|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  67 68 [69] 70 71   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
1.4.2008 8:10:14   
Bonnie_RR
Dobro jutro! user posted image

ura... Pri nas ni nekih posebnosti zaradi prestavljanja ure,edino včeraj je bilo treba tamalega kar fajn budit, ker se sploh ni hotel zbudit za v vrtec. No, danes je bilo pa že po starem in je on mene budil...user posted image

vreme... Mi je že bolj všeč...user posted image Je pa res, da imam zdej več problemov z oblačenjem, ker sploh ne vem, kako ga naj oblečem, da bo ok...user posted image Potem pa zunaj opazujem druge otroke, kako so oblečeni in se skušam malo še po njih ravnati, ne samo po sebi...

skabi... Zdej pa res že finiširaš, ne?user posted image Jupi, še malo pa "bomo" imeli novega user posted image ! user posted image user posted image Js ti želim, da te ne preseneti v dnevih, ko tvojega ni in da bo potem porod čim lažji...user posted image

snorlax... Boga!user posted image Js bi se na tvojem mestu prav nafilala s hrano, ki zapira. Mogoče bi bilo kej boljše?user posted image

shooo... Vi ste pa tud bogi...user posted image Kar vsi naenkrat na AB!user posted image Upam, da se kmalu pozdravite in da boš šla rodit zdrava!user posted image

igrišče pri Lidlu v Novi vasi... Hodi katera z otroki tja? Midva s tamalim (in z mojo sestro) sva včeraj tja, pa mi ni bilo nič všeč... Je bolj smetišču podobno kot otroškemu igrišču.user posted image Ne vem, če bomo še kaj hodili tja...

V nedeljo smo bili popoldne za Savinjo in je bilo toliko ljudi, pa otrok na igrišču, da sem kar gledala...user posted image Sem se že odvadila takšne gužve...user posted image
Je bil pa mali ful "spreten", ko smo se odpravljali z igrišča in mu je uspelo najdit edini velik kamen na potki in posledično poskusit, kakšnega okusa je šuder na tleh...user posted image Si je fajn poravsal brado, pa predel pod nosom in še malo spodnjo ustnico. Meni zgleda grozno, vzgojiteljica v vrtcu me je pa potolažila, da tole ni še nič.user posted image No, glede na to, da je mali imel do zdaj same ene 2 buški, pa 1x se je ob padcu udaril na ustnico, nisem ravno navajena nekih "poškodb"... Upam, da zdaj ne bo nadoknadil za nazaj...user posted image Se mu nekam sumljivo skoz nekam mudi...user posted image

HuAnita... Upam, da boste tudi vi kmalu boljše...user posted image Pa da dobiš službo za nedoločen čas...user posted image

porod doma... Hmmm, ne hvala! Raje ne bi...user posted image Če bi lahko izbirala, bi si kar še 1x isto izbrala. CR, bila sem brez kakšnih popadkov, okrevanje po CR je bilo pa hitro in brez komplikacij...user posted image

srečanje... 18.4.? Za takrat sicer nimamo še nobenih planov, se morem pa še z dragim malo pogovorit, če ima slučajno on kaj, drugače mi pa načeloma paše...user posted image

No, zdej bo pa dost, ker sem že fullllll naklamfala...user posted image Jah, če pa drugače bolj sproti nimam časa komentirat...user posted image user posted image

Lp





< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 1.4.2008 8:22:43 >


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1701
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
1.4.2008 9:25:14   
HuAnita
Jutro. ali dopoldne???? Kaj je že....
Že navsezgodaj auf, zločko s svojimi pesmicami 6.30!!!!user posted image
Drugače pa je bila sinoči tašča pri nas in nas je res presenetila, kdo bi ji prisodil. Okoli hiše ima ful ful zemlje, gradbene, je pa res hrib za znoret, ampak se bi dalo splanirati. In to bo dala pisati na sineka, torej bo naše!!!!!!! In bomo verjetno po hitrem postopku prodali - kdo bi hotel bibi sosed tašči nekje bogu za hrbtom? (Rogaška)user posted image user posted image user posted image  ---- tako da bomo lahko našo hiško, ki se že dela, spedenali in dokončali, kot se spodobi. Ful smo veseli, jaz pa zraven še presenečena...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 1702
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
1.4.2008 9:40:44   
Jančika_
Jutro, babe, kaj je zdaj to, driska na vseh koncih??? Pa viroze in vnetja??? Vsem držim pesti, da se čimprej pozdraviteuser posted image .

