|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  92 93 [94] 95 96   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
21.4.2008 22:47:33   
jasna
Hojla celjankeuser posted image

Se vam pridružujem, me je skuštrana mal okužlauser posted image . Sem izvorno iz žalca, preseljena v LJ.

V petek je blo prav luštno in lepo je vas je bilo spoznatuser posted image . Nisem imela pojma, da ste takšne ponočnjakinje, pa me je skuštrena razsvetlila, da znate potegnit še dolgo v nočuser posted image . Žanek, hvalauser posted image . Ropotuljico naj pa kar Nika obdržiuser posted image

Jao snorlax, tole s flumastrom je pa user posted image . Mi imamo barvo v kleti in s čopičem popravljam uničevanje našega 3letnika user posted image

Mavo in darja33, naj bo hitro in seveda na koncu sladkouser posted image

majcika, moraš počakati do 22mm. Žal  ni drugeuser posted image

Alfi2, moji trije (5let, 3leta, 6m) čisto resno v žalcu pri babi spijo do9ihuser posted image user posted image . Doma so ob 7ih pokonciuser posted image . Sem videla ta vikend v živo, ko sem bila z njimi tuuser posted image

Hej, darja, te moram posebej pozdravit, sva kolegici še s faksauser posted image  (če seveda sploh to še berešuser posted image )

Pikecpokec, čestitke za hojouser posted image . Meni je to nekaj najlepšegauser posted image .

Toliko sem si zapomnila za prvič, saj bo...user posted image

Hej skuštrana, ne se jezit na Lizouser posted image . Tudi jaz bi se verjetno enako uprla tistim vprašanjemuser posted image

< Sporočilo je popravil jasna -- 21.4.2008 23:14:35 >

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2326
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
21.4.2008 23:14:27   
mavo
IZVIRNO SPOROČILO: Skabi

Nosečke, prav fajn je brat vaše telenovele - zdaj, ko nisem več jaz taglavna igralka... Upam, da boste res kmalu šle rodit. Jaz vam dovolim, da greste že kar nocoj.
Aja, veste, kako se je pri meni začelo? Ful živo se mi je sanjalo, da imam močno in bolečo M in da je vse čez prišlo. Sem se zbudila in je res cela postelja mokra - od plodovnice, tiste bolečine pa so v resnici bili popadki. 



Skabi, hvala za vzpodbudo. Jaz bi šla takoj rodit, če bi lahko. Al bom pa poskusla z isto metodo, kot jo Shoo omenja.
Me pa nekaj zanima: kako kaj izgleda, ko ti v postelji voda odteče? A je ful velik tega? Midva sva lani kupila res dober jogi, tako consko vzmetnico, ki se odlično prilega, paše za hrbtenico.... V glavnem, res je dobra, pa še ful je bla draga. Zdaj sem pa za vsak slučaj podložila pod rjuho nepremočljivo podlogo 120x60 - tisto, ki je namenjena za otroško posteljico. A misliš, da bo to kaj pomagalo. Sam prosim, ne se smejat, ker mam včasih res nore ideje. Se mi zdi, da je to še vedno boljše, kot pa nič al pa kakšne vložke vstavljat. Naj koža diha, dokler še lahko. Še prehitro jih bo treba spet  uporabljatuser posted image .
Kar se pa bolnice tiče, je pa v vsakem primeru bolje, da gresta še enkrat tja, škodit sigurno ne more. Ni pa prijetno, ker smo pač tako narejeni, da najprej pomislimo na slabe stvari. Ampak to še ne pomeni, da bo res tako... Veliko sreče in le pogumno!

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 2327
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
21.4.2008 23:18:30   
jasna
mavo, meni sicer ni odtekla v postelji ampak na šoli za staršeuser posted image . Ej, je bla na enkrat ful poplavauser posted image . Jaz bi dala preko nepremočljive podloge še kakšen frotir, npr. par velikih brisač.

(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 2328
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.4.2008 5:19:21   
snorlax
Jutro!user posted image

Ojoj, sploh ne vem, kaj vse sem prebrala, pa nekaj sem očitno spustila, ker mi par stvari ne potegne, za kaj gre.user posted image

Skratka.

Smrček, upam, da ne bo prehudo z G. in da se kmalu pozdravi. Moja kolegica ima punčko staro 5 let, ki je grozen migec in si je že tudi prebila glavo na tak način, pa zlomila roko... Tudi moj tamalček ima trenutno fazo skakanja po sedežni in se samo bojim, da bo enga lepega dne padel in z glavo usekal po mizici.user posted image Samo nič ne pomaga, če 100x rečeš, da ne sme skakat.

