|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  71 72 [73] 74 75   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 11:45:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

Jutro bejbe! Evo naju sva nazaj iz pregledauser posted image . Najprej hvala vsem za pikapokeuser posted image , komentirala bom potem, ker zdele nujno rabim en kofetek najprej...
No sam tole sm vidla v zadnjem postu... Estrella* snega je kr dost, čeprav so ceste čist vredu prevozne. Iz Postojne nazaj je bla pa zdele kr zoprna vožnja, ker je v Postojni glih začelo snežit.

No sam da na hitro poročam... nisva naredila orng UZ-ja, zato, ker ga bo naslednjič ko bo user posted image  zraven. MV zgleda vredu, ampak mava kljub temu prepoved user posted image , brez dolgih potovanj, samo kratki sprehodi in brez kakih težkih opravil. Našga miškota sva na hitr pogledala in na prvi pogled zgleda nekam velik user posted image , pa sirup za železo sm dobila.  Je reku, da naslednjič bomo pa zmerili in ocenli težo, da vidmo, kako bo s porodom glede na mojo višino (oz. majhnost user posted image ). Je pa že obrnjen na glavico. Dobila sem napotnico za P, naslednjič je pa reku, da naredimo bojni plan user posted image . Aja njegov prvi komentar je bil pa ...o kak lep trebušček user posted image . Tko da sm čist happy ko sm ga spet mal vidla (mislm najinga fantička, ne Merlotauser posted image ).


Naty: jaz sem pa tako čakala, informacije o teži tvojega piščančkauser posted image user posted image , no samo da je vse OK. Prepoved user posted image hmmm to pa ni slaba ideja, jaz se bom svojemu  naslednjič zlagala, da je pač G tako ukazalauser posted image user posted image . Dobrodošla v klub železarjev user posted image , jaz že komaj čakam da se ga rešim si prestavljaš da jaz pijem že 14 flaškouser posted image za popuser posted image ....





(odgovor članu Naty*)
  Neposredna povezava do sporočila: 1801
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 11:48:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana81
naty user posted image  za pregled... kak ti vela ko bo lahk šel tvoj še 1x zraven, men je rekla ja zdej pa nič več, sej je lahko bil 1x zraven..prouser posted image  krava...tk ko da ji je tešk še 1x nardit UZ.


Jana: pri meni je ista situacija, samo je moj rekel, da bo šel naslednjič kar z mano noter pa naj kr reče če se upa, da mora veenuser posted image

(odgovor članu jana81)
  Neposredna povezava do sporočila: 1802
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 11:51:34   
sesil
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

user posted image . Aja njegov prvi komentar je bil pa ...o kak lep trebušček user posted image . Tko da sm čist happy ko sm ga spet mal vidla (mislm najinga fantička, ne Merlotauser posted image ).


ta mi je pa svetska. čestitke za pregled. kakšen bojni plan bosta pa naredila za porod? nisem vedela da se tudi plane dela.
moj dečko pa bo šel v petek verjetno z mano na pregled, bi tudi on rad videl svoj naraščaj.user posted image

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 1803
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 11:58:51   
Estrella*
MV zgleda vredu, ampak mava kljub temu prepoved , brez dolgih potovanj, samo kratki sprehodi in brez kakih težkih opravil.


user posted image user posted image user posted image sorry Naty, moram se smejat, ker je meni na 3D popolnoma enako svetoval. Zardi lege moje postlce in prejšnjega poroda. Zakaj je pa tebi to svetoval? Imaš tudi ti kaj s posteljco??

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 1804
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 11:59:17   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: jana81
naty user posted image  za pregled... kak ti vela ko bo lahk šel tvoj še 1x zraven, men je rekla ja zdej pa nič več, sej je lahko bil 1x zraven..prouser posted image  krava...tk ko da ji je tešk še 1x nardit UZ.


Jana: pri meni je ista situacija, samo je moj rekel, da bo šel naslednjič kar z mano noter pa naj kr reče če se upa, da mora veenuser posted image



res hvala bogu da sva se odločla za 3D UZ da si ga je vsaj tm lahko nagledu, pa da mava še cd in lahko kadarkoli pokukava, ker tale moja G. je čedalje slabša.
Jst pa ne vem, če ni moja G. mojmu lubiju rekla da ne smeva user posted image , ker se kr neki brani da ne bi blo kej narobe.user posted image
 
aurora kje si pa ti danes? sem vidla da si bla prej gor, pa si nam kr ušla.
 
