|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  90 91 [92] 93 94   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 9:42:02   
sliva10
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya



za konec pa še....danes je 7 obletnica očetove smrti,takrat je bila ravno cvetna nedeljauser posted image user posted image ,in ravno tako je deževalouser posted image .Ob takih dnevih je pač težko,ampak verjamem,da pazi na našo družino...........



user posted image user posted image user posted image user posted image  zate tudi meni je oči umrl aprila  vem kako ti jeuser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 2276
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 9:43:03   
DEBELUŠKA30
SREČANJE PRI MENI - DEBELUŠKI user posted image  V ŠKOFJI LOKI, dne 10. aprila 2008 ob 11-i uri!
Pridejouser posted image user posted image user posted image :
Levčica-Matic
Martita-Maja
Oranža-Timon
Scuba-Lana
Gruška-Taja
NanaLiza-Tevž
Mama11-Tamara
Tanayya-Taj Tristan
BrinaS-Tinauser posted image


Sonchek-Neli, če bosta prestavili cepljenje, sta seveda dobrodošli!!
JOOLY-KIM, a vidve prideta, vaju bom zelo vesela, regrat pa imam tud že nabran user posted image user posted image !
Pavlyna-Larisa, a vidve prideta, vaju bom zelo vesela, pa še "blizu" sta?

Če sem kakšno pomotoma spustila naj se čim prej pofočka, da jo dodam na seznam!!!!
 
Čestitke Larisa za 5 mesecev in drugi zobek user posted image user posted image user posted image !
 
DARILO ZA 50. LET; midve s sestro sva moji mami naredile knjigo Mojih 50 let! Pa sva jo dali vezat v trdo vezavo z zlatimi črkami napis, ma ravno tako zgleda kot diplomsko delo.
Če prideš k meni ti lahko pokažem!!!
 
 



_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 2277
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 9:43:37   
barika
vidim, da je polovico besedila pojedlo, ker sem kopirala wordov dokument...
bom še enkrat napisala kar manjka po vrsti...
Nadev:
- pol kile skute
- pol litra smetane


(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 2278
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 9:44:13   
sliva10
Sonchek hvala tale gugalna klop bi ji tud prav prišla.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 2279
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 9:44:54   
BrinaS
Nana Liza, bom poiskusila se s pilico, da ne bodo tako ostri.

Barika, saj bi ji jih strigla ko spi, pa ima cez dan tako rahel spanecuser posted image .
Mogoce pa vzamem skarjice na sprehoduser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BrinaS)
Neposredna povezava do sporočila: 2280
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 9:45:07   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: barika

Glede darila pa še ta ideja: naročite lahko časopis, ki je bil izdan istega leta in dne, kot je bila oseba rojena (večer, delo....)

Kje se pa to da naročiti?
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

IZVIRNO SPOROČILO: barika

Glede darila pa še ta ideja: naročite lahko časopis, ki je bil izdan istega leta in dne, kot je bila oseba rojena (večer, delo....)

Kje se pa to da naročiti?


najboljše, da pokličeš kakšno časopisno hišo. to sem zasledila 1x na pinternetu, pa se mi zdi ful fajn ideja


Tanayya user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 2281
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 9:46:13   
sliva10
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30
 
DARILO ZA 50. LET; midve s sestro sva moji mami naredile knjigo Mojih 50 let! Pa sva jo dali vezat v trdo vezavo z zlatimi črkami napis, ma ravno tako zgleda kot diplomsko delo.
Če prideš k meni ti lahko pokažem!!!
 
 




Mi je že tako hudo ker ne morem prituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 2282
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 9:46:25   
Tanayya29
janag naš še nima zobkov...
verjetno pa kmalu kakšen pride...
sliva ja je težko,obletnice so vedno težke....

no pa še ena smešnica,...prejle je bil Taj nagec in si je noge tlaču v usta,in je zraven še lulal,direkt na obraz...mu je kar mal sapo jemaluser posted image user posted image


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu sliva10)
Neposredna povezava do sporočila: 2283
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 9:46:26   
DEBELUŠKA30
Tanayya user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 2284
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 9:48:37   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: sliva10

IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30
 
DARILO ZA 50. LET; midve s sestro sva moji mami naredile knjigo Mojih 50 let! Pa sva jo dali vezat v trdo vezavo z zlatimi črkami napis, ma ravno tako zgleda kot diplomsko delo.
Če prideš k meni ti lahko pokažem!!!
 
 




Mi je že tako hudo ker ne morem prituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


VEŠ KAJ, ti se kar v avto vsedi in se pripelji v ŠK.L., delo te bo pa itak počakalo user posted image user posted image user posted image user posted image !
Ja knjiga pa fenomenalno zgleda in je mami fulll ponosna nanjouser posted image user posted image user posted image !