Skabi,
ne sekiraj se, včasih naredijo raje kako preiskavo več, kot pa premalo. Boš videla, da bo vse vredu. Držim pesti in mislim na vaju. user posted image

Jasna, dobro da si se javila, ker si nisem zapomnila tvojega imena. Samo ime od tamalčice, ker ima enako kot punčka od moje sodelavke. Sem že gruntala, kako ti je ime oz. tvoj nick. user posted image user posted image user posted image Leta, pač.user posted image

Mavo
, Darja, Shooo, srečno, kadarkoli se bo pač začelo kaj dogajat. Pa sporočite, da bomo stiskale pesti za vas. Jutri sem tudi jaz v bolnici, ob 11.30 imam UZ, tako da bom spodaj v čakalnici. Če bo katera še tam, se lahko zmenimo za en kofe.

Jančika
, sinoči sem pa že imela malo "musklfibra", to verjetno pomeni, da delam prav.user posted image Danes zjutraj sem jih naredila že 30. Vajo ponovim, ko pridem domov in še zvečer. Samo zvečer me pa res že vse boli. Vsak dan si poskušam povečati za 10 naenkrat.

Aja, glede alergije na sonce. Meni solarij ne pomaga. Sem cela pikasta in flekasta in bi si celo telo skrempala do krvi. Tudi razni histaminiki v obliki tablet ne. Edino, kar mi pomaga, je emulzija z zaščitnim faktorjem ILRIDO, ki se kupi v lekarni. Samo se moram vsaj pol ure prej namazat, preden grem na sonce. Pa se ne spomnim vedno. Imam pa tako hudo alergijo, da je dovolj, da grem po soncu od službe do avta, ali pa nesem smeti ven... In to je najhuje po obrazu, dekolteju in rokah.

Lep dan vsem! Spet sem pozna. Bemti, ta RR!!!!user posted image user posted image user posted image





_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 2329
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.4.2008 7:35:08   
darja33
HOJLA!!!

Jaz sem še kr v enem kosu. Danes grem v P, na ctg. Sam bom tam okol 9.

Shoo, a ti boš tudi tam?
Snorlax, ti pa okol pol 12. Če bi se mi slučajn tolk zavlekl te pridem pogledat (v klet ne?)

Mavo in Jančika, lahk gremo vse na kavo... Prilik bo zdejle en cajt zelo malo. Za naju z Mavo vsaj...

Joj, punce, včeraj so mi spet tri pametne svetovale ricinusovo olje, sam me je res strah. Ne bom provocirala...

Jasna, a si res Jasna al kaj drugega. Če si potem mislim, da vem ktera (kao celo skupno žlahto imava?), pa mlajša od mene, pa na onko? Nina sestra? A sem uganla? Kolk maš pa ti otročkov. Vidim, da si bla bolj pametna od mene in si mal prej štartala...

Zdele se pa zrihtam, pa grem počasi v P. Bomo vidli kaj bodo rekli. Glede na to, da se nič ne dogaja, upam, da grem domov. Ker bi mi pa blo najhuje v P ostati in čakati popadke. To znam tudi doma, pa še bolj fajn mi je...

Držte pesti (da bi že blo kaj!).



(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2330
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.4.2008 8:33:07   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: darja33

Jasna, a si res Jasna al kaj drugega.  Nina sestra? A sem uganla?


To ti lahko tudi jaz odgovorim - očitno misliš tapravo Jasno. Nina je bila v OŠ moja sošolka (no, paralelka).

Mavo in Darja, kdaj se dobita? Z Ropotuljico greva v mesto, ne nujno skupaj, odvisno od vremena.

Snorči, veš kaj mi pomaga pri alergiji na sonce? Da jem kakšne kapsule z beta karotenom, ampak že pred sezono. Pred leti sem enkrat probala iz obupa, pa je pomagalo. Samo ne smeš pretiravati, ker potem imaš tako lep oranžen odtenekuser posted image .

HuAnita, te fejst boli? Držim pesti, da kmalu mine.

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 2331
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.4.2008 8:34:48   
smrček
Darja, Mavo in Shooo, držim pesti, da čimprej akcija steče in tale limonada dobi epilog - tri sončke user posted image user posted image user posted image
Nesreča res nikoli ne počiva. P je včeraj rekla, da lahko gre Gašper že v vrtecuser posted image , jst sem še malo skeptična, zato sem ga danes poslala k omi, za jutri še pa nisem čist ziheruser posted image

Trebuh pa srbi in srbiiiii. Sinoči sem dobila še izpuščaje po desni podlahti in stegnihuser posted image  Sem potem en Claritin vzela, da je zadeva mal popustila.
Mavo: Izločila sem že vse živo: milo, kreme, olja, konzervirano hrano... p.praška in mehčalca pa itaq že lep cajt ne uporabljam. Res nisem več tolk pametnauser posted image

user posted image user posted image  Čestitke Galu za prve korake in čimmanj bušk.

