|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  73 74 [75] 76 77   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 14:47:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: narava

joj, jaz bi sla pa tak spat domov..ampak, tisto prav spat ne sam' dremat user posted image  user posted image  pa dons se MŠ, upam da ne zaspim. ****, ti me kr s komolcem, a prov? user posted image


O.k. sam ne vem kako boš zaspala na tistih trdih zicih...

(odgovor članu narava)
  Neposredna povezava do sporočila: 1851
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 14:48:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: narava

joj, jaz bi sla pa tak spat domov..ampak, tisto prav spat ne sam' dremat user posted image  user posted image  pa dons se MŠ, upam da ne zaspim. ****, ti me kr s komolcem, a prov? user posted image


Joooj mi jo imamo tudi danes, samo meni se tako nikamor ne da. Sva  bila z mojim user posted image pridna, nisva izpustila niti enega predavanjauser posted image

(odgovor članu narava)
  Neposredna povezava do sporočila: 1852
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 14:48:40   
narava
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: narava

joj, jaz bi sla pa tak spat domov..ampak, tisto prav spat ne sam' dremat user posted image  user posted image  pa dons se MŠ, upam da ne zaspim. ****, ti me kr s komolcem, a prov? user posted image


O.k. sam ne vem kako boš zaspala na tistih trdih zicih...


ej, se po tursko bi se gor vsedla, ce bi mi pustil spat user posted image  user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1853
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 14:50:37   
Anonimen
narava, ****: ste v imeli v MŠ porod v živo (seveda na videokaseti), mi neuser posted image

(odgovor članu narava)
  Neposredna povezava do sporočila: 1854
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 14:50:51   
špelin@
Ma ne moreš verjet: pri nas je začelo sijati sonce user posted image  user posted image
 
Joj, danes imam grozno zlakotnjen dan - spet sem namreč laaačnaaaa user posted image  Očitno sem regrat hudirjevo hitro prebavila user posted image
 
Ja, proti zatekanju: noge v luft, ustrezne hlačne nogavice, predvsem pa neslana hrana - to zadnje še najbolj pomaga, je pa najtežje izvedljivo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1855
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 14:52:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

narava, ****: ste v imeli v MŠ porod v živo (seveda na videokaseti), mi neuser posted image


Hvala Bogu še ne..in upam da ga tud ne bo...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1856
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 14:55:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

narava, ****: ste v imeli v MŠ porod v živo (seveda na videokaseti), mi neuser posted image


Hvala Bogu še ne..in upam da ga tud ne bo...


samo a ni tako, da to naj bi spadalo v vsako MŠ?user posted image saj jaz tudi nimam namena to gledat, me je strahhhuser posted image gledat kako tiste ženske jokajo, se derejo, kričijo...,.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1857
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 14:56:58   
jana81
jst sem tud danes kr naprej lačna...sem pojedla že 2 sendviča, 2 banane, 2 proteinska šejka s sadjem, in pol vrečke bombonov....zdej sem si pa šla po motovilec, sem ga kupla kr 60 dag, da ga bo dost.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1858
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 14:59:56   
barbaw
Helou mamce!

Končno sem našla čas, da se javim, prebirala pa bom kasneje.

Mi smo imeli zjutraj bolj turobno vreme in smo šli na "izlet". Sem si ogledala kako bi lahko še bolj porihtala našo hiško, ki je že tako inovativno urejena. Videla sem nekaj katalogov in ugotavljam, da so naši malarji 100 let za leseno žlico. Jaz ne vem, zakaj mora vse k nam prit toliko let kasneje.

Zdaj pa se sonček sramežljivo prikazuje, ampak piha kto da bi bili na primorskem. Katastrofa je tale veter, ker tako piha, da mene kar ušesa bolijo.

Zdaj pa se grem škratu posvetit, ker drugače bo še ena katastrofa. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1859
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 15:00:43   
narava
dejte tiste iz lj mi dat eno cifro, kjer lahko narocim pizzo tudi po 9 uri zvecer? ker danes ne bo casa za kuhanje, jedla sem kar sem pac jedla (moj pa tut pride iz sluzbe glih da me pobere pred blokom in greva naprej), tko da dons pa ena pizza pade, me cist nc ne gane da je tko pozn! user posted image   user posted image

torej, stevilka? pa hit ce loh, ker kmau grem dam..

