|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 7:11:43   
Estrella*
Jutro!
 
Katina: si že na seznamu urinjenauser posted image Upam, da je pravi datumuser posted image
 
Valentina: Bogica, le pridno papcaj ospene, da se pocajtaš.
 
Danes smo polnih 30 tednov!!!
Čestitke Katini za 31 in barbaw za 32 tednov!!
 
Mi gremo na šiht še 16xuser posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 1301
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 7:15:07   
aurora28
Čestitke tudi tebi Estrella* za 30. tednov. user posted image user posted image user posted image Sem zasledila, da bo tebi dr. Jurca tudi delal UZ v 33. tednu. Meni ga je nazadnje delal v 26. tednu, potem pa je rekel, da bo še kao zadnjega, če ne bo kaj posebnega naredil v 33. tednu. Sej ponavadi naredijo zadnjega okrog 33. tedna, potem pa te samo vaginalno spremljajo in delajo CTG. Kajne? 

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 1302
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 7:29:47   
Estrella*
Aurora: 2 UZ se dela med 28-32 tednov. Sicer ni panike a se mi je vseeno zdelo pozno. Pri sineku so mi delal v 29 tednu.
CTG delajo po 36 tednu, pregledi pa so na gosto v odvisnosti od G. Komaj čakam 7.4, joj kje je še touser posted image
 
narava: včeraj sem imela dopust in sem ja tako rekoč stavkalauser posted image . So pa v naši firmi stavkali od 12-2h in še to neplačano!!! Baje so snemali POP TV jevci in naj bi bili danes na trenjihuser posted image
Kam si se preselila????
 
Včeraj ste se pogovarjale o pomoči občine. Medvode dajo 200eu in sem obrazec dobla kar na CSD ju. Oddam ga ko imam rojstni list. Bled pa baje da tudi 400 eu. Zakj nimam prebivališča tamuser posted image

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 1303
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 7:51:42   
špelin@
Dobro jutro user posted image  No, vsaj upam, da bo še vedno jutro, ko bom uspela skupaj zmetati cel post user posted image
 
Velika pika danes ne gre v šolo, ker imajo dopoldne baletni nastop, in z malo še veselo drnjohata. Jaz pa sem prej pomagala user posted image  do konca spakirati (gre v Nemčijo), zdaj pa sem si skuhala kavo in mogoče jo bom lahko spila v resničnem miru user posted image
Katina, najlepša hvala za obnovo, tokrat mi pride še posebej prav user posted image
 
Hvala vsem za čestitke - res sem vesela, da se stanje ni poslabšalo. Sploh po črnogledih napovedih in odklonilnem odnosu mojega G... user posted image user posted image  Me je včeraj dr. Kobal tako nasmejal. Prisotna je bila ena študentka in se je ves čas trudil, da ji je čimveč pojasnil, veliko jo je spraševal in je morala povedati razne diagnoze. Ko sem lezla na tisto staro mizo, ji je v hecu rekel: "Lej, jo, boga, kako se matra." Ko sem rekla, da sem itak kit, mi je dal kompliment, da sem lep kit user posted image  Ma včasih se prileže malo "pihanja na dušo", saj nič ne stane, pomeni pa ogromno. In je pregled potekal v popolnoma sproščenem vzdušju, sploh nisem čutila, kdaj mi je vzel bris user posted image  Pri mojem G me vedno boli za user posted image
 
****, glede dojenja sem že napisala svoje mnenje, zate pa en velik user posted image
Soncnica Sandra ***, lep voziček user posted image user posted image
 
kasso, glede trajanja našega srečanja je narava kar prav napisala user posted image  Čvekale smo skoraj 5 ur!!! user posted image user posted image
 
Naty*, madona, so dedci zabiti user posted image  Ne mi zamerit. No, tudi moj verjetno ni ravno vedel, kaj pomeni porod, dokler ni bil zraven user posted image  Ampak vsaj komentiral ni - v takem smislu... Grrrrr user posted image
 
katy82, tiste pleničke so mi res všeč user posted image  Hvala na idejo - mogoče grem kdaj res pobrskat po tisti trgovini user posted image
 
Aja, bom malo preskakovala teme: včeraj sva imel z user posted image  po pregledu športni dan (ne bi o tem, kako me danes vse boli user posted image ). Najprej sva šla v Emporium - po Katinini ideji v Premaman user posted image  Našla sem en res luštkan kompletek, ampak je bil žal le v št. 56, tega materiala imam pa dosti doma - itak sem malo piko komaj stlačila v št. 56, da ni šla naga domov user posted image  Malo sem se slinila ob nosečniških oblačilih, user posted image  mi je hotel celo kaj kupiti, ampak sem se zadržala, ker imam doma pol omare nosečniških oblačil še od prej user posted image  Potem sem v Turbolimaču dobila ljubek kompletek št. 62 (jopica, hlače, copatki) za odhod user posted image  iz porodnišnice - bom dala slikico gor.

