|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  158 159 [160] 161 162   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 14:18:08   
Soncnica Sandra ***
Zdravo, zdravo tetkice moje!
 
Evo jaz sem nazaj s pregleda user posted image user posted image user posted image .
Vse je BP. Kri pravi da imam super, da ima malo katera nosečnica tako, urin je prav tako BP. Danes smo poslušali srček našega user posted image  in moj user posted image  kar ni mogel verjeti kako lahko to malo srčece tako razbija user posted image user posted image .
Drugače se je pa moj user posted image  tudi že spustil dol, tako da smo v nizkem štartu. No ja samo ne vem kako ko kaj z odpustnico od Špelin??? Se malce bojim njenega valarja user posted image user posted image user posted image
 
No pa še melce podatkov za na naš seznamček:
- naslednji GP: 16.04.2008
- kg: +13,5kg,
- obseg bušija: 119cm (moja G.pa pravi da je tako majhen. No sej verjamem, da se ji zdi majhen, ko sem pa jaz tako velika user posted image user posted image )
 
Kodrana: glede potrdila o očetovstvu ti lahko povem, da ti ga je ženska, ki dela na CSD (na oddelku urejanje očetovstva) dolžna dati. Sem pred 3 meseci nehala delati na CDS (prek javnih del), pa sem se že tkrat tam pozanimala kako to gre, zato ti iz prve roke lahko povem, da ti ga je dolžna dati. Tudi sama sem po tej poti urejala očetovstvo.
Oba s partnerjem prideta tja skupaj, pokažeta osebne dokumente in ona napiše zapisnik. Ga oba podpišeta, nato ona naredi dve kopiji s štampiljko KOPIJA ENAKA IZVIRNIKU. Original ostane na CSD, dve kopiji pa dobita vidva, ena je za očka ko ureja očetovski dopust, druga pa zate, da ga daš matičarju v porodnišnici. Je pa nama rekla, da ko bom jaz rodila, da naj njo (to delavko na CSD) očka pokliče in ji pove ime otroka ter dejanski datum poroda, ter da potem ona pokliče na UE in tam vpišejo ime očka na rojstni list.
To je njihova dolžnost!!!
Če pa se to ureja po rojstvu otroka, pa nama je rekla, da najprej dobiš domov rojstni list brez imena očka in moraš potem to urejati po precej daljši poti kot pa če to urediš pred porodom.
Tako je nama razložila in mislim, da je tudi tako, ker ima par kolegic, ki niso poročene in so v obdobju pol leta rodile in so vse tako urejale očetovstvo.
Upam, da nisem preveč zakomplicirala.
 
Aurora: user posted image user posted image user posted image  upam, da boš kmalu kaj boljše volje!!!!
 
Taula: dobro opravi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Aja ša še tole ti lahko danes povem: rezultati 100g cuker testa:
- glukoza I: 4,58
- glukoza II: 8,69
- glukoza III: 5,89
- glukoza IV: 2,33
Skupno št. točk: 6,16, kar je OK!!
 
Kaj pa Narava? Se je že kaj javila od pregleda?  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
No zdej pa grem pogledat kaj bom dala kaj v moj želodček user posted image
 
Se beremo kasneje
 
 
 
 
 
 

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3976
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 14:18:35   
Čmrlika
čmrlika tudi jaz ne vem gesla. tako, da ne morem komentirat.
Jaz bi dala kar prat. Če bi bila v službi, bi ti pa prinesla pištolico za deklaracije nazaj dajat. Zaupaj občutku.


sem dala že prat, sej pravim, da imam serijsko vgrajeno samozavest, user posted image ,
torej predlagaš da vseeno šparam deklaracije, pa potem ti v primeru, da se zgodi, posodiš pištolco? si v trgovini s tekstilom v službi? Jaz sem tud preko študenta delala v enem nobel butiku, tako da vem, kaka je to pištolca, ja lušni cajti so bili, pa včasih sem mela že poln kufer deklariranja user posted image

Sem ti poslala geslo na ZS

< Sporočilo je popravil Čmrlika -- 2.4.2008 14:28:00 >


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 3977
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 14:21:40   
narava
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

