|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  89 90 [91] 92 93   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.4.2008 17:48:12   
pikecpokec
Jst jem sam iz prvovrstnega kristala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Dej nehi, no! Plastika je zakon - pokneš v smeti pa je! Tko da ti kr dej plastične krožnike pa ostalo user posted image


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2251
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.4.2008 18:33:07   
Janeja
Žanek, seveda plastično posodo. Ne komplicirat!
Pomivalc je pa zakon in brez njega si ne predstavljam pospravljanja kuhinje. To ti pa tolk časa prihrani, da sploh ni za razmišljat o imeti ali ne imeti. Če imaš možnost si ga nabavi.
Se vidimo! user posted image   Jaz pridem kot ponavadi malo po osmi uri. Bo Lea danes spet mal prej v postelji user posted image

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 2252
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.4.2008 18:52:13   
teta beta
Jaz bom tudi poskusila priti okrog osmih. Bom pa parkirala spodaj, ker bom tudi šla malo prej. Gre potem še moj na en žur na Uršulo.

Pa eno Sašo Dolar tudi jaz poznam, sva hodile skupaj v vrtec in potem od petega razreda do mature. Nisem pa vedela, da zdaj živi v Laškem, še manj, da je noseča, je pa res zobozdravnica.

no, se vidimo pol. Lp!


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 2253
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.4.2008 19:13:28   
darja33
Halo punce!

Js dans žal ne moerm prit. Sem itak razložla Jančiki, pa vam bo ona naprej. me res ful pajtla in ne morem niti sedet. To se mi še ni zgodilo... Kot elektrika... Je pa ful hecn, ker me kr štihne od bolečine, tak da če ležim je pa bolje.

Sicer je pa dans na CTGju blo še vse mirno(????).  To je blo ob 3.

Fajn se mejte. Se mi pa ful lušta torte in seveda vas (ostale) že spoznat.

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 2254
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.4.2008 19:22:27   
Skabi
darja33, prenesi moje pozdrave do babic. Se mi zdi, da boš kmalu tam... Srečno!!!

Jančika, nekaj jako pametnih sem ti napisala o kuhinji.

Vse babe - uživajte na čveku, ne me preveč šinfat in en kos torte še zame pojejte. Pa eno žemljico.

Spala pa tudi jaz en bom kaj več kot ve. Ožbej ponoči je na dve uri ali pa še bolj pogosto. Še dobro, da sem še v kimpetu in lahko čez dan nadoknadim.

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 2255
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.4.2008 19:25:39   
skuštrana
Jaz grem od doma...z menoj pride še prijateljica z ringaraje - žalčanka in njena Neliuser posted image user posted image  se vidimo...danes bo pa veselouser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 2256
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.4.2008 19:27:49   
mavo
Jao, Darja, držim pesti, da bo hitro minilo in da bo nadvse lepo doživetje. Upam, da se ti kmalu pridružim. Samo to mi še povej, preden te odpeljejo: A je mogoče refošk pomagal? Moram vedeti, da še danes preizkusim user posted image , pol se pa tak jutri vidimo v Rimu... Srečno!

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 2257
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.4.2008 19:43:46   
darja33
Zdej pa nehajte! Sej mislim, da še to niso popadki, ampak sam tiščanje glavice v mehur oz. pritiskanje na kake živce....

Me pa mal prpa grabi....
No, če bi kej hotlo bit itak sporočim.

Mavo, ne Refošk ni pomagal, ker se mi ga ni luštalo. Mogoče pa današnja pica in 2 deci piva???

Uživajte še za mene (in za Skabiko).

(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 2258
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.4.2008 7:46:02   
snorlax
Jutro!user posted image

Ste se naspale?user posted image

Darja, kako si? Si še doma? user posted image

Sinoči je bilo super, kot ponavadi. Fajn smo se načvekale. Vesela sem bila, da sem po dolgem času videla Smrček in Skuštrano, pa tudi spoznala dve novi krasni punci.

