|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  108 109 [110] 111 112   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
5.4.2008 19:50:25   
barbaw
Glede adaptiranega mleka pa so res zmanjšali subvencijo, ampak ne vem več kakšni pogoji so. Je bilo po radiu. Razlog pa naj bi bil premalo truda okrog dojenja. Saj se vse trudimo kolikor se lahko, potem pa takole. user posted image  Jaz prvič nisem rabila tega mleka, ampak nikoli se ne ve.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 2726
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
5.4.2008 19:50:35   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

Nič ne vem in nisem nič še slišala okol tega. Po pravici povedano, malo dvomim!

Bom izvedela takoj, ko grem spet delat v lekarno, to pa bo komaj po strokovnem user posted image

Jaz pa se bojim da je info kar prava. Baje je bilo tudi v medijih.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 2727
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
5.4.2008 19:53:19   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

[ Drugače pa imate pogoje, mislim nakup stanovanja?

Ja imamo že kredo.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 2728
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
5.4.2008 20:11:56   
barbaw
Zmanjšali so subvencijo, ker je Zorkotova dobila info .... da se mamice ne trudijo, da dobivajo vsi ne glede na socialno stanje recepte, ...

Kakšni pa so novi pogoji pa žal ne najdem. Na strani od občine pa je samo posnetek seje, ki pa se mi ga ne da gledat, ker trajaaaaa.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2729
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
5.4.2008 20:28:48   
barbaw
Našla sem edino to, da naj bi bil po novem dokazilo otroški dodatek na podlagi katerega naj bi se odločali ali dobiš recepte za mleko ali ne.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2730
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
5.4.2008 21:39:12   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca

IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

Kaj pisno prošnjo..... zahtevek za deložacijo user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image Bubi, glede na to, da boš v torek zelo strokovno podkovana, a mi ga boš pomagala napisat? user posted image user posted image user posted image



Misliš slovnično pravilno? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2731
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
5.4.2008 22:43:34   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Zmanjšali so subvencijo, ker je Zorkotova dobila info .... da se mamice ne trudijo, da dobivajo vsi ne glede na socialno stanje recepte, ...


Zorkotova who?user posted image
Moj očitno zelo zanesljiv vir je dejal, da je bil pobudnik Bigec. user posted image pa taki pediater. Baje naj bi občina na tak način prišparala 300.000 evrov. Mogoče pa društvo od dr Bigeca, ki gradi nove prostore in jim je zmanjkal denar na ta račun upa na kako občinsko subvencijo. B...a

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2732
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
5.4.2008 23:22:55   
Janey
Čer
vse to glede hrane je za BRUHAT. Jaz naprimer sem naredila vse da bi dojila...pa ni šlo. Zdaj bom pa prikrajšana še za to?? Če jaz nisem en velik srečkovič...najprej sem htela it v feldbah...ga nardijo plačlivega, potem ne morem dojit se nardi am plačljivo, sma mela prometno, se rukne v naju en ko nima nič zavarovano in registrirano postane popravilo plačljivo...benti ej...še dobro da mam vsaj srečo v ljubezniuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2733
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
5.4.2008 23:29:51   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: Janey

...benti ej...še dobro da mam vsaj srečo v ljubezniuser posted image user posted image user posted image


A nisve medve srečkici.user posted image

Glede prometne kaj pa Odškodnina in podobni.


(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 2734
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
6.4.2008 2:18:46   
kekec in mojca
Dobro jutro.

Dovolite, drage moje, da vam postrežem z eno kavo. user posted image Upam, da do takrat, ko boste vstale, ne bo že hladna. user posted image

Tale dr. Bigec meni nikoli ni bil všeč. Mamice se premalo trudijo okoli dojenja?  Ne vem no... Spomnim pa se, da takrat, ko sem rodila Kekca, so tudi ukinili subvencijo za mleko, ker ni bilo denarja. Dobile naj bi jo le tiste mamice, ki so iz socialno ogroženih družin.

Mogoče bo tokrat spet ista fora.


_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2735
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
6.4.2008 8:29:20   
*bubi*
Pa največ njegovih receptov sem v lekarni videla user posted image  


Glede prometne kaj pa Odškodnina in podobni. 


Mislim, da se ti bolj bavijo s pogajanji z zavarovalnicami oz. firmami, ki itak imajo zavarovano odgovornost. V tem primeru pa bo treba kar osebno tožit, to pa ni tako enostavno. Traja, stroški so ogromni in če povzročitelj nima, tudi ne bo imel kje vzet.

V vsakem primeru pa je dobro, da se ne tako pravno službo obrneš in vsaj pozanimaš.

