|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  154 155 [156] 157 158   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 9:28:13   
mama11
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30
Pa sploh ne vem, kako naj to povem botrici, mi je fulll bed user posted image ?!


So ti že vse napisale - če bo sestra resno iskala službo, si nikar ne zapiraj vrat/ruši mostov, ipd. Mogoče naj jo ima vsaka po en teden ali podobno. Vsekakor pa bo razumela, če ji pojasniš, da boš v varstvo vključila tudi sestro, ker (1) živi v isti hiši in (2) ima otroke (če se prav spomnim) in se bodo lahko igrale.

IZVIRNO SPOROČILO: zirafa76
"Glej ga ubogega zajcka,kako ga zebe,dajva ga odnesit domov in ga ogreti,da mu bo toplo"


user posted image  Jaz sem popolnoma mesojeda, moj tudi, tast je mesar... kaj naj rečem.

IZVIRNO SPOROČILO: pikapikica
vas sploh ne utegnem brat (no vsake toliko)... ne vem kako vam rata, ampak uf... vas kar občudujem...

treniram za mali maraton,


No, to pa jaz občudujem user posted image Tečem kot ranjena kamela.

IZVIRNO SPOROČILO: Dajica
Kaja je bila prvic cepljena 1.aprila. In od takrat ima na nogici (na mestu cepljenja) se vedno bulico na otip, kot bi jo komar picil. A je to normalno ali bi mogla bulica ze izginiti?user posted image


Po prvem cepljenju je ostala bulica na otip skoraj 3 tedne, me je na to možnost opozorila tudi P. V drugo sem ji pa 24 ur po cepljenju na nogici ves čas menjala alkoholne obkladke in je zdaj, po dobrem tednu že vse OK.

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 3876
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 9:59:44   
Tanayya29
Sam na hitro,se nam mudi na zmenek z sosedo,a v sadne in zelenjavne kašice,dam ol olje,pa  tut v krompir?Ne se smejat,ampak meni ni noben nič reku...

Hvala za odgovore....

lep dan!!!


< Sporočilo je popravil Tanayya29 -- 25.4.2008 10:00:06 >


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu sliva10)
Neposredna povezava do sporočila: 3877
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 10:19:44   
nicolina
Jaz vas tud na hitrco pozdravim, ker dobim obiske.
Pa še to da vam povem, jaz sem dobila od Hippa samo kuverto in nič pametnega not user posted image user posted image user posted image .
Dajica, to mi je pa čudno, da bi se ji še poznalo, morda bi blo fajn, da pokličeš P.
Jaz tud nisem neki mesni tip, mi je pa med nosečnostjo ful pasalo meso in ga bom Tinu tud kuhala (belo meso, teletina...), bolj kot da je otrok slabokrven, tako kot pravi mamuška.

Pikapikica pozdravljena, si pa faca user posted image user posted image  za maraton...

No, zdej pa res grem... pa pa

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3878
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 10:21:44   
sonchek
jutro ...user posted image

naša mi je zaspala v naročju..zdej se pa borim s njenimi nohtki..mah takoj se prebudi, sam da ji rokco vzamem...no zde pa čakam da mal trdneje zaspi...user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3879
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 10:30:54   
Nana Liza
IZVIRNO SPOROČILO: tintin
ajtak, mojega korenje ni zaprlo- ampak ima v kakcu neprebavljene delčke korenjuser posted image . Kaka pa 2-3 krat na dan. Maybe je drugač ker je dojen?

To je normalno, to ima še vedno naša ta velika 2-letnica. Otroci imaj oponavadi ful radi koren, ker je sladek okus.

Naš T pa danes kar spi, sicer je bil buden od 6h - 7h, potem je pa sam od sebe vposteljici zaspal. Enkrat okrog 8h se je prebudil, sem ga vzela k sebi v posteljo in še vedno spi. Mogoče pa zaradi tega, ker se je včeraj družil z Majo. Naj mu le ostane taka navada.user posted image

Meso - ENkrat tedensko imam meso na sporedu (večinoma puran). Enkrat na mesec skuham govejo župco. Takrat imamo tako meso, juhco dam pa potem v skrinjo po lončkih. Naša ta veliko obožuje juhice, pa notri meče jušne krogljice, včeraj sem ji kupila še neke barvne. Čez teden pa jaz večinoma jem tofu.