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 1860
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 15:16:50   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: narava
dejte tiste iz lj mi dat eno cifro, kjer lahko narocim pizzo tudi po 9 uri zvecer? ker danes ne bo casa za kuhanje, jedla sem kar sem pac jedla (moj pa tut pride iz sluzbe glih da me pobere pred blokom in greva naprej), tko da dons pa ena pizza pade, me cist nc ne gane da je tko pozn! user posted image   user posted image

torej, stevilka? pa hit ce loh, ker kmau grem dam..


V moji bivši službi smo si v nočno običajno naročali hrano od tehle http://www.pizzapingvin.si/
http://www.freetime.si/01/dostava_hrane/pingvin/pingvin.htm

Pa še ena dostava je bila, ampak se nikakor ne morem spomniti imena - so pa imeli prekrasne hamburgerje, ampak malo slabše pizze.

< Sporočilo je popravil špelin@ -- 18.3.2008 15:17:45 >

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 1861
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 15:17:25   
*Tiana*
Živjo majčice,

ste pa zelooooo pridne. user posted image user posted image user posted image
Jest vas še preberem komaj sproti, mi sploh ne rata nč napisat.

Ampak ratam pa toook lačna ko vas berem, bi kr skoz hodila v hladilnik. Sva že z user posted image zmenjena, da bova skupaj hujšala, ker mi tud zdaj pomaga zbirat kilce.  Me podpira na celi črti user posted image

Dons sm tud jaz oprala cotice za pričakovano štručko, jutri jih bom pa likala, sam še na previjalno počakam, ki je naročena pri enem privat mizarju, potem smo pa že skoraj ready za novega člana. Komaj čakam.

Potovalko za v P pa mam tud že skor pripravljeno, mam tud občutek da bom predčasno šla v Rim. Pa še G mi pravi, da je možno. No bomo vidli kaj bo rekla jutri na GP.

Sem rekla enkrat, da bom poročala o napredku naše ta velike pike v povezavi s sistemom nagrajevanja, ki sem ga želela uvest. In vam rečem, da je SUPER user posted image user posted image user posted image .
Full ga je dobro sprejela in full učinkuje. Sem vam povedala, da večkrat udari kar tako in se hitro razburi, in zdaj tega ne dela več, še otroka ki njej teži in jo kaj porine ali udari, ne udari takoj nazaj, ampak mu reče, da to pa ni lepo in se to ne dela. Jih s tem kr šokira in ji potem dajo mir. No ja, večinoma.

Pr nas pa ni nič snega na cesti (hvala bogu), padal je samo zjutraj mal, zdaj pa dežuje.

Zdej grem pa res mal v hladilnik pogledat. Se beremo kasneje!

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 1862
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 15:20:03   
Anonimen
Naty: greš danes v MŠ?

(odgovor članu *Tiana*)
  Neposredna povezava do sporočila: 1863
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 15:23:40   
aurora28
Čmrlika meni so tudi začele noge zatekati. Mi zatekajo že 4 dni in je prav hecno za videt, ko si dam dol zokne, ker imam kar kolobarčke nad gležnji user posted image user posted image
 
Veste mene je ta user posted image  user posted image  user posted image  čist pofural. Včeraj sem imela telovadbo za nosečke in sem pozabila iti. user posted image
 
Danes sem pa tolk sitna, da grem sama sebi na živce, pa mojga lubija kar nekaj peglam in mu težim. Ubogi revež kaj mora prenašati. user posted image

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu *Tiana*)
Neposredna povezava do sporočila: 1864
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 15:23:55   
Estrella*
Ima pa vsak ginekolog oz. porodničar svoje "fore": dr. Pušenjak recimo je zelo proti vnaprej določenemu CR. Kar je bilo meni čisto prav - v prvi nosečnosti, ko je bila velika pika v zadnjični vstavi, bi mi v Trbovljah brez debate delali CR, pri dr. Pušenjaku pa sem gladko rodila vaginalno


Špelin@: joj, sem te to že hotela vprašat pa mi je SNP prepreču. Jaz imam full strah, da bi mala pririnila zadenjsko. Sem šlišala take bav bav porodne zgodbe o tem, da me kar srat prime. Me zanima, če si ti ta porod doživela res tako hujšega kot od druge oike, ki je imela glavično vstavo???
Pa glede kg...nisem pozabila, le tečna nisem hotla bituser posted image  Drugače pa ste vse zadnje čase tako raztresene, da nič ne sporočate podatkov...le kaj bi bil temu vzrok?user posted image
 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1865
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 15:30:52   
špelin@
Estrella*, iskreno povedano, je bil moj prvi porod tako hiter, da ni bilo časa preveč premlevati. Edino, kar me je motilo (in to zelo!!!) je bilo dejstvo, da so mi noge privezali v stremena, ker sem morala biti v točno določenem položaju, da so otročka lahko pravilno "vodili" na poti ven. Prereza presredka, ki ga v taki vstavi vedno delajo preventivno, da dobijo manevrski priostor, skoraj nisem čutila.
 
