|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  180 181 [182] 183 184   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
10.4.2008 10:41:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

karin mislim da se ne da tako poročiti da samo nekaj podpišeš nekje, mora kar biti v cerkvi ta zadeva podpisana in sklenjena


user posted image
No pol se pa očitno ne bom cerkveno poročila. Sm mislna da bi se dal sam kaj podpisatuser posted image

(odgovor članu NATAŠI)
  Neposredna povezava do sporočila: 4526
   RE: poroka 2008
10.4.2008 10:42:52   
NATAŠI
pozanimaj se, samo jaz mislim da ne gre tako

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4527
   RE: poroka 2008
10.4.2008 10:51:46   
bt08
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

morning.......... evo pa sem ponosna lastnica Beetla.... sem tolk važna, da ne morem povedat.....user posted image


vglavne še 2 tedna in dva dni...ne morem verjet....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   to je moje razpoloženje....user posted image



user posted image user posted image user posted image za avtek in očala,pol pa vrjamem da dans hodiš ponosno z dvignejno glavo!user posted image user posted image user posted image Srečno vožnjo in udobno nošenje očal!

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4528
   RE: poroka 2008
10.4.2008 10:53:41   
bt08
IZVIRNO SPOROČILO: karin24
No k resnim temam.
Punce se vam zdi 400€ za prstana veliko? K moj cajhna da je to fuluser posted image
Ma itak je en čuden tedn, jst bi sam spala, moj je neki tečn - ubitačna kombinacija, on najeda jst se delam da poslušamuser posted image



Men se 400€ ne zdi velik,mojmu pa user posted image .Naju tzud pridejo mal čez 400€,itak sva jih pa dobla brez davka ,k nama jih je ena zrihtala.user posted image user posted image user posted image Sem mu dala pa na razpolago dva vzorca itak je pa on zbral tega in ta je bil najdražji!user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4529
   RE: poroka 2008
10.4.2008 10:56:10   
baguSka
baguška in za katero obleko si se potem odločila


Baguska... user posted image user posted image  Vam nisem se nikol povedala, pa vam bom zdej... nisem baguška, ampak baguska... ne da se mi vedno pisat in ponavljat... vam pa napisem tokrat in tista ki me bo upostevala me bo, tista ki me ne bo, bo pa tepena... user posted image user posted image user posted image  No, baguska je izpeljanka iz besede bagus, ki po indonezijsko pomeni: dober... in ker sem jaz dekle, sem se preimenovala v bagusko... user posted image  Zdej kapirate?? Zakaj nisem baguška??user posted image  Ce bi hotela bit baguška, bi to tud napisala... pa nisem!user posted image

Skratka: izbrala sem tisto zadnjo rumeno oblekico, ker edino za to VEM, da bo se velikokrat nosena... za vse ostale pa vem da jih ne bom nikoli vec oblekla, ker ne nosim takih cunj... user posted image  Tko da nima smisla da denar stran mecem za tiste dve ure, ko bo vse skupi trajalo.user posted image  Bom sla pa medtem se mal po stacunah pogledat in ce kej drucga se najdem, pac te ne bom prevezela ko pride na posto... user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4530
   RE: poroka 2008
10.4.2008 10:58:48   
bt08
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka


Baguska... user posted image user posted image  Vam nisem se nikol povedala, pa vam bom zdej... nisem baguška, ampak baguska... ne da se mi vedno pisat in ponavljat... vam pa napisem tokrat in tista ki me bo upostevala me bo, tista ki me ne bo, bo pa tepena... user posted image user posted image user posted image  No, baguska je izpeljanka iz besede bagus, ki po indonezijsko pomeni: dober... in ker sem jaz dekle, sem se preimenovala v bagusko... user posted image  Zdej kapirate?? Zakaj nisem baguška??user posted image  Ce bi hotela bit baguška, bi to tud napisala... pa nisem!user posted image




To sem pa jaz zadnjič porajtala ko sem na tvojo slikico po nesreči kliknila,in sem prebrala kaj piše,sem šla koj čekirat kako jaz napišem,in sem vidla da sem piasala s š-jem in zdj nič več.user posted image user posted image user posted image za mene ko sem sama porajtala!

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4531
   RE: poroka 2008
10.4.2008 11:02:40   
baguSka
user posted image  barbara!!!

Kdaj bomo pa teb ploskal??? user posted image user posted image user posted image  Sej ves zakaj...

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 4532
   RE: poroka 2008
10.4.2008 11:04:33   
bt08
Zakaj že?user posted image







Ne vem,bom počakala še mal pa boste zvedle?Mogoče me pa sam spomladansak utrujenost daje,sam res more fuuuuuuuullllll,včerej sem šla spat že ob 19 pa do danes zjutrej.user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4533
   RE: poroka 2008
10.4.2008 11:18:09   
baguSka
Ne vem,bom počakala še mal pa boste zvedle?Mogoče me pa sam spomladansak utrujenost daje,sam res more fuuuuuuuullllll,včerej sem šla spat že ob 19 pa do danes zjutrej.