To z oljem za v kašice pa tudi jaz nisem vedela.user posted image Limonin sok po sadju pa naj bi zadržal vitamine, tako sem jaz nekje prebrala, pa da ne postane sadje rjavo.

Zdaj se je pa zbudil...



< Sporočilo je popravil Nana Liza -- 25.4.2008 10:31:50 >

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 3880
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 10:46:03   
Laubica
Drage novemberke -hvala vam da ste mi stale ob straniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu sliva10)
Neposredna povezava do sporočila: 3881
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 10:56:46   
Laubica
Sm bla včeri z njim na pregledu, pa ni bil 3. cepljen k ma slabo kri . Tko d ga 1m futram z železovim sirupom. Meni je zlo dobr, sam ne vem, kako ga naj na finto vržem, da bi ga pogoltnil. Sm pa vesela, da nima še zobk, k Fe-sirup škodi zobem. No, zdej stiskam pesti, da bi prvi zobek dobil najmanj čez 1m.
Mi smo bili tudi včeraj cepleni in imamo slabo kri -tudi imamo sirup za železouser posted image Pa rekla nam je da moramo kar z mesom začet in nič več pasirat ampak na majhne koščke rezat,prvi teden bedro kurjo pol pa kar z govedino ,teletino in drobovino od sesalcev,moj mali pa noče nič mesauser posted image kak mu naj zdaj to vsilim če ima rad samo sadje in zizOuser posted image
MAMUŠKA-Kakšno hrano si dajala malčku za kri?Vem da ima dosti železa suhe marelice in slive pa vodna kreša ,drobovina ,rdeče meso-KAJ ŠEEEEEEuser posted image


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu murencek)
Neposredna povezava do sporočila: 3882
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 11:03:03   
manca
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver


Manca jaz bi vzela mehčalec ker ravno tega uporabljam, sam kaj k ne vem če bom prišla na čvek user posted image . Če se javi še katera druga ki bo sigurno prišla, odstopim mesto. Kako pa to, da ga podarjaš? TI ne paše?





Ej, čvekicauser posted image ...sej se tko jutri vidimo pa ti ga prinesem. Mi živimo zdej brez mehčalcauser posted image

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 3883
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 11:11:24   
GB
Lep pozdrav vsem skupaj. Evo mi smo vceraj s tezkimi mukami preziveli pregled. Tianna se je tako jokala ,da je blo joj. Nismo jo mogli pomiriti , tako da ko jo je kardiologinja pregledovala sem jest lezala in Tianna na meni. Ker je jokala sem ji zacela peti pesmico " SInicka se je vsedla gor na drobno vejico ......" in vsi okoli mene so me gledal jest sem si pa mislila svoje. No na koncu je rekla kardiologinja da lepo pojem user posted image . Rekla je ,da tesko rece ,da je kaksna sprememba na srcku,ampak da je mogoce malo manjsa. Vec bo lahko povedala cez 3.mesece ko imamo naslednji pregled. Tko da upanje ostaja. BILA SEM ZELO ZELO ZELO VESELA . Ko sem prisla domov me je tko bolela glava in potem sem se dvakrat se skregala z mojim in potem me je pa se zob zabolu. user posted image user posted image  
Danes pelem Tianno na zadnje cepljenje HB.

