|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  127 128 [129] 130 131   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
15.3.2008 14:22:32   
lyra*
ah ja hvala za čestitkeuser posted image Sem kar dvojna nosečkauser posted image Je mojega skoraj iz stula vrglo ko je to slišaluser posted image No drugače pa moram priznat,da je mene tudi čisto presenetilo.Se mi sploh sanjalo ni,da lahko ja takega mene doletiuser posted image

a me povabi katera na poroko? HEC HECuser posted image user posted image Jaz sem še kar not v oblekcah pa prstančkih itd...user posted image  zato ker nebo letos bo pa drugo leto boljša poroka!user posted image očitno mi že ni bilo usojeno,da letos dahnem svoj DAuser posted image user posted image Ampak sem se že sprijaznila z tem in vas pridno beremuser posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3201
   RE: poroka 2008
15.3.2008 14:30:28   
baguSka
Lyra jaz bi te povabla, ampak sej ves.. na najini poroki bova le midva pa price.. user posted image  Tko da bi mogla stat na drugi strani reke in naju od delc opazovat. Pa verjetno nebi mela kej dost od tega.. ne?user posted image

Tale novicka o dvojckih je pa res super!! Jst si jih tud vedno bolj zelim.... user posted image  Ce ze ne morem zanosit, si zelim, da ci bi mi vsaj enkrat uspelo in bi bla takrat sreca dvojna.user posted image

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 3202
   RE: poroka 2008
15.3.2008 18:42:33   
baguSka
No, jaz sem ravnokar dodala v moj album: http://baguska.moj-album.com - pod album šiška, še nekaj novih fotk.. in seveda komentarje, tok da boste vedle zakaj se gre. Dons sm cist notr padla haha.. user posted image

Vam pa zdele prilimam v nas album se moj porocni prstan. Mi ga je uspelo slikat, ampak upam, da moj ne bo zvedu hehe.. user posted image  Ker ga je kao skril pred mano do poroke, ampak itak da sem vidla kam, tko da sem izkoristla priliko in ga slikala, da ga boste vidle.. user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3203
   RE: poroka 2008
15.3.2008 18:48:46   
baguSka
Evo moj poročni prstan je v albumu.. našem, se razume.user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3204
   RE: poroka 2008
15.3.2008 20:27:27   
bt08
Baguška coll bravo user posted image user posted image user posted image user posted image res mi maš fantastično stanovanje,barve so mi zakon,ideje,res noro,sploh ne vem kaj naj napišem in kako naj komentiram,sam oto da je super fantastično.
Prstan pa tud ful lep,ampak še lepši bo na tvoji levici!user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3205
   RE: poroka 2008
16.3.2008 2:49:18   
baguSka
Haha... barbara.. si ostala brez besed.. user posted image  Jooojj. Kje so sele moje ideje, ce bo enkrat stanovanje cist samo najino!user posted image

No, me veseli da ti je tok vsec, sploh zato, ker sva tolk mal vlozila v vse tole, pa je na koncu res kr ok izpadlo. Tud pocutva se kr vredu, lohk bi blo pa se boljs itak.. user posted image  Ampak kdo ni z malim zadovoljen a ne.. :)) Nama itak najvec pomeni ze to, da sva sploh lahko v tem stanovanju zastonj.. Pa dokler bova, pa bova izkoristla ponujeno.. user posted image  Sva si poskusla vsaj to nekako polepsat za cimmanjsi strosek..

Ja, prstan na moji levici (bo)je definitivno lepsi. Bl do izraza pride!user posted image  Naj se ve cemu je namenjen.. user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3206
   RE: poroka 2008
16.3.2008 9:55:29   
fragola
Lyra čestitke, za dvojno srečo!user posted image user posted image user posted image
baguška masta res nore barve in meni so tudi take všeč!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3207
   RE: poroka 2008
16.3.2008 11:54:48   
bt08
Ja res Baguška res mi je cool,jaz sem tud rekla da bi mela tko,sam ni nič najino,ni nič napisano,ko pa bojo starši napisal od mojga nanj,pol pa gremo ziher kej v taki smeri,ker če kaj rihtava je skoz en rompompom,ker pač midva podirava,onedva sta pa gradila.Pa delamo samo dobre stvari,pa pametne.
Naprimer lansko elto sva zaprla vhod od otroške sobe,ker je bil na glavnem stopnišču zenej našega stanovanja,sva ga prestavla noter,pač otroci,ko ponoč vstanejo ni fajn da gre derekt na mraz,pa ne vem kaj.Ko sva zbijala sta kr šla za dva dni,ker je blo tko hudo.

Ja drugače pa pri nas še kr nekej bolezen hodi okol nas,ožbej bruha ne več,niti vročine,samo probleme ima s prebavio,zdaj pa še moj dragi nekej jamra ,da ga šraufa.user posted image Ne vem kaj ej to,da se skoz nekej vrti okol nas.