Kaj Mojca, kaj pa tebe matra ob dveh ponoči? Popadki? user posted image  Joj, daj idi že, pa ne da ki res mene čakaš, da bom potem imela čas na obisk prit? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2736
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
6.4.2008 8:30:52   
*bubi*

Dovolite, drage moje, da vam postrežem z eno kavo. user posted image Upam, da do takrat, ko boste vstale, ne bo že hladna. user posted image




In ja, ta kava je že pošteno hladna user posted image  user posted image
Ajde, vstani zdaj, če boš spet do enih spala, se sploh ne čudim, da potem ponoči ne moreš user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2737
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
6.4.2008 8:31:47   
*bubi*
Spomnim pa se, da takrat, ko sem rodila Kekca, so tudi ukinili subvencijo za mleko, ker ni bilo denarja.


To pa se ponavadi proti koncu leta zgodi, ko zmanjka za to namenjenega denarja. April je še prezgodaj, da bi zdaj šlo za to user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2738
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
6.4.2008 11:47:31   
kekec in mojca
In ja, ta kava je že pošteno hladna


Šenkanemu konju se ne gleda pod zobe. user posted image user posted image user posted image

Dobro jutro, že drugič. Danes sem se zbudila že ob 11.15. Čez vikend lahko malo potegnem, zvečer sem še šla na eno žurko Štajerk... je blo prav prijetno. Moja zadnja žurka pred porodom.

Janey, mene je ravno tega najbolj strah, kar si ti napisala, da se ti je zgodilo. Veš koliko je tega tu pri nas? Okrog nas se vozijo nonstop neki Romi, ki imajo avte brez registracije. Niti ni kaj drugega treba, tvoj avto lahko stoji, pa imaš takoj sranje.


_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 2739
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
6.4.2008 11:57:49   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca
Dobro jutro, že drugič. Danes sem se zbudila že ob 11.15.

Jaz sem pa  ponoči dobro spala, potem sta pa ob 4 ih zj pozvonila soseda, ki sta bila očitno na žurki in nista imela ključev od vhodnih vrat. To sta naredila že včeraj popoldan. user posted image kot da nista mogla pozvonit drugim - mladim, samskim, neuser posted image in brez user posted image - takih je 4/5 bloka. Ravno nama. Samo naj kaj takega izvedeta danes zvečer ali pa potem, ko bomo doma z novorojenčkom.user posted image
Seveda potem nisem mogla zaspati še 1 uro in pol.user posted image

Zdaj pa greva z dragim , njegovimi starši ter bratom in njegovo punco v Novi svet se malo razvajat. Nas moj pelje za njegov RD (ki je bil na 1.4.).user posted image

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2740
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
6.4.2008 13:15:49   
*bubi*
Punce, mislim, da se ponuja nova lokacija za kakšno kavico z našimi malo večjimi nagajivčki user posted image  Pri Mladi lipi so postavili ful dobra igrala, ograja je okoli, za parkirat bo tudi,....

Glede na to, da je Pohorska kavarna v razsulu, Draš center v razsulu, Arena v razsulu,.... user posted image user posted image user posted image  pri tistih igralih nasproti Pohorske kavarne pa ni kavice user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2741
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
6.4.2008 13:17:49   
*bubi*
Šenkanemu konju se ne gleda pod zobe.


OK, pol pa se bom pretvarjala, da jo pijem user posted image user posted image user posted image

BTW: ravno sem našla svojo jutranjo kavico, 3/4 šalce je ostalo na mizi. Pa sem jo raje kar vstran vlila user posted image

Tak, zdaj pa grem med zakone, bubi je pri babici, user posted image  pa se je šel potepat user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2742
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
6.4.2008 15:13:50   
kekec in mojca
Tak, zdaj pa grem med zakone, bubi je pri babici, pa se je šel potepat
 

Bubi, do torka popoldan ti PREPOVEDUJEM uporabo RR. user posted image Kak bova potem napisali deložacijo, če ne boš strokovno podkovana? user posted image user posted image user posted image user posted image

Midva s Kekcem greva zdaj malo ven. Joj, kak je fajn, ko se meni ni več treba tega bedastega sruser posted image učit. Jaz sem že strokovnjakinja... skoraj 6 let.

Aja, moj pravi, da se njemu zdi pomemben člen v ustavi 3.a, ker se je spreminjal ob prihodu v evropo (pa Evropa se piše z veliko, ker je zemljepisno lastno ime user posted image user posted image user posted image , da boš vedla).

Uuuuuuuu, sem pametna. user posted image user posted image user posted image Bi šla rajši kar rodit. user posted image


_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 2743
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
6.4.2008 16:20:39   
arabela*
oila punceuser posted image
Midve z malečko pa sva danes sami.Moj je šel na dirko v Ljubljano,nama pa se ni ljubilo vstajat ob petih zjutraj.Tako sva lenarile do desetih,pol pa sva ga peš zašibale do Europarka.Je pihalo tako,da naju je skoraj odneslo,me kar malo ušesa bolijo.Dapohvalim,mi je uspelo si kupit en sp.del trenerke,pa jopico,da bom malo nova,ko itak kaj druga ne prenesem na sebi,sedaj ko semuser posted image .Sedaj pa me tak noge bolijo,da je kar joj.Čez kako urico pa prideuser posted image ,pa gremo k tašči na pozno kosilo.user posted image

