|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  72 73 [74] 75 76   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.4.2008 12:22:23   
martita
IIIIiiiiiiiIIIIII.....300tka!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

Tanayya, tudi ti si bila pri stilistu....al bolj pri kakem čarovniku? user posted image

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 1826
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.4.2008 12:26:17   
Tanayya29
martita sm šla h stilistuuser posted image user posted image user posted image ....

sj res kupim lahko ja telefon za mobipaket.hvala ti barika,sm pozabla....po tanovem pa niso več kodirani,tk da lohk tut ta druzga kupm.


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 1827
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.4.2008 12:27:01   
Tanayya29
Bravo martita,to je uspeh!!!!

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 1828
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.4.2008 12:30:22   
martita
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

Bravo martita,to je uspeh!!!!


...no ja, v primerjavi z ostalimi, mi rata prav nerodno....user posted image

Tanayya, muca je bolj cartlih!

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 1829
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.4.2008 13:42:06   
pavlyna
user posted image user posted image ja samti so pa hudi.
dobra stran

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 1830
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.4.2008 13:46:30   
pavlyna
dobro ponazorjen moj lik..poklic---user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pavlyna)
Neposredna povezava do sporočila: 1831
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.4.2008 13:56:49   
ajtak
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

IZVIRNO SPOROČILO: ajtak

PUNCE, MAMO EN PROBLEM... SEZNAM JE ZE TOOOK DOLG, DA KO DODAM LEVČICO IN MATICA GA NOČE VEČ OBJAVIT user posted image  KAJ NEJ PA ZDEJ??

Kar se pa regrada tice mam pa jaz tud tako parcelo k scuba!!! Je najina, nekoc bo gor hiska user posted image .



Hm to mi je pa ful čudno.. kako da ga oktoberkam objavi. Imajo po mojem še več otročičkov na seznamu pa za vsakega ena fotka.. Po mojem mora bit en trik user posted image

vsaj ena k se ne dela norca iz mojega regrata


user posted image , ja js ne znam... sem ze 4× probala pa napise neki v ang., da ne gre user posted image

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 1832
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.4.2008 14:08:18   
mama_milchy
pozdravček z user posted image ,

pa naj vam postrežem s user posted image  in  user posted image  na sončku


(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 1833
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.4.2008 14:41:55   
Tanayya29
Živjo mama_milchyuser posted image user posted image .Kako kaj na obali?

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1834
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.4.2008 17:29:47   
scubadiver
Mi smo se potepali. Smo v BC kupili za Lano novo banjico in senčnik. Hotla sem pa kupit še dežno pregrinjalo za voziček pa je stal 42 eur za en kos plastike user posted image . Sem potem klicala brata če ga mogoče majo in ga majo sam so nam ga pozabili dat. Še dobr da me je šktrost premagala. Sem pa srečala dva prijateljla s 6-tednov staro punčko. Sploh nisem mogla verjeti kako je majhna pa je bila rojena približno enakih mer kot Lana. Neverjetno kako hitro človek pozabi kako majhni so user posted image
Zdej sva se pa z mojim najedla in omagala na kavču.
Aja smo pa lani dali korenčkovo kašico. Kakšni obrazi. Kot bi ji drek dajala v usta. Se je začela tko dret da je blo joj. Sem ji pa dala najprej mal korenčka potem pa mleko čez. Upam da ne bo kakšne driske fasala user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 1835
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.4.2008 17:53:26   
nicolina
Ojla,
mi smo pravkar prišli s potepa. user posted image  Je blo prav fajn, sm jaz sem kar utrujena, zgleda da me daje spomladanska utrujenost.

TAJ TRISTAN VSE NAJBOLJŠE ZA 5 MESECEV user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Tanayya, jaz imam tud en mobitel samo za simobilovo omrežje, škoda, da ti ne morem pomagat. user posted image
Scuba, mislim da korenček kvečjemu zapira oz. utrjuje blato. Mi smo tud že probali jabolčno kašico, pa je bil navdušen. user posted image

Se beremo...

