|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  96 97 [98] 99 100   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
21.3.2008 20:43:21   
Soncnica Sandra ***
Taula ne vem ti povedati, koliko je bil razultat, ker mi G. ni nič rekla, pa še ful gužvo je imela ko sem klicala. No sej je bila vseeno ful prijazna user posted image
Bom v torek zjutraj ko bom šla po napotnico k sestri v sprejemno, vprašala, pa ti sporočim.

A mogoče veš nad koliko je povišan cukr??

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 2426
   RE: Majčice '08 - 3.del
21.3.2008 20:46:47   
Taula
Jaz sem imela 5,3 pa so rekli da je Ok. Zato me zanima koliko so tebi izmerili. Sporoči prosim ko izveš.user posted image


_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 2427
   RE: Majčice '08 - 3.del
21.3.2008 21:04:44   
barbaw
Estrella oprano imam ve, ostalo pa me še čaka. Upam, da vzdrži še te tri tedne, potem pa sem na konju. Bom imela vse pošlihtano. Pa kakor sem se jaz zmenila, ne bo pred majem nič z Rimom. user posted image
Če nas že številčno  ni toliko, smo pa največje čveke. user posted image  Danes naredimo 100-ko.

Sončnica Sandra upam, da bo drugi teden kaj bolj vzpodbuden. Stres dela svoje, luna pa bo hvala bogu nehala s svojim vplivom, ker je bilo več kot dovolj vsega.


_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 2428
   RE: Majčice '08 - 3.del
21.3.2008 21:06:50   
Soncnica Sandra ***
Ok Taula, velja, ti sporočim v torek ko se vrnem s testa!


_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2429
   RE: Majčice '08 - 3.del
21.3.2008 21:19:39   
kodrana
Taula in Sončnica Sandra meja za ta 1urni test sladkorja je 7.8
sem včeraj vprašala na materinski šoli, pa tud na netu sm neki že brskala.
sama sem ga imela ravno 7,8. torej ravno na meji.


_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 2430
   RE: Majčice '08 - 3.del
21.3.2008 21:27:36   
Taula
Hvala kodrana za info.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2431
   RE: Majčice '08 - 3.del
21.3.2008 21:35:34   
Soncnica Sandra ***
Kodrana, ja res hvala za informacijo.
Ali mogoče veš kako je pri ta dolgem testu, kje je meja?

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 2432
   RE: Majčice '08 - 3.del
21.3.2008 21:40:33   
katy82
Naty ful kjut sobica pa blazina na previjalni mi je všeč,taka ful nežna.

Dejte mi povedat punce kje boste imele koš za plenice?Jst mislm met v kopalnic,metala jih bom v navaden koš za smeti sam jih bom pa prej zavila v tamale vrečkice,tiste prozorne(mercator ali spar) koša za plenice pa zaenkrat ne mislm kupvat

Hvala Barbaw za tolažbo sej vem,da vsaki pregori sam sebe tolk pasje nisem navajena

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 2433
   RE: Majčice '08 - 3.del
21.3.2008 21:42:46   
kodrana
prosimuser posted image .

Sandra, ne ne vem na pamet. ker me ni zanimalo. če so vrednosti nad 7,8 potem se dela še ta test.

poskusi najt kaj na najdi.si.. jaz sem tam nekaj našla..

a ktera gleda BB? norouser posted image


_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 2434
   RE: Majčice '08 - 3.del
21.3.2008 21:47:54   
Taula
Dejte mi povedat punce kje boste imele koš za plenice?Jst mislm met v kopalnic,metala jih bom v navaden koš za smeti sam jih bom pa prej zavila v tamale vrečkice,tiste prozorne(mercator ali spar) koša za plenice pa zaenkrat ne mislm kupvat


Midva bova imela dva koša. Za plenice za enkratno rabo (bova isto zavijala v vrečke od mercatorjauser posted image ) in za plenice za prati.
Koša bosta v kopalnici. Ne mislim pa kupovati košev kot so Palčev zavijalček.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2435
   RE: Majčice '08 - 3.del
21.3.2008 21:56:30   
Soncnica Sandra ***
Ja, jz gledam BB.
Jap, donc je pa zanimiva oddaja.
Sam zdele sem bla pod tušem pa ne vem zakaj se morajo slačit do sp.perila?

