|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  107 108 [109] 110 111   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
4.4.2008 22:38:31   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA
KDAJ STE VE REKLE: zdaj pa mi je dovolj!


Pred ca 2 tednoma sem se začela pritoževati. Ampak moj user posted image je manjši.



(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 2701
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
4.4.2008 22:45:30   
mehurčica
Kaj zdaj, je šla ali ne??? user posted image

_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2702
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
4.4.2008 22:52:45   
Janey
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw



Janey kako je Jaka? Sem te prej redno spremljala in je bilo isto kot da bi brala svojo življenjsko zgodbo z mojo Jako. Zdaj pa sem malo izgubila rdečo nit. user posted image


Lepouser posted image sej tut mene ni več nič tu gor. Jaka je dobro. Tak je super, če ga le ne zvija...je najbolj pridno dete na svetu..ko ima pa te presnete kolike pa kriči in se zvija do vijolčnegauser posted image zdaj smo meli 2 dni trpljenja...in poleg vsega tega mam še probleme s taščo. Sem z živci na psu. Prespat moram. Današnji dan se je tak lepo začel, sma šla s pikecom iz bresternice pešake na pobrežje. Pol pa....mora od more.pa sej ni revica nič kriva, jaz pač sem takšna kot sem in rada bi mela čimveč malega pri sebi. Ma nima veze, mi je že slabo od vsega.

ne morem niti več gledat. Lep večer vam želim...mogoče se jutri kaj več oglasim...ne vem


nočko

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2703
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
4.4.2008 22:53:27   
kekec in mojca
Ne, ne, saj sem še tukaj. Privoščla sem si eno faaaaaaaaajn toplo kopel. Popadki so malo ponehali, pa spet začeli. Pa čisti me, nonstop na wc lazim.

Bomo videli. Saj, če bom šla, bo ziher ena sporočila, ker bom napisala komu SMS.

Joj, res upam, da bo jutri D day št. 1. user posted image

Trnuljčica, nisem se pustila pogledat, če pa me je že itak moja G pregledala, pa je rekla, da je vse ok.

Bušica, kdaj sem si rekla, da mi je dovolj - tam v enem 15. tednu, ko slabosti namesto da bi ponehavale, so se še stopnjevale. In vmes sem jamrala in jamrala in jamrala. No, to počnem še tak zdaj.

Blacky, v prvi nosečnosti nisem imela teh lažnih popadkov, zato pa sem zdaj cela zmešana, ko ena kura.

Nič, grem zdaj. Lahko noč vsem skupaj. Meni se že nekaj svita, da bo svetla (vmes sem že spala, pa sem se zaradi popadka spet zbudila.). Joj, ko me vsaj ne bi tako v križu bolelo. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 2704
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
4.4.2008 23:02:55   
trnuljčica
Me smo te pa že poslale v Rim ogledovat porodne sobe...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2705
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
4.4.2008 23:07:18   
Janey
k in m upam da greš danes...mislim nate...bom v sanjah dihala s tabouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2706
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
5.4.2008 0:04:46   
Pandica
K & M   držimo pesti za čim lažji porod, drži se  user posted image  

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 2707
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
5.4.2008 0:09:38   
arabela*
oila punce.Sem se cel dan potepala,tako da vas nisem nič spremljalauser posted image
Sem pa sedaj vse lepo prebrala.Bom jutri kaj bolj aktivna,zdaj počasi odhajam pančat.
Nočka vsem,ti k&m pa se drži in čimveč spancauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2708
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
5.4.2008 0:32:49   
kekec in mojca
user posted image user posted image user posted image Čisto sem na psu z živci. Popadki so popolnoma izginili, kot že tisočkrat prej, spat (spet) ne morem, čeprav sem utrujena, da se še komaj gor držim... Najraje bi se samo razjokala, če bi kaj pomagalo. user posted image user posted image user posted image Vse me boli, sploh sramna kost, ki pritiska na vezi.

Prej sem bila prav vesela, ker sem mislila, kako blizu sem že poroda, ampak kot zgleda, se lahko pripravljam na 27. april, ker je to zadnji datum ko mi sprožijo porod. user posted image

Janey, prejšnji teden si imela prav, ko si rekla, da še tisto zorenje MV in posteljice nič ne pomeni... user posted image user posted image user posted image

Saj ne vem, kaj je slabše, če ti CTG popadkov ne zaznava, čeprav jih čutiš ali pa če ti jih zaznava, pa potem minejo... user posted image


_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 2709
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
5.4.2008 8:32:35   
barbaw
Jutro!
 
