image

Debeluška - včeraj pride moj domov in reče: "Vidu sem uno tvojo novembrko iz škofje loke" (očitno se te spomni iz kake slikice). V glavnem si bila videna, hmm baje na "Pepetovem" klancu v Loki. Si bila res ti? Ali je moj spet kiksnil (se mu zelo pogosto dogaja, zato se ne bi čudilauser posted image ).

Šibam, mali bo šel kmalu spat...jaz sem se pa ravno Fajitasov najedla, danes jem sam junk...za "kosilo" sem si po enem letu privoščila McChickna, zdajle za večerjo pa Fajitasuser posted image njam, njam!




(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 4015
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.4.2008 19:30:55   
tintin
Mamuška - bravo, bravo za puzanje! 

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 4016
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.4.2008 20:26:50   
scubadiver
Manca hvala ti še enkrat za darilo user posted image . Je moj komentiral:  Glede na to, kako imava razmetano stanovanje, kaj si šele mislita kako je tam user posted image . Ampak brez skrbi, ko smo odhajali nazadnje je blo lepo pospravljeno.

tintin potem bi se pa lahko srečali. sem srečala danes pri tromostovju Martito in to kar dvakrat, tko da smo bli potem vsi tam nekje blizu. jaz sem bla z mojim, lano in sestrično, ki jutri že odhaja nazaj user posted image
mamuška bravo za tvojega škratka user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 4017
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.4.2008 20:44:23   
mamuška
IZVIRNO SPOROČILO: tintin


user posted image Kdaj se začne uvajat drugi obrok? Ko kompletnega prvega poje al kako? Mogoče neumno vprašanje, ampak res ne vem! In pa kateri je drugi obrok? Zdej mu dajem  GH dopoldan (ok, razen danes je bilo to šele ob 15h, ker smo se prej potepal)...kaj pride potem  - kosilo, večerja? Kdaj se začnejo uvajat večerne kašice?user posted image



Mi imamo kosilo in večerjo, zajtrk in obe malici sta mlečni, če pa štrajka in noče pit mleka, potem nekaj zamešam v mleko in dam skor vse obrokeuser posted image po žlici. Gledam, da dobi vsaj 450 ml mleka dnevno, spije pa še vedno 120, redko 150 ml mleka na obrok, tko da moram kar tiščat.  Dja mu naslednji obrok, ko bo prvega dodobra sprejel, to je lahko že čez 1 teden ali pa čez 1 mesec.

Glede na to, da daješ riž+korenje pazi, da ti otročka ne zapre, kajti to oboje precej zapira. Mi2 sva zdaj v bolnici imela celo štorijo, ker tko neumno sestavljajo obroke, da sem zdaj doma 3 dni kuhala same suhe slive in fige, da je revež posračkal vso pešto iz bolnice.user posted image user posted image Glede na to, da smo pri nas precej vezani na riž, zmeraj gledam, da dobi zraven nekaj, kar ful odpira (borovnice, slive, marelce ipd).

Pa še nekaj, punce, sploh tiste, ki spite z otročki: šele zdaj, ko je ta hudo že za nami, si upam pomislit, kaj bi bilo, če ne bi imeli apneje ali bi D. spal pri nama. Večkrat sem ga po zadnjem dojenju ob 3-4h dalal kar k nama spat.  Skor zihr bi se nam zadušil v spanju. user posted image user posted image Še zdaj se mi kar kepa naredi v grlu, če samo pomislim in po mojem še celo leto ne bom upala ga dat spat brez vklopljenega baby sensa.

Zdej grem pa še mal cunje šlihtat in peglatuser posted image

< Sporočilo je popravil mamuška -- 26.4.2008 20:45:18 >


_____________________________

Dva sončka svetita v naši galaksiji!

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 4018
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.4.2008 20:53:30   
tintin
Mamuška, hvala za nasvet!
Ma, naš mladič kaka 3-krat na dan kljub rižu in korenju (to je danes jedel 2. ta teden). Iz obdobja enkrat na tri dni, smo pred 3 tedni prišli spet na kakanje 3-krat dnevno.
Scuba - no, škoda da se nismo srečale! Mi smo bili tam med 11.00-14.00...

(odgovor članu mamuška)
Neposredna povezava do sporočila: 4019
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.4.2008 20:58:50   
martita
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

Danes tudi naša na časti tortico...

in erni hkrati želimo vse najboljše za njen mini rd...
že 5.mesecev...jaz se pa sprašujem kam gre ta čas...če bi se ga le dalo, ga takoj ustavim...k nam je pa tokkkkk luštn user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

Tiste ki imate z otroško kožo probleme ker je suha in lišajast-mi jo imamo tudi in mi je kolegica svetovala da mi naj p. napiše recpt za kremico z 10%olivnim oljem v lenolafetu in je SUPER-PRIPOROČAM pa še zastonj jeuser posted image


Jaz imam tudi dve kereme različne s tem oljem, kot je marinci napisala s vonjem po lepilu..ampak naši to čisto nič ne pomaga...men se zdi sam ma sam še bolj suho kožo?

Katera je rekla da ji lohk "just-a" naročim..bi se zaenkrat odločila že za tisto kremo Tea tree 8upam da sem prov napisala)?
 
IZVIRNO SPOROČILO: Nana Liza
Zadnje čase spremljam veganske recepte, ker imam dieto brez jajc in mleka.

NL..zakaj imaš to dijeto? a je dokazana alergija, al kako? mogoče sem kej spregledala?

user posted image Martita..a si dobila patronažko?????
 
uh..dons bomo zgleda bl mal spali..pridem nazaj...
 


