|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  49 50 [51] 52 53   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 15:14:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: narava

huh, ****, ni v mojem stilu (sem bolj za diplomatski pristopuser posted image ),  vendar v tem primeru samo se slogovno uredi (vejice, razmiki ipd.) pa bo ok..


Ja zdaj sem šla še enkrat brat... katastrofa... grem jaz to mal premetat pa v vato zavit - beri diplomatski pristop.user posted image

(odgovor članu narava)
  Neposredna povezava do sporočila: 1251
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 15:20:13   
jana81
taula sporoči , ker mene to še čaka.
 
sploh ne morem verjet da sem nezavedno pojedla celo taveliko čokolado z rižem...user posted image   kr jem in jem , pa je naenkrat ni več, jst bi pa še kr jedla, se vidi da še nisem imela kosila.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1252
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 15:23:28   
katy82
Uh **** si pa huda,te zastopm sam probi dvakrat prej vdihnt pa še enkrat prebrat,pol se pa odloč,če boš poslala.Men je ful šarf jst ponavad mal bolj diplomatsko probavam,če pa ne gre pa znorim .

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 1253
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 15:34:13   
kasso
****, 210 eur dobimo mi za tretjega otroka, za prvega, drugega je 150 EUR LINK

v redu napisano in naj se malo zamisli....

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 1254
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 15:36:14   
aurora28
Kasso super, da dobite vsaj malo več za tretjega oziroma vsakega naslednjega otroka. user posted image

A Lj da kaj?


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 1255
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 15:41:51   
katy82
**** ko sem brala tvojo zgodbo me je kar mrazilo,zanimiv kako vsi prčakujejo od žensk,da bomo pa lahko kr vse dojile brez problema in če ne gre te označijo za slabo mamo.Men je glavno,da bom mela podporo v partnerju da mi bo stal ob strani.Mam pa že po familiji slabe izkušnje z dojenjem.Moja babi je podobno kot **** fasala okužbo da se ji je nardila zraven bradavice luknca po kateri je odtekal gnoj in ma še dons ful grdo brazgotino.Moja mami pa je imela ugreznjene bradavice pa je že tko komi šlo pol k je pa fasala mastitis je pa z dojenjem zaklučla k mleka itak ni mela več velik.Mam pa tud jst ugreznjene bradavice pa sm si zadnč kr šla kupt nastavk za vsak slučaj,da ga bom mela s sabo.Nočm komplicirat in razmišljat o tem sam bolj se bliža dan P bolj gruntam na to kako mi bo šlo.

Mogoče mam mal glupo vprašanje ampak a mislte,da je to res,da večje ko maš dojke manj je šans za mleko?Jst mam košarco e pa mi vsi pravjo,da ne bo velik mleka k je to pa preveč maščobe okol.Mi kr slabo nardi k da sm jst kriva,da me je narava tko bogato obdarila.

Glede mrežastih hlačk bi jih pa jst preprala na roke pa pol vidla kako se obnesejo,čeprav našim pacientom k so se enkrat zmočle je blo gotovo,vata se razteguje pa cufa.

Za umetne nohte bi pa rekla da se jih da dol tud v P ker pač morajo vidt kake barve so.

Denarno pomoč pa naša občina da in sicer okol 200 e,kar se mi zdi lepo,vsak e prav pride.


(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 1256
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 15:42:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

In če ne dobiš nič si kaj...krvava?user posted image   Torej...za sabo nujno brisače. Če pe ne dobim srajce bom pa ene stare pidžama pripravila, da mi jih lubi prinese. Madona..a je kaj omejitve kolk velik kufer imaš lahko za sabo v P?user posted image


Taula: prejšnji teden smo na MŠ (POSTOJNA) imeli ogled porodnišnice in je ena vprašala, da kje so omare v sobah za osebne stvari, pa nam je tista glavna sestra pokazala mini omarico glih za toaletno torbico, kakšbo jakno in ene čevlje. Noben kovček ali torba ne gre notr. Pa še to je rekla, da je tudi po tleh (pod posteljo) prepovedana kakršnakoli prtljaga zaradi higieneuser posted image . Je rekla, da itak nič ne rabimo v porodnišniciuser posted image

Glede vložkov, hlačk, halje: je kolegica 1,5 let nazaj rodila v P PO in pravi, da katastrofa, vsega jim je zmanjkalo. Da je deca klicala, da naj ji prinese.

