|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  158 159 [160] 161 162   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 22:55:47   
manca
Jaz grem tudi v mižule mažule...nočkouser posted image

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 3976
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 22:59:27   
Tanayya29
Nč,pol grem pa še jaz.

Lahko nočko!


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 3977
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 23:19:43   
barika
Predvčerajšnjim sem pa že zjutraj zadela s posodo z musliji (spet ti musliji) ob rob nape, valda se je posoda odprla in sem imela spet muslije povsod. Celo v čaj so mi padli in sem potem pila čaj z musliji Katastrofa...


pa bi še jogurt na tla vrgla pa bi lahko jedlauser posted image user posted image  (sory, sam sem si predstavlala takle, pa sem mogla napisat)

jaz dam malemu zvečer v 180 ml vode, AM (6 žlic+3 žice DM-ove kaše...pač kera je pri roki...vanilija - burbon, marelica marakuja, pa neka riževa)


(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 3978
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 23:20:09   
barika
jst grem pa diplomo pisatuser posted image user posted image ...nočko

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3979
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 23:25:17   
gruška
No, evo me spet...

vidim, da ste me ta prvi dan še pogrešale, pol ste pa že pozable name user posted image user posted image  ... ja, take ste user posted image ...

sem na hitro prebrala, tko da nimam pojma kaj moram odgovort oz. komentirat ... zadnji temi sta bli itak meso in kis ... (govedina v solati user posted image )
S kisom še nisem probala prat, pa bom ... ga moram kupit, doma uporabljamo samo Ašičev jabolčni kis ..
Mesa pa tud jaz nisem jedla NIČ 7 let, pol sem pa zanosila, mi je pa zadišal user posted image ... je rekla G., naj ga ful počas začnem jest, da ne bi telo doživelo šok ... zdaj ga že 7 let spet jem (največ 2x na teden), ampak samo kakšnega purana ali piščanca (še za bolonese vzamem faširanga purana)... pa včasih mi fuuuulllll zadiši horse burger, aja, pa če je kak piknik pol ene dva čevapa pojem .... salam pa ne jem, razen včasih, včasih Poli (ja vem, največjo svinjarijo), ampak mi tok zapaše, da jo pač pojem ... drugače pa čist nobene salame ne jem ... sem 2 leti nazaj na morju pojedla za zajtrk kos kruha z mortadelo (je bla lih na mizi), sem še en mesec potem zdravila kožo na obrazu, takšen posip sem dobila ... u glavnem salame, jetrca, drobovina - fuj, fej, bljeki, ... bi komot bla spet vegi ... moj si sicer ne zna predstavljat brez mesa, ampak ni pa spet en manijak na meso ... 2x na teden čist zadost ....

user posted image  Je že Sliva napisala, pa je niste šmerglale 5 posto ... tiste, ki ste bile v Supernovi zadnjič (Rozi, NanaLiza, Jooly, Mama11, ...) KATERA JE SPRAŠEVALA, KJE SE KUPI NEKA ZADEVA ZA GLAVO MASIRAT? Ker namreč moja frizerka to prodaja (okol 14€ pride)..... Če katera rabi, naj pove ...

A Hipp smo pa vse razgrable, pa za vas ni ostalo? A pa ste napisale, da imate dojenčke doma?

Včeraj je bila Levčica pri meni, je vidla našo akrobatičarko Tajo ... na trebuhu se previjamo user posted image  ... v stotinki sekunde se obrne na trebuh in je ne premaknem nazaj ... zdaj se opira že na dlani s stegnjenimi rokami in danes zvečer je v postlci že probala dvignit roko, da bi se prijela za rob postelje (proba vstat user posted image ) ... pa ji ni uspelo, se je prekucnila na hrbet... Pa tko kot Vasja, tud Taja že proba puzat ... da je ne upam pustit niti na zakonski postli sem pa itak že en mesec nazaj napisala ... Je bla pa tok smešna včeraj, kot bi bla na debatnem krožku ... celo uro ko je bla budna je Levčico in Matica in še eno prijateljico, ki je bila zraven tok ogovarjala, da je blo joj ...

