|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  106 107 [108] 109 110   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 13:54:02   
katy82
Hej mačkice evo me nazaj

**** nisem še probala k nimam suhih sliv doma jih grem jutr kupt.Sm pa zdle šla 2x ful mal pa na trdo tko da me mal skrbi da se mi kaki hemoroidi ne pojavijo.

Edina user posted image za ticker,si si ful lepga nardila

Jaz mam pa dons "abrahamovo" odštevanje,samo še 50 dni.user posted image

Tally jst mam za noska tisto navadno pumpico za stisnt pa upam da bo zadost.Krpice za umivanje mam pa dve bombažni iz KIK-a k so tko lepo mehke.Sj po moje bom od začetka tud jst sam z vatko pol pa s temi krpicami.Se bomo že znajdle sej bomo same vidle kaj bo malim navihancem pasal.

Mi je pa tko pasal k sm mela kolegico na obisku da sm se še kej druzga pogovarjala ne pa samo od bebice.Sj ne da mi je nadležn sam tko paše mal temo spremenit da se spet počutš,da nisi kao od vseh izoliran zdej k si noseč.



(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 2676
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 14:08:12   
Anonimen
Jaz sem tud v petek gledala mal tega BB. In prvo kar mi je padlo na pamet je bilo kaj bi rekla moja tašča ali pa kaka druga oseba iz Egipta ki še ni bila nikoli nikjer drugje po svetu, če bi z mano gledala TV in potem en kup ljudi teka v spodnjem perilu...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Po mojem bi jo kap....user posted image user posted image user posted image  Res sem to omenila moji mami. Sem ji rekla si predstavljaš zdele njihove face ( mojih sorodnikov v Egiptu) in obe sva se smejali da bi se skor polulali...
Vem teško razumet...

No ampak hotla sem povedat da mi je najbolj zopern od vseh tam notri prav tisti Sebastjan in pa Sandi. Od žensk pa obe sestri in pa najbolj od vseh Damjana...
Evo to je pa moje mnenje...pravih simpatij pa nimam še za nobenega...bom pa seveda kadar bom imela čas mal pofirbcala...

(odgovor članu katy82)
  Neposredna povezava do sporočila: 2677
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 14:23:22   
tally
katy82  jst mam tut  "abrahamovo"  odštevanje user posted image user posted image user posted image . Še malo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2678
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 14:24:48   
jana81
men so tud antipatični Dejan, Seba in ti dve sestriuser posted image
 
Kul mi je pa Sara, Jeanine, in Eltyb zaenkrat.
 
grem naprej pecivo nardit.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2679
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 14:54:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ****

No ampak hotla sem povedat da mi je najbolj zopern od vseh tam notri prav tisti Sebastjan in pa Sandi. Od žensk pa obe sestri in pa najbolj od vseh Damjana...
Evo to je pa moje mnenje...pravih simpatij pa nimam še za nobenega...bom pa seveda kadar bom imela čas mal pofirbcala...


ja, bogi se meče za to zoprno DADO, a ona mu kao čisto neopazno vrača signaleuser posted image

Jooj si ja lahko predstavljam, te tvoje če bi kej tazga gledaliuser posted image user posted image user posted image

Saj res, kaj dol ni BB?


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2680
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 15:01:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: ****

No ampak hotla sem povedat da mi je najbolj zopern od vseh tam notri prav tisti Sebastjan in pa Sandi. Od žensk pa obe sestri in pa najbolj od vseh Damjana...
Evo to je pa moje mnenje...pravih simpatij pa nimam še za nobenega...bom pa seveda kadar bom imela čas mal pofirbcala...


ja, bogi se meče za to zoprno DADO, a ona mu kao čisto neopazno vrača signaleuser posted image

Jooj si ja lahko predstavljam, te tvoje če bi kej tazga gledaliuser posted image user posted image user posted image

Saj res, kaj dol ni BB?




Ne ni nobenih resničnostnih šovov...jih imajo dost že na cesti.user posted image user posted image
Ni izbora za miss tega in onega...
No saj se občasno kakšna pojavi na miss sveta ki zastopa naprimer Egipt... sam nimam pojma kdo jo izbere, ker ni izborov...

Edinos..zmenek v Egiptu izgleda kot intervju za službo...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2681
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 15:02:15   
Anonimen
Aja pa kar se tiče priljubljenosti v BB: (tako folk glasuje)
  
   1. MARKO: meni je on čisto mimiuser posted image
   2. SARA
   3. SANDI
   4. DADA

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2682
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 15:04:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Ne ni nobenih resničnostnih šovov...jih imajo dost že na cesti.user posted image user posted image
Ni izbora za miss tega in onega...
No saj se občasno kakšna pojavi na miss sveta ki zastopa naprimer Egipt... sam nimam pojma kdo jo izbere, ker ni izborov...

