|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  160 161 [162] 163 164   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 18:35:33   
Katina
Tokrat sem ubrala obratno varianto, najprej se javim, nato bom šla pa brat poste - če mi bo zneslo.

Torej danes je za mano prvi del izobraževanja v zvezi z inzulinom. Me je ena študentka, ki je izobraževala tako user posted image , da bi jo kar za ušesa! Včeraj so mi rekli, da bom še en datum srečanja dobila danes. No, danes pa pravi, a lahko pridete še ob 17 uri? Povedala sem, da sem že včeraj povedala, da imam termin pri zdravniku in to ne bo mogoče. Potem pravi. Kaj pa jutri? Povem, da ne bo šlo, ker sem brez avta. Pa pravi? Iz kje pa ste in povem in nato doda. Ja potem pa z avtobusom. Jaz pa: A se vi hecate? Malo je manjkalo, da bi ji povedala, da bi jo prav rada vidla, ko bo v mojih letih in v mojem stanju, kako se bo počutila, ko jo bo nekdo vsak dan za cel dan šetal po Ljubljani user posted image . Nato smo se dogovorile za petek. Ej ženske, 3 dni v tem tednu bom naredila cel šiht na Polikliniki zaradi enega user posted image izobraževanja o jemanju inzulina. Pa sej nisem blond! (se opravičujem blondinkam). Mah, ne bom se več jezila, ker to baje škodi lepoti. Tolkle je bilo glih prov, da ne bom preveč kičasta user posted image .

Upam, da ste tiste, ki ste imele danes pregleda opravile dobro. Sem držala pesti in večkrat mislila na vas.

Mi2 sva uredila del papirologije za avto, vendar bo verjetno nared šele v ponedeljek ali torek, ker ni prispel danes, ampak bo verjetno šele jutri prispel k njim, nato morajo vgraditi še določeno opremo in šele nato sledi prevzem. Pa resmo, da počakamo še teh par dni.

No, zdaj grem pa čekirat kva dogaja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4026
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 18:43:19   
katy82
Boga Katina a so te kej potroštal kako bo s sladkorno po nosečnosti?Držim pesti zate,da bi se ja vse uredilo.Glede dohtarjev pa itak sto ljudi sto čudi.Upam da boš mela v petek bolšo izkušnjo.

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 4027
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 18:48:51   
aurora28
Katina boga revica user posted image user posted image , te čist razumem, pa si ja izobražena in pametna ženska, da boš ja razumela kako ravnati z inzulinom, ne pa da te v tvojem stanju šetajo sem in tja v tri dni. user posted image Ja tisto, ki je izjavila, da prideš z busom bi jo pa jaz tudi za ušesa, al pa še boljš z valarjem po glavi. Trot babji, to je to, ko se nekateri ne znajo postaviti v položaj drugega in gledajo sam na svojo rit. user posted image

Pa še nekaj sem pozabila:

Z današnjim dnem sem uradno v 9. mesecu!!! user posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil aurora28 -- 2.4.2008 18:57:44 >


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4028
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 19:06:16   
Anonimen
katina... te pa matrajo.user posted image  Res no comment.

aurora: čestitke user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aurora28)
  Neposredna povezava do sporočila: 4029
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 19:07:51   
Estrella*
MAJČICE 2008


27.April 2008
user posted image
 Čmrlika(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image Taja , MB, (O: 108cm, +13kg)

29.April 2008
user posted image  Majci23  , user posted image :user posted image                                            

 01.Maj 2008
user posted image  
Peli, 2.user posted image , user posted image :user posted image      
user posted image  
medika1 , user posted image :user posted image  
user posted image  Tiana(77´), 2.user posted image , user posted image : user posted image  Erazem, KR, (O: XXcm, +10kg)    
 
02.Maj 2008              
user posted image  
majanagaja(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image , KR, (O:XXcm, +7kg) 
user posted image  
petrahh(80´), 2.user posted image , user posted image :user posted image ,LJ,  (O:XXcm, +7kg)  