Žanek, hvala za pogostitev in lep večer. Upam, da ti nisem zažgala pečice.user posted image

Jančika, če res lahko pogrešaš klopco, potem bi jaz kar prišla po njo. Če lahko, bi kar danes ali jutri. Imam najbolj cajt, pa tudi moj je doma in jo lahko nese. Ali gre v prtljažnik, ali bo treba sedeže podret? Se slišiva po telefonu, prav?

Lepo soboto vsem! user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 2259
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.4.2008 7:55:45   
Naty*Taja
PUnce super je bilo. Sam čist zlamana, ne vem kako bom zdejle cel dan igrala odbojko! user posted image Tist čas od 11 do pol enih je kr nekam zginu -  a ne Teta-beta?user posted image

Oj, Skabi, sem se kr zjokala ob tvoji lepi zgodbi - porod, kot bi opisovala mojega pri Maruši! Je super tole res! Pa nobenih komplikacij, pa cartanje in uživanje s tvojim naraščajem...ti kr mal zavidam!

WINX - naš pa tudi zna angleško, pa je tri leta star!! Ve namreč, da se kravi reče kav! user posted image

Lepo deževno soboto tudi od mene in se pišemo..


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 2260
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.4.2008 7:58:51   
smrček
Jutro, tole bo prav prišo user posted image  dvojna doza, če katera rabi (jst že).

Snorlax je spekla take njamsi žemljice, da mi je žal, da nisem katere v torbico vtaknilauser posted image  
Se jih bom v kratkem sama lotla, če ne druga, mala dva jih bosta z veseljem po tleh nadrobilauser posted image . Zdajle pečem samo kruh in pečjakove kifeljčke.
Žanek, hvala za pogostitev in vsem ostalim hvala za družbo, lepo vas je bilo videt.user posted image



_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2261
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.4.2008 8:29:02   
snorlax
Sem vam pozabila sinoči povedat štorijo.

Moja dva nista nikoli v življenju pisala nikjer po stenah - do sinoči, ko je tamali, medtem ko sem se šla stuširat, z zelenim flumastrom popisal cel prostor (dnevna+jedilnica+kuhinja) in to stene, stole, sedežno, televizijo, omare, daljinca za TV, pa kuhinjske omarice. No, naštela sem to, kar sem opazila. Bemti!!!user posted image user posted image user posted image Na hitro sem odstranila tisto, kar sem videla in kar je šlo dol, nekaj mi je celo pokazal sam, kje je pisal. Danes, ko grem malo bolj orenk pucat, bom verjetno našla še kaj.

Ima katera kako idejo, kako odstranit flumaster z zida? Razen pošmirglat dol in prebelit cel prostor?


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 2262
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.4.2008 8:30:33   
teta beta
Jutro!

Res je bilo luštno, čas pa... o, ko bi še kdaj drugič tako hitro letel.

Sem mislila, da bom že danes sprobala peko, pa se mi ne da. Imam že itak rastur v kuhinji, da sploh ne vem, kje se naj lotim.

Uživajte, mavo in darja pa pejta rodit!


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 2263
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.4.2008 8:32:10   
teta beta
Hm, snorlax, kaj pa vem; mogoče z alkoholom? user posted image

_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 2264
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.4.2008 8:33:41   
snorlax
Sem probala takoj, pa ni šlo. 

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 2265
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.4.2008 8:37:07   
Skabi
Jutro!!!

Sem mislila, da bom jaz taprva glede na sinočnjo žurko. berem, da ste se spet mele super fajn.  Spomnila sem se, da ste obljubljale neke skrivnostne novice. No, ekr me ni bilo tam, mi jih pošljite na zs - Skuštrana, Huanita, Snorlax, če se prav spomnim, še katera?
Zaradi hude radovednosti je ogrožena moja laktacija, poskrbite , da moj otrok ne bo lačen!! user posted image

A mate kaj časopisov zame?

