|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
6.4.2008 13:18:36   
mojca345
lahko je to tudi od stresa, da je nimaš. to se je meni zgodilo lasnko leto v novembru. bolelo me je, ni je pa bilo, ker sem toliko delala. itak sem pa pol še zbolela. in telo nni blo sposobno sprovest tetke. ni imelo energije.

a si delala test?

sej poglej kaj sem jest napisala pod novo temo, kak sem jo imela in pol je kr čez dva dni bilo VEČ. tudi meni ni nič jasno. punce mi tukaj vidim ne znajo odgovort. sama pa ne vem koga naj vprašam. svojo ginekologinjo o tem spraševat se mi zdi, pa prov neumno.

(odgovor članu D.Mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
6.4.2008 13:21:00   
mojca345
ej, mene tudi tišči skoz na wc in tudi hodim skoz. herpes mi pa še zdej ni šel. včeri sem dam prišla iz faksa, sem šla ob 17 uri spat. sem spala do 22. pol sembila 3 ure pokonc in danes do 12.30 sem spala.

(odgovor članu D.Mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
6.4.2008 13:26:58   
D.Mateja
testa še nisem delala. Ker naj bi jo dobila jutri oz. v torek. In sem rekla, da ga bom delala jutri zjutraj.

glede stresa: sem bla cel mesec v bolniški zaradi rame, tako da sem lepo doma počivala...sem šla samo v petek v službo in v soboto in danes sem frej.

mogoče pa se bo še ulila....ovulacijo sem mela okoli 26tega.

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
6.4.2008 22:03:32   
mojca345
najdla sem zanimiv članek za mojo situacijo. mogoče bo tudi tebi kaj pomagal mateja.

držimo pestke. jaz nisem še obupala nad možnostjo, da sem user posted image . ne vem, nekaj  v meni govori, da sem. bomo vidli, ane.

si pa ful želim dojenčka v svojih rokah, ki bi bil moj, moj,moj.

(odgovor članu D.Mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
6.4.2008 22:03:56   
mojca345
http://www.iskreni.net/node/92

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
6.4.2008 22:50:02   
cina
mojca 345, hvala za fajn članek.user posted image

Škoda, da ni taka naša narava, da bi vsaka ženska 100% vedla že po enem tednu, a ne? Da bi kr trebuh zrastel, haha. Moja neučakanost povzroča, da pišem neumnostiuser posted image

Je že prav tako kot je. Pa potem še bolj cenimo.

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
7.4.2008 9:08:43   
D.Mateja
Kot da bi mene opisaval. Napihnjena, boleče prsi še vedno. Sva se včeraj zvečer z mojim pogovarjala o mojih prsih. Pa je rekel, da  niso nič oplahnele oz se zmanjšale. Da so ostale lepo napete in so še malo večje. Pa tudi trebuh se je povečal. Mi je pa zapasalo za večerjo kruh pašteto in jabolko. Točno to sem jedla, ko sem bila noseča pred 13 leti. In me je skor vrgl.. ker do sedaj te kombinacije tudi probala nisem.user posted image

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
7.4.2008 11:57:21   
pattaya
Jaz pa imam danes te znake: omotičnost in oslabelost (že 3 dni), neki čuden občutek imam tam spodaj (ne kot da bi dobila user posted image ), moje prsi se mi tudi zdijo nekam čudne, od včeraj že non stop hodim na wc (tako lulat kot kakat), non stop sem lačna, jem pa še zaenkrat vredu. Test je seveda spet negativen, mogoče sem še prehitra saj bi user posted image  mogla dobit od 6.4. do 8.4., bomo vidli kaj se bo izcimlo. Upam da bom kmalu zagledala user posted image user posted image .

(odgovor članu D.Mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
7.4.2008 12:03:55   
db
jaz pa sem danes ful dober glede na to da bi mogla danes dobitiuser posted image   in ponavadi me vse boli sem tečna itd in hvala bogu da jo še zaenkrat ni,grem pol kupit test in upam na vse bolše in da bouser posted image  javim danes zvečer ali pa jutri

(odgovor članu pattaya)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
7.4.2008 12:04:43   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: db

jaz pa sem danes ful dober glede na to da bi mogla danes dobitiuser posted image   in ponavadi me vse boli sem tečna itd in hvala bogu da jo še zaenkrat ni,grem pol kupit test in upam na vse bolše in da bouser posted image  javim danes zvečer ali pa jutri
delaj zjutraj testuser posted image  srečnouser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu db)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
7.4.2008 12:07:28   
db
spps velja bom pa jutriuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
7.4.2008 12:13:10   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: db

spps velja bom pa jutriuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
bom prišla jutr preverituser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu db)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
7.4.2008 12:17:58   
db
pravuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
7.4.2008 12:26:31   
aqua77
Znaki! Razen user posted image  nobenih.... user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu db)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
7.4.2008 13:41:24   
s@nny
Ojla,

Midva sva tud ta meseč začela spet delat na user posted image . Upam, da rata. Komi čakam na konc mesca da se pokaže user posted image . Tko da morva zdej vsak drug dan user posted image da bo za zihr user posted image .

