|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  104 105 [106] 107 108   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 10:08:43   
katy82
Jutro mačkice,da se še jst mal javm!!!!!!!

Včeri v  toplicah fenomenalno,sam gužva k je blo tričetrt italjanov k so obupni turisti.Ko sva plavala sem se skoz za bušija držala al pa me je mojuser posted image da me ni ker brcnu.Sm pa spala ponoč k bubica k sm bla pa čist gotova.Dons me pa sramne kosti bolijo za popuser posted image .

Punce men nč ne pomaga pr prebavi,niti kivi k vedno pojem dva na dan,sj druge metode sem pa že opisvala,resno razmišljam da grem jutr v lekarno po zeliščna odvajala.

Zdle mi pride pa prjatelca tko da se tipkamo kasneje


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 2626
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 10:13:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*



****: si prepričana, da ti ne bodo delai več UZ? Povej  ko se boš menila za CR kako je bilo pri Samii in sem prepričana, da ti ga bodo delali pred PDP jem, da preverijo stanje. Polek tega ti pripada še en UZ ravno v tem času ko smo sedaj(okoli 30t). Jaz ne bi bil atiho in bi ga zahtevala Figth for your rights
 



Ja baje da po ta novem ne delajo več morfe po 30 tednu? Ne vem, kje lahko to preverim?
Ampak a veš kaj jaz imam prazno materinsko!!!

Pri nas je to drugače mislim v Egiptu dobiš izvid v taki mapi pa full obširen je.. ( če katero zanima prinesem pokazat na srečanje )Tuki sem videla, da sam na hitro nakraca v materinsko...user posted image  Ampak meni pa še tega ne bojo al kaj??user posted image user posted image



(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2627
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 10:15:41   
Anonimen
katy: a si probala z suhim slivam, kot sem ti predlagala??

(odgovor članu katy82)
  Neposredna povezava do sporočila: 2628
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 10:15:47   
Aurea
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*


****: si prepričana, da ti ne bodo delai več UZ? Povej  ko se boš menila za CR kako je bilo pri Samii in sem prepričana, da ti ga bodo delali pred PDP jem, da preverijo stanje. Polek tega ti pripada še en UZ ravno v tem času ko smo sedaj(okoli 30t). Jaz ne bi bil atiho in bi ga zahtevala Figth for your rights
 


****, točno tako, prosi G, da ti ga naredi, če pa ne, pa pojdi na samoplačniško. Je vredno, da boš manj zaskrbljena glede tega.
Kar se pa tiče ledvic, pa je zelo dober čaj za mehur nosečnice, ki ga prodajajo v lekarnah (delajo ga Gorenjske lekarne) ali pa preslica. Pa fino si pokrij ledvice (daj si kakšen pas za gretje ledvenega predela gor) in počivaj, če se pa ne bo umirilo, pa jutri kontaktiraj zdravnika. user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 2629
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 10:19:31   
Anonimen
Aurea; hvala ..za ta čaj pa res ne vem in ga bom jutri kupila. drugače pa ja celo nogavice sem si obula, ki jih drugače ne nosim...user posted image user posted image  pa pas imam ledvični pa še brezrokavnik...jih grejem.
Pa 1l čaja sem že spila...
Veš men se ta bolečina pojavi takrat kadar premalo pijem... tko da mislim da se moram samo utapljat v tekočini pa bo...
Ampak bom pa šla jutri po ta čaj, ker itak škodit ne more.user posted image user posted image  hvala.user posted image

(odgovor članu Aurea)
  Neposredna povezava do sporočila: 2630
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 10:27:53   
Aurea
Ja, saj vem kako je to user posted image  Jaz sem tale čaj pila poleti, ko sem fasala močno vnetje mehurja in so me tudi ledvice bolele, pa so mi ga v lekarni svetovali, čeprav še nisem bila user posted image . No sedaj imam pa že par dni občasne bolečine v ledvicah in se mi zdi, da so povezane z otekanjem prstov in stopal user posted image  samo, jaz pijem res veliko, od Donata, vode, cedevite... čez cel dan, tako, da mi ni jasno odkod zdaj ta bolečina.
No, zdaj sem se odločila za neslan jedilnik in pitje telih čajčkov, pa bomo videli, če bo bolje. Res je, da škodit ne more user posted image


Eno user posted image  da se naši mali user posted image  problemčki hitro rešijo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2631
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 10:32:41   
jana81
Dooooobro jutro ....
 
sem ravno pojedla orehovo potico, zdaj pa čakam še na kavico.
 