Danes je pa v našem vrtcu zasedala komisija ... drug teden bojo rezultati ... vem samo to, da je prijavljenih čez 240, sprejmejo jih pa okol 90 user posted image ...

Pa delavce smo imeli danes, so montirali balkonsko ograjo (končno!)...

Tintin, pri nas se je ravno včeraj odprl Hofer, bom šla sprobat plenice ...

Mama11 - jaz bi tud prosila za prezentacijo teka ranjene kamele user posted image  user posted image ...

Oranža, moj Tevž tud vse preraste v pol leta ... sem zadnjič rekla moji mamici: a veš, kako veš, da se staraš: ko obuješ nogavice od sina user posted image  ... sem zadnjič obula ene njegove, k so mi lih pasali zraven ...

IZVIRNO SPOROČILO: jooly
Mi je zmanjkal Hauschka, pa par dni eksperimentiram s čist navadno soleo soft, na, zdej pa mam. Čak mal, da niso vodene koze user posted image user posted image

Ej, lih dons, ko sem bla na kofetku, mi je ena kolegica razlagala o eni kremi od "dr.Kavška" ... pa jaz njej, da to je en ginekolog v Leonišču, a da kreme tud dela, ja to pa nimam pojma user posted image ... zdaj pa vidim, da je to Hauschek, ne Kavšek user posted image  

Nč, tole je zdej že precej "umsko obremenjujoče", a ne Jooly, pa grem kar spat ... pa vidim, da ve tud odhajate počas ...
Jutr bomo babnce same, gresta fanta na čistilno akcijo (čiščenje okolice, gozdov,...) k našim na vikend ... organizira tamkajšnja krajevna skupnost ... lepo, a ne?

Lep vikend vam želim, uživajte!!!!

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 3980
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 23:52:28   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: barika

Oranža a ti tud ribne ješ...čeprav eni pravijo, da ribe niso meso, jaz pravim, da so...ker za mene je meso tisto kar ima glavo in živi.

iz kje pa si, da greste takle v šoping v Avstrijo..a si blizu meje??  drugače pa vem kok je to, ko je otroku vse premalo...moj brat se vedno taaaak potegne, da mu od lani ni nič prav, zdej ma pa smrkovc pri skor 13. večjo št. noge kot jstuser posted image



Barika, ribe jem, sej zato pa pravm da jst nisem vege, pa tud purana pojem, pa kkšno rižoto z morskimi sadeži tud, pa lignje, da bi pa ne vem kolk teh mehkužcev pojedla mi pa tud ni. Pa še razpoložena morm bit za meso jest. Od žara ima pa najrajš zelenjavo na žaru in sadje...njami.user posted image
 
Ja zame nisi taprav vegeterjanc, če ješ ribe in jajca. To ni nč, to je neki napol. Al si čist al pa nisi nč.
 
 
 
Doma sem pa iz okolice Tržica in imam do Celovca tolk kt do LJ user posted image
 
Tanayya no pol pa tko švoh pa spet ne zaslužiš, če si že vse stran odbila.user posted image user posted image user posted image
 
Gruška welcome backuser posted image user posted image user posted image , no si pa res površno brala, vsaj en post si sfalilauser posted image user posted image user posted image .
 
Kis? Tud prvič slišim pa sem kemikuser posted image  Bomo probal, zakaj pa ne?
 