K in M meni se zdi hujše, da minejo popadki, kot pa da jih CTG ne zazna. Edina varianta, ki ti še ostane, da malo panike v P narediš. Rečeš, da ne čutiš več user posted image  pa bodo ukrepali. Sicer mene tudi nekaj ščipa že 4 večere, ampak še ni tako daleč, da bi imela en čas lažne popadke. Meni bi se verjetno kar zmešalo zraven. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2710
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
5.4.2008 8:43:46   
*bubi*
Mojca user posted image user posted image user posted image user posted image

Boš videla, na naslednjem pregledu boš že 2 cm odprta, tak da to zdaj ni zastonjuser posted image

al pa kar lepo pojdi v P in reči, da so redni na 5 min že eno uro. Kaj te oni vejo?

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2711
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
5.4.2008 8:46:39   
barbaw
Janey vidim, da imaš tako obdobje kot sem ga imela tudi jaz. Je hudo, ko user posted image  joka in ga zvija od bolečine. Te čisto razumem, da ga nočeš nobenemu dat. Jaz sem ga dala tašči in šla na sprehod, ker mi je bilo tako hudo, ko nisem mogla nič pomagat. Sem celo pot jokala kot dež in si mislila, da sem slaba mama. Je pa pomagalo. Najbolj srečna sem bila, ko sva bila z Jako sama in sva se cartala. Sicer je iz tega sledilo, da ni znal sam zaspat, pa tudi to smo ga naučili. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 2712
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
5.4.2008 13:26:39   
kekec in mojca
Hej, punce,

sem še kar doma. Popadki so, ampak tako neredni (kljub temu, da bolijo) - da jim sploh ne morem rečt popadki. user posted image

Včeraj zvečer me je res zgrabla otožnost. Moj ve, kakšna sem, pa me je danes pustil spati do... 12.45. Ko sem se zbudila, nisem mogla verjet, da je že toliko ura. Ampak nič ni pomagalo, spet zeham kot en slon. user posted image

Janey, upam, da sta se s taščo pomirili. Vem, da je težko, sploh če ti nekdo nonstop teži, da bi ga rad pazil. Se mi zdi, da potem takšnemu človeku še težje daš svojega otroka v varstvo. Verjemi pa, da bo to obdobje minilo in boš nekoč svojega Jakeca kar rada dala v varstvo, da boš ti malo fraj. Do takrat pa delaj po svojem občutku.


_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2713
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
5.4.2008 14:20:15   
barbaw
Janey ti samo naredi kakor se počutiš. Ko boš bolj sproščena pa ji ga le zaupaj, da se malo spočiješ, greš k frizerju, naspiš, ..., greš s tvojim dragim na kopanje ali že kaj. Če boš sproščena bo vse lažje. Je pa res, da jaz sem se učila na svojih napakah, danes pa otroka nimam komu dat. Ne glede na to koliko je moja tašča zlata ji je težko otroka čuvat, takrat pa ga je ful hotela pa ga ni dobila. Zdaj pa še na večerjo v dvoje ne morem. Čakam, da bo toliko velik, da bosta s sestrico lahko sama doma dve uri. To pa bo še trajaloooooo.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2714
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
5.4.2008 16:14:47   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca

Prej sem bila prav vesela, ker sem mislila, kako blizu sem že poroda, ampak kot zgleda, se lahko pripravljam na 27. april, ker je to zadnji datum ko mi sprožijo porod. user posted image


Ne skrbi, bo prej kot zgornji datum.  Imam občutek, da bo tudi prej kot tvoj datum (če hočeš v kosteh).user posted image
Sicer pa nimaš kam iti pred 10.4. a ne? Da bova lahko skupaj na oddelku.user posted image

Danes so objavili pogoje za podelitev subvencij mladim družinam. In naš mali user posted image se bo rodil 4 dni prepozno in pademo ven. Bi se moral roditi že včeraj, ko je bilo objavljeno v uradnem listu. user posted image No ja, do pred 2 dnevoma sploh nisem vedela, da obstaja kakšna subvencija za mlade družine pri reševanju stanovanjskega problema.


(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2715
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
5.4.2008 18:10:21   
trnuljčica
Bubi upam, da te ne motim pri učenju.
Ravno sem zvedela, da naj bi od 1.4.08 na nekem občinskem svetu sprejeli odločitev, da se v Mb ukine subvencija s strani Mb občine glede financiranja adaptiranega mleka do 6 meseca. A ti kaj veš? Pobudnik predloga me je še bolj šokiral (dr Bigec)- mamice naj se takoj po porodnišnici sploh ne bi trudile dojiti,...user posted image
Če kaj zveš mi lahko posreduješ info? Predvsem o tem, če bodo ohranili vsaj medicinske indikacije za predpis. Prosim.
user posted image Kot da ne bom hotela dojiti, da si ohranim linijo, ali kako... No jaz upam, da bomo dojili čimdlje. Sicer bomo pač plačali...