IZVIRNO SPOROČILO: ****
Dobro jutro:Grozna noč za nami... ledvica me še kar bolijo, in zraven me je hotela boleti še glava pa sem takoj vzela Lekadol in se ni razbolelo... ampak ne vem kaj bom z ledvicami... Danes se bom utapljala v čaju in vodi pa da vidimo ali bo to pomagalo. Ursi čaja pa na žalost nimam doma...Bom mogla do jutri počakat.
Ah saj bo...inshallah. 
 


**** mene vsako jutro, že ponoči se začne- bolijo ledvice, ampak ko gem lulat je potem malo bolje, pa sem si ravno danes zjutraj rekla, ja verjetno morjo preveč delat, pa se upirajo.user posted image  Pa res veliko vode pijem, tako da zarad premalo vode , me ne bi smele.
 
edina..zjutraj se tud jst zbudim z trdim trebuhom-kot kamen, no ampak po kakšne pol ure se mal sprosti..ne vem čemu je to vzrok.
Ampak jst še nisem pripravljena it rodit.
 
aurea..men tud ni jasno, zakaj me bolijo ledvice, ker skos pijem, jem pa tud bolj kot ne neslano hrano...razen solate.user posted image
 
morem pa od danes naprej malo bolj zdravo hrano jest, ker imam v četrtek cuker test-spetuser posted image , da mi bo vsaj tm pokazal eno normalno vrednost, čeprav se mi zdi da imam kr normalen cuker.
 
zdej pa grem lubija zbudit in kavico skuhat.
 
 

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2632
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 10:46:35   
Anonimen
Punce, kot sem že napisala nas je čisto zamedel, pa evo zdaj je spet začel padatuser posted image .

Pa jaz sem si v novo spalnico že spomladne stvari preselila, zimske pa skoraj že vse pospravilauser posted image

Za ledvičke ne morem nič komentirati, ker nimam HB teh težavuser posted image

Jana
: upam, da bodo bušiji tudi po porodu tako trdiuser posted image user posted image user posted image
Ej povej mi, ker jaz nisem čisto dobro razumela, kaj je sploh ta tedensko naloga v BB, kaj je s temi pudingi?

(odgovor članu jana81)
  Neposredna povezava do sporočila: 2633
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 11:13:00   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Tamara, je zidava za vami, da boš imela čas se spravit na oblekce?



Ah kje pa... zdaj čakam okna, danes bova tervol polagala na strop, jutri popoldne elektrika in dokler ne končamo... potem čakam še akcijo vodovodnih inšt. in centralne... ah, o urejanju oblekic zaenkrat še sanjamuser posted image ... Imam še 65 dni in moramo kar lepo pohiteti. Vreme je pa itak idealno za noter zidat.. ker bi me sicer preveč vleklo na vrtuser posted image

No, grem naprej v akcijo.. se beremo


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 2634
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 11:13:28   
aurora28
Edinaos in Estrella* vajina user posted image naj ga ne sračkata, ker še nimata odpusnici, Špelin@ nam je vsem zagrozila z valjarjem user posted image user posted image , tako, da moramo vse počakati vsaj do sredine aprila.

Šampon za suho umivanje las: ja se mi je zdelo, da je to eno veliko sranje. Jaz si jih bom oprala po stari metodi. user posted image

Špelin@ sobica je user posted image , vidim, da tvoja pika zelo uživa v zgornjem štuku user posted image user posted image , lepo in zelo se mi dopade tista pena na tleh, ki je sestavljenka iz številk user posted image user posted image . To je podloga za igranje ane?

Jana in Edinaos:
Kakšna je sploh naloga v BB?