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2436
   RE: Majčice '08 - 3.del
21.3.2008 22:09:58   
barbaw
Jaz bom tudi uporabljala te male vrečkice. Jih dobim dokaj poceni. So se že prvič obnesle. Pri nas jih na tržnici prodajajo v kolutu, se pa ne spomnim koliko kom. je gor. Meni se zdi da cca 200, stanejo pa 1,5 eur.

BB pa ne gledam. Sploh ne vem kdaj je na sporedu. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 2437
   RE: Majčice '08 - 3.del
21.3.2008 22:15:24   
tally
Jap jst gledam BB in mi je veliko bolj zanimiv od prejšnjega, zaenkrat.
Koš za plenice bom mela v kopalnici in tko kot ste nekatere napisale, jih bom zavijala v te prozorne vrečke, upam da se bo obneslo ker koša za plenice ne mislim kupovat.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2438
   RE: Majčice '08 - 3.del
21.3.2008 22:16:48   
kodrana
Sandra sleči so se moral po moje, zato ker gredo v novo stanovanje. tam ne spadajo take coteuser posted image .
full je lepo stanovanje..


_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2439
   RE: Majčice '08 - 3.del
21.3.2008 22:20:09   
barbaw
TALLY vrečke se obnesejo pa še ceneje je. Ni nobenega smrada, pa vržeš lepo vse skupaj v kanto in je.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 2440
   RE: Majčice '08 - 3.del
21.3.2008 22:27:05   
tally
barbaw hvala za odgovor, mal pa mormo bit ekonomični, a ne user posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2441
   RE: Majčice '08 - 3.del
21.3.2008 22:32:41   
barbaw
tally če že za plenice zmečemo toliko,je treba pa drugje malo šparat. Pa tisti palček zavijelček zdaj rabiš potem pa ne več, pa še na ceni zgubi, če bi ga hotla kdaj prodat. Gre brez njega tudi. To je ena takšna tržna pogruntavščina kot tisti čebriček. Punčko še v njem umiješ, fantka pa ... Je pa res, da pri malih dojenčkih tudi v klasični banjici ne moreš pošteno umiti lulčka.

Sem se še spomnila ene stvari, ki spada med obvezno opremo z v P in to je nekaj za vlažit ustnice (labello ali pač kaj uporabljate).

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 2442
   RE: Majčice '08 - 3.del
21.3.2008 22:35:40   
kodrana
barbawuser posted image . nam je rekla včeri v materinski (skos pišem, kaj je včeri rekla msuser posted image ), da rabiš brezbarvni vazelin. med porodom, da ti partner maže ustnice, ker je suh zrak in se izsušijo.

zdaj pa lahko noč.


_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2443
   RE: Majčice '08 - 3.del
21.3.2008 22:37:19   
aurora28
Ojoj Sandra a zdaj pa te heca še cuker user posted image user posted image . Drži se. user posted image

Jaz bom imela koš za plenice za previjalno ob oknu, v bistvu se sploh ne bo videl, ga pa bova dobila od prijateljice za darilo user posted image user posted image .

Ej danes pa je BB ful zanimiv in se mi dopade, da ne govorim kak fris so naredili ostali sostanovalci, ki jih ni izbral Marko. Dobro ekipo si je izbral. Dopade se mi, da si ni izbral Sebastjana in Damjane, ker ta dva sta pa najbolj pametna. user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2444
   RE: Majčice '08 - 3.del
21.3.2008 22:41:26   
katy82
Aurora se čist strinjam s tabo glede Markove izbire,mislm,da je glih taprave na drugi strani pustu,je pa čudn vidt to hvaležnost in navdušenje,me prav zanima do kdaj bo tako.

