|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  70 71 [72] 73 74   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 9:36:26   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Dobro jutro oziroma dober dan vsem majčicam,

Končno sem prišla mal k sebi user posted image user posted image  Še vedno mi zvoni in odmeva v glavi ampak se da nekako živet...
No any way... veste kaj punce, enkrat sem vprašala če sedaj ni več možnosti izbire kdaj greš na porodniško ali 28 dni ali pa 42 dni pred PDP. Pa sem dobila odgovor da ne in po ta novem samo 28 dni...

Sedaj me pa zanima zakaj je pa pol na obrazcu še vedno možnost da obkrožiš 42 dni???

Pa a mislie da če nesem papirje jutri ko je 64 dni do PDP mi ne bodo hoteli vzeti, moram res čakat točno na 60 dni, al kako gre zdaj to??

Pa še to vam povem, župan mi ni nič odgovoril na moj e-mail...

Drugače pa full dobro, sneg pada...jeeeeeuser posted image user posted image user posted image  Samia je vesela in komaj čakam da greva ven da jo slikam in da pošljem slike v Egipt... he,he včeraj so namreč imeli že 34 stopinj..user posted image user posted image

Končno,da je počutje boljše user posted image
Jaz na obrazcu, katerega mi je dala na CSD za porodniški dopust, nimam nič za obkroževat 28 ali 42 dni prej... po novem je le 28 dni in nimaš nobene izbire....
Če bodo dobre volje, pa ti bodo mogoče vzeli obrazce tudi 64 dni  do PDP.
Od župana pa očitno ni kaj dosti za pričakovat...je bolj lušno gret svoj stolček in opazovat padajoče snežinke user posted image

Končno imaste tudi na Vrhniki sneg...a bo uživala tamala user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1776
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 9:44:17   
kasso
ooo zdaj je pa tudi pri nas začelo snežit.... 

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 1777
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 9:45:10   
špelin@
Tako, moj kraljevski zajtrk je pri koncu user posted image  Z malo piko sva zmazali pol kile grozdja, tri kose kruha z topljenim sirom in ta velik jogurt user posted image
Čmrlika, ti kar lepo počakaj še teh par tednov user posted image user posted image  Čudovit trebušček user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Taula
Katina..glede staršev pa. No comment.user posted image   Sama delam s otroci, ki imajo odločbo o pomoči v redni OŠ. Se pravi z otroci ki naj bi po mnenju nekaterih staršev bili ''posebni'' in naj bi njihovim otrokom škodili. Ponavadi so otroci tistih staršev, ki se pritožujejo hujši (vedenjsko, učno) kot ''posebneži ki škodijo''. Predsodkov je žal polno.


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 1778
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 9:50:05   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: kasso
ooo zdaj je pa tudi pri nas začelo snežit.... 

Pri nas pa (trenutno) malo nehalo user posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 1779
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 9:54:42   
Anonimen
Dobro jutrooo z saneženega Logatcauser posted image

Joooj kolk je lepo vzunaj, samo se ne upam izpostavljati prehladu, tako da bom to idilo občudovala zgolj z oken in balkonauser posted image

Midve sve spale user posted image jooj jaz sem vsak dan bolj zaljubljena v to svojo sončicouser posted image , komaj jo čakamouser posted image .

aurora: krasnooo velik buši (ej pa full lepa sedežnauser posted image in kuferuser posted image ) pa ti boš lahko vsak čas rodila, se fuul tolažim da si ti velikooooooo pred mano in jaz imam še velikoooo časauser posted image

Sončica Sandra: tudi čudovit bušekuser posted image

Čmrlika: tudi kar velik trebuščekuser posted image

Špelin@
: danes se raje ne izpostavljaj cesti in vsem cepcem na cesti

narava: jaz ko sem bila še v 5 mesecu so mi na šihtu vsi govorili, a ti si še kle?? Pa da se jim  zdi, da že en let ta trebuh nosim okroguser posted image . Danes pa ko kej pokličem na šiht, dobim vprašanje: A TI ŠE NISI ŠLA RODITT???user posted image user posted image
Tako, da je vem kako ti jeuser posted image

Naty, Valentina: hitro sporočit novičke o teži vaših sončkovuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 1780
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 10:04:30   
Estrella*
Končno sem prišla mal k sebi Še vedno mi zvoni in odmeva v glavi ampak se da nekako živet...
No any way... veste kaj punce, enkrat sem vprašala če sedaj ni več možnosti izbire kdaj greš na porodniško ali 28 dni ali pa 42 dni pred PDP. Pa sem dobila odgovor da ne in po ta novem samo 28 dni...

Sedaj me pa zanima zakaj je pa pol na obrazcu še vedno možnost da obkrožiš 42 dni???

