|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  161 162 [163] 164 165   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 21:30:03   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: katy82

Mačkice men je pa perilo obarvalo in je zdej zamolkle barve,kaj naj nardim,nej mi kera pove,k to so vse bele pa svetlomodre stvari za malo fračo.user posted image


in kakšne barve je zdaj ?? oz.kaj vse si skup zmešala??
probaj bele dat v vanish un prašek, ko je zdej reklama, druge pa še 1x prat z roza vanishem, al pa woolitom. 

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4051
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 21:30:22   
špelin@
Ravnokar je na Animal planet-u zelo zanimiva oddaja o človeški ribici (Nick Baker's weird creatures: Human fish), posneta v Postonjski jami. Ful dobr user posted image  Malo nas pa spoznavajo tudi po svetu - pa ne le po blesarijah user posted image
"Naturalist Nick Baker travels to Slovenia in search of an intriguing creature known in local legend as a baby dragon."
"Wildlife documentary series in which naturalist Nick Baker hunts down some of the strangest creatures on the planet. Nick's quest takes him to Slovenia in search of a bizarre, sightless salamander. He descends deep into the mountains to find the proteus or olm, dubbed the 'human fish' because its skin resembles human flesh. Nick camps underground for three days in an attempt to experience this light-deprived world and the effect it has had on the olm's evolution."
 
Malo za intermezzo user posted image
ok, gremo naprej user posted image
 
jana81, user posted image  za jutri user posted image
 
katy82, pojdi jutri v DM in kupi zadevo za razbarvanje perila. Varianta z varekino sicer zna delovati, ampak perilo potem še lep čas (tudi po ene petih pranjih) rahlo smrdi po varekini user posted image  Preverjeno malo pred novim letom user posted image

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 4052
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 21:32:37   
katy82
Aurora fora je v tem k sm že te stvari oprala preden sm dala šivat blago za postelninco,pa obakrat sm prala na 60 stopinj.Ma sm kr jezna sj lubi prav da se ne opaz tko hudo sam jst vidm k že od prej vem kake barve je blo.Ma bo že zdej nimam kej,bom pa jutr probala tole s piskrom k zdle nimam šanse

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4053
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 21:33:52   
katy82
Špelina pa mi bo prjel.če mam že skor suhe cunje?

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4054
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 21:35:43   
Anitka
Ojla!
Joj ta tempo v tem tednu me ubija. Le kdaj si bom kaj spočila. Zjutraj pred šihtom sem že bila na CSD-ju, ker sem oddala vse potrebne papirje, potem služba in iz službe direkt na MŠ od 15.45-18.15. Zdaj pa komaj zijam v ta računalnik. Pa slabe volje sem, ker so danes sporočili, da ne pridejo jutri montirat okna, amapk šele čez en tedenuser posted image user posted image user posted image Me to razpizdi Človek vse vnaprej plača in hoče imeti v roku narejeno, potem pa so sedaj že drugič prestavili termin. Pa moj dragi gre v nedeljo zjutraj na službeno pot in se vrne šele v sredouser posted image user posted image user posted image Sem resnično žalostna in bi kar jokala in jokala. Se sploh ne morem kontrolirati.

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw


Anitka user posted image user posted image user posted image  za pregled. Stensko previjalno sem videla v katalogu od Jako-o, morala bi pa pogledat za ceno. V Ikei pa se tudi spomnim samo kovinske. Se mi zdi, da imajo celo leseno, ampak bi mogla poiskat še en drug katalog, ki pa ne vem, če ga še imam. Bom se jutri probala spomnit, če ne pa me malo pocukaj za rokav.


 


Si pogledala?user posted image



Vsem tudi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za uspešno opravljene GP. Se opravičujem, ker danes ne omenjam vseh poimensko, amapk sem resnično out.

IZVIRNO SPOROČILO: kodrana

aja še to vam moram povedat.
za potrdilo o očetovstvu-tiste , ki nismo poročene..
nama je socialna delovka rekla, da se to ne daje kar tko množično. da se v primeru, če bo oče v času poroda odsoten dalj časa ali če je na smrtni postelji.. da v takih primerih izdajo potrdilo in da ji ni jasno zakaj vsi hodimo to iskat. da je itak brez veze, ker mora oče itak potem prit nazaj in sporočit podatke o otroku. tako da nič ne zamudiš.
tako da mi2 nisva dobila nobenega potrdila.