Vegi restavracije: to je od najbrž od skupnosti za zavest Krišne kajne. K oni imajo vedsko prehrano a ne. Čeprav je to še z vero zraven povezan - vedska kuhinja. Je pa ziher dobr. Bo treba 1x sprobat, sewm njihove sam medenjake 1x jedla in so bli božanskiuser posted image  Se mi zdi da sem eno novo knjigo na tržišču zasledila morm mal pobrskat pa jo kupi, da ima človek kak pameten recept.user posted image user posted image
 
Je pa neki res, ne vem, če je pr vas tud tko, ampak pr men je.,..ko sem zmanšala oz. skor čist izločla meso iz prehrane mi je pa na sladko udarlo, k mi prej sploh ni blo. Pa ena kolegica mi je pravla da njej tud, k je postala vegi, se je pa za povrh še zredila ker ji je ful sladko zapasal. user posted image user posted image
 
No zdej grem pa jst tud spat. Sem par dni že ful kr neki naspidirana....cele dneve šopam naokol, zvečer se kr ne uženem.......
Mah sej bo...
NOČKO

 
 

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 3981
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.4.2008 23:54:50   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

Oranža, moj Tevž tud vse preraste v pol leta ... sem zadnjič rekla moji mamici: a veš, kako veš, da se staraš: ko obuješ nogavice od sina user posted image  ... sem zadnjič obula ene njegove, k so mi lih pasali zraven ...



user posted image user posted image user posted image
Enej je lani v vrtcu za dedka mraza dobil nogavice, rozauser posted image , nosim jih pa jazuser posted image user posted image user posted image
 
Za vrtec pa držim pesti da vam rata.user posted image user posted image

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3982
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.4.2008 0:03:22   
tintin
Oranža  - tudi meni je vegetar. na cukr udarlo...
šibam, pišem nalogo, pa vmes malo kukamuser posted image user posted image
Gruška, prideš na kafe v torek v Kranj? 11h - Qlandia?

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 3983
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.4.2008 0:27:25   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: Oranža 
Gruška welcome backuser posted image user posted image user posted image , no si pa res površno brala, vsaj en post si sfalilauser posted image user posted image user posted image .

Kwa že user posted image user posted image ????

Tintin, še ne vem, če pridem v torek ... bom sama z vsemi tremi ... moj pa dela ... Sporočim ...

Joj, kolk je ura ... nočko!!!

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 3984
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.4.2008 8:15:13   
Laubica
DOBRO JUTRO
Kožo po obrazu mam pa hujš k v puberteti - mozol pr mozolu Mi je zmanjkal Hauschka,
JAZ TUDI-povej kje se kupi dr. Hauška,jaz bi tudi to imela
A vam povem,da sem jaz zadnjič v Šparu kupovala krajcer ,mojmu je blo kar nerodn.
jaz tudi skozi ta kruh kupim in to samo mešanega ,beli mi ni všeč
Je že Sliva napisala, pa je niste šmerglale 5 posto ... tiste, ki ste bile v Supernovi zadnjič (Rozi, NanaLiza, Jooly, Mama11, ...) KATERA JE SPRAŠEVALA, KJE SE KUPI NEKA ZADEVA ZA GLAVO MASIRAT? Ker namreč moja frizerka to prodaja (okol 14€ pride)..... Če katera rabi, naj pove ...
Madona ima dragouser posted image jaz sem to kupila za 6 €


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3985
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.4.2008 8:22:13   
scubadiver
Dobro jutro,

Tko sem zaspana da komaj vidim tipkovnico. Lana se je zbudila ob 3h, sem jo nafutrala (kok je to grd izraz - sam se ne spomnim nobenega lepšega) ona je takoj zaspala nazaj, jaz pa nikakor nisem mogla. Kar premetavala sem se po postelji. Ob pol sedmih se je pa princeska odločila, da ima dovolj spanja in je začela s svojimi monologi. GRRRRR. Zdej pa seveda ona spet spi kot polh.

Kis: nikoli probala pa bom tud počakala da ve sprobate. Kaj čem, men mehčalec tako lepo diši, da dvomim da bom kdaj prešaltala na kis. Mati narava, se opravičujem.

Meso: jaz jem vse. Tanayya bova pa midve na jetrca hodili, jaz jih mam tud ful rada. Pa še Žirafo bova sabo vzeli ko bo v SLO.

