|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  108 109 [110] 111 112   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 20:53:31   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: jana81
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
Jana: saj ni tako majhna user posted image Če pomisliš, da se razširi na 10 cm, ni tako malo. Z malo božje pomoči bo šlo. 

ja sej vem, sam ko pomislim na obseg glavice 35+ me kr zgrozi.


user posted image  Moji dve sta imeli obseg glavice 35,5 oz. 36, ampak je šlo čisto gladko skozi user posted image

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 2726
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 21:17:57   
Anonimen
Anitka:Prej te je zanimao in sedaj ti lahko povem. Ker sem se pogovarjala z dragim in pravi, da v Kairu komaj dihajo, imajo namreč 39 stopinj. Klima ne dela in pravi da se po 5x na noč zbujata in da je za crknit...

Glede UZ nameravam naredit točno tako kot ste rekle. Vprašala bom G če lahko, če ne pa grem privat samo zaradi PDP se mi gre....da ne bo spet otrok 2800g...

Špelin@: tebi se pa res dogaja. Še dobro da si tak pozitivec in da ti vse skupaj ne pride do živega... Res drži se še naprej. In ne se preveč obremenjevati, ker moraš najprej mislit na sebe...

Katina: Prinesem sabo na srečanje papirje. Saj je itak vse v angleščini tako da lahko vsak razume... Ampak men je bistvo to da sem sedaj mnenja da mogoče v Egiptu glede teh UZ-jev niso tok zaostali ampak kvečjemu pred Slovenci.. No bom prinesla pa boste same povedale ko veste kako je to dones v Sloveniji.
Glede bonusov za UZ, pa ne bi bilo morda neumno vprašat na zavarovalnico... Saj en klic me nič ne stane, bom  še videla.

Glede kruha, joj nimam pojma. A tisti Koroški kruh iz trgovine,ki je res čisto črn tud ni o.k.? Joj, ampak res kok imaš ti enih komplikacij...mah jaz pa samo soli ne smem pa jamram...

Drugače pa moja mami ga speče samo iz črne moke kar v pečici.  Ampak odkrito povedano, meni ni preveč dober je pa za pojest.



(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2727
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 21:20:43   
Anonimen
Tiste ki imate jutri GP dobro opravite. Hijenca vse najboljše...Vsem ostalim pa lahko noč... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2728
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 21:20:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
Jana: saj ni tako majhna user posted image Če pomisliš, da se razširi na 10 cm, ni tako malo. Z malo božje pomoči bo šlo. 

ja sej vem, sam ko pomislim na obseg glavice 35+ me kr zgrozi.




ja, tudi mene včasih zmrzi misel na glavco 35 cm ali več, mene že ko sva user posted image user posted image user posted image user posted image je dostikrat  bolelouser posted image

   No pustimo te misli, za majuser posted image

(odgovor članu jana81)
  Neposredna povezava do sporočila: 2729
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 21:24:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

V album 33. tednov 4/7 sem dodala sliko sebe in moje psičke. Poglejte si naju kako sva našemljeni za ven in moj velikkkkkkk trebuh. user posted image


aurora: kolk lepa boksarkauser posted image , pa mamin biši se tudi čez vso to zimsko opremo že od daleč vidiuser posted image

(odgovor članu aurora28)
  Neposredna povezava do sporočila: 2730
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 21:26:01   
aurora28
Jana upam, da bo test cukra v četrtek nizek in bo vse ok. user posted image user posted image user posted image
Hijenca za jutri vse najboljše user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Katina žal ti ne znam svetovati glede kruha, ampak se pa sama vedno bolj nagibam, da bom začela kar doma peči kruh, ker je v trgovini in pekarnah zelo drag. Zadnjič je dragi dal za polovičko majhnega koruznega hlebca 0,95 €, sam niso normalni, da na hrani služijo. Da jih ni sram. user posted image

Kakšna je pa masa za kruh iz Hoferja? Sej v bistvu lahko spečem kruh kar na pečaku v pečici al moram imeti kruhomat?