IZVIRNO SPOROČILO: jana81
katy82 na to ne moreš vplivat kej velik, če je pritisk tako hud...men se še to ni zgodilo, se je pa moji sosedi, ko je bla noseča, vsakič ko je kihnila se je polulala.


Poznam ta problem user posted image

hijenca, user posted image user posted image  

IZVIRNO SPOROČILO: jana81
a katera ve kje imajo kolker tolk dobro izbiro teh oblog za ob strani za v otroško posteljico ?? v Pikapolonci so sami neki medvedeki, v Baby centru pa nisem našla.


Uf, sem videla prekrasne obloge v Premaman - določeni artikli celo znižani do 60% user posted image  Nič kičaste, lepo enobarvne z eno samo aplikacijo. Bi jo kar kupila, če je ne bi že imela doma user posted image

edinaos, le glej, da boste v drugo imeli fantka, da ne bodo šla nova oblačilca v nič user posted image
 
****, si se pa razuser posted image  Hja, tudi meni se je zdelo bedno, ko sem ob rojstvu druge pike našemu županu poslala vprašanje, zakaj občina ne da nobenega (vsaj simboličnega) darila za novorojence, on pa mi je odgovoril, da dajo veliko denarja za vrtce, šole, urejanje igrišč, bla, bla bla,... in da ne planirajo daril za novorojence. No, čez 1 (en!!!) mesec - ob občinskem prazniku so pa začeli dajati okrog 70 tisoč takratnih sit bruto. A en mesec prej pa strogo, da nimajo namena dati nič. No, moja pika je za dva meseca "prehitela" županovo odločitev, zato nismo dobili nič. No, vsaj tokrat bo kapnilo nekaj evrov.
 
Glede spalnih srajc in brisač v LJ porodničnici, je tako, kot je napisala ****.

IZVIRNO SPOROČILO: aurora28
Sej res kak kufer boste s seboj vzele v P? Jaz si ga moram iti kupiti, ker doma imava enega full velkega in eno full velko torbo, zato si bom najverjetneje kupila takega srednjega, da ima ročko in ga lahko vlečem s seboj. user posted image  


Jezus, jaz sem imela prvič s sabo veliko športno potovalko in sem jo potem vlačila okrog user posted image user posted image  Me je izučilo za drugič. En manjši nahrbtnik, drugega nič. Itak bom doma pripravila drugo torbo, v kateri bodo stvari za user posted image  in še kaj zame, to pa bo user posted image  prinesel v porodnišnico za odhod domov.
suzy85, user posted image  za pregled.
 
Estrella*, spet si zapravljala user posted image  user posted image  Se strinjam z auroro28: slikce!!!
 
aurora28, lepo, da si svojemu user posted image  dala malo svobode user posted image  Moj gre za 2 dni v Nemčijo uživat, meni pa je hudo, ker zaradi user posted image  ne morem zraven user posted image  Pa mu nočem razlagat, ker sem ga komaj pregovorila, da naj gre pač brez mene.
 
kodrana, user posted image user posted image user posted image  za pregled.
 
TamaraJ, ko gre user posted image  srat, gre srat na isti kup user posted image user posted image user posted image  Za kateri avto pa gre? In user posted image  za Timija.

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
Torej, kaj je sedaj s krajem srečanja???? Ura14h-15h in 29.3 veljata aali ne?


Kar se mene tiče, velja user posted image
 
MARTINA25, drži se, ne preveč garat, da ne boš imela požarnih vaj kot narava user posted image
 
valentina2006, user posted image user posted image user posted image  za obe vaju s princesko. Čimprej se pozdravita user posted image user posted image
 
Anitka, škoda za tole MŠ... user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: aurora28
V desni žep sem si dala klobase zanjo in sva na poti do pekarne trenirale. In jo moram pohvaliti, ker je bila izredno pridna. Vse bi naredila za klobaso user posted image user posted image user posted image .