Bonnie, mi hodimo samo na Kajuha ali za Savinjo, ker se tiče igrišč. Včeraj smo bili na Kajuhu (srečali HuAnito). Za Savinjo dlje ostane sonce, pa v sezoni postavijo WC, tako da mi je tam ljubše. Igrala so pa na Kajuhu boljša. Je pa tudi veliko več prostora, pol ti pa mulc uide, pa moraš špeh dvignit in ga it iskat na drug konec, ajajajuser posted image , za Savinjo imaš pa s klopce kontrolo nad celim igriščemuser posted image .

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 1703
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
1.4.2008 10:04:36   
skuštrana
Pa kaj imate vsi driskeuser posted image Kanalizacija v celju ne bo zdržala toliki pritiskuser posted image

Skabi, če bo Darja uspela dobit rolke jo vzami še zame pa jo pridem k tebi iskat. Bo šlo?

Shoo,pozdravi se..to je bila meni največja frka, it prehlajena rodituser posted image user posted image sem bila takrat sama sebi ko en kreten ko sem vse spraševala če so prehlajeni preden se s kom dobimuser posted image user posted image no, hb, nisem šla prehlajena rodit, pa tudi tebi tega ne bi privoščila.

Igrišča v Celju - meni je tudi najbolšje za Savinjouser posted image user posted image Pa tam pri Merkatorju, tudi ni slabo...Pa Kajuh itak..Joj, ko bi imeli vsaj takšnega kot je za Savinjo..user posted image user posted image

Naš mali pa še spi, je imela ponoči zabavo, ker sem se jaz zvečer najedla pomfrija in ribjih palčk.Eh, nekaj pa moram jest..kdo bo še kuhal, ko je zunaj tako lepouser posted image




_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1704
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
1.4.2008 10:25:52   
snorlax
Bonnie_RR, kaj pa naj jem takega, da zapira, pa da je po Montiju?user posted image

Jančika,
help. Jem črno čokolado, p.z. kruh in pijem grenek čaj. Druge ideje nimam. Razmišljam o rižu. Neoluščenem seveda. user posted image Pa suhe borovnice bi tudi lahko, po moje.

Samo, da se še tamali ne naleze česa. user posted image

Včeraj sem pa ugotavljala prednosti svoje lastne hiše pred blokom. Tamalček je užival zunaj na pesku, jaz pa sedela na gugalnici in uživala v spokojnem miru. user posted image Punce, če katera slučajno zasledi tisto plastično hiško v kaki akciji, mi prosim sporočite. Ali pa, če katera ve, če kdo prodaja rabljeno, ker je več ne rabi. Naš tamalček bo umrl od želje, tako rad bi jo imel. Seveda sanja o tisti, ki je na reklami od Pikapolonice, a je cena okoli 300 EUR. Mislim, saj so nori?! Je pa res fensi hiška s teraso in stolčki in koriti za rože in oh in spljoh.... Vsak dan poslušam teženje, tamali pravi, da je to hiša s stojnico (kot jo ima punčka Danica pri Nodiju). Samo 300 EUR ne dam, pa če mi bi denar gledal pri ušesih ven.

Mejte se!




_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1705
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
1.4.2008 10:44:16   
HuAnita
snorlax, tak tehnični tip, kot je tvoj možek, tako hiško sestavi brez problema, lahko jo naredite sami. Ko je Capinka meni lani težila zanjo, smo jo naredili iz ogromne kartonske škatle, smo jo ovili s krep papirjem, ampak smo jo imeli zunaj, še nimamo svojega vrtauser posted image .   Pa sta 14 dni tako skakala v njej, da je končno popustila in sva jo nesla v smeti. Pa je nista pogrešalauser posted image , tako da za tisti čas, ko bo aktualna, je še 100 eur, po kolikor sem jih gledala, mislim da pri Chiccotu, res tu mač, pa če ga serješ ali ne - ke$ mislimuser posted image

Za zapret - ogljeve tablete, ne oziraj se na montija, če ti gre za zdravje in da še mali ne faše. Ali pa linex, se mi zdi, proti zaprtju. Nekaterim pomaga že banana. Kaj pa PZ prerečenec?