Špelin@ se mi smili tvoja mami user posted image user posted image user posted image

Moderc, ki sem ga kupila in zanj dala 19 € mi je po mesecu in pol premajhen in zdaj si moram kupiti novega.user posted image Nočem dati preveč denarja zanj, pa me zanima če je katera ali pa katera uporablja/la moderc za dojenje iz Mullerja?


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2731
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 21:26:52   
Katina
kasso, jaz sem zadnjič pri mami jedla kruh iz mešanice (ne sicer tiste iz Spara) za polnozrnati kruh, pa sem imela previsok cuker.
Nato sem hotla naredit kruh iz 500g PZ moke, 300 ml vode, 25g pecilnega, 3/4 zavojčka kvasa in 1 mala žlička soli.

Recept sem spremenila le toliko, da sem namesto pšenične moke tip 1050 dala PZ moko, da nisem dodala sladkorja in da sem namesto suje kvasine uporabila pecilni (ta zamenjava je dovoljena) - naredile so se le kepe in kruh seveda ni uspel.

Sedaj sem pa naredila kruh iz:
- 1 merice mleka
- 1 merice vode
- 3 meric PZ moke
- 1 merice bele moke
- 1 vrečka suhega kvasa
- 1 velike merilne žlice olivnega olja
- 1  male merilne žlice doli
- 1 male merilne žlice sladkorja

Kruh je super ratal, samo cukra imam preveč po njem user posted image .

Špelin@ v receptih za PZ kruh je navadno tudi sirotka, ki je pažal nimam. Verjetno se bom podala na tržnico, da nabavim še to sestavino pa da vidimo, če mi rata doma speči kruh, ki ga bom lahko jedla. Če ne mi preostane le to, da grem vsak drugi dan v leclerc, ker edino tam najdem kruh, ki ga lahko jem. Sicer sem kupila tudi pirino moko, samo nimam recepta kako iz nje naredit kruh. Verjetno bom čez 2 meseca prava mojstrica za to, čeprav bi to znanje rabila že zdaj.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 2732
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 21:30:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28


Kakšna je pa masa za kruh iz Hoferja? Sej v bistvu lahko spečem kruh kar na pečaku v pečici al moram imeti kruhomat?


Moderc, ki sem ga kupila in zanj dala 19 € mi je po mesecu in pol premajhen in zdaj si moram kupiti novega.user posted image Nočem dati preveč denarja zanj, pa me zanima če je katera ali pa katera uporablja/la moderc za dojenje iz Mullerja?



aurora: jaz tudi nimam kruhomata, in znam odličnega speči tudi v navadni pečici pod šporgetomuser posted image

modrc: ja ja za velikega sončka, mora biti velik mlekcauser posted image

(odgovor članu aurora28)
  Neposredna povezava do sporočila: 2733
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 21:33:11   
buccka
To z uz znajo pa prav komplicirat. Js sem tud imela zadnjega v 30t. Od tu naprej pa mi je prav zabičal, da ga ne bo več delal. Sedaj bo le še meril s trakom in kak ctg. Groza. Pa še bebica naj bi bila za dobra 2 tedna večja. Kako pa bo sploh vedu kok je dojenček velik? Js se tud bojim da ne bi več rasel oz da bi še izgubljal.

_____________________________

moja princeska Lin je prijokala na svet dne 09.05.2008

http://trudy.moj-album.com/

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 2734
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 22:21:00   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos


aurora: jaz tudi nimam kruhomata, in znam odličnega speči tudi v navadni pečici pod šporgetomuser posted image

modrc: ja ja za velikega sončka, mora biti velik mlekcauser posted image



no edina pol pa pridem k tebi na eno štruco kruha...pa še mal salame pa sira mi boš not nametala user posted image
 
aurora jst sem si kupla 2 modrca za dojenje (noben ni bil pocenuser posted image ), pa mi noben več ni prav, tako da bom počakala da pridem iz P. in bom pol vidla kake mlekarne bom mela.
 
očitno pa nisem edina, ki ima problem z UZ...kolk pa stane navaden UZ, jst bi tud šla samoplačniško, ker me zanima kolk tehta moj user posted image ..glede na to kak me trebuh boli, ko se preteguje, more bit kr velik že.user posted image
 
 

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2735
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 22:24:44   
jana81
joj pa še neki..
 
znorela bom s temi blond lasmi, pred mesecem dni sem bla na farbanju, pa mam spet grozen narastek..user posted image
me ima da bi se kr na rjav pobarvala, ker drgač bom šla še 2x vmes k frrizerju preden rodim...