Tako, da jaz bom itak imela vse s sabo pa naj se nekaj pišejo, bom že stlačila v tisto omarico,

mislim pa da je itak vse odvisno od vez v P, če koga poznaš boš dobil vse, drugače pa si raje zalogo narediuser posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 1257
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 15:55:10   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: katy82

Mogoče mam mal glupo vprašanje ampak a mislte,da je to res,da večje ko maš dojke manj je šans za mleko?Jst mam košarco e pa mi vsi pravjo,da ne bo velik mleka k je to pa preveč maščobe okol.Mi kr slabo nardi k da sm jst kriva,da me je narava tko bogato obdarila.



Ne ni res, sploh ni odvisno od velikosti dojk, tako da take komentarje presliši. Imam kolegico s velikimi prsmi in brez problema doji drugega otroka, jaz pri košarici 75A - dokaj majhne sem tudi brez problema dojila...medtem ko moji cimri iz porodnišnice pa ste se obe mučili, ena je imela še kar velike, edruga pa normalne.... prva se ni veliko sekirala, ker je bil drugi otrok in je že vedela, da se ne sme sekirat na mnenja drugih in si je pomagala z nastavki, ta druga pa je prvič rodila, bila je ful živčna, posledično še hčerka, ker ni znala zagrabit...uglavnem ful se je matrala, se mi zdi da je preveč silila tamalo, da bi pila pri njej in sta bile obe le živčni....to je trajalo prva dva dni...no, potem pa je nekako steklo, ko so ji je dala dodatek...no sestre v tej porodnišnici ti ga takoj prinesejo in ne komplicirajo.
tudi moja sestrična ima ogromne prsi in je prvega otroka dojila, pri ta drugi pa se je matrala tri mesece, ker tamala ni znala pit brez nastavka.... in ne zaradi prsi!

kar se tiče dojenja je moje mnenje tako: vsak otrok in vsaka mama je drugačna, glavno je, da se naredi tako, da gre z čimmanj komplikacij in da sta oba zadovoljna....

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 1258
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 16:02:43   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: Taula

In če ne dobiš nič si kaj...krvava?user posted image   Torej...za sabo nujno brisače. Če pe ne dobim srajce bom pa ene stare pidžama pripravila, da mi jih lubi prinese. Madona..a je kaj omejitve kolk velik kufer imaš lahko za sabo v P?user posted image


Taula: prejšnji teden smo na MŠ (POSTOJNA) imeli ogled porodnišnice in je ena vprašala, da kje so omare v sobah za osebne stvari, pa nam je tista glavna sestra pokazala mini omarico glih za toaletno torbico, kakšbo jakno in ene čevlje. Noben kovček ali torba ne gre notr. Pa še to je rekla, da je tudi po tleh (pod posteljo) prepovedana kakršnakoli prtljaga zaradi higieneuser posted image . Je rekla, da itak nič ne rabimo v porodnišniciuser posted image

Glede vložkov, hlačk, halje: je kolegica 1,5 let nazaj rodila v P PO in pravi, da katastrofa, vsega jim je zmanjkalo. Da je deca klicala, da naj ji prinese.

Tako, da jaz bom itak imela vse s sabo pa naj se nekaj pišejo, bom že stlačila v tisto omarico,

mislim pa da je itak vse odvisno od vez v P, če koga poznaš boš dobil vse, drugače pa si raje zalogo narediuser posted image



Točno tako, v PO odpadejo kovčki, lahko si prineseš nujne stvari in si stlačiš v omarco, kovček pa ti tvoj odnese domov.
Brisače, halje kot sem že omenila sem šla iskat na hodnik takoj ko pripeljejo in sem si dala v omarco, tako da sem vedno imela srajco in kako brisačo v omarci, da mi kaka tečna sestra ni kaj težila... ker če je gužva res zmanjka...vsaj pred dvemi leti je. Lahko pa zaprosiš kakšno čistilko na hodniku, če ti da brisačo, haljo... ker potem spravijo v eno sobo in ti gre ona iskat...to so le moje izkušnje iz Postojne. Drugače pa jaz poznam le eno babico, ki kot veš bo že na dopustu oz. porodniški, ko bom jaz tam  in ne računam na nobene veze.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1259
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 16:05:40   
jana81
edina ja se čist strinjam s tabo.
 