Skuštrana, kdaj prideš?

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 2266
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.4.2008 8:38:42   
Skabi
SNorlax, flumaster gre dol kar s navadno gobico in blagim čistilom - vsaj na naših starih stenah je tako.

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 2267
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.4.2008 8:43:44   
snorlax
Ojla, mati Skabi!user posted image

Smo te pogrešale sinoči, veš. Jaz nimam nekih famoznih novic, samo nisem pisala tu gor podrobnosti z mojega pregleda v bolnici. Dvomim, da te zanima stanje moje maternice in njena prihodnost. user posted image Če pa te, ti pišem na ZS.

HuAnite ni bilo, tako da vse čakamo novic od nje. user posted image

S Skuštrano pa se nisva kaj dosti menili, tako da tudi jaz ne vem nič o njenih skrivnostih. user posted image Ampak, kako je pa njen mali zrastel. Nisem mogla verjet, ko sem ga prvič videla, je bil star 1 mesec, včeraj pa pridem not in dec že sam sedi na tleh! Mi je dovolila, da sem ga malo požulila. Je tak cuker in kar naprej se smeji. user posted image

Evo, zdaj se je pa moj cuker zbudil. Šibam.user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 2268
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.4.2008 9:54:58   
skuštrana
Helouuuu

Mi budni, lepo smo se naspali...

Se vidimo, zdej bom bolj malo gor, ker sem odvisna od bratovega kompauser posted image user posted image

Mate mojo tel pa se javite kaj, jaz sem na razpolago cel ljubi teden

Plis, naj mi ena pove kje je psiholog za otroke v celjuuser posted image za pregleduser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2269
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.4.2008 10:17:41   
pikecpokec
Daaaan!
Jst že šibam naokoli. Eno pecivo sem spekla za kolega ki mi je notebooka zrihtal (jap, zdej ga imam tud jaz - lepega in pametnega user posted image ).
Punce, hvala za super večer. Hvala Žanek za pogostitev user posted image in Snorlax za žemljice user posted image . Pa Jančiki za torto (ki je sicer nisem jedla (sem bila tko polna žemljic), ampak zgledala je odlično user posted image ).

Tko, zdej pa zakurblam mojo bleščeče novo Toshibo in na delo veselo...

Aja, snorči, če bi se dalo, se priporočam za kako kilo (ali dve ali tri) moke. Ker je super!

skuštrana, midve se pa itak dobima. Za tiste naramnice bom rabila inštrukcije ker mi ni nič jasno user posted image . Stupid woman user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2270
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.4.2008 11:02:56   
Janeja
Daaan! Pri nas smo naspani in dobre volje - mala dva sta spala do 8.30, jaz pa seveda z njima. user posted image

Žanek, hvala za super večerjo. Bom danes mal na shujševalni. user posted image

Sem vesela, da sem spoznala še dve novi čveki.
Mavo, je ponočevanje kaj pomagalo? Smo tvojga user posted image prepričale, da se zunaj ful dogaja in da naj pride pogledat? user posted image

Zdaj grem pa hitro kosilo skup vržt, potem gremo pa mal plavat. Komaj čakam! Je imel Jan prejšnji teden obvezni 5 dnevni plavalni tečaj in zdaj nam mora pokazat, kaj se je naučil.

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 2271
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.4.2008 12:17:07   
WINX
ojla punce...

berem, da ste se imele lepo...
od včeraj pa do danes ste tak velik natipkale, da sem mal golaž prismodilauser posted image , ko pa sem se zasedela pr rač..hvala bogu se je še dalo rešit, pa še dober da mojga ni doma, ker bi imel spet kej za pripomnat...

včeraj na dragojeviču je blo super..tak fajn za dušo...po koncertu pa nismo znale domov in sem dans kr mal utrujena...tamala je že ob 7 zjutraj začela vpit pa sem mogla vstat, zdej pa komi čakam, da jo dam na popoldanski počitek, ker gre mami z njo ...čist sem iz forme..

upam, da bo lepo vreme, da lahko gremo mal na teren


_____________________________

Ni pomembno, če ne znamo povedati.
Pomembno je, da znamo poslušati.

