|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
8.4.2008 8:34:20   
katja_p
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Moji znaki:

Občutljive joškice, izostanek M - isto kot v 1. nosečnosti. Tudi prehlad me spremlja kot tudi takrat user posted image . Ampak bomo mal presenečeni če bo user posted image , ker nismo ravno intenzivno delali na tem.

Zamuja mi 3 dni.




Mogoče pa si srečka user posted image   user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
8.4.2008 8:35:41   
Anonimen
Imam hecen filing da res, ampak bom test delala šele v petek, če je do takrat ne bo.

Matr bo dolg teden user posted image

(odgovor članu katja_p)
  Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
8.4.2008 8:40:44   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Imam hecen filing da res, ampak bom test delala šele v petek, če je do takrat ne bo.

Matr bo dolg teden user posted image
sej bo hitro minalo do petkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image srečno s testkomuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
8.4.2008 9:19:24   
Pi_pi_ca
Pozdravljene,

že dalj časa vas berem, pa sem se odločila še sama kaj dodati - saj sem ena izmed sotrpink.

Nekaj časa se z user posted image  že trudiva, a še ni bilo rezultatov, tudi znakov ni nekih posebnih, edino tokrat.
M (ne) pričakujem 10.4., a me že 10 dni bolijo moje povečane in napete prsi ter že dva tedna se ne znebim prehlada, slabega počutja in utrujenosti. Ne vem, če je to vzrok za upanje, a počasi se mi zdi vse skupaj mal čudno kako mi nagaja telo.
Je kateri kaj znano to moje počutje ? user posted image

Upam, da boste držale pesti z mano, da nisem zastonj napihjena kot Pamela user posted image .

Upam, da skupaj zagedamo čim več pluskov !

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
8.4.2008 9:25:23   
kepica
IZVIRNO SPOROČILO: cina

Kepica, tole pa zanimivo. Upam, da si user posted image . To je una varianta očitno, ko še ima ženska 'zadnjo' M oziroma mogoče vgnezditveno krvavitev... user posted image Ja, pri moji mami je blo tako, da je mela še dve M v nosečnosti.

Sm se kar malo razveselila tistega dela o 'visoki verjetnosti, da ste noseči'. user posted image

Kolk pa maš BT? Že dolgo meriš? Kater dan pa imaš danes? (sori, sm firbec)user posted image



Cina, danes je moj 16. dan, torej čas za O in test še za nazaj user posted image  Sem moža poslala ponj. Drugače znakov nimam ne vem kakšnih...Mogoče psiha dela svoje in si jih domišljam. Mi pa tale BT ne da miru. Sej verjetno itak ni nič, ampak bom naredila en poceni test, da bom lažje dočakala naslednje testiranjeuser posted image

Drugače pa ne merim redno, sem pa opazila, da vsakič ko merim, je enako. Če sem pred O je BT 36.3, če je O je 36.6. Zdej mam pa BT že od prejšnje O več kot 36.6. Sem jo imela tudi 37 in mi niha, ne gre pa pod 36.6user posted image  Ta mesec je itak ena sama zmeda od BT pa do M, tako da pojma nimam, kaj ga mede tam spodaj. Kakorkoli že, čimprej upam nauser posted image
Držim pesti tudi zateuser posted image

(odgovor članu cina)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
8.4.2008 11:05:19   
becky
se vam bom pridružila pri znakih, če lahko. pri men je čas PMS-a, pa je čudn: ponavadi sam jem in sem tečna (predvsem o tem, kak sem debela user posted image ), zdaj pa mi že dva dni nekak ni za jest (sej se potrudim), niti čokolade, ki jo enostavno obožujem, sploh pred M. poleg tega se bom verjetno za nekaj časa poslovila od RR, ker se samo jočem, ko vidim vašo podporo in nove user posted image  user posted image ; sej ne bom mogla brez vas. ste mi tako prirasle k srcu..., no pa mam zopet solzne oči

