|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  91 92 [93] 94 95   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 10:29:40   
ninocka
Dobro jutro! Mi2 sva pa danes zaspala do 9:30. Kr verjet nisem mogla. Se je zbudil okrog 6ih, podojil, pol ga je pa Evan cist zbudu. Ko je sel v vrtec, sva se pa midva se enkrat nahranla in zaspla kot polhka. No, vsaj cca. 2 uri spanca mi je privoscil, ker tele nase noci so ubijalske, pa sploh ne vem, kaj naj nardim user posted image
PA da ne govorim, da ce spim vec kot 3 ure v kosu (se mi je zgodilo zadnjic, da sem spala 3.5 ure), se zbudim vsa sveze spocita in naspana in ne morem nazaj zaspat user posted image user posted image user posted image Vcasih sem bla pa taka zaspanka, da me ni blo tud do 14h iz spalnice user posted image user posted image

Kanarka, hvala za vaje. Evan je pa sele zdej, pri 2.5 letih zacel krivit stopalo navznoter. Sej ga moram peljat tud k fizoterapevtki - privat, ker tko ne sprejemajo, ker majo ful guzvo user posted image .
Nohtki, jst pa nimam problemom, mam postrizene v 2 min. Postrizem mu jih pa v narocju in s scipalcem. S skarjicami pa vem, da ne bi nikamor prisla. Mu pa tolk hitr rastejo...mu jih strizem tud po 2x na teden user posted image user posted image
Tannaya in Pavlyna - user posted image user posted image user posted image user posted image Jst sem tud danes sanjala omo in dedana. Njiju dva pa kr skoz sanjam, pa ne vem, ce je to dobr?
VB, ja njihova kozmetika je kr draga (pri nam), ampak dobra. Za suho kozo je dobro tud kartjejevo maslo - majo pa te kreme ful velike embalaze, tko da za ta dnar zna kr trajat in trajat...Jst mam ful suho kozo na rokah, tko da mi obcasno na clenkih kr popoka, pa si skoz mazem...(sam ne z loxitan)

Moram it...





_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 2301
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 10:30:13   
mama11
Čestitke Larisi za mini r.d. in za zobek. Zdaj imamo torej že tri user posted image  z zobki, če prav spremljam.

Iz včerajšnjega bralnega maratona se spomnim, da ste nekaj razpravljale o vnetih učkih in izpiranju s fiziološko. To je pri nas del jutranje toalete - na košček vate dam nekaj kapljic fiziološke in ji obrišem očke (za vsakega druga stran vatke). Ne vem, ali je zaradi tega, ampak zaenkrat še nismo imeli vnetih očk (trkam, trkam, trkam).

Tanayya user posted image . Kadar je meni ful hudo, se spomnim na eno štorijo, ki mi jo je povedala sodelavka. Perzijski kralj je na višku moči vprašal svoje svetovalce, naj mu podajo ustrezno filozofsko smernico za osebo njegovega statusa. Pa so razpravljali in razpravljali brez rezultata. In potem mu je star modrec rekel, "tudi to bo minilo". Jaz sicer nisem nobena huda znamka, ampak tole deluje, kadar je človek na višku in kadar je na dnu. Če si na višku, te uravnoteži, če si na dnu, pa okrepi. Torej, "tudi to bo minilo". Tvoj očka pa še vedno pazi nate, samo od drugod.

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2302
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 10:32:17   
Tanayya29
Timon,vasja vse naj naj tudi vama!!!!
Pavlyna a si ti v Kr rodila?Če ne smo bli še skp?

Anit sj bom prišla kaj v Idrijo,obljubimuser posted image user posted image ...pa te bom sigurno poklicala veš...sam na ZS mi še enkrat pošlji cifro,sem vse zgubilauser posted image user posted image


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 2303
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 10:33:26   
Tanayya29
Mama11 o kako lepo,hvalauser posted image user posted image

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 2304
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 10:34:17   
mama11
IZVIRNO SPOROČILO: anit28
Na plavanju je blo včeraj super, je Urban za razliko od zadnič, ko je sam fredov obroč glodal, tud mal okrog firbcal pa punčke božal, sam se je tut tega kmal naveličaluser posted image , čist po fantovsko.
No pa končno sem se tut jaz udeležila enega vašega kofetka, sam me mal jezi, ka po nikih poznam samo Gruško pa Schubo ostale pa ne.
A me lohk kera razsvetli prosim?