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 1836
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.4.2008 18:06:13   
scubadiver
Taj Tristan in Tanayya vse najboljše za 5 mesecev in hvala za tortico in šampanjec user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 1837
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.4.2008 18:55:11   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: martita
Gruška, preliv je bil takooo tekoč. Kako ti uspe torto namazat? Sej nisi stepla smetane, ali pač? Eh, vaja dela mojstra. Bom mogla pa večkrat probat. Joj, kako nam bo hudo!user posted image


Namazat? user posted image  Saj nič ne namažeš user posted image .... Ko je pečena torta še v modelu jo samo preliješ s čokolado in pustiš, da se strdi .... (V MODELU!!!) Šele, ko jo ponudiš, jo daš iz modela ven... takrat je pa čokolada že čisto strjena .... A štekaš? user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 1838
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.4.2008 18:57:13   
gruška
TAJ TRISTAN - ČESTITKE user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 1839
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.4.2008 19:04:09   
gruška
user posted image  Pavlyna - zdaj ti pa dogaja s temi animacijami, kaj ... user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29
a ma katera za posodit mobitel,k ga ne uporablja mobitelovo omrežje za cca. 2 tedna?

Tannaya, pri nas bi se sigurno kakšen našel ... bom pogledala, pa ti pošljem sms (aja, sm blond, na kero cifro pa, če ti ta ne dela user posted image user posted image )... ti bom sem sporočila.... pa da ne bi sanjala o kakšnem plačilu slučajno ...

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 1840
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.4.2008 19:07:43   
pavlyna
 ja gruška so prov zabavne.
pa še jst--saj veš še piška pri 23ih!

vsem en velik

user posted image

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 1841
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.4.2008 19:13:41   
pavlyna
mi pa gremo zdajuser posted image pol pa papat in pol počasi spat.

(odgovor članu pavlyna)
Neposredna povezava do sporočila: 1842
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.4.2008 19:27:52   
Oranža
Dan,
 
Mi smo se tud napotepali. Smo bli v arboretumu in je blo superuser posted image user posted image user posted image . Bomo še šli, samo ne vem kdaj ko bo vse zdej začelo cveteti in brsteti moj pa alergik na cvetni prahuser posted image user posted image user posted image
Smo sicer prišli že ob 15h domov, pa pojedli pol smo pa še obiski imeliuser posted image , zdej pa tavelik že zrihtan za spat tamal pa še ne user posted image user posted image user posted image
Me pa ful buča boliuser posted image
 
Gruška hvala za link, prav fajnuser posted image user posted image
 
Taj Tristan in Tanayya vse najboljše
user posted image

Pa hvala za tortrico in šampanjecuser posted image user posted image
 
Martita s tekmovanjen v kopalkah pa nič ne bo, ker Tanayya hodi ob torkih, itak smo pa vse lepe oz. kopalke so lepeuser posted image user posted image user posted image user posted image
 
IZVIRNO SPOROČILO: pavlyna

 ja gruška so prov zabavne.
pa še jst--saj veš še piška pri 23ih!

vsem en velik

user posted image


Pavlyna jst pa koka pr 32ih pa glih tko dogajauser posted image user posted image user posted image
user posted image

No zdej pa grem pa pol spet pridem....
Se beremo................ 

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu pavlyna)
Neposredna povezava do sporočila: 1843
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.4.2008 19:29:03   
martita
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: martita
Gruška, preliv je bil takooo tekoč. Kako ti uspe torto namazat? Sej nisi stepla smetane, ali pač? Eh, vaja dela mojstra. Bom mogla pa večkrat probat. Joj, kako nam bo hudo!user posted image


Namazat? user posted image  Saj nič ne namažeš user posted image .... Ko je pečena torta še v modelu jo samo preliješ s čokolado in pustiš, da se strdi .... (V MODELU!!!) Šele, ko jo ponudiš, jo daš iz modela ven... takrat je pa čokolada že čisto strjena .... A štekaš? user posted image