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1706
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
1.4.2008 10:45:11   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

snorlax, tak tehnični tip, kot je tvoj možek, tako hiško sestavi brez problema, lahko jo naredite sami. Ko je Capinka meni lani težila zanjo, smo jo naredili iz ogromne kartonske škatle, smo jo ovili s krep papirjem, ampak smo jo imeli zunaj, še nimamo svojega vrtauser posted image .  

mislila sem- imeli smo jo notri!

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 1707
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
1.4.2008 10:53:17   
Skabi
jaz sem še kar 2 v 1 in vsa praskajoča. Danes zvečer (okrog 19. ure!) imam gineka, pa bom šla tja kar z listkom, katere preiskave mi naj naredi, ker to pa ni več hec. Se že fajn bojim za svoje jetre.  Pa en ctg imam obljubljen.
Če bom sploh do takrat zdržala, ker me fajn zvija, pa ne vem, ali zaradi driske al so že preppopadki.  
 
Bonnie, kar navadi se na rane in kraste.  Pri nas čudežno pomaga, če mal popiham, poljubčkam in namažem s kremico. Ko smo imeli veliko takih poškodb, sem povsod vlačila zraven Bodyfresh in Tea tree od justa. Taprva res takoj pomaga pri buškah, tadruga pa celi rane.
Igrišče mi je pa najljubše naše domače, čeprav nima fensi igral, ima pa veliko dreves za plezat in hribov za kotalit, pa tud pred cerkvijo in v Vojniku je prav fajn.

Skuštrana, bom vzela tvojo rolko. Lahko jo prideš k meni iskat ali pa jo v nedeljo vzame tvoja mama (saj menda pride skupaj z ostalimi tetami - upam, da bom tisti dan v bolnici - saj razumeš, ne user posted image )

Huanita, vidiš, kako se vse pošlihta. Zdaj boš lahko kredit odplačala, še preden ga boš porabila. Kje se pa zida hiška? Se vid s ceste?

Snorči, naša dva imata doma narejeno hiško. Stane 0 €, pa še bolj močna se mi zdi kot une plastične. Moj je domov privlekel dva velika zaboja za lubenice, jih povezal, dodal streho iz palet in to je to. Hiška je tako močna, da so tud štirje naenkrat an strehi sedeli, pa se ni nič zgodilo. Lahko narediš tudi stojnico spredaj. Če te zanima (tvoj bi ziher znal skup spravit), povej, pa bo moj pripeljal kake primerne zaboje.
A si doma?  Men se zdi, da polnozrnat kruh in neoluščen riž prebavo pospešita, ne zaustavita. Kaj pa banane? So dovoljene?  Ha, jaz ti pamet solim, ko že cel teden čepim na sekretu...

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 1708
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
1.4.2008 10:56:09   
Skabi
No, Huanita me je prehitela.  Mi smo tud hiške iz kartona za notri imeli in ej res, da zdrži tako dolgo, dokler traja otroško zanimanje. če rabiš velik velikih kartonov, imamo na zalogi in damo.

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 1709
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
1.4.2008 11:09:01   
snorlax
Hvala za predloge.

Iz kartona ne pride v poštev, ker bo stala zunaj. user posted image

Iz zabojev za lubenice bi pa šlo, samo najbolj važno je, da ima vrata in okno za odpret in zapret. Saj že moj razmišlja, da bi jo sam skupaj spacal iz desk, samo glede na to, da je gugalnico začel delat, ko je bil tavečji star 2 leti in jo končal, ko bo tamali star skoraj 4 leta (se pravi 14 let!!!), bodo hiško verjetno lahko uporabljali šele moji vnuki ali pravnuki.

Zanimanje pa tako vem, da bo upadlo po parih dneh. user posted image Grem še na bolho gledat, če je kaj.

Nažrla sem se čokolade in kruha. Zaenkrat kaže, da gre na bolje. Upam, da grem jutri v službo.




_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 1710
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
1.4.2008 11:34:03   
žanek
Ojoj, kaj je zdej to, vsi nekaj bolani. Držim pesti, da se vsi pozdravite čimprej user posted image .