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 2332
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.4.2008 9:11:20   
skuštrana
Jaz grem pa danes k skabi user posted image user posted image dojenčka gledat


Nosečke - hitro v porodnišnico....user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 2333
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.4.2008 9:42:15   
HuAnita
Hojla, hvala tistemu, ki se je spomnil tablet proti bolečinah. Ne ve, kaj je storil zame!!! Zvečer sem si razkužila s Tantuuuum verde ali nekaj takega, pa vzela tableto, pa me še zdajle nič ne boliuser posted image  user posted image user posted image user posted image
Tako da s pogumom zrem naprej... Smrdi mi pa tko iz ust, da so po mojem sosednje že naročili, naj pridejo pred blok greznico sčistit.

Jasna - si študirala medicino in hodila na gimnazijo na tehnični šoli? ČE da, potem te tudi jaz poznam, sva bili v sosednjih razderih, telovadbbo sva imeli skupaj. Samo zdi se mi, da tista Jasna ima samo 2 user posted image , tako da nisem čisto prepričana.


shoo, darja - dajmo, dajmo, rodit!


snorlax - ste že Timijeve umetnine zakrpali? user posted image   Se pa tudi sama ubadam s tem, čemu bi sploh belili stene v hiški, ker itak bosta umetnika ob prvi priložnosti začela penzlatiuser posted image

Jančika - kako so tvoji sinusi? Če se ti da, uleti zdajle dopoldne na en kapučino, samo masko s seboj prinesi, razen če imaš zabit nos...

MarjanaR - sva se zadnjič pogovarjali, ima Kajo ves mesec doma, pa jo vse skupaj kar zdela. Upam, da se kmalu kaj oglasi.

Ropotuljica - samo da mi tole najhujše mine, pa se moramo kaj dobiti. Tvoj sine bo prej eno leto star, pa ga še nisem videla... Tudi od skuštrane ne, so že gotovo ornk dedci!


Skabi - kako gre logistika s tremu malimi otroki? Ti zavidam, ali pa tudi neuser posted image


Pa naša Meggi? Še od žura mačkasta?

Pokescpokec - čestitke za prve korake, zdaj jih bo vedno več, pa vedno hitrejši bouser posted image



Vsem ostalim pa LP!

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2334
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.4.2008 9:47:39   
HuAnita
Aja, da še pohvalim mooj deco. V nedeljo, ko so me vcelo pustili spati do 10.30, je ati mala dva peljal na igrišče, s seboj ša vzel 2 rolerje z opremo. Oina je najprej vozila z enim rolerjem, pa kar težila za še drugega, ga obujejo, pa ščitnke & čelado - mala se sama pelje!!!user posted image   Lepo se zna odrivati, M. ni mogel verjeti. Prabvi, da ji je to gotovo ostalo od smučanja, ko so 'delali smrekice' - babika naša se je potem v nedeljo kaki dve uri sivereno sama rolala, niti enkrat padla.
Pa prijavi zločko: Te tudi.  (sebi reče Te - iz Ti tudi?, ko ga sprašujemo)  Mu M. obuje rolerje, pa ga malo vleče sme in tja po igrušču, ampak malo stvorček stoji sam, povsem stabilno! user posted image user posted image   Po travi pa je baje že lepo hodil, povsem sam, ni padeluser posted image

No, ful sem vesela, da sta tako motorična, pa da jima lahko omogočiva, da spoznata čimveč športov. (oprema od društva...)

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 2335
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.4.2008 10:06:38   
jasna
Darja, ja si me zadelauser posted image . Midva sva kr na faksu začela z otročki. Nisva mogla počakatuser posted image

HuAnita, zdej sem pa firbčna katera siuser posted image . Pa v albumu nobene tvoje slikceuser posted image . Ja no, pred pol leta smo imeli res še 2user posted image . Pol se je pa naša Neli rodilauser posted image . Koliko pa imaš stare otročke? Jaz pa mojima fantoma tupim, da sta za rolerje še premajhnauser posted image

< Sporočilo je popravil jasna -- 22.4.2008 10:07:26 >

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2336
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.4.2008 10:24:32   
darja33
Halo!