No vceri smo spet kupl ful za TIanno in bom ob prvi priliki mal slikice prilozila.
A je mogoce katera kupla od Tommee Tippee tisto podlogo za kroznicek ki naredi vakum zgoraj ,da se kroznik ne premika.user posted image

Sibam mal likat in pospravt dokler tamala se spi


(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3884
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 11:13:27   
martita
IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

[...in drobovino od sesalcev,moj mali pa noče nič mesauser posted image kak mu naj zdaj to vsilim če ima rad samo sadje in zizOuser posted image



OMG.....jaz mu ne bi bič silila....jaz tud tega ne bi jedla...user posted image Ne morem verjet, da v 21. stoletju še vedno obstajajo taka priporočila....in to za otročke?!user posted image

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3885
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 11:13:54   
GB
user posted image

Takole sem pa jest dons vesela

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 3886
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 11:33:49   
Laubica
IZVIRNO SPOROČILO: velika britanija

user posted image

Takole sem pa jest dons vesela

kako lepouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 3887
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 11:34:33   
Laubica
Če želite moje nove slike videt -je geslo isto-ime mojega sina z malo začetnicouser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3888
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 11:41:53   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: velika britanija

user posted image

Takole sem pa jest dons vesela


superca!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 3889
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 11:47:38   
Laubica
IZVIRNO SPOROČILO: martita

IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

[...in drobovino od sesalcev,moj mali pa noče nič mesauser posted image kak mu naj zdaj to vsilim če ima rad samo sadje in zizOuser posted image



OMG.....jaz mu ne bi bič silila....jaz tud tega ne bi jedla...user posted image Ne morem verjet, da v 21. stoletju še vedno obstajajo taka priporočila....in to za otročke?!user posted image

kaj pa najuser posted image


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 3890
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 12:05:29   
Laubica
Tiste ki imate z otroško kožo probleme ker je suha in lišajast-mi jo imamo tudi in mi je kolegica svetovala da mi naj p. napiše recpt za kremico z 10%olivnim oljem v lenolafetu in je SUPER-PRIPOROČAM pa še zastonj jeuser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3891
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 12:11:43   
martita
IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

IZVIRNO SPOROČILO: martita

IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

[...in drobovino od sesalcev,moj mali pa noče nič mesauser posted image kak mu naj zdaj to vsilim če ima rad samo sadje in zizOuser posted image



OMG.....jaz mu ne bi bič silila....jaz tud tega ne bi jedla...user posted image Ne morem verjet, da v 21. stoletju še vedno obstajajo taka priporočila....in to za otročke?!user posted image

kaj pa najuser posted image



Gotovo obstaja veliko živil, s katerimi lahko nadomestiš potrebo po železu. Mogoče ti bosta jooly in dajica lahko bolj konkretno svetovali, ker najbrž bolj obvladata teorijo prehranjevanja , ker sta vegici. Jaz jem bolj po občutku, pa nisem imela nikoli težav s krvjo, niti v nosečnosti, soseda v porodnišnici, ki je stroga mesojedka (tu mislim predvsem rdeče meso), pa je mogla žrt vse sort tablet. No, tu zdej ne mislim delat nekih površnih sodb, sam podajam primerjavo. Sigurno pa so živila rastlinskega izvora bolj zdrava, kot pa neka drobovina a la jetrca, ki opravljajo funkcijo čistilne naprave....fuj!

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3892
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 12:13:56   
Laubica
ja saj je meni tudi fuj-bom zelo vesela vsake informacijeuser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 3893
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 12:48:05   
Laubica
Jaz sem ravnokar dobila od HIPPA -pošiljko pa nič kaj uporabnega 

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3894
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 13:01:24   
martita
IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

ja saj je meni tudi fuj-bom zelo vesela vsake informacijeuser posted image


No, sem se malo pozanimala pri kolegici....železo "nadomeščajo" s sokom rdeče pese (vsakodnevno) in kuhano rdečo peso, s katero je začela takoj za korenčkom. Tudi ajdova kaša je bogata z železom. Sedaj, ko so že malo večji, jejo tudi veliko datlnov, ki so bogat vir Fe. Beljakovinski "nadomestek" je pa tofu, ki je na jedilniku skoraj vsak dan, pa seveda leča. Naj še katera doda svoj piskerček modrosti. user posted image

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3895
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 13:57:28   
marinci
IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

Tiste ki imate z otroško kožo probleme ker je suha in lišajast-mi jo imamo tudi in mi je kolegica svetovala da mi naj p. napiše recpt za kremico z 10%olivnim oljem v lenolafetu in je SUPER-PRIPOROČAM pa še zastonj jeuser posted image


Men je dežurna pediatrinja napisala to kremo pa ni blo nič boljše. Moja pediatrinja mi je pa napisala 20% olivno olje. Pridem iz lekarne namažem malega in je vonj (po lepilu) in gostost kreme različna sem misla da se je v lekarni zmotla pol pa vidim da so različni procenti in je 20 % krema veliko boljša. Je pa fajn ko je zastonj.