Midve greva pa zdle v pančevo,mogoče še mal talenta v belem pogledava,nočko

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 2445
   RE: Majčice '08 - 3.del
21.3.2008 22:45:10   
Anitka
Ojla!

Pa sem se le dokopala do vasuser posted image user posted image Sem po službi malce barvala jajčka in se pripravljala na praznike in pa seveda tudi malce počivala. Zdravje mi danes že bolje služi, user posted image pa še vedno brca 150 na uro.
Danes je prišel tudi paket z novo pižamco, ki je narejena za user posted image in tudi za kasnejše dojenje, pa za user posted image 3 bodiji še en klobuček in enodelno oblačilce, ter posteljnina za naju z dragim.user posted image

Jaz tudi upam in držim pestke, da bomo vse majčice zdržale vsaj do aprila.

Aurora user posted image user posted image user posted image user posted image za 34 tednov.

Kodrana  in MARTINAuser posted image user posted image user posted image user posted image za 30 tednov oz. za 70 dni do konca.

Barbaw jaz si večkrat kupim čevlje v Massu, čeprav imajo vmes kar zasoljene cene. Sicer pa če so čevlji kvalitetni ne šparam na tem. Imam ene bele z rdečim podplatom na vezalke  (Air Step) že ene štiri leta in so tako mehki in udobni, da jih še ne mislim vreči proč.

Naja3 me veseli, da si se odločila vrniti med nas, saj k nam tudi spadaš. Glede gibov je pa tako kot so ti že ostale napisale - važno je, da gibe čutiš vsak dan ne glede na to ali so močni ali šibki. Sicer pa za ziher lahko vedno stopiš do G.

Jana81 vsepovsod mislim, da ima  Mass znižanje. Upam, da kaj najdeš.user posted image Dobro, da si šla do G in drži se, zatekanje pa naj čimprej mine.

Aurea ja letos me imajo ti virusi res raje kot ponavadi. Pa še vrtec prinese svoje.   Ampak glavno, da je danes že malce bolje. Hvala tudi tebi za skrb.

Narava
upam, da bo s tvojim hanijembanijem čimprej bolje.user posted image user posted image

Hijenca tudi jaz bom pri user posted image poskusila z Buebchen kozmetiko in bom videla,če se bo obnesla bom kar pri tem ostala.Tudi zase sedaj uporabljam njihovo olje proti strijam.

Naty žal je marsikje tako, da si v službi pač dober, ko vse storiš za delodajalce in se žrtvuješ, kasneje pa kar pozabijo nate in na en pristen človeški odnos. Pa ne sekiraj se preveč zaradi tega, ker ni vredno.user posted image user posted image Na prvem mestu sta zdaj ti in user posted image Lep buši imašuser posted image user posted image in lepe pripomočkeuser posted image user posted image user posted image

Sesil user posted image user posted image user posted image user posted image za GP in vašega korenjaka.

Pingvinčica tudi jaz še kar delam. Me čaka še 3-4 tedne službe, če bo še naprej vse o.k.

Midva bova verjetno vzela koš za plenice (videla v Pikapolonici) za katerega ne rabiš tistih kaset, amapk navadno vrečo. Moram še malce preveriti kako je z njim.




























_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 2446
   RE: Majčice '08 - 3.del
21.3.2008 22:53:25   
barbaw
Anitka sem tudi jaz hotela omeniti tale brezkasetni koš, ker pa nimam nič info o njemu sem bila raje tiho. Boste tiste, ki več veste o njem napisale kaj.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 2447
   RE: Majčice '08 - 3.del
21.3.2008 23:02:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28


Ej danes pa je BB ful zanimiv in se mi dopade, da ne govorim kak fris so naredili ostali sostanovalci, ki jih ni izbral Marko. Dobro ekipo si je izbral. Dopade se mi, da si ni izbral Sebastjana in Damjane, ker ta dva sta pa najbolj pametna. user posted image



Jaz tudi za enkrat ne mislim koša za plenice kupovati, bom vidla pol če bo potrebno pa ga bom nabavla.

