|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  163 164 [165] 166 167   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 9:49:38   
špelin@
narava, a ti PDP prestavim na seznamu - vidim, da imaš zdaj tri dni razlike? Pa povej mi, če sem ti kilažo pravilno seštela user posted image
 
Jaz še vedno nisem uspela izmeriti mojega trebuščka user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4101
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 9:50:53   
narava
ja, kar prestavi. je ze uradno user posted image  kilazo si pa prav sestela user posted image  user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4102
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 9:54:19   
Estrella*
Oj!
Predtazadnji dan službe, jaz pa že čist user posted image . Špelin@, daj še Mettyy na seznam, pliss, ich habe keine Zeit!!!!
Bom bolj pridna drugi teden in se me ne boste mogle znebituser posted image
narava: imaš prav, upam, da z izrečenim ne bomo priklicale prezgodnjih porodov. Smo bile pa pridne in zdržale do aprila. Čestitke!
Katina: se domeniva!!user posted image Čestitke za 34 tko!! in barbaw za 35 tko
 

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4103
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 9:56:22   
špelin@
MAJČICE 2008


27.April 2008
user posted image
 Čmrlika(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image Taja , MB, (O: 108cm, +13kg)

29.April 2008
user posted image  Majci23  , user posted image :user posted image                                            

 01.Maj 2008
user posted image  
Peli, 2.user posted image , user posted image :user posted image      
user posted image  
medika1 , user posted image :user posted image  
user posted image  Tiana(77´), 2.user posted image , user posted image : user posted image  Erazem, KR, (O: XXcm, +10kg)    
 
02.Maj 2008              
user posted image  
majanagaja(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image , KR, (O:XXcm, +7kg) 
user posted image  
petrahh(80´), 2.user posted image , user posted image :user posted image ,LJ,  (O:XXcm, +7kg)  

03.Maj 2008 
user posted image
 Mozart, 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:107 cm, +10kg)               
user posted image  Cat_ka, 1.user posted image , user posted image :user posted image
user posted image  filipinka (77´), 2.user posted image (user posted image user posted image ), user posted image :user posted image ,(O:95cm, +xx kg) 
user posted image  Taula (82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image Ella , (O:XXcm, +12kg)

04.Maj 2008
user posted image   Aurora 28/Velenje/ (79´), 3.user posted image , user posted image :user posted image   ,Trbovlje, ( O:124cm, +17Kg )
user posted image  Monika
user posted image   CatJa(75´), 2.user posted image , user posted image : user posted image , SG, (O:95 cm, 9,5kg)
user posted image  Tjaška28, 1.user posted image , user posted image :user posted image  
         
05.Maj 2008 
user posted image  Sončnica Sandra*/Poljanska dol./(80´),1.user posted imageuser posted image :user posted image
, KR (O:119 cm, +13,5kg)  
user posted image  majčica24, user posted image :user posted image  
user posted image  Pepita
(81´) , 1.user posted image ,user posted image :user posted image , SG, (O:+6 cm, +11Kg)

user posted image  zusi/Vrhnika/, 1.user posted image , user posted image :user posted image   ( XXcm, xxkg) 

07.Maj 2008                 
user posted image  Natali99,
1.user posted image , user posted image :user posted image

user posted image  Jana 81,1.user posted image ,  user posted image :user posted image Nejc, CE, (O:105 cm, +16 kg) 

08.Maj 2008
user posted image  Aurea , user posted image :user posted image  ,
 (O:104 cm, +15 kg) 
user posted image  Pika 18 (78´) , 1.user posted image , user posted image :user posted image , Trbovlje

09.Maj 2008
user posted image  bobika, 2. user posted image , user posted image :user posted image   
user posted image  .muki. (71´),  3. user posted image , user posted image :user posted image  Maša , (O;XXcm, +6,7kg) 

user posted image  Barbaw, 2.user posted image , user posted image :user posted image Maja, (O:99cm, +15kg)

