|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  124 125 [126] 127 128   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 9:18:45   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28
Mogoče se bo slišalo čudno, ampak Najina izguba mi je dala za misliti v tem pogledu, da ženske, ki smo že kdaj izgubile svoje otročke, bodisi na začetku nosečnosti ali na sredini ali na koncu vemo, da je izguba, izguba, ki je kruta, pa vendar nas opozarja vedno znova, da smo ženske kljub svojim strahovom popolnoma nemočne pri tem. Gre za življenje v nas, na katerega me nimamo vpliva. Edino kar nam preostane je, da verjamemo v bitje v sebi, da pridno raste in se razvija. Vem, da je to mene še najbolj bolelo, ker sem vedela, da imam pri tem zavezane roke.


aurora28, misli mi bereš Tudi sama bi napisala enako


tudi jaz se popolnoma strinjam, in poznam ta občutek...

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3126
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 9:28:20   
Aurea
Naja3, moje sožalje tebi in družinici user posted image  Ni besed....


(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 3127
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 9:30:09   
špelin@
--------------------------------
kasso: Via Bona
špelin@: Boccaccio
sesil: Via Bona
80kaja: Via Bona
jana81: Boccaccio
valentina2006: Boccaccio
****: Via Bona
MARTINA25: Boccaccio
Katina: Boccaccio
darmar: Boccaccio
Estrella*: Boccaccio
TamaraJ: ji je vseeno
--------------------------------

Via Bona: KLIK
Boccaccio: KLIK

Komisija v sestavi špelin@ + mala pika + trebušni podnajemnik soglasno ugotavlja, da je zmagal Boccaccio (Šentjakob) z rezultatom 7:4. Rezultati so neuradni, da me ne bo katera user posted image
 
Ura: če se strinjate, bi rekle kar za ob 14h, ker dobro veste, da se naš čvek zavleče in ne bi rada, da je prehitro ura sedem user posted image
 
Zdaj pa me zanima, koliko nas bo, ker bom poklicala tja, da nam rezerviram miiiizooooooo user posted image  Estrella*, help user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3128
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 9:30:48   
aurora28
Čmrlika na koliko časa imaš zdaj GP?

Še nekaj me zanima - koliko od vas ima posteljico spredaj, ker pravijo, da so gibi otroka drugačni, če ga nosiš spredaj ali zadaj. Večino user posted image pojamra, da jih user posted image brca v rebra ali mehur ali druge notranje organe, ampak mene pa ne, ker jaz ima posteljico spredaj desno in je moj korenjak obrnjen navzven in brce čutim samo v trebuh. A je to čudno? Čutim bulice, ki nastajajo po trebuhu, ampak notranji organi me pa ne bolijo.


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 3129
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 9:32:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

**** meni noge moj mož vsak večer zmasira kar z navadno kremo, ker me tudi pete bolijo. Drugače pa odkar popijem ali pojem vsaj 3 dcl mleka dnevno so bolečine manjše oziroma jih sploh ni. Pa popoješ dovolj mleka/ mlečnih izdelkov?



Hvala vam vsem za odgovore, tudi Špelin in Kasso...in še katera če sem pozabila...

Jaz popijem najmanj liter mleka in pa še kak jogurt čez dan. Ker imam alpsko mleko od LJ. Mlekaren tako rada in se ga še nisem napila odkar sem prišla v Slo. Sem si ga nareč zelo zelo želela...Tako da mleka popijem dovolj.
Jem tudi kalcij in magnezij že vso nosečnost...

Možaaa pa nimam tukaj, da bi me masiral...user posted image user posted image  Sedaj sem si fajn zmasirala z kostanjevo mastjo... upam da je to uredu...
In mi je bolje prijetno hladi...

Evo sedaj pa res grem...se beremo zvečer, hvala za dobre želje.