Kaj pa Narava? Se je že kaj javila od pregleda?  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
 


ne, se ni javila s pregleda, ker se ni sla user posted image  ga mam zaradi sluzbe popoldne (bravo jest - bo na tehtnici vecuser posted image ) tko da se cakam, da grem, pol se pa itak javim..

a vseeno, hvala za skrb! user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 3978
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 14:27:20   
Anonimen
čmrlika: vauuu kakšen velik bušiuser posted image user posted image user posted imageuser posted image pridno raste

(odgovor članu narava)
  Neposredna povezava do sporočila: 3979
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 14:30:54   
Čmrlika
Tako, da aurora vem kako ti je.
Čmrlika: plissss pošlji mi geslo, da še tvojega bušija vidim, ker ti greš kmalu v RIMMM še 25 dni .



poslano, ti pa le povej, če zgleda že za V RIM? user posted image  

pa prosim za popravek mojih kg jih mam 13 + sem narobe seštela zadnjič...
Ena kila pomembna ko hudič, sestra pri G mi je rekla , da sem se zredila samo 10 kg, ker oni gledajo od prvega tehtanja v nosečnosti, jaz pa od kg-jev pred nosečnostjo...kako pa ve? Saj ne da je pomembno, ampak za tolažbo kateri pa je lahko, ne? user posted image

Sončnica Sandra : čestitke za uspešen pregled...user posted image


< Sporočilo je popravil Čmrlika -- 2.4.2008 14:35:34 >


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3980
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 14:33:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos


****: hvala za peleničke user posted image




Ni omembe vredno zato se mi res ni treba zahvaljevati...user posted image

Naty in Tamra in Edinaos aste šle pol na kebab al sem kaj narobe razumela?



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3981
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 14:34:09   
Taula
Ena kila pomembna ko hudič, sestra pri G mi je rekla , da sem se zredila samo 10 kg, ker oni gledajo od prvega tehtanja v nosečnosti, jaz pa od kg-jev pred nosečnostjo...kako pa ve?


Jaz imam v MK izpolnjen okenček kg pred zanositvijo in od takrat šteje kile. Mater če bi to vedela, bi se takrat zlagala, da sem jih imela več.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 3982
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 14:35:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

****: hvala za peleničke user posted image



Ni omembe vredno zato se mi res ni treba zahvaljevati...user posted image

Naty in Tamra in Edinaos aste šle pol na kebab al sem kaj narobe razumela?



hvala še enkrat.

Ja šle smo na kebab, ki ga jaz sicer ne bi jedla za nič na svetu.
Samo so me babnce prepričale in je bil dober.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3983
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 14:38:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: narava

hej, **** in ostale, ki ste hodile k MŠ v lj P: a ste ve dobile kako potrdilo  o obiskovanju al pa zasledile, da bi babica kaj povedala, da je treba tega it iskat kao v leonisce? Katina? sem mislila, da ko so nas pokljukal na tistem seznamu, da to zadostuje? kr neki user posted image


Zakaj kar neki?? Seveda je povedala, da ga moramo iti iskat ,potrdilo namreč. In sicer tam zadaj v tisto Babiško šolo - tista lesena baraka in rekla je v prvo nadstropje in pa samo dopoldan delajo. Aja pa plačat ga je treba sam si nisem zapomnila koliko. Mislim da nekaj manj kot 17 euro. Res ne vem ker ga še nisem šla iskat, bom šla čez 10 dni ko bom imela pregled.... To je povedala čist na koncu...user posted image user posted image  Kaj si bila čist v šoku od porodnih prizorov? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu narava)
  Neposredna povezava do sporočila: 3984
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 14:39:49   
aurora28
Jaz imam v MK izpolnjen okenček kg pred zanositvijo in od takrat šteje kile. Mater če bi to vedela, bi se takrat zlagala, da sem jih imela več.


user posted image user posted image user posted image Ja jaz bi se tudi zlagala, ne pa da me vsakič malo popegla, da sem se zredila preveč. user posted image

Naty in Barbaw saj sem že ok, sva se z mojim že slišala in je ok. Pač sem bila slabe volje, pa lačna, pa tale dohodnina mi je pritisk dvignala in sem kar kipela od jeze. user posted image
Barbaw midva z mojim se drživa načela, da nikoli ne greva kam skregana in preden greva v posteljo se vedno prej pogovoriva in vedno si dava lubčka, pač danes je pa tako naneslo, da se je njemu mudilo in ga nisem šla pospremit k vratom, ker sem bila zaposlena z gledanjem v hladilnik user posted image .