Drugače kakšnih posebnih bolečin (če primerjam s prejšnjim porodom v glavični vstavi) ni bilo. Edino, kar me je res bolelo, je bilo šivanje, ker en mlad zdravnik ni počakal, da bi anestetik prijel in me je šival na živo user posted image  Ampak me je zašil izredno lepo in se pozna zdaj spodaj samo tanek "lasek" user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 1866
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 15:30:59   
Estrella*
user posted image


27.April 2008
user posted image
 Čmrlika(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image Taja , MB, (O: 103cm, +10kg)

29.April 2008
user posted image  Majci23  , user posted image :user posted image                                            

 01.Maj 2008
user posted image  
Peli, 2.user posted image , user posted image :user posted image      
user posted image  
medika1 , user posted image :user posted image  
user posted image  Tiana(77´), 2.user posted image , user posted image : user posted image  Erazem, KR, (O: XXcm, +10kg)    
 
02.Maj 2008              
user posted image  
majanagaja(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image , Kranj, (O:XXcm, +7kg) 
user posted image  
petrahh(80´), 2.user posted image , user posted image :user posted image ,LJ,  (O:XXcm, +7kg)  

03.Maj 2008 
user posted image
 Mozart, 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:94 cm, +8kg)               
user posted image  Cat_ka, 1.user posted image , user posted image :user posted image
user posted image  filipinka (77´), 2.user posted image (user posted image user posted image ), user posted image :user posted image ,(O:95cm, +xx kg) 

04.Maj 2008
user posted image Aurora 28/Velenje/ (79´), 3.user posted image , user posted image :user posted image   ,Trbovlje, ( O:118cm, +17Kg )
user posted image  Monika
user posted image CatJa(75´), 2.user posted image , user posted image : user posted image  , SG, (O:95 cm, 9,5kg)
user posted image  Tjaška28, 1.user posted image , user posted image :user posted image  
         
05.Maj 2008 
user posted image  Sončnica Sandra*/Poljanska dol./(80´),1.user posted imageuser posted image :user posted image
, KR (O:114cm, +10kg)  
user posted image  majčica24, user posted image :user posted image  
user posted image  Pepita
(81´) , 1.user posted image ,user posted image :user posted image , Slovenj Gradec, (O:+6 cm, +11Kg)

user posted image  zusi/Vrhnika/, 1.user posted image , user posted image :user posted image   ( XXcm, xxkg) 

07.Maj 2008                 
user posted image  Natali99,
1.user posted image , user posted image :user posted image

user posted image  Jana 81,1.user posted image ,  user posted image :user posted image Nejc, CE, (O:103 cm, +13 kg) 

08.Maj 2008
user posted image  Aurea , user posted image :user posted image  ,
 (O:94cm, +11kg) 
user posted image  Pika 18 (78´) , 1.user posted image , user posted image :user posted image , Trbovlje

09.Maj 2008
user posted image  bobika, 2. user posted image , user posted image :user posted image   
user posted image  .muki. (71´),  3. user posted image , user posted image :user posted image  Maša , (O;XXcm, +6,7kg) 

user posted image  Barbaw, 2.user posted image , user posted image :user posted image Maja, (O:97cm, +15kg)

10.Maj 2008            
user posted image  luksi,
1. user posted image , user posted image :user posted image       
user posted image  aria81
(81´),1. user posted image
, user posted image :user posted image , (O: 93cm, +7kg )
user posted image   
buccka (85'), 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:97 cm, + 9 kg)
 
11.Maj 2008
user posted image Naty*/Logatec/ (78´), 2. user posted image , user posted image :user posted image , Postojna, (O:+28/98 cm; 11,5kg ) 
  

12.Maj 2008
user posted image  modrooka, 2. user posted image ,
user posted image :user posted image (O:XXcm, +3,5kg)
user posted image  zvezdica 05, user posted image :user posted image       

user posted image
 Svojeglava user posted image :user posted image (O:XXcm, +1kg)
user posted image  Taula (82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image Ella , (O:XXcm, +12kg)  
user posted image   
sankica (75´), , 1.user posted image , user posted image :user posted image     
     
