|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  46 47 [48] 49 50   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 12:40:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

edina ja dons sm v jezi rekla, da tud drug teden ne rabi hodit z mano v MŠ, ko bi lahko user posted image . Glede slanine pa itak user posted image , sam da sm dons kr mortadelo jedla user posted image .

aurora js sm uredila papirje, ampak mi je že takrat povedala, da bo nakazilo 15. aprila. Da se ne da drugač. Glede pranja hlačk pa res ne vem, če je tist mrežast material, jih po moje lahko opereš.


mortadela mjamiiiiiuser posted image , Naty a to je ta pomoč, ker ste že več kot 3 mesece na bolniški?user posted image ali kaj druzgauser posted image

Naty; si vidla, kolk da Logatec? Celih 100 EUR user posted image samo baje, da moraš prošnjo napisat

(odgovor članu Naty*)
  Neposredna povezava do sporočila: 1176
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 12:42:10   
narava
cist eno mim vprasanje user posted image  kaj so in kako za user posted image  se uporabljajo hlacke za eno uporabo??? sej jest mam tut te navadne samo enkrat gor, pa niso nic posebnega?? mislim, res si ne predstavljam kaj te hlacke dejansko SO in cemu se uporabljajo?
sem bimbo? mogoce. ampak, bi res lepo prosila za odg. user posted image

Aurora?

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1177
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 12:46:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: narava

ja, ****, glih izpod prstov si mi vprasanje ukradla user posted image  sm glih hotla vprasat, ce se pol dons vidmo ob 18.15? user posted image  po moje je boljs mal prej prit, ker je predavanje "obvezno" in bo (po moje) kar veliko folka..ce z J prideta prej, prisparajta dva zica user posted image


In obratno...user posted image user posted image  Če boš ti prej pa ti prišparaj dva zica, pls.user posted image

(odgovor članu narava)
  Neposredna povezava do sporočila: 1178
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 12:49:43   
Anonimen
Narava hlačke za enkratno uporabo so narejene iz mreže in jih vržeš v smeti. Ker je mal škoda po porodu imeti svoje bombažne da bodo vse krvave in pol predno prideš domov se bo že 100 x vse zasušilo in bodo za vedno flekaste...
Te mrežaste za enkratno uporabo pa so zelo poceni in jih enostavno vržeš v koš. Sicer jih uporabljajo v bolnici, toda ti dajo samo 1 na dan... in če so čez pol ure krvave jih pač nič ne briga...Zato si jih jaz na vsak način mislim nabaviti... in tudi tebi priporočam ta nakup...user posted image

(odgovor članu narava)
  Neposredna povezava do sporočila: 1179
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 12:51:14   
kasso

Aurora, hvala za informacije.... sem videla na netu ja da imajo masažne kadi in savne, ampak kot nosečnica najbrž boljše , da ne grem..... sicer pa je v bon vključen tudi obisk savne za dve urci, ampak bo najbrž šel moj dragi sam. Nisem bila še nikoli in zdaj res ne bi preverjala koliko se mi telo pregreje in koliko lahko vzdržim.... V Velenju pa nisem še bila, razen ko sem se peljala v SG, tako da bi res šla pogledat grad in jezero.... če bova še kaj rabila, pa te bom še malo ponucala user posted image
Kar se tiče hlačk, res ne vem, mogoče se uničijo, če jih opereš?!
Denarno pomoč pa je ena forumovka mame, ki ima PDP konec aprila dobila danes, tako,d a če nisi še nič, boš najbrž naslednji mesec..

Naty, ti garantiram, da it rodit ni niti približno tako na izi kot malo bolj na trdo it na wc.... Povej mu, da ko greš na wc, te ne trže in lomi v križu, hrbtu, trebuhu, da ne omenjam medenice in kako pritiska tista glava tam dol.... bolečina ni niti malo primerljiva, razen če tiste tri ženske niso sračkale cca 35 cm široko blato user posted image

katy, ja meni se je redno dogajalo, sploh v drugi nosečnosti, ko sem zelo pogosto bruhala...vsakič, ko mi je obrnilo želodec, sem se polulala ...nikakor nisem mogla zadržat, zato sem tudi non stop nosila vložke. No, enkrat sem si ga pozabila dat in ko sem pila kavo pri tašči, mi je naenkrat obrnilo, da še do wc ja nisem utegnila, bilo je vse pobruhano in jaz polulana, da mi je še tašča posodila ene gate in kavbojke za domov user posted image