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Uživaj v šopingu user posted image

Grem zdaj otroke zbudit, dost je bilo, spita kot dve kladi user posted image

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 1304
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 8:13:55   
Anitka
Jutro!

Ste dobro spale? Jaz še kar, pa danes me je sonček zbudil. Kako lep občutekuser posted image

Joj, mi se pa pospešeno pripravljamo na prekrivanje strehe čez vikend. Upam, da ne bo plohic, čeprav so tu pa tam napovedane. Jutri začnejo odkrivati, v soboto pa gre zares in se bo nadaljevalo tudi v nedeljo, če bo potrebno. Jaz bom pa glavna kuharica. Še dobro, da bom imela kaj pomoči in prideta mama in sestra malce v pomoč.

Katy tudi jaz sem dobila zraven strehico. Bova važni z vozički, kaj?user posted image Pa najina otročka tudi.

Sončnica.Sandra jaz bi tudi geslo. Prosim.user posted image

Aurora porodniško mislim, da nastopim tam 28. oz. 29. aprila (dobim naslednji teden papirje), za koriščenje dopusta pa se moram še zmeniti. Nekaj letošnjega sem pa že izkoristila med zimskimi počitnicami. Jaz se moram pa pohvaliti, da sem včeraj nakupila nekaj dekoracije v Mullerju, na vratih pa imam že tudi eno majhno dekoracijo.

Valentinati pa se le dobro pozdraviuser posted image user posted image user posted image

Estrella user posted image za 30 tednov;
Katina user posted image za 31 tednov;
Barbaw user posted image za 32 tednov.


Naša Barbaw pa sigurno sto na uro uživa v toplicah.user posted image user posted image

Špelin@ tudi jaz sem vesela zate, da si včeraj dobro opravila. Malo pihanja na dušo pa je včasih itak potrebno. Pa naj ti čas brez dragega hitro mine.user posted image

Zdaj pa bom zaželela vsem en čudovit dan in se beremo kaj zvečer.





_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 1305
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 8:28:39   
TamaraJ
Jutro..

Evo mene v službi in seveda mal z vamiuser posted image . Grem malo pobrskat, če je kaj za delat ali so punce vse podelale v moji odsotnosti


IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Tamara, kupiš mojo lantro? 


Jaz bi jo takoj vzela... samo moj rabi karavan zaradi zvočnikov in podobnih zadev, ki jih neprestano troška s seboj. Astra se je super obnesla, saj ima velik prtljažnik in to brez roba. Moram povprašat mojega, kaj misli.



_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 1306
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 8:39:45   
narava
gud mnuvning tetke!

no, mojga trontlja nisem ze kar nekaj casa uporabila na tisti pravi nacin, torej ga dajmo danes:

vreme v lj je prekrasno - pomladno! odlicno za na teren, morece ce moras sedeti v pisarni!user posted image

spala sva, hja, odlicno! user posted image  vceraj ko sva bila na MŠ se je ze zgodaj zacelo kislinsko plimovanje, zato sva na poti domov zavila na Petrol in je moj letel mi kupit Donat (da se izognemo prejsnji noci). In iz HipHopa pride z dvema (2) litroma Donata user posted image  ga gledam glih s takim vprasajem kot tale stric Smajli, in mi lepo rece, ja da naus tut jutr kupovala. moska prakticnost user posted image

sicer sem potem ob gledanju CSI zzlonkala kar pol litra (sm kr mal debel pogledala, ko sem odlozila steklenico?!), sla spat ob 10 in se danes zbudila ob 5.30 brez ure user posted image  u, kok pase spat normaln! je moj zjutraj pogledal steklenico in (zopet mosko prakticno) presodil, da ob takem trendu porabe, bo kupljena zaloga zadostovala za cca 3-4 dni user posted image

aja, glede selitve. se ne selim nikamor, sem se ravnokar preselila user posted image  narobe ste me zastopile. midva imava oba stalno prebivalisce drugje, zacasnega pa v lj. in ker otrok "pripada" obcini, kjer imas stalno prebivalisce, mu tako ob rojstvu pripada 400 E.

