|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  69 70 [71] 72 73   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 6:57:22   
špelin@
Dobro jutro user posted image
 
Zadnja šla, prva prišla user posted image
 
Dovolite mi samo eno besedo, ki me je danes kar katapultirala iz postelje: SNEEEEEG user posted image
Včeraj sončna in topla pomlad, danes zima user posted image  Kakšno je vremensko stanje pri vas?
 
No, danes pa jaz vsaki skuham kavico, čaj, kakav, mogoče belo kavo,... user posted image  In kozarec Donata user posted image


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 1751
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 7:15:35   
Estrella*
Jutro!
 
Hval za kavico. Tudi pri nas je sneguser posted image  Iz lašč je baje štala vozit.
Upam, da neha, ker mi ta mokrota čisto nič ne ustreza.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 1752
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 7:15:49   
Anitka
Jutro!

Vidim, da ste nekatere dobile snegeca. Na srečo ga pri nas ni in upam, da ga ne bo.

Kako ste spale? Jaz še kar dobro, glede na enkraten nočni pohod do WC - ja.user posted image

Sicer pa opažam, da me je zadnje čase full vroče, sploh ponoči, kar se prej nikoli ni zgodilo. So bile nogavice ponavadi moj obvezni nočni spremljevalec od jeseni do pomladi. Hormoni delajo svoje. Pa tudi vzglavnik si moram kar fajn dvignit, ker je naše detece zgleda da res precej visoko in malce težje diham.

Tudi mi smo včeraj bušija poslikali, tako, da proti večeru bodo verjetno fotke že v albumu.

Špelin@ hvala za kavico.

Lepo se imejte in se beremo. Šibam v službo

< Sporočilo je popravil Anitka -- 18.3.2008 7:16:30 >


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 1753
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 7:17:20   
narava
Dobro jutro tetke!

Vreme v lj - sneg user posted image  svasta.

Spali - ah, brez komentarja.

Vstajali na wc - dvakrat.

Čmrlika - ne zezaj. Ni odpustnic se 14 dni! Kako si?

Edina dobra novica je ta, da sem si ravnokar izracunala in bom v sluzbo mogla prit se natanko 20x. It's a final countdown! user posted image

se slisimo kasneje (ce nau zamedluser posted image  user posted image )

lp, narava.

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 1754
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 7:49:38   
narava
Moj Bog, v Lj je cist zamedl! Taki veeeelki kosi, "bogati" dol padajo! Stari, kot bi bil december pred novim letom in ne 18. marec?! Svasta.. user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 1755
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 7:49:52   
aurora28
Dobro jutro!

Jaz sem čist osupla, kaj jaz to vidim SNEGGGGGGGGGGG! user posted image user posted image
Hvala za kavico, zdaj mi bo pa zelo pasala, ker mi učke gredo kar skupaj.

Čmrlika zadnjič si pravila, da ti je na trenutke slabo...a veš, da meni tudi rata kar naenkrat slabo in potem me mine. Ponoči nisem mogla spati in sem se ob 2. zjutraj vstala in ko sem bila v kopalnici mi je kar naenkrat postalo slabo in grozno sem bila lačna.

Sem pa gledala papir, ki mi ga je v petek dal dr. Jurca, ko mi je delal UZ in piše glede na mere otroka spremenjen PDP, ki je 25.4.2008. user posted image Čeprav jaz se ne zanašam na to, še vedno je moj pdp 4.5. ampak za informacijo user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 1756
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 8:04:07   
Katina
Dober dan,

no, današnje vreme je pa presenečenje - plundrasto in mokro z ostanki snegauser posted image .
Včeraj sem bila na smrt utrujena in sem šla že ob devetih spat. Vse me je bolelo, še tisto česar nimam. Ponoči jaz itak standardno vstajam - navadno 2-3x. Ko grem prvič na WC sem kot zarostan robot, ki se oprijema vsega kar lahko doseže. Vsakič naslednjič je boljše - zjutraj sem že kot srnica (ja, wrajtuser posted image ).