Jaz sem se pa danes malo razvajala in ko sem bila pod tušem sem si najprej naredila piling obraza in dekolteja, potem sem si dala masko na lase in na koncu me je še user posted image namazal z mlekom. user posted image

Aja še nekaj sem pozabila:

Danes je že 39. dan do Rima user posted image , mi je mami rekla, da zdaj pa si že pripravi stvari za v P, ker natanko 27.3. dopolniva z mojim korenjakom polnih 8. mesecev in prestopimo v 9. mesec. Ej sam zdaj pa gre res že zaresssssssssss. user posted image






< Sporočilo je popravil aurora28 -- 24.3.2008 11:15:57 >


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2635
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 11:20:09   
Anonimen
Aurora: aha glih 20 dni si pred mano. Uf, pa saj to je več ko pol meseca.
Ja, sedaj je pa že cajt da si mal prštimaš prtljago...user posted image user posted image

(odgovor članu aurora28)
  Neposredna povezava do sporočila: 2636
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 11:42:17   
aurora28
**** ti si imela CR, pa me zanima ali se po operaciji lahko tuširaš?

Ja dnevi šibajo kot nori. Danes sem oprala okrasne blazine in deko v dnevni, pa posteljino, enkrat pa bova z mamo še oprali okna in zavese v spalnici. user posted image

Povejte mi, če katera razume mojo situacijo:

Ko imam zatečene gležnje, me zapestja ne bolijo in jih nimam otečenih...ko pa gležnjev nimam otečenih pa me zapestja bolijo. Jaz nisem več pametna zakaj prihaja do izmenjave user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2637
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 11:58:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Jana in Edinaos:
Kakšna je sploh naloga v BB?
Danes je že 39. dan do Rima user posted image , mi je mami rekla, da zdaj pa si že pripravi stvari za v P, ker natanko 27.3. dopolniva z mojim korenjakom polnih 8. mesecev in prestopimo v 9. mesec. Ej sam zdaj pa gre res že zaresssssssssss. user posted image



Uffff aurora ti pa res že brojiš sitno, 39 dniuser posted image user posted image user posted image user posted image

Midve imave še celihhhh 62 dni

Aja BB:
naloga, kolikor sem jaz razumela, pa je  neka TOVARNA PUDINGOV, podložniki so morali v 8 urah narediti 900 pudingov, samo nisem čisto zihr v čem je vse skupaj fora. Bosta Jana, Naty morale pomagati.

Aja pa še to: Tamara (tista rdeča kokoška) se je fuul zacopalauser posted image v Dejana, on pa jo skoz ignorira, in mu zdaj fuul nabija da se noče več z njo ukvarjatuser posted image , jjoj kakšna kurrrraaaaauser posted image

(odgovor članu aurora28)
  Neposredna povezava do sporočila: 2638
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 12:02:09   
Anonimen
Punce še eno pomoč potrebujem: no jaz zdaj imam ta znameniti ticker, zdaj pa me zanima kako naj ga dam gor, pod svojo slikcouser posted image
Da se tudi meni odštevajo dnevi do porodauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2639
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 12:04:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

**** ti si imela CR, pa me zanima ali se po operaciji lahko tuširaš?

Ja dnevi šibajo kot nori. Danes sem oprala okrasne blazine in deko v dnevni, pa posteljino, enkrat pa bova z mamo še oprali okna in zavese v spalnici. user posted image

Povejte mi, če katera razume mojo situacijo:

Ko imam zatečene gležnje, me zapestja ne bolijo in jih nimam otečenih...ko pa gležnjev nimam otečenih pa me zapestja bolijo. Jaz nisem več pametna zakaj prihaja do izmenjave user posted image



Ja, lahko se tuširaš, ko si sposoben prilezt do kopalnice...Jaz sem se vedno potrudila že drugi dan...Če pa ne moreš te prve dva dni umivajo kar na postelji sestre... ampak ni ga čez tuš. Rano - šive ti itak previjajo...tako da, jaz kot pravim se kar potrudim da grem pod tuš pa tud če rabim eno uro za ta podvig...user posted image user posted image


Tvo je situacije pa ne razumem user posted image  Čudno da nimaš oboje hkrati? Res ne vem...user posted image

(odgovor članu aurora28)
  Neposredna povezava do sporočila: 2640
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 12:06:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Punce še eno pomoč potrebujem: no jaz zdaj imam ta znameniti ticker, zdaj pa me zanima kako naj ga dam gor, pod svojo slikcouser posted image
Da se tudi meni odštevajo dnevi do porodauser posted image