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 3985
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 14:39:51   
narava
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: narava

hej, **** in ostale, ki ste hodile k MŠ v lj P: a ste ve dobile kako potrdilo  o obiskovanju al pa zasledile, da bi babica kaj povedala, da je treba tega it iskat kao v leonisce? Katina? sem mislila, da ko so nas pokljukal na tistem seznamu, da to zadostuje? kr neki user posted image


Zakaj kar neki?? Seveda je povedala, da ga moramo iti iskat ,potrdilo namreč. In sicer tam zadaj v tisto Babiško šolo - tista lesena baraka in rekla je v prvo nadstropje in pa samo dopoldan delajo. Aja pa plačat ga je treba sam si nisem zapomnila koliko. Mislim da nekaj manj kot 17 euro. Res ne vem ker ga še nisem šla iskat, bom šla čez 10 dni ko bom imela pregled.... To je povedala čist na koncu...user posted image user posted image  Kaj si bila čist v šoku od porodnih prizorov? user posted image user posted image user posted image


ej, a mi verjames, da se ne spomnim?! user posted image  user posted image  hvala za info user posted image  


_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3986
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 14:39:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

****: hvala za peleničke user posted image



Ni omembe vredno zato se mi res ni treba zahvaljevati...user posted image

Naty in Tamra in Edinaos aste šle pol na kebab al sem kaj narobe razumela?



hvala še enkrat.

Ja šle smo na kebab, ki ga jaz sicer ne bi jedla za nič na svetu.
Samo so me babnce prepričale in je bil dober.



Packe!! Brez mene... user posted image user posted image  Men je že dolgčas po vas... kdaj spet pridete? Pa moja mami je bila huda ker je samo Edino videla na hitro....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3987
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 14:40:03   
Taula
Plačati potrdilo?To misliš, da že kar plačaš prisotnost ob porodu. Kaj pa če te osebe ni pol pri porodu?user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3988
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 14:43:29   
narava
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Plačati potrdilo?To misliš, da že kar plačaš prisotnost ob porodu. Kaj pa če te osebe ni pol pri porodu?user posted image


se sprasujem tudi jaz?

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 3989
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 14:44:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Plačati potrdilo?To misliš, da že kar plačaš prisotnost ob porodu. Kaj pa če te osebe ni pol pri porodu?user posted image


Nimam pojma kaj v takem primeru... tako je tista babica tam na MŠ rekla...user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 3990
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 14:46:36   
narava
a to pol pomen, da prisotnosti pa ni vec treba placati, al kako? placas ze tam (torej pred porodom) in je to to?

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3991
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 14:47:13   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Kasso tebi se samo zdi, da buši nikamor ne raste, jaz pa sem prepričana da raste, veš kako je ti se vsak dan gledaš in se ti ne zdi, če pa bi te kdo drug videl pred pol meseca bi pa verjetno rekel, a vi greste pa že rodit? user posted image user posted image



Ma ne vem, ker se mi je le za 1 cm povečal v zadnjem mesecu...... no mogoče, ker je bila takrat s glavo gor, pa morda jo ima zdaj dol user posted image

Pri nas pa zdaj sodra pada, pa mi naokno nabiva, ker zraven še piha, pa upam, da ne bo kake toče, da mi avto razsuje user posted image ...kako ste mogle čvekat v navigatorju user posted image

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 3992
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 14:49:37   
Aurea
Kasso, na pomoč user posted image  - pri telih nedrčkih iz Otta imam problem, ker ne vem, katero cifro naročiti... Za košarico že vem, samo cifra mi ni jasna...
Zanima me, na kakšen način so prilagodljivi zadaj? A imajo 3 zaponke? Še bolje bi bilo, da bi imele tisti prilagodljivi trak, ko samo 1 zaponko šibaš v levo in desno po širini.

Pa še nekaj: a je treba dosti čakati, preden jih dostavijo? In kako je s poštnino (poleg 4 eur, kar ti že otto računa je baje še nekaj na pošti user posted image

Hvala!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3993
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 14:50:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: narava

a to pol pomen, da prisotnosti pa ni vec treba placati, al kako? placas ze tam (torej pred porodom) in je to to?