Neli, Erna, vse naj naj!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

Sonchek, lahko ti jat dam za probat kremo od Justa, ker sem jo kupila, pa poš vidla, če ti sploh pomaga. Patronažke nisem klicala in je niti ne bom. Kot sem že enkrat napisala, bom delala bolj po filingu. Še vsi so prej ali slej začeli jest, jedilinke pa bom poskusila vsaj pribljižno vskladiti z našimi.

Ja, Scuba,žal ne morem rečt, da bi ob tretjem srečanju šli na drink, ker me je tak heksnšus v hrbet, da smo takrat, ko smo se srečali, ravno odkrevsali proti domu. Še zdej me zateguje in se komaj premikam, kaj šele da bi Majo pestvala, previjala. Auuuuuuu.....

Se še kaj beremo.....pa pa.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 4020
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.4.2008 21:04:08   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: tintin
Debeluška - včeraj pride moj domov in reče: "Vidu sem uno tvojo novembrko iz škofje loke" (očitno se te spomni iz kake slikice). V glavnem si bila videna, hmm baje na "Pepetovem" klancu v Loki. Si bila res ti? Ali je moj spet kiksnil (se mu zelo pogosto dogaja, zato se ne bi čudilauser posted image ).


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  JAAAAA, TINTIN gotovo, ker gre tip nasproti in me fullll čudno gleda že od daleč, pa bolj ko sem ga gledala nazaj, manj mi je bil znan user posted image user posted image user posted image , sam sem prejšnji teden bila na enem predavanju (glede magisterija), pa nas je blo ene sedem, pa smo na koncu prav prijetno še poklepetali in sem si mislila, ko sem gledala tvojga; matr sem teslo ta tip je bil ziher zadnjič na temu predavanju, jest se ga pa ne spomnim več user posted image user posted image user posted image !
No skratka, pa greva (očitno s tvojim) en mimo drugega, pa reče tvoj živjo, jest pa čez kako sekundo (ko je bil tvoj že mimo), rečem živjo! In mi res ni šlo v glavo, da se tipa ne spomnim user posted image !
Hvala za pojasnilo user posted image user posted image user posted image , pa pozdravi svojega user posted image , pa povej mu, da ima fulll dobr spomin user posted image , drugič pa naj me kar za rokav pocuka, sem si ga premalo ogledala, da bi ga naslednjič spoznala user posted image !

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 4021
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.4.2008 21:10:15   
tintin
No, Debeluška fajn! Končno moj enkrat "ni kiksnil"user posted image (raje ne povem kake scene sem že doživela kdaj ob tem, ko on "misli" da kakega mimoidočega pozna). Evo, ko te naslednič kakšen nepoznan pozdravi je to moj user posted image .



(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4022
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.4.2008 21:10:26   
nicolina
NELI IN ERNA VSE NAJ NAJ... user posted image user posted image user posted image

Jaz sem že cel dan v pakiranju cot, ker pakiram bol po obrokih, ko mi da Tin miruser posted image user posted image . Pa sej sem že skoraj vse, sej ne  vem, al sem premalo ali preveč s sabo vzela, bom vidli..user posted image

Debeluška, me prav zanima, kaj si imela spet za mene in gruško povedat user posted image user posted image .
Čak, čak ko se vam pridružim na srečanju, boš ti sama, midve pa obe proti tebi... user posted image user posted image  user posted image user posted image

Tanayya, HB da ni blo stvojim kaj hujšega, zdaj ga pa lepo crkljaj...

No, grem pod tuš, pa pridem pol nazaj....

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4023
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.4.2008 21:17:53   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: tintin
No, Debeluška fajn! Končno moj enkrat "ni kiksnil"user posted image (raje ne povem kake scene sem že doživela kdaj ob tem, ko on "misli" da kakega mimoidočega pozna). Evo, ko te naslednič kakšen nepoznan pozdravi je to moj user posted image .

Zdej pa vsak k bo šel mimo mene in me pozdravil, bom mislila, da je tvoj user posted image user posted image user posted image !
Ja sva šli pa z Emmo kupit sestrični knjigo za rojstni dan v knjigarno v mesto!


IZVIRNO SPOROČILO: nicolina
NELI IN ERNA VSE NAJ NAJ... user posted image user posted image user posted image

Jaz sem že cel dan v pakiranju cot
Debeluška, me prav zanima, kaj si imela spet za mene in gruško povedat user posted image user posted image .


Nicolina, a se seliš na Vrhniko user posted image user posted image user posted image ?
Isto sta mi rekli sodelavki (in sicer sta obe škorpijonki, jest pa sem "udrihala" čez škorpijonke); pazi midve sva dve, pa sem jima odgovorila; "DA STA JOŠ DVIJE, BILO BI VAS MALO!!" user posted image user posted image user posted image
Za vaju pa isto velja user posted image user posted image user posted image , čeprav bi te že res fulll rada spoznala user posted image !

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 4024
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.4.2008 21:18:26   
manca
Spat je šla Maja ob osmih, ob devetih je pa začela jokat in na ves glas kričat. Pa pridem do nje, jo vzamem v naročje in stisnem k sebi...sem jo potolažila in nato malo podojila. Pa jo dam v posteljico in je spet kričala na ves glas. Jo vzamem spet v naročje, jo potolažim in v spanju dam nazaj v posteljico...pa spet kriči. Potem sem jo dala v najino posteljo, se je hotela še malo podojit in zdele lepo spi.  A se je kateri kaj takega zgodilo kdaj? user posted image

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  159 160 [161] 162 163   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  159 160 [161] 162 163   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.