10.Maj 2008            
user posted image  luksi,
1. user posted image , user posted image :user posted image       
user posted image  aria81
(81´),1. user posted image
, user posted image :user posted image , (O: 93cm, +7kg )
user posted image   
buccka (85'), 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:97 cm, + 9 kg)
 
11.Maj 2008
user posted image   Naty*/Logatec/ (78´), 2. user posted image , user posted image :user posted image , PO, (O:+31/101 cm; 11,5kg ) 
  

12.Maj 2008
user posted image  modrooka, 2. user posted image ,
user posted image :user posted image (O:XXcm, +3,5kg)
user posted image  zvezdica 05, user posted image :user posted image       

user posted image
 Svojeglava user posted image :user posted image (O:XXcm, +1kg) 
  
user posted image   
sankica (75´), , 1.user posted image , user posted imageuser posted image      
     
13.Maj 2008 
user posted image  Katy82(82´), 1. user posted image , user posted image :user posted image ( o:xx cm, +4kg)   
user posted image  Tally, 2.user posted image , user posted image :user posted image  Emilija,  (O:XXcm, +11kg)

user posted image  KRISSTTINA, 1.user posted image , user posted image :user posted image

14.Maj 2008  
user posted image  
Maja22 (74´), 6.user posted image  , user posted image :user posted image , Jesenice
user posted image  Kasso(74´), 3.user posted image , user posted image :user posted image , PO, (O:102cm, +9,5kg) 

15.Maj 2008
user posted image  U_SURDI
user posted image  Katina (68´), 4.user posted image , user posted image :user posted image    
user posted image  Hijenca(79´), 1.user posted image , user posted imageuser posted image  Ana , MB, O:108 cm, +7kg) 
user posted image  Sashy (88´),  1.user posted image , user posted image :user posted image Anej
 
16.Maj 2008
user posted image  Suzi85, 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:108cm, +11kg) 

user posted image  mixi,user posted image :user posted image Kaja, KP (O:XX cm, +10kg) 
 
17.Maj 2008
user posted image  m.g.k,1.user posted image , user posted image :user posted image , KR (O:XXcm, xxkg)

18.Maj 2008   
user posted image
 Liza, user posted image :user posted image  

19.Maj 2008
user posted image
 StBarbara (80´), 2. user posted image , user posted image :user posted image ,(O:XX cm, kg)   
user posted image  
80Kaja (80´), 3.user posted image ,user posted image :user posted image (O:XX cm, +12kg)
user posted image  TULIPAN 13 (77´), 1.user posted image  , user posted image :user posted image Brina, LJ, (O: 97cm, +7kg)

20.Maj 2008
user posted image  
mali pingo/Ljubljana/ (81´), user posted image :user posted image Patricija/? , Ljubljana (O:100 cm, +9kg)
user posted image  Goya (77´), 2.user posted image ,(user posted image user posted image ) user posted image :user posted image , PO, (O:XXcm, +4kg)
user posted image
 najča (82´), user posted image :user posted image , (O:XX cm, +2kg)
user posted image  Kastanjeta, 3.user posted image , user posted image :user posted image  

21.Maj 2008 
user posted image
 Zalazoya (79`), 1.user posted image , user posted image :user posted image , LJ, (O:97cm, +11kg) 
user posted image   Metty1, user posted image :user posted image  Lana

22.Maj 2008
user posted image  Estrella*(74´), 3.user posted image , user posted image :user posted image , PO, (O:104 cm,+11kg ) 

user posted image  ****(73´), 4.user posted image  , user posted imageuser posted image ,  Omar, LJ  
 
23.Maj 2008
user posted image  darmar(78´),2.user posted image , user posted imageuser posted image Zala? , KR (O:XX cm, +10kg) 
user posted image  edinaos 1.user posted image user posted image :user posted image  Anja-Tia, (O:102cm, +11kg)

24.Maj 2008                              
user posted image
 ninula , user posted image :user posted image     

25.Maj 2008                          
user posted image  Suzi 27 , user posted image :user posted image  
user posted image  Majabo ,2.user posted image , user posted image :user posted image , KR