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
8.4.2008 11:24:13   
tinč407
Po nekaj dnevih se vem spet javljem moje drege dame in čestitam vsem, ki ste ugledale user posted image  user posted image user posted image user posted image
sem vas verjetno kar nekaj skozi spustila ta vikend! Bravo user posted image user posted image user posted image user posted image
Jaz je ne bi smela dobiti v soboto in je tudi nisem user posted image  zaenkrat je vse dobro razen testa, ki je še v soboto kazal -  user posted image    Naslednjič bom ga delala jutri, pa bomo videli kaj bo user posted image
Drugače pa mi tudi ne paše čokolada in nič kar je sladko. Drugače pa sem pravi manijak na čokolado, tako da je vse skupaj malo smešno user posted image
Tudi bradavičke so se mi spremenile... Nič ne bolijo pa nič, samo temnejše so, pa bol napete.
Moj pravi, da si samo mislim, samo kaj on ve, ko pa jih vidi večinoma v temi user posted image
Pa ničesar drugega ne morem piti kot vodo, ki pa je prej nikoli nisem mogla piti...
Ne vem... čudno je vse skup... da bar test ne bi bil -

(odgovor članu becky)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
8.4.2008 15:32:04   
db
pri meni nič novega še vedno nimamuser posted image , test pa je negativen

(odgovor članu tinč407)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
9.4.2008 10:34:42   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: tinč407

Po nekaj dnevih se vem spet javljem moje drege dame in čestitam vsem, ki ste ugledale user posted image  user posted image user posted image user posted image
sem vas verjetno kar nekaj skozi spustila ta vikend! Bravo user posted image user posted image user posted image user posted image
Jaz je ne bi smela dobiti v soboto in je tudi nisem user posted image  zaenkrat je vse dobro razen testa, ki je še v soboto kazal -  user posted image    Naslednjič bom ga delala jutri, pa bomo videli kaj bo user posted image
Drugače pa mi tudi ne paše čokolada in nič kar je sladko. Drugače pa sem pravi manijak na čokolado, tako da je vse skupaj malo smešno user posted image
Tudi bradavičke so se mi spremenile... Nič ne bolijo pa nič, samo temnejše so, pa bol napete.
Moj pravi, da si samo mislim, samo kaj on ve, ko pa jih vidi večinoma v temi user posted image
Pa ničesar drugega ne morem piti kot vodo, ki pa je prej nikoli nisem mogla piti...
Ne vem... čudno je vse skup... da bar test ne bi bil -
tinč kaj dogaja?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu tinč407)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
9.4.2008 12:04:56   
tinč407
pozdravljena spps!

Nimam pojma kaj se dogaja user posted image
Po moje mam slabosti zaradi psihe..
Test je danes po 32 dnevih od zadnje user posted image  še vedno -    , ovulacijo pa sem mela 22.3.  tak da je zdaj ziher, da nisem user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sijaj, sijaj sončece...
in sonce je posijalo z vso močjo!


(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
9.4.2008 12:14:20   
liam
tinč407, saj veš kako pravijo... nič ni izgubljeno, dokler ne prideuser posted image .

(odgovor članu tinč407)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
9.4.2008 12:17:48   
tinč407
maš prav liam! Ampak če že nisem user posted image  bi rada da pride čim prej, da lahko gremo v novi krog!!
To je tak noro, ko niti ne veš kaj se s tvojim telesom dogaja...user posted image

_____________________________

sijaj, sijaj sončece...
in sonce je posijalo z vso močjo!


(odgovor članu liam)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
9.4.2008 12:33:16   
liam
tinč407 te čist razumem... tile vsi mogoči in nemogoči znaki nas res spravljajo ob živce...

Pr meni je cela štala zadni tedn... ampak se ne dam. Me moj organizem vedno znova preseneti s kako noviteto, tako da mi le ni dolčas in lahko vsake toliko časa reče: oooo, kaj pa je tole??? in potem: no tudi vredu....

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tinč407)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
9.4.2008 12:39:25   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: tinč407

pozdravljena spps!

Nimam pojma kaj se dogaja user posted image
Po moje mam slabosti zaradi psihe..
Test je danes po 32 dnevih od zadnje user posted image  še vedno -    , ovulacijo pa sem mela 22.3.  tak da je zdaj ziher, da nisem user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ne bit žalostna.vem kako je to-sem imela težave s testi pri prvi nosečnosti,ker mi test ni pokazal +,do 5o.-dneva izostanka,zato sem bolj optimistična za vse vas,katere imate daljše izostanke in negativne testeuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu tinč407)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
9.4.2008 12:56:07   
liam
ufff spps, kaj je to sploh možno da ti skoraj mesec in pol test ne pokaže???

kaj pa znake, si mela kakšne???