Zgleda, da je to spet odvisno od CSD-ja do CSD-ja. Jaz sem se pozanimala telefonsko in bova šla to brez problema uredit. Ja oče bo pa itak potem do konca uredil po rojstvu, meni pa ne bo treba tam takoj laufati.



Jana držim pestke za jutri.

Danes bom bolj kratka.


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4055
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 21:36:09   
katy82
Roza je ratala mal na viola HB sam ena majčka,svetloplave stvari pa bele so pa zamolkle 

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4056
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 21:38:01   
katy82
Anitka ena je dons tle gor ponujala stensko previjalno ene 3 strani nazaj,nisem ziher.Pravi da je dobila dve pa pač eno prodaja.

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4057
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 21:38:34   
Naty*
katy js za bele cunje vedno dodam prašku vanish white in je res vse fuuul belo. Tud ko sm prala stvari za user posted image  sem ga dodala. Probaj...

špelin@ js sm zadnč gledala tisto oddajo na Animal planetu in sm bla kr mal ponosna, ker je bil tip čist navdušen nad naravnimi lepotami Slovenijeuser posted image . Kr ni se mogel načudit, kake živalske in rastlinske vrste so se pri nas še ohranile.

Nč bejbe. Še mal pred tv, pol pa spat. Upam, da bo to noč kej več spanja. Nočko!

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4058
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 21:39:58   
barbaw
katy nam so v P kazali da daš previjalno plenico, trikot iz tetra plenice pa še dve za po dolgem od hrbtenice do popka. Sicer ti pa bodo v P pokazali, kjer prvi dan skrbijo za user posted image  sestre. Te bodo vso nego naučile.
V kis vržeš če ni že prepozni in še enkrat opereš.
A si to prale cunjice ali kaj drugega? Jaz perem vse cunje za oblečt na max 40.

Anitka že grem gledat!!!!


_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4059
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 21:41:46   
hijenca
Čmrlika sem iz Kamnice in se bom sprehajala po najlepši poti od Kamnice proti Mb. Vse lepo ob Dravi, vse do Lenta.user posted image user posted image

Iz katerega konca si pa ti?

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 4060
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 21:42:34   
barbaw
Anitka sem jo najdla, cena pa je user posted image . 290 euvrov. Je še ena par postov nazaj pisala, da jo prodaja. Vidla sem na mami oglas. V Ikei pa pride kovinska 69 euvrov.

< Sporočilo je popravil barbaw -- 2.4.2008 21:44:18 >


_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4061
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 21:46:39   
aurora28
Anitka a spet boš sama user posted image user posted image user posted image .  Upam, da nisem preveč drzna, me pa zanima kaj pa počne tvoj dragi, da tolko potuje?

Ja je pa danes ena res ponujala stensko previjalno mizo. Preveri. user posted image

Jana ti se pa drži jutri na GP! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 4062
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 21:49:01   
barbaw
Anitka na ebay-u so malo ceneje. Ne vem točno kakšno bi imela ti. leseno ali kovinsko.

tukaj


_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4063
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 21:51:36   
barbaw
To sem hotel še napisat. SNP!!! Še malo pa ne bo več izgovora. Mi za moje tedne na RR koledarju piše, da ni prezgodaj, da si pripravim torbo za v P. user posted image  Sem imela prej spet menstrualne težave user posted image  in grem jutri v nabavo po najnujneše stvari za user posted image  in zame (vse to kar mi še manjka). Me malo skrbijo tili menstrualni črvički. Da ne bom mogla kje fehtat Špeline. Samo me je strah valjarja pred 36t.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4064
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 21:56:35   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

sem pa danes uredila papirje na CSD še ena skrb manj, morem nest še tja samo obrazec za nego in skrb otroka, pa z atijem morva it podpisat.


