|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  121 122 [123] 124 125   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
12.3.2008 9:29:39   
pikovit
Joj kolk ste vse punce pridne.Jst si pa službo iščem in ni nič pametnega.

Punce nekaj v opozorilo.Če si bo katera najemala poročni salon Laydi,bodite malce previdne.Lahko je vmes kakšen nateg.Mene so mal,pol so me pa še drugi opozorili.Ni nujno,da bo šlo kaj narobe ampak mal v vednost.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3051
   RE: poroka 2008
12.3.2008 9:37:27   
NATAŠI
buba... in v kateri oddaji bomo lahko videl Danajo? Ali to že zdaj ta vikend user posted image  .. veš da bo full uživala, bi moral it še timotej ko tako rad pleše in poje user posted image

flaška o arhitektka- super user posted image

pikovit saj boš našla ... a ti pomagamo iskat user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3052
   RE: poroka 2008
12.3.2008 9:53:47   
Bubamaraa
pokovit a lahk poveš malo več informacij????

pomoje bo nalsednji teden....drgač pa ko zvem vam povem...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3053
   RE: poroka 2008
12.3.2008 10:15:53   
fragola
FLASK_A bravo za službo!!!user posted image user posted image user posted image jaz bi rabla kakega arhitekta , da mi nariše hiškouser posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3054
   RE: poroka 2008
12.3.2008 10:16:34   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

pokovit a lahk poveš malo več informacij????

pomoje bo nalsednji teden....drgač pa ko zvem vam povem...user posted image


Vsako naslednjo uro po obredu 100€-kar ni res,potem mi je rekel,da si sami nič ne moremo zrihtat(šampanjec,pecivo...)Samo oni-ni res,po vrhu vsega,mi je pa rekel da dam lahko tiskat vabila z uro,ki sva jo skupaj določila.Pol pridem pa na matični zrad in mi da prvo uro.Šok.Kako un mi je pa rekel čist drugače.Odgovor ja gospa prva ste,prvo uro dobite.Kaaaj?Vabila so pa že natisnjena.Pa še kakšna cvetka bi se našla okol šampanjca.! flaša pride 20€user posted image Če prineseš kao svojga pa čepnina 10€.
So mi pa na graščini povedali,da so mu vzeli licenco,ker ga je skoz nekaj sral.Tako da sem se z njimi dogovorila in so zelo prijazni in mi bodo pomagali,brez ne vem kakšnih stroškov.

A ja pa še za poročno glasbo mi je rekel da je na grasščini nimajo in da ma to samo on..NI RES

No ja pa še kaj se najde.

Povdarjam tako izkušnjo sem imela jaz.Ne trdim da je z vsakim tako.Se mi zdi,da ko je opazil,da nimam pojma me je malce izkoristil.Žal bo ostal brez biznisa,vsaj z moje strani.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3055
   RE: poroka 2008
12.3.2008 10:18:01   
fragola
Joj meni se malo meša priprave na poroko zdaj prav malo stojijo, ker zdaj je pršla še parcela v mes in zdaj se dogovarjamo za kredite in vam povem da mi je pravuser posted image !!!
Nevem no če kaka kaj ve okoli kreditov naj mi kaj pove, vsaka informacija je dobrodošla!!!

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 3056
   RE: poroka 2008
12.3.2008 10:49:16   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

pokovit a lahk poveš malo več informacij????

pomoje bo nalsednji teden....drgač pa ko zvem vam povem...user posted image


Vsako naslednjo uro po obredu 100€-kar ni res,potem mi je rekel,da si sami nič ne moremo zrihtat(šampanjec,pecivo...)Samo oni-ni res,po vrhu vsega,mi je pa rekel da dam lahko tiskat vabila z uro,ki sva jo skupaj določila.Pol pridem pa na matični zrad in mi da prvo uro.Šok.Kako un mi je pa rekel čist drugače.Odgovor ja gospa prva ste,prvo uro dobite.Kaaaj?Vabila so pa že natisnjena.Pa še kakšna cvetka bi se našla okol šampanjca.! flaša pride 20€user posted image Če prineseš kao svojga pa čepnina 10€.
So mi pa na graščini povedali,da so mu vzeli licenco,ker ga je skoz nekaj sral.Tako da sem se z njimi dogovorila in so zelo prijazni in mi bodo pomagali,brez ne vem kakšnih stroškov.

A ja pa še za poročno glasbo mi je rekel da je na grasščini nimajo in da ma to samo on..NI RES

No ja pa še kaj se najde.

