|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  47 48 [49] 50 51   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 13:38:10   
narava
hej, jaz imam se eno vprasanje glede CSD in urejanja porodniske: Ali moram to urediti na CSDju, kjer imam stalno prebivalisce? Ker stalno imam drugje, zacasno pa v lj..ker ce je tako, je pa to se dodaten napor, pa kdaj naj to uredim (bo mogla bit prva delovna sobota, al kako?) user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1201
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 13:39:24   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos
, da pri meni v omari izgleda kot da bi dvojčka pričakovala (user posted image in user posted image ) tako, da čisto v rozi pa spet ne bo bila. Sej sem itak, jaz skoz v takih čisto dekliških barvahuser posted image user posted image


he he, kaj tista spodnja polica je najbrž za vsak slučaj, če tvoji user posted image še kaj zraste user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1202
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 13:40:33   
Čmrlika
Aurora-kaj tebe zdaj zanima , denar za enkratno pomoč, torej ta, ki ga lahko vzameš namesto paetka od CSD ? Meni so namreč to  nakazali, zdaj ne vem, al včeraj ali danes, malo prej sem videla...

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1203
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 13:42:10   
Taula
hej, jaz imam se eno vprasanje glede CSD in urejanja porodniske: Ali moram to urediti na CSDju, kjer imam stalno prebivalisce? Ker stalno imam drugje, zacasno pa v lj..ker ce je tako, je pa to se dodaten napor, pa kdaj naj to uredim (bo mogla bit prva delovna sobota, al kako?)


Imam isti problem.user posted image  Baje da moram iti na svoj CSD..se pravi prva sobota. Tako so mi rekli na CSD Šiška. Danes greva urejati koruzništvo..upam da ne bodo težili, ker bodo baje naredili ''izjemo''. Verjamem ko vidim.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 1204
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 13:43:31   
kasso
narava, ne vem, najbolje, da pokličeš na CSD in vprašaš.....

****
, vsaka občina ima po svoje urejeno kako in koliko denarja podari... na forumu mama sem že pred časom zasledila en spisek, koliko dajo posamezne občine.... TU


< Sporočilo je popravil kasso -- 12.3.2008 13:45:40 >

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 1205
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 13:44:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos
, da pri meni v omari izgleda kot da bi dvojčka pričakovala (user posted image in user posted image ) tako, da čisto v rozi pa spet ne bo bila. Sej sem itak, jaz skoz v takih čisto dekliških barvahuser posted image user posted image


he he, kaj tista spodnja polica je najbrž za vsak slučaj, če tvoji user posted image še kaj zraste user posted image



spodnja polica se je filala do 24 tedna, dokler je bil z nami še Tai, ko nam pa je na 3D povedala da bo 100% user posted image pa se je začela ŽURKAAAAAAAAAAAA (zgornja polica)user posted image

(odgovor članu kasso)
  Neposredna povezava do sporočila: 1206
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 13:47:08   
narava
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

hej, jaz imam se eno vprasanje glede CSD in urejanja porodniske: Ali moram to urediti na CSDju, kjer imam stalno prebivalisce? Ker stalno imam drugje, zacasno pa v lj..ker ce je tako, je pa to se dodaten napor, pa kdaj naj to uredim (bo mogla bit prva delovna sobota, al kako?)


Imam isti problem.user posted image  Baje da moram iti na svoj CSD..se pravi prva sobota. Tako so mi rekli na CSD Šiška. Danes greva urejati koruzništvo..upam da ne bodo težili, ker bodo baje naredili ''izjemo''. Verjamem ko vidim.user posted image


no, super! user posted image  zdej moram pa uskladit datum zadnje place (ki zelim, da mi jo upostevajo), pa uredit to najprej v sluzbi, pa potem se doma izpolnit, dat mojmu da izpolni v sluzbi, pol pa se prvo delovno soboto lovit?! user posted image  user posted image  a ti to resno!?

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 1207
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 13:51:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Edinaos:
 
Ali morda veš če da občina Vrhnika kaj?
 
Ali pa katera ve kje na netu se da videt katera občina prispeva kaj za dojenčka in koliko???


****: user posted image user posted image jaz sem šla na našo občino in osebno vprašala koliko denarja, dajo

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1208
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 13:51:25   
Taula
no, super! zdej moram pa uskladit datum zadnje place (ki zelim, da mi jo upostevajo), pa uredit to najprej v sluzbi, pa potem se doma izpolnit, dat mojmu da izpolni v sluzbi, pol pa se prvo delovno soboto lovit?! a ti to resno!?