03.Maj 2008 
user posted image
 Mozart, 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:107 cm, +10kg)               
user posted image  Cat_ka, 1.user posted image , user posted image :user posted image
user posted image  filipinka (77´), 2.user posted image (user posted image user posted image ), user posted image :user posted image ,(O:95cm, +xx kg) 
user posted image  Taula (82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image Ella , (O:XXcm, +12kg)
04.Maj 2008
user posted image Aurora 28/Velenje/ (79´), 3.user posted image , user posted image :user posted image   ,Trbovlje, ( O:124cm, +17Kg )
user posted image  Monika
user posted image CatJa(75´), 2.user posted image , user posted image : user posted image , SG, (O:95 cm, 9,5kg)
user posted image  Tjaška28, 1.user posted image , user posted image :user posted image  
         
05.Maj 2008 
user posted image  Sončnica Sandra*/Poljanska dol./(80´),1.user posted imageuser posted image :user posted image
, KR (O:119 cm, +13,5kg)  
user posted image  majčica24, user posted image :user posted image  
user posted image  Pepita
(81´) , 1.user posted image ,user posted image :user posted image , SG, (O:+6 cm, +11Kg)

user posted image  zusi/Vrhnika/, 1.user posted image , user posted image :user posted image   ( XXcm, xxkg) 

07.Maj 2008                 
user posted image  Natali99,
1.user posted image , user posted image :user posted image

user posted image  Jana 81,1.user posted image ,  user posted image :user posted image Nejc, CE, (O:105 cm, +16 kg) 

08.Maj 2008
user posted image  Aurea , user posted image :user posted image  ,
 (O:104 cm, +15 kg) 
user posted image  Pika 18 (78´) , 1.user posted image , user posted image :user posted image , Trbovlje

09.Maj 2008
user posted image  bobika, 2. user posted image , user posted image :user posted image   
user posted image  .muki. (71´),  3. user posted image , user posted image :user posted image  Maša , (O;XXcm, +6,7kg) 

user posted image  Barbaw, 2.user posted image , user posted image :user posted image Maja, (O:99cm, +15kg)

10.Maj 2008            
user posted image  luksi,
1. user posted image , user posted image :user posted image       
user posted image  aria81
(81´),1. user posted image
, user posted image :user posted image , (O: 93cm, +7kg )
user posted image   
buccka (85'), 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:97 cm, + 9 kg)
 
11.Maj 2008
user posted image Naty*/Logatec/ (78´), 2. user posted image , user posted image :user posted image , PO, (O:+31/101 cm; 11,5kg ) 
  

12.Maj 2008
user posted image  modrooka, 2. user posted image ,
user posted image :user posted image (O:XXcm, +3,5kg)
user posted image  zvezdica 05, user posted image :user posted image       

user posted image
 Svojeglava user posted image :user posted image (O:XXcm, +1kg) 
  
user posted image   
sankica (75´), , 1.user posted image , user posted imageuser posted image      
     
13.Maj 2008 
user posted image  Katy82(82´), 1. user posted image , user posted image :user posted image ( o:xx cm, +4kg)   
user posted image  Tally, 2.user posted image , user posted image :user posted image  Emilija,  (O:XXcm, +11kg)

user posted image  KRISSTTINA, 1.user posted image , user posted image :user posted image

14.Maj 2008  
user posted image
Maja22 (74´), 6.user posted image  , user posted image :user posted image , Jesenice
user posted image  Kasso(74´), 3.user posted image , user posted image :user posted image , PO, (O:102cm, +9,5kg) 

15.Maj 2008
user posted image  U_SURDI
user posted image  Katina (68´), 4.user posted image , user posted image :user posted image    
user posted image  Hijenca(79´), 1.user posted image , user posted imageuser posted image  Ana , MB, O:108 cm, +7kg) 
user posted image  Sashy (88´),  1.user posted image , user posted image :user posted image Anej
 
16.Maj 2008
user posted image  Suzi85, 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:108cm, +11kg) 

user posted image  mixi,user posted image :user posted image Kaja, KP (O:XX cm, +10kg) 
 
17.Maj 2008
user posted image  m.g.k,1.user posted image , user posted image :user posted image , KR (O:XXcm, xxkg)