Ja, se nismo predstavile, jaz sem na kavici sedela med NanaLizo in Scubo. Pa Urban je mojo Tamaro šlatal po rokicah. In ravno, ko ji je zapasalo, je izgubil interes... tipičen dedec.

                         

(odgovor članu anit28)
Neposredna povezava do sporočila: 2305
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 10:35:25   
pavlyna
hvala vsem za čestitke ob larisinem prazniku.

janag,ja kot sm napisala ima naša že 2 zobka,sicer velika šele kak mm,ampak sta in sta pošteno ostrauser posted image

debeluška ej glih v čet.ima tast nek pregled v lj.in ga moj pelje.imava pa namreč sam en avto in ne vem kdaj bosta nazaj.kdaj pa bi se dobile v čet?
a bi blo možno,da naju daš pod ? pa bova pa v čet.vidle kako in kaj,kakšna bo situacija.
če naju ne bo pa lepo uživajte vseeno.
user posted image



(odgovor članu anit28)
Neposredna povezava do sporočila: 2306
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 10:37:10   
barika
Oranža, ja bolj težko boš to v kruhomatu naredla..ne vem no...tu boš mogla bolj kej druga umazat, kot pa kruhomatuser posted image user posted image user posted image user posted image
on ročni mešalc,pa metlce za stepanje, eno posodo, pa enih par manjših posod, pa žlice...ni tak preprosto kot se sliši..sam se pa splača (aja, pa jaz to nardim v kvadratnem modelu, pride pa visok dorih 5 cm vse skupi)

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 2307
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 10:39:01   
BrinaS
IZVIRNO SPOROČILO: anit28

No pa končno sem se tut jaz udeležila enega vašega kofetka, sam me mal jezi, ka po nikih poznam samo Gruško pa Schubo ostale pa ne.
A me lohk kera razsvetli prosim?



user posted image  Midve s Tino pa sva bili desno od vajinega lezalnika na bazenuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anit28)
Neposredna povezava do sporočila: 2308
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 10:39:14   
pavlyna
tanayya29  ne sm v ljubljani rodila.ti?

(odgovor članu pavlyna)
Neposredna povezava do sporočila: 2309
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 10:42:26   
scubadiver
Punce dejte tiste ki rabite za četrtek prevoz napisat, pa še od kje ste, da probamo neki skombinirat z avtomobili?
 
Tanayya in Taj a jest vaju poberem mimogrede?

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu pavlyna)
Neposredna povezava do sporočila: 2310
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 10:46:35   
tintin
Larisa in Timon - čestitke za obmesečnico!
Naš Vasja časti z eno tortico!
Včeraj je bila pri nas patronažka glede GH, je prav fajn razložila. Začnemo z redko korenčkovo juhico, uvajamo najprej zelenjavo, potem sadje, žitarice in meso. Da lahko mlečni obrok izpustimo mora pojesti za en jogurtov lonček GH. Toliko na kratko, mi bomo začeli enkrat okrog 6.meseca.user posted image
LP vsem! Vreme je res za znoret....user posted image

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 2311
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 10:49:09   
Tanayya29
Scuba hvalauser posted image user posted image ,že vnaprej tako kot vedno!

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 2312
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 10:50:32   
pavlyna
Vasja in Timon ČESTITKE TUDI VAMA!user posted image


VASJA--hvala za tortico!

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 2313
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 11:05:51   
BrinaS
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

Punce dejte tiste ki rabite za četrtek prevoz napisat, pa še od kje ste, da probamo neki skombinirat z avtomobili? 
 


Ljubljana Moste

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 2314
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 11:08:33   
BrinaS
Vasja in Timon, cestikte za vajini obmesecnici!

