|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  48 49 [50] 51 52   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 14:12:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28



Še eno vprašanje:

Kako otroka zdr. zavarovati, če je mati brezposelna in želi, da se njej nakazuje otroški dodatek. A se to dvoje kakorkoli povezuje? **** kako imaš ti Patricka in Samio zavarovana? A mora biti otrok obvezno zavarovan po enem staršu? Jaz sem bila vedno zavarovani preko očeta in so njemu v firmi trgali od plače premijo za moje zavarovanje.




Jaz in niti moj mož nimava zaposlitve v Sloveniji. Imava pa stalno bivanje. Jaz imam prijavljen dohodek in sicer mesečno dobim 300 eurov od stanovanja,ki ga dajam v najem. Ker drugače ne živim tukaj tudi nisem prijavljena na zavodu kot iskalka zaposlitve in niti nisem kak socilani problem... Skratka ne vlečem nobenih socilanih podpor ali česa podobnega. Edino kar mi da država je otroški dodatek, ki je pač obračunan glede na najine dohodke.
Zato si obvezno in dodatno zdravstveno zavarovanje plačujem sama, vsak mesec dobim položnico.( oziroma vse uredim preko SKB neta, tudi kadar sem v tujini)
Po meni sta zavarovana oba otroka in za otroke se ne plača nič!!

Ne vem, če ti moj primer kaj pomaga...ampak po mojem če si brezposelna in iskalka zaposlitve ti mora plačati vsaj obvezno zavarovanje občina...ali pa ga naj prijavi mož pri sebi v službi. Za otroka pa se itak ne plačuje nič, samo prijaviti ga moraš po enem od vaju...

(odgovor članu aurora28)
  Neposredna povezava do sporočila: 1226
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 14:13:41   
narava
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

IZVIRNO SPOROČILO: narava

ja, zacasno iz lj. ampak, steje se stalno prebivalisce. no, vsaj za nekaj je dobro..

kje pa ima tvoj stalno prebivališče in kje bo imel otrok? PO ima tako urejeno:
Upravičenec do denarne nagrade je eden od staršev novorojenca, če sta on in otrok
državljana Republike Slovenije in imata stalno prebivališče v občni Postojna.
Če starša ne živita skupaj, uveljavlja pravico do nagrade tisti od staršev,
s katerim ima otrok prijavljeno skupno stalno prebivališče v občini Postojna.

Vidla prepozno.... user posted image






OBČINA AJDOVŠČINA
   OBČINSKI SVET
 
 
Na podlagi 6. člena Odloka o enkratni denarni pomoči za novorojence v Občini Ajdovščina (Uradni list RS, št. 36/2003) je Občinski svet na seji dne 20.12.2007, sprejel
 
 
 
SKLEP
o višini enkratne denarne pomoči za novorojence v Občini Ajdovščina
 
 
 
1. člen
V letu 2008 znaša enkratna denarna pomoč za novorojence  400 €.
Enkratna denarna pomoč iz prvega odstavka se izplačuje za otroke rojene v letu 2008.
 
2. člen
Ta sklep se objavi v Uradnem listu Republike Slovenije in začne veljati naslednji dan po objavi.
 
 
 
Številka: 561-1/03
Datum:  21.12.2007
 
 
 
 
                                                                                                          ŽUPAN
                                                                                                  Marjan POLJŠAK


_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 1227
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 14:15:23   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

jana81, a si lahko vzdržala v savni in jakuzziju? Tisti vikend bom v 35. tednu pa ne vem, če bi bilo dobro obiskat savno in jakuzzi

Sem pozabila povedat, da smo danes okroglih 31 tednov user posted image



a veš midva sva bla to preden sem bla noseča, zdej ne vem če bi zdržala, verjetn bi me bolj psiha dajala, kot pa telo, telo bi že zdržalo, sam ker vsi nalagajo kak za  nosečnico ni priporočljivo da gre v savno. Sicer zraven lahk greš, ker tam je en velik prostor pod ključem (za 8 oseb načeloma), pa je noter 8 ležalnikov, in savna posebi, pa jakuzi posebi, pa tuš maš tm, tak da po moje če greš mal v jakuzzi pa pol pod tuš, ti ne bo škodlo, al pa v savno pa pol pod tuš. pa še user posted image  lahk po mili volji, kjer vama paše.
 