ej a še katero pika po joškah, mene vsake tolk časa zaseka po bradavicah, da bi si jo lahk ven potegnala.. pa srbijo me že par dni, sam še čakam na  nove strije

 

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1260
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 16:19:46   
aurora28
Jana ne govor, mene tud joške srbijo in isto čakam kdaj bom zagledala nove strije. user posted image

Moj dragi se je pa zdaj dokončno odločil, da gre danes na bazen in malo v sauno.  Moj  user posted image je vedno rad dal nekaj na sebe, al je tekal okrog jezera ali na bazen ali pa v sauno in zdaj je imel kar slabo vest, da bi sam hodil okrog pa sem ga končno prepričala, da ne bom nič jezna in žalostna če bo sam šel na bazen in v sauno, ker jaz itak ne morem iti in ne mislim biti sebična, da zdaj pa on ne bi smel iti, ker jaz ne morem.


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 1261
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 16:27:39   
Aurea
Taula, glede čokolade in dojenja - jaz sem tudi slišala, da naj ne bi bilo dobro jesti čokolade, ampak na MŠ nam niti z besedico ni omenila tega, tako, da sem si oddahnila user posted image  user posted image  Sploh pa je treba po mojem čim manj komplicirat, na začetku bolj paziš, potem pa poskusiš jesti zdravo in raznoliko hrano.

****, sem prebrala tvoje zgodne o dojenju in - vsaka čast user posted image , res si se potrudila, se strinjam, da se verjetno vsaka mama maksimalno potrudi za svojega user posted image  in ne vem, čemu so potrebne cinične pripombe ljudi, ki bi morali v bistvu pomagati, pa samo poslabšajo zadevo. Jaz tudi ne bi bila tiho, če bi mi po vsem trudu nekdo solil pamet.

Jana, jaz sem oblogo kupila v Ikei - 9 eur, mislim, da je pri nas dražje.  


Ostalo bom brala kasneje, zdaj se mudi na MŠ, imamo zadnjič...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1262
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 16:34:30   
suzy85
lep pozdravček!
sam da na hitro poročam: pregled je za nama, G je nardila ultrazvok - posteljica je zadaj (baje lepa user posted image ), plodovnice je dovolj, user posted image je še vedno z glavo navzgor, ampak ma čas do 37. tedna, da se obrne. teža user posted image je pa tud že okol 1600g.
za seznamček: teža +11kg (pa se ni G nič kregala, še rekla je, da je teža čist ok!), obseg 108cm, naslednji pregled 10.4.!


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 1263
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 16:48:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

lep pozdravček!
sam da na hitro poročam: pregled je za nama, G je nardila ultrazvok - posteljica je zadaj (baje lepa user posted image ), plodovnice je dovolj, user posted image je še vedno z glavo navzgor, ampak ma čas do 37. tedna, da se obrne. teža user posted image je pa tud že okol 1600g.
za seznamček: teža +11kg (pa se ni G nič kregala, še rekla je, da je teža čist ok!), obseg 108cm, naslednji pregled 10.4.!



user posted image user posted image user posted image za pregled, punce smo me res v istem mesecuuser posted image user posted image .

Hudiča jaz samo čakam, da bo končno kakšna z pregleda in bo rekla, da je teža manjša. user posted image


(odgovor članu suzy85)
  Neposredna povezava do sporočila: 1264
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 16:53:12   
aurora28
Suzy superca za pregled. user posted image user posted image user posted image

Edinaos ne se sekirat zaradi teže tvoje pupe, vse je ok. user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1265
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 16:58:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Suzy superca za pregled. user posted image user posted image user posted image

Edinaos ne se sekirat zaradi teže tvoje pupe, vse je ok. user posted image



aurora: saj vem, samo ne morem iz svoje kože, ko berem koliko kaj vaši user posted image tehtajo sem čisto mičkano user posted image

(odgovor članu aurora28)
  Neposredna povezava do sporočila: 1266
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 17:20:51   
Naty*
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Taula sej občinski denar lahko uveljavlja tud oče. Vsaj na moji vlogi je tko napisano. Zakaj pa sicer ne bi?