(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 1180
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 12:53:16   
narava
ajaaaaa...ja, sej za te hlacke sem vedla. ampak mi ni blo jasno, ker se mi je zdelo, da je Aurora kupla neke hlacke za 1x uporabo in jih mela gor, pol bi jih pa rada oprala. pa sej tut z navadnimi lih tko delamo, ne?
ampak, te za po porodu, za te pa vem in jih tut nameravam kupit..hvala **** user posted image  aurora, sori za misferstandung user posted image user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1181
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 12:54:32   
narava
aja, ****, zmenjeno za zice..

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 1182
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 12:55:14   
narava
IZVIRNO SPOROČILO: kasso
razen če tiste tri ženske niso sračkale cca 35 cm široko blato user posted image


ok, zdej se pa rooooolaaaaaam user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 1183
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 12:57:03   
kasso
hmmm glede umetnih nohtov bi vprašala, če jih že imaš, a ni vseeno ali so al ne polakirani, ker itak prekrijejo naravnega???
drugače pa Katina, super izgledajo tvoji...se spomnim iz unga predavanja, ker so mi bili ful všeč....

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 1184
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 13:00:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: narava

IZVIRNO SPOROČILO: kasso
razen če tiste tri ženske niso sračkale cca 35 cm široko blato user posted image


ok, zdej se pa rooooolaaaaaam user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
kasso: to bi pa lahko bila fora dnevauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu narava)
  Neposredna povezava do sporočila: 1185
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 13:03:48   
narava
pa kako naj se usedem v ta pisarniski stol, da mi bo udobno?!?! user posted image

bvaaaaaaaaaa!!!!

zdej se mi pa ze mesa od tega!!  user posted image  kr zivcna ratam zaradi tega, ker se ne morem namestit!! grem si na zivce..joj, a ma kera kaksno pomirjevalno terapijo?? user posted image

user posted image  user posted image

ps.: moram se mal skricat vsaj tukaj, ker ce bi se v sluzbi, bi me sodelavc zlo sareno gledal user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 1186
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 13:05:18   
jana81
kasso pa kje jih pobiraš ej?user posted image
 
men še enki zanima v drugo:user posted image

a katera ve kje imajo kolker tolk dobro izbiro teh oblog za ob strani za v otroško posteljico ?? v Pikapolonci so sami neki medvedeki, v Baby centru pa nisem našla.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1187
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 13:15:41   
narava
IZVIRNO SPOROČILO: jana81
 v Pikapolonci so sami neki medvedeki, v Baby centru pa nisem našla.


nimam pojma. 1x je bla neka akcija v leclercu in jaz (mona) nisem sla iskat, pa so ble kar lusne zadeve..zdaj upam, da se nas bodo znova usmilili pa spet kaksno akcijo naredli..ker to je kar drago user posted image

sicer pa grejo meni taki motivi ali medvedki pa lunce pa te stvari mal na zivce, k so zmer vse iste..jst bi mela v barvi mavriceee..kaj je bolj pravljicnega od mavrice?? pa ne mi rect, da si je kot male niste hotle dotaknit al pa se po njenem toboganu zapeljat, al pa ugotovit kaj se skriva za njo?? user posted image  jaz vem da sem..vcasih se sedaj o tem razmisljam.. user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 1188
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 13:19:06   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

kasso pa kje jih pobiraš ej?user posted image
 
men še enki zanima v drugo:user posted image

a katera ve kje imajo kolker tolk dobro izbiro teh oblog za ob strani za v otroško posteljico ?? v Pikapolonci so sami neki medvedeki, v Baby centru pa nisem našla.