Oranža in zakaj bi bilo rdeče meso tako slabo za telo? Ker tudi moji mamici ko je imela tumor na možganih so rekli da naj je ves meso, da vege prehrana ni dovolj da bi se telo borilo s tumorjem. In tudi ta se mi zdi mal lovska da se je tvoji prijateljici popravila kri ko je nehala jest meso. Ja, mogoče od pese, dateljnov, suhih marelic, dvomim pa da zato ker je ni več jedla mesa user posted image . Jaz imam ves čas fantastično kri. Med nosečnostjo mi hemoglobin ni padel pod 130 in me je G. prav vprašal kaj jem da imam tako dobro kri. No, ja moje mnenje pač... Pa ne misli da sem kak norc na meso. Bi lahko bla brez. Težje bi bla brez salam, meso pa jem, ga pa ne obožujem tok da ne bi šlo brez.
MI je bla pa ful umobolna izjava ene prijateljice ki je kao zaprisežena vegeterjanka (še šefla od mesnega pasulja ni smela it čez kruh da ne bi kej kapnilo na kruh in bi ona to pojedla) Je pa ribe. In sem jo spraševala zakaj potem je ribe? Pa mi je odgovorila da ribe umrejo naravne smrti. Ja p**da sej krava tud umre če jo v vodo vržeš, pa bi blo pol tud naravne smrti.
No ja, dovolj o mesu, je prezgodaj user posted image

Zdej se pa nič drugega ne spomnim kaj sem hotla napisat? user posted image  zaspana sem, kaj čmo...



_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3986
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.4.2008 8:43:08   
Laubica
MARTITA-takoj sem poslala hvalauser posted image
MESO-j
az jem vse sem pa bila 2 leti nazaj dobre pol leta preso jedka -počutila sem se IZVRSTNO imela sem čudovito kožo,lase,postavo,bila polna energije-in zakaj sem nehala -ker ko smo bili na morju se nisem mogla upret pečeni ribiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image to me je spet nazaj na stara pota postavilo-nobeno meso mi ni tako dišalo kot pečena riba-je pa bila to izvrstna izkušnja,saj sem se že večkrat odločala da bi spet -ampak to si moraš v glavi porihtat da ti rata saj imaš prvo čiščenje telesa in k temu spada tudi 5dni pit samo vodo-to je pa težko če nimaš v glavi da zmoreš


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 3987
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.4.2008 9:03:02   
zirafa76
DOBRO JUTRO iz soncne Bratislave..po vremenski napovedi v SLO,vam posiljam sonceuser posted image user posted image

Izabela je ravno zmazala kosmice,obozuje od Hippa,vse kar je,z breskvam,bananami,rizevi sami...sedaj je pa v lezalniku,gleda risanke...taka faca je,ful si vlece noge gor,pa v usta ko je na blazini....Jaz ji tudi zvecer dajem kosmice,pa se mal mleka,da zaspi..ne vem,kako jo odvaditi,da ne zaspi samo ob dojki..tu sem naredila veliko napako...se mi pa ponoci tudi zbuja vsake tolko,no vsako noc gre spat ob 8,najkasneje ob 9 in se vsako noc zbudi tocno ob isti uri..11,samo pojamra,pa jo stisnem,vcasih mal pocuza in zaspi nazaj..pol pa odvisno,ali potegne do juta,ampak je pokonc ob 6 al pa se zbudi vmes in pol spi do 8...user posted image vsake toliko pa spi celo noc od tistih 11.00...