26.Maj 2008
user posted image  Anitka/Prekmurje/ (78´),1.user posted image , user posted image : user posted image Tian, Sven, Maj/Alina, Tara , MS (O:95cm /+25cm/; +9kg )
user posted image  eole (78´)user posted image :user posted image    
user posted image
 sesil (77´), user posted image :user posted image PO, (O: XX cm, +9-10kg) 

27. Maj 2008   
user posted image  Žanai, 2.user posted image , user posted image :user posted image                         
user posted image  Valentina 2006, 2.user posted image , user posted imageuser posted image  Matevž            

28.Maj 2008 
user posted image  TamaraJ/Cerknica/ (79´)  2user posted image ,user posted imageuser posted image  Jaka (O:112cm, 10 kg)  
user posted image  
Skye/Maribor/ (76´), 1.user posted image ,user posted image user posted image  : user posted image Tia user posted image Lia , (O:102 cm /+35 cm/;+17 kg)  
user posted image  Tancho(82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image , LJ

29.Maj 2008 
user posted image  Portugalka , user posted image :user posted image

30.Maj 2008
user posted image  Kodrana/Novo Mesto/ (84´), 2.user posted image ,user posted image :user posted image Ožbej/Tara, NM,(O:XXcm, +12kg)
  

user posted image  MARTINA 25 (82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image  Tjaša ,KR, (O: xxcm, +12kg)
user posted image  Nataša 34 (73´),2.user posted image , user posted image :user posted image  Eva , Trbovlje,(O:94 cm, +5kg) 
 
31. Maj 2008
user posted image  Špelin@ (76´) , 4.user posted image user posted image :user posted image , LJ ( O: 91cm, +12kg ) 
 
user posted image  Kaja08 (78´), 1.user posted image , user posted image :user posted image , LJ ,(O:XXcm, +5kg) 
user posted image  narava (83´), user posted image :user posted image , (O:XXcm, +7kg)


xx.Maj 2008 
user posted image  NOVOJUTRO, user posted image :user posted image   
user posted image  Winnie 017, user posted image :user posted image    


SKUPAJ NAS JE 79 SREČK user posted image         


Imamo 13user posted image : user posted image user posted image    
 
 
, Neža81, mettyy ,pikicaa25,  ...Martina... Joob, BOJANC, Naja3 
user posted image  stumfek 
user posted image  aradej
user posted image  murva
user posted image  KAHLO
user posted image  maska 
user posted image Anonimnauser posted image
RAZVESELJUJE NAS: user posted image : 18Xuser posted image ,user posted image : 21Xuser posted image  in user posted image : 40X user posted image

user posted image user posted image    PREGLEDI V APRILU 2008 user posted image user posted image
 
03.04.2008: Jana81(GP)
04.04.2008: Aurora28 (GP)
07.04.2008: Kasso (GP), Estrella*(UZ), MARTINA25 (GP)
08.04.2008: Katina (GP), Čmrlika (CTG)
09.04.2008: CatJa (GP), Katy82 (GP)
10.04.2008: Suzy85 (GP), kodrana (UZ), Tamara (UZ)
11.04.2007: Tally (GP), **** (GP)
14.04.2008: darmar (GP), buccka (GP)
15.04.2008: Naty (UZ), Špelin@ (GP), Barbaw (GP), Pepita (GP), valentina2006 (UZ), Taula (GP)
16.04.2008: hijenca (GP), mozart (GP), Soncnica Sandra *** (GP)
17.04.2008: Anitka (GP) 
18.04.2008: edinaos (GP), sesil (GP)
25.04.2008: 80Kaja (GP)
30.04.2008: narava (GP)
 
OBRAZCI ZA UREJANJE PORODNIŠKEGA DOPUSTA
 
 
KORISTNE POVEZAVE:
 
CSD MARIBOR
CSD LJ-Šiška


Spisek potrebščin za v porodnišnico: KLIK





ZANIMIVE SPLETNE STRANI:

