|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  119 120 [121] 122 123   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
7.3.2008 21:28:48   
Bubamaraa
dober večer moje čvekice.....


vglavne mene ful bolijo jajčniki in ves trebuh...mam kr take čudne krče....kot bi mela popadke...user posted image


barbara dej mi prosim javi cene srajc, ker jo tudi Sašo si še mora kupit....in se spomnim da sem res lepe videla v Emporimumu...sam za cene pa nimam pojma...Vem, da je bila cena v Sensu okrog 60€ in kravata 50€....men se to zdi za kravato zelo drago...user posted image


evo, da vam peilimam v kakem avtomobilu se bom jaz peljala na poroko in nazja oba midva:

user posted image



Sašo se bo pa na poroko pelju v takem:

user posted image


< Sporočilo je popravil Bubamaraa -- 7.3.2008 21:31:11 >


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3001
   RE: poroka 2008
7.3.2008 23:03:00   
fragola
Na današnji dan čez tri mesece se poročim!!!!user posted image user posted image user posted image

Se javim kaj jutre, se tipkamo!!!

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3002
   RE: poroka 2008
8.3.2008 8:21:36   
FLASK_A
Travnik tulipanov samo za vas, drage moje punce user posted image user posted image user posted image

Lepo praznujte!

user posted image


< Sporočilo je popravil FLASK_A -- 8.3.2008 8:23:18 >


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 3003
   RE: poroka 2008
8.3.2008 10:07:13   
lyra*
kaj zdaj nevestice,še vse spite??

jaz se vam spet malo javljam...vsake toliko vas malo prečekiram...vidim,da priprave tečejo dalje,se razvijajo...

ah ja še malo pa bo naša bubamaraa na vrstiuser posted image user posted image user posted image  bom takrat celi dan mislila na tebeuser posted image
 
a se jaz tut lahko najavim za kavico z mojim bušijem,ko ga bom imela? pa še berto zraven pripeljemuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3004
   RE: poroka 2008
8.3.2008 10:07:46   
lyra*
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image      pa vse najlepše za naš dan!!!

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 3005
   RE: poroka 2008
8.3.2008 13:12:28   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: lyra*

ah ja še malo pa bo naša bubamaraa na vrstiuser posted image user posted image user posted image  bom takrat celi dan mislila na tebeuser posted image  
 



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sej me kr črviči, ko se na to spomnim...sploh ne morem verjet, da bo to tako kmalu....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 3006
   RE: poroka 2008
8.3.2008 15:25:18   
Serendipity
Ojla nevestice!

Meni se je pa ponoči sanjalo o poroki. In nič lepega ni bilo - sem pozabila naročit obleko, pozabila iti k frizerki za frizuro in na make up  - in to sem se spomnila v trenutku, ko sem bila zunaj in urejala rožice pa so prišli svati pome. Jah, če dobro premislim, sem pozabila še na sam dan poroke. user posted image  user posted image  
No, če pogledam s svetle plati ... vsaj rožice sem imela v roki. user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3007
   RE: poroka 2008
8.3.2008 20:36:57   
Jaguarka
Pozdravljene nevestice!


Meni je pa danes tak fajn, šla sva malo naokrog in končno naročila prstane user posted image user posted image user posted image
Sicer bolje, da ne govorim o ceni, ampak tak sta lepa pa ful masivno izgledata... odločitev je bila ful težka, saj ko tam vidiš toliko prstanov se nikakor ne moreš odločit.


http://saintmaurice.de/catalog/

to je link od prstanov. Imajo res izbire za zjokat se. Sva pa jih naročila v Avstriji. In čez tri tedne bodo gotovi, da jih lahko prideva iskat user posted image

Bom pa "najina" prilepila v naš album user posted image


(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 3008
   RE: poroka 2008
8.3.2008 21:18:16   
bt08
Čer!!!!

No najprej Bubamaraa srajce se giblejo od 50 naprej pa do koker hočeš.MIdva sva dobla zj barvo pa vem da majo v Kranju v Muri tako barvo,jo bova vrjeten kr tam vzela.

Ožbej je pa dobu za rojstni dan Pikota,ga je sam preimenoval,je pa morski prašiček,nem oreš vrjet kok je bil vesel.

Zdaj grem pa počivat ker smo skoz šetal dans,pa sem utrujena!