Zdaj grem pa mal kuhat,da ne bojo lačni,mamo ribice pa zelenjavo,da mal nekej lahkega,da ne bo kej težkega za papcat.


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 3208
   RE: poroka 2008
16.3.2008 12:15:14   
maya2
Pozdravljene!

Midva sva imela pa produktiven vikend kar se poroke tičeuser posted image Naročila sva tortouser posted image , se dokončno zmenila za cerkveno poroko, šla v šoping ter šla na sejem...

Sejem: nič kaj posebnega nisem našla, sploh ker večino zadev že imava, ful je bilo zlatarjev, razstavljena je bila 'moja' oblekauser posted image , ma ne vem jest upam, da do takrat ko jo jaz rabim ne bo že čist hinuser posted image , vzela sem nekaj prospektov, dobila eno ali dve ideji glede dekoracije mize, šopka, kravate za mojga, pa kupila sem revijo poročno cvetje, jo moram še prelistat....
Sva hotla it skupaj z dvema kolegoma ki se poročita maja, pa sta šla prej odpret poročno knjigo v Merkur, pa sta bila tam do osmih zvečeruser posted image , pa od dvanajstih...
Za figure za na torto mi je bilo rečeno da imajo v Lj v Črnučah veliko izbiro, a katera ve???




(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3209
   RE: poroka 2008
16.3.2008 12:19:42   
Bubamaraa
barbara za Ožbeja veliko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  da se pozdravi....

jaz sem mislila dans zjutraj iti na sejem s svojo poročno pričo pa če sem iskrena nimam volje, ker imam res že vse zrihtan in nočem, da bi mi kaj bilo žal....user posted image


drgač sem pa včeri zrihtala vse naprsne šopke..jih tekom dneva poslikam in dam fotko v album....user posted image


pa marjetice bom dons začela barvati za konfete...ker zdej pa res nimam več velik časa...user posted image user posted image user posted image

maya kje si pa torto naročila???

< Sporočilo je popravil Bubamaraa -- 16.3.2008 12:20:01 >


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3210
   RE: poroka 2008
16.3.2008 12:30:24   
maya2
Bubamaraa: v Parižlje sva šla k Štorman, sem hotla met črni gozdiček, torta bo 6 delna na elipsiuser posted image , krem barve in z nekaj oranžnimi vrtnicami iz marcipana, figuro morava pa še dobit so imeli le tiste klasične, midva bi pa kakšno zabavnouser posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3211
   RE: poroka 2008
16.3.2008 12:39:51   
maya2
BaguSka: tvoj prstan je pa tak kot moj zaročniuser posted image user posted image  

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3212
   RE: poroka 2008
16.3.2008 17:59:54   
FLASK_A
Baguska, čudovito stanovaje imatauser posted image user posted image user posted image user posted image Midva imava tut tko podn zrihtamo, bo treba v akcijo stopit... Sej mal sva že začela, sam je to še daleč od tistega, kar si sama želim... Vajino pa je res super!!!! In prstan... Prečudovit! Res, prav nimam besed.

Bubamaraa, tebi se pa že kar mudi, ne? Kako lepo... Kmalu boš gospa! Sem že čist na trnih- s tabo vred, neuser posted image   Pa komaj čakam album, prav res!

Midva pa sva začela vabila nosit in prve solzice so že potočene... Prav ganljivo je dati vabilo iz rok. Lepo je bilo, res. Zdaj pa naprejuser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3213
   RE: poroka 2008
17.3.2008 7:39:30   
NATAŠI
dobro jutro

o čvekice, pridne ste user posted image . Evo vikend za nami, joj v petek sva šla po prstane (super so, slikice bodo jutri še graviranje in končno puliranje) potem k prijatlem na obisk, v soboto nekaj eni računovodkinji pomagat za par urc potem pospravljanje in popoldne obisk.. .včeraj k maši potem pa spet popoldni dva obiska ... uf sem tok zmatrana in čist brez glasu user posted image


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3214
   RE: poroka 2008
17.3.2008 7:53:13   
NATAŠI
baguška- super stanovanje so mi full všeč barve user posted image  user posted image ... glede službe pa, se je že z razlogom razvilo tako kot se je. vsaka stvar je za nekaj dobra. Prstanček imaš pa zelo lep user posted image

iyra- user posted image  user posted image  user posted image  za dvojčka in želim ti zdravo in lepo nosečnost. imamo v družini dvojčke in je - hm... zanimivo user posted image  user posted image

flaška super da sta že začela z vabili... joj midva nisva uspela čez vikend besedila skupi spravt ... bo treba to ta teden narest

bubica .. ti si pa tako pridna, a ti pridem kaj pomagat ... še en mesec, joj user posted image  me kar kurja polt user posted image .. ta teden greš pa v naj nevesto user posted image  user posted image  user posted image , malo se poslikaj user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3215
   RE: poroka 2008
17.3.2008 8:04:01   
bt08
Jutro!