  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI       user posted image DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
user posted image PRAVICE NOSEČNIC       user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image NOSEČNOST                 user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image NOSEČNIŠKI KALK.         user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image MAMA.SI                     user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA

  • nosečnost in delo
TUKAJ                         TUKAJ                   TUKAJ



< Sporočilo je popravil špelin@ -- 3.4.2008 9:58:07 >

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4104
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 9:56:43   
darmar
Jutrček, grem v službo, da mi izpolnijo obrazce za CSD, že vidim kako se bom lovila. Drugače pa imam sedaj tamale cunce oprane. In ponoči me je tolk med nogam bolelo, da nisem mogla spati. Sem se vprašala, če ma že kam tišči, in bog pomagaj, pa ne da naša Zala že ve da so cunce oprane. Mam filng, da bom rodila prej, ampak ne pred 36. tednom.

Jupi, pa v materinsko šolo gremo v ponedeljek. Bom jo pa na žalost obiskovala sama. Moj mož je to mač bizi. user posted image

Glede prebave, pa naj povem, da je tudi moja bolj ptičja. 3-4x na dan jo šibam, po kavi, kakavu, ... pa sploh.

< Sporočilo je popravil darmar -- 3.4.2008 9:57:54 >

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4105
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 10:07:56   
valentina2006
IZVIRNO SPOROČILO: darmar
Jupi, pa v materinsko šolo gremo v ponedeljek. Bom jo pa na žalost obiskovala sama. Moj mož je to mač bizi. user posted image


darmar: Pol se pa vidva... bova obe očitno brez user posted image ... bova lhk šle na kakšn user posted image ... če boš za seveda user posted image .

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu darmar)
Neposredna povezava do sporočila: 4106
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 10:32:26   
TamaraJ
Pridne, pridne, pridne... pa bomo le uspele odprti 4.delpreden odpremo sezonouser posted image .

No, včeraj sem izvedela, da okna pridejo montirat v soboto..in to je manj kot 3 tedne od naročilauser posted image user posted image user posted image . Tako, da danes podiramo zunanjo steno, da naredimo novo, kamor se bodo vpela balkonska vrata. Zaradi vremena smo čakali do zadnjega, da nebi imeli odprte pol bajte. In jaz torej danes spet zidam (no, raje kot peglamuser posted image user posted image )

Če bom utegnila, se kaj vmes oglasim...sicer sem pa vesela, ker ko bodo okna noter smo bistveno bližje koncu. še posebaj spalnico bom lahko prebelila in koooončno pripravila še stvari za user posted image in jih zložila v omaro. Zdaj imam zaradi morebitnega prahu vse po vrečkah.

OK majčice...uživajte lep dan


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4107
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 10:42:59   
valentina2006
TamaraJ: Pridna, pridna... user posted image  user posted image

Očitno se vse user posted image  pridno martinčkate na user posted image ... tud jest se grem zdej... pol pa veselo user posted image ... user posted image

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4108
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 10:43:24   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ

No, včeraj sem izvedela, da okna pridejo montirat v soboto..in to je manj kot 3 tedne od naročilauser posted image user posted image user posted image .

Super user posted image user posted image user posted image , ti pa le pazi nase in pusti moškim zidat user posted image

Jaz vas pozdravljam, šibam proti NG službeno in na poti domov grem še do frizerja...končnoooo, da me malo postriže in pobarvauser posted image

Papa in uživajte na sončku tiste, ki vam sije  user posted image

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4109
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 10:46:52   
Taula
Boste ve šle na testiranje za steptokoke? So vam G kaj omenili.

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw
Taula streptokoki? Nimam pojma zakaj se gre.



Tud jest 1 slišm .


Zadeva je samoplačniška. Vzamejo ti bris. Problem je če si okužen, ko gre user posted image  skozi porodni kanal. Če si okužen kao takoj dobiš antibiotike. To sem našla na netu:

http://www.vestnik.szd.si/st11/623-626.pdf

Jaz bom kar šla. Ziher je ziher.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4110
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 10:51:10   
narava
kje pa se to izvaja in koliko se placa?