kaj pa je to za nego in skrb otroka? a misliš vlogo za dodatek za nego otroka, ' A ni to za bolane otroke? al sem jaz kaj pobrkala?


si me prav nasmejala veš bejba...
ne to je za unih 106 al kolk že dni,potem ko preteče porodniški dopust, sem hotla koristit sam 4 ure, pa so mi rekli da ne gre, in morem zdej nov obrazec nest tja.


no fajn , če sem te nasmejala...mi manjka ključna beseda pri tvojem  pisanju obrazec za dopust za nego in varstvo otroka ...in ko hitro nekaj  prebereš lahko tud hitro kaj pobrkaš, sploh če ti kaj manjka... Jaz pa natančna devica po horoskopu pa navajena natančnega izražanja, ker me je že parkrat vdarlo po glavi, ko se nisem...
se opravičujem,......ker drugače pa obstaja tudi moja varjanta user posted image

< Sporočilo je popravil Čmrlika -- 2.4.2008 22:03:52 >


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4065
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 22:04:14   
Čmrlika
Čmrlika sem iz Kamnice in se bom sprehajala po najlepši poti od Kamnice proti Mb. Vse lepo ob Dravi, vse do Lenta.

Iz katerega konca si pa ti?


iz Pobrežja...na sprehodu se ti pa z veseljem kdaj pridružim...
da spoznam kaj novih ljudi, če se še ne poznava, ne? Mogoče pa se, kdo bi vedel, v našem malem Mariboru...user posted image

a na mariborskih nosečkah pa nočeš z nami klepetat? tam smo tud fajn družba pa na kavice se hodimo spoznavat... Prida kaj še tja povedat...user posted image

< Sporočilo je popravil Čmrlika -- 2.4.2008 22:06:16 >


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 4066
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 22:05:27   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika
sem pa danes uredila papirje na CSD še ena skrb manj, morem nest še tja samo obrazec za nego in skrb otroka, pa z atijem morva it podpisat.
kaj pa je to za nego in skrb otroka? a misliš vlogo za dodatek za nego otroka, ' A ni to za bolane otroke? al sem jaz kaj pobrkala?


si me prav nasmejala veš bejba...
ne to je za unih 106 al kolk že dni,potem ko preteče porodniški dopust, sem hotla koristit sam 4 ure, pa so mi rekli da ne gre, in morem zdej nov obrazec nest tja.


no fajn , če sem te nasmejala...mi manjka ključna beseda pri tvojem  pisanju obrazec za dopust za nego in varstvo otroka ...in ko hitro nekaj  prebereš lahko tud hitro kaj pobrkaš, sploh če ti kaj manjka... Jaz pa natančna devica po horoskopu pa navajena natančnega izražanja, ker me je že parkrat vdarlo po glavi, ko se nisem...
se opravičujem,......ker drugače pa obstaja tudi moja varjanta user posted image


sorry sem bolj površne sorte danes  user posted image
 
sam da sva se zastople a ne?

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 4067
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 22:05:31   
Katina
Najprej vsem hvala za vzpodbude, lepe želje ....  res ste zlate user posted image

Aurora28, ja seveda, režim prehrane ostane isti, le inzulin si bom morala aplicirati pred zajtrkom in pred večerjo.
Čestitke za 9. mesec.
Naty* - pokliči na CSD in zahtevaj en izvod.
Taula, jaz sem fiziološko kupila v DM-u. Dobi se v ampulah in je zelo priročna.
Plačati potrdilo?To misliš, da že kar plačaš prisotnost ob porodu. Kaj pa če te osebe ni pol pri porodu?

pol pa zahtevaš dobropis, da naslednjič ni treba plačat user posted image user posted image user posted image ( se mal hecam, verjetno greš s pištolo tja in zahtevaš denar nazajuser posted image