Končno lepi dnevi. Pride katera danes za Savinjo, mi 3je bomo tam nekje od 15 do 18 (če bo vreme zdržalo user posted image )?



(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1711
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
1.4.2008 12:48:42   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: žanek

Ojoj, kaj je zdej to, vsi nekaj bolani. Držim pesti, da se vsi pozdravite čimprej user posted image .

Končno lepi dnevi. Pride katera danes za Savinjo, mi 3je bomo tam nekje od 15 do 18 (če bo vreme zdržalo user posted image )?


Žanek, se zna zgoditi, da bom prišla s tamalim tja, na otroško igrišče. Je čisto nor na gugalnico, včerja je uro in pol sam sedel in se držžal, mene pa so že od poganjanja bolele rokeuser posted image , pa ful ful opazuje druge otroke, predvsem kake nagajive fantke, kar vidno požira učno snov, da se bo znal ravsati....

Skabi, sem se spet mimo F. peljala, pa skoraj vrat izpahnila, ampak se mi zdi, da vem, katera hiša je vaša! A se z glavne ceste tudi vidi tisti strmi hrip, ki si ga opisovala? Če da, sem gledala ta pravo, če ne, pa ne....



(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 1712
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
1.4.2008 14:18:11   
snorlax
.


< Sporočilo je popravil snorlax -- 1.4.2008 14:21:09 >


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 1713
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
1.4.2008 14:25:13   
Jančika_
Žanek, vse naj naj!

Snorči - Linex, suhe borovnice in čaj iz njih.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1714
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
1.4.2008 16:13:22   
Naty*Taja
IZVIRNO SPOROČILO: Skabi

O kuhinjski mizi sem pa brala v knjigi La cucina, da so na Siciliji včasih na enem delu mize imeli mrliča (nekaj dni do pogreba), še živi ostali so se pa bolj skup stisnili na drugi strani mize in tam normalno jedli!



Kaj naj rečem - za bruhat, da ne bo treba sam srat...user posted image

Evo, jaz se pa danes potegnila moje dijake in to dvakrat. Sem jim rekla, da pri kontrolni ni blo nobene negativne...user posted image Sej vem, je bolj črni humor, kot pa taprav, a ne Skabi? Zgolj za info. je bilo celih 7 pozitivnih od 21! Pa enmu, ki je kr dobro znal pri spraševanju sem rekla, da dobi nms...user posted image Mater me je pogledu. No mi je pa po 10 letih uspelo spet koga naplahtat....


Viruse smo pa tudi mi pokasirali. Jaz sem na dobri poti proti gripoznemu obolenju, tamala ima vnet oke, in oba mala kašljata, ata pa neki z grlom v zvezi matra... Ja, je spet tako glupo vreme, da se ful virusi in podobne zadeve okol pasejo.. Upam, da ne bo prehudo...

Meggi - v čem je fora? A jaz naj organiziram, al kako si to misla? Zaradi mene tudi lahko, imamo veliko fajn placa okrog hiše...Dej obrazloži no. A si se mogoče v niku zmotla.

Snorči - a si zdržala?
Mene pa tak vse boli....gripa očitno...user posted image




_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 1715
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
1.4.2008 16:42:17   
Naty*Taja
Evo Snorči - a si dobila današnji katalog od Tuša - imajo isto, kot jo imamo mi za 117€ . Tak da brž pot pod noge in išči. Se pa ne splača več dat, ker... našimdvema že po enem letu ni ne vem kaj interesantna... Lahko pa pridete večkrat k nam na igranje v hiški.... Pa jabolk  bo zmanjkal, glede na to, kako dolgo hodiš po njih!!!user posted image
Aja Žanek, a imaš rojstni dan? TOrej VSEEEEE NAJJJJJ NAJJJJJJ!!!! user posted image user posted image


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1716
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
1.4.2008 18:01:01   
snorlax
Tista od Tuša je takšna, kot jo imate vi? Meni se zdi ta v katalogu manjša od vaše. Pa še 100 EUR mi je veliko za kup plastike. Danes sem imela cajt, ko sem doma in sem malo brskala po netu, pa našla tole:
link
če bo znal naš ati približno kaj takega skupaj zbit.