Sva na istem. Jaz bi rada da se mi šteje plača marca še. Torej bom začetek aprila letala na CSD.  Meni so na CSD Šiška rekli da moram iti na CSD kjer imam stalni naslov. Tudi jaz ne vem kako bom to uredila.user posted image
Kaj to le obrazce iz neta snamem dol in nesel na CSD?Se vse uredi v enem dnevu lahko.user posted image user posted image  Upam.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 1209
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 13:52:42   
kasso
ravno našla... naša občina zelo radodarna...dobili bomo 210 eur user posted image user posted image za občino PO

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1210
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 13:53:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kasso



****
, vsaka občina ima po svoje urejeno kako in koliko denarja podari... na forumu mama sem že pred časom zasledila en spisek, koliko dajo posamezne občine.... TU



Sem kar poklicala... In da jih ni sram. Občina Vrhnika ti ob rojstvu prvega otroka podari knjigo. Drugače pa nič!!! user posted image user posted image  Sram naj jih bo, banda...

(odgovor članu kasso)
  Neposredna povezava do sporočila: 1211
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 13:55:47   
narava
moja "ta nova" obcina da 400 eur, "ta stara" pa 200 eur..huh, kar razlika, ne? user posted image

< Sporočilo je popravil narava -- 12.3.2008 13:56:46 >


_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1212
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 13:56:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: kasso



****
, vsaka občina ima po svoje urejeno kako in koliko denarja podari... na forumu mama sem že pred časom zasledila en spisek, koliko dajo posamezne občine.... TU



Sem kar poklicala... In da jih ni sram. Občina Vrhnika ti ob rojstvu prvega otroka podari knjigo. Drugače pa nič!!! user posted image user posted image  Sram naj jih bo, banda...


****: pa sem mislila, da je Logatec podnuser posted image user posted image , a si vprašala kako si lahko z knjigo pomagaš??


Kasso
: user posted image user posted image no POSTOJNA se je malooo bolje izkazala

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1213
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 13:57:46   
Taula
Narava...a nisi ti iz Lj? Samo verjetno ne občina Lj prav..ker ona nič ne da, razen če si socalno šibek. Vsaj tako je bilo.

< Sporočilo je popravil Taula -- 12.3.2008 13:58:06 >


_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1214
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 13:58:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: narava

moja "ta nova" obcina da 400 eur, "ta stara" pa 200 eur..huh, kar razlika, ne? user posted image


vauuuuu to pa je že nekaj konkretnegauser posted image user posted image

(odgovor članu narava)
  Neposredna povezava do sporočila: 1215
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 13:59:13   
narava
ja, zacasno iz lj. ampak, steje se stalno prebivalisce. no, vsaj za nekaj je dobro..

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 1216
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 14:01:07   
aurora28
Kasso ni panike ti kar vprašaj in boš dobila odgovor iz prve roke. user posted image

Čmrlika ja ta denar. Sem danes poklicala na CSD in so rekli, da je prišlo do pomote v knjiženju in bodo denar nakazali jutri. user posted image user posted image user posted image Sem gospo vprašala še enkrat glede očetovskega dopusta in očet. nadomestila in mi je ženska rekla, da se ti vlogi prineseta po porodu otroka in nič prej, zato ker mora po zakonu podjetje, kjer je oče zaposlen vpisati zadnjo plačo moža, torej če bo naš malček rojen v začetku maja, bo moj mož odnesel papirje takoj po porodu na firmo in mu bodo še kot 12. plačo vpisali aprilsko. Na podjetju se dogovori okvirno kdaj bo koristil oč. dopust (na začetku maja ali konec aprila), vse papirje pa dostavi obvezno po porodu in nič prej. Mene ste kar oring zmešale s tem kdaj odnesti vlogi in kako kaj urediti, zato sem še enkrat preverila in drži, tako, da zase imam že urejeno, moj dragi pa bo preostalo urejal po porodu. user posted image

Še eno vprašanje:

Kako otroka zdr. zavarovati, če je mati brezposelna in želi, da se njej nakazuje otroški dodatek. A se to dvoje kakorkoli povezuje? **** kako imaš ti Patricka in Samio zavarovana? A mora biti otrok obvezno zavarovan po enem staršu? Jaz sem bila vedno zavarovani preko očeta in so njemu v firmi trgali od plače premijo za moje zavarovanje.