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu sliva10)
Neposredna povezava do sporočila: 2285
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 9:49:00   
sliva10
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29





no pa še ena smešnica,...prejle je bil Taj nagec in si je noge tlaču v usta,in je zraven še lulal,direkt na obraz...mu je kar mal sapo jemaluser posted image user posted image

[/quot

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

IMEJTE SE  MORAM  DELAT

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 2286
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 9:49:20   
Tanayya29
Debeluška ali oranža a mi lahko ena posreduje Uršino št. na ZS,morm povedat za dermatitis in kremo,list sm seveda izgubla.(nč novga zame)user posted image user posted image .

< Sporočilo je popravil Tanayya29 -- 8.4.2008 9:50:03 >


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 2287
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 9:49:32   
GB
Dobro jutro vsem skupaj. Ja punce kje najdete cas za tako cvekanje ??? A mate res tako pridne moze,da vam vse nardijo in mate cas tuki gor bit a ste tok ze ulaufane ??user posted image  Prebrati vse vase poste je pa ze cel podvig user posted image user posted image

Rada bi vprasala,ce katera uporablja kozmetiko L'occitane in ce jo kako je zadovoljna. Meni se ful koza susi in je ze prav kriza. Ena mi je svetovala,da je vredu ta kozmetika. A se kateri susi koza. In to se je zacelo po porodu - prej sem pa mela tako mesano oz. skori bl mastno kozo. Ah bo ze.

Mela sem pregled pri ginekologu - vzeli so mi bris in v 6 tednih dobim rezultate.

No predem grem pa naj cestitam Larisi rojstni dan in za zobke pa se vsem ostalim, ki danes praznujejo. Seveda sem spekla tudi tortico

user posted image

(odgovor članu sliva10)
Neposredna povezava do sporočila: 2288
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 9:50:50   
barika
Sliva10, še za tebe user posted image user posted image user posted image user posted image

Tanayya ..user posted image user posted image user posted image user posted image  (našmu je tud 1x neslo do glaveuser posted image user posted image user posted image )

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 2289
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 9:50:50   
Tanayya29
kdaj pa nam vzame bris debeluška?naš ginko?

< Sporočilo je popravil Tanayya29 -- 8.4.2008 9:51:04 >


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 2290
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 9:51:56   
Tanayya29
Sliva tudi zateuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 2291
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 9:53:26   
barika
Rada bi vprasala,ce katera uporablja kozmetiko L'occitane in ce jo kako je zadovoljna. Meni se ful koza susi in je ze prav kriza. Ena mi je svetovala,da je vredu ta kozmetika. A se kateri susi koza. In to se je zacelo po porodu - prej sem pa mela tako mesano oz. skori bl mastno kozo. Ah bo ze.
IZVIRNO SPOROČILO: velika britanija


VB, to je naravna kozmetika...draga ko user posted image , po navadi je kako shea olje (se mi zdi, da se tak napiše) za suho kožo...pri nas v tej trgovini znajo ful svetovat, pa če rečeš dajo testerje... aja, men je 1x dala tester od ene kreme, pa je res ful mastna

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 2292
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 9:54:20   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

no pa še ena smešnica,...prejle je bil Taj nagec in si je noge tlaču v usta,in je zraven še lulal,direkt na obraz...mu je kar mal sapo jemaluser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image
...ta je pa dobrauser posted image user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 2293
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 10:00:03   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: velika britanija

Dobro jutro vsem skupaj. Ja punce kje najdete cas za tako cvekanje ??? A mate res tako pridne moze,da vam vse nardijo in mate cas tuki gor bit a ste tok ze ulaufane ??user posted image  Prebrati vse vase poste je pa ze cel podvig user posted image user posted image .  

jaz sem ponavadi tukaj gor mal več zvečer če mojga ni doma, al pa če imava tihe dneveuser posted image user posted image
. zdej mam pa novga leptopa user posted image  in lepo dojim in se z vami pogovarjam...hihihiiii
sicer gre ful počas k mam eno roko skoz zasedeno, ampak ni panik..vse se da če se hoče...user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 2294
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 10:07:32   
sonchek
Aja..Sliva še to sem se spomnila...fotru smo pa lani kupili en masažni fotelj..sam je res da je cela familija skupaj vrga..pa ni nas tok malo user posted image
..pa pol uno prisego smo mu naredili za sprejem v abrahamovce...hihiii

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 2295
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 10:08:12   
Oranža
Dobro jutro,

Tanayya in Sliva user posted image user posted image user posted image
Larisa vse naj naj naj za mini rduser posted image user posted image user posted image
Gruška še ena za na seznam: pinternetuser posted image user posted image user posted image user posted image (avtorja pa pozabla)
Debeluška jst za četrtek še nisem 100% da pridem.
Gruška hvala.
Barika, tale recept men ni čist clearuser posted image user posted image user posted image , kako to narediš v kruhomatuuser posted image user posted image user posted image al sem te jst včeri narobe zastoplauser posted image user posted image user posted image . Dej razloži še 1x vse, prosim!!!
Nohti - so kar podvig jauser posted image user posted image user posted image
Zdej pa šibam....sirena....
 