(odgovor članu aurora28)
  Neposredna povezava do sporočila: 3130
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 9:32:56   
narava
no, tetke, pa pojdimo..

danes je vreme v lj tako turobno, bi trontelj reku: sam' za spat! user posted image

Spali itak nismo nic, mojga hanibanija daje (po moje) neka alergija: neprestano kiha in ima reeeeees rdece oci (kot bi bil pil ipd.), je res bogi..sem ze razmisljala, da je to najbrz alergija sedaj na cvetni prah, ampak glede na sedanje vreme user posted image  ima katera izkusnje s tem? prehlajen ni (da bi zaradi tega kihal), kiha reeees full pogosto in to recimo 6x zapovrstjo, bogi user posted image

midva s Pobcem sva ok (naju je ocitno mimohod gripe/prehlada, ki je zajel celo mojga mozeka, zgresiluser posted image ), sva se zmenila, da april se pocakava, ce se nama bo pa v maju mudilo, pa nic hudega user posted image  komaj cakam jutrisnji frej dan, ker bom koncno vse oblekice od Pobca speglala (user posted image ) in jih razvrstila po velikosti..da vem na cem priblizno sem user posted image

sedaj jem zajtrk: ena pomaranca, dve jabolki in kivi - narezano na koscke..jah nekaj zdravega je vseeno treba vreci vase user posted image  to pa tudi steje, ne?

katina, hvala za kavo, sicer je nisem spila (ze kar nekaj casa mi ne pase vecuser posted image ), sem pa spila pol litra vode namesto tega user posted image

jana dobro opravi na cukr testu --> ves, na srecanju se lahko zgodi, da v tokratnji sadni kupi dobis celo kak rdec sadez user posted image

aurora, kaj bos/si jedla za zajtrk? user posted image

tamara, daj kako slikco tebe s tisto celado, ki jo gradbinci nosijo, gor user posted image  pridna, da se ti da..jaz opazam zadnje case, da kljub energiji in volji, da nekaj naredim, telo ne zmore..res je cas, da grem na dopust..

vceraj sem ponovno sestavljala tisti paketek za Pobca od drzave..se mi zdi kar fajn, glede na to, da sem prvic mamica in mi vecina stvari vec kot prav pride..boste ve vecinoma vzele denar?

****, dobro opravi pri hematologu.

no, toliko za sedaj, komentiram se kasneje..


lp, narava.




_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 3131
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 9:33:52   
barbaw
Čmrlika jaz sem tudi dobila list za štetje gibov, ampak jaz jih kljub veliki aktivnosti moje pike vseeno beležim. Sem jih prvič, pa jih bom še drugič. Časa imam dovolj, da si napišem kdaj je bil 10-ti gib.

Kaj ima katera izkušnje s spremljanjem paketov iz tujine prek DHL. Mogoče Anitka, ki je šla v službo.

Sem vam pozabila napisat, da mi je moj user posted image  prinesel za materinski dan posebno vrsto orhideje. Baje je kar nekaj stala, ker je moj svak vprašal, če bo ziher to kupil. user posted image  Počasi bom imela polne police. Bom mogla nehat z orhidejami. Razmišljam še edino, če bi jih dala v otroško ali ne.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 3132
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 9:34:11   
Estrella*
Špelin@: Rezerviraj za 15 user posted image , ker mislim, da jih več ne bo. Če bo manj ni panike, kakšen stol več se pa tudi najde.
14h je meni OK!

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 3133
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 9:38:28   
narava
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Špelin@: Rezerviraj za 15 user posted image


pa vpras ce majo kolicinski popust user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3134
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 9:39:01   
narava
IZVIRNO SPOROČILO: narava