Ja, vem, jabolk mi kronično primanjkuje in si jih sproti kupim v trgovini. Pa še ena sodelavka mi je rekla, naj še njej pripeljem, tako da prišparajte ene dve, tri gajbice. Kako naj hodim okoli, če je nonstop en drek pri naši hiši (no, sedaj dobesedno). Malo se mi je že rit zaštofala (menda od dveh čokolad - Jančika, ne beri tega), samo me še napenja, tako da še nisem za med ljudi. Počakaj par dni, če sem slučajno še kaj kužna, da vas ne okužim s kakimi driskajočimi virusi.

Samo si jih pa svinjsko potegnila za 1. april. user posted image Moj je pa res dobil 1. cvek pri matematiki danes, pa ni prvoaprilska šala. user posted image user posted image user posted image In to so bili samo 4 cveki v celem razredu, pa glih naš gumpec je moral bit zraven. Majke mu!user posted image user posted image user posted image
Tako, da se priporočam še za kaj drugega kot samo za jabke, če boš imela čas.

Kaj zdaj, ima Žanek r.d. ali ne? Jaz sem ji tudi voščila, potem pa sem gruntala, da ima menda 20. aprila. Matr, ne morem si zapomnit nobenga datuma več.

Samo tvojega vem, Skabi, ker si se tudi rodila z matematično natančnostjo.user posted image



< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 2.4.2008 9:12:17 >


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1717
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
1.4.2008 18:03:46   
snorlax
Na, pa sem spet razpotegnila post v širino.user posted image

A me lahko ena nauči, ki to obvlada, kako prilepiš sliko namesto linka?


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1718
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
1.4.2008 19:22:29   
žanek
Ste me že postarale user posted image user posted image , ne ne, žanek ne praznuje. Najprej bo praznovala skabi 4.4., pikecpokec 13.4., jaz 20.4., smrček 25.4., Naja 27.4. Je pa lahko prvoaprilska šala user posted image .

HuAnita si bila za Savinjo user posted image te nisem nikjer videla.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1719
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
1.4.2008 21:27:32   
Janeja
Žanek, sem ti že hotla čestitat. user posted image
A je bil tole 1.april ali nevednost? user posted image

A vas je danes kdo nateuser posted image , ker je ravno 1.april
Mene je moj sin in to tako konkretno, da še zdaj ne morem verjet, kako mu je ratal tako resen ostat zraven. Ob 14j je imel zobozdravnika, peljal ga je P, ker sem bila jaz v službi. Ko sem prišla domov, pa pride Jan do mene k vhodnim vratom in mi z zaprtimi usti pove, da mu je zobar spulil dva mlečna zobka. Sem se skoraj sesedla. user posted image Ko sem končno začela dihat, sem šla do njega, da vidim to grozo...  No, tukaj se je pa začel smejat, pa Lea in ati zraven. Sem komaj dojela, kaj me je doletelo. In takoj nato mi cel ponosen razlaga, da je dobil svojo prvo plombico - ja seveda, spet 1. april. Me je revež komaj prepričal, da sem mu pogledala v usta in videla, da jo IMA ČIST ZARES. user posted image Potem mi je pa še povedal, da je zraven jokal, ker mu je vrtal po zobku: bogi Jan, kako se mi je zasmilil. On pa spet v smeh: ha,ha, pa sem te spet nahecal. user posted image

Še dober, da gre dan proti koncu, ker nobenmu nič več ne verjamem. user posted image


(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 1720
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
1.4.2008 21:47:05   
adrijana.sara
Dober čer!

Vidim, da vsi nekaj driskate, kuhate, bruhate..tak, da vsem VELIKO ZDRAVJA! Pa resno mislim, to ni za 1. april.

Tudi mene so klicali iz vrtca, da je Sara bruhala zaradi kašlja in naj jo pridemo iskat. In jaz prvi dan v službi, norim, da zrihtam, da gredo po njo, njej pa doma nič, tud kašljala niuser posted image . Šla za 3h spat, popoldan se je veselo igrala zunaj, edino zvečer po parni kopeli je imala nekaj za skašljat, drugače je pa ok. Tak, da res ne vem kaj naj si mislim. Verjetno so si mislila, naj jo imam doma, če sem že doma, ker nisem povedala, da sem nazaj v službi. Pa nič ni bila preoblečena, tako da neki velik ni mogla bruhat. Bom ostala brez komentarjev...

