|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  125 126 [127] 128 129   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 10:21:02   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: murva

Drage majčice,
 
sem se vmešala na vašo temo, ker sem na začetku bla z vami, pol pa žal nič več. Upam, da mi ne boste zamerile tega "vskakovanja".
Ker se bliža april in boste počasi prispele na končno postajo, vam vsem skupaj želim zdrav preostanek nosečnosti in srečen zaključek pričakovanja user posted image .
Vas občasno še berem, pa so vaše debate zelo živahne, zelo mi je žal, da so včasih tudi žalostne user posted image .
 user posted image user posted image user posted image  za Najo3 ... in upoštevajte njen nasvet! Gibi morajo bit redni! Kaj točno ginekologi mislijo z umirjanjem, pa mi ni jasno...ker pri mojem drugem sinčku sem pri 38-ih tednih čutila, da se ne premika tako kot bi se moral, pa me je dal ginekolog na CTG, ki je pokazal, da je njegov utrip OK, čez 3 dni pa mi je odtekla voda, ki je bila zelena - skratka, mali se je že pokakal, user posted image  pa se pokakajo kadar se jim ne godi več dobro v mamičinem trebuhu. Pa da ne bom zdaj katere prestrašila, povedat hočem le to, da same poznate kako se vaši otročki obnašajo in da je potrebno bit pozoren če nenadoma začnejo mirovat.
 
Lepe pozdrave vsem skupaj od ex-majčice in sedaj že novemberčice user posted image .
Vsaka nosečnost je zgodba zase in vsaka taka zgodba je sestavljena iz mozaika čustev in občutkov.


murva, ti se kar še vmešaj, me nimamo nič proti user posted image
 
Sem izredno vesela zate user posted image  Zdaj pa uživaj v nosečnosti do konca in potem veselo crkljaj zdravo štručko user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu murva)
Neposredna povezava do sporočila: 3151
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 10:26:47   
narava
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: narava
boste ve vecinoma vzele denar?


Jaz sem vzela paket samo prvič - takrat mi je pač prav prišlo vse, kar je bilo v njem. Zdaj imam vse rekvizite in oblačila še od prvih dveh, zato bom pobasala keš user posted image


no, sej nekaj takega sem tudi jaz razmisljala..

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3152
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 10:32:37   
murva
Narava in špelin@, hvala, hvala in še enkrat hvala.
Narava, ma jest sem zdej tolk noseča kolkor tebi do konca manjka user posted image , tako da razen da user posted image  utriplje, še nč ne mormo vedet. Vas pa sigurno vzamem za botrce karkoli že bo - al Pobec al Pikica user posted image . Vaše Pobce in Pikice pa itak varuje ena botrca iz ozadja user posted image user posted image user posted image . Še enkrat, DRŽIM PESTI ZA VSE VAS user posted image .

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 3153
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 10:44:17   
barbaw
jana user posted image user posted image user posted image  za cuker v normali.

Sončnica Sandra user posted image user posted image user posted image  za papirologijo.

Jaz pa naj bi bila od danes do porodniške na dopustu. user posted image user posted image  Včeraj pa, če mi je šefica naredila tako kot treba, sem bila v službi. user posted image  Sem imela viška ur od lani. Upam, da mi je vse zdaj napisala, ker če bo kaj propadlo zaradi nje bom v luft skakala.

Meni pa pika danes ekstra dol pritiska. Špelin@ ne smeš mi še dat odpustnice. user posted image  Še dobro, da sem bolana in da imam še en izgovor za kavč čuvat. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 3154
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 10:49:06   
barbaw
Estrella user posted image user posted image user posted image  za 32t in Katina user posted image user posted image user posted image   user posted image  ne vem točno koliko. 31t
 
Mi pa imamo 34t. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 3155
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 10:53:18   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28


Še nekaj me zanima - koliko od vas ima posteljico spredaj, ker pravijo, da so gibi otroka drugačni, če ga nosiš spredaj ali zadaj. Večino user posted image pojamra, da jih user posted image brca v rebra ali mehur ali druge notranje organe, ampak mene pa ne, ker jaz ima posteljico spredaj desno in je moj korenjak obrnjen navzven in brce čutim samo v trebuh. A je to čudno? Čutim bulice, ki nastajajo po trebuhu, ampak notranji organi me pa ne bolijo.


Nič ni čudno, če otroka čutiš!!!! Tudi mene ne brca v organe, ker me ne boli, ampak v trebušno steno!

Čmrlika, a si probala kako metodo, da otročka zbudiš? Nekaj predlogov sem napisala, ki jih predlaga Pušenjak. Če ne pa zrukaj trebuh in počakaj, če bo kakšna reakcija.
Vsaka nosečnica čuti po svoje brce, jaz najintenzivneje, če sedim sklonjena naprej oz. za računalnikom (ne zleknjena) ali ko se uležem na levi bok.

