|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  159 160 [161] 162 163   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 15:09:14   
špelin@
Uf, kakšno vreme... user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: kasso
Ne boste verjele, včeraj sem imela vložke v trgovini v rokah, pa sem gledala, jih kupit al ne in sem jih seveda dala nazaj na polico, kao še je čas user posted image

Jaz sem si jih pa kar že nabavila - saj imajo dolg rok trajanja user posted image user posted image  In user posted image  za ticker user posted image
 
aurora28 user posted image user posted image user posted image
 
Vidim, da je tale dohodnina kar mnogim pokvarila dan user posted image  Pri nas dobimo kar nekaj nazaj, ampak bomo ravno zaradi tega očitno tazadnji na vrsti user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***
Evo jaz sem nazaj s pregleda user posted image user posted image user posted image .
Vse je BP. Kri pravi da imam super, da ima malo katera nosečnica tako, urin je prav tako BP. Danes smo poslušali srček našega user posted image  in moj user posted image  kar ni mogel verjeti kako lahko to malo srčece tako razbija user posted image user posted image .
Drugače se je pa moj user posted image  tudi že spustil dol, tako da smo v nizkem štartu. No ja samo ne vem kako ko kaj z odpustnico od Špelin??? Se malce bojim njenega valarja user posted image user posted image user posted image  
 


user posted image  za pregled in vse izvide user posted image
Ti pa še kar lepo počakaj na odpustnico user posted image  Ko boš dopolnila 37. teden, se pa začnemo pogovarjat o njej user posted image user posted image
 
KDO JE JEDEL KEBAB??? Jaz bi tudiiiii!!!!!!!!

IZVIRNO SPOROČILO: Taula
Jaz imam v MK izpolnjen okenček kg pred zanositvijo in od takrat šteje kile. Mater če bi to vedela, bi se takrat zlagala, da sem jih imela več.user posted image


Boš vedela za drugič user posted image user posted image
 
Ne morem več sedet, ker mi mali tako nabija v trebuhu user posted image  Najbolj je zadovoljen, če stojim, ampak ne morem cel dan biti na nogah user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4001
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 15:11:53   
valentina2006
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw
valentina smo že ugotavljale , da ni toliko od posteljice odvisno kolikor je od položaja user posted image . Jaz sem imela enkrat spredaj enkrat zadaj s tem, da sem enkrat nosila bolj zunaj, zdaj bolj notri, pa je razlika, ker je položaj otroka drugačen. Po moje posteljica nima neke veze s tem.
 


barbaw: HVALA... user posted image  user posted image  user posted image


Soncnica Sandra ***: user posted image  user posted image  za pregled user posted image  user posted image

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4002
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 15:11:54   
Soncnica Sandra ***
narava, ne sej te nimam za kakšno "sitno babo", samo videla sem, da sem se ful trapasto izrazila user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 4003
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 15:13:59   
špelin@
No, pa grem popravit še svojo kilažo: imam že 12 kil plusa!!! Mamma mia... user posted image
Estrella*, daj, reci, da je šlo vse v trebuh, pliiiizzzz user posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 4004
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 15:15:15   
špelin@
MAJČICE 2008


27.April 2008
user posted image
 Čmrlika(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image Taja , MB, (O: 108cm, +13kg)

29.April 2008
user posted image  Majci23  , user posted image :user posted image                                            

 01.Maj 2008
user posted image  
Peli, 2.user posted image , user posted image :user posted image      
user posted image  
medika1 , user posted image :user posted image  
user posted image  Tiana(77´), 2.user posted image , user posted image : user posted image  Erazem, KR, (O: XXcm, +10kg)    
 
02.Maj 2008              
user posted image  
majanagaja(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image , Kranj, (O:XXcm, +7kg) 
user posted image  
petrahh(80´), 2.user posted image , user posted image :user posted image ,LJ,  (O:XXcm, +7kg)  