Občina v kateri je oče..Lj nič ne da. Zato.user posted image



Aaaaaaauser posted image ...vse jasno.

**** ja sej zato sm vprašala za Postojno, ker zaenkrat vem samo za Celje. In sm nekak upala, da je tud Postojna radodarna s tem.

kasso hvala za obrazložitev glede Postojne, hmmm žal nimam nobenih vezuser posted image . Ja no še dobr res, da majo tisto prodajalno tam.

aurora histeroskopijo in laparoskopijo sem imela, ker je moja prejšnja G sumila, da mam endometriozo. Mela sem ful neredne M, pa bolečine v trebuhu sploh pouser posted image . Pol je pa našla še eno pikico na MV, ki bi bla lahko žarišče endometrioze, pa me je poslala v bolnico. Ampak hvalabogu niso nič našli in ne moreš verjet....po tistem so moje M postale čist redne na 30 dni!!! Ne bi verjela, če ne bi videla. A ti si tud mela pa če, zakaj?

narava sm te hotla prej že vprašat pa dvakrat pozabla... a tebe tud vse srbi pa pika pa zato ne moreš spat??? Ker men sploh ni jasno zakaj bi se mi to dogajalo user posted image . Predvsem po nogah, pa nimam suhe kože. Ne pomaga tuširanje, ne mazanje s kremo, z oljem...prav grozno je včasih. Tud pred tv-jem ne morem ležat, skoz se prestavljam.

katy82 izkušenj nimam, ampak glede na ženske s katerimi sem se pogovarjala, mleko sploh ni odvisno od velikosti prsi. Niti približno...

edina sej sm ti rekla... možna odstopanja, pa še ti si drugač suhcana, pa bo tvoja Anja tud, sej ne more bit drugač user posted image . Aja pa veš....dons pa mene vest peče, ker sm bla ful smotana cel dan do mojga. Čist skoz sm ga žrla zarad tistga pogovora o porodu zjutri pa še tist odgovor od kasso sem mu pokazala in pol mi cel bogi reče, da me je hotu sam potolažit, ker ve, da me je strahuser posted image ... Mah sej vem te hormončki pa neprespana noč pa še slabo mi je cel dan... pol se pa nad njim znesem. Sej smo že razčistle, da je to tko ane user posted image .

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 1267
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 17:35:55   
Estrella*
Aja samo še glede mleka sem hotela komentirati: nam je včeraj babca na MŠ povedala, da mamice večinoma mleka nimamo ker smo po porodu utrujene, to je najbolj pogost razlog. Da če se bomo držale pravila, da bomo res vsaj prvih 6 tednov po porodu kolikor tolikor počivale, bo mlekca zihr dovolj .


edinaos ko bi bilo to res tako preprosto. Problem je v tem, da če mleka ni oz. ga je malo iz katregakoli že razloga, ti žal ne hrana, ne veliko pijače in počitek žal ne pomagata. Takrat je res bolje, da se človek neha matrati in obsojati , kot sta že napisali **** in Katina.
Jaz sem imela mleka za izvoz, kljub temu, da nisem (žal) prav nič počivala. Tokrat bom ravnala po porodu drugače in si res vzela čas.

Aja pa še nekaj: ali je katera od vas, ki je že urejale papirje za porodniško v mesecu februarju dobila nakazilo kot enkratno denarno pomoč ob rojstvu novorojenčka? Rekli so, da bo 12. v mesecu, pa gledam pa nisem dobila še nič. user posted image
 
Na socialni nakazujejo do 15 v mesecu. Počakaj do petka.
 
Katy: welcome to the club. Tudi meni se kdaj pripeti. Nič bat , bo minilo. Bi bilo dobro, da začneš malo s Keglovimi vajami.
 
Še eno vprašanje:
Kako otroka zdr. zavarovati, če je mati brezposelna in želi, da se njej nakazuje otroški dodatek. A se to dvoje kakorkoli povezuje? **** kako imaš ti Patricka in Samio zavarovana? A mora biti otrok obvezno zavarovan po enem staršu? Jaz sem bila vedno zavarovani preko očeta in so njemu v firmi trgali od plače premijo za moje zavarovanje.