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 2272
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.4.2008 14:24:58   
darja33
DAAAN!

Imam občutek, da bo lahko jaz začela pisati podobno nadaljevanko kot Skabi....

Torej zvečer me je pajtlal, ponoči tdel trebuh (malo boleče), danes zjutri pa vse OK. In sma šla z mojim peš v mesto do kafiča in koga tam srečam.... Blond G na IČ, ja Pavičevičvo. Ona: pa vidi Darja, pa ti si noseča...! Pa kad maš rok? Povem. Pa reče: dodži k meni jutri, sam dežurna, oko dvanajst, bova vidli kako je...

Ja torej grem jutri v bolnco na CTG in UZ, kot je rekla da bo pogledla kolk je plodovnice. Sicer je pa komentirala : NE DIRAJ LAVA DOK SPAVA... Ja neču inducirati poroda!

Ok, sem ful vesela, da ste se fajn imele. Mi je blo cel večer ful žal, kaj vse zamujam.... Sem bla tečna in težila mojmu zakaj nisem šla. Kot da bi me on ne pustil iti.

Mavo, si še cela??? Luna en klinc pomaga, ne? Pa srečanje morda?

A mislite, da bom na naslednje srečanje (čez en mesec) lahk prišla z babiko? Al je to prehitro?

Grem mal na luft. Je tak lepo vreme.






(odgovor članu WINX)
Neposredna povezava do sporočila: 2273
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.4.2008 18:49:48   
mavo
Jaz sem še tud čist cela, bi morala včeraj še bolj ponočevat, pa bi mogoče blo kaj. Darja, škoda, ker si zamudila, je blo ful fajn. Edino to me mal baše, ker danes po vzdevkih spet ne vem točno, katera je katera. Ma, se bom že počasi navadla. V glavnem, super je blo.
Ampak tale luna pa tud ni več to, kar je včasih bila. Namesto, da bi se začelo mojemu otročku dogajat, je usekala mene, ker sem cel dan že tako sitna, da grem sama sebi na živce. Nič mi ni prav, ne morem ne sedeti, ne ležati, mojga komandiram za volanom, tako da sva se dopoldne skoraj zaletela z avtom. Se mi zdi, da edino še jem lahko. Pol se pa napokam hrane, da me vse boli, pa smo spet na začetku. Začaran krog. Ojoj, a se je to še kateri dogajao med čakanjem na popadke? Saj verjetno zato pravijo, da te na koncu ni nič več strah poroda, ampak komaj čakaš, da greš, kot kakšen sadomazo.... Pol pa še telefoni: "A je že kaj novega...?" je stavek, ki ga nočem več slišati prek slušalkeuser posted image . Sem pozabila  telefon v jaknii za pet minut, pa sem imela že tri neodgovorjene klice. Za pop.....

No, bo že nekako. Darja, ti pa kar lepo mene počakaj, nič ne hiti, greva raje v ponedeljek dopoldne še na kako kavo skupaj. Če bo pa nocoj luna dobila na moči, se ti pa jutri pridružim na pregledu. Ostale babe pa, uživajte lep aprilski vikend!

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 2274
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.4.2008 20:12:19   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Plis, naj mi ena pove kje je psiholog za otroke v celjuuser posted image za pregleduser posted image


V tisti zeleni vili takoj za kioskom za kruh od Klasja in burekom/kebabom.

Naspala se glih nisem, ampak kaj bi to, glavno, da smo se spet imele fajnuser posted image .

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  89 90 [91] 92 93   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  89 90 [91] 92 93   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj UTRUJENE MAME ostanejo budne POZNO?
Rada bi rekla, da mame prosti čas izkoristijo zase, ampak to ni povsem res. Seveda včasih pregledamo Facebook ali najlju...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.