18.Maj 2008   
user posted image
 Liza, user posted image :user posted image  

19.Maj 2008
user posted image
 StBarbara (80´), 2. user posted image , user posted image :user posted image ,(O:XX cm, kg)   
user posted image  
80Kaja (80´), 3.user posted image ,user posted image :user posted image (O:XX cm, +12kg)
user posted image  TULIPAN 13 (77´), 1.user posted image  , user posted image :user posted image Brina, LJ, (O: 97cm, +7kg)

20.Maj 2008
user posted image  
mali pingo/Ljubljana/ (81´), user posted image :user posted image Patricija/? , Ljubljana (O:100 cm, +9kg)
user posted image  Goya (77´), 2.user posted image ,(user posted image user posted image ) user posted image :user posted image , PO, (O:XXcm, +4kg)
user posted image
 najča (82´), user posted image :user posted image , (O:XX cm, +2kg)
user posted image  Kastanjeta, 3.user posted image , user posted image :user posted image  

21.Maj 2008 
user posted image
 Zalazoya (79`), 1.user posted image , user posted image :user posted image , LJ, (O:97cm, +11kg) 

22.Maj 2008
user posted image  Estrella*(74´), 3.user posted image , user posted image :user posted image , PO, (O:104 cm,+11kg ) 

user posted image  ****(73´), 4.user posted image  , user posted imageuser posted image ,  Omar, LJ  
 
23.Maj 2008
user posted image  darmar(78´),2.user posted image , user posted imageuser posted image Zala? , KR (O:XX cm, +10kg) 
user posted image  edinaos 1.user posted image user posted image :user posted image  Anja-Tia, (O:102cm, +11kg)

24.Maj 2008                              
user posted image
 ninula , user posted image :user posted image     

25.Maj 2008                          
user posted image  Suzi 27 , user posted image :user posted image  
user posted image  Majabo ,2.user posted image , user posted image :user posted image , KR

26.Maj 2008
user posted image  Anitka/Prekmurje/ (78´),1.user posted image , user posted image : user posted image Tian, Sven, Maj/Alina, Tara , MS (O:95cm /+25cm/; +9kg )
user posted image  eole (78´)user posted image :user posted image    
user posted image
 sesil (77´), user posted image :user posted image PO, (O: XX cm, +9-10kg) 

27. Maj 2008   
user posted image  Žanai, 2.user posted image , user posted image :user posted image                         
user posted image  Valentina 2006, 2.user posted image , user posted imageuser posted image  Matevž            

28.Maj 2008
user posted image  narava (83´), user posted image :user posted image , (O:XXcm, +5kg)   
user posted image  TamaraJ/Cerknica/ (79´)  2user posted image ,
user posted imageuser posted image  Jaka (O:112cm, 10 kg)  
user posted image  
Skye/Maribor/ (76´), 1.user posted image ,user posted image user posted image  : user posted image Tia user posted image Lia , (O:102 cm /+35 cm/;+17 kg)  
user posted image  Tancho(82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image , LJ

29.Maj 2008 
user posted image  Portugalka , user posted image :user posted image

30.Maj 2008
user posted image  Kodrana/Novo Mesto/ (84´), 2.user posted image ,user posted image :user posted image Ožbej/Tara, NM,(O:XXcm, +12kg)
  

user posted image  MARTINA 25 (82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image  Tjaša ,KR, (O: xxcm, +12kg)
user posted image  Nataša 34 (73´),2.user posted image , user posted image :user posted image  Eva , Trbovlje,(O:94 cm, +5kg) 
 
31. Maj 2008
user posted image  Špelin@ (76´) , 4.user posted image user posted image :user posted image , LJ ( O: 91cm, +12kg ) 
 
user posted image  Kaja08 (78´), 1.user posted image , user posted image :user posted image , LJ ,(O:XXcm, +5kg) 

xx.Maj 2008 
user posted image  NOVOJUTRO, user posted image :user posted image   
user posted image  Winnie 017, user posted image :user posted image    