03.Maj 2008 
user posted image
 Mozart, 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:107 cm, +10kg)               
user posted image  Cat_ka, 1.user posted image , user posted image :user posted image
user posted image  filipinka (77´), 2.user posted image (user posted image user posted image ), user posted image :user posted image ,(O:95cm, +xx kg) 
user posted image  Taula (82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image Ella , (O:XXcm, +12kg)
04.Maj 2008
user posted image Aurora 28/Velenje/ (79´), 3.user posted image , user posted image :user posted image   ,Trbovlje, ( O:118cm, +17Kg )
user posted image  Monika
user posted image CatJa(75´), 2.user posted image , user posted image : user posted image  , SG, (O:95 cm, 9,5kg)
user posted image  Tjaška28, 1.user posted image , user posted image :user posted image  
         
05.Maj 2008 
user posted image  Sončnica Sandra*/Poljanska dol./(80´),1.user posted imageuser posted image :user posted image
, KR (O:119 cm, +13,5kg)  
user posted image  majčica24, user posted image :user posted image  
user posted image  Pepita
(81´) , 1.user posted image ,user posted image :user posted image , Slovenj Gradec, (O:+6 cm, +11Kg)

user posted image  zusi/Vrhnika/, 1.user posted image , user posted image :user posted image   ( XXcm, xxkg) 

07.Maj 2008                 
user posted image  Natali99,
1.user posted image , user posted image :user posted image

user posted image  Jana 81,1.user posted image ,  user posted image :user posted image Nejc, CE, (O:105 cm, +16 kg) 

08.Maj 2008
user posted image  Aurea , user posted image :user posted image  ,
 (O:104 cm, +15 kg) 
user posted image  Pika 18 (78´) , 1.user posted image , user posted image :user posted image , Trbovlje

09.Maj 2008
user posted image  bobika, 2. user posted image , user posted image :user posted image   
user posted image  .muki. (71´),  3. user posted image , user posted image :user posted image  Maša , (O;XXcm, +6,7kg) 

user posted image  Barbaw, 2.user posted image , user posted image :user posted image Maja, (O:99cm, +15kg)

10.Maj 2008            
user posted image  luksi,
1. user posted image , user posted image :user posted image       
user posted image  aria81
(81´),1. user posted image
, user posted image :user posted image , (O: 93cm, +7kg )
user posted image   
buccka (85'), 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:97 cm, + 9 kg)
 
11.Maj 2008
user posted image Naty*/Logatec/ (78´), 2. user posted image , user posted image :user posted image , Postojna, (O:+31/101 cm; 11,5kg ) 
  

12.Maj 2008
user posted image  modrooka, 2. user posted image ,
user posted image :user posted image (O:XXcm, +3,5kg)
user posted image  zvezdica 05, user posted image :user posted image       

user posted image
 Svojeglava user posted image :user posted image (O:XXcm, +1kg) 
  
user posted image   
sankica (75´), , 1.user posted image , user posted image :user posted image     
     
13.Maj 2008 
user posted image  Katy82(82´), 1. user posted image , user posted image :user posted image ( o:xx cm, +4kg)   
user posted image  Tally, 2.user posted image , user posted image :user posted image  Emilija,  (O:XXcm, +11kg)

user posted image  KRISSTTINA, 1.user posted image , user posted image :user posted image

14.Maj 2008  
user posted image
Maja22 (74´), 6.user posted image  , user posted image :user posted image , Jesenice
user posted image  Kasso(74´), 3.user posted image , user posted image :user posted image , PO, (O:102cm, +9,5kg) 

15.Maj 2008
user posted image  U_SURDI
user posted image  Katina (68´), 4.user posted image , user posted image :user posted image    
user posted image  Hijenca(79´), 1.user posted image , user posted imageuser posted image  Ana , MB, (O:xx  cm, +7kg) 
user posted image  Sashy (88´),  1.user posted image , user posted image :user posted image Anej
 
16.Maj 2008
user posted image  Suzi85, 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:108cm, +11kg) 

user posted image  mixi,user posted image :user posted image Kaja, KP (O:XX cm, +10kg) 
 
17.Maj 2008
user posted image  m.g.k,1.user posted image , user posted image :user posted image , KR (O:XXcm, xxkg)