Ja BB je bil danes kar zanimivuser posted image , ja Marko je dober izbral samo to DADO bi moral tam pustiti, meni gre babnca fuul na živceuser posted image user posted image SVAKA ČASTTTuser posted image

No zdaj gledam na kartici, če katero zanima: te uživajo pod tušem, te podložniki pa samo črno gledajouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aurora28)
  Neposredna povezava do sporočila: 2448
   RE: Majčice '08 - 3.del
21.3.2008 23:22:52   
aurora28
Jaz sem tudi mojmu možu rekla, da če bi jaz bila na njihovem mestu bi najprej skočila pod tuš in potem v jakuzzi. user posted image

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2449
   RE: Majčice '08 - 3.del
22.3.2008 7:20:50   
Naty*
Jutro mačke! Danes pa res mislim, da sem prva, zato mam js user posted image  in user posted image  za vse user posted image ! Midva sva mela včeri popoldne skoz ene obiske tko, da mi ni več ratalo prit na RR. Bom pa danes mal za nazaj prečekirala, kaj se je dogajalo. Sicer nas pa danes čaka luštno opravilo ane? Barvanje jajčk user posted image ! Midva greva zdele zjutri mal v shoping, pol pa veselo na delo. Še dobr, da sm mela včeri zjutri dost energije za user posted image  in user posted image , zvečer pa še user posted image   user posted image , zato bojo dons same bolj fajne stvari za počet.

Aurea mene velikokrat boli pri ledvicah. Včasih špika, včasih me pa kar zareže in potem me tko boli neki časa. In to ful. Ene dvakrat me je celo ponoči in pol nisem vedla, kako naj ležim, tko kot en krč zgleda... Aja pa user posted image  za tvoje delodajalce in sodelavce, lepo to slišat, da so tko sprejeli.

aurora mislm, da zdele 70% nosečnic je regrat, pa bo vse vredu user posted image . Nč se sekirat. Sej te razumem, ker sm js tud panik po tistem, ko že neki naredim, ampak ne no...sej je bil dobr opran user posted image . Sm vidla, da sta z barbaw še padle v debato o logiki...js je ne vidim več. Men že ni logika, da ženska s pravno izobrazbo in magisterijem ne zna ocenit kdo od delavcev glumi in kdo je iskren. Ker sm ugotovila, da tiste, ki so ji med porodniško nosile rožice in se ji v pisarni ful medeno smejale sploh ne rabjo dobr delatuser posted image . Če se pa trudiš, da bi se pri delu izkazal, ti pa čist nič ne koristi... Eni pač ne znamo lest v rit, kaj naj rečem druzga. Otrok rojen v 35. tednu mislim, da že sam diha in ne potrebuje injekcije ali inkubatorja.  Ščipanje v nožnici...da ne razlagam user posted image .

barbaw kaj naj rečem user posted image ....mislim, da bo že pri majčicah drugo leto naval na iskanje novih služb user posted image . Sam je res žalostno, da se nam to dogaja in glede na to, koliko nas je bi človek težko rekel, da je z nami kaj narobe. Pa hvala za podatek o jagodah v Tušu. Men sicer ne pride prav, ker je logaški Tuš zgorel (decembra logatčanke?) pa še zdej ni odprt user posted image .

Sesil user posted image  za pregled, pa mate res kr konkretnega user posted image user posted image . Rodit pa itak še ne moreš it, ker baje odpustnice še nobena ne more dobit. Tko da hočeš nočeš, bo treba zdržat VSAJ do aprila.

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: Naty*
Evo za tiste, ki se vam da pogledat, zdej so slikce od nekaterih naših "pripomočkov" v albumu 32. teden user posted image . Geslo je še vedno Naty.