Ja, to mi je prvo padlo na pamet, kako bi jaz mojemu zabrusila, če bi se delal preveč pametnega glede poroda...user posted image

Kar se tiče samih oblog je največja izbira, če sama ali daš kakšni šivilji zašit. Meni je naredila svakinja in sicer kupila je blago in neko polnilo, ...naredila je v treh kosih, eno pri vzglavju in dve od strani.... s trakci za zavezat...

jana81, a si lahko vzdržala v savni in jakuzziju? Tisti vikend bom v 35. tednu pa ne vem, če bi bilo dobro obiskat savno in jakuzzi

No, za srečanje pa potem ni problema, če se dobimo ob 14:00, bom jaz dopoldne pirpravila za rojstnodnevno zabavico.

Sem pozabila povedat, da smo danes okroglih 31 tednov user posted image


< Sporočilo je popravil kasso -- 12.3.2008 13:23:02 >

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 1189
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 13:20:58   
Taula
Špelin@ upam da je bilo vse Ok.user posted image
 
Katy82 kolk maš lepi buši.user posted image Nisva toliko narazen na PDP, pa je moj ful manjši.user posted image
 
Aurora...citrusi, čokolada...res ni zaželjeno. Čokolada pri enih dojenčkih povzroča alergijo. V Mami sem brala kaj se lahko je, in kaj ne,. Vem da se jagode in breskeve ne smejo jesti.user posted image  
 
Edinaos in Katy...a smo vse letnik 82?user posted image
 
Koliko hlačke boste imele za sabo v P? Jaz bom imela ene moje bombažne (ker jih itak nameravam stran dati in jih ni škoda)+te mrežaste?
 
 
Kasso...za gel nohte je ena decembrka rekla da jih ni smela imeti (carski rez) in je mogla pred porodom dol dati.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 1190
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 13:24:24   
narava
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Kar se tiče samih oblog je največja izbira, če sama ali daš kakšni šivilji zašit. Meni je naredila svakinja in sicer kupila je blago in neko polnilo, ...naredila je v treh kosih, eno pri vzglavju in dve od strani.... s trakci za zavezat...



moja sestra si je isto naredila..pa je blo ful lepo, se prav spomnim. ceprav je bila puncka, je bilo v plavi barvi, ampak tak lep vzorec gor, da je bil glih prov decvast user posted image  
nisem ljubitelj roza barve (mam samo eno roza jopico, pa se to mi jo je mama kupila user posted image ) - edinaos sorry (ne leti nic nate ali na koga drugega), le jaz sem tacudna in sem bolj za "fantovske" barve user posted image

aja, pa tistih stumfkov rozastih s pocukranimi volancki okrog pa tut a-a, ne hvala user posted image  

se dobr da bo Poba, ce ne bi bla decva v vojaskih oblacilih user posted image  sala seveda user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 1191
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 13:25:33   
Anonimen
Jana81: Zgodba o dojenju:
1.user posted image  Dojila normalno, mleka bilo kar zadosti za sproti...Pa se je pojavila bolečina...Pa pojamram babici ( tista ,ki pride na dom) pa pravi ah samo predihat se je treba, pejte mal ven na zrak. Ni mi niti pogledala prsi... In dva dni potem vročina čez 40 (takrat, prvič nisem vedela zase - bledla sem) Seveda diagnoza mastitis. Točno se ne spomnim kaj in kako... sem pa pristala v bolnici, kjer so mi dajali močne antibiotike in na eni dojki celo operativno izsesali gnoj...
Rekli so mi sicer da je morala okužba priti od zunaj kako in kaj nimam pojma... Skratka, da naj ne bi bil razlog zastoj mleka... Itak ga je bilo glih za sproti... No seveda sem takrat prenehala dojiti, bilo pa je mislim  da tam nekje 3 mesece po porodu...