bravo za 31.tednov.user posted image

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 1228
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 14:18:50   
Anonimen
narava:

Tale Poljšak je zakon!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu narava)
  Neposredna povezava do sporočila: 1229
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 14:22:08   
Naty*
IZVIRNO SPOROČILO: narava

IZVIRNO SPOROČILO: kasso
razen če tiste tri ženske niso sračkale cca 35 cm široko blato user posted image


ok, zdej se pa rooooolaaaaaam user posted image


js tud user posted image user posted image user posted image , mu bom povedala!

jana v BC majo ful veliko izbiro oblog za postlco. V Lj. čist na vrhu, kjer so postlce pa posteljnina. Pa tud Ariel ma kr dobro zalogo. Js sm v BC dala 26 EUR, pa je ful luštkano. Sej bom enkrat dala slikco gor.

Glede mrežastih spodnjic, boste bolj vedle tiste, ki ste že v Postojni rodile...moja izkušnja iz celjskega ginek oddelka (kjer sem mela laparo in histeroskopijo) je, da sm jih dobila kolkr sm jih hotla. Isto vložkov VIR. Tko, da glih nimam namena s sabo nosit. Predlog?
 
edina midva sva na CSD dobila vlogo, ki jo izpolniš po porodu in da "župan" 100 evričev. Ja no, neki pa jeuser posted image .

punce ja js mislim, da je aurora govorila o tistem denarju, ki ga vzameš namesto paketa user posted image ...tko sm js pol odgovorila.

**** ene občine dajo knjigico o negi dojenčka, druge pa različne denarne zneske. Mal pobrskaj na netu, enkrat vem, da je moj našu eno stran, kjer je blo napisan, kolk da kaka občina.  (ok, vidm, da si že našla...ampak odgovor je bil pa vseen user posted image )

aurora vsak CSD po svoje, pa čeprav vse spada pod isto ministrstvo...user posted image

Taula sej občinski denar lahko uveljavlja tud oče. Vsaj na moji vlogi je tko napisano. Zakaj pa sicer ne bi?

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 1230
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 14:26:57   
Taula
Taula sej občinski denar lahko uveljavlja tud oče. Vsaj na moji vlogi je tko napisano. Zakaj pa sicer ne bi?


Občina v kateri je oče..Lj nič ne da. Zato.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 1231
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 14:27:19   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

jana81, a si lahko vzdržala v savni in jakuzziju? Tisti vikend bom v 35. tednu pa ne vem, če bi bilo dobro obiskat savno in jakuzzi

Sem pozabila povedat, da smo danes okroglih 31 tednov user posted image



a veš midva sva bla to preden sem bla noseča, zdej ne vem če bi zdržala, verjetn bi me bolj psiha dajala, kot pa telo, telo bi že zdržalo, sam ker vsi nalagajo kak za  nosečnico ni priporočljivo da gre v savno. Sicer zraven lahk greš, ker tam je en velik prostor pod ključem (za 8 oseb načeloma), pa je noter 8 ležalnikov, in savna posebi, pa jakuzi posebi, pa tuš maš tm, tak da po moje če greš mal v jakuzzi pa pol pod tuš, ti ne bo škodlo, al pa v savno pa pol pod tuš. pa še user posted image  lahk po mili volji, kjer vama paše.
 
bravo za 31.tednov.user posted image

hvala user posted image
Superca, ker imava kao dve uri savne za dve osebi, ampak po mojem je pod ključem le savna in ne jakuzzi??? Kaj če tam na ležalnikih, pod tušem user posted image in kdo vleti, user posted image user posted image
No, bomo videli, jutri moram poklicat in rezervirat savno za tisti dve uri...ampak, če še  user posted image   potem za savno in jakuzzi ne bo časa user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image za POljšaka, zakon je user posted image

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 1232
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 14:28:26   
Anonimen
Aja ... kasso evo že pišem... skopuhu... Ma vam povem tok sem jezna... Itak se nikjer nič ne vidi. Grem v Egipt pridem po enemu letu... vse isto!! Pustimo trgovine pa ostalo ker to je privatni kapital... Ampak tisto kar naj bi Občina kaj uredila NIČ!!!
Banda!!!
Vam povem precednika nisem šla volit... ampak na te volitve bom pa šla pa če kampiram pred ambassado v Kairu ... sam da dam glas proti SDS... banda - župan je namreč njihov...
Mater sem jezna.... grem mu naprej pisat...