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Špelin@: Rezerviraj za 15 user posted image


pa vpras ce majo kolicinski popust user posted image


aja, pa se okroglo mizo user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 3135
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 9:39:29   
murva
Drage majčice,
 
sem se vmešala na vašo temo, ker sem na začetku bla z vami, pol pa žal nič več. Upam, da mi ne boste zamerile tega "vskakovanja".
Ker se bliža april in boste počasi prispele na končno postajo, vam vsem skupaj želim zdrav preostanek nosečnosti in srečen zaključek pričakovanja user posted image .
Vas občasno še berem, pa so vaše debate zelo živahne, zelo mi je žal, da so včasih tudi žalostne user posted image .
 user posted image user posted image user posted image  za Najo3 ... in upoštevajte njen nasvet! Gibi morajo bit redni! Kaj točno ginekologi mislijo z umirjanjem, pa mi ni jasno...ker pri mojem drugem sinčku sem pri 38-ih tednih čutila, da se ne premika tako kot bi se moral, pa me je dal ginekolog na CTG, ki je pokazal, da je njegov utrip OK, čez 3 dni pa mi je odtekla voda, ki je bila zelena - skratka, mali se je že pokakal, user posted image  pa se pokakajo kadar se jim ne godi več dobro v mamičinem trebuhu. Pa da ne bom zdaj katere prestrašila, povedat hočem le to, da same poznate kako se vaši otročki obnašajo in da je potrebno bit pozoren če nenadoma začnejo mirovat.
 
Lepe pozdrave vsem skupaj od ex-majčice in sedaj že novemberčice user posted image .
Vsaka nosečnost je zgodba zase in vsaka taka zgodba je sestavljena iz mozaika čustev in občutkov.

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 3136
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 9:42:56   
barbaw
Aurora jaz sem imela prvič posteljico spredaj, zdaj pa je zadaj. Je drugače čutit gibe, samo ne vem, če je to zaradi posteljice ali otroka. Ker pri meni je spol različen, zdaj imam manjši trebuh, jo bolj v hrbtu nosim, ... Vsaka nosečnost je drugačna in ne bi mogla specificirat, če so gibi drugačni zaradi posteljice. Je milijon faktorjev.
Jaz čutim gibe v desnem delu trebuha. Je pa tako, da če spim na desnem boku prav čutim tiste male prsteke, ki se mi zarinejo v bok. Ne vem ali je noga ali roka. Predvidevam da noge. Vsak dojenček pa drugače leži noter. Eni gledajo proti hrbtenici, eni v trebuh, eni v bok, ... Zato so tudi gibi tako različni.
Ste me čisto prestrašile, pa še moja pika je danes za spremembo zaspanka. user posted image  Je nekaj malo pobrcala pa je to to. Pa še trebuh mi nenormalno otrdeva, pa izležavam že tri dni, ker se tako slabo počutim. Sploh nisem za nobeno rabo. Oprala sem vsega supaj dva stroja in to je to. Kosilo pa je moja tašča skuhala. user posted image  Tako ali tako ga kuha, vendar jaz pomagam in seveda finančno prispevam. Zdaj pa ni nič od moje pomoči. Mi je pa honey rekel, da je tudi ona nekaj boga in da se slabo počuti. Kašlja kot slon, kot midva s škratom. Pri nas je tako, da ko škrat zboli zboli tudi ona. user posted image  Imam pa na sumu jagode, ki so poslabšale tale bronhitis. Očitno bomo morali čakati na domače, ki mu ne povzročajo alergije, vsaj tako hude ne.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 3137
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 9:46:10   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
Špelin@: Rezerviraj za 15 user posted image , ker mislim, da jih več ne bo. Če bo manj ni panike, kakšen stol več se pa tudi najde.
14h je meni OK!


ok, drži user posted image  Samo počakam do 10h, da odprejo user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: narava
boste ve vecinoma vzele denar?


