|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  72 73 [74] 75 76   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 13:03:24   
Čmrlika
Svašta!!!! Jaz pa že 5 minut šaltam po tv, kje je ponovitev a si ti tud not padu...
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Joj, joj, sem sama sebi smeha povzročla s svojimi nevmesnimi pripombami...user posted image
user posted image - zame, saj paše se malo nasmejat, ko vidiš, kako znamo bit user posted image  zmedene, pa kaj pomeni z nekom klepetat  preko pisarjenja...hitro pride do kakega nesporazuma...user posted image

lušno, no- ****...a si mislila, da je imel našo jano v obdelavi? user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1826
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 13:08:29   
narava
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: narava

ma mne, jana, ti ga mas na slikci trebuhauser posted image


Svašta!!!! Jaz pa že 5 minut šaltam po tv, kje je ponovitev a si ti tud not padu...user posted image user posted image user posted image


user posted image  hm, ****, a si cist not padla?? user posted image  user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1827
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 13:12:46   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: narava

ma mne, jana, ti ga mas na slikci trebuhauser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

delam veš, pa nisem pred tv... dej povej kako je pa spet prjavu??????
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

delam veš, pa nisem pred tv... dej povej kako je pa spet prjavu??????

Ne, ne ni v tem fora!! user posted image ,na tvoji slikci bušija v albumu, si mela tv prižgan...pa je ravno bizovičar gor, z enooo čudno faco in zgleda res tak kot da se je v tvojga bušija zagledal pa mi nekaj ni jasno user posted image
Tako da skoči prvo slikco v svoj album pogledat, ti bo takoj jasno, pa verjetno se nisi niti zavzela kaj vse imaš na fotkiuser posted image  user posted image


JOJ KAK SEM GLUPA, SORČI SE ZGOVARJAM NA BLOND BARVO...user posted image
 
DOBER STE ME NASMEJALE ZLE..user posted image

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 1828
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 13:19:18   
Čmrlika
Sem vesela da sem zakuhala tale nalezljiv smeh user posted image
Res paše, pri meni si sosedje verjetno mislijo da se mi je odpelalo, ker sem se tako naglas režala, pa jokala zraven...user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 1829
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 13:19:38   
narava
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: narava

ma mne, jana, ti ga mas na slikci trebuhauser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

delam veš, pa nisem pred tv... dej povej kako je pa spet prjavu??????
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

delam veš, pa nisem pred tv... dej povej kako je pa spet prjavu??????

Ne, ne ni v tem fora!! user posted image ,na tvoji slikci bušija v albumu, si mela tv prižgan...pa je ravno bizovičar gor, z enooo čudno faco in zgleda res tak kot da se je v tvojga bušija zagledal pa mi nekaj ni jasno user posted image
Tako da skoči prvo slikco v svoj album pogledat, ti bo takoj jasno, pa verjetno se nisi niti zavzela kaj vse imaš na fotkiuser posted image  user posted image


JOJ KAK SEM GLUPA, SORČI SE ZGOVARJAM NA BLOND BARVO...user posted image
 
DOBER STE ME NASMEJALE ZLE..user posted image


Ma neeee! zivemu cloveku se vse zgodi, tko da je bla to ena fajn prilika za nasmejat se user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 1830
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 13:23:25   
Čmrlika
Jaz se še kr ne morem nehat smejat...user posted image
me je lubi klical, pa se sploh nisem mogla pogovarjat z njim...Joj, ne vem, če ne bo domov priletel pogledat, če mam popadke user posted image

Sem ga pa uspela slišat, da ne rabim kuhat, bova šla neaj popcat ven, ko pride iz službe...joj kak me razvaja user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 1831
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 13:30:10   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  Jej, jej,jej....

Jaz pa si rečem, kaj aje bila Jana mogoče na oddaji... pa pejdmo gledat ponovitev...user posted image user posted image user posted image

Jah čist sem not padla....user posted image user posted image

Oddaje pa nikjer.....user posted image

(odgovor članu narava)
  Neposredna povezava do sporočila: 1832
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 13:30:37   
narava
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika
ne vem, če ne bo domov priletel pogledat, če mam popadke user posted image


Ne verjamem, da se bos pri le-teh tudi tako smejala?? user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 1833
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 13:39:58   
Naty*
Tko zdej grem pa počasi na obnovo od 68. strani. Uf me čaka dela user posted image ...

IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ

IZVIRNO SPOROČILO: Naty*
Tamara solata zjutraj? Pridnaaa, js kr ne morm brez česa konkretnega.


Imela sem motovilec za ponucat. Sicer pa tale moja solata vsebuje svašta (motovilec, paradajzki, kumara, korenček, črne olive, rumena, rdeča paprika, šu nkica in tri vrste sira. Pa preliv iz balzamičnega kisa, olivnega olja in začimb). Tako, da je kar konkretna in sem še vedno sita. Si mi pa zdajle lušte naredila s čokolinom... Hmmm, mislim, da mi zdajle nekaj čokoladnega faliuser posted image


Men bi še zmer kak kos kruha zraven manjkal user posted image !


IZVIRNO SPOROČILO: narava
sj sm ze prou tezka user posted image  se prav veselim tega praznika, ker bo podaljsan vikend user posted image


Morm rečt, da ga prav privoščim vsem, ki še pridno delate!!! Glede kompletkov za iz P, sm pa js izbrala kr en kompletek, ki ga je moj v Arielu kupil...ful lep plišast, pa še precej cenejši, tko da se definitivno bolj splača user posted image . Aja pa hvala za opomnikuser posted image :

podatki za seznam: naslednji GP 15. 4, +11,5 kg, cm so pa isti kot so bli.

kasso, katy mene je pa nekak v petem in šestem mesecu bolela ritnica pa kolk, pa včasih noga. Tko da sm tud komi sedela al pa ležala. Ko sm začela pa uporabljat blazino za spat (mislm čist navadno) med nogami, se je pa situacija počas umirila.

IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

(kak hiter razmišljam že o drugemuser posted image  ), 

 


Sej sem tudi jaz hitro razmišljala o drugem... No, pa bosta 4,5 leta razlikeuser posted image . Kar skoz je bilo nekaj... Je pa finančno zdaj malo lažje.. kar pa ni slaba stran. In Timi super sodeluje (razen tega, da ima vedno prav. Njegov znamenit in prepogosto uporabljen stavek je: Tako kot se otrok odloči, tako bo!user posted image )


Midva tud že razmišljava o drugem, ampak rajš ne povem tolk javno kdaj že, ker boste rekle, da sva nora user posted image . Ampak hočva met dva (vsaj), pa se bi nama zelo dobr izšlo, če bi blo čimprej... Bomo vidl itak je odvisno od marsičesa, ne sam od najine zavestne odločitve user posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Punce, sem s pregleda user posted image  Ne boste verjele kakšna razlika! Danes je bil G izredno prijazen, veliko sem se z njim lahko pogovorila, vse pojasnil, poslušal je srček in dal naglas, da sem še jaz slišala user posted image  Prvič! Se moram hitro uščipniti, da vidim, če sem še živa user posted image  Dobila sem tudi potrdilo o PDP za na CSD user posted image
 
Toliko na hitro, grem zdaj po punci k moji mami user posted image


Ful lepo slišat!!!user posted image user posted image  Eni majo kdaj pa kdaj slab dan, tvoj ma pa očitno kdaj pa kdaj dobrga user posted image . Glede norcev na cesti pa itak no comment. Ful sneži in piha eni se vozjo pa 200 na uro user posted image !

katy glede prijaznosti ljudi, ki delajo s strankami, pa naj bo to delavka na CSD, zdravniki, prodajalke, uradniki al pa natakarji pa ni za zgubljat besed. Men se včasih zdi, da bi mogu marsikdo mal razmislit, da bo tud on prišel v situacijo, ko bo samo stranka. In da te nič ne stane, če si prijazen do nekoga, ki ma opravke pri tebi. Te pa lahko to razjezi že v nenosečem stanju, kaj šele zdaj...