Brez zamere ampak moram se nekam spihat..tult ne morem ker Samia spi... pol pa tle kričim!!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1233
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 14:33:24   
Anonimen
Naty:
Od porodnišnice do porodnišnice je drugače. V Ljubljani dobiš vložkov res neomejeno so namreč na Wc- u. Mrežaste hlačke pa dobiš ko prideš iz intenzivne na navaden oddelek samo 1 na dan.
Itak pa se mi zdi da je Postojna 50 let pred Ljubljano, saj tak mnenje imam že od teme kako protibolečinsko varianto katera nudi...
Ljubljana kot je ena rekla za 100% lahko računaš samo z kladivom po glavi, vse ostalo pa če imaš srečo...

(odgovor članu Naty*)
  Neposredna povezava do sporočila: 1234
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 14:35:56   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

Glede mrežastih spodnjic, boste bolj vedle tiste, ki ste že v Postojni rodile...moja izkušnja iz celjskega ginek oddelka (kjer sem mela laparo in histeroskopijo) je, da sm jih dobila kolkr sm jih hotla. Isto vložkov VIR. Tko, da glih nimam namena s sabo nosit. Predlog?
 

hmmm, če te poznajo in imaš veze ni problema, ti še kavico nosijo v posteljo oz. kar ti srce poželi....
Moja cimra je včasih delala v PO in so ji dodatno prinesli še  teh spodnjic, malo preveč zanjo, tako da jih je razdelila še meni in drugi cimri, da smo jih imele dovolj. Najbž je odvisno vse od dobre volje sestre.... Jaz sem se vedno zagrebla zjutraj in čakala kdaj bo slišat voziček s cunjami, da sem si nabrala brisač in kako normalno haljo in nisem čakala, da pridejo do naše sobe, ker se je zgodilo, da je zaradi gužve zmanjkalo brisač...če so me čudno gledale, pa naj...se nisem sekirala user posted image
Kakor sem že omenila, jaz bom že koga poslala v ZD po mrežaste hlačke, če mi jih bo zmanjkalo. Saj je trgovina v času obiskov odprta, razen sobote in nedelje.

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 1235
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 14:40:36   
jana81
o moj bog ****...tale tvoja zgodba mi je pa dala mislit...so se mi  kr kocine dvignale ko sem brala...upam da bo v tretje šlo zlepa...je pa res da bolj ko se sekiraš za mnenja drugič, slabše vpliva nate...tko da kr z dvignjeno glavo naprej.
 
Jst sem kar na občino klicala če dajo kakšno nadomestilo za novorojenčka. in so mi povedali da ja 190 €. no sem ravn prebrala da si že klicala.Res sramota.
 
edina ti pa si mela pestro nabavljanje cotk..
 
IZVIRNO SPOROČILO: kasso
hvala user posted image
Superca, ker imava kao dve uri savne za dve osebi, ampak po mojem je pod ključem le savna in ne jakuzzi??? Kaj če tam na ležalnikih, pod tušem user posted image in kdo vleti, user posted image user posted image
No, bomo videli, jutri moram poklicat in rezervirat savno za tisti dve uri...ampak, če še  user posted image   potem za savno in jakuzzi ne bo časa user posted image user posted image user posted image



ne more noben uletet, ker je to cel prostor pod ključem..predstavli si dnevno sobo, pa da maš noter savno, jakuzi in tuš... vsaj tko je blo pred 2 leti ko sva bla tm...mislim da niso nič preurejali.
 