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 1217
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 14:02:02   
Taula
steje se stalno prebivalisce


V naši občini mora imeti tudi otrok stalno. Samo za te ojre pa tega ne bom delala...bo kar imela stalno pri fotru v Lj.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 1218
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 14:02:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: kasso



****
, vsaka občina ima po svoje urejeno kako in koliko denarja podari... na forumu mama sem že pred časom zasledila en spisek, koliko dajo posamezne občine.... TU



Sem kar poklicala... In da jih ni sram. Občina Vrhnika ti ob rojstvu prvega otroka podari knjigo. Drugače pa nič!!! user posted image user posted image  Sram naj jih bo, banda...


****: pa sem mislila, da je Logatec podnuser posted image user posted image , a si vprašala kako si lahko z knjigo pomagaš??






Saj jaz še knjige ne dobim!!! Ker bom imela tretjega... nimam besed res so ena banda lopovska, a davke jim pa lahko plačujemo... solit se naj grejo prav razkurilo me je tole!!! Ni dvakrat za rečt da ne bom kako prijazno pismo napisala županu...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1219
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 14:04:27   
Taula
Meni poteče pogodba med porodniško, pa bom malo kar preko lubega zavarovala, ker ima za stalno job. Če se pa povezuje pa ne vem.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 1220
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 14:05:15   
narava
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

steje se stalno prebivalisce


V naši občini mora imeti tudi otrok stalno. Samo za te ojre pa tega ne bom delala...bo kar imela stalno pri fotru v Lj.user posted image


hja, mi2 sva oba na istem stalnem naslovu in na istem zacasnem v lj..zato je stvar toliko enostavnejsa.

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 1221
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 14:05:34   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: narava

ja, zacasno iz lj. ampak, steje se stalno prebivalisce. no, vsaj za nekaj je dobro..

kje pa ima tvoj stalno prebivališče in kje bo imel otrok? PO ima tako urejeno:
Upravičenec do denarne nagrade je eden od staršev novorojenca, če sta on in otrok
državljana Republike Slovenije in imata stalno prebivališče v občni Postojna.
Če starša ne živita skupaj, uveljavlja pravico do nagrade tisti od staršev,
s katerim ima otrok prijavljeno skupno stalno prebivališče v občini Postojna.

Vidla prepozno.... user posted image




< Sporočilo je popravil kasso -- 12.3.2008 14:09:51 >

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 1222
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 14:08:58   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Še eno vprašanje:

Kako otroka zdr. zavarovati, če je mati brezposelna in želi, da se njej nakazuje otroški dodatek. A se to dvoje kakorkoli povezuje? **** kako imaš ti Patricka in Samio zavarovana? A mora biti otrok obvezno zavarovan po enem staršu? Jaz sem bila vedno zavarovani preko očeta in so njemu v firmi trgali od plače premijo za moje zavarovanje.


zavarovanje in otroški dodatek se ureja posebej in nima povezave... pri meni sta otroka zavarovana pri user posted image , otroški dodatek pa dobivam jaz.

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 1223
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 14:11:19   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: ****


Saj jaz še knjige ne dobim!!! Ker bom imela tretjega... nimam besed res so ena banda lopovska, a davke jim pa lahko plačujemo... solit se naj grejo prav razkurilo me je tole!!! Ni dvakrat za rečt da ne bom kako prijazno pismo napisala županu...user posted image

Ja, kar piši mu stiskaču!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1224
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 14:11:20   
Čmrlika
Čmrlika ja ta denar. Sem danes poklicala na CSD in so rekli, da je prišlo do pomote v knjiženju in bodo denar nakazali jutri.


user posted image user posted image user posted image  No super, ker meni so ful hitro zrihtali 3.3 sem dala vlogo, včeraj pa je blo že nakazano...user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 1225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  47 48 [49] 50 51   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  47 48 [49] 50 51   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tako izgleda prvih 24 ur po porodu
PRVI dan po porodu je za žensko, ki je pravkar postala mama, pravi vrtinec čustev. Tako izgleda prvih 24 ur za mnoge žen...
Ko očka drži mamo za roko, je porodna bole...
Izkazalo se je, da je ena metoda lajšanja bolečin še posebej učinkovita in lahko bi rekli zelo luštna...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.