Aja BTW PRI NAS SNEŽI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kr nekiiiiiiuser posted image
 

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 2296
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 10:11:55   
scubadiver
Dobro jutro,
lana je včeraj zaspala že ob 7h na kavču in je tako trdno spala, da smo preskočili kopanje in sva jo samo prenesla v posteljico. Glede na to, da je imela samo 3 obroke mleka namesto 4-ih in pol jabolčka sem bila prepričana da mi nočno vstajanje ne uide. no pa je princeska potegnila kar do 7.45 zjutraj brez budnice user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

za konec pa še....danes je 7 obletnica očetove smrti,takrat je bila ravno cvetna nedeljauser posted image user posted image ,in ravno tako je deževalouser posted image .Ob takih dnevih je pač težko,ampak verjamem,da pazi na našo družino...........



Draga Tanayya drži se, to so res hudi trenutki user posted image user posted image
Upam, da bo Taj uživaj na plavanju user posted image

Larisa iskrene čestitke ob mini RD-ju user posted image

BrinaS hvala za info o trgovini Beti. Bom poslala prijateljico tja. Upam da bo kaj dobila.

Striženje nohtov. Jaz sem ji od začetka strigla ko je zaspala, zdej pa čez dan precej redko doma zaspi tako da ji strižem kar v budnem stanju. kokr drugač ni niti sekunde pri miru, nama zaenkrat kar gre da ima pri miru rokico.

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 2297
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 10:16:49   
potepinka
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

martita jaz ne morm ker mamo cepljenje v četrtek..zdej pa razmišljam če je sploh pametno jo že v četrtek cepik, glede na to da še vedno smrka, KAJ MISLITE?????
 


Midva bi tudi imela v četrtek ceplenje pa je rekla P da bomo prestavili,za cepljenje mora biti popolnoma zdrav
larisa čestitke za mini RD
user posted image
 
hvala za pijačko in user posted image user posted image  za zobek
darilo-mi smo mami kupili komplet za 2 postelji od Dormeo vzglavnika,odeje,nadvložek,deke.......
barika-super recept bomo sprobali




_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 2298
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 10:20:49   
anit28
Dobro jutro.

Larisa vse naj naj za 5.mesecev.
Janag, tud Urban se slin že od enga 3. meseca pa še kr nič ni zobkov, se pa ful drgne pa ponoč tul in mislim da bo prav kmal kakšen.

IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29


no pa še ena smešnica,...prejle je bil Taj nagec in si je noge tlaču v usta,in je zraven še lulal,direkt na obraz...mu je kar mal sapo jemaluser posted image user posted image



user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

za konec pa še....danes je 7 obletnica očetove smrti,takrat je bila ravno cvetna nedeljauser posted image user posted image ,in ravno tako je deževalouser posted image .Ob takih dnevih je pač težko,ampak verjamem,da pazi na našo družino...........



user posted image user posted image user posted image

Sm probala zej citirat pa bomo vidl kako mi je ratal

Na plavanju je blo včeraj super, je Urban za razliko od zadnič, ko je sam fredov obroč glodal, tud mal okrog firbcal pa punčke božal, sam se je tut tega kmal naveličaluser posted image , čist po fantovsko.
No pa končno sem se tut jaz udeležila enega vašega kofetka, sam me mal jezi, ka po nikih poznam samo Gruško pa Schubo ostale pa ne.
A me lohk kera razsvetli prosim?

Aja, Tannaya sem že zadnič bla kr mal razočarana ker nemorš z nami host, sm tak mislna da se bova kej večkrat vidleuser posted image .
Kdaj pa spet v rodne kraje kej prideš?
Pa fajn na plavanju danes.

V četrtek pa prijeten klepet pri Debeluški.

Pa pa

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 2299
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 10:27:00   
Oranža
user posted image

Timon tud časti, ker praznuje 4 mesece danesuser posted image user posted image
Vasja vse naj naj najuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 2300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  90 91 [92] 93 94   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  90 91 [92] 93 94   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...





sindarin

Kdo je pri vas doma pobudnik za nakup igrač?

otrok (33%)

mati (41%)

oče (9%)

znanec/prijatelj (2%)

dedek/babica (4%)

drugo (11%)


Število vseh glasov: 254

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!