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2716
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
5.4.2008 18:11:37   
barbaw
trnuljčica ne poznam sicer vseh pogojev, drugače pa vsako leto dajejo to subvencijo. Jaz sem zanjo slišala 2 leti nazaj (letos tretjič).

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2717
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
5.4.2008 18:50:18   
kekec in mojca
Danes se počutim veliko bolje. Včeraj sem se res razveselila, da bo kmalu vse za mano,  tisti CTG in "povečana tonizacija" user posted image mi je dala zalet. Upala sem, da bo Kekec danes že cartal našo malo štručko. Potem, ko je pa vse bilo mimo, pa sem se počutla kot neka user posted image user posted image . Sem drugorodka, pa ne vem, kaj so pravi popadki. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Naj mi bo v opravičilo, da tega prvič nisem doživljala. Tam mi CTG popadkov še v porodni sobi ni zaznaval.

Sicer pa, Trnuljčica, tudi za 10. ali 11. ne bom imela nič proti. user posted image Ampak rajši 11., potem je vikend in imamo spet porihtano varstvo za tamalega. 

_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2718
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
5.4.2008 18:51:25   
kekec in mojca
Trnuljčica, Bubi in moj user posted image se oba pridno učita. V torek bomo pa držali pesti! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2719
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
5.4.2008 18:53:32   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca

Sicer pa, Trnuljčica, tudi za 10. ali 11. ne bom imela nič proti. user posted image Ampak rajši 11., potem je vikend in imamo spet porihtano varstvo za tamalega. 


No, no veš kaj najbolje bo, da user posted image napišeš pisno prošnjo, kdaj naj blagovoli priti.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2720
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
5.4.2008 19:05:10   
*bubi*
Danes so objavili pogoje za podelitev subvencij mladim družinam. In naš mali se bo rodil 4 dni prepozno in pademo ven. Bi se moral roditi že včeraj, ko je bilo objavljeno v uradnem listu. No ja, do pred 2 dnevoma sploh nisem vedela, da obstaja kakšna subvencija za mlade družine pri reševanju stanovanjskega problema.


Jaz sem bila tudi žalostna, da je razpis letos tako zgodaj. Lani je bil komaj septembra, mi bi pa do takrat že imeli novega user posted image  (in 300€ več user posted image user posted image user posted image )

AMPAK: za leto 2007 je še vedno možno dat vlogo, če je družina recimo kasneje (oktober-december2007)izpolnila pogoje oz. če se je povečalo št. družinskih članov. Tudi letos je upanje, da bo kaj iz tega, seveda, če bodo dinarčki ostali. Drugače pa imate pogoje, mislim nakup stanovanja?

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2721
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
5.4.2008 19:06:37   
*bubi*
Ravno sem zvedela, da naj bi od 1.4.08 na nekem občinskem svetu sprejeli odločitev, da se v Mb ukine subvencija s strani Mb občine glede financiranja adaptiranega mleka do 6 meseca. A ti kaj veš?


Nič ne vem in nisem nič še slišala okol tega. Po pravici povedano, malo dvomim!

Bom izvedela takoj, ko grem spet delat v lekarno, to pa bo komaj po strokovnem user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2722
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
5.4.2008 19:08:19   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: trnuljčica


No, no veš kaj najbolje bo, da user posted image napišeš pisno prošnjo, kdaj naj blagovoli priti.user posted image user posted image user posted image



Kaj pisno prošnjo..... zahtevek za deložacijo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2723
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
5.4.2008 19:14:30   
kekec in mojca
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

Kaj pisno prošnjo..... zahtevek za deložacijo user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image Bubi, glede na to, da boš v torek zelo strokovno podkovana, a mi ga boš pomagala napisat? user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 2724
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
5.4.2008 19:49:01   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca

IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

Kaj pisno prošnjo..... zahtevek za deložacijo user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image Bubi, glede na to, da boš v torek zelo strokovno podkovana, a mi ga boš pomagala napisat? user posted image user posted image user posted image


Ja punci, v torek šele lahko začneta pisati prošnjo. Da user posted image potem odgovori bo ravno 10 ali 11.4.user posted image

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  107 108 [109] 110 111   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  107 108 [109] 110 111   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...




porod in čep


V kolikem času ste rodile ko se vam je odluščil čep?

tisti dan (73%)

v roku enega tedna (18%)

v roku dveh tednov (5%)

v roku treh tednov (2%)

več kot tri tedne kasneje (2%)


Število vseh glasov: 222

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!