MARTINA25 upam, da si boljše. Vitaminčki in čajček pa počivanje user posted image .

barbaw sej bojo prazniki, če ne prej boš takrat nadoknadila izgubljen čas na RR, ampak takrat pa ne bo izgovorov user posted image ! Kar se višine tiče je že res relativno, sam sej veš, če je mamica majhna ma user posted image  sigurno manj manevrskiga prostora. Js sm že danes vidla, ko mi je na hitro pogledal, pa ma glavico že čist na koncu, nogice sva našla pa tam nekje, kjer je bil včasih želodec. U glavnem povsod ga je dost user posted image .

Anitka...zeblo po mamici, al pa vroče po atiju...identična situacija z našo user posted image , bomo mogle bit res pozorne, po kom se je user posted image  vzel user posted image .

Estrella* lepo, da si našla senčila, glede na nasprotujoče informacije user posted image . Ja cena je pa večja, ker maš verjetno več oken za celo hišo, kot pa midva za štuk v hiši. Pa še midva mava neki strešnih, tko da sva vsaj tam prišparala user posted image . Kar se pa energije tiče, pa itak vidim, da je definitivno razlika med tistimi, ki že mate otroke pa tistimi, ki smo prvič user posted image . Že v dojemanju same nosečnosti user posted image . Glede posteljce pa nisem čist sigurna, pogledal je pa reku...no načeloma je postlca vredu...ampak seveda sm spet pozabla vprašat, kaj pomen načeloma user posted image . Ma men že skoz svetuje počitek in brez slončkanja. Očitno pričakuje, da bomo kmal zapustil garsonjero user posted image .

Taula tko kot sem zadnjič rekla...glede vpisa zadnjih plač je veliko odvisno od CSD in od delodajalca. Eni nardijo tko, da se ti bolj splača, drugi pa čist po pravilih. Pa še to takrat, ko bi se brez problema dalo tud drugače naredit.

aurora js tud skoz hodm lulat, celo ponoči po petkrat. Pa vse me pika pa tišči, verjetno se res nakazuje, da se bliža dan D user posted image . Ko sem dons rekla, da me ful pika v nožnici je reku G...nč, bova kr napisala napotnico za P user posted image . Pol bo že neki na tem! Aja lep buši user posted image !

IZVIRNO SPOROČILO: Katina

Včeraj sem bila med drugim tudi na roditeljskem sestanku. Sploh ne morem verjet kako so ljudje ksenofobični. Ravnateljica nam je razložila, da bodo naslednje leto razrede premešali, navedla je tudi nekaj vzrokov. Oglašali so se nekateri starši (na koncu se je izkazalo, da so iz istega razreda), ki so se bali, da se bodo njihovi otroci pomešali s slabšimi in da bodo njihovi otroci izgubili na kvalitetiuser posted image . Med drugim je ena izmed mam, ki je sedela pred mano obtožila enega izmer oddelkov, kot izredno problematičnega, kar sploh ni res. Nazadnje je pa še rekla, da bodo ziher oni pokasirali otroke s posebnimi potrebami, ki obstajajo v generaciji. Me je skoraj kap. Sem se morala močno v jezik ugriznit, da ji nisem česa zabrusila, ker itak ne bi razumela. user posted image Me prav zanima kakšnega naduser posted image ima doma.


Js bi si verjetno mogla odgriznit jezik, da bi bla tiho user posted image . Ampak verjemi takim staršem, ki majo svojega otroka za oh in sploh najboljšega, vse ostalo je pa pod nivojem, se zna še zeloooo maščevat. Samo, da pridejo v leta, ko jim bojo še dobr svojo drugo stran pokazal. Mislm sramota tko podcenjevat ostale...

IZVIRNO SPOROČILO: narava
Je ena mamica (moja dobra prijateljica) pravila, da v soli, kamor hodi njen starejsi sine (oddelek tretjih razredov), nobeden izmed oddelkov ni "zelel" sprejeti fantka s hendikepom (na vozicku) le oddelek njenega sina.