13.Maj 2008 
user posted image  Katy82(82´), 1. user posted image , user posted image :user posted image ( o:xx cm, +4kg)   
user posted image  Tally, 2.user posted image , user posted image :user posted image  Emilija,  (O:XXcm, +11kg)

user posted image  KRISSTTINA, 1.user posted image , user posted image :user posted image

14.Maj 2008  
user posted image
Maja22 (74´), 6.user posted image  , user posted image :user posted image , Jesenice
user posted image  Kasso(74´), 3.user posted image , user posted image :user posted image , PO, (O:101cm, +8kg) 

15.Maj 2008
user posted image  U_SURDI
user posted image  Katina (68´), 4.user posted image , user posted image :user posted image    
user posted image  Hijenca(79´), 1.user posted image , user posted imageuser posted image  Ana , MB, (O:xx  cm, +6,5kg) 
user posted image  Sashy (88´),  1.user posted image , user posted image :user posted image Anej
 
16.Maj 2008
user posted image  Suzi85, 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:108cm, +11kg) 

user posted image  mixi,user posted image :user posted image Kaja, KP (O:XX cm, +10kg) 
 
17.Maj 2008
user posted image  m.g.k,1.user posted image , user posted image :user posted image , KR (O:XXcm, xxkg)

18.Maj 2008   
user posted image
 Liza, user posted image :user posted image  

19.Maj 2008
user posted image
 StBarbara (80´), 2. user posted image , user posted image :user posted image ,(O:XX cm, kg)   
user posted image  
80Kaja (80´), 3.user posted image ,user posted image :user posted image (O:XX cm, +10,5kg)
user posted image  TULIPAN 13 (77´), 1.user posted image  , user posted image :user posted image Brina, LJ, (O: 97cm, +7kg)

20.Maj 2008
user posted image  
mali pingo/Ljubljana/ (81´), user posted image :user posted image Patricija/? , Ljubljana (O:100 cm, +9kg)
user posted image  Goya (77´), 2.user posted image ,(user posted image user posted image ) user posted image :user posted image , Postojna, (O:XXcm, +4kg)
user posted image
 najča (82´), user posted image :user posted image , (O:XX cm, +2kg)
user posted image  Kastanjeta, 3.user posted image , user posted image :user posted image  

21.Maj 2008
user posted image  
Naja 3 (78´) ,2.user posted image , user posted image :user posted image , (O:XX cm, +5,5kg) 
user posted image
 Zalazoya (79`), 1.user posted image , user posted image :user posted image , Ljubljana, (O:97cm, +11kg) 

22.Maj 2008
user posted image  Estrella*(74´), 3.user posted image , user posted image :user posted image , Postojna, (O:102 cm,+10kg ) 

user posted image  ****(73´), 4.user posted image  , user posted imageuser posted image ,  Omar, LJ 
    
24.Maj 2008                              

user posted image
 ninula , user posted image :user posted image     

25.Maj 2008                          
user posted image  Suzi 27 , user posted image :user posted image  
user posted image  Majabo ,2.user posted image , user posted image :user posted image , KR
user posted image  edinaos 1.user posted image user posted image :user posted image  Anja-Tia, (O:101cm, +6kg)

26.Maj 2008
user posted image  Anitka/Prekmurje/ (78´),1.user posted image , user posted image : user posted image Tian, Sven/Alina, Tara , MS (O:94cm /+24cm/; +8,5kg )
user posted image  eole (78´)user posted image :user posted image    
user posted image
 sesil (77´), user posted image :user posted image Postojna, (O: XX cm, +7kg) 

27. Maj 2008   
user posted image  Žanai, 2.user posted image , user posted image :user posted image                         
user posted image  Valentina 2006, 2.user posted image , user posted imageuser posted image  Matevž            

28.Maj 2008
user posted image  narava (83´), user posted image :user posted image , (O:XXcm, +5kg)   
user posted image  TamaraJ/Cerknica/ (79´)  2user posted image ,
user posted imageuser posted image  Jaka (O:112cm, 10 kg)  
user posted image  
Skye/Maribor/ (76´), 1.user posted image ,user posted image user posted image  : user posted image Tia user posted image Lia , (O:97 cm /+30 cm/;+17 kg)  
user posted image  Tancho(82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image , LJ

29.Maj 2008 
user posted image  Portugalka , user posted image :user posted image