< Sporočilo je popravil Saraya -- 6.4.2008 16:21:27 >


_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2744
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
6.4.2008 18:22:47   
kekec in mojca
Nosečnice:
user posted image Trnuljčica, PDP 08. ali 09.04.2008
user posted image Kekec in Mojca, PDP 13.04.2008
user posted image Čmrlika, PDP 27.04.2008
user posted image Barbaw, PDP 09.05.2008 Maja
user posted image Willma, PDP 16.06.2008
user posted image Malab, PDP 07.07.2008
user posted image Blacky30, PDP 17.07.2008
user posted image Frutka, PDP 19.07.2008
user posted image Renatka, PDP 22.08.2008
user posted image *Bubi*, PDP 03.09.2008
user posted image Saraya, PDP 1.9. ali 31.8.2008
user posted image Zakzak, PDP 10.09.2008

Mamice in dojenčki ali dojenčice:

user posted image Janey, Jaka, 12.02.2008
user posted image Nana 35, Klemen, 27.12.2007
user posted image Marusah, Lovro, 07.02.2008
user posted image Pandica , Zala, 14.10.2008
user posted image Koala, Alex, ?
user posted image Mehurčica, Eni, 19.10.2007
user posted image Vrtnica, Vana, 28.11.2007



In tiste, ki ki imamo že malo večje nadebudnike:
user posted image  Lataša (Vrtnica) 6 let
user posted image David (Mehurčica), 4 leta
user posted image Frutek (Frutka) 3,5 let
user posted image Žan (Willma) 3, 5 let
user posted image Kekec (K&M), 3,5 let
user posted image Nejc (od Blacky), 3 leta
user posted image Aneja (Saraya), 3 leta
user posted image Bubi (*Bubi*), 2,5 leta
user posted image Jaka (Barbaw), 2 leti


_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2745
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
6.4.2008 18:25:28   
kekec in mojca
Saraya, tudi mi smo dopoldne bolj ali manj lenuharili doma. Je bilo pa prav fajn. A ne da paše, če ti dete tako dolgo spi? A tvoja pupika je zmeraj taka zaspanka? user posted image Ker če je, mi LEPO PROSIM, daj en nasvet, kaj ji daješ za jest, ker bi tudi jaz včasih rada vedela, da bi moj nadebudnik malce potegnil jutranji spanec. user posted image

_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2746
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
6.4.2008 18:36:01   
*bubi*
Ti jaz povem, česa vsega ne sme jest? user posted image user posted image user posted image  Bubi je zgoden, tako ali drugače. Zdaj, ko se je ura prestavila, potegne celo do sedmih user posted image

Jaz pa sem zadnjič v C&A malo zapravljala. Sem si že 3/4 hlače kupila in eno majčko s kratkimi rokavi. Pa bubi je spet dobil garderobo. Ne morem si pomagat user posted image  Saj bomo za drugega lahko vse ponucali user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2747
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
6.4.2008 18:36:29   
*bubi*
Bubi, do torka popoldan ti PREPOVEDUJEM uporabo RR.


user posted image


Jaz se taaaaaaaaaaak ne morem učit user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2748
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
6.4.2008 18:46:25   
barbaw
Janey sicer ne vem kako je danes, ampak pred leti so imele zavarovalnice sklad iz katerega se je črpalo za prometne z nezavarovanim avtom. Moja soseda je dobila kar nekaj denarja iz takega sklada. Drugače ti pa ostane le tožba.

K in Mja samo socilano ogrožene družine dobijo subvencijo za mleko. Ostali pa se lahko samo pod nosom obrišemo. Upam, da bom polno dojila. Bom pila vse žavbe kot prvič, smo da bo.
Naši mariborski Romi imajo več denarja kot me vse tukaj skupaj. So pa tako user posted image , da bi težko kaj iztisnila iz njih. Škrtobe. Zato pa je tako. Vse jim je pisano na kožo. Še na socialni to govorijo.

trnuljčica jaz bi jima vrnila milo za žajfo. Pojdi danes ponoči, ko boš šla lulat (če hodiš) pa ti tja zvonit.


_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 2749
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
6.4.2008 19:43:53   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

trnuljčica jaz bi jima vrnila milo za žajfo. Pojdi danes ponoči, ko boš šla lulat (če hodiš) pa ti tja zvonit.


Saj bi, samo se mi zdi škoda mojega morebitnega spanca zadnjo noč doma. Saj veš, ko greš lulat se včasih ne prebudiš čisto in še lahko zaspiš. Če bom pa šla zvonit pa bo šla zadnja noč pred dnevom D v lastni postelji pa, pa.user posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  108 109 [110] 111 112   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  108 109 [110] 111 112   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nogomet.
пеперутка16

Kdo bo zmagal EURO 2024?

Slovenija. (0%)

Francija. (0%)

Nizozemska. (0%)

Anglija. (0%)

Španija. (100%)


Število vseh glasov: 8

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!