Včeraj sem bila med drugim tudi na roditeljskem sestanku. Sploh ne morem verjet kako so ljudje ksenofobični. Ravnateljica nam je razložila, da bodo naslednje leto razrede premešali, navedla je tudi nekaj vzrokov. Oglašali so se nekateri starši (na koncu se je izkazalo, da so iz istega razreda), ki so se bali, da se bodo njihovi otroci pomešali s slabšimi in da bodo njihovi otroci izgubili na kvalitetiuser posted image . Med drugim je ena izmed mam, ki je sedela pred mano obtožila enega izmer oddelkov, kot izredno problematičnega, kar sploh ni res. Nazadnje je pa še rekla, da bodo ziher oni pokasirali otroke s posebnimi potrebami, ki obstajajo v generaciji. Me je skoraj kap. Sem se morala močno v jezik ugriznit, da ji nisem česa zabrusila, ker itak ne bi razumela. user posted image Me prav zanima kakšnega naduser posted image ima doma.

Ah, ne bom več o tem. Sem bila tolk razburjena, da sem vmes kar pritisnila objavo sporočila.

Grem rajš spit ponujeno kavico, prav?


< Sporočilo je popravil Katina -- 18.3.2008 8:05:23 >

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 1757
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 8:09:31   
narava
kaj zdaj cvetke, a se spite?? sej vam nic ne zamerim, iskreno receno bi tudi jaz rajsi spala doma pod toooplim kovtrom kot tu s trebuh strasila v sluzbi user posted image  ampak stroske je treba placat, pa najemnino, pa kak priboljsek si je tudi treba privoscit, tko da smo kjer smo, se natanko 20 delovnih dni! Yess!! user posted image

pa ena sodelavka me vsakic ko me vidi, ustavi in rece (njen dnevni repertoar): A ti si se zmer tle!? (z globooookim hinavsko pomilujocim zacudenjem - sej veste kako to zgleda?) Jest odgovorim: Ja, do maja je se kar nekaj casa. Spet ona: Ma, se mi zdi, da ze celo vecnost s trebuhom okrog skaces?! Jaz ze malo tak tak: Ma neee, bom pa se kar nekaj casa!user posted image
Mislim ej, pa trebuh se mi je zacel poznati komaj kak mesec nazaj user posted image  kr neki, me kr pozenejo ta njena vsakodnevna vprasevanja, ko vem da niso dobronamerna (ze od prej to vem) user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 1758
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 8:17:11   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Punce, sem s pregleda user posted image  Ne boste verjele kakšna razlika! Danes je bil G izredno prijazen, veliko sem se z njim lahko pogovorila, vse pojasnil, poslušal je srček in dal naglas, da sem še jaz slišala user posted image  Prvič! Se moram hitro uščipniti, da vidim, če sem še živa user posted image  Dobila sem tudi potrdilo o PDP za na CSD user posted image
 
Toliko na hitro, grem zdaj po punci k moji mami user posted image


user posted image user posted image  Končno. Je bil že čas, da se malo unese preden rodiš.