Jaz sem vzela paket samo prvič - takrat mi je pač prav prišlo vse, kar je bilo v njem. Zdaj imam vse rekvizite in oblačila še od prvih dveh, zato bom pobasala keš user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: narava
Spali itak nismo nic, mojga hanibanija daje (po moje) neka alergija: neprestano kiha in ima reeeeees rdece oci (kot bi bil pil ipd.), je res bogi..sem ze razmisljala, da je to najbrz alergija sedaj na cvetni prah, ampak glede na sedanje vreme user posted image  ima katera izkusnje s tem? prehlajen ni (da bi zaradi tega kihal), kiha reeees full pogosto in to recimo 6x zapovrstjo, bogi user posted image


Bogi revež user posted image  Mojega takole dostikrat muči, poleg tega ga pa še duši in je obup user posted image  Zdaj je spet dobil napotnico za pulmologa, ker naj bi šlo za začetke astme user posted image  Pa še nekaj močnega proti alergiji je dobil + pumpico in pravi, da mu je mogoče celo malo odleglo.
 
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw
Kaj ima katera izkušnje s spremljanjem paketov iz tujine prek DHL. Mogoče Anitka, ki je šla v službo.


Če imaš kodo, poskusi tule: KLIK
Jaz sem v službi vse to spremljala preko neta user posted image  Tam, kjer gre pošiljka mimo kontrolne točke (po črtni kodi - če se še dela tako user posted image ), se stanje beleži.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3138
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 9:47:06   
Anonimen
Punce mojega dragega je zgodba naše majčice tako prizadela, da me je bogi zdaj iz službe glih tolk poklical, da me je vprašal, če mala kaj brcauser posted image .

Bo treba odmisliti žalostne stvari, in razmišljati bolj pozitivno.

TamaraJ: boš danes kej v Logatcu?

(odgovor članu narava)
  Neposredna povezava do sporočila: 3139
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 9:47:43   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: narava
IZVIRNO SPOROČILO: narava
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
Špelin@: Rezerviraj za 15 user posted image

pa vpras ce majo kolicinski popust user posted image

aja, pa se okroglo mizo user posted image


Če imaš doma motorko, jo prinesi, da obžagamo vogale, ker imajo menda samo štirioglate mize user posted image user posted image

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 3140
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 9:56:54   
narava
IZVIRNO SPOROČILO: murva

Drage majčice,
 
sem se vmešala na vašo temo, ker sem na začetku bla z vami, pol pa žal nič več. Upam, da mi ne boste zamerile tega "vskakovanja".
Ker se bliža april in boste počasi prispele na končno postajo, vam vsem skupaj želim zdrav preostanek nosečnosti in srečen zaključek pričakovanja user posted image .
Vas občasno še berem, pa so vaše debate zelo živahne, zelo mi je žal, da so včasih tudi žalostne user posted image .
 user posted image user posted image user posted image  za Najo3 ... in upoštevajte njen nasvet! Gibi morajo bit redni! Kaj točno ginekologi mislijo z umirjanjem, pa mi ni jasno...ker pri mojem drugem sinčku sem pri 38-ih tednih čutila, da se ne premika tako kot bi se moral, pa me je dal ginekolog na CTG, ki je pokazal, da je njegov utrip OK, čez 3 dni pa mi je odtekla voda, ki je bila zelena - skratka, mali se je že pokakal, user posted image  pa se pokakajo kadar se jim ne godi več dobro v mamičinem trebuhu. Pa da ne bom zdaj katere prestrašila, povedat hočem le to, da same poznate kako se vaši otročki obnašajo in da je potrebno bit pozoren če nenadoma začnejo mirovat.
 
Lepe pozdrave vsem skupaj od ex-majčice in sedaj že novemberčice user posted image .
Vsaka nosečnost je zgodba zase in vsaka taka zgodba je sestavljena iz mozaika čustev in občutkov.


murva, nic se nisi vmesala. ti si se vedno nasa, kljub temu, da bos rodila nekaj mesecev za namiuser posted image  user posted image
hvala lepa za lepe zelje, uspesno nosecnost do konca (bomo novembra tut me navijaleuser posted image ) pa javi se se kaj..ti je kaj slabo? se ti ze kaj pozna? je NS ze za tabo? Ze ves komu bomo tetke: Pobcu al Pikici? user posted image



_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu murva)
Neposredna povezava do sporočila: 3141
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 9:57:19   
barbaw
Špelin@ imam dve kodi, pa nič ne najde. Bomo mogla vprašat kaka pošiljka je, da vem kje iskat. Ima DHL 458 različnih možnosti pošiljanja. Drugače pa spremljajo po črtni kodi. Hvala za pomoč.

murva user posted image  . Želim ti čimlepšo in mirno nosečnost in zdravega user posted image .