(odgovor članu BrinaS)
Neposredna povezava do sporočila: 2315
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 11:11:58   
pavlyna
aja nohtki--ja tud mi jih največkrat strižemo v spanju

(odgovor članu BrinaS)
Neposredna povezava do sporočila: 2316
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 11:25:25   
ninocka
Da nadaljujem:

Cetsitke vsem mesecnikom user posted image user posted image user posted image user posted image
Pavlyna, cestitke Larisi za zobke user posted image user posted image user posted image MI jih se nimamo, jih niti ne pricakujem pred 10 mesecem. Sej ce bi jih zdej dobil, bi me kr kap user posted image
BrinaS, nismo dobili Tevic, ker jih ni blo. JSt sem pa prepozno pol vidla, da bi lahko kr direkt v hotel narocil. BO pa drugic, ko bo sel, drugac bom pa dala teh 30 EUR pr nam (matr jim cigansko...user posted image user posted image user posted image )
Oranza, kako je blo v minimudusu oz. arboretumu? A se splaca it? ker jst sem tud hotlanasga tavelzga pelat gledat.
A ze smucate? user posted image user posted image

Nas pa zdej lezi pod gymom, ze spet protestira. Se je pa vceraj obrnu na trebuh in pol je kr vztrajal in ni nic jokal. Se je pa cist pravilno obrnil - na stegnjene rokice user posted image user posted image user posted image Drugac jih ma vedno nekje pod sabo, pol jih pa ven vlece, pa se zjezi in se zacne uzaljeno dret. Sem pa opazila, da preprime stvari iz ene rokice v drugo user posted image user posted image user posted image Zdej bomo pa se pincetni prijem zacel trenirat, pa navadt ga moram hisnih opravil, pa racunat in abecedo, da bo naredu sistematiko pr 6 mescih user posted image user posted image user posted image

Vceraj pa jeva vecerjo - kasico-  in drzim posodico in me tamali gleda (direkt v oci) in se smeji, kr naenkrat pa z roko udra po skodelci in polije pol kase - je slo vse po hlacah, pa majcki in lezalniku user posted image user posted image Sem se ful ustrasla in tko zavzdihnem, Ruben me pa gleda in se zacne tolk smejat, pol pa se jst in recem Joj, kaj si naredu, tamal pa aaa, joj, aaa user posted image user posted image user posted image NO, nas ze govori user posted image user posted image user posted image user posted image In sem ga mogla it 1 uro pred kopanjem komplet preoblect oz. sem ga pol pustila samo v bodiju in zabicah, pa se tko lepo je bil vceraj oblecen - za h mas user posted image user posted image user posted image
Pa ful je taka mala jezica, ko kaj ne doseze, se zacne uzaljeno dret in potem ko ga dvignes, se mal zarenci, pol pa utihne in potem se ene 3x tko en uzaljen AAAAAAAAAAAAAAAAAA spusti, kao se zmeraj sem uzaljen, ceprav si me dvignila AAAAAAAAAAAAAAAA user posted image user posted image user posted image
Drugac se pa ful k men stiska, me objame z rokicami, licek nasloni na moj obraz, z drugo roko se me pa prime za lase in me cuka user posted image user posted image . Zadnjic me je tolk povleku, in jst mojmu AU, AU, moji lasje, on mi pa Rubna iz narocja vzame, tamal me pa se zmer za lase drzi...fak, kolk je bolelo....user posted image

Eno vprasanje - aje 28 EUR za pedikuro z no masazo velik?

Tko, zdej grem pa njegove oblekce zlagat. Vceraj sem vse kar mu je premajhno dala ven iz omare, stem a moram locit na 100 kupom - edne za eno kolegico, eden za drugo, potem eden za eno znanko in tam morjo bit nevtralne in punckaste stvari in potem se edne k so ful tipicno fantovske stvari not user posted image user posted image user posted image DA se ti zmesa. Pol sem mogla it pa se spet cez vse tavelke cunje, da sem pobrala ven do st. 74 in moram zdej to se zlozit, ker sem samo na en kup zmatal. IN ko bom koncala za Rubna, me isto caka se pri Evanu user posted image user posted image user posted image Nc, grem pospravljat, mejte se na ta dezeven dan...