 
 

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1236
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 14:40:53   
Anonimen
narava:

Daj mi link od kje si potegnila tisti odlok od občine Ajdovščina... da mu ga zraven nalimam, pls.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1237
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 14:42:52   
narava
tukaj, pod VIŠINA POMOČI NOVOROJENCEM


http://www.ajdovscina.si/index.php?&i1=OJD&i2=slo&i3=1&i4=sbs&i5=ter_lst_193&i10=artic&i12=923788974AAB9D5DC12573B8002B6459&i15=on_Gnovica&j1=utf-8&j2=content&j3=gids&j4=

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1238
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 14:45:19   
Taula
V Ljubljani dobiš vložkov res neomejeno so namreč na Wc- u. Mrežaste hlačke pa dobiš ko prideš iz intenzivne na navaden oddelek samo 1 na dan.


Pa so fajni vložki, ali so taki švoh? In še nekaj...ena ki je v Lj rodila 2 leti nazaj, mi je rekla da je kriza s brisačami. Je fajn da imaš še svoje? In kaj pa spalne srajce..to da so ''lepe'' verjamem..mene samo zanima koliko jih dobiš? Eno..in potem si ves kravav cel dan ali kaj?user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1239
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 14:46:17   
Taula
Še neki..kdaj so obiski v P LJ? Med 15h in 18h? Tudi kaj dopoldne?

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 1240
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 14:52:53   
narava
Naceloma med 15. in 18. uro. Dopoldne ni (ne vem, ce to velja tudi za partnerja?) ampak kar se tice tega, da drugi obiski hodijo, pa meni tak urnik obiskov VEC kot odgovarja..

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 1241
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 14:54:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula


Pa so fajni vložki, ali so taki švoh? In še nekaj...ena ki je v Lj rodila 2 leti nazaj, mi je rekla da je kriza s brisačami. Je fajn da imaš še svoje? In kaj pa spalne srajce..to da so ''lepe'' verjamem..mene samo zanima koliko jih dobiš? Eno..in potem si ves kravav cel dan ali kaj?user posted image


Spalno srajco če se prav spomnim zjutraj in zvečer, so pa za preživet... Brisače pa tudi mislim da zjutraj in zvečer ampak so tiste tamale. Vse to pa seveda če predno pridejo do sobe ne zmanjka. Včasih se je zgodilo da pač nismo dobile nič...zmanjkalo svežih srajc in brisač.


(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 1242
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 14:57:00   
Taula
In če ne dobiš nič si kaj...krvava?user posted image   Torej...za sabo nujno brisače. Če pe ne dobim srajce bom pa ene stare pidžama pripravila, da mi jih lubi prinese. Madona..a je kaj omejitve kolk velik kufer imaš lahko za sabo v P?user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1243
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 15:00:39   
jana81
pr nas v Celju dobiš vse kar hočeš, mi je rekla od brata punca, da ni imela nobenih problemov , ne z vložki, ne z spalno srajco, ne z hlačkami, tko da jst se ne bom preveč sekirala.
pa tud z obiski ne komplicirajo, res je bla sama v sobi, ampak tud drugje so bli obiski dlej kot je bilo napisanao da so lahko.
Partner je pa lahko pr teb od jutra do večera.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 1244
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 15:01:45   
Anonimen
ej punce a je tole uredu, al čem se najprej malo shladit predno pritisnem send pa pol malce lepše napisat.. al naj kar tole pošljem:

Spoštovani g. Rihar,

Pišem vam ker sem nad vami in Občino globoko razočarana.Pa ne bom nič na dolgo in široko pisala in bom zapisala kar po domače.
Sem noseča 7 mesecev in nekaj punc ki imamo datum poroda v mesecu maju se nas je nabralo skupaj pa je beseda na nesla na nagrado recimo raje darilo pravilno pa bi bilo enkratna denarna pomoč za novorojence,ki jo podari Občina.
A moram še kaj povedat!!! Vi daste knjigo?!! Knjigo in sicer če je prvorojenec... Nimam besed glede na to da nekatere Občine naprimer Ajdovščina podari za moje pojme kar ogromen znesek 400 euro. Logatec 100 Euro. Postojna 210 Euro. Mlade mamice na Vrhniki pa ne dobimo nič...