špelina, zdaj ne jecljam več user posted image



(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 3156
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 10:53:35   
Estrella*
BARBAW: za 34Tuser posted image ,
Katina 33t!user posted image
 
Špelin@: torej je vse zrihtano?!user posted image  Sedaj manjkamo samo še me.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 3157
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 10:58:19   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: kasso
špelina, zdaj ne jecljam več user posted image


user posted image user posted image  Super - sem se že ustrašila, da je tvoj računalnik "pridelal" govorno napako user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
Špelin@: torej je vse zrihtano?!user posted image  Sedaj manjkamo samo še me.


Točno tako user posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 3158
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 11:07:35   
darmar
oj, pupe, jaz pa našouser posted image user posted image  nosim zadaj, ampak ko se zvečer vležem v posteljo, me malo premetava, ko pa zaspim, me ne zbudi nič več, spim do jutr. Nočem se hvalit, saj niti ne vem če je to OK. Mogoče ona sicer brca, samo jaz tako trdno spim, ali pa spi celo ona celo noč??? Čez dan pa se sicer upira z nogicami in rokicami v vse smeri, ampak je kar bolje kot prejšnje tedne.

Sončnica ali ti ne prideš v soboto?

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3159
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 11:15:25   
Čmrlika
Čmrlika na koliko časa imaš zdaj GP?


Jutri imam pregled, zdaj po treh tednih, potem pa poročam dalje?
Jaz bi naj tud mela posteljico spredaj...user posted image  pa v rebra nič kaj ne dobivam, mehur pa..user posted image  ja, ta pa trpi, zadnje dneve sploh...

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 3160
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 11:19:14   
Soncnica Sandra ***
Darmar: na žalost me v soboto ne bo na sestanek majčic user posted image . Prvo kot prvo sem še vedno brez avta. Če bo vse po sreči dobijo nove dele za avto v petek, tako, da ga bom šele v ponedeljek peljala na servis in potem spet bog si ga vedi kolko časa bo trajalo, da bo popravljen. Joj se mi že kar mal meša, ker sem brez avta. Sej če ga rabim, mi ga lubi posodi, sam še vseeno se boljše človek počuti v svojem avtu, ki ga je bolj navajen.
No pa še drugi razlog: moj dragi ima delovno soboto in rabi avto, tako da nimam prevoza.
Pa še eni obiski so se mi napovedali, taki ki jih ne bi bilo treba user posted image user posted image user posted image .
 
Že prvo srečanje ki je bilo, nisem mogla iti, ker sem imela ful skrajšan MV, pa sem mogla ležat in se nisem smela naokoli vozit, zdej pa spet tole. Joj sploh ne vem, če mi bo kdaj uspelo spoznat vas majske čvekice?! Pa tako bi vas rada!!!
 
Pa ti greš?

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu darmar)
Neposredna povezava do sporočila: 3161
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 11:20:51   
Soncnica Sandra ***
Darmar: sem šele zdele vidla da si na seznamu za soboto user posted image user posted image user posted image  Boš malce poročala kako je bilo, velja?


_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 3162
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 11:24:23   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Mislim, da ste me skoraj prepričale za soboto,  tako da če bo jutri na pregledu  vse OK obljubim, da pridem. Bom probala še Naty prepričatuser posted image .

Kasso, TamaraJ: za prevoz še velja?

Seveda, potem nas je šest s Naty.... Tamara, bo ok, da greve obe z avtom?
Jaz, Sesil, Edinaos, Tamara, **** in Naty je še vprašljiva!


(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 3163
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 11:27:28   
Estrella*
DAJMO KASSO MALO ZAROPOTAJ IN  ZBOBNAJ NA KUP NOTRANJKE!!!user posted image user posted image user posted image
GORENJKE, SAMO 3????user posted image  ŠE KAKŠNA JUNAKINJA NAJ SE PRIDRUŽI, DA NE BOM ŠLA SAMA V AVTU!!!

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 3164
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 11:30:47   
Anonimen
Punce, čeprav sem praktično od 6h pokonci (čeprav spala nisem skoraj nič), male miške še nisem čutila, in to je vse zaradi živcevuser posted image user posted image user posted image in strahauser posted image user posted image user posted image .

Kako zbudite svoje malčke v bušiju? Ker me je že pošteno strahuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
 
Sem probala že z božanjem, hojo, počepi, hrano,pijačo, AS = pa nisem zihr, močnejšim čohanjem po bušiju pa ničččččččččččč.

Take stvari mene toliko preplašijo, da sem potem z živci čisto na koncu

(odgovor članu kasso)
  Neposredna povezava do sporočila: 3165
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 11:32:49   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: murva

  Še enkrat, DRŽIM PESTI ZA VSE VAS user posted image .

mi tudi zate user posted image

jana, user posted image user posted image za cuker test.
Ali si omenila G, da ne čutiš več tako intenzivno brcik. Ni nič kontorlirala?

katini za dopolnjenih 33t   estrella za 32t in barbaw za 34 t

(odgovor članu murva)
Neposredna povezava do sporočila: 3166
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 11:35:04   
hijenca
Pozdravljene so user posted image !

Prišla sem od G, kjer sem dobila danes same papirje, napotnico za porod, za štetje gibov, zadnji krvni izvid,... Bolniško mi je podaljšala do nastopa porodniške, tako da, adijo vrtec za eno leto.