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 4111
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 10:52:52   
Taula
Meni je rekla, da dela to ona. Da moram priti do 9.30h zjutraj, da se izvidi pošljejo isti dan v laboratorij. In če je kaj narobe me takoj pokličejo, zaradi antibiotikov. Stane pa 35 evrov baje.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 4112
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 10:58:57   
narava
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Meni je rekla, da dela to ona. Da moram priti do 9.30h zjutraj, da se izvidi pošljejo isti dan v laboratorij. In če je kaj narobe me takoj pokličejo, zaradi antibiotikov. Stane pa 35 evrov baje.user posted image


kdo pa je ona? a lahko tut jest pridem recimo al pa se kje drugje narocim?

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 4113
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 11:00:03   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: narava
IZVIRNO SPOROČILO: Taula
Meni je rekla, da dela to ona. Da moram priti do 9.30h zjutraj, da se izvidi pošljejo isti dan v laboratorij. In če je kaj narobe me takoj pokličejo, zaradi antibiotikov. Stane pa 35 evrov baje.user posted image

kdo pa je ona? a lahko tut jest pridem recimo al pa se kje drugje narocim?


Katerikoli G lahko vzame ta bris - je pa pač samoplačniški user posted image

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 4114
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 11:01:11   
narava
aha, filen tanken  spelin@ user posted image

torej, na naslednjem pregledu, ko bom na koncu 35. tedna oz. zacetek 36. lepo recem moji G ce mi ga vzame..

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4115
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 11:02:59   
Taula
Vsak G lahko vzame ja. Sem butasto napisala.user posted image  Itak gre to naprej v laboratorij na teste, ona vzame le bris.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 4116
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 11:03:14   
aurora28
Tole testiranje se meni zdi kar smiselno. Sem zadnjič ko sem bila na GP slišala ko je moj G naročeval te testerčke ali palče kakorkoli že, rekel je glavni sestri, da on mora imeti v svoji ordinaciji vse za testiranje steptokokov in očitno izvaja testiranje. Ga bom jutri vprašala. user posted image A mislite, da so steptokoki kakorkoli povezani z HPV?

Še nekaj: zadnjič je ena spraševala kje se kupi podaljšek za varnostni pas? Midva z mojim sva bila ravno v avtu in montirala jajčko in ugotovila, da je varnostni pas malo premajhen, gre na knap vse user posted image , tak da ga morava nabaviti. A veste kje se da to kupiti?


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 4117
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 11:03:37   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: narava
aha, filen tanken  spelin@ user posted image

torej, na naslednjem pregledu, ko bom na koncu 35. tedna oz. zacetek 36. lepo recem moji G ce mi ga vzame..


Jaz bi na tvojem mestu raje prej poklicala, da bo tvoja G vedela, kaj želiš, ker se enim G enostavno ne da s tem ukvarjati user posted image  Čeprav je samoplačniško in njih ne udari po proračunu.

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 4118
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 11:06:57   
Taula
Jaz bi na tvojem mestu raje prej poklicala, da bo tvoja G vedela, kaj želiš, ker se enim G enostavno ne da s tem ukvarjati


Jaz bi poklicala tudi da ti pove če je kaj omejitve glede ure. Meni je rekla, da moram priti do 9.30h, če želim imeti ta test, da gre vse isti dan v laboratori.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4119
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 11:08:47   
narava
ok, bom poklicalauser posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 4120
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 11:12:11   
hijenca
Dobro jutro!

Danes imam polnih 34 tednov! user posted image user posted image

Potem pa me zanima, če je možno, da je user posted image  len, pa zelo miren, če se mami še ob 11.uri iz postelje ne da? Ob 10.30 se mi je user posted image  komaj malo premaknil, medtem da sem se dve uri matrala, da sem ga malo zmrdala, da se je mamice usmilil in pokazal, da  je še tam. Pa celo noč ga  ni bilo čutit, tako da ne vem kaj naj delam. Zdaj grem na sončka, mogoče bo potem bolj aktiven.