Je pa moj bral ne clanek o Katie Holmesuser posted image in je rekla,da je svojo mamo vprasala,kako ji je uspelo,da je tako dobro skrbela za vse njih in jih vzgojila,pa je mama odvrnila...17 let nisem spalauser posted image user posted image in to tudi moja mami pravi,mi smo 4,od tega imamo veliko razliko v letih,saj je eden 23,eden 8 in eden 6...ter jaz,stara kobila 31...in mi je enako rekla,da bom spala,ko bodo odrasli,ker prvo ne spis,ker so se otroci mali,potem pa od skrbi,kje so in da se jim kaj ni zgodilo.....user posted image

se nesreca od vceraj...Se mi je vceraj tako na hitro obrnila,da je pristala na robu sedezne in jaz skocim kot nora,ker je skor dol padla in udarim v edini metalni del,ki ga imamo na oglati mizi in sem si cist raztrescla koleno.user posted image .komaj hodim,kri,modro,prav presekano je,z tako silo sem udarla noter,ker sem kar poletela cez sobo.....zdaj pa sepam sem in tja...user posted image najhuje je,ker sem tocno to koleno razbila pri 15 in imam se sedaj vse brazgotine in notri tud neke umetne dele....hja,bomo preziveli.....user posted image


nic,grem zbudit nasega alfo....user posted image



_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3988
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.4.2008 9:10:04   
Tanayya29
No,moj je mel prometni nesrečo...pleh je šel,njemu pa HB ni nič,razen da ga križ boli....

grozaaa...ccelo noč nisem spala,k sm čakala,kdaj bo klical iz urgence,no sedaj je doma in spi....

sm kr čist iz sebe....


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 3989
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.4.2008 9:19:36   
Laubica
ŽIRAFA-pocajtaj seuser posted image user posted image user posted image user posted image
TANAYA-samo da je živ in celuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3990
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.4.2008 9:21:17   
zirafa76
joj Tannayauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,hvalabogu,da nic ni njemu..klinc gleda pleh......da bo cimprej boljsi......user posted image


Eno vprasanje..na sosednjem forumu tece debata o keksih,kako so prirocni in skoraj nujno potrebni...ene ze dajejo kekse sedaj...a sem samo jaz cudna,ampak men se to zdi cisto brez potrebe,vsaj do 1letauser posted image

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3991
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.4.2008 9:21:52   
zirafa76

sem pozbla rdecauser posted image


Eno vprasanje..na sosednjem forumu tece debata o keksih,kako so prirocni in skoraj nujno potrebni...ene ze dajejo kekse sedaj...a sem samo jaz cudna,ampak men se to zdi cisto brez potrebe,vsaj do 1letauser posted image
[/quote]


_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 3992
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.4.2008 9:29:35   
Laubica
Meni je to tudi prehitro,ne vem vsaka pač po svoje

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 3993
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.4.2008 9:36:40   
gruška
Jutro!!!!!!!!!!

Tannaya - še dobro, da je živ in zdrav .... zdaj ga pa le crkljaj user posted image

Žirafa - Taja bo čez 4 dni stara pol leta in se izključno dojiva, nobene GH še ne je (sva probali, pa ni pojedla niti žlice...)... tko, da tud glede piškotov mislim, da se našim čričkom čist nikamor ne mudi ...

Nč, uživajte, jaz si grem hitro umit lase, pa s puncama ven ....
(a sem povedala da sem bila pri frizerju in sem rumena kot piščanc user posted image  .... groza, pa ti frizerji .... imam kao ful rdečga pigmenta po porodu in mi barva ne prime lepo ... za crknt ... ampak kako pravi Jooly: važn, da so otroc zdrav user posted image ...)

Baaaj.....


_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 3994
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.4.2008 9:40:56   
Laubica
Nč, uživajte, jaz si grem hitro umit lase, pa s puncama ven ....
(a sem povedala da sem bila pri frizerju in sem rumena kot piščanc .... groza, pa ti frizerji .... imam kao ful rdečga pigmenta po porodu in mi barva ne prime lepo ... za crknt ... ampak kako pravi Jooly: važn, da so otroc zdrav ...)
Kaj -to prvič slišimuser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3995
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.4.2008 9:51:41   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