Taula in nevem pše katere, ki ste se pogovarjale o dojenju in tem, kje spi otrok. Moje mnenje in seveda izkušnje so naslednje in moram povedat, da se je extra obneslo in se bo,lje res nebi moglo. Midva itak nisva imela možnosti, da bi Timi imel svojo sobico takrat (je pa zdaj v gradnjiuser posted image ) in je bila itak edina šansa, da je zibka oz. posteljica pri nama v spalnici. Moram pa priznat, da o drugi varianti sploh nisem razmišljala, saj se mi je zdelo samoumevno, da imam dete pri sebi. No, v posteljici je spal dvakrat in še enkrat ležal za fotografiranjeuser posted image . Drugače je spal pri meni in ponoči se je samo priklopil, se podojil in smo mirno spali naprej (razen kakšnega previjanja.. je bil v tetra in je bilo potrebno tudi ponoči previti štručko). Jaz sem bila kar dobro naspana in tudi Timi je zelo kmalu prespal celo noč. Trenutno ima svojo posteljo še vedno pri nama (ker kot sem omenila je sobica še v izgradnji). Ima pa novo posteljo in z veseljem spi v njej. Do pred nekaj mesecev pa se je večinoma stiskal pri nama. In obema je to ful pasalo in še zdaj ga ponoči prevalim k sebi, ker je najlepši občutek na svetu, da se stisneš k svojemu otročku. Potem ga ponoči še moj dragi malo ukrade user posted image . Sva mnenja, da naj spi pri nama, dokler sploh hoče in ta čas je nakako že prišel. Je zadnjič rekel (ko sva bila sama in sem ga vprašala, če se gre k meni stisnt ), da je že velik in da mora spat v svoji posteljiuser posted image . pa komaj čaka svoje sobice. Dobila sem tisoč nasvetov kako ga bova razvadila in kako bo nesamostojen in kako... bla, bla... Tim je zelo samostojen in prav nič mamina mazica. Z ljubeznijo in cartanjem otroka ne moreš razvadit.. Prehitro gredo po svoje in zato se mi zdi prav, da izkoristiva vse trenutke njegovega odraščanja, ko si on želi pocartat z nama.
Pa še tole, glede spanja v drugi sobi.. Zelo dober članek je bil objavljen v reviji Geo (Kakšna mati je dobra mati ali nekaj takega).. Npr. matere v Afriki ne morejo razumeti, kako lahko novorojenčka damo spat stran od sebe, v drug prostor in se ga ne dotikamo non stop. Jaz sem mnenja, da devet mesecev čuti in sliši utrip materinega srca..potem pa ga damo v svojo, sicer perfektno urejeno sobico.. in tam je sam. Otroček predvsem na začetku potrebuje le našo bližino. Pa ne le tistih nekaj minut na dan, ko ga dojimo. Zato tudi Jakca ne nameravam dati v svojo sobico (čeprav bo kmalu narejena). Timi se bo sicer preselil (vsaj s cunjami)... ampak če bo želel, bo seveda spal pri nama dokler mu bo to pasalo. Kolikor pa kaže, ne več dolgo user posted image .

Ja, mal sem naložila zdajle.. vsaka po svoje seveda. Jaz si osebno niti pod razno ne morem predstavljat, da otročka nebi imela non stop ob sebi in da bi spal stran od mene..pa četudi so do njegove sobe trije koraki.

Pa prišparaš pri nakupi Angel Care user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Pa ja ne misliš ponoči previjat otroka?! S previjanjem ga preveč zbudiš in imaš kasneje probleme, ker želi, da se ponoči čimveč dogaja.... jaz sem jih ponoči previjala le, če so bili pokakani, drugače pa ne.




Kasso... naš tudi pod razno ni dojel, da ga previjam. Je spal kot top user posted image user posted image



_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 1759
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 8:17:25   
narava
katina, dobro jutro!

ah, nic novega.

Je ena mamica (moja dobra prijateljica) pravila, da v soli, kamor hodi njen starejsi sine (oddelek tretjih razredov), nobeden izmed oddelkov ni "zelel" sprejeti fantka s hendikepom (na vozicku) le oddelek njenega sina. In je pravila, da je bilo to videti prav neverjetno, kako sprejemljivi so otroci! Je rekla, da so fantku pomagali pri pisanju v zvezek, pri preizkusih, pri premikanju, pri vsem res. Brez kakrsnihkoli predsodkov! Je bila ta "drugacnost" zelo dobrodosla in se je bogato obrestovala! Seveda so nekateri starsi komplicirali (iz istih razlogov kot pri vas), vendar otroci niso dovolili, da bi njihovega sosolca preselili v "posebno" solo.
Danes se ta ista sola "hvali" s tem, da sprejemajo "drugacnost" user posted image  ja sej..pobirati sadove tujega truda..