Punce sem že nazaj!
Kaj naj rečem? vse je bp. Babica Angelika(?) me pozna in je bla noro prijazna, me je ful potolažla in celo rekla da jo lahko pokličem. Se da zmenit tudi z njo, da pride na porod. Sam js sem že zmenjena z babico Štefko.
Pa pogledal so me (UZ, CTG, pritisk), vse OK.

Torej čez 2 dni spet.... Ali pa..? Juter dežura blond G (pavičevičva), tak da...

Jasna, pametna punca ja. No, sej te bomo dohiteli, he, he. Čeprav trenutno nič ne zgleda...?

Mavo in Jančika, meni se pa ne ljubi nikamor v tem dežu. Al pa mogoče čez kako uro ko se mal spočijem.

Lep pozdrav.


(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 2337
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.4.2008 11:03:54   
HuAnita
Jasna - a si bila v razredu D, sošolka od Petre B., pa Irene, ki je tudi že zdravnica? Jaz sem bila v C.... Ena bolj glasnihuser posted image    Anita, pravo ime malce daljše..... " imeni...  Si ali nisi? user posted image user posted image user posted image


Glede rolanja - samo opremi otroka s čelado in ščitniki, ostalo bo slej kot prej skapiral. ČE ne, pa naj pride na tečaj k nam, ati tera ta biznisuser posted image user posted image user posted image , začnejo takoj po prvomajskih s tečaji....

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 2338
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.4.2008 11:05:01   
HuAnita
Aja, draja33, pri enem porodu je bila tudi ta babica zraven, je bila res ful ful prijazna, še preden so tam vedele, kaj delam in da lahko vse spravim v javnostuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2339
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.4.2008 11:10:24   
jasna
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita
Si ali nisi?


Semuser posted image . Pa Irena je tudi že mamicauser posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2340
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.4.2008 11:17:19   
HuAnita
Aha, madonca, si pa pridnauser posted image user posted image user posted image   Kar 3 takole, bravo. Si me presenetila že, ko sem izvedela, da si privč noseča, si se mi zdela vedno bolj tak karierni tip - saj si nekaj tudi aktivno trenirala, ne? Odbojko? - tako me me je res čudilo, no, zdaj imaš pa 3! Faca!user posted image user posted image user posted image

Naša lepa Petra pa še ni, kaj?user posted image   Zandjič sem jo videla, jaz gurala vozek, v eni roki nesla skiro, vsa pomlazana od srehoda, ona pa fensi šmensi v nek iber dober avto, tak, le za 2 osebi - za znamke sem slabauser posted image  - z nemih tipčkom, pa popedenana kot vedno v nulo...  h, sem si mislila, jaz sirotinja sem tudi bogata, ker imam 2 otroka....
(veš, malce zlobna sem, prihaja z letiuser posted image



Irena - mamica? sem jo pred nekaj meseci srečala, pa se mi ni zdelo? Že dolgo?

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 2341
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.4.2008 11:57:29   
HuAnita
Evo, meni bog še enega dne za počitek ne nameni - Capinka je v vrtvu zakuhala in sem morala ponjo. Mislim, bolnipška pa taka!

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2342
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.4.2008 13:32:21   
jasna
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita
veš, malce zlobna sem, prihaja z leti


Ti, ti, tiuser posted image
Čeprav sem prepričana da bi Petra tudi, veš. Ne vem kaj se dogajauser posted image

O urejenosti sem pa že nekaj časa nazaj jamrala na RR, ko me je ena sošolka v šparu premerila od glave do petuser posted image . Sem se počutila ful slabo. Pa kaj, dolgčas nam pa niuser posted image . A karieristka sem se ti zdela?user posted image  Se bom pa četrtemu user posted image  odpovedala zaradi kariereuser posted image  (čeprav mislim resnouser posted image )
Irena ima pa septemberčkauser posted image

Enouser posted image  da boste čimprej zdravi.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2343
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.4.2008 13:47:31   
darja33
Ej, Huanita, a govoriš o Petri P......r? Tud zdravnici?

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 2344
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.4.2008 17:51:25   
skuštrana
Jasna,he, he...vidim da si se hitr ukloplauser posted image  Madona, še mal pa bomo mele same dohtarje tule na celjskih čvekah...nam sploh ne bo treba it več k zdravniku..
No, by the way, dr. Kotnik mi je danes namignil, da sem mogoče primer za psihiatrauser posted image No, ja, sej mogoče ima pa pravuser posted image user posted image  In potem mi je še rekel, da ima življenje čudna pota (kot da ne vemuser posted image )

Jaz sem bila pri skabi,mali je tak cartl,mali in lušten..hiša pa itakuser posted image  sva si ogledali nov plac za žure, juhej...pa obljubila nam je piknik vsak vikenduser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 2345
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.4.2008 18:36:18   
adrijana.sara
Pozdravček!