Povdarjam tako izkušnjo sem imela jaz.Ne trdim da je z vsakim tako.Se mi zdi,da ko je opazil,da nimam pojma me je malce izkoristil.Žal bo ostal brez biznisa,vsaj z moje strani.


hvala bogu, da takemu vzamejo licenco...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3057
   RE: poroka 2008
12.3.2008 10:59:46   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

pokovit a lahk poveš malo več informacij????

pomoje bo nalsednji teden....drgač pa ko zvem vam povem...user posted image


Vsako naslednjo uro po obredu 100€-kar ni res,potem mi je rekel,da si sami nič ne moremo zrihtat(šampanjec,pecivo...)Samo oni-ni res,po vrhu vsega,mi je pa rekel da dam lahko tiskat vabila z uro,ki sva jo skupaj določila.Pol pridem pa na matični zrad in mi da prvo uro.Šok.Kako un mi je pa rekel čist drugače.Odgovor ja gospa prva ste,prvo uro dobite.Kaaaj?Vabila so pa že natisnjena.Pa še kakšna cvetka bi se našla okol šampanjca.! flaša pride 20€user posted image Če prineseš kao svojga pa čepnina 10€.
So mi pa na graščini povedali,da so mu vzeli licenco,ker ga je skoz nekaj sral.Tako da sem se z njimi dogovorila in so zelo prijazni in mi bodo pomagali,brez ne vem kakšnih stroškov.

A ja pa še za poročno glasbo mi je rekel da je na grasščini nimajo in da ma to samo on..NI RES

No ja pa še kaj se najde.

Povdarjam tako izkušnjo sem imela jaz.Ne trdim da je z vsakim tako.Se mi zdi,da ko je opazil,da nimam pojma me je malce izkoristil.Žal bo ostal brez biznisa,vsaj z moje strani.


hvala bogu, da takemu vzamejo licenco...user posted image


se strinjam !

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3058
   RE: poroka 2008
12.3.2008 11:43:52   
baguSka
baguška- verjamem da ti je težko saj ni enostavna odločitev... naredi tak kar ti najprej pride na misel ko se vprašaš kje bi bila


user posted image  k bi vsaj vedla... zadnje par dni me itak ma, da bi najraj pustila vse... pa sla nekam na drug konec sveta... da bi nekje delc bla od tega sveta... da bi bla nekje, kjer me rabijo... kaksni mali crni otroci, katerim se svetlikajo crni in globoki ucki, ko te zagledajo... nekam, kjer bi bla koristna in kjer bi osrecevala ljudi... zbezala bi nekam...

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3059
   RE: poroka 2008
12.3.2008 11:51:42   
baguSka
Punce kaj pa kaj počnete ve v službah- poklic?


Jst mam svoj s.p. Delam pa na podrocju carine - bolj na splosno. Drugace pa tudi administracija - pomoc pri urejanju dokumentacije. Torej pisarniska dela. Moj poklic je drugace upravni tehnik, delala pa sem ze na podrocju tajnice direktorja, pomocnice direktorja, poslovne sekretarke, zdej pa po vecini posredujem dokumentacijo carinskim organom in statisticnemu uradu. Tudi novo del.mesto, ki mi ga ponujajo, zajema pretezno ta del + nekaj komercialnih opravil.

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3060
   RE: poroka 2008
12.3.2008 11:53:40   
baguSka
Ampak mene ma se vedno, da bi sla nekam stran od civilizacije in od tega ponorelega sveta..... user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3061
   RE: poroka 2008
12.3.2008 11:55:59   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

pokovit a lahk poveš malo več informacij????

pomoje bo nalsednji teden....drgač pa ko zvem vam povem...user posted image


Vsako naslednjo uro po obredu 100€-kar ni res,potem mi je rekel,da si sami nič ne moremo zrihtat(šampanjec,pecivo...)Samo oni-ni res,po vrhu vsega,mi je pa rekel da dam lahko tiskat vabila z uro,ki sva jo skupaj določila.Pol pridem pa na matični zrad in mi da prvo uro.Šok.Kako un mi je pa rekel čist drugače.Odgovor ja gospa prva ste,prvo uro dobite.Kaaaj?Vabila so pa že natisnjena.Pa še kakšna cvetka bi se našla okol šampanjca.! flaša pride 20€user posted image Če prineseš kao svojga pa čepnina 10€.
So mi pa na graščini povedali,da so mu vzeli licenco,ker ga je skoz nekaj sral.Tako da sem se z njimi dogovorila in so zelo prijazni in mi bodo pomagali,brez ne vem kakšnih stroškov.

A ja pa še za poročno glasbo mi je rekel da je na grasščini nimajo in da ma to samo on..NI RES

No ja pa še kaj se najde.