Anitka, pepita bravo za GP.
Estrella, ti kar povej kdaj bi šla v Tosamo, sem za rop v dvoje.user posted image Še posebej, če je potem za nagrado user posted image
Čmrlika, hvala za GSM, ko bom imela mal cajta ti vrnem mojga.
No, jaz sem tud v takem buškastem klubu. Super buši, se vidi, da greš proti koncu.
kasso, pa mojo telefonsko maš tud user posted image . Bravo za 34t in ticker user posted image . Jaz sem prelena, da bi si ga štimala.
TamaraJ, jaz mislim v Tosami kupiti sexsy hlačke, pa vato, zložence, vložke itd. Pa hvala za mejl.
kodrana, jaz imam Tosamo blizu, zato bom šla kar tja. Ma so mal čudne na vašem CSD-ju. Če oče pred rojstvom prizna otroka, ga imaš v rojstnem listu že vpisanega in ti ni treba po porodu hodit na UE še to rihtat. Se mi zdi, da je dost lažje zdej, ko si še 2v1 kot potem z dojenčkom hodit po uradih. To o podatkih je pa druga zgodba, ker takrat pride le oče. Za zapisnik morata biti prisotan oba naenkrat.
narava, meni so v MŠ dali štampiljko v MK. Vendar na zadnjem predavanju, ki so ga imele babice.
Potrdilo za spremljevalca pri porodu se gre iskat tja kot je napisala ****. Plačaš cca 17€.
Sončnica sandra, super za pojasnilo o urejanju očetovstva. Jaz sem gor že neki tacga napisala, me pa veseli, da to rdrži. Čestitke za uspešen pregled user posted image .

Špelin@: Estrella*, daj, reci, da je šlo vse v trebuh, pliiiizzzz

Ja itak.


Špelin@
, ja saj navadno sem čist miroljubna, samo ko je pa dost je pa dost. Vidiš, tvoj valjar mi je danes manjkal v moji "Sport Billy torbici". Naslednjič ga prav gotovo vzamem s sabo.

katy82, Včeraj sem zdravnico vprašala kako je po user posted image in je rekla, da je velika verjetnost, da izgine. Sem pa zaradi velikih vrednosti na 100 g testu kandidat za sladkorno v starosti user posted image

No, moje današnje komentiranje je bolj selektivno (bolj po principu kar mi je na hiro padlo v uč). Upam, da nisem kaj pomembnega spustila. Ziher je tudi ful pravopisnih napak, ampak mi ni za zamerit, ker že cel popoldan po malem klofam tole kar ravnokar berete. Zdaj pa ne morem več in se grem spočit.

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 4068
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 22:07:59   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*
špelin@ js sm zadnč gledala tisto oddajo na Animal planetu in sm bla kr mal ponosna, ker je bil tip čist navdušen nad naravnimi lepotami Slovenijeuser posted image . Kr ni se mogel načudit, kake živalske in rastlinske vrste so se pri nas še ohranile.

A ne, da je oddaja bombastična? user posted image  Sem res vesela, da sem si jo ogledala user posted image user posted image user posted image  Škoda, da je ni videla velika pika - moram biti pozorna na ev. ponovitev. Na tole smo res lahko ponosni user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: katy82
Špelina pa mi bo prjel.če mam že skor suhe cunje?


Upam user posted image  Trenutno itak ne moreš kaj dosti narediti user posted image  Se pa bombažne reči, ki jih lahko kuhaš, dajo fino razbarvat na ta način. Jaz sem tako rešila rundo sp. hlačk in majic - samo zdajle se ne spomnim imena tega sredstva. vem samo, da sem ga kupila v DM user posted image
 
Anitka, verjamem, da te odsotnost tvojega user posted image  žalosti user posted image user posted image user posted image  Drži se user posted image  Glede oken pa raje nič ne rečem, ker smo jih mi čakali 1,5 meseca več, kot je bil rok user posted image user posted image user posted image user posted image  Plačali smo pa 100% avans... user posted image

Zdaj pa me že počasi odnaša, oči mi kar skupaj lezejo - nočko in sladke sanje vsem user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4069
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 22:11:56   
Čmrlika
še nekaj, danes sem naklofala svojo normo do 500, ampak mi ni jasno zakaj mi že pri treh postih piše isto število objav? pa ne samo meni, vsem vam, kako to štejejo? joj, s čem se jaz ubadam user posted image
sigurno švinglajo, jaz sem itak že pri  treh zvezdicah, oni pa me zaj........user posted image
user posted image

Tako,tudi jaz grem ajat počasi...
hvala vsem, ki ste danes pohvalile moj trebušček.user posted image
lepe sanje in mirno noč vam želim,
Bzzzzzz

< Sporočilo je popravil Čmrlika -- 2.4.2008 22:15:33 >


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4070
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 22:20:31   
hijenca
Čmrlika bom jutri malo pregledala, kaj lepega se dogaja pri Mariborskih nosečkah.