Pa a mislie da če nesem papirje jutri ko je 64 dni do PDP mi ne bodo hoteli vzeti, moram res čakat točno na 60 dni, al kako gre zdaj to??


super, da si vsaj malo bolje!. To, da ne moreš več 42 dni pred PDP jem na porodniško je res, so pa očitno ostali še stari obrazci, ki jih je treba ponucatuser posted image
Če je na CSD ju normalna person, pol ne bo komplicirala za 4 dni. Kakšna kokla pa zna bito tako pedantna, da želi točno po reglcih delat.
 
34 stopinj, jaz grem v Egipt!!!!!!!
 
 
Pri nas je nehalo snežit!!!Juhuhuuuuuuu. Grem na malico.

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 1781
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 10:10:57   
sesil
tudi pri nas je začelo snežit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 1782
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 10:21:26   
Anonimen
Ja, punce sem jaz njih poklicala na CSD da ne bom zastojn hodila...pa je gospa prijazna in je rekla da lahko tud jutri prinesem in bo ona počakala tiste 4 dni... user posted image user posted image

Za obrazce pa... v prodaji pa na CSD imajo nove ampak na netu imajo stare za sprintat... sem jo tud to vprašala pa je rekla, da je res in da tistih 42 dni naj kar lepo ignoriram... ampak jaz sem jih pa obkrožila user posted image  he,he...

Pa na snegu sva bili ampak samo 15 minut, ker nimamo opreme - beri čevljev za sneg in je bila od navdušenja in tacanja in tekanja čist mokra...

(odgovor članu sesil)
  Neposredna povezava do sporočila: 1783
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 10:28:03   
narava
IZVIRNO SPOROČILO: ****
je bila od navdušenja in tacanja in tekanja čist mokra...


prisrcna, iskrena otroska radost!

****, welcome back! user posted image

se vidimo danes?

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1784
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 10:30:41   
narava
tetke: 2. marca smo zacele s tretjim delom.
         18. marca imamo 72 strani.   user posted image





_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 1785
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 10:43:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: narava


se vidimo danes?



Ja. se vidimo. Vidva prišparata zice ali pa midve, kdo prej pride...user posted image user posted image

(odgovor članu narava)
  Neposredna povezava do sporočila: 1786
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 10:49:39   
jana81
dobrooo jutro...
 
Spali smo dokaj vredu, razen seveda obiskov na wc, ki so postali že rutina.
Sem bla ponoči tko žejna, da bi lahk 2 l vode spila (pa še zdej sem)..sem zvečer jedla slanike in burek.njami...
 
jst sem čist paf, ko se vidim ta sneg...še včeri sem nosla poletne jaknce...danes se pa nej spet v zimsko bundo oblečem? user posted image  čist sem razočarana, vse rožice pred hišo bojo zmrznale, pa take lepe narcise sem mela..
 
**** dejva zamenjat, jst grem v Egipt, ti pa otroke mal po snegu razvaji.
 
aurora upam da jutri ne bo snežilo in kaj prekinilo najinega šopingiranja.
 
Sončica Sandra: čudovit bušekuser posted image

Čmrlika: tudi velik trebuščekuser posted image ...smo kr na istem.

 
narava teh opazk da sem kot žogica in da bi že lahko rodila, sem se že navadla, no na enem ušesu noter, na drugem ven.
 
no pri nas je že nehalo snežit..user posted image
 
midva sva pa včeraj naročila ta jogi Baby alergo v BC, bo baje naslednji teden že nared. Tko da drug teden sestaviva posteljo in potem rabim samo še oblogo za v posteljico in kovter ter posteljnino.user posted image
 
naty in valentina pa user posted image  za danes...


 
 

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 1787
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 11:03:12   
Anonimen
Ja, ja ve kar pejte v tople kraje... midve pa sva navdušeni nad snegom.user posted image user posted image  Samo kaj ko se sproti topi... joj če bi mela sedaj avto bi se zapeljala nekam kjer ga je velikoooo in bi se valjali in delalio snežaka....juhuuuuser posted image

Vem pa da tiste ki morate v službo po takemle je pa res beda... Sama plundra na cesti...user posted image

(odgovor članu jana81)
  Neposredna povezava do sporočila: 1788
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 11:04:53   
Estrella*
Evo mene napapcala sem se do onemoglosti. Klobasa in prebranacuser posted image  Že vidim, da se bom pridružila Jani in njenim 2l vodeuser posted image
 
narava: če hočemo 4 del odpret, moramo naklofat preostanek vsaj do 10.4. Ko se začnejo stvari dogajat, potem ni vceč toliko postov.- gledano na predhodne mesečne nosečke.

edinaos: koliko snegca imate v Logatcu. Me zanima, ker ga je v Godoviču ponavadi še več in verjetno danes vožnja v ta konec odpade.