vceraj sem prek spleta narocila vozicek in radio user posted image  nas je na MŠ upozorila, da kao ko nas pripeljejo v P, da kljub adrenalinu in brzini deci ne smejo pozabiti zakleniti avta, ker baje ful kradejo radie ipd. Sva se z mojim hecala, da midva bova sigurno radio doma pustila (glede na najino "sreco" s temuser posted image ) user posted image

katina, hvala za tvoje obnove. res so zelo koristne, kot recimo dobri zapiski s predavanj s faksa (vcasih si dobil zapiske, ki so bili dobesedni "prepiski" ucbenikov user posted image )

spelina, bravo za izvide! kaj kit, ti si pa ja kot mala tunica?! suhica, visoka, sam neki trebuscek mas gor postavljen, kot bi ti ga kdo okrog pasu zavezal. res lepa nosecnica..

edina, ne sekiraj se glede teze puncke. trenutno rastejo razlicno in od ene suhcene mamice bi tezko pricakoval petkilskega otroka..

kje je pa skye?!

valentina, hitro se pozdravi!

taula, no pa le niso glave letele (mogoc je pa teta na CSD nas forum prebrala?! user posted image )

tamara, drzi se! sej bo kmalu pomlad, pa se bodo oblaki umaknili..

toliko za sedaj..se se beremo in pisemo..


lp, n.



_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 1307
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 8:47:15   
kasso

Čestitke Katini za 31., Estrelli za 30 in barbaw za 32 tednov user posted image user posted image user posted image

špelina, super za dobro opravljen pregled...pestke so očitno malo pomagale user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ

Jaz bi jo takoj vzela... samo moj rabi karavan zaradi zvočnikov in podobnih zadev, ki jih neprestano troška s seboj. Astra se je super obnesla, saj ima velik prtljažnik in to brez roba. Moram povprašat mojega, kaj misli.



Če rabi za prevažanje zvočnikov, ki najbrž niso majhni, ninajboljši avto, ker v prtljažnik ne gre nič večjega......

Nista pa edina, tudi mi smo imeli pred par tedni na popravilu našega 13 let starega puntota in smo dali za popravilo 300 eur, več kot je vreden, ampak ga rabimo, ker ima priključek za prikolico, da bomo prevažanje vseh kram, zidakov..... poleg tega ga je prej imel le oče mojega in ima zelo malo km..... tako, da nam ga nimamo še namena prodat...je pravo terensko vozilo

Danes je pa res lepo vreme, sonce in toplo, tako da se bom najbrž spravila kopat mojo psico... ma bom tudi jaz menda cela mokra user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 1308
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 8:58:40   
Estrella*
kje je pa skye?!


Saj res! A ni bilo rečeno, da s 7.3.08 nastopi dopust in se bo javila???? Sky, a si popapcala besedo?user posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 1309
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 9:53:54   
Anonimen
JUTROOOO, danes sve pa midve spale ko kladeuser posted image user posted image user posted image , po enem mesecu se je to res prileglo.

Pri nas končno sonček, tako da grem popapat čokolino in peljem svojo princesko na svež zrakec.

Komentiram ko pridem s sprehodauser posted image

(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 1310
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 9:58:54   
Aurea
Lep pozdrav!

Katina, si bila pa zgodnja v kuhinji user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka
Katy tudi jaz sem dobila zraven strehico. Bova važni z vozički, kaj?user posted image Pa najina otročka tudi.



user posted image

Anitka in Katy, jaz se tudi v tale klub Mura vpisujem, če me sprejmeta user posted image  (pa mislim, da celo z isto barvo), čeprav ga še nimam, ga grem naslednji teden iskat.


Narava, mene je tudi včeraj na MŠ zgaga dajala... jaz imam pa vedno na zalogi en donat in ga že žjutraj malo srknem, pa med dnevom in še zvečer, pa moram reči, da nimam več ne problemov z zaprtjem, zgago pa mi tudi vedno omili. Fantje so pa itak praktiki - kaj bi dvakrat hodil, če lahko že zdaj kupi user posted image

TamaraJ, zdaj naj se ti pa stvari že končno umirijo, kajne - pošiljam ti user posted image  user posted image  user posted image