 
Aurora: otroški dodatek se nakazuje na račun, ki ga napišeš v vlogi in nima nobene veze  z zavarovanjem. Vlogao lahko oddaš ti ali pa oče. Drugi je ne moreuser posted image Ker si brezposelna, naj bo fant zavarovan po očetu.
 
Mogoče mam mal glupo vprašanje ampak a mislte,da je to res,da večje ko maš dojke manj je šans za mleko?Jst mam košarco e pa mi vsi pravjo,da ne bo velik mleka k je to pa preveč maščobe okol.Mi kr slabo nardi k da sm jst kriva,da me je narava tko bogato obdarila.
 
Ne, velikost nima nobene povezave s količino mleka. Jaz sem ga imela v izobilju in imam slučajno tudi velike zizike.
 
Punce, jaz sem iz šopinga v Celovcu. Zapravila sem celo malo premoženjeuser posted image  Vglavnem cotke za Andraža, nekaj pa še za mojo pupo. Bil je tako lep sonček in nobenega oblačka. Grem malo razpakirat in se javi kasneje.
 
Suzy85: user posted image za uspešen pregled.







(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1268
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 17:54:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

[
edina sej sm ti rekla... možna odstopanja, pa še ti si drugač suhcana, pa bo tvoja Anja tud, sej ne more bit drugač user posted image . Aja pa veš....dons pa mene vest peče, ker sm bla ful smotana cel dan do mojga. Čist skoz sm ga žrla zarad tistga pogovora o porodu zjutri pa še tist odgovor od kasso sem mu pokazala in pol mi cel bogi reče, da me je hotu sam potolažit, ker ve, da me je strahuser posted image ... Mah sej vem te hormončki pa neprespana noč pa še slabo mi je cel dan... pol se pa nad njim znesem. Sej smo že razčistle, da je to tko ane user posted image .


Ja vem kako je to, ko ga nadreš potem, pa ti je žal. Bogi te naši dedci, kaj vse morajo prenašat zaradi nas. Moj je šele prišel iz šihta, pa sem ga prec napizdilauser posted image .

Meni je tudi slabo, sem glih kar pojedla 7 palačink z nutellouser posted image , včasih pa max 2user posted image

(odgovor članu Naty*)
  Neposredna povezava do sporočila: 1269
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 17:59:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Aja samo še glede mleka sem hotela komentirati: nam je včeraj babca na MŠ povedala, da mamice večinoma mleka nimamo ker smo po porodu utrujene, to je najbolj pogost razlog. Da če se bomo držale pravila, da bomo res vsaj prvih 6 tednov po porodu kolikor tolikor počivale, bo mlekca zihr dovolj .


edinaos ko bi bilo to res tako preprosto. Problem je v tem, da če mleka ni oz. ga je malo iz katregakoli že razloga, ti žal ne hrana, ne veliko pijače in počitek žal ne pomagata. Takrat je res bolje, da se človek neha matrati in obsojati , kot sta že napisali **** in Katina.
Jaz sem imela mleka za izvoz, kljub temu, da nisem (žal) prav nič počivala. Tokrat bom ravnala po porodu drugače in si res vzela čas.




Estrella: saj nisem mislila čisto dobesedno, pač samo to sem hotela povedat, da nam je svetovala da naj po porodu čim več  počivamo, ker so dostikrat ženske same krive, ker zaradi napora-izčrpanosti izgubijo mleko.



(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 1270
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 18:02:58   
katy82
Estrella saj jst delam keglove vaje že celo nosečnost,mogoče kak dan spustimuser posted image Najbrž mala že res prtiska dol,kaj še bo?