Dobro jutro,

Oranža in zakaj bi bilo rdeče meso tako slabo za telo? Ker tudi moji mamici ko je imela tumor na možganih so rekli da naj je ves meso, da vege prehrana ni dovolj da bi se telo borilo s tumorjem. In tudi ta se mi zdi mal lovska da se je tvoji prijateljici popravila kri ko je nehala jest meso. Ja, mogoče od pese, dateljnov, suhih marelic, dvomim pa da zato ker je ni več jedla mesa user posted image . Jaz imam ves čas fantastično kri. Med nosečnostjo mi hemoglobin ni padel pod 130 in me je G. prav vprašal kaj jem da imam tako dobro kri. No, ja moje mnenje pač... Pa ne misli da sem kak norc na meso. Bi lahko bla brez. Težje bi bla brez salam, meso pa jem, ga pa ne obožujem tok da ne bi šlo brez.
MI je bla pa ful umobolna izjava ene prijateljice ki je kao zaprisežena vegeterjanka (še šefla od mesnega pasulja ni smela it čez kruh da ne bi kej kapnilo na kruh in bi ona to pojedla) Je pa ribe. In sem jo spraševala zakaj potem je ribe? Pa mi je odgovorila da ribe umrejo naravne smrti. Ja p**da sej krava tud umre če jo v vodo vržeš, pa bi blo pol tud naravne smrti.
No ja, dovolj o mesu, je prezgodaj user posted image



Dobro jutro,
 
Trenutno se spomnim samo tegale, no pa če to ni zadost, vsaj za ženske, pa tud nč nočem:
Za mlade ženske, ki uživajo veliko rdečega mesa, obstaja dvakrat večja nevarnost pojava raka na dojki.
 Ugotovljeno je, da je rak na dojki pri dekletih, ki so pojedle več kot eno porcijo rdečega mesa dnevno, dvakrat pogostejši kot pri tistih, ki so rdeče meso uživale manj kot trikrat tedensko.

Izsledke je mogoče pojasniti na dva načina. Zaradi toplotne obdelave rdečega mesa nastanejo rakotvorne snovi, druga razlaga pa je povezana s prisotnostjo rastnega hormona, ki ga dajejo živini.
 
Aja pa še to, sej recimo, hipotetično, če kupiš rdeče meso od kmeta(majhnega) za katerega si 100%da ne uporablja raznoraznih pripomočkov pri hranjenju živine, razen kar mu da narava, ej je supre. Kar pa je kupljeno v trgovini pa ne, ker jih pač futrajo z svinjarijo.
 
 
No pa tko kot sem že rekla, če ješ ribe pa jajca zame nisi pravi vege.
 
No pa dost o tem. Pač kakor komu paše.....
Aja Scuba, sej sem ti rekla.....vsako rakavo obolenje je pač zgodba zase, 2 možganska tumorja pri 2 različnih ljudeh se zdravita na povsem različen način. Pa kej čem ti to govort, ker itak sama dobr vešuser posted image user posted image
Laubica super siuser posted image user posted image . Men še ni ratalo s presno, sem zdržala največ kak teden, pa čez poletje ni tak problem, k je ful solat, ampak pol pa nastopi zima, pa že kuhamo.....V glavnem tko kt si rekla, najprej treba v glavi pospravit.
 
Tanayya sam da je on živ in zdrav. Evo za vse vasuser posted image user posted image user posted image user posted image
 
Gruška neki bi imela od tebeuser posted image
 
No zdej pa šibam še mal pospravit, gremo pol k moževi nečakinji na birmo pa na kosilo.
No lepo se imejte danes, pa se beremo.
Čau


 

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 3996
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.4.2008 9:53:47   
scubadiver
Joj Tanayya samo da ni kaj hujšega s tvojim možekom user posted image user posted image  

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3997
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.4.2008 10:48:03   
zirafa76
GRUSKA...tudi jaz imam rdeci pigment,ampak to se mi se ni zgodilo.Mislim,da je tvoj frizer malo pac ...nestrokoven..ker za barvanje rdecega pigmenta v barvi moras mesati izkljucno ledene barve,pepelnato blond..dve tri skupaj,da dobis pravi odtenek,ki unici ta pigment..no,ga ne izpostavi....jaz sem videla pri mojem,kako dela.