Anitka: jaz te pa zelo razumem, kako je ko user posted image  ni doma. Jaz sem tega že vajena, ker je moj user posted image  čez teden v Lj, jaz v Mb. user posted image user posted image  Pa kaj češ, pride tako.




(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 4071
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 22:47:14   
Anonimen
Večer še en oglas pred spanjem - ležanjem ali kako naj se izrazimuser posted image

katy: jooj boga, verjamem da ti je hudo za oblačilca, jaz pa še kar še nič nisem oprala, bom pa fuul previdna, ker jaz kar znorim če kaj ofarbammmm, pa se mi dostikrat ta user posted image zgodi.

jana: user posted image jutri za pregled

tale stenska previjalka pa ima zasoljeno ceno, user posted image ni vredno za moje pojme

Še to sem hotla komentirati, letošnji BB je pa res user posted image .

Tako zdaj pa vsem mamicam in dojenčkom v trebuščkih želim miren spaneuser posted image





(odgovor članu hijenca)
  Neposredna povezava do sporočila: 4072
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 23:04:05   
jana81
mmmmmmm kako mi je sedel sendvič s poli salamo, sirčkom, majonezo, kumrcam in paradajzom....
zdej grem pa še na jagode, pol pa ajat.
upam da me ponoči ne bo bolel buši zarad tolk hrane ob 23h zvečer...ampak prej ni blo časa jest user posted image
 
edina se strinjam-letošnji -BB je poden od podna.user posted image
 
no vsem ki se odpravljate pančat želim user posted image

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4073
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 6:26:11   
Katina
Dobro jutro,

tokrat v ponudbi:

user posted image
ali

user posted image
Špelin@: Škoda, da je ni videla velika pika - moram biti pozorna na ev. ponovitev.

A boš prosim objavila kdaj bo ponovitev. Jaz bi tud gledala, skupaj s user posted image .


katy82:
...lovilce perila dobiš na oddelkih s praški in mehčalci...sta dve vrsti...eni za belo in eni za barvno perilo...izgledajo kot papirnati robčki, ki jih daš v boben in se nanje prime barva ali sivina (pri belem), ki se izloči iz pranega perila...po koncu pranja jih enostavno vržeš preč...

Ravno na aprilčicah je bila tema : zafarbanje pa sem prekopirala.








(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4074
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 7:07:51   
aurora28
Dobro jutro!

Katina hvala za kavico, ampak danes se bolj nagibam k čaju user posted image . Sem mislila, da bom ta prva s kafejem na štedilniku, pa si me prehitela. Nevem kaj je to, nič več ne dežuramuser posted image user posted image user posted image user posted image

Jana joj kakšen sendvič, si mi kar lušte naredila, sam dobra si, da ti zlaufa jesti ob 23 uri, ker jaz se takrat že obrnem na drug bok in veselo drnjoham naprej. user posted image user posted image
Mi je zadnjič dragi rekel, da sem smrčala. Kajjjjjjjjjjjjjjj user posted image user posted image user posted image

To noč sem manjkrat hodila na stranišče, ampak me nekam prebava zajeuser posted image , sem malo zaprta in me vse tišči. Sicer pa nevem kakšen je občutek ko se otrok spusti dol? Meni se namreč dogaja, da imam zadnje tri dni sp. del trebuha  skoz trd user posted image in mogoče so stranske brce v rebra malo nižje.
Lahko pa da je to kriva prebava, ker ne morem ravno na velko...saj veste kaj. user posted image user posted image



_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 4075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  161 162 [163] 164 165   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  161 162 [163] 164 165   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.