SKUPAJ NAS JE 79 SREČK user posted image         


Imamo 13user posted image : user posted image user posted image    
 
 
, Neža81, mettyy ,pikicaa25,  ...Martina... Joob, BOJANC, Naja3 
user posted image  stumfek 
user posted image  aradej
user posted image  murva
user posted image  KAHLO
user posted image  maska 
user posted image Anonimnauser posted image
RAZVESELJUJE NAS: user posted image : 18Xuser posted image ,user posted image : 21Xuser posted image  in user posted image : 40X user posted image

user posted image user posted image    PREGLEDI V APRILU 2008 user posted image user posted image
 
02.04.2008: narava (GP), Taula (GP), Sončnica Sandra (GP)
03.04.2008: Jana81(GP)
04.04.2008: Aurora28 (GP)
07.04.2008: Kasso (GP), Estrella*(UZ), MARTINA25 (GP)
08.04.2008: Katina (GP), Čmrlika (CTG)
09.04.2008: CatJa (GP), Katy82 (GP)
10.04.2008: Suzy85 (GP), kodrana (UZ), Tamara (UZ)
11.04.2007: Tally (GP), **** (GP)
14.04.2008: darmar (GP), buccka (GP)
15.04.2008: Naty (UZ), Špelin@ (GP), Barbaw (GP), Pepita (GP), valentina2006 (UZ)
16.04.2008: hijenca (GP), mozart (GP), Soncnica Sandra *** (GP)
17.04.2008: Anitka (GP) 
18.04.2008: edinaos (GP), sesil (GP)
25.04.2008: 80Kaja (GP)
 
OBRAZCI ZA UREJANJE PORODNIŠKEGA DOPUSTA
 
 
KORISTNE POVEZAVE:
 
CSD MARIBOR
CSD LJ-Šiška


Spisek potrebščin za v porodnišnico: KLIK


ZANIMIVE SPLETNE STRANI:


  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE


  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI       user posted image DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA

  • Še nekaj strani:
user posted image PRAVICE NOSEČNIC       user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image NOSEČNOST                 user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image NOSEČNIŠKI KALK.         user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image MAMA.SI                     user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA



  • nosečnost in delo
TUKAJ                         TUKAJ                   TUKAJ




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4030
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 19:22:28   
Naty*
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Želela bi pripraviti paket oblačil za dojenčka iz P in imam nekaj vprašanj:

1. ali boste vzele v P kakšne tetra planice? ja, 5 kom

2. ali boste vzele v P dudo? ja, če jo bomo pa rabl, bomo pa vidl
3. ali boste vzele v P kakšno kapico, da jo bo user posted image imel gor, še preden gremo domov? ne
4. ali boste vsa oblačila za user posted image vzele v velikosti 56? js bom vzela itak 2 kompletka, za vsak slučaj, če se pobruha, ali da velikost ne odgovarja. Eden bo 56, eden pa 62
5. Ve, ki imate izkušnje z user posted image in psom ali je smiselno, da mož nosi dnevno kakšno plenico k psu, da se le-ta navadi že prej na vonj otročka?
sm zadnjič nekje prebrala, da to nima nobenega smisla, ker pes tega itak ne poveže. Če že naj bi prinesel mogoče kako cunco, ki jo je user posted image  nosil, ampak mislm, da tud tega ne bova. Se bomo seznanjali, ko pridemo domovuser posted image .



rokavičk tud ne bom jemala. Če bi se slučajno praskal, bomo to pol študiral.
user posted image  za 9. mesec!!!!

katy js jih bom vzela 5, za vsak slučaj, če bi blo treba široko povijat, pa eno za v lupinco, pa eno za čez. Treba jih je pa baje dobr oblečt za prvič, tud če je dost toplo, ker niso navajen zunanje temperature.

Katina user posted image  žal mi je, da te zdej tolk matrajo zarad inzulina. In reeees upam, da ne boš več dolg mela dela s tem. Tista smrklja je pa še mene razjezila, pa si sam pisala o njej user posted image ...