Dobila sem neko vaginalno kremico (Dalacin), ker se mi je pojavil nek čuden rumenkasto - rjav izcedek. A pozna katera to?

Danes sem točno v 33 tednu.

Naslednji pregled imam 16.4, pa bila sem zelo pridna in sem se zredila samo 0,5 kg. Pa čeprav sem ogromno jedla zdaj med prazniki, pa saj drugače tudi jem skoz, skoz nekaj meljem.  

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 3167
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 11:35:09   
Estrella*
Kako zbudite svoje malčke v bušiju? Ker me je že pošteno strah .


EDINA: jaz ko se zbudim, mine samo kakšna minutka, da se še naša user posted image . Čez dan tud kar pridno rovari, sem pa pogruntala, da  močnejšim zaporednim pritiskom na mesto, kjer ponavadi čutim brce vedno poskočiuser posted image
 
Špelina: kaj se dogaja z natašo, se kaj slišiš z njo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3168
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 11:38:43   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos
Kako zbudite svoje malčke v bušiju? Ker me je že pošteno strahuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .


Ulezi se plosko na hrbet in pokrči noge. Tako leži ene 5 minut, vmes pa občasno zadrži dih. Pri meni vedno pomaga, ker malemu ne ustreza, da ga "sploščim". Moraš se pa popolnoma sprostiti in nič napenjati trebušne mišice, drugače lahko morebitne gibe gladko prezreš oz. jih ne občutiš. Če to ne pomaga, malce bolj grobo pobezaj s prstom tam, kjer čutiš, da se nahaja otročkov telešček user posted image  Moj mali se ob takem "nadlegovanju" vedno zbudi user posted image
 
Če pa se ti zdi, da gibov resnično ne čutiš, pojdi na ctg! A imaš doma mogoče AS? Mogoče ti ga lahko kakšna Notranjka posodi in najdeš utripe user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3169
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 11:40:44   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos


Kako zbudite svoje malčke v bušiju? Ker me je že pošteno strahuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .


jaz se vsedem in naslonim nazaj, primem trebuh z obema rokama in ga zruham gor dol levo desno, potem se uležem z rokami pritisnem v trebuh in poskušam najti kako nogico in požgečkati. Če je budna bo ziher odreagirala na žgečkanje ;)
Ampak, ker je npr. prej bila celo uro budna in brcala kot nora, trenutno spi kot top in je nič ne zbudi.

Mogoče se ti metoda zdi kruta, mapak vedi, da je otrok v trebuhu kljub tem mojim metodam varen.

ups, kako sem smotana, zdaj se je pa le zbudila...bogi otrok, da je ne pustim počivat!


< Sporočilo je popravil kasso -- 27.3.2008 11:41:25 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3170
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 11:40:50   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
Špelina: kaj se dogaja z natašo, se kaj slišiš z njo?


Žal ne vem user posted image  Verjetno ima precejšnjo "gužvo".

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3171
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 11:42:20   
TamaraJ
Matr ste pridne s pisanjem. jaz sem skočila s prijateljico na kavico (dopoldansko sredi tedna.. jeeeee).

edinaos: **** bo presrečna, če se udeležiš srečanja. Seveda isto velja za Naty.

Kar se prevoza tiče: seveda jaz tudi peljem, da se ne bomo še v prtljažniku gužvaleuser posted image . Z mano je lahko edinaos (saj moram itak v Logatec, ker bo Timko pri moji mamici ta čas) in spotoma poberem še **** na Vrhniki. Če gre pa še Naty (česar bi bile seveda vse vesele)... potem pa se še zmenimo.  Seveda nimam popolnoma nič proti zasedbi Vransko... samo če ste vse sedele dovolj udobno. V glavnem:

- Z MANO:???
- S KASSO: sesil




_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 3172
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 11:42:48   
narava
sicer se moj Poba zbudi kako minutko takoj za mano (ne glede na uro), vendar ga najbolj "razkurim", ce se nagnem cez trebuh na pisarnisko mizo (me zacne brcat, da naj se lepo pravilno usedemuser posted image ) ali pa ce se ulezem na bok.
plosko na hrbtu pa se mi zvrti v trenutku..

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3173
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 11:44:35   
TamaraJ
Aja, pa pregled imam danes ob 14:00... Upam, da bo vse OK in da dobim papirje za urejat vse naprej.

edinaos: Bom v Logatcu... vendar samo na pregledu, ker potem dirkam nazaj v Cerknico po Timija. Zdaj so pregledi HB zelo na uro naštimani in se kar dobro držijo.. skorajda ne čakaš več kot 10 min.  Sicer bom pa jutri v Logatcu popoldne in se lahko na notranjkah zmenimo za kavo.. no, kakavčekuser posted image


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 3174
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 11:44:39   
kasso
hijencauser posted image user posted image za 33 t in dobro opravljen pregled. Dalacona žal ne poznam.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  125 126 [127] 128 129   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  125 126 [127] 128 129   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ko očka drži mamo za roko, je porodna bole...
Izkazalo se je, da je ena metoda lajšanja bolečin še posebej učinkovita in lahko bi rekli zelo luštna...
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.