Midva z lubijem greva pa drug teden na socialno urejat papirje,ne morem verjet,da smo že tko daleč.A se spomnete še tistih negotovih začetkov pa kolk je blo kr anonimnih k še niso vedle al se bo izšlo al ne?Pa pol k smo se prhajale hvalt z nuhalne kolk so luškani naši fračkoti,pa prve brcike,pa morfa...Kaj sm pa tko nostalgična dons?user posted image

Aurora user posted image zate,da svojmu pustiš malo časa zase k po moje ga rab.Jst zase vem,da znam bit tko čudna,če moj kam gre ,kr neki bi žnarala vanga kao da me nima rad.Pa mu tud rečem,da naj gre pa da je vse kul,sam dok ga ni domov nisem mirna.Ampak ko pride pa domov pa vidm ,da mu je tista urca al pa dve ful pomenila sem ful srečna zanjga.Dobra stran pa je še k tud on pol še bol posveča pozornost meni in bebici k si mal baterije nafila.Sej tud našim srčkom ni vedno lahko z nami,včasih če se dobimo s kolegi na pjački pa ga poslušam kako opisuje najino življenje oz. lajf z mano kar ne morem verjet,da je tko potrpežljiv,se pol tam zavem,da mam zaklad doma,da sm lahko ful hvaležna.Čeprav ni popoln,da se ne boste zdej vse raznežle,mi zna tud ornk dekl dvignt!user posted image


(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 1271
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 18:20:30   
kodrana
ojla.

nimam vas časa brat.. greva zdajle k meni domov. ju3 imam gp. držite pestke.

samo,da sporočim aurori,da je pošiljka prispela in da ju3 pošljem..

lep večer vsem skupaj.

pa,pa.


_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 1272
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 18:20:30   
Taula
taula sporoči , ker mene to še čaka.


Evo..uredila sem očeta za user posted image user posted image  Ni bilo nič panike ker imam jaz v Lj le začasen naslov. Delavka nama je dala še vse obrazce za urejanje porodniške, je pa žal res....ker nimam v Lj stalni naslov, moram nesti vse na CSD kjer je moj stalni naslov. user posted image user posted image  Bomo aprila letali okoli. Je pa rekla da moram oddati papirje do dneva, ko nastopim dopust. (se pravi 28 dni pred PDP)

Suzy85: super za pregled.user posted image
 
A da je v Postojni tolk malo placa.Upam da je v Lj kaj bolje.user posted image  Madona...itak da rabimo, kozmetika, pa kaka brisača, sendvič (jaz sem zbirčna in bom v P lačnauser posted image ) Sej hrano mi bo vsak dan lubi prinesel lahko...samo drobnarije se naberejo.user posted image
 
Aurora28: Lj je včasih dala nekaj denarja socialno ogroženim. Drugim ne.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 1273
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 18:24:43   
aurora28
Katy82: Vsak človek potrebuje nekaj časa zase, jaz vem, da moj postane kar siten in pesimističen, ker se mu nabere preveč negativne energije in takrat sva se ponavadi besedno ruknala, jaz sem svoje trdila, on pa svoje. Nato sva se vsedla skupaj in se do potankosti pogovorila. Oba si zaupava, se spoštujeva, ljubiva in ceniva in to nama pomeni največ. Je pa zlato pravilo, da si mora vsak človek vzeti nekaj časa samo zase in drug ga ne sme omejevati in mu nasprotovati. Jaz pravim, da če bo on srečen bova oba srečna, če pa je en nesrečen, je pa težko verjetno da bo drug ob nesrečnem človeku lahko srečen. user posted image

Estrella* olala a nam boš kaj potešila lušte in dala kakšne slikice gor novo nakupljenih cotk. Kje pa si kupovala?

Naty jaz sem imela nekaj žarišč endometrioze in PCO, čeprav nisem imela tipičnih znakov in sploh nismo vedeli, da imam to, ampak je vse bilo ugotovljeno po naključju. G mi je namreč naredil histeroskopijo zaradi prirojene pregrade v maternici in istočasno naredil še laparoskopijo, kjer je ugotovil, da imam PCO in endometriozo, zato je še ciste in žarišča odstranil.

Sem oprala sp. hlačke za enkratno uporabo in so še cele, nič ne razpadajo in še prijetno dišijo. user posted image user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 1274
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 18:30:15   
katy82
Aurora ti dam čist prav,tko kot on rabi svobodo jo rabiš tud ti!Pa super za hlačke,sam da lepo dišijouser posted image

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 1275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  49 50 [51] 52 53   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  49 50 [51] 52 53   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.