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 1789
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 11:23:49   
MARTINA25
Dobro jutro!!!
Spet sneg.....komi čakam na sončne, tople pomladne dni!!
Pr nas nič novega, ful me kuha, vročina raste in potem spet pade, grlo me pa itak tko boli da komi požiram.Pa še slabo mi je....upam da bom kmalu boljš!!
Nč majčke grem počivat....držite se !!!papauser posted image  

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 1790
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 11:26:09   
Naty*
Jutro bejbe! Evo naju sva nazaj iz pregledauser posted image . Najprej hvala vsem za pikapokeuser posted image , komentirala bom potem, ker zdele nujno rabim en kofetek najprej...
No sam tole sm vidla v zadnjem postu... Estrella* snega je kr dost, čeprav so ceste čist vredu prevozne. Iz Postojne nazaj je bla pa zdele kr zoprna vožnja, ker je v Postojni glih začelo snežit.

No sam da na hitro poročam... nisva naredila orng UZ-ja, zato, ker ga bo naslednjič ko bo user posted image  zraven. MV zgleda vredu, ampak mava kljub temu prepoved user posted image , brez dolgih potovanj, samo kratki sprehodi in brez kakih težkih opravil. Našga miškota sva na hitr pogledala in na prvi pogled zgleda nekam velik user posted image , pa sirup za železo sm dobila.  Je reku, da naslednjič bomo pa zmerili in ocenli težo, da vidmo, kako bo s porodom glede na mojo višino (oz. majhnost user posted image ). Je pa že obrnjen na glavico. Dobila sem napotnico za P, naslednjič je pa reku, da naredimo bojni plan user posted image . Aja njegov prvi komentar je bil pa ...o kak lep trebušček user posted image . Tko da sm čist happy ko sm ga spet mal vidla (mislm najinga fantička, ne Merlotauser posted image ).

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 1791
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 11:27:47   
Naty*
Aja še tole naj vam povem, ko je ustavil sliko, sm gledala zakaj se mali tko enakomerno miga, pa je reku, da ma očitno že dihalne gibe user posted image ... Kolk lepo!

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 1792
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 11:32:16   
kasso
Naty user posted image user posted image user posted image za dobro opravljen pregled user posted image

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 1793
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 11:37:18   
Anonimen
Oh, boga Martina...user posted image  A si bila kaj pri zdravniku?? Da nimaš kakšno agino ali kaj drugega bakterijskega ker potem bi rabila antibiotik...

Da se čim prej pozdraviš...user posted image user posted image

(odgovor članu MARTINA25)
  Neposredna povezava do sporočila: 1794
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 11:38:21   
jana81
naty user posted image  za pregled... kak ti vela ko bo lahk šel tvoj še 1x zraven, men je rekla ja zdej pa nič več, sej je lahko bil 1x zraven..prouser posted image  krava...tk ko da ji je tešk še 1x nardit UZ.
 
no zdej si pa hiter prvošč eno kafetko.

aja martina tebi pa user posted image  in user posted image  da boš hitro ozdravela.

< Sporočilo je popravil jana81 -- 18.3.2008 11:40:39 >


_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 1795
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 11:39:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

edinaos: koliko snegca imate v Logatcu. Me zanima, ker ga je v Godoviču ponavadi še več in verjetno danes vožnja v ta konec odpade.


Estrella: sneži sicer še kar brez prestanka, samo na cesti se nič ne primauser posted image tako, da mislim da na našem koncu ne bo panikeuser posted image

(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 1796
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 11:40:00   
Anonimen
Naty čestitke za dobro opravljen pregled, pa hiter pridi nazaj s tistega kafetka, da kakšno rečemo... se mi zdi da sem dones sam jaz tle...user posted image

(odgovor članu Naty*)
  Neposredna povezava do sporočila: 1797
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 11:41:23   
Anonimen
Aha.... so prišle še ostale...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1798
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 11:41:28   
narava
Evo, sm se najedla: kruh z margarino in slivovo marmelado, posladek pa cokoladni krof, sedaj pa sem takoooooo user posted image  ce bi mi v sluzbi rekli, da lahko zaspim na mizi, bi zaspala v trenutku! user posted image

naty, bravo za pregled..joj kje je se moj?!

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 1799
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 11:43:26   
narava
aja, naty, estrella ti bo rekla, da si dolzna podati se nekaj info: + KG, datum naslednjega pregleda user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 1800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  70 71 [72] 73 74   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  70 71 [72] 73 74   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.