_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4031
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 19:27:42   
špelin@
Katina, nisem navajena, da se takole razpuser posted image zdiš user posted image  Te je moralo pa resnično razkuriti - no, iskreno povedano, te popolnoma razumem user posted image  Aja: a rabiš moj valjar?? user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: aurora28
Želela bi pripraviti paket oblačil za dojenčka iz P in imam nekaj vprašanj:

1. ali boste vzele v P kakšne tetra planice? Ne - jih bo pa ene par prinesel v porodnišnico moj user posted image , ko bomo šli domov.
2. ali boste vzele v P dudo? Ja.
3. ali boste vzele v P kakšno kapico, da jo bo user posted image imel gor, še preden gremo domov? Ne - ponavadi je v sobah vroooče.
4. ali boste vsa oblačila za user posted image vzele v velikosti 56? Ne - tokrat se ne bom zafrknila (sem se že 2x user posted image ). Pripravila bom št. 62. Za vsak slučaj imam v predalu previjalne tudi oblačilca št. 56 - če bi bil otroček manjši, lahko user posted image  še vedno prinese to.
5. Ve, ki imate izkušnje z user posted image in psom ali je smiselno, da mož nosi dnevno kakšno plenico k psu, da se le-ta navadi že prej na vonj otročka?
Eh, naša user posted image  ni pokazala kakšnega posebnega zanimanja za plenico velike pike, ki ji jo je user posted image  nesel povohat - zdaj je pa itak že navajena na mularijo user posted image  Psi so različni, mogoče bo tvoji zanimivo.


IZVIRNO SPOROČILO: aurora28Aja kaj pa rokavičke za user posted image , da se ne bi praskal?


Jaz bom vzela nogavičke, ker lepše obstanejo na mahajočih ročicah kot tiste rokavičke user posted image

katy82, da ne boš kaj zbolela user posted image  Drugače bom pa jaz imel za odhod domov za user posted image  kar kompletno opravo, potem bom pa itak na licu mesta videla, kako bo z vremenom in potrebami user posted image  Pri mali piki sem vzela za iz P pretanka oblačila, ker je bil tisti junij grozno mrzel user posted image  Potem sem jo pa pokrivala z vsem mogočim.
 
aurora28: user posted image

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4032
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 19:48:26   
barbaw
aurora naš Jaka je bil dolg 50 in sem mu vihala 56-ko. Težko je vedet koliko dolg bo tvoj user posted image . Rokavičke pa drugače odsvetujejo, da jih ne bi z usti dol potegnili in se zadušili, če ga nimaš na očeh. Jaz jih bom vseeno vzela, ker je bil moj škratek takrat kar precej popraskan. Je pa res, da če z Bepanthenom namažeš, se vse hitro zaceli.
Meni so v P rekli, da naj ima user posted image  enkrat več kot mi oz., če imaš ti dolge rokave, naj ima dvojne. Drugače pa doma ne rabiš žabic pa čez hlače, ker je preveč. Kapico naj ima samo za po kopanju in pa ko greš ven. Notri v hiši pa ne. Nogavičke pa sem jaz dajala gor dokler ni bilo zelo toplo, ker imajo novoreojenčki slabo prekrvavitev. Vedno ga preverjaš na zatilju, saj ravno zaradi slabe prekrvaljenosti nimajo toplih rokic (vsaj vedno ne). Ko pa mu je vroče, pa naj te ne bo strah ga slečt. Jaka je bil v vročini kar nagec v tetra pleničko zavit, ker se je revež tako potil. Za ven pa je imel plenico in pa bodi brez rokavov.
user posted image  za zadnji mesec

katy na začetku je zelo pomebno široko povijanje. Sicer ti vsaj v Mb takoj povejo če so kolki ok, ampak jaz sem ga do pregleda pri ortopedu obvezno široko povijala razen ko je bilo vroče. Zato rabiš tetra plenice. Ena gre v trikotnik, ena ali dve pa po dolgem od hrbtenice pa do popka. Je pa fajn široko povijanje, ker ščiti obenem hrbtenico. Eno rabiš še za čez lupino, vsaj jaz sem jo dala, eno pa če bi kaj polival po poti.


Katina mislim da to dovolj pove  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4033
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 19:50:19   
Čmrlika
Z današnjim dnem sem uradno v 9. mesecu!!!


dobrodošla! user posted image
user posted image

zdaj si me pa prehitela, veš! Jaz bom pa za user posted image  za v P jutri pripravla, ker sem si komaj danes upala punčkaste zadeve oprat...user posted image  sem že pisala prej o tem...