Zakaj se dojenčki pokakjo v trebuhu pa ... Če mene kdo vpraša pride do tega zato, ker so že dovolj zreli. Tudi meni se je to zgodilo pri škratu, ki je bil prenošen. Problem bi nastal edino, če bi pogoltnil vse skupaj. Ni bilo nobenega problema. Je pa bil res ful miren in sem celo noč razmišljala ali naj grem v P ali ne. In to samo tisto noč je bil miren ko sem vedela, da sem zjutraj naročena na sprožanje poroda. Ma me je bilo tako strah, kot ....

zdaj pa grem nazaj v horizontalo. Vas bom pa vseeno spremljala kolikor se bo dalo.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3142
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 9:58:42   
Anonimen
Jooj punce ampak ta Damjana iz BBuser posted image , ej a mislite da ona sploh kej vidi čez te špeglede, glede na to da jih ima že 11 dni non-stop gor?

Aja še to: tist puding ki že cel teden delajo, očitno se preredkega naredili, ker jim je čez noč vse spuščal iz tiste velike posodeuser posted image user posted image user posted image

aurora:
jaz imam posteljico zadaj, in brce večinoma čutim po celem trebuhu, in navzdol proti mehurju.

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 3143
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 10:00:51   
jana81
hej hej...
 
sem že nazaj iz sladkorček testa..vse v mejah normalnega.user posted image
sem pa tud vpršala G. če je res da se bejbiji umirijo proti koncu nosećnosti, in je rekla da nikokor to ne drži, da ga pač moreš čutit čez dan vsaj 10x, in da takoj ko se ti zazdi da je nekaj drugače , je treba na pregled, kjer te priklopjo na CTG.
No jst sem še vedno prestrašena, ker mali ni več tolk aktiven kot prej, sam čakam kdaj bo spet začel delat bulice z nogami in rokami po trebuhu.
 
Drugače sem pa spala bolj slabo kot dobro, predvsem zarad sanj ki sem jih imela-se mi je sanjalo da so mi ustrelili prijatelja- po moje je vse to posledica psihe od včerajšnje zgodbe.
 
včeraj sem šla mal pregledovat kolk km ma katera do Lj, ker sem čist zgubljena kje je kakšen kraj...in vidim da je Logatec dokaj blizu Ljubljane...tako da edina nimaš izgovora da te ne bo.user posted image ... narava ti si itak iz Lj, barbaw upam da se pozdraviš, čmrlika kaj pa ti? in anitkasuzy85 ? pridete do Celja, potem peljem jst naprej...
 
zdej pa grem še na eno sendvič bombo,( en sendvič sem že zmazala) in ekstra strong kakavček.
 
se še pišemo.
 

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3144
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 10:07:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

hej hej...
 
sem že nazaj iz sladkorček testa..vse v mejah normalnega.user posted image
sem pa tud vpršala G. če je res da se bejbiji umirijo proti koncu nosećnosti, in je rekla da nikokor to ne drži, da ga pač moreš čutit čez dan vsaj 10x, in da takoj ko se ti zazdi da je nekaj drugače , je treba na pregled, kjer te priklopjo na CTG.
No jst sem še vedno prestrašena, ker mali ni več tolk aktiven kot prej, sam čakam kdaj bo spet začel delat bulice z nogami in rokami po trebuhu.
 