Edinos..zmenek v Egiptu izgleda kot intervju za službo...user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image saj res sem se zdaj spomnila, ko si razlagala kako sta vidva s tvojim user posted image šla na deituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2683
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 15:06:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Aja pa kar se tiče priljubljenosti v BB: (tako folk glasuje)
 
  1. MARKO: meni je on čisto mimiuser posted image
  2. SARA
  3. SANDI
  4. DADA



Hmmm... nimam pojma kako to gre. Saj pravim zaenkrat mi ni noben res full simpatiko. Bo čas prinesel svoje...Do kdaj pa bo ta BB?
No če bi pa že mogla zbrat bi pa Saro, El Tayb-a ali pa Marcelo-ta... za enkrat so mi tako najbolj prebavljivi...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2684
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 15:06:47   
Anitka
Pa sem nazaj s kosila. Ufff sem se najedla. Za konec pa je bila še okusna pana cotta, zdaj pa bo potrebno malce počitkauser posted image user posted image

Tally  in Katyuser posted image user posted image user posted image za 50 dni do odhoda v Rim.

Edinaos tebi pa user posted image user posted image user posted image za uspešno nameščen tickeruser posted image .

Jana vem, da ne bo tolažba, a morma priznati, da tudi mene iz dneva v dan grabi malce panika glede poroda. V začetku sem porod jemala kot "eh, saj nisem ne prva ne zadnja, bo že šlo" sedaj pa sem začela razmišljati precej drugače, z eno besedo postaja me kar malce strah. Še dobro, da imamo podporo pri lubijih ali pri kom drugem, pa tudi user posted image user posted image user posted image za RR-jo in Majčice s katerimi se skušam strahu vsaj malce otresti. In za kakšno pecivo si se odločila danes?

**** koliko stopinj pa je danes v Egiptu? Jaz bi tako šla na sonceeeee in toploto.










_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 2685
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 15:07:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: ****

Ne ni nobenih resničnostnih šovov...jih imajo dost že na cesti.user posted image user posted image
Ni izbora za miss tega in onega...
No saj se občasno kakšna pojavi na miss sveta ki zastopa naprimer Egipt... sam nimam pojma kdo jo izbere, ker ni izborov...

Edinos..zmenek v Egiptu izgleda kot intervju za službo...user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image saj res sem se zdaj spomnila, ko si razlagala kako sta vidva s tvojim user posted image šla na deituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Jah..midva sva bila še pogumna....user posted image user posted image user posted image  Kaj češ drugi svet druge navade... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2686
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 15:08:29   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: mixi

kasso ma ona je baje načrtovala froca 3 leta in se kao ni primlo , da si je nakazovala visoke prispevke sem 100% ker gleda samo nase in je rekla večkrat da je ona v življenju na prvem mestu, otroci, starši itd in da če bi ji na koncu mesca recimo ostalo jurja evrov od dobička da ga nikoli ne bi razdelila med svoje delavce ampak bi porabla zase

Ja kaj naj rečem drugega, da je potem ta ženska res neumna, da je tri leta plačevala tako visoke prispevke, da bo leto dni prejemala višjo porodniško.... ma ne vem, če bi imela denar oz. vsak podjetnik raje vlaga denar kam drugam in ima več od tega.

(odgovor članu mixi)
Neposredna povezava do sporočila: 2687
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 15:11:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka


**** koliko stopinj pa je danes v Egiptu? Jaz bi tako šla na sonceeeee in toploto.





Za Kairo ne vem..ni nobenga na msn da bi ga vprašala...je pa kolegica on line iz Sharm el shaika in pravi 35 in dodaja vroče ko pes...user posted image user posted image

(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2688
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 15:21:43   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Za Kairo ne vem..ni nobenga na msn da bi ga vprašala...je pa kolegica on line iz Sharm el shaika in pravi 35 in dodaja vroče ko pes...user posted image user posted image


Idelano vreme zameuser posted image user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2689
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 15:22:28   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*


kasso: si me pa pošteno prestrašila. Poporodni popadki?????What the F...is that???Je to mogoče tako močno močno boleče krčenje maternice po porodu ali kaj?? Daj kaj več napiši o tem , pilssss
Pa še to, kako si ti oblekla svojega dojencla v začetku julija. Jaz si nekako ne morem predstavljati, da ga oblečeš praktično isto kot tistega ko se rodi decembrauser posted image



