|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  165 166 [167] 168 169   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 12:54:57   
Naty*
Punce pr men je situacija ista. Pa **** ni prebavauser posted image ... sm najprej misla, ampak sm to varianto že izključila. V nožnici me tud čedalje bolj pika, mali ma pa najvišje brcike nekje okrog popka, včeri so ble pa precej višje.

Zdele se ubadam z mislijo, da bi se stuširala pa prpravla preden moj pride domov, pa me tolk boli, da kr ne morm. A mislte da bi vzela buscopan, al bi s tem kak znak samo prikrila?

A naj pol kr grem v P, al je treba kej poklicat? In kam... v sprejemno pisarno, pa povem kaj je narobe? Joj upam, da se bo umirilo, ker ne da me je strah, ampak mi je tolk zoprno komplicirat...

aurora ti bom napisala glede pasov, ko bom lahko al pa bom poslikala, kako midva narediva. Sorči ampak zdele res ne morm...

< Sporočilo je popravil Naty* -- 3.4.2008 12:55:26 >


_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4151
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 13:00:53   
hijenca
Naty imaš prav. Porihtaj se, pa se potem pojdi pokazat v P. Kar v P se peljita, nič klicat.
Jaz pa ti držim pesti, da bo vse ok, da bo user posted image  še 14 dni počakala. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4152
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 13:04:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
 
****: boga revca. Res ni luštno , da ti pritisk tako niha.  Probaj malo na kakšen sprehod, da se ti malo dvigne.


Sploh ne morem... se mi tok vrti da se bojim da kje padem... sedaj bom mal sedečke pa najedla sem se, pa bomo videli kaj bo...

(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4153
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 13:04:52   
mya26
No pa še ena na novo tukaj prijavljena. Rok imam 30.5 in čakam fantička. POčutje še kar, mal me daje išias, pa nizek pritisk.

Zanima me če je katera hodila v šolo za starše v domžale ali pa če ve katera predavanja imajo v LJ? Sem že hodila pred 3 leti in če ni nič novega ne bi še enkrat?

Zanima me tudi glede papirjev? KO sem računala na CSD Šiška mi piše da moram oddati do plače feb 08. Če bi imela rok 31. pa bi morala oddati še mar. Nakazilo plače dobimo 28. za tekoči mesec, se pravi 28.2. sem dobila feb plačo. Zanima me ali mi lahko rečejo da moram dodati še marčevsko plačo. Poznalo bi se mi za skoraj 100 eurov neto, ker sem imela mar 07 enkrat višjo plačo kot mar 08?
Hvala

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4154
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 13:05:47   
Anonimen
naty: A te skoz boli? A nič vmes ne neha?  Če te skoz boli pol pa sploh ne študiraj pojdi hitro v P...

(odgovor članu Naty*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4155
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 13:06:59   
aurora28
Naty jaz bi se na tvojem mestu stuširala, uredila, pripravila kufer oz. torbo za v P in šla z mojim direkt v P. A tvoj G dela v P ali v ZD?
Buscopan ti ne more zaustaviti stanje, če so se začeli popadki. Sam da te tamali brca najvišje v predelu popka mi je malo čudno, verjetno se je že spustil dol in te zaradi tega boli. user posted image user posted image user posted image Držim pesti, da je vse lažno in počaka še 14 dni.

Edina meni je G rekel, da je fino počakati do 36. tedna potem pa se lahko user posted image rodi, če se želi. Po 36. tednu so pljuča razvita, ponavadi že otrok sam diha od 34. tedna, ampak je vseeno bolje počakati do 36. tedna. user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 4156
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 13:08:21   
Naty*
**** vmes neha za neki časa. Ko ležim je mal bolš, zdele ko pa hodim pa iščem kaj naj dam še v torbo me pa skoz boli. Ne vem, kako se bom sploh stuširala.

Aja pa lulat hodim na 10 minut, a to tud kej pomeni? Joj pop... bom...

