|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  120 121 [122] 123 124   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
10.3.2008 22:57:26   
pikovit
Mogoče bom šla jaz

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3026
   RE: poroka 2008
11.3.2008 7:11:43   
NATAŠI
dobro jutro nevestice

baguška- spejmi službo če ti je vse ok ... to z redno pa saj te nikjer več ne vzajmejo kar takoj v redno delovno razmerje (oz.so zelo redki). Morajo oni videt da razturaš in potem bo vse tako kot si si želela

pikovit- full dobre cene v udinah user posted image  user posted image . jaz pa še nobenega materiala nimam tako da, se splača premislit user posted image

maya- midva še razmišljava če bi šla na sejem, pa se mi zdi po eni strani brezveze ker imava že precej stvari urejenih, vabil in vsega kar paše zraven res še nimava ampak .. ne vem no, mislim da ne bova šla.  Saj bo verjetno podobno kot v Lj

bubica kako si, a zahvale delaš user posted image

kje je pa Lan

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3027
   RE: poroka 2008
11.3.2008 7:17:36   
Bubamaraa
baguska sprejmi...sej življenje je itak polno odločitev tveganj...user posted image user posted image user posted image

maya jaz bi šla...če bom šla pa ne vem..a vidva gresta????

Nataši kje so še zahvale.......user posted image ..ni časa....še namizni red ni narejen...nič..samo teste sem naredila..... si bom ta teden vzela čas....

drgač pa dejte mi kako idejo za zahvale....lepooo prosimmmm....user posted image

grem zdej delat....

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3028
   RE: poroka 2008
11.3.2008 7:21:54   
NATAŠI
buba ... poglej si v moj album kjer imam tiste vzorce .. tam je vse živo

www.agencijaglamur.si

poskusi na tej strani ... in upam da boš kaj dobrega našla user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3029
   RE: poroka 2008
11.3.2008 7:23:43   
NATAŠI
eno vprašanje

ali boste imeli kaj govora v obliki zahvale v cerkvi ali gostilni

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3030
   RE: poroka 2008
11.3.2008 7:28:06   
NATAŠI
še nekaj user posted image  .. meni je všeč na zahvali da je podpisana z z vajini imeni in potem priimkom (ker imaš že novega user posted image )

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3031
   RE: poroka 2008
11.3.2008 7:29:10   
Bubamaraa
hvala Nataši....user posted image

jaz ne bom mela nič govora....sej se vam bo smešno zdej, sam tko ne govorim rada....user posted image  (čist zares user posted image )

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3032
   RE: poroka 2008
11.3.2008 7:38:55   
NATAŠI
saj sem jaz tud čist anti govorec, če bova imela kaj bo kar moj govoril user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3033
   RE: poroka 2008
11.3.2008 10:48:00   
maya2
Midva bova najbrž kaj povedala potem v gostišču tam nekje, ko bova tudi svate predstavila. Nisva še sicer sestavila, je še predaleč...
Ampak vseeno pa ugotavljam, da si moram naredit nov seznam 'drobnarij', ki jih moram še prej opravit, pa po možnosti nek vrstni red....user posted image , ker menda že cel mesec nisem nič naredilauser posted image ... da ne bo zmanjkalo časa....


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3034
   RE: poroka 2008
11.3.2008 12:16:40   
NATAŠI
a bilance delate da ni nikjer nobene user posted image  user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3035
   RE: poroka 2008
11.3.2008 13:05:05   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

a bilance delate da ni nikjer nobene user posted image  user posted image


s plačami se zajebavam...user posted image



_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3036
   RE: poroka 2008
11.3.2008 13:59:03   
NATAŠI
buba. ... jaz pa pripravljam bilance in mi gre vse že fejst na jetra user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3037
   RE: poroka 2008
11.3.2008 14:01:01   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

buba. ... jaz pa pripravljam bilance in mi gre vse že fejst na jetra user posted image


hvala bogu, da pri nas bilance dela direktorca....user posted image




_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3038
   RE: poroka 2008
11.3.2008 14:02:43   
NATAŠI
o imaš srečo   user posted image   user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3039
   RE: poroka 2008
11.3.2008 14:05:50   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

o imaš srečo   user posted image   user posted image


kakor vzameš...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3040
   RE: poroka 2008
11.3.2008 14:20:21   
NATAŠI
To je res... no ampak verjetno pa vse pripraviš in preveriš obveznosti in terjatve... mene že prav glava boli. bom kar zaključila za danes in odšla proti domu k mojima fantoma user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3041
   RE: poroka 2008
11.3.2008 14:48:45   
FLASK_A
Oj, bejbike!