To je močnejše krčenje maternice po porodu in se reče tudi poporodni popadki..... po vsakem porodu baje bolj boli. jaz za to sploh nisem vedela oz. kolegice so bile večinoma prvorodke in niso imele teh bolečin, tako da je točno tako, kot je napisala špelina...boli za znort, zato raje prosite in vzemite kako tabletko kot da trpite celo noč. Boli pa tudi med dojenjem, ker se maternica bolj krči, če dojiš. No, meni dojenje prve dni je bilo zaradi tega prava muka.
Omenila sem te bolečine za tiste, ki ne greste rodit prvič in da boste vedele kaj je in kako si pomagat - vzemite tabletko oz. prosite zanjo.

Ravno tiste dni v začetku julija, ko sem rodila je bila ohladitev.... ful mrzlo za poletje (15 stopinj) zato sem ga oblekla v dve tetra majčki, in en kompletek (žabice + jopica), copatke in odeja za pogrniti. aja pa še ena bombažna kapica (ala Kris - navadna).

Par dni pa se že tako obupno počutim, da sem dobesedno že konkretno sita te nosečnosti. Zelo pogosto mi otrdeva trebuh in boli, bolijo me medenica, križ, noge, ma vseeeeee in sem kot ena stara nončka. Še en mesec in potem ji dam zeleno luč naj že pride ven user posted image

Aja, še glede srečanja v soboto. Upam, da bo vreme lepše oz. da vsaj ne bo snežilo, ker v takem vremenu ne mislim vozit po avtocesti, da ne bi ostala v kakem zastoju....

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 2690
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 15:24:36   
aurora28
**** jaz si vaju z tvojo mamo kar prestavljam kako sta se zvijali od smeha, da bi v Egiptu gledali folk, ki teka po stanoavnju v gatah user posted image user posted image user posted image , po moje bi se kar križali in zraven molili za te grešne duše user posted image user posted image .

Glede BB sta meni najbolj odvratna Damjana in Sebastijan, sej to je to, zdajle jim padajo maske dol in vidiš kakšni hinavci so user posted image . Sam a veste kaj je zanimivo, da nobeden ne ve, da lahko gospodarji dajejo hrano čez rešetko podložnikom. Je moj rekel, da če bi on bil med gospodarji, da bi šel do BB in ga vprašal če jim lahko vsaj kavo skuhajo user posted image . Tega se nobeden ne spomne, pa še to je zanimivo nevem če lahko, ampak gospodarji bi lahko podložnikom oprali njihove brisače v pralnem stroju in dekne tudi, ker so v njih noč in dan zaviti, pa to ja ne dihaaaaaaaa, a pol se pa čudijo od kod glivice user posted image user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2691
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 15:25:54   
Soncnica Sandra ***
Zdravo, zdravo!

Samo da vas malce pozdravim na hitro in vam povem, da imamo polnih 34tednov danes. user posted image user posted image user posted image  
Drugače pa me jutri čaka ta dolgi test za cukr in res upam, da ne bo kaj preveč narobe.
 
Nč zdej pa greva mal po obiskih pa se še pol kej tipkamo,,,,
 

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2692
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 15:32:23   
Anonimen
Aurora: ja men je tud to full čudno. Jaz bi najprej vprašala BB če lahko kaj čez unim revežem dam. Ampak tile pa sam za svojo rit gledajo...
Pa gljivice, a je kaj čudnega, saj se še umit ne morejo tako kot se spodobi... tam se neki z vodo polivajo...pa to ni to...
Zdaj ste me čist zrajcale in kar berem na netu kaj se dogaja..še gledat bom začela...Pa saj nimam kaj druzga zvečer počet ko gre tamala spat...


soncnica sandra: kmalu bo kmalu...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aurora28)
  Neposredna povezava do sporočila: 2693
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 16:02:58   
špelin@
Polno glavo imam vsega user posted image Pridem k staršem in najdem v mamini postelji staro mater user posted image  Včeraj zvečer se ji je zaradi padca pritiska "stemnilo" in je hudo padla. Na srečo je lahko za kabel potegnila telefon s police in poklicala mojo mami, ta pa rešilca in takoj šibala k njej. Staro mater so celo poslikali (rentgen) in nima ničesar zlomljenega, je pa strašno podpluta po celem telesu user posted image  Mami je celo noč bedela in jo budila vsaki dve uri, da pa to ni vse, ima doma tudi totalno nažokanega pijanca (beri: moj očim) user posted image user posted image user posted image , ki ji ni sposoben niti mičkeno prikočiti na pomoč, neee, še sam teži user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
No, v glavnem: sem popenila, ker me mami zvečer ni poklicala, da bi ji pomagala! Potem sva šla z user posted image  v stanovanje stare matere zapret vodo, radiatorje in izklopit nepotrebne aparate - do spalnice, da bi tam izklopila gretje in telefon, sploh nisva prišla, ker jo stara posebej zaklepa user posted image , trenutno pa spi s ključem pri moji mami. 
 