Ne ampak res....kaj je s folkom??? user posted image

**** glede obrazcev ti pa povem iz lastnih izkušenj... zakonodaja in obnova obstoječih obrazcev še zdaaaaleč ne gresta vzporedno. Da o informiranju delavcev sploh ne govorimo. Gospodje na stolčkih se odločijo, da tkole bo, kdo bo pa povedal to ljudem, ki izvajajo stvari v praksi in kdo bo spremenil računalniške programe in obrazce je pa ?????. No snega je pa vsaj nekdo vesel user posted image . Pa lepo, da se boljše počutiš user posted image user posted image .

jana men bi očitno danes naredu tisto drugo morfo, ker me je vprašu, če mam user posted image  zraven. Pa sm rekla, da ni mogu zamenjat službe, je pa očitno prestavu na naslednjič in reku naj pride. Za mojga G pa res kapo dol! In sestro, ki pri njem dela. Tuki pa res nimam nobenih pritožb. Vidim pa, da vas ma kr velik probleme s svojimi G user posted image , žalostno, pa glih takrat ko ti ful paše, da je eden vredu do tebe.

edina zdej bom pa js teb zagrozila z valjarjem, tko kot je špelin@ Tamari! Tud če bi zvedela težo, je zdele ne smeš primerjat z vajino iz 28. tedna!!!! Ker sm js v 33. pa še fantki so težji! Tko da bom huda, če se boš še velik obremenjevala. Tvoja pupika je pač bolj suhica po mamici, pa G se je za kakih 20dag zmotla. Evo pa je vse vredu. Aja prepoved user posted image  boš pa kr mal zblefirala user posted image , ja sej maš dobre razloge, recimo otekla sramna kost pa to... Železov sirup se mi pa dons še ni zdel tolk slab, bom pa vidla, kako bo po enem mesecu.

sesil ja sej priznam, da sem tud Merlota zmer vesela user posted image , ampak tolk ne kot najinga user posted image user posted image . Bojni plan je pa očitno neki v smislu, a je otrok dost majhen, da bomo rodil po naravni poti, al bo treba kej druzga (kot sm že rekla, zarad moje višine, vsaj on je tko nakazu), pa da se bova zmenla, kako mu sporočit, ker je rad zraven pri svojih pacientkah, pa kdaj it od doma pa tko user posted image ... aja pa reku mi je naj grem na predavanje za EA (no sicer sem že šla). Glede zelenjave in sadja sem pa v klubu z vama z jano81. Sadje vse pa kokr češ, zelenjava pa bolj ne kot ja user posted image .

kasso sm zdele pršla do posta o praksi Merlota za CR user posted image . A res al kaj? No sej sm vidla, da mi neki nakazuje tko... No pol bomo rodili v ponedeljek al pa četrtek, ker takrat izvaja operacije na svojih pacientkah. Vsaj neki že vem user posted image .

Sončnica Sandra***, Tiana, Katy82 user posted image user posted image user posted image  za jutrišnje preglede!
 
OMG kak dolg post sm naklofala!!!!!!!!!!! Tko zdej pa neki časa nič! user posted image

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 1834
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 13:45:58   
jana81
ja mogoče pa narava...če se bomo spomnale na kak takle dogodek, nam bo ziher lažje med porodom.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 1835
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 13:47:19   
Čmrlika
Ne verjamem, da se bos pri le-teh tudi tako smejala??
IZVIRNO SPOROČILO: narava

IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika
ne vem, če ne bo domov priletel pogledat, če mam popadke user posted image


Ne verjamem, da se bos pri le-teh tudi tako smejala?? user posted image


Se strinjam user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 1836
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 13:53:13   
špelin@
Huh, čveke, ste naklepale enih postov v parih urcah user posted image user posted image user posted image
Čakam, da zavre voda za user posted image , medtem bom pa začela brati user posted image
 
jana81, še dobro, da sem ravno pojedla kosilo, drugače bi me ob omembi bureka zalila poplava sline user posted image  Pa še Estrella* s svojim prebrancem... user posted image  Tako pa imam želodec zvrhano poln zelenjavne juhe in slastnega regrata s krompirjem in jajčkom user posted image
 
MARTINA25, a si šla k zdravniku? Ni se za hecat, v miru se lepo pozdravi user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Naty*
Tko da sm čist happy ko sm ga spet mal vidla (mislm najinga fantička, ne Merlotauser posted image ).