Naty: ooo ful lepe stvariuser posted image user posted image



Hvala, sej kr hodm v sobico pa kr neki prestavljam pa rihtam, tolk mi je vse luštkano user posted image ... No pa sej veš kako je... sej vajine stvari so tud tolk cortkane, da jih sigurn skoz gledaš user posted image ...

kodrana ja sej glede mojga trebuha je že tekla debata user posted image . Sej v živo ni tolk velik pa sam naprej je zrasel... je pa res, da sm čist ponosna, ker ga lahk razkazujem user posted image . Za stvari je pa še itak čas. Js mam že skoz ene probleme in sm rajš počasi kupovala stvari, da ne bi mogla na koncu vse naenkrat, pa še nočem, da me user posted image  preseneti.


katy82 ne sekiraj se glede izpada. Mislim, da nas je več takih, ki jih mamo občasno med nosečnostjo. Naši user posted image  itak vejo, da morjo met zdele mal bolj trdo kožo, user posted image  pa hvalabogu vsaj besed še ne razumejo user posted image . Sicer pa kdo pravi, da se mamica ne sme razkurit občasno. Tole vedro za plenice bom mela js verjetno zraven previjalne pa ga bomo redno praznili, bom pa tud js dajala vse skupi v vrečke. Ma tisti posebni koši za plenice so že itak dragi, polnila z vrečkami pa še dražja. Tko da bo pri nas kr star sistem user posted image .

Estrella* sej glede na tempo vas enih, niti ni čudno, da te matra utrujenost. Boš po moje mogla mal začet študirat, da počasi narahlo izprežeš veš... Glede tega kako smo razdeljene po PDP, pa js ne bi šla čist na zihr, da bomo prej user posted image . Sej veš, da majo ti mulčki čist svojo glavo in se zna nardit, da bojo čist drugače ven lezli, kot smo napovedali user posted image . Ej a to si tud videla, da je julij čez 110user posted image ?????

suzy85 zarad takih komentarjev, kot ga je mel tvoj kolega, bi js dala moškim vsaj kaka dva meseca nosečnosti...me zanima, kolk bi jih sploh preživelo user posted image . Ampak ni se za sekirat. Tipi so pač tipi in nimajo niti blage veze, kaj se dogaja z ženskami! Oni celo mislijo, da smo si PMS zmislile, zato da smo lahko tečne!!!

Sončnica Sandra*** res je super, da mamo na forumu sotrpinke, ki jim lahko pojamramo. Js že razmišljam, kako se bom navadila po porodu, ko ne bo več tolk časa. Vas bom kar pogrešala vse po vrsti... user posted image user posted image user posted image , da bi šel cukr test dobr skoz in da bo vse vredu user posted image .

Anitka js sm tud vidla, da obstaja košek za katerega ne rabiš kaset. Ko boš preverila, kako je s tem sporoči ok? user posted image

BB pa včeri ful dobr ane user posted image !!! Midva sva bla čist navdušena, ko sva gledala reakcijo od Markota, še bolj pa od onih, ki so ostal v slabšem delu user posted image . Čeprav men ni čist všeč, da je Marcellota vzel s sabo, ampak ok...sej ni blo bohve kake izbire.

Hm...neki sem še hotla napisat...SNP... Aja sem bla včeri ful vesela, ker je sestra od mojga rekla, da ma doma čist nov jogi za postlco, na katerem je njen mali spal samo dvakrat in ga bova vzela user posted image . Tist nesrečen jogi, ki ga pa že tolk dolg čakava, bom pa odpovedala. Pa bova mal prihranlauser posted image ... Sm bla tolk vesela, da sva šle kr na tortico user posted image .

Nč grem neki pojest, ker mi že pošten kruli...pa velik jajčk pobarvajte user posted image .

< Sporočilo je popravil Naty* -- 22.3.2008 7:21:55 >


_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  96 97 [98] 99 100   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  96 97 [98] 99 100   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ali spolni odnos res lahko pomaga sprožiti...
Mnogi verjamejo, da lahko spolni odnos v zadnjih dneh nosečnosti spodbudi začetek poroda. Ali to tudi v resnici drži?
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.