Zdajle se spet odpravljamo k mojim, ker pride še stric (mamin brat), da se pomenita okoli njune matere. Itak vem, da on (kot vedno!) ne bo prevzel nobene skrbi, čeprav je bil vedno njen ljubi sin, moja mami pa ta zadnji drek user posted image  Hudič babji stari jo je celo življenje poniževal, izkoriščal in jo zatiral, zdaj pa ne bo imela sekunde odmora od nje! user posted image  Mami jo je celo noč dvigovala za na WC in jo zdaj hudo boli križ in ledvice user posted image user posted image  
 
Problem je, ker stara noče niti slišati za dom - pa ko bi vsaj v svojem življenju bila moji mami res mama s srcem, ampak ji je storila toliko hudega, da se mi srce trga user posted image user posted image user posted image  Pa ne le njej, samo jaz se ji na srečo nisem pustila.
 
Da pa to še ni vse, zdravje muči tudi mojega user posted image : že nekaj časa ga boli v prsih (je bil pred časom tudi na urgenci, ampak je bilo s srcem vse ok), zdaj pa ga matra še pri dihanju in gre jutri k zdravniku user posted image
 
ok, bom nehala... user posted image
 
Za user posted image  oz. čiščenje noska je nas pri mali piki reševalo tole KLIK user posted image  Res toplo priporočam.
 
Soncnica Sandra ***, user posted image  za jutri.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2694
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 16:09:08   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka
In za kakšno pecivo si se odločila danes?



danes si je moj dragi zaželel jabolčno pito, torej to, in pa zase eno pecivo z gozdnimi sadeži in pudingom povrhu politem...dobr ko 100user posted image .


_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 2695
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 16:27:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Problem je, ker stara noče niti slišati za dom - pa ko bi vsaj v svojem življenju bila moji mami res mama s srcem, ampak ji je storila toliko hudega, da se mi srce trga user posted image user posted image user posted image  Pa ne le njej, samo jaz se ji na srečo nisem pustila.



o boga špelin@ kaj imaš zdaj vse na kupu. Žal mi je za tvojo mami, in za tvojo mamo, še najbolj pa za tvojega user posted image . Ti le pazi nase, ne pozabi da pod user posted image nosiš pravo malo bogastvo, najlepšega sinčka, da ti bo vsaj malo lažje

Srečno vsem skupajuser posted image user posted image

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 2696
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 16:31:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Aurora: ja men je tud to full čudno. Jaz bi najprej vprašala BB če lahko kaj čez unim revežem dam. Ampak tile pa sam za svojo rit gledajo...
Pa gljivice, a je kaj čudnega, saj se še umit ne morejo tako kot se spodobi... tam se neki z vodo polivajo...pa to ni to...
Zdaj ste me čist zrajcale in kar berem na netu kaj se dogaja..še gledat bom začela...Pa saj nimam kaj druzga zvečer počet ko gre tamala spat...


****: tile po 5-6 kavic na dan spijejo, pa kje da bi tiste reveže vprašali če bi tudi oniuser posted image . To so si oni sami ustvarili pravilo, da hrane ne smejo čez dajatuser posted image , da bo njim prav.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2697
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 16:56:38   
Estrella*

no punce nej vam povem.....da zdej me pa že mal panika grabi kak bo zgledal porod in vse skupaj...kak bo tak veliko dete prišlo ven čez tak malo luknjo


Jana: saj ni tako majhna user posted image Če pomisliš, da se razširi na 10 cm, ni tako malo. Z malo božje pomoči bo šlo.
 
Katy: probaj s sirupom PROREKTAL, ki je na naravni bazi. Meni pomaga, vendar ga moram piti ne jemati po žličkah.
 