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 1760
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 8:23:29   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Poleg tega zato tudi bolj podpiram, da novorojenček spi v isti sobi kot mama. Avtomatsko se prebudiš že takoj, ko slišiš, da se prebuja in takoj ko začne jamrat, ga vzameš k sebi in podojiš, tako da takoj zaspi nazaj in ga preložiš v posteljo oz. se hrani že napol v spanju. Tako nima niti časa, da bi se prebudil. Če ga imaš pa v drugi sobi in ali odprta vrata ali varuška, ki ne zazna le jamranja, ampak da mora že konkretno vreščat, da se sliši v spalnico...hmm takrat se mora mamica precej bolj potrudit, da otroka uspava.... ali pa če ne dojiš, res ne vem kako izgleda, ker moraš mleko pripravit, segret.... najbrž tačas tamali že konretno vrešči???
Naj še katera druga kaj pokomentira Tamara, Estrella, ****, katina, Špelina...ker zgoraj napisano so le moje izkušnje.



Ja, postopoma berem in bi že prej potrdila tole tvoje mnenje. Ja, kot sem napisala in se lahko tudi pod tvoje podpišem

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 1761
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 8:23:56   
Estrella*
Aurora: pa ne da boš tudi ti aprilčica. Ne damo te. Mali se bo rodil 2.5.2008 user posted image  Torej porodniško nastopiš že 27.3???
 
Anitka: živiš na ta pravem koncu SLO. Tam je tako malo snega!!
narava: jaz grem na šiht še 12x. Meni se tako vleče. Me pa tud vsi morijo kaj za user posted image  še delam na šithu. Pri nas je v navadi, da takoj ko zanosiš greš na bolniško. Meni to ni ravno dišalo(finančno in drugo), samo kakšen mesec prej bi pa šla. Sem se mal uštela, ker sem mislila, da bom tako z lahkoto nosila kot prvič.

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 1762
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 8:32:28   
aurora28
Ne Estrella* datum PDP-ja ostaja isti, torej 4.5.2008, ampak jaz sem sam za primerjavo napisala, kar je bilo napisano na listu glede na mere otroka. Sama veš, da so te mere otroka bolj tko tko. Prihaja lahko do odstopanj, ampak dokler ne rodiš ne veš. user posted image Datum je še vedno isti in v porodniško grem 6.4.2008. user posted image

Sem se danes ko sem prišla izpod tuša še slikala in v album dala novi slikici in slikice novega kufra za v P. user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 1763
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 8:36:13   
špelin@
Grrrrr user posted image  Ne moreš verjet: danes so na cesti vsi totalno zmešani user posted image user posted image user posted image  Najprej peljem po regionalki 90km/h in me začne en kombi sredi največje plundre prehitevati tik pred ovinkom. Seveda ga začne zanašati in se komaj ujame na pas pred mano - dobro, da sem že prej začela bremzati, drugače bi se samo zalepila user posted image  Grem nazaj in mi nasproti en pametnjakovič v ovinek prehiteva tovornjak - bremzam iz 90 na 30 in se še to komaj izide user posted image  Da pa to še ni vse, mi v naselju izven prehoda za pešce ob moji zeleni luči na semaforju skoči tik pred avto ena prfuser posted image njena kura z majhnim otrokom user posted image  Ma jaz ne grem več ven user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 1764
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 8:38:05   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: ****
Ojla punce,

Mal vas preberem..komentirat pa že ne morem... črke mi kar plešejo...user posted image
Hvala vsem za lepe želje... grem počivat ve pa uživajte.user posted image


Mislimo nate, da boš čimprej boljeuser posted image user posted image

Naty in Valentina2006... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ... pa poročajta, da ne bomo živčneuser posted image


IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

No vsaj nekaj dobrega: jaz pa moja pikica pa mava pa donc polnih 33 tednov user posted image user posted image user posted image  (tudi slike so že pripravljene za album, samo na net jih še dam. Geslo ostaja isto!!!) 