 

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1805
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 11:59:26   
Estrella*
Naty: še čestitke za pregled. Samo, da je vse OK!!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 1806
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 11:59:27   
aurora28
Narava obožujem slivovo marmelado in čokoladni krof. user posted image  Dobra pojedina.
 
Naty user posted image  user posted image  user posted image  za dober pregled.
 
Sončica Sandra in Čmrlika krasna bušija. user posted image  
 
Špelin@ na cesti se je pa treba res paziti, nekateri že imajo letne gume in jih je tale sneg dodobra presenetil in ne sam to, sploh ne znajo vožnjo prilagoditi snežnim razmeram...halo da gre pred ovinkov prehitevat v takšnem vremenu.
user posted image

Jana upam, da se jutri vidiva user posted image , po moje bo sneg do jutri že skopnel.
 
Za vse, ki hrepenite po snegu user posted image  , ravnokar slikano z balkona.


user posted image






_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 1807
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 12:03:42   
jana81
punce jst si sploh ne predstavlam, da pol ko bom dojila ne bom smela jest svežega sadja, pa ravn polet ko so sami najboljši sadeži (jagode, maline, breskve, marelice.....), kuhane zelenjave ne maram, kaj bom pa jedla pol? od čežane in jabolčnega kompota bom živela user posted image

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 1808
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 12:08:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

punce jst si sploh ne predstavlam, da pol ko bom dojila ne bom smela jest svežega sadja, pa ravn polet ko so sami najboljši sadeži (jagode, maline, breskve, marelice.....), kuhane zelenjave ne maram, kaj bom pa jedla pol? od čežane in jabolčnega kompota bom živela user posted image


Mah to sam prvi mesec ali dva.... potem boš pa mal začela po krhelj ali dva... in če ne bo nobene reakcije pri user posted image  boš začela vse jest...

(odgovor članu jana81)
  Neposredna povezava do sporočila: 1809
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 12:10:49   
sesil
jana81, ti si pa glede hrane ista kot jaz. sovražim zelenjavo - bljak, sadje pa pojem vse. ma baje da ne bo tako kruto. postopoma ga začneš jest, pa baje naj bi šlo skozi. meni je edino češenj žal, ker jih bom verjetno lih malo prehitela. ta zgodnjih pa se bom nažrla, če mi bo še ratalo, pa še klistirja jim ne bo rablo delatuser posted image .

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 1810
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 12:16:22   
kodrana
dan.

Naty user posted image za pregled. upam, da bo šel moj lahko naslednjič tudi zraven, ko bo delala uz.

**** superca, da si boljšauser posted image . naj migrena več ne pride.

mi imamo tudi tak sneg aurora.

punce, dajte mi povedat katere vse obrasce rabim za porodniško urejat!? kak link. lepo prosim. vem,da se skos ponavlja,eno in isto vprašanje a vseeno..
jaz sem malo za vami in sem se šele sedaj začela zanimat..
za očetovski odpust,pa potrdilo o očetovstvu, ker nisva poročena, pa za mene paket, pa kako je s tem, ker imam še pokojnino do konc septembra.. katera ve? kako se potem to ureja. ker naprej bi pa vzela tisti porodniški dodatek al kaj je..









_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1811
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 12:16:45   
jana81
**** hvala ker me tolažiš.
 
sesil točno češnje, veš kok jih mam rada...pa pr babici in dediju jih majo cel nasad, sam vedn pozabm kdaj zorijo, se mi zdi da kr celo poletje, tk da mogoče jih še ujamem.user posted image
 
aurora zs sem ti poslala za jutri.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 1812
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 12:21:12   
Soncnica Sandra ***
Zdravo, zdravo!

Najprej hvala Špelin za kavico in donat user posted image
Tudi pri nas še vedno sneži, sicer že malce manj, ampak tale sneg še kar vztraja user posted image
Ampak moram vam povedat, da ta teden spet dobro spim (očitno tisti teden ko moj lubi dela popoldan, tudi jaz spim precej bolje, ko pa je zjutraj, pa ni nič od spanja, ... kdo ve zakaj)
Sem pa tudi jaz med tistimi, ki jim je zadnje čase skozi bolj vroče. Včasih me je skoz non stop zeblo, zdej pa samo gledam, kaj bom dala dol s sebe, da mi ne bo tako vroče.