user posted image user posted image user posted image  Prav z užitkom sem prebrala tvoje poročilo s pregleda user posted image user posted image user posted image
 
jana81, jaz sploh ne vem, če bo meni G delal še kakšen UZ (tistega kontrolnega, mislim), ker ni nič omenil user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: narava
aja, naty, estrella ti bo rekla, da si dolzna podati se nekaj info: + KG, datum naslednjega pregleda user posted image


Hihihi, na kile je pa mene Estrella* pozabila opomniti user posted image  No, če bo slučajno katera popravljala seznamček: +10 jih je že user posted image
 
Naty* in edinaos, tudi jaz sem včeraj dobila recept za železov dodatek (je rekel G, da za vsak slučaj, ker je zaenkrat vrednost ok, se pa lahko hitro poslabša). A vidve imata sirup?? Meni je predpisal ogabne tablete Ferrum Lek, ki jih niti pod razno ne bom jemala - ne prenesem jih user posted image  Jih tudi v prejšnji nosečnosti nisem jemala, sem raje sama kupila drug dodatek. Pa še v prvi nosečnosti so me taiste tablete zaprle tako hudo, da nisem šla kakat 2 tedna user posted image
 
Vidim, da imate nekatere prepovedi user posted image  Meni je v tokratni nosečnosti to prihranjeno user posted image  Zaenkrat. Kar pa se pogostosti: kvantiteta ni sinonim za kvaliteto user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: jana81
punce jst si sploh ne predstavlam, da pol ko bom dojila ne bom smela jest svežega sadja, pa ravn polet ko so sami najboljši sadeži (jagode, maline, breskve, marelice.....), kuhane zelenjave ne maram, kaj bom pa jedla pol? od čežane in jabolčnega kompota bom živela user posted image


Jaz sem med dojenjem vedno normalno jedla sveže sadje in zelenjavo in mojim dvem deklinam ni škodilo user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: sesil
meni je edino češenj žal, ker jih bom verjetno lih malo prehitela. ta zgodnjih pa se bom nažrla, če mi bo še ratalo, pa še klistirja jim ne bo rablo delatuser posted image .


user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: kodrana
punce, dajte mi povedat katere vse obrasce rabim za porodniško urejat!? kak link. lepo prosim. vem,da se skos ponavlja,eno in isto vprašanje a vseeno..


Na seznamu pregledov, ki ga vodi in ureja Estrella*, so prilepljeni linki user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***
Tudi pri nas še vedno sneži, sicer že malce manj, ampak tale sneg še kar vztraja user posted image


Pri nas pa zdaj dežuje in je zdaj že vse razmočeno - taka pacasta brozga user posted image
 
Čmrlika, upam, da uredite s temle vozičkom user posted image  Moja prijateljica je imela podobne težave in je na koncu popenila, vrnili so ji denar, ona pa šla drugam kupit drug voziček.

IZVIRNO SPOROČILO: ****
IZVIRNO SPOROČILO: narava
ma mne, jana, ti ga mas na slikci trebuhauser posted image

Svašta!!!! Jaz pa že 5 minut šaltam po tv, kje je ponovitev a si ti tud not padu...user posted image user posted image user posted image


user posted image  user posted image
narava, ti pa hudo dobro opazuješ user posted image
 
Naty*, vidim, da imaš naslednji GP na isti dan kot jaz user posted image
 
Mmmm, paše tale user posted image

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 1837
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 13:58:32   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

kasso sm zdele pršla do posta o praksi Merlota za CR user posted image . A res al kaj? No sej sm vidla, da mi neki nakazuje tko... No pol bomo rodili v ponedeljek al pa četrtek, ker takrat izvaja operacije na svojih pacientkah. Vsaj neki že vem user posted image .


No, saj ni nujno, ampak jaz sem skoraj prepričana, da ti bo predlagal.

Spet se pojedla eno zdravo kosilce (tri palačinke z nutello in smetano)...njam...včeraj pa je bila solata user posted image

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 1838
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 14:04:52   
špelin@
Bi en vic?
 