Drugače pa, uspelo nama je brez kakršnihkoli težav podpisat očetovstvo...ni kompliciral ne stric, ne najin ati! user posted image

user posted image  user posted image   user posted image


< Sporočilo je popravil Čmrlika -- 2.4.2008 19:52:03 >


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4034
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 20:14:47   
hijenca
Čmrlika kje pa sta podpisala očetovstvo? Meni je zadnjič na CSD rekla, da je pred porodom možno podpisat samo na upravni enoti, nekatere punce pa pišejo, da so lahko podpisali tudi na CSD!

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 4035
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 20:18:45   
Taula
Midva sva ga podpisala na CSD v LJ brez težav.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 4036
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 20:36:19   
Naty*
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Midva sva ga podpisala na CSD v LJ brez težav.user posted image


Midva pa v Logatcu, je blo tud čist samoumevno.

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 4037
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 20:41:12   
katy82
Midva sva tud podpisala na CSD-ju pa dobila vsak svoj izvod,ona je pa obdržala dva.Njemu je dala svoj izvod  za v službo za očetovski dopust,meni pa za matičarja v P.

Punce kako pa zgleda obisk matičarja v P?

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 4038
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 20:42:58   
katy82
Barbaw a pol za široko povijanje ne rabš nujno povijalnih plenic lahko tud kr v trikot daš pa prevežeš?

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4039
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 21:01:35   
valentina2006
Katina: No comment... ob vsem tem se sam še tega manjka... me smo s tabo user posted image .

Estrella*: Še 2X, a ne... user posted image

aurora28: user posted image  user posted image  za 9. mesec.

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 4040
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 21:05:01   
Čmrlika
Čmrlika kje pa sta podpisala očetovstvo? Meni je zadnjič na CSD rekla, da je pred porodom možno podpisat samo na upravni enoti, nekatere punce pa pišejo, da so lahko podpisali tudi na CSD!


Saj si iz Maribora, ne? Midva sva podpisala na CSD-ju na Dvorakovi ulici, in mi je to že prej povedal njihov vratar...lahko pa podpišeš tudi na upravni enoti...
kake pi..so, ni jim za delat po moje. ta gospod je v prvem nadstropju na koncu hodnika levo, ime  pa mu je Rafko Sojč, in je vse takoj porihtal brez problema, pa še ful prijazen je bil...
ti kar pojdi k njemu, na upravni je ponavadi večja gužva, ker v isti sobi delajo še druge zadeve...Moj nasvet no...

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 4041
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 21:08:49   
valentina2006
 
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  jana81: jutri za GP user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image


_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4042
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 21:09:12   
jana81
hojla...
 
mi smo imeli obisk, še eno nosečnico , ki ima rok 13.4.08, pa je blo tak luštn čvekat.

IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Želela bi pripraviti paket oblačil za dojenčka iz P in imam nekaj vprašanj:

1. ali boste vzele v P kakšne tetra planice? 4 kom
2. ali boste vzele v P dudo? ja za vsak slučaj
3. ali boste vzele v P kakšno kapico, da jo bo user posted image imel gor, še preden gremo domov? ja odvisno od vremena
4. ali boste vsa oblačila za user posted image vzele v velikosti 56? ja, če bo pa večji bo pa lubi prinesel 56
5. Ve, ki imate izkušnje z user posted image in psom ali je smiselno, da mož nosi dnevno kakšno plenico k psu, da se le-ta navadi že prej na vonj otročka?
ne bi vedla

rokavičk ne bom imela, razen če bo potreba po tem.
 
joj katina vem kak je to naporno, če boš kaj rabla kar vprašaj, pa bom mamco vprašala, je že ekspert v tem.
 
aurora user posted image  za 9. mesec, ti sledim...
 
sem pa danes uredila papirje na CSD še ena skrb manj, morem nest še tja samo obrazec za nego in skrb otroka, pa z atijem morva it podpisat.
 