(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 1311
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 9:59:29   
narava
aja, Naty, sem prej pozabila odgovorit na tvoje vprasanje glede praskanja

ja, mene to zeloooo moti! pa ne da bi me nekaj konkretno zasrbelo, da se popraskam in je mir! ne! me kr nekaj cisto narahlo zarsbi, se popraskam in cez 23 sekund spet nekje drugje in tako v nedogled user posted image  ce bi me kdo snemal, bi mislil, da sem se kaj bolna al kaj? user posted image  v tem casu ko sem ta post napisala, sem se ze 6x na razlicnih mestih mogla popraskat..
pa nima veze z mazanjem ali tusiranjem. se normalno tusiram, se normalno mazem, suhe koze nimam..kaj pa je pol to? ker mam zivce ze cist na minimalcu user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1312
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 10:28:29   
Naty*
Jutro majčke user posted image ! Kak lep sončen dan je danes. Midva sva vstala zgodi, spila user posted image , zdej smo bli pa z najino user posted image  v notranjskih gozdovih pa iskali medvede user posted image . No hvalabogu nobenga našli... Mi je kr žal, da ni vikend, da bi lahko skupi izkoristla cel dan, tko pa more delat popoldne user posted image ...

aurora super, da so ti zrihtal endometriozo in PCO user posted image  . Če ne ugotovijo taprav čas zna bit kr problem pri zanositvi ane... Pasje dihanje smo pa mi že v MŠ naštudirali, tko da zdej veselo vadim user posted image . Sm vidla, da maš ti tud plan user posted image  učit očkovih spretnosti user posted image , js sm mojmu glih včeri rekla, da bo po moje najin mali tud tolk dobr kuhal, ker bo mel od očija dobr zgled. Tko da kljub občasnim napakcam user posted image  za naše user posted image ! V P grem pa js kr z nahrbtnikom, stvari za user posted image  bo pa moj naknadno prinesu.

Tamara kaj naj rečem... user posted image user posted image user posted image user posted image , da bi šlo zdej vse bl po sreči. Sej enkrat se pa more nehat!

valentina sej veš, da vsako pogrešamo... ampak babe kot babe, ponavad tolk pademo v čveke, da pol že težko vse napišeš. Veš kolkrat se js spomnim, da katere že dolgo ni blo na RR, ko pridem pa gor, je treba pa tolk komentirat, da vse z glave pade.
Recimo filipinka pa petrahh, Stbarbara??? Čist so nas zapustile...

špelin@ user posted image user posted image user posted image  za kolposkopski pregled!! Glede moških komentarjev pa tko kot sem rekla, njegov slab poskus, da me ne bi blo strah poroda user posted image . Ma kaj veš, kako razmišljajo, sej če ne prej bo vidu pri porodu.

Anitka ja tistim, ki delate z otročki se je sigurno težje poslovit od službe, kot tistim, ki delamo s papirji. Js priznam, da se na tisto solato nič ne navežem user posted image , če delaš pa s tistimi majhnimi bitjeci je pa to čist druga stvar.

Katina hja sej če ne bi vedla, da res ni tolk slabo mislil s tisto izjavo (in da tud vem od katerih žensk je slišal, da niso "nič čutle" ko so rodile user posted image ) bi bil še danes na ignore. Tko pa vem, da včasih moški niti ne premislijo, preden nekaj izjavijo. Sej pol sm mu razložila, da me ni potolažil s tem, ampak kvečjemu razjezil, zdej pa razume user posted image . Glede žensk na CSD se mi pa zdi, da bi midve komot katero od njih kej poučile o zakonu user posted image . Držim pesti, da bo avto kmal prispel user posted image .

narava pri men je isto s praskanjem...sploh ne vem, kaj bi blo user posted image ...sm že gledala po forumu pa nisem nič konkretnega našla. No tista, ki prej odkrije zakaj, še bolj pomembno pa - kako pomagat!!!! sporoči drugi a vredu?

edina preden pozabim...a se mogoče lahk dons tud k vama priklopimuser posted image ? Če pa še kam gresta pol pa ni panike, sam tolk da vem, a lahk moj avto vzame, al naj mi ga pusti.
Vprašanje (izven teme user posted image ) za tiste, ki mate user posted image ... a vašim že tud tolk dlaka izpada?? Midva bi mogla sesat dvakrat na dan, da bi blo dobr user posted image . Sej vem, da se bliža pomlad, ampak men se vseen zdi, da se je letos kr kmalu začelo.