Naty sem vidla, da so skoraj vsi v skupini prehlajeni, tak da bi bilo čudno, če našim ne bi bilo nič. Pa na splošno je full bolezni okoli in okoli, tako da nimam pojma kako bom to speljala, kdo bo tokrat Saro dobil na grbo, če res zakuha. Jaz vem, da ne bom mogla na bolniško, razen če bo res res hudo.

Pa to s srednješolci je bila pa res krutauser posted image , pa saj so verjetno vedeli, da bodo morali ponavljati - vsaj pri nas je bilo tako. Si si jih pa pošteno privoščila!!!

Hiška - tud mene mika, sam to je tak preveč drago, da potem tam sameva. Vprašanje kako dolgo bi bila zanimiva. Imamo namen narediti kakšno leseno igralo, tobogan, podes, hiško... sam do realizacije še pa ni prišlo, pa vprašanje kdaj bo.

Kje pa je Darja? Upam, da je uspešno preživela to nakupovanje in samo pot. Mogoče bo pa njena bebica rojena na 1. april. Sam ne vem, če ji bo katera verjelauser posted image .

Mirno noč in pozdravite se! Jaz pa še malo sem in tja, pa spat.

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 1721
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
1.4.2008 21:53:37   
HuAnita
Drugače pa je bila sinoči tašča pri nas in nas je res presenetila, kdo bi ji prisodil. Okoli hiše ima ful ful zemlje, gradbene, je pa res hrib za znoret, ampak se bi dalo splanirati. In to bo dala pisati na sineka, torej bo naše!!!!!!! In bomo verjetno po hitrem postopku prodali - kdo bi hotel bibi sosed tašči nekje bogu za hrbtom? (Rogaška) ---- tako da bomo lahko našo hiško, ki se že dela, spedenali in dokončali, kot se spodobi. Ful smo veseli, jaz pa zraven še presenečena...

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita


Prvoaprilska! user posted image user posted image user posted image  Eno sem pa le nategnila, pa še tista je čisto na koncu nosečauser posted image  - Skabiuser posted image user posted image user posted image


žanek - čestitke! Sva bila z malim tam, ja, s kolesom, kako uro sva bila na otr. igrišču, pa je bila le kaka tretjina otrok kot prejšnje dni. A si ti bila z obema otrokoma? user posted image user posted image user posted image   Ker sme še prav vsako mamico pozijala, kolikor se je dalo.....

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 1722
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
1.4.2008 21:55:50   
HuAnita
Skabi, je torej tista hiška tvoja?????

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 1723
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
1.4.2008 22:01:18   
žanek
HuAnita, mi smo bili vsi 3je, tam od 14.30 pa vse do 17.30 in to skoz v ograjenem otroškem igrišču, ker je blo malemu fullllll fajn, mala je pa itak skoz spala. V tem času te ni bilo, ali pač user posted image
Čestitke za kaj že user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 1724
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
1.4.2008 22:19:53   
Naty*Taja
Ej, majke mi (bi rekli oni tam dol user posted image ) tele v našem vrtcu bi po moje rade mal več prostosti - Adrijana za Marušo so tudi naročile, da naj bo jutri doma (res hecno, ker pa ravno jutri ni ne tašče, ne tasta, moj je v velenju na poslovnem sestanku, jaz pa imam z Marcelom zobarja!!!) user posted image , ker ima baje vneto oko .-  njej pa cel popoldan v bistvu nič ne manjka?!! Sem si sosedo zrihtala, da jo pocarta tiste par ur, potem pa pač ne bo šel Marcel k dohtarju, če pa nikakor ne morem zrihtat... user posted image . Zato, plačujemo vrtec....jeb...pip!
Ja, Darja, a si rodila v Avstriji? Z vsemi onimi rolkami se lahko domov pripeljeta, tudi če sta v dvoje? user posted image user posted image Hecam se, upam, da si še 2 v 1 in vse ok!
No en lep večer in lahko nočko. Grem zdej.




_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu adrijana.sara)
Neposredna povezava do sporočila: 1725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  67 68 [69] 70 71   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  67 68 [69] 70 71   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
Kam z otroki za noč čarovnic 2024?
Letos bodo noč čarovnic po Sloveniji zaznamovali številni dogodki za otroke, od zabavnih delavnic do strašljivih dogodiv...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.