18.Maj 2008   
user posted image
 Liza, user posted image :user posted image  

19.Maj 2008
user posted image
 StBarbara (80´), 2. user posted image , user posted image :user posted image ,(O:XX cm, kg)   
user posted image  
80Kaja (80´), 3.user posted image ,user posted image :user posted image (O:XX cm, +12kg)
user posted image  TULIPAN 13 (77´), 1.user posted image  , user posted image :user posted image Brina, LJ, (O: 97cm, +7kg)

20.Maj 2008
user posted image  
mali pingo/Ljubljana/ (81´), user posted image :user posted image Patricija/? , Ljubljana (O:100 cm, +9kg)
user posted image  Goya (77´), 2.user posted image ,(user posted image user posted image ) user posted image :user posted image , Postojna, (O:XXcm, +4kg)
user posted image
 najča (82´), user posted image :user posted image , (O:XX cm, +2kg)
user posted image  Kastanjeta, 3.user posted image , user posted image :user posted image  

21.Maj 2008 
user posted image
 Zalazoya (79`), 1.user posted image , user posted image :user posted image , Ljubljana, (O:97cm, +11kg) 

22.Maj 2008
user posted image  Estrella*(74´), 3.user posted image , user posted image :user posted image , Postojna, (O:104 cm,+10kg ) 

user posted image  ****(73´), 4.user posted image  , user posted imageuser posted image ,  Omar, LJ  
 
23.Maj 2008
user posted image  darmar(78´),2.user posted image , user posted imageuser posted image Zala? , KR (O:XX cm, +10kg) 
user posted image  edinaos 1.user posted image user posted image :user posted image  Anja-Tia, (O:102cm, +11kg)

24.Maj 2008                              
user posted image
 ninula , user posted image :user posted image     

25.Maj 2008                          
user posted image  Suzi 27 , user posted image :user posted image  
user posted image  Majabo ,2.user posted image , user posted image :user posted image , KR

26.Maj 2008
user posted image  Anitka/Prekmurje/ (78´),1.user posted image , user posted image : user posted image Tian, Sven, Maj/Alina, Tara , MS (O:95cm /+25cm/; +9kg )
user posted image  eole (78´)user posted image :user posted image    
user posted image
 sesil (77´), user posted image :user posted image Postojna, (O: XX cm, +9-10kg) 

27. Maj 2008   
user posted image  Žanai, 2.user posted image , user posted image :user posted image                         
user posted image  Valentina 2006, 2.user posted image , user posted imageuser posted image  Matevž            

28.Maj 2008
user posted image  narava (83´), user posted image :user posted image , (O:XXcm, +5kg)   
user posted image  TamaraJ/Cerknica/ (79´)  2user posted image ,
user posted imageuser posted image  Jaka (O:112cm, 10 kg)  
user posted image  
Skye/Maribor/ (76´), 1.user posted image ,user posted image user posted image  : user posted image Tia user posted image Lia , (O:102 cm /+35 cm/;+17 kg)  
user posted image  Tancho(82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image , LJ

29.Maj 2008 
user posted image  Portugalka , user posted image :user posted image

30.Maj 2008
user posted image  Kodrana/Novo Mesto/ (84´), 2.user posted image ,user posted image :user posted image Ožbej/Tara, NM,(O:XXcm, +12kg)
  

user posted image  MARTINA 25 (82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image  Tjaša , Kranj, (O: xxcm, +12kg)
user posted image  Nataša 34 (73´),2.user posted image , user posted image :user posted image  Eva , Trbovlje,(O:94 cm, +5kg) 
 
31. Maj 2008
user posted image  Špelin@ (76´) , 4.user posted image user posted image :user posted image , Ljubljana  ( O: 91cm, +12kg ) 
 
user posted image  Kaja08 (78´), 1.user posted image , user posted image :user posted image , Ljubljana ,(O:XXcm, +5kg) 

xx.Maj 2008 
user posted image  NOVOJUTRO, user posted image :user posted image   
user posted image  Winnie 017, user posted image :user posted image    