Čestitkeuser posted image user posted image ...


IZVIRNO SPOROČILO: špelin@


Dovolite mi samo eno besedo, ki me je danes kar katapultirala iz postelje: SNEEEEEG user posted image



Hvale enako... me je skor kapuser posted image


IZVIRNO SPOROČILO: narava


Spali - ah, brez komentarja.




Ja, mi tudi user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Katina

Oglašali so se nekateri starši (na koncu se je izkazalo, da so iz istega razreda), ki so se bali, da se bodo njihovi otroci pomešali s slabšimi in da bodo njihovi otroci izgubili na kvalitetiuser posted image . Med drugim je ena izmed mam, ki je sedela pred mano obtožila enega izmer oddelkov, kot izredno problematičnega, kar sploh ni res. Nazadnje je pa še rekla, da bodo ziher oni pokasirali otroke s posebnimi potrebami, ki obstajajo v generaciji. Me je skoraj kap. Sem se morala močno v jezik ugriznit, da ji nisem česa zabrusila, ker itak ne bi razumela. user posted image Me prav zanima kakšnega naduser posted image ima doma.



Joj, jaz bi se tudi težko nadzorovala. A ni žalostno, da so takšni ljudje med nami. In v kaj zrastejo potem njihovi otroci? Ne morem dojet, da je sploh možno, da ljudje tako razmišljajo... Žalostno, res... Ja, zihr imajo nadangelčke domauser posted image






_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 1765
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 8:39:29   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: narava
In je pravila, da je bilo to videti prav neverjetno, kako sprejemljivi so otroci! Je rekla, da so fantku pomagali pri pisanju v zvezek, pri preizkusih, pri premikanju, pri vsem res. Brez kakrsnihkoli predsodkov! Je bila ta "drugacnost" zelo dobrodosla in se je bogato obrestovala! Seveda so nekateri starsi komplicirali (iz istih razlogov kot pri vas), vendar otroci niso dovolili, da bi njihovega sosolca preselili v "posebno" solo.
Danes se ta ista sola "hvali" s tem, da sprejemajo "drugacnost" user posted image  ja sej..pobirati sadove tujega truda..


Otroci večinoma sprejmejo drugačnega in morda pomoči potrebnega. problem so pokvarjeni in sebični in.... starši. Odrasliuser posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 1766
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 8:40:41   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
 Sem se mal uštela, ker sem mislila, da bom tako z lahkoto nosila kot prvič.


jaz tudiuser posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 1767
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 8:44:42   
narava
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Grrrrr user posted image  Ne moreš verjet: danes so na cesti vsi totalno zmešani user posted image user posted image user posted image  Najprej peljem po regionalki 90km/h in me začne en kombi sredi največje plundre prehitevati tik pred ovinkom. Seveda ga začne zanašati in se komaj ujame na pas pred mano - dobro, da sem že prej začela bremzati, drugače bi se samo zalepila user posted image  Grem nazaj in mi nasproti en pametnjakovič v ovinek prehiteva tovornjak - bremzam iz 90 na 30 in se še to komaj izide user posted image  Da pa to še ni vse, mi v naselju izven prehoda za pešce ob moji zeleni luči na semaforju skoči tik pred avto ena prfuser posted image njena kura z majhnim otrokom user posted image  Ma jaz ne grem več ven user posted image


user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 1768
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 8:59:09   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
Iz lašč je baje štala vozit.