Drugače sem pa spala bolj slabo kot dobro, predvsem zarad sanj ki sem jih imela-se mi je sanjalo da so mi ustrelili prijatelja- po moje je vse to posledica psihe od včerajšnje zgodbe.
 
včeraj sem šla mal pregledovat kolk km ma katera do Lj, ker sem čist zgubljena kje je kakšen kraj...in vidim da je Logatec dokaj blizu Ljubljane...tako da edina nimaš izgovora da te ne bo.user posted image ... narava ti si itak iz Lj, barbaw upam da se pozdraviš, čmrlika kaj pa ti? in anitkasuzy85 ? pridete do Celja, potem peljem jst naprej...
 
zdej pa grem še na eno sendvič bombo,( en sendvič sem že zmazala) in ekstra strong kakavček.
 
se še pišemo.
 


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za sladkorček.

Mislim, da ste me skoraj prepričale za soboto,  tako da če bo jutri na pregledu  vse OK obljubim, da pridem. Bom probala še Naty prepričatuser posted image .

Kasso, TamaraJ: za prevoz še velja?

(odgovor članu jana81)
  Neposredna povezava do sporočila: 3145
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 10:12:26   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Mislim, da ste me skoraj prepričale za soboto,  tako da če bo jutri na pregledu  vse OK obljubim, da pridem. Bom probala še Naty prepričatuser posted image .

Kasso, TamaraJ: za prevoz še velja?


user posted image   user posted image     user posted image

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3146
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 10:12:44   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: jana81
sem že nazaj iz sladkorček testa..vse v mejah normalnega.user posted image  


user posted image user posted image user posted image

Evo, souser posted image , za soboto, 29.3., imamo rezervirane mize za 15 oseb ob 14h v pizzeriji Boccaccio v Šentjakobu.

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 3147
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 10:14:04   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos
Mislim, da ste me skoraj prepričale za soboto,  tako da če bo jutri na pregledu  vse OK obljubim, da pridem. Bom probala še Naty prepričatuser posted image .

Kasso, TamaraJ: za prevoz še velja?


To mi deli!!!!!! user posted image user posted image user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3148
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 10:15:44   
Soncnica Sandra ***
Zdravo mačkice!

Evo za mano spet ena noč, ko se je moja pika non stop obračala in brcala v trebuhu, ampak hvala bogu, rajši vidim, da da je tako, kot pa da se mi pripeti kaj podobnega kot Naji.

Aurora28: tudi sama imam posteljico spredaj. Da bi me user posted image  brcal v organe ne morem reči, so pa njegovi premiki zadnji teden spet ful močni, sploh ponoči se mi zdi, kot da bi imela v sebi nekega malega zmaja, ki se na vse pretege mučil, da mamica ne bi spala.user posted image user posted image
Mi je pa ful zanimivo to, da vsi pravijo, da imam ful mali trebuh in da zagotovo nosim zadaj, ampak kako je to možno, če je posteljica spredaj???user posted image user posted image

Drugače sva pa bila z mojim user posted image  lubijem včeraj na CSD in sva oddala papirje za porodniško. user posted image user posted image user posted image  Tako, da sedaj počakam samo še 10 dni in potem se uradno na porodniški, torej se po domače reče: potem bo šlo zares. Ja Rim se bliža, kaj naj rečem. user posted image
Aja pa še za priznanje očetovstva sva uredila, tako, da bo najin user posted image  imel tudi očka vpisanega v rojstni list, user posted image

No zdej pa grem nekaj malega popapcat pa se beremo kasneje, ....

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 3149
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 10:20:44   
Soncnica Sandra ***
Jana81: user posted image user posted image user posted image  za cukr test!!! Sej Katina (upam, da se ne motin) je tako ali tako rekla, da nobene več ne sprejme v cukr klub user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 3150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  124 125 [126] 127 128   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  124 125 [126] 127 128   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ali spolni odnos res lahko pomaga sprožiti...
Mnogi verjamejo, da lahko spolni odnos v zadnjih dneh nosečnosti spodbudi začetek poroda. Ali to tudi v resnici drži?
Tako izgleda prvih 24 ur po porodu
PRVI dan po porodu je za žensko, ki je pravkar postala mama, pravi vrtinec čustev. Tako izgleda prvih 24 ur za mnoge žen...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.