Nekje na Gorenjskem, osamljena gorska kmetija, dva možaka gornika, ki markirata poti, se skozi sadovnjak približujeta hiši.
Iz hiše stopi starejša gospa in eden od njiju jo veselo ogovori:
- Pozdravljena gospa, ali lahko midva na vašo češpljo nariševa markacijo?
Gospa mu prijazno odgovori:
- Oh, rajši jo dajta na vogal hiše, jaz sem bolj malo doma.


user posted image user posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 1839
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 14:08:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

kasso sm zdele pršla do posta o praksi Merlota za CR user posted image . A res al kaj? No sej sm vidla, da mi neki nakazuje tko... No pol bomo rodili v ponedeljek al pa četrtek, ker takrat izvaja operacije na svojih pacientkah. Vsaj neki že vem user posted image .


No, saj ni nujno, ampak jaz sem skoraj prepričana, da ti bo predlagal.

Spet se pojedla eno zdravo kosilce (tri palačinke z nutello in smetano)...njam...včeraj pa je bila solata user posted image



Glede tega Merlota... A res al kaj?? Men se zdi pa to čist mimo, a niti poskusit jih ne da normalno rodit?
Kaj pa če bi se po naravni poti fino odprla in lepo rodila??
A je bolje jo čist prerezat ??

Jaz poznam žensko- znanka, celo v Logatcu živi ima 45 kg iz postlo vreduser posted image user posted image  Majnša od Naty pa je rodila 4 otroke po čisto normalni poti, še presredka ji niso rezal...

(odgovor članu kasso)
  Neposredna povezava do sporočila: 1840
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 14:11:12   
Taula
Aurora...a potem boš že aprilčica. Lep buši in lušten kuferček. Kar počasi ga pripravi, če boš res prej rodila.user posted image

Čmrlika...tvoj buši je tudi hot. Madona vse imate hude postave..suhe noge, malo rit in lep buši.user posted image

Naty...super za pregled.user posted image

Martina...pozdravi se.user posted image

Glede UZja...meni moja G itak za naprej reče, kdaj bo delala UZ in takrat mojega lubega kar za sabo pripeljem v ordinacijo. Če bi bil pa nenapovedani UZ bi ga pa šla iskati v čakalnico, ker gre itak vedno z mano. Na srečo nikoli ni težila zakaj je zraven. Sej atiji tudi hočejo videti njihove user posted image

Kodrana....potrdilo o očetovstvu. Gresta na CSD, za sabo imasta osebne izkaznice in potrdilo o PDP pa vama napišejo izjavo o očetovstvu. Za sabo jo imaš v bolnico, da jo daš matičarju.

Da še pohvalim user posted image  je kupil najini user posted image  kompletek za iz P. Bo lepa princeska.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 1841
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 14:12:38   
špelin@
Ja, tudi jaz sem že marsikje prebrala, da dr. Merlo zelo rad prakticira CR. Ne vem pa zakaj user posted image  Če je to sploh res, ker gre za anonimne informacije preko foruma
 
Ima pa vsak ginekolog oz. porodničar svoje "fore": dr. Pušenjak recimo je zelo proti vnaprej določenemu CR. Kar je bilo meni čisto prav - v prvi nosečnosti, ko je bila velika pika v zadnjični vstavi, bi mi v Trbovljah brez debate delali CR, pri dr. Pušenjaku pa sem gladko rodila vaginalno user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1842
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 14:15:30   
Naty*
špelin@ tale je bil dober user posted image user posted image user posted image .

Js sm dobila sirup Legofer za železo in se še ne pritožujem, ker ni tko slab. Ampak dober tud ni, tko da mi bo verjetno sčasoma začel it na živce. Je bla pa fora, ker sem sestro zuni spraševala, kako da mi ni nč dal kljub hemoglobinu 106, je pa rekla, da on da ponavadi pod 105 pa še to ne vedno. Pridem pa k njemu, odpre MK in reče, nč bova midva Legofer sirup preventivno jemala vsak dan (pa js razmišljam, pa ne da za železo) user posted image . Sm skor misla, da me je slišal, pa vem, da ni mogoče user posted image . Vidim pa, da sm res ena redkih, ki pride ful dobre volje s pregleda. Mi je žal vseh vas, ki mate čudake za G user posted image .

kasso glede CR bomo pa 15. vidl, čeprav js tud mislm, da je zelo velik možnosti. No kar bo pa bo...kaj čem ane user posted image .