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 2736
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 22:27:56   
Anitka
Ojla!

Sem se maloprej vrnila iz MB, kamor me je dragi peljal v kino.user posted image user posted image user posted image Sva si ogledala film Juno in sem se poleg prav nasmejala, pa tudi nekaj solzic je bilo.

Katy ni blema glede vprašanja, tašče žal nimamuser posted image , ker je pred dvema letoma in pol umrla.  Sicer z mojim dragim takrat še nisva bila skupaj, sem jo pa na videz poznala in vem, da je bila super oseba. Žal je na hitro prišla do nje bolezen in jo vzela s seboj.


Naty, če se ti da a mi pošlješ tisti seznamček na ZS? Prosimmmmmm.

Aurora ta prava fotka. Nema zime za eskimeuser posted image user posted image user posted image Modercev iz Mullerja sama še nisem preizkusila, vem pa za dobre izkušnje kar nekaj prijateljic, kolegic, sodelavke.

Ja jaz sem tudi med manjšimi in ožjimi in me je tako včasih še dodatno malce strah glede porodauser posted image user posted image Pa mi včasih še moj dragi pove, da je on bil kar velik novorojenček in da bo najino detece ziher po njem - dobra tolažba, ne?user posted image user posted image Sicer pa upala bom do konca, da bo detece povprečno. Imam 1. aprila UZ pa bomo videli kaj bo pokazal. Samo, da me ne naapriliuser posted image user posted image

Zalazoya in Barbaw user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za jutrišnji GP in Sočnica.Sandra user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za cukertest.

Hijenca en dan vnaprej,a iz srca - vse najlepše in najboljše ob jutrišnjem prazniku.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa seveda iskrene čestitke vsem mamicam in mamicam to be ob jutrišnjem prazniku.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jana hvala za recepta.user posted image

Ojoj **** brez klime pri 39 pa tudi jaz ne bi rada bila, čeprav sem drugače kar nora na vročino. To je pa že malo preveč. In držim pestke, da ti kar tvoja G naredi UZ.


Majčice lepo pančkajte, jutri lepo klepetajte, tiste, ki nas čaka služba pa naj nam dan tudi čimprej mine. Se beremo.











_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 2737
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 22:28:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

joj pa še neki..
 
znorela bom s temi blond lasmi, pred mesecem dni sem bla na farbanju, pa mam spet grozen narastek..user posted image
me ima da bi se kr na rjav pobarvala, ker drgač bom šla še 2x vmes k frrizerju preden rodim...


jana: zaradi tega pa sem jaz šla iz svojeuser posted image lepe blond, na tole grdo rjavouser posted image




(odgovor članu jana81)
  Neposredna povezava do sporočila: 2738
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 22:30:19   
Anonimen
aja: lahko pogledaš v moj album (geslo: edinaos) moje lepe umetne bele laseuser posted image user posted image user posted image , saj mislim da bom po porodu takoj šla k frizerjuuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2739
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 22:31:34   
Anonimen
sem smotana album pa je edina+primož

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2740
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 22:43:05   
jana81
sem našla edina...luškana si bla...no sej si zdej tudi...
bom pogledala če mam še jst kako sliko ko sem bla peroksid blond, pa jo dam noter...mislim da jo imam.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2741
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 22:47:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

sem našla edina...luškana si bla...no sej si zdej tudi...
bom pogledala če mam še jst kako sliko ko sem bla peroksid blond, pa jo dam noter...mislim da jo imam.


dej dej pokaž ker sem firbčnauser posted image da mi malo konkurirašuser posted image