****: po 30t ne dela M?? Ja vrajt. Če imaš prazno materinsko, ti pripada UZ pa naj bo to 30 ali pa 41 teden, saj ravno tako kot vse ostale plačuješ dodatno zavarovanje. Šit, me taka stvar tako razkajfa, da bi tisti G zavila vrat!!!!user posted image
 
Anitka: ni slaba ideja. Se ti da to nareditiuser posted image Danes nisem ravno pri volji za kopiranja in urejanja.
Drugače pa ni šans, da gre katera rodit v marcu. Špelin je rekla, da ne da odpustnic!
 
edinaos: končno!!!Tudi tebi je uspelo naštimat ticker. jaz s teboj nisem imela težav,kker sem od svojega odštela 3 dni= Anja Tia
 
Jaz sem malega kopla vedno zvečer in je padel v komo. Samo trajalo je kakšen dober mesec, potem pa ga tudi voda ni več utrudilauser posted image
 
tally: jaz imam ta respirator, sam ga pri malem nisem nič nucala, ker ni bil prehlajenuser posted image Upam, da ga tudi tokrat ne bo potrebno.
Vidla sem, da je svakinja vlekla šmrkel malemu iz nsa in rokao na srce ni izgledalo prav lepo. KOt kaka srednjeveška mučilna naprava za coprnceuser posted image
 
Sandra: 34 t, kam pa hitiš???Čestitkeuser posted image Za cukr pa itak držimo peste in upamo na najboljše.
 
Špelin@: jao, ne mi pist o takih stavreh. Res je hudo s starimi ljudmi. Sem skusila na lastbni koži in to 18 let, brez kakršne koli pomoči od bilo koga.. Pomagaj mami po svojih močeh, vendar ne pretiravaj. Ti in tvoj user posted image  morata biti na 1 mestu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2698
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 17:11:10   
aurora28

Špelin@ a zdaj pa vas je še to doletelo. Te popolnoma razumem, da ti ni vseeno, ampak dokler si tvoja mama sama ne bo ˝prišla˝ gor, da jo njena mama samo izkorišča, ne morete vi nič narediti. Lahko se jezite in ne vem kaj še vse, ampak ta korak bo morala tvoja mami sama narediti. Bolje prva zamera kakor druga.

Ti povem kaj je danes mojemu user posted image mama naredila, v glavnem ko ona potrebuje kakšno uslugo na to da te vpraša vedno čaka zadnji trenutek in jo sploh ne zanima ali imaš ti čas ali ne, ona hoče da prideš k njej in ji to ali ono narediš. Sploh jo ne zanima kaj pa tvoje življenje, ej full je smotana in potrucana. No v glavnem včeraj je mojega moža vprašala, če lahko jutri pride k njej, da ji nekaj zračuna in ji je moj mož že takoj rekel, da jutri nima časa, ker imava veliko drugega v načrtu in ne bo šlo. Ok, sva mislila, da se jo je primlo, ja ma kaki. In ga danes spet pokliče po telefonu in ga začne posiljevati, da naj pride, pa zakaj ne pride, pa kaj ima drugega v planu, pa zakaj to in zakaj ono....pa bolj ko ji on pravi, da ne more, bolj ona sili. Ne bom se zlagala ampak vprašala in posiljevala ga je z vprašanjem pa zakaj, pa zakaj vsaj 20 krat. Mislim haloooooo, nič se ji ne da dopovedati. Potem pa je mojmu možu prekipelo in ji je zabrusil nazaj, da ji je že enkrat v preteklosti povedal, da naj ne pričakuje, da bo on takoj priletel k njej ko se bo njej sprdnalo. user posted image In da danes ne more, da si je sama kriva zakaj mu ni povedala že prej, da si on splanira in da ima on tudi svoje opravke in ne more kar takoj k njej prileteti, ker pač ona tako želi. In potem mu tastara (ma sem jezna na njo) oz. njegova mama pribije, ja drugič ko pa boš ti kaj rabil bom pa jaz tudi rekla, da ne morem. Potem pa se mu je utrgalo in ji je rekel nekaj še nazaj, pa da naj zameri kolker hoče, ampak njega ne bo danes k njej in pika in je odložil.

Jaz sem prav ponosna na svojega moža, ker se ji je enkrat uprl. user posted image user posted image user posted image

Sončica Sandra čestitke user posted image user posted image user posted image in veliko sreče za jutri.


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2699
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 17:22:51   
Estrella*
kasso: no, super. Upam, da me ne bodo ti popadki napadli v polni meri.user posted image  Upanje umira zadnjeuser posted image  
Drugače pa me ravno to trapasto vreme skrbi. Bom vzela vsega po malo v P in bom vidla kakšne cunjice bodo prišle v poštev.
Decembra tako la tako ni bilo dvoma, maj je pa tako nepredvidljiv mesec.

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 2700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  106 107 [108] 109 110   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  106 107 [108] 109 110   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ko očka drži mamo za roko, je porodna bole...
Izkazalo se je, da je ena metoda lajšanja bolečin še posebej učinkovita in lahko bi rekli zelo luštna...
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.