Jst sm jo pa že včeri dala iz modela in danes mi ni bli jasno kako naj jo na vrhu namažem, ker je tako tekoče?!  In je curljalo in kapljalo.... user posted image user posted image user posted image Ja kaj pa okoli torte, a ni bla nič namazana??? Se ne spomnim...sem jo pri tebi prehitro pojedla!user posted image

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 1844
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.4.2008 19:51:03   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: martita

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: martita
Gruška, preliv je bil takooo tekoč. Kako ti uspe torto namazat? Sej nisi stepla smetane, ali pač? Eh, vaja dela mojstra. Bom mogla pa večkrat probat. Joj, kako nam bo hudo!user posted image


Namazat? user posted image  Saj nič ne namažeš user posted image .... Ko je pečena torta še v modelu jo samo preliješ s čokolado in pustiš, da se strdi .... (V MODELU!!!) Šele, ko jo ponudiš, jo daš iz modela ven... takrat je pa čokolada že čisto strjena .... A štekaš? user posted image



Jst sm jo pa že včeri dala iz modela in danes mi ni bli jasno kako naj jo na vrhu namažem, ker je tako tekoče?!  In je curljalo in kapljalo.... user posted image user posted image user posted image Ja kaj pa okoli torte, a ni bla nič namazana??? Se ne spomnim...sem jo pri tebi prehitro pojedla!user posted image



user posted image user posted image user posted image  Ker je čokolada tako tekoča, da curlja in kaplja, pricurlja tudi okoli torte ... user posted image  Boš pa za drugič vedla ... user posted image  

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 1845
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.4.2008 19:56:38   
pavlyna
aja a mi lahko ktera razloži kako se citira.

user posted image neznam namreč

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 1846
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.4.2008 20:03:35   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: pavlyna

aja a mi lahko ktera razloži kako se citira.

user posted image neznam namreč


... nad besedilom, ki ga želiš citirati je ikona citiraj ... klikneš in citiraš besedilo... če nočeš citirati vsega, izbrišeš ostalo .... probaj ...

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu pavlyna)
Neposredna povezava do sporočila: 1847
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.4.2008 20:09:20   
DEBELUŠKA30
TAJ TRISTAN VSE NAJBOLJŠE ZA MINI RD user posted image user posted image user posted image !

Oranža, jaz ne vem, če jutri pridemo na bazen user posted image , bom zjutraj poklicala Uršo in vprašala, Erna ima že dva dni drisko in to 5 X na dan, prejle se mi je podelala še v banjici, tko da ne vem, sitna ni kaj posebej, tko da mislim, da je zdrava in da so zobkiuser posted image .
Po ravno zdaj ko imam nove kopalke user posted image user posted image user posted image !
Ja pa nekatere oz. kar večina vas ima nove slikce - avatar so fullll fletne user posted image user posted image user posted image !

Zdaj grem pa Emmi pravljico prebrat, Erna že spančka, pol pa pridem nazaj user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu pavlyna)
Neposredna povezava do sporočila: 1848
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.4.2008 20:10:03   
barika
Gruška hvala za link, prav fajn
a mene pa qrc gleda, nič več nvam ne pomagam...

citiram pa jst tak, da dam tipko ctrl+q ----aja, ve tega ne morete, ker nimate fu***ca za programerja, pa vam nobene fore ne pove ...hihihihi, eh sej neeee, v oglate oklepaje napišem quote...

zdej grem pa ona dva bureka gledat na pop tv...

se mogoče potem beremo...je še treba BB pogledat..(zdej bofo mogl v krstah spat)user posted image

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 1849
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.4.2008 20:15:19   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: barika
Gruška hvala za link, prav fajn

a mene pa qrc gleda, nič več nvam ne pomagam...


... hehehheee ... zgleda, da so "moje" animacije boljše, kot "tvoje" user posted image user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 1850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  72 73 [74] 75 76   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  72 73 [74] 75 76   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?