(odgovor članu jana81)
  Neposredna povezava do sporočila: 2742
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 22:51:51   
jana81
evo sem že dala... to je blo sicer na morju pred 3 leti, sam pol vmes sem bla še pa 1x čist blond (geslo:morje), drgač pa v albumu mi2 je tud ena fotka od zdej (tm je geslo nejc)

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2743
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 22:54:24   
Aurea
Zalazoya in Barbaw , ki imata jutri pregled, srečno!

user posted image  user posted image  user posted image

< Sporočilo je popravil Aurea -- 24.3.2008 23:00:11 >

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 2744
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 22:56:19   
jana81
punce tole sem skopirala od ene iz foruma, pa mi povejte a ne traja sam porod max 30 minut, in so popadki daljši? ona pa 7 ur ??????

Jst sm pa do zadnjega delala, pa mi je voda odtekla! Dopoldne na šihtu, pop doma :) Čist zmatrana:) Naslednjo jutro pa smo mogl it,..hotla it pa delat ;) Je pa vse skupaj trajalo 13h, 7h smo pa rojeval user posted image Ampak je mimo:)


_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 2745
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 22:56:39   
Aurea

IZVIRNO SPOROČILO: Katina

Sicer sem kupila tudi pirino moko, samo nimam recepta kako iz nje naredit kruh.



Katina, recept za pirin kruh brez bele moke dobiš tukaj:

KLIK 

Poročaj, kako bo uspel! user posted image


< Sporočilo je popravil Aurea -- 24.3.2008 22:57:12 >

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 2746
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 23:05:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

evo sem že dala... to je blo sicer na morju pred 3 leti, sam pol vmes sem bla še pa 1x čist blond (geslo:morje), drgač pa v albumu mi2 je tud ena fotka od zdej (tm je geslo nejc)


opaaa kakšna bejbauser posted image .

Ja jaz upam, da bomo po porodu imeli kaj cajta za sebe, ker jaz res zavidam, tistim puncam ki gredo 1x letno frizerju. In so tako zadovoljne.
Jaz sem navajena urejenosti, drugač nisem zadovoljna. Kar vključuje 1x mesečno frizerja. In še kup drugih stvari, ki zahtevajo kar veliko časa.

Samo kolikor se jaz spominjam (srečanja majčic) si zdaj malo bolj temno blond?

(odgovor članu jana81)
  Neposredna povezava do sporočila: 2747
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 23:46:56   
Anonimen
No bejbike in otročički želim vam lahko noč, z čim manj ustajanja in zbujanjauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2748
   RE: Majčice '08 - 3.del
25.3.2008 6:10:39   
aurora28
Dobro jutro!

Za začetek dneva en velik user posted image za vse somajčice. user posted image

Zalazoya in Barbaw za jdanašnji GP, javita čimprej. user posted image

Jana in Edina vidve sta pa pravi fejst blond bejbi user posted image . Obema pašejo blond lasje, jaz sem bila tudi nekoč blond, ampak žal nimam nobene slike, da bi jo lahko dala gor. user posted image Jana sam jaz si zdaj moram kupiti en nov moderc, ker nimam nobenega, ki bi mi bil prav, brez njega pa ne morem hoditi naokrog. Si ga bom kupila kar v Mullerju, mislim, da stane slabih 10€.

Madonca sem se najedla čokolina user posted image user posted image user posted image .


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2749
   RE: Majčice '08 - 3.del
25.3.2008 7:10:57   
Anonimen
Dobro jutro!

Uff spet je za nama, neprespana noč. Mala miška me je začela že od 5 ure dalje  tako močno brcat, da sem morala ustatiuser posted image lumpa. Trebuh pa trd ko kamenuser posted image

Sem že ob 6 uri gledala na Animal Travel kako mame žirafke rojevajouser posted image o jooj.

BO treba čokolino pripraviti.........





(odgovor članu aurora28)
  Neposredna povezava do sporočila: 2750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  108 109 [110] 111 112   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  108 109 [110] 111 112   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ko očka drži mamo za roko, je porodna bole...
Izkazalo se je, da je ena metoda lajšanja bolečin še posebej učinkovita in lahko bi rekli zelo luštna...
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.