V profil ga nalimaj pod dodaten opis. user posted image user posted image  Pa hiter da vidim kok si noseča...user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2641
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 12:09:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Punce še eno pomoč potrebujem: no jaz zdaj imam ta znameniti ticker, zdaj pa me zanima kako naj ga dam gor, pod svojo slikcouser posted image
Da se tudi meni odštevajo dnevi do porodauser posted image



V profil ga nalimaj pod dodaten opis. user posted image user posted image  Pa hiter da vidim kok si noseča...user posted image user posted image


Pa sej sem pa mi ne gre, kaj delam narobeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2642
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 12:09:58   
Anonimen
Punce mene pa zanima. Jaz nameravam zopet kupiti umivalne vrečke za user posted image  kar tiste za enkratno uporabo...Ampak v Lekarni so full drage. A mislite da se da to dobit kje drugje, dela jih pa Tosama, če se ne motim.
Morda pa se jih dobi v  Sanolabor trgovini?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2643
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 12:11:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Punce še eno pomoč potrebujem: no jaz zdaj imam ta znameniti ticker, zdaj pa me zanima kako naj ga dam gor, pod svojo slikcouser posted image
Da se tudi meni odštevajo dnevi do porodauser posted image



V profil ga nalimaj pod dodaten opis. user posted image user posted image  Pa hiter da vidim kok si noseča...user posted image user posted image


Pa sej sem pa mi ne gre, kaj delam narobeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Nalimala si ga v podpis namesto v podroben dodaten opis... ajdi daj še enkrat.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2644
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 12:12:50   
tally
**** sem jih zadnjič vidla v Baby centru to-to od tosame se mi zdi za ceno bom pa jutri pogledala pa ti sporočim

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2645
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 12:14:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tally

**** sem jih zadnjič vidla v Baby centru to-to od tosame se mi zdi za ceno bom pa jutri pogledala pa ti sporočim


Thanks...user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu tally)
  Neposredna povezava do sporočila: 2646
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 12:15:33   
Anitka
Helou!

Vas malce pozdravim, potem pa me dragi in tast peljeta na kosilo. Me bosta danes razbremenila s kuhouser posted image user posted image

Mi imamo pa danes polnih 31 tednov. Je že kar nekaj, a ne?user posted image Torej imam do konca še 63 dni. Po eni strani pa je proti Aurorinih 39 dni kar veliko. Sicer pa upam, da vse majčice zdržimo do aprila. Velja Edinaos, Estrella, Skye...?

Mene čaka še toliko dela glede user posted image : dokončanje sobe, nabava pohištva,zaves,  pranje cotik, likanje cotik.... Pa ta teden nam pridejo v hiši zamenjat okna, vhodna in garažna vrata, pa seveda bo temu sledilo čiščenje stanovanja, oken in zavesuser posted image user posted image user posted image user posted image se javi katera za pomoč?user posted image user posted image TamaraJ tebe bom izvzela, ker si tudi sama v kaosuuser posted image

Vidim, da pridno dopolnjujete seznamček potrebščin za in iz Puser posted image user posted image user posted image Več glav več ve, a ne?user posted image

Estrella kaj če bi seznamček še enkrat prepisale s popravki in ga pripopale npr. na seznam GP? Bi nam bil vedno pri roki?

Nič šibam zdaj papcat in se kasneje beremo.

Čavči






_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2647
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 12:19:41   
tally
upam da mi bo uspelo http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=164687

< Sporočilo je popravil tally -- 24.3.2008 12:24:05 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2648
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 12:23:39   
tally
jah  pa mi ni drugač cena je 50 kos 1,67 eur

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 2649
   RE: Majčice '08 - 3.del
24.3.2008 12:26:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tally

upam da mi bo uspelo http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=164687


Aha..50 kosov 1.67. Uff to je pa full ceneje se mi zdi. V Lekarnah je itak vse tok drago...
No pol smo tole rešili...user posted image user posted image user posted image

Hvala tally.user posted image user posted image

(odgovor članu tally)
  Neposredna povezava do sporočila: 2650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  104 105 [106] 107 108   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  104 105 [106] 107 108   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.