2.user posted image  V porodnišnici tamala spi na dojki ( verjetno so mi jo nosili nahranjeno) in jo moram rukat in rukat pa ne vleče. No potem tam 5 dan ko sem jo imela skoz pri sebi pa se doji na obeh dojkah in potem čez 10 minut joka in joka...Pa ji dajo dodatek in zaspi za kako urco. In ko pride čas za dojenje so me dali predno sem jo šla dojit na " molzni aparat" in iz ene dojke pride za en prst iz druge pa niti za pljunek. mleka... Seveda mi dajo tablete za boljšo laktacijo... Po tabletah in rednem pitjo čaja za dojenje je sicer prišlo do malce večje proizvodnje..samo kaj ko je bilo povpraševanje večje...user posted image
In tako sem kupila po 10 dneh matranja mislim da Aptamil. In potem smo se šli takole izpraznila je obe dojki potem pa še steklenička " umetnega" mleka za čez.Včasih je že na dojki zaspala in takrat sem vedela da izgleda da je bilo dovolj...Sem jo pa dojila tudi po 1 uro na vsako stran... Potem so se mi seveda vnele bradavice in sem imela krvave ranice... ampak sem kupila nastavke in pa pumpico, ter poskusila dojiti z nastavkom pa je bolelo kot pri norcih, pa sem si potem pumpala ven in ji dala po steklenički... mleko pa da ne govorim je bilo rahlo roza barve saj je bila zraven tudi kri... Ampak vse sem bila pripravljena narediti samo da bi dojenje steklo...
No potem jo je pri kakih 3 mesecih dopoldne začela jemati mami( moja zlata mama) in sem jaz šla spat , včasih tudi za 4-5 ur, vmes jo je nahranila z " umetnim mlekom" in po takem spancu sem ponavadi imela mleko, kar za dvakrat podojit...Potem pa zopet ista pesem. Ponoči sem dostikrat spala kar z njo priklopljeno na dojki...
Potem pa pride čas, ko je moj šel v tujino mami pa je morala nujno k sorodnici ( le ta si je zlomila nogo) in jaz ostanem sama, staknem še en prehlad in mleko je v tistih 14 dneh kar presahnilo... skratka jaz sem jo pristavljala, toda ko so bile dojke prazne je še kar jokala in dala sem ji stekleničko...sama pa poskusila kaj ven izčrpat pa ni bilo nič... tako sem po 14 dneh črpanja  obupala in začeka dajati samo še stekleničko " umetnega mleka"..niti 2 dni ni minilo in moje prsi so bile kot pred nosečnostjo.. Skratka mleka ni bilo.Tako da je bila dojena in še to samo delno dojena le dobrih 5 mesecev.

Na živce mi gredo tista vprašanja ali dojite... in komentarji ja gospa bolj se morte potrudit!! Ja kaj več naj bi pa še naredila?? Mama mi je kuhalain pospravljala se pravi nisem bila preutrujena... še celo dopldan jo je jemala da sem prinesla prečute noči notri in se naspala. Zdravo sem jedla in pila... Pumpala mleko, jo pristavljala in pristavljala jo imela po ure in ure na dojkah... Ja kaj več bi pa še lahko???
Ne ampak v očeh nekaterih si pač slaba mama in se prav gotovo nisi trudila...Brez veze res, saj vsak zase najbolje ve in za koga drugega se bo pa mama trudila če ne za lastnega otrka...
Tako da se sedaj v tretje bom zopet seveda naredila vse ampak ne mislim pa več poslušat opazk če slučajno spet ne bo mleka..bom kar nazaj povedala!!!

(odgovor članu jana81)
  Neposredna povezava do sporočila: 1192
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 13:25:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Edinaos in Katy...a smo vse letnik 82?user posted image
 
Koliko hlačke boste imele za sabo v P? Jaz bom imela ene moje bombažne (ker jih itak nameravam stran dati in jih ni škoda)+te mrežaste?



Taula: no pa smo se najdle 26.letniceuser posted image , ja jaz bom imela vsaj 3 svoje spodnjice, pa vsaj 10 tistih za enokratno uporabo, ker so baje itak fuul poceni. Pa jaz si že tako in tako, tudi zdaj vsaj 2 na dan zamenjam.

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 1193
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 13:29:22   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: Taula


Koliko hlačke boste imele za sabo v P? Jaz bom imela ene moje bombažne (ker jih itak nameravam stran dati in jih ni škoda)+te mrežaste?
 
 
Kasso...za gel nohte je ena decembrka rekla da jih ni smela imeti (carski rez) in je mogla pred porodom dol dati.

Jaz bom vzela kake moje bombažne, v porodnišnici pa mislim, da dobiš ene 3 kose mrežastih, če mi jih bo zmanjkalo in mi jih sestre ne bodo hotele dat, pa bo že kdo skočil v sosednjo stavbo po nakupih...za tiste,  ki boste rodile v PO jih imajo v Zmajčku 5 kosov po 3,5 eur...saj sem menda že to napisala, se mi zdi...