Res sem presrečna in nadvse vesela da sem vaša občanka in da pričakujem že tretjega davkoplačevalca ko ste tako radodarni.Bom v bodoče vsaj vedela koga ne več volit.

Lep pozdrav priimek in ime

Link v dokaz, kako radodarni so nekateri:



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1245
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 15:04:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

In če ne dobiš nič si kaj...krvava?user posted image   Torej...za sabo nujno brisače. Če pe ne dobim srajce bom pa ene stare pidžama pripravila, da mi jih lubi prinese. Madona..a je kaj omejitve kolk velik kufer imaš lahko za sabo v P?user posted image


Ne, ne če boš krvava ali pa mokra od mleka... bodo šle na kak drug oddelk iskat... Če pa samo prešvicana potem pa...
No tako je bilo pred 21 meseci...
Ti pa povem da sedaj ko sem bila te 4 dni zaradi pritiska v Ljubljanski P. v 4 štuku je bilo vsega dovolj in brisač in srajc...
Tko da upam da je tud v drugih nadstropjih sedaj zadosti perila...

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 1246
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 15:07:41   
narava
huh, ****, ni v mojem stilu (sem bolj za diplomatski pristopuser posted image ),  vendar v tem primeru samo se slogovno uredi (vejice, razmiki ipd.) pa bo ok..

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1247
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 15:13:01   
Taula
Pridne bodite. Grem jaz na CSD urejati očeta za Ello. (se fino sliši, hvala Katinauser posted image ) Bomo videli če se da narediti ''izjemo'', ali bodo letele glave. Po moje bodo letele glave.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 1248
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 15:13:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: kasso



****
, vsaka občina ima po svoje urejeno kako in koliko denarja podari... na forumu mama sem že pred časom zasledila en spisek, koliko dajo posamezne občine.... TU



Sem kar poklicala... In da jih ni sram. Občina Vrhnika ti ob rojstvu prvega otroka podari knjigo. Drugače pa nič!!! user posted image user posted image  Sram naj jih bo, banda...


****: pa sem mislila, da je Logatec podnuser posted image user posted image , a si vprašala kako si lahko z knjigo pomagaš??






Saj jaz še knjige ne dobim!!! Ker bom imela tretjega... nimam besed res so ena banda lopovska, a davke jim pa lahko plačujemo... solit se naj grejo prav razkurilo me je tole!!! Ni dvakrat za rečt da ne bom kako prijazno pismo napisala županu...user posted image

 

KATASTROFAAA a še knjiga ti ne pripadauser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1249
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 15:13:38   
aurora28
Taula imej tak kufer, da bo šel v omara v tvoji sobi, ker full težijo, še posebej na viziti, da ne smeš imeti nič pri postelji ali pod posteljo. Jaz sem enkrat imela 2 plastenki navadne vode pri postelji na tleh, ker nista šli v mojo nočno omarico in so mi sestre full zatežile, da dohtarji tega ne smejo videt, kao vse mora biti pospravljeno v omari. user posted image user posted image

Sej res kak kufer boste s seboj vzele v P? Jaz si ga moram iti kupiti, ker doma imava enega full velkega in eno full velko torbo, zato si bom najverjetneje kupila takega srednjega, da ima ročko in ga lahko vlečem s seboj. user posted image

Kasso v hotel Paki se lahko zakleneš in lahko po mili volji user posted image user posted image . user posted image user posted image

Naty a ti si tudi imela histeroskopijo in laparoskopijo. Zakaj pa si ju imela?

Aja pa sramota za našo prestolnico, da ne da 0000€.


< Sporočilo je popravil aurora28 -- 12.3.2008 15:16:15 >


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 1250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  48 49 [50] 51 52   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  48 49 [50] 51 52   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tako izgleda prvih 24 ur po porodu
PRVI dan po porodu je za žensko, ki je pravkar postala mama, pravi vrtinec čustev. Tako izgleda prvih 24 ur za mnoge žen...
Ko očka drži mamo za roko, je porodna bole...
Izkazalo se je, da je ena metoda lajšanja bolečin še posebej učinkovita in lahko bi rekli zelo luštna...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.