Čmrlika: kar se tiče vozička, ti samo vztrajaj. Pa če te kmalu ne bodo poklicali, jih kar ti pokliči pa vprašaj kaj je z vozekom in kdaj bo. Moramo biti kar mal sitne, pol se mogoče kam premakne, drugače pa kar čakajo in si mislijo, sej se nikamor ne nudi, časa je še dovolj,..... ne, ne, tile trgovci si ga včasih malce preveč "na izi vzamejo".
Drugače pa tudi mene nekaj boli buši zadnje dni, ne vem zakaj. No sej donc grem popoldne v laboratorij, jutri zjutraj pa na GP pa bomo videli kako in kaj. Upam da ni kaj narobe!
Ti in tvoj sonček pa kar še malce počakajta, tako kot je Špelin rekla, nismo ti še dale odpustnice user posted image

Čmrlika: tudi meni na časa rata ful slabo. Zadnjič sem šla iz knjižnice in se mi je samo belo naredilo pred očmi  pa ful user posted image  mi je ratalo. Hvala bogu, da sem bila samo še par korakov od avta, da sem se lahko naslonila. Me je ena gospa iz sosednjega avta gledala kaj mi je. Po mojem ji ni bilo čisto jasno. Pol sem spila malce vode, ki jo imam vedno v torbici in avtu, malce sem se slekla, ker mi je ful vroče ratala.... in pol je bilo bolje.
Ne vem od česa to pride.

Aurora28: ful lep in velik buši user posted image user posted image user posted image . Ko ga primerjam z mojim, se mi zdi moj tako mali

****: user posted image user posted image user posted image user posted image  me veseli, da si vsaj malce bolje in spet med nami
Tisti obrazci so še tastari, jaz sem dobila že ta nove, na katerih je navedeno samo še 28 dni. Ja, da ti pa župan ni odgovoril pa ni nič presenetljivega. Tudi jaz sem mu enkrat poslala najprej mail, potem še pismo (šlo se je za mojo pripravništvo), ker je pred volitvami obljubljal, da to v naši občini ni problem, potem pa ne duha ne sluha o njenu, oziroma o odgovoru.
Ja taka je tale naša ljuba država user posted image

Kodrana: na CSD Šiška si lahko pogledaš kaj rabiš, je pa kar nekaj papirjev za izpolnit.

No zdej pa grem mojemu lubiju pripravit nekaj za pod zob, ker gre potem v službo, tako da bom popoldan spet sama user posted image . No pa sej bo hitro šlo, grem pol mal kasneje v laboratorij pa k tašči na obisk.

Se beremo kasneje....






_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 1813
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 12:21:51   
Čmrlika
jana- jaz imam tud ta jogi pa sem ga takoj odnesla,...user posted image  pa jaz bi tud tvojga bušija vidla , pa nimam gesla user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu MARTINA25)
Neposredna povezava do sporočila: 1814
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 12:28:04   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

jana- jaz imam tud ta jogi pa sem ga takoj odnesla,...user posted image  pa jaz bi tud tvojga bušija vidla , pa nimam gesla user posted image


sem ti ga poslala na zs

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 1815
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 12:32:38   
narava
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

punce jst si sploh ne predstavlam, da pol ko bom dojila ne bom smela jest svežega sadja, pa ravn polet ko so sami najboljši sadeži (jagode, maline, breskve, marelice.....), kuhane zelenjave ne maram, kaj bom pa jedla pol? od čežane in jabolčnega kompota bom živela user posted image


Mah to sam prvi mesec ali dva.... potem boš pa mal začela po krhelj ali dva... in če ne bo nobene reakcije pri user posted image  boš začela vse jest...



breskveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee user posted image  jest moram jest breskve se preden grem v Rim! moram! user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1816
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 12:36:41   
Čmrlika
Jana- ful lep buši, pa linea negra- kak sem ti fauš,user posted image jaz pa je nimam pa takoooooooo sem si jo želela, mi je to ena ful lušna stvarca v nosečnosti- res posebna!user posted image