Ja, user posted image  pravi, da je stoječa kolona dolga user posted image  kilometrov - ga je klical sodelavec, ki se vozi iz Kočevja in čaaaaakaaaaaaaaaa... user posted image
 
Anitka, meni je bilo pa ravno danes ponoči vroče za znoret. Sem zmetala s sebe kovter in spodvihala rokave in hlačnice pižame user posted image  Pa je bilo v sobi 18 st. C!!!
 
narava, tudi pri nas letijo dol cele plahte težkega, mokrega snega, ki sploh ni podoben snegu, ampak belemu dreku!
aurora28, mini ritka in krasen maksi trebušček user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Katina
Vse me je bolelo, še tisto česar nimam. Ponoči jaz itak standardno vstajam - navadno 2-3x. Ko grem prvič na WC sem kot zarostan robot, ki se oprijema vsega kar lahko doseže. Vsakič naslednjič je boljše - zjutraj sem že kot srnica (ja, wrajtuser posted image )

Hvala enako... user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Katina
Včeraj sem bila med drugim tudi na roditeljskem sestanku. Sploh ne morem verjet kako so ljudje ksenofobični.


Kako dobro poznam tako situacijo user posted image  Na forumu je celo ena mamica, ki je take sorte in jo osebno poznam - če me še zasleduje, se bo v mojih besedah sama našla user posted image

TamaraJ, naša mala pika še vedno hodi spat k nama - se tako rada stiska user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
Me pa tud vsi morijo kaj za user posted image  še delam na šithu.


user posted image user posted image  Čaki, bo prišel še Janša težit user posted image user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 1769
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 9:16:36   
Anonimen
Dobro jutro oziroma dober dan vsem majčicam,

Končno sem prišla mal k sebi user posted image user posted image  Še vedno mi zvoni in odmeva v glavi ampak se da nekako živet...
No any way... veste kaj punce, enkrat sem vprašala če sedaj ni več možnosti izbire kdaj greš na porodniško ali 28 dni ali pa 42 dni pred PDP. Pa sem dobila odgovor da ne in po ta novem samo 28 dni...

Sedaj me pa zanima zakaj je pa pol na obrazcu še vedno možnost da obkrožiš 42 dni???

Pa a mislie da če nesem papirje jutri ko je 64 dni do PDP mi ne bodo hoteli vzeti, moram res čakat točno na 60 dni, al kako gre zdaj to??

Pa še to vam povem, župan mi ni nič odgovoril na moj e-mail...

Drugače pa full dobro, sneg pada...jeeeeeuser posted image user posted image user posted image  Samia je vesela in komaj čakam da greva ven da jo slikam in da pošljem slike v Egipt... he,he včeraj so namreč imeli že 34 stopinj..user posted image user posted image

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 1770
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 9:21:31   
sesil
endomy, tudi sežanska občina do pred kratkim ni dajala nič za novorojenčka in je isto subvencionirala vrtec. koliko se je to poznalo v resnici ne vem. no, z letošnjim letom so se pa opogumili in dali nekaj evrčkov.
sej vem, slaba tolažba zate, ki greš nazaj v egipt, saj ti subvencioniran vrtec ne pomeni nič.
da ti pa župan ni odgovoril je pa prav za pričakovat. ko pridejo na svoje stolčke in se tam zasidrajo, jim je za malega človeka čisto vseeno. žalostno ampak resnično.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1771
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 9:21:39   
kasso
Dobro jutro! Pojedla sem zajtrk in zdaj grem malo brat za nazaj, potem pa na delo..........

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Moram povedati, da je moj user posted image  zelo solidaren - pri obeh pikah sva ponoči sodelovala: on je dal bebico iz košare, jaz sem jo podojila, potem pa sva jo po potrebi izmenično uspavala user posted image  Res user posted image  za mojega user posted image !!!