Povdarjam tako izkušnjo sem imela jaz.Ne trdim da je z vsakim tako.Se mi zdi,da ko je opazil,da nimam pojma me je malce izkoristil.Žal bo ostal brez biznisa,vsaj z moje strani.


uf, uf, uf! Bi se mi kar iz ušes kadilo!!!user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3062
   RE: poroka 2008
12.3.2008 11:56:20   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: fragola

FLASK_A bravo za službo!!!user posted image user posted image user posted image jaz bi rabla kakega arhitekta , da mi nariše hiškouser posted image


no problemouser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 3063
   RE: poroka 2008
12.3.2008 12:20:49   
NATAŠI
baguška- jaz sem tud upravni tehnik user posted image  potem pa naprej licence in ostali dodatki user posted image ....   no to da bi šla stran- saj se vsak kdaj tako pučuti. Daj vzemi novo službo, probaj nekaj novega user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3064
   RE: poroka 2008
12.3.2008 12:26:36   
fragola

IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

baguška- jaz sem tud upravni tehnik user posted image  potem pa naprej licence in ostali dodatki user posted image ....   no to da bi šla stran- saj se vsak kdaj tako pučuti. Daj vzemi novo službo, probaj nekaj novega user posted image


tudi jaz tako mislim, provaj, ker greh ni provat!!!

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3065
   RE: poroka 2008
12.3.2008 12:29:16   
NATAŠI



Murko pošilja poročna vabila
Maribor | 12.3.2008 | M.R. Štajerski slavček Damjan Murko je naokrog že poslal vabila za svojo mega medijsko poroko.
user posted image
user posted image
user posted image









Da se bo Damjan Murko poročil s svojo dolgoletno prijateljico Majo Žilavec, ni več skrivnost. Čeprav se v javnosti pojavljajo namigi, da poroke ne bo in je Damjanu obred odsvetovala tudi vedeževalka, se zaljubljenca ne data. Naokrog sta že poslala vabila na veliko medijsko ceremonijo.3. maja ob 14. uri in 30 minut tako celo Slovenijo vabita pred mariborsko stolno cerkev. Poročno slavje se bo nadaljevalo v festivalni dvorani Lent. user posted image
Murkovo vabilo na poroko "Z darili si ne delajte skrbi, saj to v ljubezni pomembno ni, če pa drugače mislite si vi, naj raje kak evro v kuverti zašumi,« sta v vabilu zapisala bodoča mladoporočenca.
Kot prava zvezda ima tudi Murko posebno organizatorko poroke, ki sprejema prijave in ureja pomembne podrobnosti.

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 3066
   RE: poroka 2008
12.3.2008 12:29:49   
NATAŠI
to sem zasledila pa sem vam prilimala user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3067
   RE: poroka 2008
12.3.2008 12:35:53   
pikovit
Sem tudi jaz tole zasledila user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3068
   RE: poroka 2008
12.3.2008 13:07:51   
FLASK_A
user posted image Mi gre na živce ta naš slavčekuser posted image

user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3069
   RE: poroka 2008
12.3.2008 13:21:29   
NATAŠI
flaška tud men - samooklicani slavček user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3070
   RE: poroka 2008
12.3.2008 13:22:00   
NATAŠI
sem pa mislila da bosta imela kakšno bolj extra vabila in ne takole bolj klasično, a ne

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3071
   RE: poroka 2008
12.3.2008 13:29:25   
NATAŠI
ANJA se pa danes mesec poroči... pa se nič ne oglasi, mene pa tako zanima kaj se je kaj dogovorila za civilno ...

buba... še dober mesec user posted image , si že dobila idejo za zahvalo

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3072
   RE: poroka 2008
12.3.2008 13:29:37   
bt08
Ojla!

Da se mal javim,skoz vas spremljam če kaj novega napišete,sam res nimam volje kej napisat,ker sem mal v krizi.Sem v fazi kako rečt adijo v službi,če se ne popravi nastala situacija.

Drugače kar se tiče poroke pa čakam da me iz Mure pokličejo za srajco so jo naročil pravo velikost,ista barva je kot bo na moji obleki,pa še kravato sva našla svetovno ravno za zraven.Pa ne pretirano drago.
Drug teden grem pa v akcijo še za čevlje zase.

No lepo se mejte pa fajn klepetejte da mam kej za brat!

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3073
   RE: poroka 2008
12.3.2008 13:32:24   
baguSka
Da se mal javim,skoz vas spremljam če kaj novega napišete,sam res nimam volje kej napisat,ker sem mal v krizi.Sem v fazi kako rečt adijo v službi,če se ne popravi nastala situacija.


Ja sej pol si pa cist na istem kot jst... user posted image  Samo da mam jst ze eno ponudbo... oz zdej se se menmo kako in kaj... bomo vidli kaksna bo koncno odlocitev, ce bo obojestranska.

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3074
   RE: poroka 2008
12.3.2008 13:34:45   
NATAŠI
barbara pogumno hitro v akcijo user posted image , narest eno lepo zdravo dete user posted image  potem pa v novo službo user posted image  user posted image - in seveda super za srajčko in kravato user posted image  user posted image  user posted image . mal nam prilepi user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  121 122 [123] 124 125   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  121 122 [123] 124 125   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?