Sedaj pa mi je predlagal,ker sem mamica in da ostanem sexy ter mladostna,da pobarvama lase na temno,ker te blond postara in sem rekla o.k..mu zaupam,pa sva dala tokrat milo barva,da grem naslednjic na tako cokoladno,temno rdeco..skupaj je res fantasticna barva....in to imam sedaj rjavo,ampak taksno svetlo rjavo,z rahlo rdeckastim tonom...KAKSNA SPREMEMBA...oci mi izpostavi,imam modre,obraz omehca ter mu odvzame pepelnato polt,ki je pri blond..vsaj jaz imam tako kozo in se fajn me je postrigel in se mi res dopade.....user posted image
Tako,da nisem vec blonduser posted image ..no,tu pa tam seuser posted image




_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 3998
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.4.2008 11:37:31   
mama11
Tanayya user posted image . Pri piz***ijah, ki se dogajajo na naših cestah, se je dobro končalo.

IZVIRNO SPOROČILO: barika
jaz tud perem skor 95% s kisom (od tistga mejla, ko je krožil naprej)


Ta mail tudi do mene ni prisel. Hvala za razlago.

Ranjena kamela, a še prezentacijo bi, ja jaz sem pa mislila, da je prispodoba dovolj slikovita, da bo zadoščala.

Drobovina mi ne diši. Kdaj pojem kakšen želodček, pa zelo redko. Jetrca, vampi user posted image , tudi probala nisem nikoli, ker mi smrdijo. Sicer pa kot sem že napisala, sem mesojedka, ne verjamem, da ima belo meso od iste živali manj rastnega hormona kot rdeče meso... Imamo pa pri hiši mesarja in živimo na kmetih, tako da je vsako meso na naši mizi najboljše kvalitete.

IZVIRNO SPOROČILO: zirafa76
imam sedaj rjavo,ampak taksno svetlo rjavo,z rahlo rdeckastim tonom...KAKSNA SPREMEMBA...


Fotko prosim.

Danes gremo praznovat nečakov 1. rojstni dan. Komaj čakam, da ga spet vidim, malega pobalina.

Glede spanja pa takole, spi mi kakšnih 10 ur, v tem času običajno 2x je. Kadar ima zelo dobro noč, se vmes ne zbuja zaradi dude, ampak zdaj, ko grejo ven zobki, je to redko. Nikakor ne računam, da bi uvajanje goste hrane izboljšalo spanje, zato se mi sploh ne mudi. Pred dopustom pa sploh ne bom uvajala kakšnih sprememb, da ne bi imeli krize namesto, da bi uživali.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 3999
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.4.2008 13:26:53   
ajtak
Hej, naj vas na hitro pozdravim k mali se drema...
Nisem pol vceraj dala nic calpola, pa danes tud ne. zob se ni mali je pa ko driska (joj kaka mama da tkole o svojmu otroku govori).

Danes smo na rojstni dan povabljeni pa ne vem ce bo k je bla lih ena nevihta... No zacne se ob 15h, loh da bo takrat ze ok, bo pa piknik tako da odpade ce bo dez...

Dans pa tud mene glavobol matra, se mi vid da sem razvajena in nisem navajena da se moram ponoci tokrat zbudit... Danes je bla katastrofa, vsako uro jok, tak v spanju.
Sem spila ze aspirin migran in si z oljem 31 namazala zdej pa cakam... Pa zebe me. Sem v dolgih rokavih in v flisu pa mam cist ledene roke, upam, da sem sam utrujena in da ne bom zbolela.
Aja, mojga ze 2dni ni, zato sem tok hin. Je vceraj prsu sele ob 22h, pa dons spet ze sou ob 8h...

alarm...

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 4000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  158 159 [160] 161 162   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  158 159 [160] 161 162   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.