Jaz grem pa naslednji teden delatuser posted image Mi je smešno, ker imate ravno temo, da boste šle kar domov iz služb, jaz pa s porodniške bežim delatuser posted image user posted image No, sem se zmenla za 3x tedensko, tako da bom še vedno dva dni doma z mojim malčkomuser posted image user posted image user posted image user posted image Pa za vikend itak- z obema mojima moškimauser posted image . Sem ful vesela, ker se je izteklo kot si želim. Zdej pa komaj čakam, da grem pogledat mojo novo službo- če je za kejuser posted image Sem pa fuuul v pričakovanjuuser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3042
   RE: poroka 2008
11.3.2008 15:20:57   
baguSka
No, sem se zmenla za 3x tedensko


Wau! Pa kje najdete take sluzbe!?

Jaz se se vedno nisem odlocla...

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3043
   RE: poroka 2008
11.3.2008 15:39:18   
fragola

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

No, sem se zmenla za 3x tedensko


Wau! Pa kje najdete take sluzbe!?

Jaz se se vedno nisem odlocla...


ti naredi, kar ti pravi sce!!! Pa srečno!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3044
   RE: poroka 2008
11.3.2008 15:39:22   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

No, sem se zmenla za 3x tedensko


Wau! Pa kje najdete take sluzbe!?

Jaz se se vedno nisem odlocla...


Baguska, kot študentki in mamici mi gre šefe res na roke, res sem vesela, da je tako. Itak me je prvo najel tako, da sem lahko delala doma, ampak v tem fohu doma težko delaš. Je treba bit prisoten na licu mesta, se lažje dogovarjaš. Tako da je bil ful zadovoljen, ker grem lahko 3x tedensko delat, jaz pa tudi.

Kaj je pa zdej s tabo- kako to, da še kar razmišljašuser posted image Nisi preveč zadovoljna vidim...


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3045
   RE: poroka 2008
11.3.2008 23:39:30   
pikovit
O,punce dons pa niste preveč zgovorna.Vas vse lepo pozdravljam in lahko noč vam želim.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3046
   RE: poroka 2008
12.3.2008 6:13:16   
ellie
Jutrouser posted image

No pa sem enkrat za spremembo jaz prva. Čeprav mi to ni nič všeč...bi raje spalaaauser posted image  pa sem že pol ure gor...imam že lase oprane, ker sem včeraj pozabila...in pijem čaj z lekadolom+c, ker komaj sem prišla med otroke, že me je zagrabil nek prehlad...

No...pri nama trenutno vse priprave stojijo...zdaj pa sploh, ko sem začela spet delat...ker ko pridem iz službe, sem tak zaspana, da več ni nič od mene.

Sva pa včeraj dobila odločbo, da lahko imava poroko izven uradnih prostorovuser posted image  tak da bom zdaj počasi lahko začela vabila delat...končnouser posted image  pa počasi se bova spravila poiskat obleko za njega in pa prstane... Sam da malo k sebi pridem od tega zgodnjega vstajanjauser posted image


Lep dan vsem...

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3047
   RE: poroka 2008
12.3.2008 7:21:02   
NATAŠI
dobro jutro

flaška- super za službo da se ti je izšlo tako kot si si želela.... a to  greš čist v novo službo

baguška- verjamem da ti je težko saj ni enostavna odločitev... naredi tak kar ti najprej pride na misel ko se vprašaš kje bi bila

ellie- user posted image  user posted image  user posted image  si naju z bubo res prehitela user posted image . No midva imava tudi odločbo za poroko izven uradnih prostorov user posted image

Punce kaj pa kaj počnete ve v službah- poklic? ... za mene itak veste da sem računovodstvo user posted image  user posted image

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 3048
   RE: poroka 2008
12.3.2008 7:54:55   
Bubamaraa
Flaška čestitkeeeeee.....user posted image user posted image user posted image


Ellie ful lepo, da da si dobila odločbo...user posted image user posted image user posted image

Nataši zame veš, da sem tvoja sotrpinka....


punce vam morm povedat, da gre jutri Danaja z mojo mami na snemanje oddaje "Na zdavje"...user posted image user posted image user posted image  Je tamala čist nora na Boštjana in Jasno... sej sta res simpatična....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3049
   RE: poroka 2008
12.3.2008 8:46:28   
FLASK_A
Hej, nevestice!

Bubamaraa, kako bo pa malečka uživalauser posted image user posted image user posted image Itak sta ful simpatična voditelja, ziher se bo imela ful fajn.

Ellie, si pa res zgodnja... Saj drug teden bom pa ko ti... V avtu bom takooouser posted image user posted image user posted image Pol pa en kofe pa mogoče bo kej od meneuser posted image user posted image
Jaz sem komaj zdaj vstala z malim. Mi je pa takooo pasal- z malčkom že dolgo nisva skup bila v postelji, sem ga stisnila k sebi pa sva skup še mal zadremalauser posted image Prav fino je blo.

Nataši, ja čist nova služba je to. Zato pa sem toliko bolj v pričakovanjuuser posted image V pon in tor bom z mojim malim princem, ostale dni pa bom šla delat. Sob pa ned pa družinski dan- pomoje se bomo imeli prav fino.

Drugač pa sem študentka arhitekture. Upam, da enkrat tut diplomiramuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  120 121 [122] 123 124   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  120 121 [122] 123 124   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?