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
9.4.2008 13:11:29   
barbara b
Pozdravljene!
Že nekaj dni vas berem in nobena ne omenja bolečin v križu. Mene že cel teden boli križ in trebuh imam napet. Tudi bradavičke me znajo vsakih toliko časa malo zaboleti. Ovulacija je že mimo, znaki so pa še tukaj.  user posted image


(odgovor članu liam)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
9.4.2008 13:49:46   
lily32
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Imam hecen filing da res, ampak bom test delala šele v petek, če je do takrat ne bo.

Matr bo dolg teden user posted image


Se strinjam s povedanim. Če samo pomislim, mi še nekaj mesecev nazaj, ko še nisva resno razmišljala o user posted image , mi bilo posebno mar, kdaj se bo user posted image  rdečka prikazala. Zdaj pa ne morem pričakati konca tedna, da bom ponovila test. user posted image  Drugače pa so moji znaki: boleče prsi, visoka BT, napihnjen trebuh, zaspanost, zgaga. Upam, da ni to le napoved user posted image  povezana s spomladansko utrujenostjo. Strečno s testkom user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
9.4.2008 15:16:32   
Anonimen
Danes bi mogla dobit user posted image , pa je še ni... ponavadi me še preseneti..me pa ful boli v križu in v predelu jajčnikov, kar me navadno nikoli ne pred user posted image , ampak sam prvi dan, ko se že ulije...

Je imela katera podoben 'znak' in je bla user posted image ??

Tudi prsi imam kar napete, čeprav me nič ne bolijo... user posted image

(odgovor članu lily32)
  Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
9.4.2008 16:50:55   
tejci01
Pi_pi_ca
Tudi mene so bolele prsi približno 1 teden pred dnem, ko bi me morala obiskati user posted image .
Ampak me ni obiskala in sem jo poslala na  dolg dopust.
Prsi me še vedno bolijo,ampak ne tako močno.
Tako da ne obupaj.

DRŽIM PESTI!!!!!!!!!!

(odgovor članu Pi_pi_ca)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
9.4.2008 17:59:53   
_ancica_
IZVIRNO SPOROČILO: barbara b

Pozdravljene!
Že nekaj dni vas berem in nobena ne omenja bolečin v križu. Mene že cel teden boli križ in trebuh imam napet. Tudi bradavičke me znajo vsakih toliko časa malo zaboleti. Ovulacija je že mimo, znaki so pa še tukaj.  user posted image




jaz sem ena tistih z bolecinami v krizu. Pred 5imi dnevi sem prvic zagledala dve crtici, tako da tudi to je lahko eden od znakov user posted image . user posted image Drzim pesti tudi zate! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu barbara b)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
9.4.2008 18:09:23   
mojca345
tinč, si me nasmejala z tistim tvojim znakom o prsih in da jih tvoj vidi le v temiuser posted image user posted image


(odgovor članu _ancica_)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
9.4.2008 22:05:23   
Pi_pi_ca
tejci01 - vidiš kako lepo se je to končalo, resnično upam, da bo pri meni tudi tako in bom tudi jaz mojo user posted image  poslala na doooolg dopust...

Bomo videli v prihodnjih dneh...



(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
9.4.2008 22:55:41   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: liam

ufff spps, kaj je to sploh možno da ti skoraj mesec in pol test ne pokaže???

kaj pa znake, si mela kakšne???
ni bilo nobenih znakov.zgleda,da sem zanosila čist na koncu ciklusa,hormon nosečnosti pa je bil nizek.

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu liam)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
10.4.2008 0:11:15   
tinč407
vidim, da vse že spite. Zdaj sem prišla iz službe, pa sem še malo morala pregledati kaj ste napisale skozi dan.  Vsem srečkam user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Moj dragi še me vedno vsako uro maltretira, če je prišlauser posted image   user posted image
On bi verjetno kar ostal na WC če bi bil na mojem mestu user posted image
no user posted image  še ni od nikoder, pa vsi znaki so izginili user posted image  verjetno se mi je samo psiha umirila...
nič babike, dobro spite, pa se čujemo, ko bo kaj novega user posted image

_____________________________

sijaj, sijaj sončece...
in sonce je posijalo z vso močjo!


(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
10.4.2008 13:32:45   
mojca345
tinč, kok dni ti zdej že zamuja ???

držim pestke user posted image

(odgovor članu tinč407)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 trikov, da bo tudi zanositveni seks erot...
Preverite sedem trikov, ki vam bodo pomagali tudi v seks za zanositev pripeljati dovolj erotičnega vznemirjenja in seksu...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?