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 1313
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 11:11:42   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*
Vprašanje (izven teme user posted image ) za tiste, ki mate user posted image ... a vašim že tud tolk dlaka izpada?? Midva bi mogla sesat dvakrat na dan, da bi blo dobr user posted image . Sej vem, da se bliža pomlad, ampak men se vseen zdi, da se je letos kr kmalu začelo.

Moji tudi ja, pa saj ni nič čudno, ko ni bilo nobene konkretne zime, tako da bodo naši user posted image kakšen mesec prej menjali dlako. No, zdaj pa grem obesit perilo na sončko, da se bo posušilo in okopat mojo mrcino user posted image .


(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 1314
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 11:16:18   
Soncnica Sandra ***
Zdravo punce!

Najprej hvala za kavico, joj sem že pozabila katera jo je kuhala, mislim da Katina?
Joj kolk je donc lep sončekuser posted image user posted image user posted image
Midva z mojim lubijem sva že bla na sprehodu, mmmm... kolk paše sonček!!!

Estrella: za voziček in vse kar spada zraven (vse kar si videla na sliki:od športnega dela, lupinice, košare, prevlekic, strehic, torbe, previjalne podloge, ...) sva dala 414€. Dežna prevleka pa je ravno tako bila zraven in je prov fajna, saj so z zadrgo pripneš na strehico, tako da ne polzi dol.
Kar se pa Ledenega neba tiče, mi ga pa kar prinesi, da bom sprobala, če ti je dobro ratalo. Jaz bom pa user posted image  skuhala pa bova čvekali, da dama ne bo dolgčas. user posted image user posted image user posted image


Čestitke Estrelli za 30.tednov,  Katini za 31 in barbaw za 32 tednov!!

No zdej pa veslo na delo Moreva dnevno sobo "podret"user posted image user posted image user posted image . Hecam se, samo na sredino bova vse zložila, ker bova popoldne belila, ker naj bi nama naslednji teden pripeljali novo sedežno. No upam da ja bojo, ker zdej mam pa zares že dosti čakanja.

No uživajte dansšnji dan, pa se zvečer beremo, če bo računalnik priklopljen, drugače pa jutri user posted image

Ajde





_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 1315
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 11:27:16   
sesil
Sončica sandra, jaz tudi čakam novo sedežno garnituro. bi bil že čas, da pride. čakava že več kot 1 mesec.

Naša psica pa se bo čez 11 dni gonila, imamo že loverja, ma zdej pa ne vemo al bi al ne bi, ker bomo imele rok približno skupaj.user posted image   (enega bi zase obdržali). je pa kar precej dela z malimi kužki. bom vidla kaj se bo moj odločil, jaz definitivno ne bom veliko zraven.

če katera potrebuje previjalno, jo ena moja kolegica prodaja na bovhi, za 100e, je pa ful lepa. 3 veliki predali, + police + tavelika previjalna podloga gre gor. če je jaz nebi že imela, bi jo vzela, tako da....




(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 1316
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 11:34:38   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*
Vprašanje (izven teme ) za tiste, ki mate ... a vašim že tud tolk dlaka izpada?? Midva bi mogla sesat dvakrat na dan, da bi blo dobr . Sej vem, da se bliža pomlad, ampak men se vseen zdi, da se je letos kr kmalu začelo.

Moji tudi ja, pa saj ni nič čudno, ko ni bilo nobene konkretne zime, tako da bodo naši kakšen mesec prej menjali dlako. No, zdaj pa grem obesit perilo na sončko, da se bo posušilo in okopat mojo mrcino .


Se podpišem. Opažam, da moji vsako leto izpadajo bolj. Torej ji malo EMŠO nagajauser posted image  Sesam pa že par let po 2x na dan, pa še to ne zadostujeuser posted image

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 1317
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 11:43:54   
Anonimen
Dober dan...vsem majčicamuser posted image

moram se pofočkat, da vidim na tickerju kok sem noseča.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 1318
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 11:46:05   
Naty*
kasso ja tud neki dobrga je na tem, da bojo prej menjal dlako...do prihoda user posted image  bo že zamenjana! user posted image

sesil to ti pa verjamem, da je veliko dela z malimi kužki. Moja je zarad tumorja na sesku žal mogla bit sterilizirana že pri dveh letih, tko da nismo nikol mogl met malih user posted image . Tvoj bo mogu pa takrat kr dobr se izprsit, poskrbet za svojga mladička in za njene user posted image .