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4157
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 13:08:55   
Anonimen
mya 26: Ti bo katera druga odgovorila... jaz sem dones bolj hin. Samo to sem hotla napisat DOBRODOŠLA.user posted image

(odgovor članu mya26)
  Neposredna povezava do sporočila: 4158
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 13:09:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

Punce pr men je situacija ista. Pa **** ni prebavauser posted image ... sm najprej misla, ampak sm to varianto že izključila. V nožnici me tud čedalje bolj pika, mali ma pa najvišje brcike nekje okrog popka, včeri so ble pa precej višje.

Zdele se ubadam z mislijo, da bi se stuširala pa prpravla preden moj pride domov, pa me tolk boli, da kr ne morm. A mislte da bi vzela buscopan, al bi s tem kak znak samo prikrila?

A naj pol kr grem v P, al je treba kej poklicat? In kam... v sprejemno pisarno, pa povem kaj je narobe? Joj upam, da se bo umirilo, ker ne da me je strah, ampak mi je tolk zoprno komplicirat...

aurora ti bom napisala glede pasov, ko bom lahko al pa bom poslikala, kako midva narediva. Sorči ampak zdele res ne morm...


Naty: se spomneš kaj so nas v MŠ učili, nič ne rabiš klicat samo tja pejdi.

Aja pa še to: saj veš kam moreš??? V LJUBLJANO, DA NE BOŠ V POSTOJNO HODILA, SAJ SE SPOMNEŠ?

(odgovor članu Naty*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4159
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 13:09:30   
Naty*
aurora moj G dela v ZD, a bi ga poklicala na mobitel? Mislm, zdele mi je šele uštekalo...

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4160
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 13:10:24   
Naty*
edina men je Merlo reku na zadnjem pregledu, da sva midva že dost daleč, da pridem kar v Postojno. Ma razmišljam, da bi ga poklicala...


_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4161
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 13:13:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

**** vmes neha za neki časa. Ko ležim je mal bolš, zdele ko pa hodim pa iščem kaj naj dam še v torbo me pa skoz boli. Ne vem, kako se bom sploh stuširala.

Aja pa lulat hodim na 10 minut, a to tud kej pomeni? Joj pop... bom...


Naty: Piokliči ti raje svojega dragega, naj pride kar zdele domov in pojdi lepo v P. Takoj, ker to so popadki, kar ti opisuješ... Pa bolje it brez veze tja kot pa da gre kaj narobe.

(odgovor članu Naty*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4162
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 13:14:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

edina men je Merlo reku na zadnjem pregledu, da sva midva že dost daleč, da pridem kar v Postojno. Ma razmišljam, da bi ga poklicala...



Draga moja potem pa ga kar pokliči na mobija, ker se spomneš da so na na MŠ rekli, da šele po 37. tednu hodimo v PO ostalo raje v LJ.

Če pa prtljage ne moreš spakirat, pa kar pusti nič ni tako nujnega, vidva sta pomembna. Ti jih bodo že dostavili. Ko ti pa dragec pride, pa kar pejta takoj.

Da ne bo kej narobe.....

(odgovor članu Naty*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4163
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 13:18:44   
narava
joj, naty, pa ti mas PDP sam 2 tedna pred mano user posted image  user posted image  

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4164
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 13:20:47   
Naty*
No sm klicala Merlota pa mi je reku, naj pridem kar v P na CTG pa bomo vidl kaj je. Čeprav glih ko sm čakala, da se je oglasu se mi je cel trebuh premaknil (mislm, da je mali rito porinil nekam tja, kjer mam želodec) in me zdele par minut nč ne grabi. Malemu je pa začel ful dogajat, pa ga čutim zdele dost višje kot prej. Upam, da to pomen, da se je umirilo vse skupi! Drugač pa evo, bliža se konec šihta od lubija, js mam torbo pripravljeno, stuširam se, pol bomo pa vidl.