_____________________________

Jan 16.11.2007
Julija & Glorija 25.11.2010

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3896
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 14:20:50   
barika
Ajtak, Martinu korenja pa banan še pogledat ne dam, ne pa da bi jih jedel...jao ta njegova prebava.


to je pa naša žaba v antilopu user posted image

jaz tudi nimam problemo v z mesom, samo zajci so mi pa user posted image user posted image , oa konj tudi..ostalo pa ni panike...sem pa v Grčiji prvič jedla ovco

Nana Liza, kok pa pripraviš tofu?????oz. kaj vse nardiš iz njega (jaz rada experimentiram, pa kej novga skuham...moj pa sam čudn gleda, ka zdej to..ja itak, če bil pa samo na meso navajen, pa nč kej velik zelenjaveuser posted image )
(najrajš imam pa široke rezance z rakci v omaki iz sladke smetane in z zelenim poprom...mmmmmmmmmmmmmmmmmm)


(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 3897
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 15:50:27   
Nana Liza
Barika, poglej si tale link: http://www.viva.si/clanek.asp?arhiv=1&id=2656

Zadnje čase spremljam veganske recepte, ker imam dieto brez jajc in mleka. Te jedi so resnično fantastične in so mi vedno bolj všeč. Ponavadi kupim dimljen tofu. Se mi zelo dopade. Ga pa uporabljam namesto mesa. Največkrat tofu dodam k rižoti, namesto mesa, priloga pa riž, pa tudi k testenine. Nisem nevem kakšen strokovnjak za pripravo teh vrst jedi, mapk je res njami njami. Od mesa se mi pa največkrat luštajo piščančja bedrčka s krompirjem v pečici. Danes sem si pa naredila rižoto s krenčkom, porom, bučko, špargelji in čebulo. Tofuja pa nisem uporabila, ker zvečer dobim od tašče goveji burek. Naredi res fantastičnega samo z malo olivnega olja, čebule in seveda govejega mesa. Se ne more primerjati s kakšnim v burekarnah.

Sem danes razmišljala, da bi naredila Gruškino torto čez prvomajske. Se pregrešila s čokolado, dodala pa rastlinsko smetano. Ko dež pada, samo o hrani razmišljam.user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 3898
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 16:24:31   
martita
Nana Liza (in ostale vegice + druge, ki ste na dieti brez mleka in jajc), sedaj bi bila kot nalašč zate restavracija Govinda's v Šiški. Poznaš? Imajo vedsko kuhinjo. Če bo sreča, jo bomo mogoče jutri sprobali. Bom poročala.

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 3899
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 16:24:54   
Tanayya29
Ojla,
en lep deževen pozdravčekuser posted image user posted image user posted image .
Tudi jaz mesa ne pogrešam,če ga ni,in bi se mu z lahkoto odrekla..Ga pa jem ,ne pa veliko.
Se pa strinjam z mamuško,ker smo imeli mojga očija z levkemijo,in v takih primerih nobena stvar ne nadomesti vir mesa,in veš oranža,rdeče meso prav tako potrebuje telo(v takih primerih),verjetno si ti pa mislila za nas,kajne?Ki imamo zdravo kri.


Zimska vreča jaz jo nimam več,že kakšen mesec,se mi zdi pretoplo...
Laubica mi imamo olivno olje v belobazi in je prav tako super!

Ma polno bi mogla še odgovort no,pa sem vse pozabila.....
Grem gledat trenja,včeraj so mel spet neki o BB-ju,a je kera gledala?

Neža in Timon,vse najboljše z zamudo...user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil Tanayya29 -- 25.4.2008 16:25:20 >


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 3900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  154 155 [156] 157 158   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  154 155 [156] 157 158   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.