Sej se mal hecam no... sej nisem tok firbcna... user posted image user posted image

Drugac pa mene tud utrujenost daje... sploh zato, ker sem s 1.4. zacela ob 8ih na siht hodt... prej sem pa dve leti sele ob 9ih ustala iz pojstle... Moj me ze zafrkava, da hodim s kuram spat... user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 4534
   RE: poroka 2008
10.4.2008 11:20:05   
bt08
Oh hudo,ob 8 jaz že ob 7 začenam,pa sem kot mesečni že cel teden,zadnje čase mam navado kr zaspat.user posted image user posted image user posted image

Sej jaz tud kr s kuram že hodim spat,ker ne gre več.user posted image user posted image user posted image

Bejbe zdaj mam pa dva dni za razvajanje,dans grem na nego obraza,jutri mam frizerja....Kok bom jaz lepa.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4535
   RE: poroka 2008
10.4.2008 11:24:13   
Bubamaraa
baguska a si porajtala, da sem jaz vedno pisala baguska in ne baguška.... user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4536
   RE: poroka 2008
10.4.2008 11:26:14   
Anonimen
Baguska saj ob osme je pa ja pozno za šiht začetuser posted image . Jaz tud ob osme začnem, grem tam okol pol osmih od doma. Pol pa do pete kle visimuser posted image
Spat hodim pa okol pol noči.....no zadnje čase mal prejuser posted image
Mogoč te pa hormončki hecajo pa si zato tolk zaspanauser posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4537
   RE: poroka 2008
10.4.2008 11:33:18   
baguSka
Oh hudo,ob 8 jaz že ob 7 začenam,pa sem kot mesečni že cel teden,zadnje čase mam navado kr zaspat


no, jaz zihr nebi mogla... ze zdej koomi ustanem ob 7ih... user posted image  mi ze pol ure prej alarm zvoni, drugac sploh nebi ustala... moram it pa najkasnej ob 7.30 od doma, ker moram se psa v varstvo vozit... user posted image  da sem potem do 8ih na sihtu... delam pa do 15ih!!!user posted image  Samo da vcasih mal podaljsam... kadar je potrebno.

Bravo za razvajanje barbara!user posted image  Evo... pa ploskajmo za kej drucga.user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 4538
   RE: poroka 2008
10.4.2008 11:34:30   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

baguska a si porajtala, da sem jaz vedno pisala baguska in ne baguška.... user posted image


Ja.. mislm da ene dve, tri ste ble pridne... user posted image  
sploh tiste, ki nikol ne pisejo sumnikov.. user posted image user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4539
   RE: poroka 2008
10.4.2008 11:36:47   
baguSka
Mogoč te pa hormončki hecajo pa si zato tolk zaspana


a mene!?user posted image  hmm... ne... ce se pa to zgodi, pol pa res ne vem... pol se pa zabrijem po celi glavi in svojo fotko na RR prilimam!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4540
   RE: poroka 2008
10.4.2008 11:37:53   
Bubamaraa
baguska sam tvoj avatar je pa hud...odkar pomnim ga maš in je prov legenda....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4541
   RE: poroka 2008
10.4.2008 11:45:13   
baguSka
Am.. od kdaj si pa ti clanica na RR?

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4542
   RE: poroka 2008
10.4.2008 11:48:12   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Am.. od kdaj si pa ti clanica na RR?


2.2.2005

neki tazga..... grem v profil pogledat magar...upam, da se vidi...user posted image

sam prej sem bila Romana26

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4543
   RE: poroka 2008
10.4.2008 11:56:21   
baguSka
sam prej sem bila Romana26


ajaaaaaa..... ja ves kaj je pa mene vedno zanima in me se vedno... zakaj pa ene sploh spreminjate nike!?user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4544
   RE: poroka 2008
10.4.2008 11:57:43   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

sam prej sem bila Romana26


ajaaaaaa..... ja ves kaj je pa mene vedno zanima in me se vedno... zakaj pa ene sploh spreminjate nike!?user posted image


res ne vem...sam neki me je matral neki cajta, da bi mela neki druzga kot je moje ime... pa še postarala sem se vmes....user posted image




_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4545
   RE: poroka 2008
10.4.2008 11:58:52   
SRCCEK
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

sam prej sem bila Romana26


ajaaaaaa..... ja ves kaj je pa mene vedno zanima in me se vedno... zakaj pa ene sploh spreminjate nike!?user posted image


Sej jaz sem mela včasih tud drug nick....ampak potem dolgo časa nisem bla na RR in sem na koncu pozabila geslo........pol sm si pa kar novga zbralauser posted image user posted image  kaj čm, če me pa spomin daje user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4546
   RE: poroka 2008
10.4.2008 12:01:24   
Bubamaraa
srccek kaj si pa bila prej??? user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 4547
   RE: poroka 2008
10.4.2008 12:04:43   
baguSka
In kaj zdej ta tvoj nik pomeni!?user posted image

Srck kaj pa si ti bla prej?

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4548
   RE: poroka 2008
10.4.2008 12:04:47   
SRCCEK
 Tejccy.......in se tut tebe spomnim Romana26  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  stare borke user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4549
   RE: poroka 2008
10.4.2008 12:05:51   
baguSka
Tejccy.......


Hmm.. no tale mi je tud znan nik... ampak se ne spomnem cist dobr.user posted image  Od kdaj pa si ti gor?

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 4550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  180 181 [182] 183 184   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  180 181 [182] 183 184   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




katero ime za deklico?
simonasven

Katero izmed naštetih bi izbrali?

Sanja (45%)

Sari (27%)

Stina (29%)


Število vseh glasov: 301

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!