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Jaguarka)
Neposredna povezava do sporočila: 3009
   RE: poroka 2008
8.3.2008 21:32:29   
ellie
Serendipity meni se je tudi pred časom sanjalo nekaj podobnega...da je bil dan poroke...jaz pa sem pozabila it na makeup, pa obleka ni bila prava itd...se niti več ne spomnim. Vem samo to, da je bila polomija na polni črti. user posted image


Jaz pa sem se danes čisto slučajno ustavila pri zlatarstvu močnik in sem videla ful ful lepa prstana. Zdaj čakam, da pride moj domov iz nemčije, da jih greva skupaj pogledat. Bom pa počakala vseeno do konca marca, ko dobijo v zlatarni celje novo kolekcijo...mogoče najdem kak nov dober model. Čeprav sta ta danes bila fenomenalnauser posted image


FLASK_A koliko si že ti dala za prstana? Ne vem al si že povedalauser posted image al je skrivnost?


(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3010
   RE: poroka 2008
10.3.2008 7:27:01   
NATAŠI
dobro jutro

no kako ste preživele vikend? Mi smo se imeli lepo, nič pretirano posebnega ampak prijetno user posted image . v soboto sva šla pa v kino gledat .. hm sej sem pozabila točen naslov (28 priča nikoli nevesta) rečmo da tako nekako user posted image  user posted image  .. in se čist not v filmu vidiš user posted image

buba upam da se je tvoj buši poštimal user posted image  ... o nori avto za poročno vožnjo user posted image

iyra normalno da boš dobrodošla na kavici user posted image

ellie midva sva tud gledala v močniku prstane in ti povem da imajo full ugodne cene

jaguarka in koliko so vaju prišli prstančki (firbec saj veš user posted image )

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3011
   RE: poroka 2008
10.3.2008 7:46:16   
Bubamaraa
morning.....

en lep pozdravček.....user posted image user posted image user posted image


tolk na hitr, da se javim....

vglavnem čez vikend je bilo super...smo šle v soboto za 8.marec ven babe in smo se tako noro mele, da ne morem povedat..... najprej na bowling (me še danes roke bolijo) pol pa v en pub, kjer je bil odklop...user posted image user posted image user posted image

včeri pa itak mal glavobola...zvečer smo šli pa z mojim staršem na večerjo, ker sta imela obletnico poroke..in jaz sem grešila...user posted image  (sej sem jezna sama nase)...

grem zdej delat...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3012
   RE: poroka 2008
10.3.2008 8:11:50   
fragola
Dobro jutro punce, pa je vikend mimo! Mi smo se imeli zelo lepo za 8.marec smo šli ven, so nas naši dragi peljali ven nas je blo 18, smo plesali kot veliki!!!

Bubamara bravo za avte, prav šik boste!!!user posted image

No midva nisva šla še naredit prstančkov, ma bo treba v tem mesecu sigurno!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3013
   RE: poroka 2008
10.3.2008 9:17:54   
SRCCEK
Ojla

po dolgem času se vam javljam, se opravičujem, ampak v službi je norija user posted image user posted image user posted image
ČEZ TOČNO DVA MESECA SE POROČIM user posted image user posted image user posted image user posted image  joj, kako hitri čas beži....
Evo, prstančke sva si naročila pri Močniku v BCT-ju....majo ful lepe....in so 600 eur user posted image user posted image user posted image  mal drago, ampak kaj čmo, sej so za celo življenje, kajne!!
Ko jih dobim, jih dam v album.
Sem pa tudi že pri koncu z vabili in ko jih končam, jih poslikam in prilepim v album.....kolk enega dela je z vsem tem.
Sva bila tudi pri cvetličarki in je rekla, da se kao naprsni šopki za ostale svate več ne dajejo user posted image user posted image user posted image  Kakšna kej ve okol tega??
Mejte se lepo,pridne ste, ful pišete, nimam časa vsega prečekirat.....uživajte user posted image user posted image user posted image

Aja, VSE NAJLEPŠE ZA NAŠ PRAZNIK, KI JE BIL V SOBOTO IN VSE NAJLEPŠE NAŠIM DRAGIM ZA PRAZNIK KI GA IMAJO DANES user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3014
   RE: poroka 2008
10.3.2008 9:33:31   
FLASK_A
Bubamaraa, res nori avtiuser posted image Prav zažigala bostauser posted image Pa nič ne skrbi, če se kdaj pregrešiš- važno, da ste uživale punceuser posted image user posted image user posted image

Midva sva dala za prstane 700 EUR. Malo manj, no... Ampak so res fuuul ugodni, sva bila presrečna, ko je za ceno povedalauser posted image