Estrella* a pri vas je tud vsako leto slabš??? Js sm že misla, da se mi samo zdi, da je tko. Pol bo pa res EMŠO kriv za to...tvoja je tud 10 ane?

Ja nč...grem skuhat paradižnikovo juhco, pol bo pa počas treba k frizerju (sej rezultata se veselim, ampak samga triurnega procesa pa prav nič user posted image )

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 1319
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 12:26:39   
Anonimen
Ufff prehodile 7 km, sem kar ponosna na najuuser posted image user posted image , zdaj pa me vse boliuser posted image .

Naty: sem ti poslala sms, samo iz izkušenj ti še tukaj gor odgovorim: ni panike te pobereva okrog 16:30h, te pa pokličem še prej

narava: ja, ti kar svetujem da doma pustita radiouser posted image da se ne bo Sarajevo ponovil pred P LJuser posted image , zgaga ja mene matra že celo nosečnostuser posted image

TamaraJ: ko boš imela vsega polno glavo, le pridi k nam notranjskim  user posted image na čvek, če si pa že pozabila kako izgledamo ti pa slikce pošljemo za lažje prepoznavanjeuser posted image user posted image

****: no in koliko štejemo od danesuser posted image

Kje je pa Jana danes???

Še eno vprašanje: a mogoče katera ve kje se da kupiti tiste črke za na steno? V knjigarnah, BC, pokapol. , arielu imajo samo tiste grde z  tistimi ogabnimi klovni. Jaz bi mela čisto take navadne enobarvne (ROZA), da jih pripopam nad previjalno mizouser posted image user posted image

Grem na sendvič-eeeeeeeeeuser posted image



(odgovor članu Naty*)
  Neposredna povezava do sporočila: 1320
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 12:29:45   
Estrella*
Estrella* a pri vas je tud vsako leto slabš??? Js sm že misla, da se mi samo zdi, da je tko. Pol bo pa res EMŠO kriv za to...tvoja je tud 10 ane?


Naty: ja tud 10 jih ma. Mi je rekel veterinar, da s starostjo še bolj izpada dlaka in da žal ni kaj storiti. Oz. dal mi je omega 3 kapsule in vitamine za dlako, pa ji kapsul ne morem prešvercat, vitamine sem ji en časa dajala, pa tud ni nič pomagaluser posted image  Sem se sprijaznila z dejstvom.

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 1321
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 12:30:43   
narava
moj Bog, novemberke 08 so ze zacele debato..pa se mi zdi, da sem se vceraj brala decembrke 07?! user posted image  

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1322
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 12:35:11   
jana81
hello...se še jst mal javim na raport...
 
mam tako gužvo v službi, da nima pomena govorit... bilance se bližajo.
 
edina... 7 km???? user posted image  jst padem dol že po 2 km...sploh sem čist opustila hojouser posted image , predvsem zarad tega ker mi trebuh takoj otrdi in komaj hodim potem.
joj si mi lušte naredla s sendvičem, si ga grem prec nardit.
Za črke: midva sva jih kupila v Pikapolonici, vidla sem jih pa tudi v Intersparu, pa mislim da v DZS.
 
naty pol pa le slikco prpopi gor, da vidmo kok boš lepa.
 
sej ne morem vsega komentirat, ker morem nazaj delat, bom zvečer več napisala...
 
pozdravčke vsem lepotičkam
 
 
 

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1323
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 13:01:33   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: jana81


mam tako gužvo v službi, da nima pomena govorit... bilance se bližajo.

 
 

iii jaz sem tako vesela, da mi vse štima v nulo, zdaj moram le še izpolnit in oddat bilance in davčni obračun. user posted image

Evo, moja psička je skopana, zdaj pa se suši na sončku.......... Sesil, mi smo imeli z našo le enkrat leglo in ne bomo več. Toliko komplikacij in stroškov je bilo, da smo skoraj kapitulirali. Imeli smo smolo, ampak vzredili krasne pisčke user posted image

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 1324
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 13:03:58   
kasso
edinaos, ne vem kje bi se dobile take črke...mogoče si jih sama narediš s kakšno maso, ali pa papirja???

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 1325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.