Mi smo za v otroško posteljico kupili vzmetnico Meblo Jogi - v bistvu vsi zelo dobro spimo na tovrstnih vzmetnicah in prisegam pač na to znamko user posted image


Res imaš super user posted image , bravo za njega..... moj ne sliši oz. presliši nočni jok. Je pa res, da sem za tamalo vstajala na tri ure le prvi mesec, potem pa je spala tam od desetih do šestih in zame je bilo super...nisem bila prav nič utrujena in neprespana.
Mi tudi prisegamo na Meblo Jogi user posted image

Antika user posted image user posted image za včerajšnjih 30 tednov. Enaa so tvoji sorodniki in prijatelji. Moj oče je bil po poklicu zidar in je pomagal ogromno prijateljem, sorodnikom in to brezplačno, ...žal pa ga ni več, da bi tudi nam priskočil na pomoč. V družini pa nimamo nobenega majstra, prijatelji so vsi obljubljali pomoč na veliko, a zdaj ko gre zares, pa nikjer nobenega. Bomo videli, če se bo kdo odzval, ko bomo sami podirali.......Za zidavo in streho pa bomo eno firmo najeli......


Naty in Valentina...dobro opravita na GP user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: katy82

Kasso mene pa skoz boli,če sedim,hodim,ležim sem že sama seb v napoto.


Ojoj boga...mene na srečo le ko ležim...danes ponoči sem zelo slabo spala, ker me je bolelo za znort

****, upam, da je danes bolečina že kaj popustila...

Sončica Sandra user posted image user posted image za 33 tednov.

Katina
ne obremenjuj se zaradi glupih staršev... smilijo se mi le njihovi otroci...

Pri nas ni snega, ponoči je treskalo, zdaj pa pada ena mešanica sneg-dež....

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

TamaraJ, naša mala pika še vedno hodi spat k nama - se tako rada stiska


Moja tudi, po novem le, če se zjutraj zbudi pred mano...čez vikend pa še tamali skoči s pograda direktno na zakonsko posteljo in je potem žurka malo cartanja in norenja..... Spat vsi v eni spalnici je po eni strani prav lušno

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 1772
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 9:25:14   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: ****
Končno sem prišla mal k sebi user posted image user posted image  Še vedno mi zvoni in odmeva v glavi ampak se da nekako živet...

user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: ****
No any way... veste kaj punce, enkrat sem vprašala če sedaj ni več možnosti izbire kdaj greš na porodniško ali 28 dni ali pa 42 dni pred PDP. Pa sem dobila odgovor da ne in po ta novem samo 28 dni...

Sedaj me pa zanima zakaj je pa pol na obrazcu še vedno možnost da obkrožiš 42 dni???


Zato, ker imajo bukseljni še ta stare obrazce user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: ****
Pa še to vam povem, župan mi ni nič odgovoril na moj e-mail...


Saj veš, da imajo take "visoke" osebnosti bolj pomembno delo... user posted image user posted image  Prav sladko se jim user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: ****
Drugače pa full dobro, sneg pada...jeeeeeuser posted image user posted image user posted image  Samia je vesela in komaj čakam da greva ven da jo slikam in da pošljem slike v Egipt... he,he včeraj so namreč imeli že 34 stopinj..user posted image user posted image


Pa hitro naj se naužije snega, preden se le-ta dokončno spremeni v nagravžno brozgo user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1773
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 9:32:39   
Taula
Zdravo punce

Zasneženi pozdrav iz moje službe. Sem komaj prilezla do šole. Očitno je sneg presenetil delavce, ker ni nič spluženo. Pa samo napovedovali so ga.user posted image  Parkirišče je tako, da ne vem kako bom avto ven spravila, pa še kar sneži.  Če ne bom pa tu taborilauser posted image