Ja plačaš tam ko dobiš potrdilo ..potem pa kakor jaz razumem če ga ni ga pač ni. Denar daruješ Porodnišnici...

(odgovor članu narava)
  Neposredna povezava do sporočila: 3994
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 14:53:30   
Soncnica Sandra ***
ne, se ni javila s pregleda, ker se ni sla ga mam zaradi sluzbe popoldne (bravo jest - bo na tehtnici vec ) tko da se cakam, da grem, pol se pa itak javim..

 
Se opravičujem, ker sem malce neodno napisala OD PREGLEDA, namesto S PREGLEDA. ponavadi mislim nekaj napisšem pa drugo, potem pa pride kakšen tak stavek ven, kot da ne bi imela niti treh razredov OŠ user posted image user posted image user posted image
 
a mi lahko katera prosim pove kako se da tisti del ko ga citiraš v kvadratek-okvirček.
 
Hvala

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 3995
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 14:55:50   
špelin@
MAJČICE 2008


27.April 2008
user posted image
 Čmrlika(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image Taja , MB, (O: 108cm, +13kg)

29.April 2008
user posted image  Majci23  , user posted image :user posted image                                            

 01.Maj 2008
user posted image  
Peli, 2.user posted image , user posted image :user posted image      
user posted image  
medika1 , user posted image :user posted image  
user posted image  Tiana(77´), 2.user posted image , user posted image : user posted image  Erazem, KR, (O: XXcm, +10kg)    
 
02.Maj 2008              
user posted image  
majanagaja(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image , Kranj, (O:XXcm, +7kg) 
user posted image  
petrahh(80´), 2.user posted image , user posted image :user posted image ,LJ,  (O:XXcm, +7kg)  

03.Maj 2008 
user posted image
 Mozart, 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:107 cm, +10kg)               
user posted image  Cat_ka, 1.user posted image , user posted image :user posted image
user posted image  filipinka (77´), 2.user posted image (user posted image user posted image ), user posted image :user posted image ,(O:95cm, +xx kg) 
user posted image  Taula (82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image Ella , (O:XXcm, +12kg)
04.Maj 2008
user posted image Aurora 28/Velenje/ (79´), 3.user posted image , user posted image :user posted image   ,Trbovlje, ( O:118cm, +17Kg )
user posted image  Monika
user posted image CatJa(75´), 2.user posted image , user posted image : user posted image  , SG, (O:95 cm, 9,5kg)
user posted image  Tjaška28, 1.user posted image , user posted image :user posted image  
         
05.Maj 2008 
user posted image  Sončnica Sandra*/Poljanska dol./(80´),1.user posted imageuser posted image :user posted image
, KR (O:119 cm, +13,5kg)  
user posted image  majčica24, user posted image :user posted image  
user posted image  Pepita
(81´) , 1.user posted image ,user posted image :user posted image , Slovenj Gradec, (O:+6 cm, +11Kg)

user posted image  zusi/Vrhnika/, 1.user posted image , user posted image :user posted image   ( XXcm, xxkg) 

07.Maj 2008                 
user posted image  Natali99,
1.user posted image , user posted image :user posted image

user posted image  Jana 81,1.user posted image ,  user posted image :user posted image Nejc, CE, (O:105 cm, +16 kg) 

08.Maj 2008
user posted image  Aurea , user posted image :user posted image  ,
 (O:104 cm, +15 kg) 
user posted image  Pika 18 (78´) , 1.user posted image , user posted image :user posted image , Trbovlje

09.Maj 2008
user posted image  bobika, 2. user posted image , user posted image :user posted image   
user posted image  .muki. (71´),  3. user posted image , user posted image :user posted image  Maša , (O;XXcm, +6,7kg) 

user posted image  Barbaw, 2.user posted image , user posted image :user posted image Maja, (O:99cm, +15kg)

10.Maj 2008            
user posted image  luksi,
1. user posted image , user posted image :user posted image       
user posted image  aria81
(81´),1. user posted image
, user posted image :user posted image , (O: 93cm, +7kg )
user posted image   
buccka (85'), 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:97 cm, + 9 kg)
 
11.Maj 2008
user posted image Naty*/Logatec/ (78´), 2. user posted image , user posted image :user posted image , Postojna, (O:+31/101 cm; 11,5kg ) 
  