Nohte pa sem mislila tiste ta trajne, a se jih ne da dat dol le tako, da se jih popili??? Jaz jih nimam, še manj pa imam pojma?!

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 1194
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 13:30:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: narava

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Kar se tiče samih oblog je največja izbira, če sama ali daš kakšni šivilji zašit. Meni je naredila svakinja in sicer kupila je blago in neko polnilo, ...naredila je v treh kosih, eno pri vzglavju in dve od strani.... s trakci za zavezat...



moja sestra si je isto naredila..pa je blo ful lepo, se prav spomnim. ceprav je bila puncka, je bilo v plavi barvi, ampak tak lep vzorec gor, da je bil glih prov decvast user posted image  
nisem ljubitelj roza barve (mam samo eno roza jopico, pa se to mi jo je mama kupila user posted image ) - edinaos sorry (ne leti nic nate ali na koga drugega), le jaz sem tacudna in sem bolj za "fantovske" barve user posted image

aja, pa tistih stumfkov rozastih s pocukranimi volancki okrog pa tut a-a, ne hvala user posted image  

se dobr da bo Poba, ce ne bi bla decva v vojaskih oblacilih user posted image  sala seveda user posted image


narava: ja res je še dobro, da user posted image pričakujetauser posted image user posted image , saj se hecam če pogledaš v moj album (moja princeska) boš vidla, da pri meni v omari izgleda kot da bi dvojčka pričakovala (user posted image in user posted image ) tako, da čisto v rozi pa spet ne bo bila. Sej sem itak, jaz skoz v takih čisto dekliških barvahuser posted image user posted image

(odgovor članu narava)
  Neposredna povezava do sporočila: 1195
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 13:34:07   
narava
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos
 da pri meni v omari izgleda kot da bi dvojčka pričakovala (user posted image in user posted image )


ja res zgleda kot da bos tut pobca mela..a ti nam kej skrivas, ha? user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1196
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 13:35:38   
Anonimen
Edinaos:
 
Ali morda veš če da občina Vrhnika kaj?
 
Ali pa katera ve kje na netu se da videt katera občina prispeva kaj za dojenčka in koliko???

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1197
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 13:37:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: narava

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos
 da pri meni v omari izgleda kot da bi dvojčka pričakovala (user posted image in user posted image )


ja res zgleda kot da bos tut pobca mela..a ti nam kej skrivas, ha? user posted image


narava: ne boš verjela, je zadnjič ena moja bivša sošolka prišla na obisk, in tist: a ne da bosta dvojčka? pa rečem ne, samo ENA punčka bo, no v glavnem pa reče: dej pokaži kaj sta kej nabavla, pa jih pokaže omaro: JA, VALDA SAJ SEM VEDLA DA BOSTA DVOJČKA.

No in še jo nisem uspela prepričat, da bo samo ena punčka.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu narava)
  Neposredna povezava do sporočila: 1198
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 13:37:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: narava

IZVIRNO SPOROČILO: kasso
razen če tiste tri ženske niso sračkale cca 35 cm široko blato  user posted image


ok, zdej se pa rooooolaaaaaam user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  To mu povej Naty, kar je napisala kasso!!!!

(odgovor članu narava)
  Neposredna povezava do sporočila: 1199
   RE: Majčice '08 - 3.del
12.3.2008 13:38:10   
Taula
Po moje je treba kar na spletno stran izbrane občine iti. Ampak pozor..in mama in otrok morata imeti stalni naslov v občini...jaz npr. imam stalni naslov v občini, otrok ga ne bo imel in zato ne dobil keša.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  46 47 [48] 49 50   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  46 47 [48] 49 50   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tako izgleda prvih 24 ur po porodu
PRVI dan po porodu je za žensko, ki je pravkar postala mama, pravi vrtinec čustev. Tako izgleda prvih 24 ur za mnoge žen...
Ko očka drži mamo za roko, je porodna bole...
Izkazalo se je, da je ena metoda lajšanja bolečin še posebej učinkovita in lahko bi rekli zelo luštna...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.