SKUPAJ NAS JE 79 SREČK user posted image         


Imamo 13user posted image : user posted image user posted image    
 
 
, Neža81, mettyy ,pikicaa25,  ...Martina... Joob, BOJANC, Naja3 
user posted image  stumfek 
user posted image  aradej
user posted image  murva
user posted image  KAHLO
user posted image  maska 
user posted image Anonimnauser posted image
RAZVESELJUJE NAS: user posted image : 18Xuser posted image ,user posted image : 20Xuser posted image  in user posted image : 41X user posted image

user posted image user posted image    PREGLEDI V APRILU 2008 user posted image user posted image
 
02.04.2008: narava (GP), Taula (GP), Sončnica Sandra (GP)
03.04.2008: Jana81(GP)
04.04.2008: Aurora28 (GP)
07.04.2008: Kasso (GP), Estrella*(UZ), MARTINA25 (GP)
08.04.2008: Katina (GP), Čmrlika (CTG)
09.04.2008: CatJa (GP), Katy82 (GP)
10.04.2008: Suzy85 (GP), kodrana (UZ), Tamara (UZ)
11.04.2007: Tally (GP), **** (GP)
14.04.2008: darmar (GP), buccka (GP)
15.04.2008: Naty (UZ), Špelin@ (GP), Barbaw (GP), Pepita (GP), valentina2006 (UZ)
16.04.2008: hijenca (GP), mozart (GP), Soncnica Sandra *** (GP)
17.04.2008: Anitka (GP) 
18.04.2008: edinaos (GP), sesil (GP)
25.04.2008: 80Kaja (GP)
 
OBRAZCI ZA UREJANJE PORODNIŠKEGA DOPUSTA
 
 
KORISTNE POVEZAVE:
 
CSD MARIBOR
CSD LJ-Šiška


Spisek potrebščin za v porodnišnico: KLIK

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:

  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI       user posted image DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
user posted image PRAVICE NOSEČNIC       user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image NOSEČNOST                 user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image NOSEČNIŠKI KALK.         user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image MAMA.SI                     user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA

  • nosečnost in delo
TUKAJ                         TUKAJ                   TUKAJ




(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4005
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 15:20:42   
Čmrlika
Špelin@- pa računaj kg- je od prvega tehtanja pri G ko si že bla noseča, ne od teže pred nosečnostjo...user posted image  bo boljše -ziher!user posted image

Jaz pa grem zdaj počasi od doma, pride lubek iz službe po mene in grema podpisat očetovstvo...user posted image

Se moram hitro spravit, da si najin atek kaj ne premisli...user posted image

Pa ne vem, če me ne bo peljal na kebab, ker bi res srčno rada to enkrat jedla...sem ga sicer do zdaj samo enkrat, ampak se ne spomnim kakega okusa je to bilo user posted image

od kod le meni zdaj ideja o kebabu? user posted image

user posted image

< Sporočilo je popravil Čmrlika -- 2.4.2008 15:22:41 >


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4006
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 15:24:22   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika
Špelin@- pa računaj kg- je od prvega tehtanja pri G ko se že bla noseča, ne od teže pred nosečnostjo...user posted image  bo boljše -ziher!user posted image


Hja, ginekologu lahko lažem, sama sebi pa ne user posted image user posted image  Moram biti fer - itak bom samo jaz tista, ki bo te kile potem tudi dol dajala... user posted image  Pa dobro, pri mali piki sem jih pridobila 17 in je šlo mimogrede nazaj na predzanositveno težo user posted image

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 4007
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 15:34:08   
barbaw
Soncnica Sandra user posted image user posted image user posted image  za pregled.
 
Čmrlika drugače bove šle na izlet v Europark, pa greve v trgovino, kjer sem zaposlena pa nastrelave deklaracije nazaj. user posted image  Hvala za geslo.
Je včeraj dragi prinesel kebab od tete pred Rutarjem, pa so namesto navadne paprike v omako dali pekočo. Ni bilo za jest. So me tako lape pekle da je joj.