30.Maj 2008
user posted image  Kodrana/Novo Mesto/ (84´), 2.user posted image ,user posted image :user posted image Ožbej/Tara, NM,(O:XXcm, +12kg)
  
user posted image  MARTINA 25 (82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image  Tjaša , Kranj, (O: xxcm, +12kg)
user posted image  Nataša 34 (73´),2.user posted image , user posted image :user posted image  Eva , Trbovlje,(O:94 cm, +5kg) 
 
31. Maj 2008
user posted image  Špelin@ (76´) , 4.user posted image user posted image :user posted image , Ljubljana  ( O: 91cm, +10kg ) 
 
user posted image  Kaja08 (78´), 1.user posted image , user posted image :user posted image , Ljubljana ,(O:XXcm, +5kg) 

xx.Maj 2008 
user posted image  NOVOJUTRO, user posted image :user posted image   
user posted image  Winnie 017, user posted image :user posted image    


SKUPAJ NAS JE 79 SREČK user posted image         


Imamo 12user posted image : user posted image user posted image   

 
Anonimnauser posted image , Neža81, mettyy ,pikicaa25,  ...Martina... Joob, BOJANC 
user posted image  stumfek 
user posted image  aradej
user posted image  murva
user posted image  KAHLO
user posted image  maska

RAZVESELJUJE NAS: user posted image : 18Xuser posted image ,user posted image : 19Xuser posted image  in user posted image : 42X user posted image


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 1867
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 15:31:09   
Čmrlika
Čmrlika meni so tudi začele noge zatekati. Mi zatekajo že 4 dni in je prav hecno za videt, ko si dam dol zokne, ker imam kar kolobarčke nad gležnji


torej je ok, tole pa s pritiskom moram kaj pazit al ne, al kaj je lahko v zvezi s tem nevarno? Sej sem že brala...ampak pozablauser posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 1868
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 15:31:12   
Estrella*
user posted image  PREGLEDI V MARCU 2008user posted image
 
 
18.03.2008: Naty (GP), Valentina (GP)
 
19.03.2008: Sončnica Sandra***(GP), Tiana (GP), Katy82 (GP)

20.03.2008: Anitka (GP)
 
21.03.21008: sesil (GP)
 
25.03.2008: Zalazoya (GP), barbaw (GP)
 
26.03.2008: buccka (GP)
 
27.03.2008: 80Kaja (GP), TamaraJ (GP), Jana81 (GP), hijenca (GP)
 
28.03.2008: edinaos (GP), Čmrlika (GP)
 
31.03.2008: Tancho (UZ)
 
user posted image  PREGLEDI V APRILU 2008 user posted image
 
01.04.2008: Pepita (GP)
 
02.04.2008: narava (GP), Taula (GP)
 
04.04.2008: Aurora28 (GP)
 
07.04.2008: Kasso (GP), Estrella*(UZ), MARTINA25 (GP)
 
08.04.2008: Katina (GP)
 
09.04.2008: CatJa (GP)
 
10.04.2008: Suzy85 (GP), kodrana (UZ)
 
11.04.2007: Tally (GP)
 
15.04.2008: Naty (UZ), Špelin@ (GP) 
 
OBRAZCI ZA UREJANJE PORODNIŠKEGA DOPUSTA
 
 
KORISTNE POVEZAVE:
 
CSD MARIBOR
CSD LJ-Šiška

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 1869
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 15:33:22   
sesil
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Pa glede kg...nisem pozabila, le tečna nisem hotla bituser posted image  Drugače pa ste vse zadnje čase tako raztresene, da nič ne sporočate podatkov...le kaj bi bil temu vzrok?user posted image
 


verjetno smo vse tako ponosne na svojo kilažo, da jo širni sloveniji razglasimo, Estella, tebi pa žal pozabimouser posted image . pozabljivost? kaj je že to?
mene je danes ponoči tako krč zagrabil v desno mečo, da je moj že mislil  da imam popadke. me je že hotel masirat, ma mu nisem pustila, ker je tako svinuser posted image o bolelo. še zdaj čutim trdoto, predvsem ko grem po stopnicah. jutri pa imam masažo, upam da bo to kej ublažilo. imate kakšen dober recept proti krčem? tak, da do krčev ne bi prihajalo.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 1870
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 15:38:35   
špelin@
Eh, kako me lahko ena novica spravi v slabo voljo  Ker dobimo tretjega user posted image , sva se z user posted image  odločila, da bosta punci dobili pograd in veliiiiiiiko pisalno mizo. In sva dala to delat moževemu sorodniku. Naj bi bilo nared že pred mesecem dni, ampak ni bilo. Prestavljeno na zač. marca. Nič. Zdaj pa je tega tipa še zapustila žena in vprašanje, kdaj pohištvo sploh bo... user posted image

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 1871
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 15:38:39   
Naty*
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

kasso sm zdele pršla do posta o praksi Merlota za CR user posted image . A res al kaj? No sej sm vidla, da mi neki nakazuje tko... No pol bomo rodili v ponedeljek al pa četrtek, ker takrat izvaja operacije na svojih pacientkah. Vsaj neki že vem user posted image .