Katina..glede staršev pa. No comment.user posted image   Sama delam s otroci, ki imajo odločbo o pomoči v redni OŠ. Se pravi z otroci ki naj bi po mnenju nekaterih staršev bili ''posebni'' in naj bi njihovim otrokom škodili. Ponavadi so otroci tistih staršev, ki se pritožujejo hujši (vedenjsko, učno) kot ''posebneži ki škodijo''. Predsodkov je žal polno.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 1774
   RE: Majčice '08 - 3.del
18.3.2008 9:36:16   
Čmrlika
Ne ga hecat Nismo ti še dale odpustnice Pišuka, ti si že v 35. tednu

zate

Hvala da misliš name,... ... user posted image Ja ta 35 teden je pa že kar nekaj,ne? jaz pravim, še dober teden zdržimo, da pridemo v deveti mesec, potem pa že bo...vsaj upam user posted image

quote]Sicer pa opažam, da me je zadnje čase full vroče, sploh ponoči, kar se prej nikoli ni zgodilo. So bile nogavice ponavadi moj obvezni nočni spremljevalec od jeseni do pomladi. Hormoni delajo svoje. Pa tudi vzglavnik si moram kar fajn dvignit, ker je naše detece zgleda da res precej visoko in malce težje diham.

A si to ti napisla al jaz?user posted image   No kot da bi jaz, sem se našla v tem....user posted image

Čmrlika - ne zezaj. Ni odpustnic se 14 dni! Kako si?


Ma veš da ne zezam, ampak je blo kr zanimivo tole včeraj, pa zdaj ne vem kaj je blo  user posted image Zdaj sem ŠE  zaenkrat vredu in v enem kosu...ampak...mogoče pa je bil lažen alarm...user posted image ..............................................................................................................
...............................
In potem sem celo noč prespala samo z enim  lulanjem ob petih zjutraj in spala kot bomba...do skoraj pol devetih user posted image  Mogoče pa sem pretiravala včeraj pa me je moja user posted image  opozarjala da je treba mir dat ...???????
Kaj pa vem, v glavnem zdaj si grem spakirat torbo za v P, da sem ziher.. user posted image

quote]Čmrlika zadnjič si pravila, da ti je na trenutke slabo...a veš, da meni tudi rata kar naenkrat slabo in potem me mine. Ponoči nisem mogla spati in sem se ob 2. zjutraj vstala in ko sem bila v kopalnici mi je kar naenkrat postalo slabo in grozno sem bila lačna.

Sem pa gledala papir, ki mi ga je v petek dal dr. Jurca, ko mi je delal UZ in piše glede na mere otroka spremenjen PDP, ki je 25.4.2008. Čeprav jaz se ne zanašam na to, še vedno je moj pdp 4.5. ampak za informacijo

Me še vedno prime ja...pa kuhanje mi je spet začelo smrdet, ampak potem ko je skuhano pa gre v rito bez problema ...user posted image  Res, ampak se mi dogaja da še čutim lakoto pa nimam kam dajat, pa se ne prenAjem, da ne bo pomote...kot bi se mi želodec skrčil ,user posted image saj malo manj prostora je v njem, ker ga maternica izriva, ne?user posted image
PDP- pa si informativno omenila nov.... Bi rada bla prva na seznamu, ha? user posted image
Jaz ti odstopim mesto...z največjim veseljem....


imaš pa fajn bušija, no jaz sem mojga tud dala v album, kot je bilo obljubljeno, mi je uspelo, ker še nisem šla rodit user posted image    


Nič grem si enega dobrega čajeka skuhat pa zajtrk nardit, da bo kaj energije še potem kaj nardit,( meni je res panika,od včeraj , kaj bi še vse rada nardila???user posted image ) pa se beremo kasneje...
pa pošljite mi kaj snegeca, v Mariboru ne duha ne sluha o njem, jaz bi ga pa mela ...je pa celo noč takooooo lepo deževalo, da sem verjetno od tega tako lepo ajala- prava uspavanka za moja ušesa...

Sem shranla post najprej JA!user posted image Mi je kača ratala, ne vem če že kdaj taka user posted image
 

< Sporočilo je popravil Čmrlika -- 18.3.2008 9:44:33 >


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  69 70 [71] 72 73   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  69 70 [71] 72 73   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.