Hvala, da ste z mano user posted image

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4165
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 13:20:52   
Anonimen
Drugače pa HIJENCA, ESTRELLA hvala za odgovor glede trgovine KIK.

A mogoče katera ve, kje v KRanju je ta trgovina? Imamo kakšno kranjčanko, Martina?

(odgovor članu narava)
  Neposredna povezava do sporočila: 4166
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 13:22:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

No sm klicala Merlota pa mi je reku, naj pridem kar v P na CTG pa bomo vidl kaj je. Čeprav glih ko sm čakala, da se je oglasu se mi je cel trebuh premaknil (mislm, da je mali rito porinil nekam tja, kjer mam želodec) in me zdele par minut nč ne grabi. Malemu je pa začel ful dogajat, pa ga čutim zdele dost višje kot prej. Upam, da to pomen, da se je umirilo vse skupi! Drugač pa evo, bliža se konec šihta od lubija, js mam torbo pripravljeno, stuširam se, pol bomo pa vidl.

Hvala, da ste z mano user posted image


Super, da je malo bolje.

Javi nam ko se vrneš, drugače dobiš telefonski klic zvečeruser posted image

(odgovor članu Naty*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4167
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 13:25:57   
hijenca
edinaos: nekaj bi te rada vprašala. Gledala sem sliko tvojega vozička v albumu. Pa me zanima, kako se reče temu vozičku, ker je res lep. Pa koliko je stal? Ker Naty me je sedaj malo živčno nardila, je samo 4 dni več noseča. Jaz pa še nimam vozička.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4168
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 13:28:35   
aurora28
Naty ti vseeno pojdi v P v PO in javi ko prideš nazaj. user posted image user posted image user posted image za srečo.

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4169
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 13:30:25   
aurora28
In na forumu je spet nastala panika user posted image user posted image user posted image . Hijenca hitro po vojzek user posted image .

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4170
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 13:32:03   
narava
ne, ni panike sploh user posted image  sam pac vidis, da pa le ni tolk velik casa se ostalo user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4171
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 13:32:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

edinaos: nekaj bi te rada vprašala. Gledala sem sliko tvojega vozička v albumu. Pa me zanima, kako se reče temu vozičku, ker je res lep. Pa koliko je stal? Ker Naty me je sedaj malo živčno nardila, je samo 4 dni več noseča. Jaz pa še nimam vozička.user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja ja panika je že tu.

Kupila sem ga v BABY CENTRU v LJ,

imenuje se pa OCEAN 3,

pa bil je 460 EUR, fulluser posted image user posted image



(odgovor članu hijenca)
  Neposredna povezava do sporočila: 4172
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 13:32:52   
narava
jana se pa tut ni nic javila s pregleda user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 4173
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 13:34:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

In na forumu je spet nastala panika user posted image user posted image user posted image . Hijenca hitro po vojzek user posted image .


ja itak, za to smo pa majčice specializiraneuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aurora28)
  Neposredna povezava do sporočila: 4174
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 13:36:41   
hijenca
Ni panika nastala, ampak takšna rahla nervoza. user posted image  OK, še nekaj priznam, sem ravnokar dala oprat kompletek, ki sma ga včeraj z mamo kupili, za user posted image , ko bomo šli iz P. user posted image

Ja drage punce, vsem se lahko to zgodi, pa čeprav se še tega ne zavedamo.  JE ŽE ČAS!!!

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 4175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  165 166 [167] 168 169   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  165 166 [167] 168 169   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ko očka drži mamo za roko, je porodna bole...
Izkazalo se je, da je ena metoda lajšanja bolečin še posebej učinkovita in lahko bi rekli zelo luštna...
Ali spolni odnos res lahko pomaga sprožiti...
Mnogi verjamejo, da lahko spolni odnos v zadnjih dneh nosečnosti spodbudi začetek poroda. Ali to tudi v resnici drži?




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.