**** se je tvoj user posted image  že premaknil bolj naprej? Ker jaz imam danes tudi nekam mehki trebuh.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4121
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 11:17:59   
Naty*
aurora evo bom še tebi prilimala link na temo:

KLIK - prekratki pasovi

če bo pa katera še kaj odgovorila pa še bolš.

Ej punce mene je pa mal strah, ker me že kaki dve uri ful šraufa po trebuhu user posted image ... sicer nism šla posebi na uro gledat, ampak na pamet bi rekla, da nekak na 20 minut. Sm že mojmu rekla, da naj ma telefon pri sebi za vsak slučaj...

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 4122
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 11:17:59   
Čmrlika



Avtor
Sporočilo

cali
Bambino dojenček


Pridružen/-a: Pet Apr 2007 10:49
Prispevkov: 1






user posted image Objavljeno: Pet Apr 27, 2007 11:03 am    Naslov sporočila: streptokok B
user posted image






Pozdravljeni,
konec prejšnje nosečnosti, tik pred porodom, so mi ugotovili okužbo s streptokoko. Sedaj sem v 23. tednu nosečnosti. Ginekologinja mi je v 15. tednu vzela bris, ki je bil negativen. Zanima pa me sledeče. Rekla je, da če bo ta bris negativen, potem ne bova delali nobenega več, ker do konca nosečnosti verjetno ne bo več prišlo do okužbe. Sedaj pa sem zasledila, da brisa za streptokoko sploh ni smiselno jemati pred 35.-36.tednom nosečnosti. Torej mi MORA takrat vzeti še en bris, saj je bil ta brez smisla?
Zanima me še, kakšne so lahko posledice, če se otrok s to bakterijo okuži že med nosečnostjo.
Najlepša hvala za odgovore!

Nazaj na vrh




user posted image user posted image







user posted image

natasatul
Bambino frik


Pridružen/-a: Tor Okt 2006 13:38
Prispevkov: 496






user posted image Objavljeno: Tor Maj 01, 2007 2:27 pm    Naslov sporočila:
user posted image






Brisa ni potrebno ponavljati. Pri vseh ženskah, ki so imele kadarkoli dokazan Streptokok skupine B, damo ob začetku poroda (v porodni sobi) preventivno antibiotik (tudi, če je bris negativen). Streptokok skupine B lahko namreč pri novorojenčku povzroči hudo in hitro potekajočo okužbo. Če nosečnica zelo hitro rodi in nimamo časa, da bi dali antibiotik, pa smo zelo pozorni, če bi se pri novorojenčku pojavili znaki okužbe.
Novorojenček se lahko okuži šele v porodnem kanalu. Ni nevarnosti, da bi se okužil med nosečnostjo.
Torej testiranje ne v tej ne v naslednjih nosečnostih ni več potrebno, zaščita pa ob vseh porodih.
_________________
Doc.dr. Nataša Tul Mandić, dr.med.
specialistka ginekologije in porodništva

Nazaj na vrh




user posted image user posted image







user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 4123
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 11:20:51   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*
Ej punce mene je pa mal strah, ker me že kaki dve uri ful šraufa po trebuhu user posted image ... sicer nism šla posebi na uro gledat, ampak na pamet bi rekla, da nekak na 20 minut. Sm že mojmu rekla, da naj ma telefon pri sebi za vsak slučaj...


Pa te to grabi tudi v križu ali bolj spodaj? Ti kaj pritiska dol?

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4124
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 11:23:40   
Naty*
špelin@ bolj spodaj. V križu nič. Mi pa tamau ful dol pritiska. Ma sploh ne znam opisat, ampak do zdaj še ni blo tko. Trebuh pa ne otrdeva... sam eni taki čudni krči al črvičenje al kaj...user posted image  Ful boli...

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  163 164 [165] 166 167   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  163 164 [165] 166 167   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.