LP

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
7.4.2008 13:41:30   
cina
Katalina; saj da ni user posted image je glavni znak, a neuser posted image

Pri meni je pa prisotna napihnjenost. Pa vsake toliko časa mi je slabo. Imam pa BT še vedno povišano na 37 stopinj, kak dan pa še 0,1 več. user posted image Kaj mislite?

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
7.4.2008 15:12:34   
mojca345
nekje tle gor sem brala, da po temperaturi ne mošre presodt če si ali nisi nosečka.


(odgovor članu cina)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
7.4.2008 15:26:14   
~Biba~
IZVIRNO SPOROČILO: mojca345

nekje tle gor sem brala, da po temperaturi ne mošre presodt če si ali nisi nosečka.



100% tak ni nič...
jaz sem imela prejšnji ciklus povišano BT vse do dneva, ko je po 4 dnevni zamudi user posted image vseeno prišla.
Sem dan pred predvidenim terminom prihoda user posted image , imela zjutraj rjav izcedek, BT še vedno povišano; čez dan nič izcedka,
drug dan BT povišana, nič izcedka,...že cela panična da to je to...
3 dan izcedek le zjutraj par kapljic; BT povišana;
4 dan BT se zniža in   user posted image je user posted image

Povprečno je BT po ovulaciji zvišana 14-16 dni; nato se zniža in sledi user posted image
Tako da, če BT ostane po ovulaciji povišana, 17 dni!, ste/smo skoraj 100%user posted image

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
7.4.2008 16:13:29   
cina
kleja, hvala za obširno pojasnilouser posted image

Potem pa še je možnostuser posted image Še nekaj dni.

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
7.4.2008 20:13:44   
tasa.m
Jaz imam  BT povišano že 21 dni user posted image , si merim ta mesec prvič, tako da nimam kakšne izkušnje s tem, po user posted image  sem imela BT 36,6 ko naj bi nastopila O je padla 36,4, zdaj pa je nad 37. V četrtek sem bila pri G in mi je naredil UZ, in je ugotovil, da verjetno nimam O, ker ni nič čudega opazi in ker imam user posted image  tudi do 42 dni. Tako, da mi je zdaj predpisal klomifen, zdaj pa samo še čakam kaj je z mojo user posted image . Zdaj je že 41 dan, imam pa kar močan beli tok.

_____________________________

Začnite in končajte dan z nasmehom, saj vas nič ne stane, marsikomu pa polepša dan.

(odgovor članu cina)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
7.4.2008 20:33:27   
katja_p
Jaz še vedno srečna user posted image , brez posebnih znakov - če odštejem rahlo boleče prsi in napet oz. napihnjen trebuh. se OK user posted image

(odgovor članu tasa.m)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
7.4.2008 23:23:58   
mojca345
kar tako katja_p NAPREJ....

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
8.4.2008 7:40:17   
kepica
Berem tole, kar sem našla na RR strani med znaki nosečnosti:
Povišana telesna (bazalna) temperatura
Če vaša bazalna temperatura ostane povišana tudi po koncu menstruacije in se ne zniža na nivo pred ovulacijo, je verjetnost, da ste noseči zelo visoka. Če spremljate svojo bazalno temperaturo, ste verjetno noseči, če je ta ostala zvišana 18 dni zapored.
Ne vem ali narobe razumem ali kaj... Če imaš BT po M še vedno povišano..je možnost zanositve... Kaj ne pravijo, da če imaš M, ni možno, da si nosečauser posted image
Ker jaz sem imela neke izcedke in dva dni M, BT pa je še vedno povišanauser posted image  Najbolje da naredim test...
Hehe, bi bilo hecno.... Sedaj naj bi bila ravno v času O, z mojim se trudiva, po drugi strani bi bilo pa hecno, da bi bila že nosečauser posted image  Pa nič vedela....
Verjetno pobožne želje ampak vseeno...sem v pričakovanjuuser posted image  in upam na user posted image  Če ne sedaj pa čez 14 dniuser posted image

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
8.4.2008 8:02:26   
cina
Kepica, tole pa zanimivo. Upam, da si user posted image . To je una varianta očitno, ko še ima ženska 'zadnjo' M oziroma mogoče vgnezditveno krvavitev... user posted image Ja, pri moji mami je blo tako, da je mela še dve M v nosečnosti.

Sm se kar malo razveselila tistega dela o 'visoki verjetnosti, da ste noseči'. user posted image

Kolk pa maš BT? Že dolgo meriš? Kater dan pa imaš danes? (sori, sm firbec)user posted image

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
8.4.2008 8:21:01   
Anonimen
Moji znaki:

Občutljive joškice, izostanek M - isto kot v 1. nosečnosti. Tudi prehlad me spremlja kot tudi takrat user posted image . Ampak bomo mal presenečeni če bo user posted image , ker nismo ravno intenzivno delali na tem.

Zamuja mi 3 dni.


(odgovor članu cina)
  Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





3 prijetni načini, ki vam bodo pomagali za...
Obstajajo trije zelo prijetni načini, ki povečujejo vaše možnosti za zanositev. Noben od teh treh ni nič kaj naporen, pr...
Uspešno rodila zdravo deklico po 13 splavih
Preberite si to navdihujočo zgodbo, ki opogumlja številne starše po svetu, ki se že vrsto let trudijo donositi otroka.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?