Ej se mi pa zdi, da pa bizovičarju tvoj buši ni najbolj všeč, daj ga poglej na tv-ju ga imaš ..user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 1817
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 12:40:43   
Čmrlika
Sem zdaj videla da imam še okroglih 40 dni do Rima...user posted image
aja, pa za voziček so me že klicali, daso kao porihtali, in pol mi je prodajalka nekaj razlagala, kako je nardila, pa sem ugotovila, da sva tud midva že to probala, pa ni ok, tako da moram zdaj spet tja da jim demonstriram, da so spet zaj......user posted image  si ni dala dopovedat, da je mehasnizem čisto narobe not zmontiran...pa ne vem al je glupa al si ne zna drugega voza zraven postavit pa primerjat.......joj, me je rauser posted image user posted image user posted image .......
danes bo moral lubi še postlco skup sestavit, da ne bo še tu kaj narobe user posted image  nikoli ne veš, ziher je ziher !!!

< Sporočilo je popravil Čmrlika -- 18.3.2008 12:51:21 >


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 1818
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 12:46:01   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: sesil

IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

user posted image . Aja njegov prvi komentar je bil pa ...o kak lep trebušček user posted image . Tko da sm čist happy ko sm ga spet mal vidla (mislm najinga fantička, ne Merlotauser posted image ).


ta mi je pa svetska. čestitke za pregled. kakšen bojni plan bosta pa naredila za porod? nisem vedela da se tudi plane dela.
moj dečko pa bo šel v petek verjetno z mano na pregled, bi tudi on rad videl svoj naraščaj.user posted image

Glede na to, da je Naty bolj pri ta mičkenih, sem skoraj prepričana, da ji bo Merlo predlagal carski in da se bosta že vnaprej dogovorila, kateri dan pride rodit.... to je njegova zelo pgosta praksa user posted image

Martina, ti pošiljam dobro voljo, da ti prežene vročino user posted image

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 1819
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 12:46:52   
aurora28
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

Ej se mi pa zdi, da pa bizovičarju tvoj buši ni najbolj všeč, daj ga poglej na tv-ju ga imaš ..user posted image  user posted image  user posted image


user posted image user posted image user posted image Ja tak je celo faco raztegnu.


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 1820
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 12:48:27   
aurora28
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Glede na to, da je Naty bolj pri ta mičkenih, sem skoraj prepričana, da ji bo Merlo predlagal carski in da se bosta že vnaprej dogovorila, kateri dan pride rodit.... to je njegova zelo pogosta praksa user posted image



Kasso ni mus, lahko da ji bo porod prej sprožil. user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 1821
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 12:54:05   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

Jana- ful lep buši, pa linea negra- kak sem ti fauš,user posted image jaz pa je nimam pa takoooooooo sem si jo želela, mi je to ena ful lušna stvarca v nosečnosti- res posebna!user posted image

Ej se mi pa zdi, da pa bizovičarju tvoj buši ni najbolj všeč, daj ga poglej na tv-ju ga imaš ..user posted image  user posted image  user posted image


delam veš, pa nisem pred tv... dej povej kako je pa spet prjavu??????

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 1822
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 12:56:06   
narava
ma mne, jana, ti ga mas na slikci trebuhauser posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 1823
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 12:57:50   
Čmrlika
delam veš, pa nisem pred tv... dej povej kako je pa spet prjavu??????
IZVIRNO SPOROČILO: jana81



delam veš, pa nisem pred tv... dej povej kako je pa spet prjavu??????


Ne, ne ni v tem fora!! user posted image ,na tvoji slikci bušija v albumu, si mela tv prižgan...pa je ravno bizovičar gor, z enooo čudno faco in zgleda res tak kot da se je v tvojga bušija zagledal pa mi nekaj ni jasno user posted image
Tako da skoči prvo slikco v svoj album pogledat, ti bo takoj jasno, pa verjetno se nisi niti zavzela kaj vse imaš na fotkiuser posted image  user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 1824
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 12:59:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: narava

ma mne, jana, ti ga mas na slikci trebuhauser posted image


Svašta!!!! Jaz pa že 5 minut šaltam po tv, kje je ponovitev a si ti tud not padu...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu narava)
  Neposredna povezava do sporočila: 1825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  71 72 [73] 74 75   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  71 72 [73] 74 75   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.