12.Maj 2008
user posted image  modrooka, 2. user posted image ,
user posted image :user posted image (O:XXcm, +3,5kg)
user posted image  zvezdica 05, user posted image :user posted image       

user posted image
 Svojeglava user posted image :user posted image (O:XXcm, +1kg) 
  
user posted image   
sankica (75´), , 1.user posted image , user posted image :user posted image     
     
13.Maj 2008 
user posted image  Katy82(82´), 1. user posted image , user posted image :user posted image ( o:xx cm, +4kg)   
user posted image  Tally, 2.user posted image , user posted image :user posted image  Emilija,  (O:XXcm, +11kg)

user posted image  KRISSTTINA, 1.user posted image , user posted image :user posted image

14.Maj 2008  
user posted image
Maja22 (74´), 6.user posted image  , user posted image :user posted image , Jesenice
user posted image  Kasso(74´), 3.user posted image , user posted image :user posted image , PO, (O:102cm, +9,5kg) 

15.Maj 2008
user posted image  U_SURDI
user posted image  Katina (68´), 4.user posted image , user posted image :user posted image    
user posted image  Hijenca(79´), 1.user posted image , user posted imageuser posted image  Ana , MB, (O:xx  cm, +7kg) 
user posted image  Sashy (88´),  1.user posted image , user posted image :user posted image Anej
 
16.Maj 2008
user posted image  Suzi85, 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:108cm, +11kg) 

user posted image  mixi,user posted image :user posted image Kaja, KP (O:XX cm, +10kg) 
 
17.Maj 2008
user posted image  m.g.k,1.user posted image , user posted image :user posted image , KR (O:XXcm, xxkg)

18.Maj 2008   
user posted image
 Liza, user posted image :user posted image  

19.Maj 2008
user posted image
 StBarbara (80´), 2. user posted image , user posted image :user posted image ,(O:XX cm, kg)   
user posted image  
80Kaja (80´), 3.user posted image ,user posted image :user posted image (O:XX cm, +12kg)
user posted image  TULIPAN 13 (77´), 1.user posted image  , user posted image :user posted image Brina, LJ, (O: 97cm, +7kg)

20.Maj 2008
user posted image  
mali pingo/Ljubljana/ (81´), user posted image :user posted image Patricija/? , Ljubljana (O:100 cm, +9kg)
user posted image  Goya (77´), 2.user posted image ,(user posted image user posted image ) user posted image :user posted image , Postojna, (O:XXcm, +4kg)
user posted image
 najča (82´), user posted image :user posted image , (O:XX cm, +2kg)
user posted image  Kastanjeta, 3.user posted image , user posted image :user posted image  

21.Maj 2008 
user posted image
 Zalazoya (79`), 1.user posted image , user posted image :user posted image , Ljubljana, (O:97cm, +11kg) 

22.Maj 2008
user posted image  Estrella*(74´), 3.user posted image , user posted image :user posted image , Postojna, (O:104 cm,+10kg ) 

user posted image  ****(73´), 4.user posted image  , user posted imageuser posted image ,  Omar, LJ  
 
23.Maj 2008
user posted image  darmar(78´),2.user posted image , user posted imageuser posted image Zala? , KR (O:XX cm, +10kg) 
user posted image  edinaos 1.user posted image user posted image :user posted image  Anja-Tia, (O:102cm, +11kg)

24.Maj 2008                              
user posted image
 ninula , user posted image :user posted image     

25.Maj 2008                          
user posted image  Suzi 27 , user posted image :user posted image  
user posted image  Majabo ,2.user posted image , user posted image :user posted image , KR

26.Maj 2008
user posted image  Anitka/Prekmurje/ (78´),1.user posted image , user posted image : user posted image Tian, Sven, Maj/Alina, Tara , MS (O:95cm /+25cm/; +9kg )
user posted image  eole (78´)user posted image :user posted image    
user posted image
 sesil (77´), user posted image :user posted image Postojna, (O: XX cm, +9-10kg) 

27. Maj 2008   
user posted image  Žanai, 2.user posted image , user posted image :user posted image                         
user posted image  Valentina 2006, 2.user posted image , user posted imageuser posted image  Matevž            