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 2317
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 11:25:25   
sonchek
hoj evo mi se spet futramo..ne vem kaj ji je dons bi sam jedla in išče in išče user posted image user posted image user posted image

jaz morm p. poklicat, sam zde se pa mene neki loteva..grlo me že ene dva dni boli..ampak upam da se umiri in da ne bo šlo na kaj hujšega...
A kera ve, a septolete ali neoangin lohk uzamem?

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu pavlyna)
Neposredna povezava do sporočila: 2318
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 11:30:53   
Tanayya29
Ma jez sem pa klicala p.in mi je zaradi kože odsvetovala bazen?kaj nj pa zdj???user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 2319
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 11:44:44   
martita
IZVIRNO SPOROČILO: ninocka


Eno vprasanje - aje 28 EUR za pedikuro z no masazo velik?




Mislim, d je to normalna cena. Za LJ, seveda.

Sonchek, pojma nimam glede tablet. Magari pokliči v lekarno in vprašej.

Tanayya, jaz bi upoštevala nasvet. V čem pa je finta? A obstaja naevarnost, da se mu še poslabša koža zaradi vode?

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 2320
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 11:55:01   
pavlyna
 tanayya tud jst bi upštevala nasvet.no ja kake probleme pa mata?
so pa nam že na materinski rekli,pa tud nafax smo se o btem pogovarjali,da bazen ke do 6.-7. maseca ni najboljši,sploh če je v njem sladka voda,saj je nevarno za okužbe sečil,oči,ušes,pa za prenos glivic,k majo taki mali še slabi imunski siatem.
tko da se jst pol sploh nisem odličla za plavanje.
bomo že poleti v morju pa bazenih ko bomo mal večji.pa bomo vse nadoknadli,...ane

je pa seveda odločitev vsakega posameznika--nikogar ne obsojam,da se nebi narobe razumeliuser posted image

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 2321
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 11:56:20   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: ninocka

Oranza, kako je blo v minimudusu oz. arboretumu? A se splaca it? ker jst sem tud hotlanasga tavelzga pelat gledat.
A ze smucate? user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image

Arboretum, ja se splača it, je ful za sprehajat, sam mal še počakte da bo več rožič cvetelo in da drevje ozeleniuser posted image . Drugač pa iz minimundasa je sam mal Toskane, pa en japonski grad, pa trdnjava baku....Drugač pa se ti splača pol kasnej it tud v celovc v minimundus pa zraven je park z dinozavri pa tko....bolj za Evana se mi zdi.


IZVIRNO SPOROČILO: ninocka
Drugac se pa ful k men stiska, me objame z rokicami, licek nasloni na moj obraz, z drugo roko se me pa prime za lase in me cuka user posted image user posted image . To pa tud naš delauser posted image user posted image user posted image

Eno vprasanje - aje 28 EUR za pedikuro z no masazo velik? Ne, men se ne zdi.



Btw, če bom šla v četrtek k Debeluški tud jst kkšno v KR lohk poberem.
 
Naš malček pa zdej spi, jst grem pa pol po Eneja v vrtec. Zdej trenutno je nehal snežit, svašta!!
 
Barika se mi je zdel da ne bo šlo jauser posted image user posted image user posted image . Ampak mi je blo tko napisan ko da bi se to delal v kruhomatu....no mal me pa že leta najbrž dajejo ane piščeuser posted image user posted image user posted image
 
Hvala vsem za čestitke pa se še kej beremo.


_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 2322
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 11:57:02   
mama11
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

Scuba imaš ZS, ki se glasi:
 
Ne pozabi prinesti.....user posted image user posted image user posted image  šala....


Haha se bom probala spomnit na kaj da ne izpadem SPET kmet user posted image


Lahko tud kondome user posted image user posted image user posted image


Saj sem čisto zmešana, ker toliko klofate, ampak Debeluška, a nisi ti rekla, da boš imela Mireno? Lahko pa tudi kondome prinesemo.