No danes sem zamenjala  izmeno,ker mamo popoldan zobarja,sistematski pregled za Ožbeja,to bo jok,ker se tok boji zdravnikov.Ob 12 grem pa oddat vlogo za vrtec,upam da nam rata da dobi v vrtec.

Nataši pol si mela pa pester vikend,lepo.user posted image user posted image user posted image user posted image

Pri nas je pa moški del za enkrat še kr ok,je mal boljš kot včerej.Jaz sem pa včerej mela pospravljalni dan,sem kuhnjo pospravla čist u nulo,kopalnico,pa še zlikala sem vse,sem bla pridna.Zvečer sem pa še mojga bolanga bodočega možička pocrklajala pa mal čohala.
Zdaj pa šibam še kej narest,ker kmal konmčam dans.user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3216
   RE: poroka 2008
17.3.2008 8:55:11   
NATAŠI
barbara upam da se čimprej pozdravite  user posted image  . Ožbej je pa itak pogumen in bo vse ok na sistematskem. midva imava tugi teden cepljenje pri let in pol ... ajoj si mora oči rezervirat frej da bo zraven user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3217
   RE: poroka 2008
17.3.2008 9:12:08   
Bubamaraa
o punce ve ne vete kaj meni dela..... zdej bo pa kmal se šlo zares..sploh ne morem verjet....user posted image

pa komiiiiiiii čakammmmm....user posted image user posted image user posted image

punce vglavnem naredila vse naprsne šopke.....danes ko pridem domov bom brusila ploščice da mi jih pol ati kr na pištolo poštriha....pol pa napis in nazadnje lepljenje majetic... včeri sem marjetice lepo z belim jupolom poštrihala...pa zdej že moram znotraj z rumeno....user posted image

pestro je pri nas....res....

Nataši medve pa dorečeva po moji poroki, ker zdej enostavno nimam časa...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3218
   RE: poroka 2008
17.3.2008 9:20:54   
SRCCEK
Dobro jutro nevestice!!

LYRA DVOJČKA BOŠ IMELA???!!! HUDOOOOO user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ČESTITKE IN ŽELIM TI LEPO NOSEČNOST IN ZDRAVE DVOJČKE....A že veste kaj bosta???

Baguska super stanovanje-svetovne barve, zanimiva oprema in svetilke.....
Men je tut tak prstan v učke padu, res je svetoven

Jaz sem totalno prekurjena....spet smo cel vikend ometavali...delavci, kuhanje, pospravljanje, pa še vabila sem vmes delala....to je že noro.....

Jaz sem se odločila, da tut ne bom imela naprsnih šopkov za svate....ne da se mi jih delat, če jih dam delat cvetličarki, bo prišlo zelo drago,...sploh pa se to na koncu vrže stran!!!!

Sem pa bila v soboto pri fotografu in sva se zmenila okrog slikanja in snemanja in tudi zahval....a veste da pride zahvala 2 EUR, prinešena na ohcet (beri feštouser posted image user posted image )...tako, da jih ne bom sama delala, jih bo kar fotograf dal...pa je še ena skrb manj....
A koga zanimajo cene?? Fotografiranje s cca 200 slikami pride 250 EUR...album za cca 160 slik je 65 EUR, snemanje poroke s montažo in CD jem pride 250 eur!!!


_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 3219
   RE: poroka 2008
17.3.2008 9:36:28   
NATAŠI
buba... ni panike, jaz imam še čas oz. bom že. ti si kar lepo poštimaj kar še moraš. Boš imela pa res lepo, kolk si časa vložila- kapo dol. Pridna si user posted image  user posted image

srccek- to ste pa full poceni zrihtali s fotografom in kamermanom user posted image

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3220
   RE: poroka 2008
17.3.2008 11:40:22   
fragola
dober dan nevestice, kako smo kaj!
Jaz veselo delam tle v službi!
zdaj počasi se bom odpravila pa na malico, ker sem čačna kot volkuser posted image


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3221
   RE: poroka 2008
17.3.2008 11:47:13   
Bubamaraa
fragola kaj pa delaš ti???user posted image

jaz komi čakam, da grem danes domov.......user posted image user posted image

bom cel mizar, ko bom brusila ploščice...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 3222
   RE: poroka 2008
17.3.2008 11:48:38   
NATAŠI
buba imaš tako lušteno delo, uživaš a ne

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3223
   RE: poroka 2008
17.3.2008 11:52:27   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

buba imaš tako lušteno delo, uživaš a ne


ja ful....sam, ko sem cel vikend delala naprsne šopke so me včeri prov prsti boleli...user posted image

pa hvala bogu, da sem eno prijateljico nasrala, da bo pisala na ploščice najini imeni in dtum, ker jaz ful grdo pišem...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3224
   RE: poroka 2008
17.3.2008 12:09:05   
SRCCEK
Buba.. od kje teb toliko energije in časa, da vse sama narediš??

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  127 128 [129] 130 131   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  127 128 [129] 130 131   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?