 

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4043
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 21:11:06   
katy82
Mačkice men je pa perilo obarvalo in je zdej zamolkle barve,kaj naj nardim,nej mi kera pove,k to so vse bele pa svetlomodre stvari za malo fračo.user posted image

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 4044
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 21:11:45   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: valentina2006

 
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  jana81: jutri za GP user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image



hvala lepa valentina  user posted image

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4045
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 21:12:25   
hijenca
Hvala lepa Čmrlika, saj zato sem te vprašala, ker vse pravijo, da lahko na CSD- ju uredijo, meni je pa v ponedeljek rekla, da pred rojstvom samo na upravni enoti. 

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 4046
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 21:17:06   
Čmrlika
sem pa danes uredila papirje na CSD še ena skrb manj, morem nest še tja samo obrazec za nego in skrb otroka, pa z atijem morva it podpisat.


kaj pa je to za nego in skrb otroka? a misliš vlogo za dodatek za nego otroka, ' A ni to za bolane otroke? al sem jaz kaj pobrkala?

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4047
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 21:24:18   
Čmrlika
Hijenca, ti kr pojdi k temu stricu, pa potem idi oni ko ti je to
rekla user posted image ...

user posted image  user posted image  user posted image
Kaj si ti meni že povedla s kerega dela Mb si?user posted image
NSP- brez zamere...

Joooooooooooj, moja user posted image  tako dela po trebuhu, da me bo razneslo, pa še boli...ko user posted image .......

Po moje ji ni pasala sladko-slana-grenka  kombinacija vnešenih kalorij....user posted image  prvo vinjeto sladoled z smetano in benkom, na vrh pa sirov smoki,
pa grenek čaj malininih listov user posted image
user posted image Za kozlat...jaz pa pojedla s takim užitkom...pa še bi nekaj, kaj je to, še nikoli tako norih kombinacij.....user posted image

Grem pod tuš, tam se ponavadi umiri moje dete....... 

< Sporočilo je popravil Čmrlika -- 2.4.2008 21:26:39 >


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 4048
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 21:26:30   
aurora28
Mačkice men je pa perilo obarvalo in je zdej zamolkle barve,kaj naj nardim,nej mi kera pove,k to so vse bele pa svetlomodre stvari za malo fračo.
IZVIRNO SPOROČILO: katy82

Mačkice men je pa perilo obarvalo in je zdej zamolkle barve,kaj naj nardim,nej mi kera pove,k to so vse bele pa svetlomodre stvari za malo fračo.user posted image


Zakaj pa si dala vse skupaj prat? Oprosti sem se nasmejala tvoji dogodivščini user posted image . Belo lahko daš v varekino za kratek čas, ampak to kar hitro dokler se še  barva ne zažre v tkanine. Na koliko stopinj si pa prala? Če ne druga pa daj v kak pisker sam bele cunje, dodaj prašek in daj prekuhat na štedilnik. Upam, da ti bo uspelo. user posted image

Čmrlika: kaj pa je to za nego in skrb otroka? a misliš vlogo za dodatek za nego otroka, ' A ni to za bolane otroke? al sem jaz kaj pobrkala?

Ne to je vloga, ki jo dostaviš na CSD ko rodiš, saj moraš vnesti podatke o rojstvu otroka in služi še za preostalih 260 dni porodniške. user posted image


< Sporočilo je popravil aurora28 -- 2.4.2008 21:28:31 >


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4049
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 21:27:10   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

sem pa danes uredila papirje na CSD še ena skrb manj, morem nest še tja samo obrazec za nego in skrb otroka, pa z atijem morva it podpisat.


kaj pa je to za nego in skrb otroka? a misliš vlogo za dodatek za nego otroka, ' A ni to za bolane otroke? al sem jaz kaj pobrkala?


si me prav nasmejala veš bejba...
ne to je za unih 106 al kolk že dni,potem ko preteče porodniški dopust, sem hotla koristit sam 4 ure, pa so mi rekli da ne gre, in morem zdej nov obrazec nest tja.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 4050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  160 161 [162] 163 164   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  160 161 [162] 163 164   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ko očka drži mamo za roko, je porodna bole...
Izkazalo se je, da je ena metoda lajšanja bolečin še posebej učinkovita in lahko bi rekli zelo luštna...
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.