28.Maj 2008
user posted image  narava (83´), user posted image :user posted image , (O:XXcm, +5kg)   
user posted image  TamaraJ/Cerknica/ (79´)  2user posted image ,
user posted imageuser posted image  Jaka (O:112cm, 10 kg)  
user posted image  
Skye/Maribor/ (76´), 1.user posted image ,user posted image user posted image  : user posted image Tia user posted image Lia , (O:102 cm /+35 cm/;+17 kg)  
user posted image  Tancho(82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image , LJ

29.Maj 2008 
user posted image  Portugalka , user posted image :user posted image

30.Maj 2008
user posted image  Kodrana/Novo Mesto/ (84´), 2.user posted image ,user posted image :user posted image Ožbej/Tara, NM,(O:XXcm, +12kg)
  

user posted image  MARTINA 25 (82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image  Tjaša , Kranj, (O: xxcm, +12kg)
user posted image  Nataša 34 (73´),2.user posted image , user posted image :user posted image  Eva , Trbovlje,(O:94 cm, +5kg) 
 
31. Maj 2008
user posted image  Špelin@ (76´) , 4.user posted image user posted image :user posted image , Ljubljana  ( O: 91cm, +10kg ) 
 
user posted image  Kaja08 (78´), 1.user posted image , user posted image :user posted image , Ljubljana ,(O:XXcm, +5kg) 

xx.Maj 2008 
user posted image  NOVOJUTRO, user posted image :user posted image   
user posted image  Winnie 017, user posted image :user posted image    


SKUPAJ NAS JE 79 SREČK user posted image         


Imamo 13user posted image : user posted image user posted image    
 
 
, Neža81, mettyy ,pikicaa25,  ...Martina... Joob, BOJANC, Naja3 
user posted image  stumfek 
user posted image  aradej
user posted image  murva
user posted image  KAHLO
user posted image  maska 
user posted image Anonimnauser posted image
RAZVESELJUJE NAS: user posted image : 18Xuser posted image ,user posted image : 20Xuser posted image  in user posted image : 41X user posted image

user posted image user posted image    PREGLEDI V APRILU 2008 user posted image user posted image
 
02.04.2008: narava (GP), Taula (GP), Sončnica Sandra (GP)
03.04.2008: Jana81(GP)
04.04.2008: Aurora28 (GP)
07.04.2008: Kasso (GP), Estrella*(UZ), MARTINA25 (GP)
08.04.2008: Katina (GP), Čmrlika (CTG)
09.04.2008: CatJa (GP), Katy82 (GP)
10.04.2008: Suzy85 (GP), kodrana (UZ), Tamara (UZ)
11.04.2007: Tally (GP), **** (GP)
14.04.2008: darmar (GP), buccka (GP)
15.04.2008: Naty (UZ), Špelin@ (GP), Barbaw (GP), Pepita (GP), valentina2006 (UZ)
16.04.2008: hijenca (GP), mozart (GP), Soncnica Sandra *** (GP)
17.04.2008: Anitka (GP) 
18.04.2008: edinaos (GP), sesil (GP)
25.04.2008: 80Kaja (GP)
 
OBRAZCI ZA UREJANJE PORODNIŠKEGA DOPUSTA
 
 
KORISTNE POVEZAVE:
 
CSD MARIBOR
CSD LJ-Šiška


Spisek potrebščin za v porodnišnico: KLIK

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:

  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI       user posted image DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
user posted image PRAVICE NOSEČNIC       user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image NOSEČNOST                 user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image NOSEČNIŠKI KALK.         user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image MAMA.SI                     user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA

  • nosečnost in delo
TUKAJ                         TUKAJ                   TUKAJ



(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 3996
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 14:57:47   
Čmrlika
Jaz imam v MK izpolnjen okenček kg pred zanositvijo in od takrat šteje kile. Mater če bi to vedela, bi se takrat zlagala, da sem jih imela več.