Aurora bit lačen je res hudo. Jaz sem takrat tečna da je joj. Moj dobro ve, da ne smem biti lačna. Noseča ali ne. user posted image  Se mi zdi, da zdaj včasih lažje presem lakoto, ampak se mi potem vrti. Drugače pa pridno jem, kile pa stojijo. Jupi. Celo pol kile manj imam kot prejšnji teden. Se ne vagam več redno. Prej pa najmanj 1-krat dnevno.

kasso ne sekiraj se zaradi obsega. Jaz komaj en cm na mesec pridobim. Ne vem, če se je vsega skupaj povečal za 35 cm. Še do 100 nisem prišla.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 4008
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 16:44:08   
sankica
pozdravček majčice,

občasno vas preberem, ker ste tak simpa
samo na kratko se vam javljam da veste, da smo še v paketu. pričakujemo princesko in smo doma v zadnjih pripravah na našo bejbo user posted image

mislim, da je ena spraševala po leseni stenski previjalni....no, jaz jo prodajam, ker sem dobila še eno drugo, je pa čisto nova in seveda še neuporabljena.
upam, da sem prav nalepila link do slikice:
http://www.moj-album.com/album/11576086/?os=11576091
še naprej lepo čvekajte v pričakovanju maja in naših malih cukrčkov user posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4009
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 16:49:47   
Naty*
IZVIRNO SPOROČILO: ****
Packe!! Brez mene... user posted image user posted image  Men je že dolgčas po vas... kdaj spet pridete? Pa moja mami je bila huda ker je samo Edino videla na hitro....


Joj ko bi ti vidla, kolk je blo to spontano user posted image ... Smo že čakale na križišču, da bomo zapeljale mimo pa Tamara reče, da ma ful rada kebab, pa js pol da js tud... in je odločitev kr padla. edino smo pa hočeš nočeš zvlekle s sabouser posted image .

kasso men se je tud obseg najširšega dela povečal samo za 1 cm, ampak mam občutek, da se je celotna oblika spremenila in da je na splošno večji, tko da očitno sam poze menjajo user posted image .

barbaw js sm pa namenoma naročila pekoč kebab pa je bil tooooolk doberuser posted image

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4010
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 17:16:28   
aurora28
Želela bi pripraviti paket oblačil za dojenčka iz P in imam nekaj vprašanj:

1. ali boste vzele v P kakšne tetra planice?
2. ali boste vzele v P dudo?
3. ali boste vzele v P kakšno kapico, da jo bo user posted image imel gor, še preden gremo domov?
4. ali boste vsa oblačila za user posted image vzele v velikosti 56?
5. Ve, ki imate izkušnje z user posted image in psom ali je smiselno, da mož nosi dnevno kakšno plenico k psu, da se le-ta navadi že prej na vonj otročka?



_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4011
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 17:30:43   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Želela bi pripraviti paket oblačil za dojenčka iz P in imam nekaj vprašanj:

1. ali boste vzele v P kakšne tetra planice?

5 kom za domov
2. ali boste vzele v P dudo?

Obvezno, ker se lahko zgodi, da še ne bo mleka in je dojenček lačen in se zbuja non-stop, tako pa se z dudo zamoti.
3. ali boste vzele v P kakšno kapico, da jo bo user posted image imel gor, še preden gremo domov?

Kapico samo za domov.
4. ali boste vsa oblačila za user posted image vzele v velikosti 56?

da
5. Ve, ki imate izkušnje z user posted image in psom ali je smiselno, da mož nosi dnevno kakšno plenico k psu, da se le-ta navadi že prej na vonj otročka?

nimam psa, bi pa dala plenico možu, ker škodit ne more



_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4012
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 17:32:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Želela bi pripraviti paket oblačil za dojenčka iz P in imam nekaj vprašanj:

1. ali boste vzele v P kakšne tetra planice? ZA DOMOV JA 4x
2. ali boste vzele v P dudo? NE
3.
ali boste vzele v P kakšno kapico, da jo bo user posted image imel gor, še preden gremo domov? NE, SAMO ZA DOMOV JO BO IMEL
4.
ali boste vsa oblačila za user posted image vzele v velikosti 56? NE -62 št. BOMO VZELI
5. Ve, ki imate izkušnje z user posted image in psom ali je smiselno, da mož nosi dnevno kakšno plenico k psu, da se le-ta navadi že prej na vonj otročka? 
GLEDE TEGA TI PA NE ZNAM ODGOVORITI.