No, saj ni nujno, ampak jaz sem skoraj prepričana, da ti bo predlagal.

Spet se pojedla eno zdravo kosilce (tri palačinke z nutello in smetano)...njam...včeraj pa je bila solata user posted image



Glede tega Merlota... A res al kaj?? Men se zdi pa to čist mimo, a niti poskusit jih ne da normalno rodit?
Kaj pa če bi se po naravni poti fino odprla in lepo rodila??
A je bolje jo čist prerezat ??

Jaz poznam žensko- znanka, celo v Logatcu živi ima 45 kg iz postlo vreduser posted image user posted image  Majnša od Naty pa je rodila 4 otroke po čisto normalni poti, še presredka ji niso rezal...


**** sej mislim, da bo CR prišel v poštev samo, če bi se izkazal, da pričakujemo velikega otročka. Ker ve, da je moj user posted image  velik (ob porodu je bil pa celo 56 pa 4kile pa pol) in pol je po moje mal upošteval, da je možno, da bo mali po njem.

Taula naj te potolažim, js nimam suhih nog user posted image . Pa vidim, da je pri vaju kompletek za iz P tud user posted image  kupil, super za naše user posted image user posted image . Sm pa zadnjič napisala, da moj trebuh zgleda verjetno na sliki še večji, ker se ne vidi, kolk sm js velikauser posted image . Sam 156 cmuser posted image , tko da si predstavljaš da je vse sorazmerno s tem.

špelin@ js sm dons dobila informacije iz prve roke in sicer pri sestri. Je rekla, da je prvega otroka rojevala 12 ur, ker je bil v zadnjični vstavi in da jo je blo drugič fuuul strah. Takrat je bla pa že pri Merlotu in ko ji je teden pred rokom naredil pregled in videl, da je user posted image  obrnjen na glavo, je reku, kaj pa če bi kr rodila. In ji ni blo jasno kako, ker se ni nč dogajalo. Potem se je odločla, predrl ji je mehur, čez 20 minut je dobila popadke in rodila v eni uri.

edina a celo zobje rumenijo user posted image ? Ok no hvala za nasvet, bom js tud zdej pridno ščetkala. Na MŠ se pa men tud dons ne dauser posted image , ampak greva vseen. Upam, da bo vsaj zanimivo. Sm pa žalostna, ker more moj delat v četrtek popoldne, pa glih ko mamo nego dojenčka user posted image .

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1872
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 15:40:04   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*
špelin@ js sm dons dobila informacije iz prve roke in sicer pri sestri. Je rekla, da je prvega otroka rojevala 12 ur, ker je bil v zadnjični vstavi in da jo je blo drugič fuuul strah. Takrat je bla pa že pri Merlotu in ko ji je teden pred rokom naredil pregled in videl, da je user posted image  obrnjen na glavo, je reku, kaj pa če bi kr rodila. In ji ni blo jasno kako, ker se ni nč dogajalo. Potem se je odločla, predrl ji je mehur, čez 20 minut je dobila popadke in rodila v eni uri.


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 1873
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 15:46:53   
kodrana
sesil, kot da bi brala svojo zgodbo. manjka ti kalcija. meni odkar pijem redno vsak dan mleko in jem mlečne izdelke, nič več krči ne grabijouser posted image . poskusi.

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 1874
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 15:47:12   
MARTINA25
Punce hvala vam za skrb!!!user posted image  Jutri zjutraj moram k zdravniku ter v laboratorij, da pogledajo kakšen virus sem staknila....do takrat pa počivat!!!
Se vam kaj javim!!! 

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 1875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  73 74 [75] 76 77   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  73 74 [75] 76 77   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ali spolni odnos res lahko pomaga sprožiti...
Mnogi verjamejo, da lahko spolni odnos v zadnjih dneh nosečnosti spodbudi začetek poroda. Ali to tudi v resnici drži?
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.