Ja jaz bi se tudi zlagala, ne pa da me vsakič malo popegla, da sem se zredila preveč


ne se zdaj za to prijet,user posted image saj ne vemo kak bi naj blo, to si pri mojem G pač tako razlagajo...user posted image
Jaz imam na primer teža pred nosečnostjo vpisano kolko, potem pa prvi pregled tolko in od takrat naprej mi ona računa rejenje....Tako da po njeno sem se zredila 10 kg, kar mi je ziher bolj všeč kot 13 ,he he
Špelin@- hvala za 13 kg, user posted image , v torek pa mi daš še odpustnico in pšol sem zmagala user posted image



< Sporočilo je popravil Čmrlika -- 2.4.2008 15:00:12 >


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 3997
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 14:59:06   
narava
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

ne, se ni javila s pregleda, ker se ni sla ga mam zaradi sluzbe popoldne (bravo jest - bo na tehtnici vec ) tko da se cakam, da grem, pol se pa itak javim..

 
Se opravičujem, ker sem malce neodno napisala OD PREGLEDA, namesto S PREGLEDA. ponavadi mislim nekaj napisšem pa drugo, potem pa pride kakšen tak stavek ven, kot da ne bi imela niti treh razredov OŠ user posted image user posted image user posted image
 
a mi lahko katera prosim pove kako se da tisti del ko ga citiraš v kvadratek-okvirček.
 
Hvala



ma ne, soncnica sandra, tok brezvezna pa tut nisem, da bi ti tezila za slovnicne napake. sploh nisem kaj takega opazila.
jaz sem samo hotela poudarit, da se javljam nonstop ze cel dan ampak da na pregledu pa se nisem bila . zato sem poudarila s pregleda. le to..
ne me met za neko tam k kr neki tezi, plis user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 3998
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 15:01:57   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: Aurea

Kasso, na pomoč user posted image  - pri telih nedrčkih iz Otta imam problem, ker ne vem, katero cifro naročiti... Za košarico že vem, samo cifra mi ni jasna...
Zanima me, na kakšen način so prilagodljivi zadaj? A imajo 3 zaponke? Še bolje bi bilo, da bi imele tisti prilagodljivi trak, ko samo 1 zaponko šibaš v levo in desno po širini.

Pa še nekaj: a je treba dosti čakati, preden jih dostavijo? In kako je s poštnino (poleg 4 eur, kar ti že otto računa je baje še nekaj na pošti user posted image

Hvala!

Jaz sem naročila obseg 75, ker ga imam v nosečnosti istega kot prej in tudi ko sem dojila...so pa tri sponke zadaj, tako da lahko malo prilagodiš. Glede dobave se ne spomnim, da bi morala kaj veliko čakati kot pri Neckermanu ali Quelle in tudi ti stroški pošiljanja je najbrž še kak evro (okoli 2 Eur) več za provizijo plačila po povzetju.
Se pravi da če naročiš le moderce v vrednosti 22,95 eur te bo prišlo cca 29 eur.
Nameravam pa še kaj drugega naročit, da se stroški malo porazdelijo.




(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 3999
   RE: Majčice '08 - 3.del
2.4.2008 15:03:13   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: Aurea

Kasso, na pomoč  - pri telih nedrčkih iz Otta imam problem, ker ne vem, katero cifro naročiti... Za košarico že vem, samo cifra mi ni jasna...
Zanima me, na kakšen način so prilagodljivi zadaj? A imajo 3 zaponke? Še bolje bi bilo, da bi imele tisti prilagodljivi trak, ko samo 1 zaponko šibaš v levo in desno po širini.

Pa še nekaj: a je treba dosti čakati, preden jih dostavijo? In kako je s poštnino (poleg 4 eur, kar ti že otto računa je baje še nekaj na pošti

Hvala!

Jaz sem naročila obseg 75, ker ga imam v nosečnosti istega kot prej in tudi ko sem dojila...so pa tri sponke zadaj, tako da lahko malo prilagodiš. Glede dobave se ne spomnim, da bi morala kaj veliko čakati kot pri Neckermanu ali Quelle in tudi ti stroški pošiljanja je najbrž še kak evro (okoli 2 Eur) več za provizijo plačila po povzetju.
Se pravi da če naročiš le moderce v vrednosti 22,95 eur te bo prišlo cca 29 eur.
Nameravam pa še kaj drugega naročit, da se stroški malo porazdelijo.

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 4000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  158 159 [160] 161 162   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  158 159 [160] 161 162   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Ko očka drži mamo za roko, je porodna bole...
Izkazalo se je, da je ena metoda lajšanja bolečin še posebej učinkovita in lahko bi rekli zelo luštna...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.