(odgovor članu aurora28)
  Neposredna povezava do sporočila: 4013
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 17:46:31   
aurora28
Najprej hvala Barbaw in **** za odgovor, me pa zanima **** zakaj boš vzela vel. 62?

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4014
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 17:48:35   
valentina2006
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Želela bi pripraviti paket oblačil za dojenčka iz P in imam nekaj vprašanj:

1. ali boste vzele v P kakšne tetra planice?
Ene 3.

2. ali boste vzele v P dudo?
JA, za vsak slučaj.

3. ali boste vzele v P kakšno kapico, da jo bo user posted image imel gor, še preden gremo domov?
Samo tisto za domov.
4. ali boste vsa oblačila za user posted image vzele v velikosti 56?
Za v P JA.

5. Ve, ki imate izkušnje z user posted image in psom ali je smiselno, da mož nosi dnevno kakšno plenico k psu, da se le-ta navadi že prej na vonj otročka?

Žal nimamo psa. Ne znam pomagat.



< Sporočilo je popravil valentina2006 -- 2.4.2008 17:50:16 >


_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4015
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 17:48:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Želela bi pripraviti paket oblačil za dojenčka iz P in imam nekaj vprašanj:

1. ali boste vzele v P kakšne tetra planice?
DA, 4 KOM /2 kom pa gresta že z mano v moji torbi
2.
ali boste vzele v P dudo?
DA
3.
ali boste vzele v P kakšno kapico, da jo bo user posted image imel gor, še preden gremo domov?
DA, ZA VSAK SLUČAJ
4.
ali boste vsa oblačila za user posted image vzele v velikosti 56?
DA, EN KOMPLETEK 56
5.
Ve, ki imate izkušnje z user posted image in psom ali je smiselno, da mož nosi dnevno kakšn plenico k psu, da se le-ta navadi že prej na vonj otročka?

TO PA JAZ NE VEMuser posted image

(odgovor članu aurora28)
  Neposredna povezava do sporočila: 4016
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 17:57:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Najprej hvala Barbaw in **** za odgovor, me pa zanima **** zakaj boš vzela vel. 62?


Zato ker nosim fantka in pri ta prvem fantku št. 56 nisem mogla uporabljat niti 1 mesec. In sem sedaj za tega kupila kompletek za iz porodnišnice raje kar 62. Bolje da mu mal zaviham kot da ga obleče sam 1x...user posted image user posted image

(odgovor članu aurora28)
  Neposredna povezava do sporočila: 4017
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 17:59:17   
aurora28
Hvala za odgovore, grem zdaj malo pripravljati kupček. user posted image

Aja kaj pa rokavičke za user posted image , da se ne bi praskal?


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4018
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 18:01:06   
aurora28
Torej **** je smiselno vzeti spodnji kompelt vel. 56 in povrhnji komplet vel. 62 user posted image




_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4019
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 18:05:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Torej **** je smiselno vzeti spodnji kompelt vel. 56 in povrhnji komplet vel. 62 user posted image





Ker spodnji in gornji? Oblečeš mu 2 mako majčki in potem kompletek, žabice, jopico , kapico copatke pa dekco čez in ga daš v lupinco... pa gasa in domov user posted image

(odgovor članu aurora28)
  Neposredna povezava do sporočila: 4020
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 18:16:53   
aurora28
Ja sej tak sem mislila, sam sem se nerodno izrazila. user posted image
Mene še nekaj zanima, sploh si ne znam predstavljati kako imeti otroka oblečenega doma? Poleg bodija in hlač, mora otrok imeti vedno gor nogavičke in kapico user posted image in otroka preverjaš po zatilju, če je moker mu je vroče, če pa hladen pa ga zebe user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4021
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 18:26:13   
katy82
Čau mačkice

Sm tko švohotna dons,sm bruhala po donatu,a ni ponavad donat pomagu?user posted image

Sem vas prebrala pa že pozabla kaj ste se menle,v spominu mi je ostal edino kebab,lumpe mi lušte delate!!!!!!!!user posted image

A tiste k boste otročke mele v plenicah za enkratno uporabo boste tud vzele po 5 komadov tetra plenic?Zakaj pa k jst jih mislm vzet sam ene dve?