Sem si že pred dvema urama odprla okenček, pa še kar nisem nič napisala. Tako je skoraj vedno, če sploh prižgem računalnik. Tak, da sem čisto ven padla.

Najprej še dolgujem opravičilo za v petek - jaz sem imela skoz v glavi soboto in pol v soboto gor pogledam, pa vidim, da sem že zamudila. Vse najboljše, slavljenke!!!! (če velja za nazaj). Bom mogla malo bolj redno spremljat, drugače tak kr ven padem in potem še srečanja zamudimuser posted image .

Drugače pri nas nič posebnega, služba, vrtec, popoldan nadoknadimo, zvečer pa zaspim pred tv takoj, ko se usedem. Tak, da že malo sumim, da ta spomladanska utrujenost postaja kronično obolenje in se je ne morem nikakor znebiti. Ali me pa tempo ubija.

Naty hvala za odgovor na zs. Me je namreč panika zagrabila, kako je s podaljšanjem vrtca oz. če je potrebno malčke ponovno vpisati. Pa na srečo nisem ničesar zamudila.
Škoda, ker se nam boste odseliliuser posted image  - vsaj ti si prišla gnetit plastelin...

user posted image  vidim, da telenovele še kar trajajo. Očitno polna luna ni pomagala. Mislite čakati do naslednje?user posted image

Pozdravljene tudi nove čvekice - ste vsekakor bolj pridne kot jaz.

Zdaj grem pa otroka odmočit, da gre potem spat, ker je že neki sitka in ima zelo pometne ideje kaj bi počelauser posted image .

Upam, da niste jezne na mene zaradi petka in bom drugič še vabljena.

Dijo

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 2346
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.4.2008 18:38:06   
skuštrana
Punce, je katera za kako kavo v tušu, recimo v čet okoli 11 h...prej ne morem, sem odvisna od maminega avtauser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu adrijana.sara)
Neposredna povezava do sporočila: 2347
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.4.2008 19:55:24   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Punce, je katera za kako kavo v tušu, recimo v čet okoli 11 h...prej ne morem, sem odvisna od maminega avtauser posted image

Jaz imam v četrtek s Kajčijem ob pol enajstih posvetovalnico, potem bo šel pa spat po moje. Tako da na mene ne računat.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2348
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.4.2008 20:08:05   
Skabi
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana
pa obljubila nam je piknik vsak vikenduser posted image


Saj ne boste verjele eni, ki mora zaradi ušes k psihiatru user posted image  Vse ostalo je pa po resnic napisala...user posted image

V bolnici sem zvedela grozne stvari. Za fenilketonurijo je mejna vrednost nekega PK 0,12 , naš Ožbej pa jo ima 0,11.  Zdaj bomo pa celih 10 dni čakali na izvide. DOhtarce, mate kake zveze, da bi prej dobila izvid??

Jasna, poznam te sicer ne (ali pa, če si res trenirala odbojko, a pri Celju?), vesela pa sem, da je tu še ena s tremi otroci (moji so stari 6, 3 leta in 10 dni). Me boš lahko kaj naučila. Zdaj že znam dojiti z enim v naročju, pa dvema tik ob sebi, med dojenjem prebrati pravljico, vse tri dati spat v isti prostor, ritko obrisat s tamalim v naročju, v pol minute pojesti zajrtk/kosilo/večerjo in potem hraniti druge in biti hrana za druge, ne ponorim, ko mi tavelika dva "pomagata" previjati in dojiti in se stepeta ob Ožbejevi glavici.  Kaj še moram znati?

Pikecpokec, a te lahko prosim za časopise od 12. aprila? Jih daš Skuštrani?

Pikecpokec, čestitke Galu, ti pa pripravi obliže in pihece za buške user posted image

< Sporočilo je popravil Skabi -- 22.4.2008 20:09:14 >

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2349
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.4.2008 20:16:17   
Jančika_
Kak bi rekla. Grem po Jasnini, Skabijini in Smrčkini poti. user posted image

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 2350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  92 93 [94] 95 96   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  92 93 [94] 95 96   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj so triletniki zahtevnejši od dvoletn...
Ameriški portal »Scary mommy« je objavil seznam resničnih in hkrati zabavnih razlik med otrokom, ki ima dve leti in tril...
Zakaj UTRUJENE MAME ostanejo budne POZNO?
Rada bi rekla, da mame prosti čas izkoristijo zase, ampak to ni povsem res. Seveda včasih pregledamo Facebook ali najlju...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.