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 1843
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 14:19:56   
Taula
Naty* pa saj nisi tako majhna..vsaj na slikah nisi videti. Kolk cm pa imaš če ni skrivnost?user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 1844
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 14:19:58   
Čmrlika
Punce jaz pa sem se ravnokar spakirala za v P user posted image ..................................................................................No nahrbtnik, jaz še nisem pripravljena čist...user posted image

zdaj sem pa bolj mirna, edino sem prvič danes opazila, da mi očitno noge zatekajo, user posted image  do zdaj mi niso... mam en sexi robek vgraviran od zoknčkov....user posted image
povejte, moram pazit na pritisk zraven tega, da se nebi zvišal al kaj zdaj...saj je verjetno to v mojem času user posted image  normalno? pa noge v luft al kaj? Poslušam... user posted image

< Sporočilo je popravil Čmrlika -- 18.3.2008 14:21:35 >


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 1845
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 14:21:22   
Taula
Jaz zatekam že nekaj časa, pa imam nizek pritisk. Manj slana hrana, noge na blazino, pa meni ful pomagajo žabe proti krčnim žilam...eni jih pa baje kar povijejo.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 1846
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 14:28:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Ja, tudi jaz sem že marsikje prebrala, da dr. Merlo zelo rad prakticira CR. Ne vem pa zakaj user posted image  Če je to sploh res, ker gre za anonimne informacije preko foruma
 
Ima pa vsak ginekolog oz. porodničar svoje "fore": dr. Pušenjak recimo je zelo proti vnaprej določenemu CR. Kar je bilo meni čisto prav - v prvi nosečnosti, ko je bila velika pika v zadnjični vstavi, bi mi v Trbovljah brez debate delali CR, pri dr. Pušenjaku pa sem gladko rodila vaginalno user posted image


Ja, jaz se full strinjam s tabo... Zakaj bi v naprej dal na CR če pa bi morda po naravni poti lahko rodila...in bi ji bilo marsi kaj prihranjeno...

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 1847
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 14:41:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*
Js sm dobila sirup Legofer za železo in se še ne pritožujem, ker ni tko slab. Ampak dober tud ni, tko da mi bo verjetno sčasoma začel it na živce. Je bla pa fora, ker sem sestro zuni spraševala, kako da mi ni nč dal kljub hemoglobinu 106, je pa rekla, da on da ponavadi pod 105 pa še to ne vedno. Pridem pa k njemu, odpre MK in reče, nč bova midva Legofer sirup preventivno jemala vsak dan (pa js razmišljam, pa ne da za železo) user posted image . Sm skor misla, da me je slišal, pa vem, da ni mogoče user posted image . Vidim pa, da sm res ena redkih, ki pride ful dobre volje s pregleda. Mi je žal vseh vas, ki mate čudake za G user posted image .
.


Naty meni ta Fe tudi na začetku ni bil tako ogaben, samo po tolikih stekleničkahuser posted image
se mi že želodec obrača od njegauser posted image . Pa še jaz ga moram piti 2X na dan na prazen želodec. Aja pa jaz si zobke vsakič ko ga spijem grem umit, ker nas toliko strašijo da zobje rumenjijo od njegauser posted image

(odgovor članu Naty*)
  Neposredna povezava do sporočila: 1848
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 14:42:58   
narava
joj, jaz bi sla pa tak spat domov..ampak, tisto prav spat ne sam' dremat user posted image  user posted image  pa dons se MŠ, upam da ne zaspim. ****, ti me kr s komolcem, a prov? user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1849
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 14:45:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika


povejte, moram pazit na pritisk zraven tega, da se nebi zvišal al kaj zdaj...saj je verjetno to v mojem času user posted image  normalno? pa noge v luft al kaj? Poslušam... user posted image


Neslana hrana... pomaga 100 na uro.user posted image

(odgovor članu Čmrlika)
  Neposredna povezava do sporočila: 1850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  72 73 [74] 75 76   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  72 73 [74] 75 76   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Tako izgleda prvih 24 ur po porodu
PRVI dan po porodu je za žensko, ki je pravkar postala mama, pravi vrtinec čustev. Tako izgleda prvih 24 ur za mnoge žen...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.