Ta vikend smo bili v Termah Olimje in seveda sem pri pakiranju desetih torb za tamalo pozabila na "obvezno opremo". Sem šibala tam v trgovino in rečem mojemu user posted image , da sem nabavila pakungo s šestimi. Se mu ravno zasvetijo oči, potem sem pa dodala - "za letos bo zadoščalo, kajne?" Bi ga morale videti user posted image , se je pred mojimi očmi kar "skisal" in dodal "saj to je pa tebi smešno, a ne?" Jah, no... v bistvu mi je user posted image

Pa ful me je ta vikend spravil v smeh, se še danes režim - polovico avta je zasedel voziček, ki smo ga na koncu koncev tudi ful uporabljali, ker je bilo lepo vreme in imajo lepo urejene gozdne potke. In mi enkrat na sprehodu reče, da je škoda, da sva doma pustila "krokodilčka", ker bi ga pa zdaj že lahko uporabljali, pa še ful prostora bi ostalo v avtu. Jaz ga gledam kot tele in mi šele potem potegne, da je mislil "kengurujčka". Sem 100 % prestrašila vse gozdne živali v radiju kilometra, tako sem se režala.

Prej sem pozabila čestitati še Timonu za obmesečnico. Vse najboljše!

Tintin, sem ti pozabila povedati, da mi je ful všeč tvoj novi podpis. Pavček je meni ful všeč (tudi od njegovega pokojnega sina Marka so mi ful lepe, mislim, da je pa izdal samo eno zbirko).

Nohtki - rastejo kot da bi jih gnojila. Strižem 2x tedensko, kar na povijalni in se ful pregovarjam s pupo, da je na miru. Pa ne uporabljam škarjic, ampak ščipo.

Ninočka - razen, če je ful dolga masaža, je tole res malo veliko. Običajno dam za pedikuro, ki vključuje nekaj minut masaže 19 evrov (v Ljubljani, imajo pa take cene tudi v Termah Dobrna).

Tanayya - nam so na DIF svetovali, da jih takoj po kopanju namažemo. Jaz jo doma celo prebrišem z mokro toto krpico, potem pa še zmasiram z losjonom. Res pa, da nimamo težav s kožo.

Se je zbudila, grem hranit. Papa

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 2323
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 11:58:43   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

Ma jez sem pa klicala p.in mi je zaradi kože odsvetovala bazen?kaj nj pa zdj???user posted image user posted image user posted image


Ubogaj!! Boš še lohk šla k se mu koža poštima pa ko bo večji!!

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 2324
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 11:59:46   
Dajica
IZVIRNO SPOROČILO: sliva10

IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya



za konec pa še....danes je 7 obletnica očetove smrti,takrat je bila ravno cvetna nedeljauser posted image user posted image ,in ravno tako je deževalouser posted image .Ob takih dnevih je pač težko,ampak verjamem,da pazi na našo družino...........



user posted image user posted image user posted image user posted image  zate tudi meni je oči umrl aprila  vem kako ti jeuser posted image user posted image user posted image



Objemcki za obe! user posted image user posted image user posted image Moj ati ima pa ravno danes rojstni dan, tko da vse najboljse ati!user posted image user posted image user posted image

Jaz nohtke strizem takrat, ko spi. Ji pa tudi tko hitro rastejo.

barika-tnx za recept, sem ga sprintala in ob priliki se prakticno poskusim.

Larisa vse najboljse za rojstni dan, 5mesecev!!! user posted image
Timon-poljubcki in objemcki od Kaje za 4 mesece user posted image user posted image user posted image user posted image

Tist pinternet jev bil pa od barike user posted image

Se greva dojit, se se oglasim kasneje. Tu pri nas dezuje, pa kr neki belega je bilo vmes.



(odgovor članu sliva10)
Neposredna povezava do sporočila: 2325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  91 92 [93] 94 95   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  91 92 [93] 94 95   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Ko misliš, da ne boš več prespala noči ......
Ko se ti zdi, da ne veš več, kdo si, ko se nočeš videti v ogledalu. Ti si oseba, ki jo bom iskal, ko bom nekaj dosegel, ...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?