Pa če bo maja sončn pa okol 20-25 stopinj jih boste tud oblekle v 2 rokavčka pol pa še jopčko povrh?Ker jst sm mojo mislila oblekat v bodi na preklop pa povrhu še bombažno jaknco in to je to.Mislm jo pokrit s kapico pa na nogice štunfke pa dekico čez če bi blo treba,če bo pa mraz pa itak da bol oblečeš.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4022
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 18:26:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Ja sej tak sem mislila, sam sem se nerodno izrazila. user posted image
Mene še nekaj zanima, sploh si ne znam predstavljati kako imeti otroka oblečenega doma? Poleg bodija in hlač, mora otrok imeti vedno gor nogavičke in kapico user posted image in otroka preverjaš po zatilju, če je moker mu je vroče, če pa hladen pa ga zebe user posted image



Čisto majceni še nimajo razvitega senzorja za uravnavanje temperature. In kot smo se mi učili v srednji šoli pri negi dojenčka se novorojenčki baje ne potijo...
Oblečeš ga vedno eno plast več kot sebe. Če pa je zelo vroče... pa slečeš eno plast.
Sicer pa ne sekiraj se babica ki bo prišla k tebi na dom ti bo na vsa tvoja vprašanja odgovorila... In ti pomagala z nasveti.
Moja Samia je bila rojena junija..in bilo je zelo vroče, pa sem jo imela samo v eni mako majčki pamperski in nogavičkah...jaz pa sem hodila po stanovanju samo v gatah in modercu pa še mi je tekel švic po hrbtu...

Ne se preveč obremenjevat ... boš videla kako bo in kakšno vreme bo pa ga boš primerno oblekla... pa babica ki pride ti bo svetovala... be coool user posted image

(odgovor članu aurora28)
  Neposredna povezava do sporočila: 4023
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 18:30:40   
katy82
Aurora tko naj bi se preverjal temperaturo ja,čeprav nam je v materinski rekla,da tud k otroka odviješ vidš po nogicah kako mu je.Važn je da ga ne pregrevaš ker škodi možgančkom,po drugi strani se pa lahko hitr podhladi tko da moraš bit po moje skoz pozoren.

Kolk časa novorojenček ne nadzira temperature?


(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4024
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 18:32:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: katy82



A tiste k boste otročke mele v plenicah za enkratno uporabo boste tud vzele po 5 komadov tetra plenic?Zakaj pa k jst jih mislm vzet sam ene dve?

Pa če bo maja sončn pa okol 20-25 stopinj jih boste tud oblekle v 2 rokavčka pol pa še jopčko povrh?Ker jst sm mojo mislila oblekat v bodi na preklop pa povrhu še bombažno jaknco in to je to.Mislm jo pokrit s kapico pa na nogice štunfke pa dekico čez če bi blo treba,če bo pa mraz pa itak da bol oblečeš.





Ena plenica ali dve na rit odvisno od stanja kolkov seveda čez uno za enkratno uporabo, ena za pod njega v lupinco ena pa čez da ga zaščitiš pred direktnim sončnim žarkom ali pa pred vetrom...

Ja točno tako ga bom oblekla pri 20-25 stopinj... samo dekco mu bomo dali samo čez nogice v avtu pa če je vroče in ni klime pa dekco dol.
Jopica - s tem sem mislila bombažni zgornji del - kot jaknica.

(odgovor članu katy82)
  Neposredna povezava do sporočila: 4025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  159 160 [161] 162 163   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  159 160 [161] 162 163   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ko očka drži mamo za roko, je porodna bole...
Izkazalo se je, da je ena metoda lajšanja bolečin še posebej učinkovita in lahko bi rekli zelo luštna...
Ali spolni odnos res lahko pomaga sprožiti...
Mnogi verjamejo, da lahko spolni odnos v zadnjih dneh nosečnosti spodbudi začetek poroda. Ali to tudi v resnici drži?




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.