Naprsni šopki- pri nas jih bodo imeli vsi. Kaj pa cvetličarko briga, kaj si jaz želim pa kaj je v modi, kaj niuser posted image Če rečem, da bodo, potem bodouser posted image user posted image user posted image Itak je treba delat kot si želimo- če bi druge poslišali, kam bi pa prišliuser posted image

SRCCEK, ti kar pridno polni album, komaj čakamo nove slikiceuser posted image user posted image

Midva sva imela pa prečudovit vikend. V petek sva malčka dala k mojim staršem in šla na dooolg sprehod z najinim kužijem. (ko je prišel iz službe, sem tudi že rožico dobilauser posted image ) V soboto sva kar kmalu vstala, pospravla stanovanje potem pa na sejem DOm na Gospodarcu. Po sejmu pa me je peljal v terme Laško (savna,...) potem pa jest pa na koncert Vlada Kreslina v Celju. Vam povem, babe, da sem ostala brez besed. Tako dober koncert je bil- pa še klubska scena, tako, bolj intimno- res je bil špica!

No, v nedeljo pa sva šla spet mal ven potem sva se pa odločla, da greva štopat čas vožnje do Otočca. In je ravno 1 uro, če greš 80km/h. Potem sva na Otočcu spraševala enega gospoda pred vhodom v grad glede poroke, in se je izkazalo, da naju bo prav on vodil do matičarja in nazaj- tako da so bile info iz prve rokeuser posted image user posted image user posted image user posted image Nisva mogla verjet sploh...

Potem pa kosilo pa v Šmarješke se savnat spet. Ker je bilo v soboto tako- tako (v Laškem so slabe savne, sva se bolj kopala potem). Tako da užitek, užitek, užitek. Potem pa še nosčni sprehod po parkuuser posted image user posted image user posted image In domov k našim po najinega čmrlja... Ko sem ga vidla, se mi je zdelo da je takooo zraseluser posted image user posted image user posted image

Dogajalo se je toliko, da se še zdaj nisem pobrala. Res fenomenalen vikend. Mi je kar žal, da je že ponedeljek, dež in sivo nebouser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3015
   RE: poroka 2008
10.3.2008 10:50:15   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A



Midva sva dala za prstane 700 EUR. Malo manj, no... Ampak so res fuuul ugodni, sva bila presrečna, ko je za ceno povedalauser posted image




vendar ti povem, da to je drago, k pri nas na primorskem dubiš dosti bolj poceni!!!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3016
   RE: poroka 2008
10.3.2008 11:17:03   
FLASK_A
Midva sva povsod gledala ( tudi izven LJ) - široki prstani pridejo kar dragi, ker so računani po teži. So pa povsod nad 1000 EUR tisti, ki so nama bili všečuser posted image (lahko tudi za komaduser posted image ) Pa še moj ima tak velik fi, da pride kar dost materiala v njegovem prstanuuser posted image . Res dvomim, da je kje drastično ceneje za oba prstana skup za 5mm širine in 10briljantov na ž. prstanu... Nevem, ali sva pa res drage ponudnike gledalauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 3017
   RE: poroka 2008
10.3.2008 12:03:58   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Midva sva povsod gledala ( tudi izven LJ) - široki prstani pridejo kar dragi, ker so računani po teži. So pa povsod nad 1000 EUR tisti, ki so nama bili všečuser posted image (lahko tudi za komaduser posted image ) Pa še moj ima tak velik fi, da pride kar dost materiala v njegovem prstanuuser posted image . Res dvomim, da je kje drastično ceneje za oba prstana skup za 5mm širine in 10briljantov na ž. prstanu... Nevem, ali sva pa res drage ponudnike gledalauser posted image user posted image user posted image


moja prjatlca ma ima širok prstan 6mm oz.oba mata in sta zelo težka in je dala 450€ in tudi ona ma kamenčke sicer samo tri, vendar sta dala dost manj kot vidva!
In še nekaj mata 18karatno zlato, slovensko zlato je pa samo 14 karatno!

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3018
   RE: poroka 2008
10.3.2008 12:47:59   
baguSka
Nevestice moje zlate lepe..... men se je pa teden tok na polno ze zacel.... so me dons ze klicali spet iz tiste sluzbe, kjer sem bla v petek na razgovoru, ce lahko ponolno pridem..... in sem sla in sem bla eno uro pri direktorju v pisarni.... in sva se ze kr dogovarjala, da zacnem delat, le da mu moram se svojo ponudbo poslat. Kar pomeni, da me nebi redno zaposlil, ampak bi me 'najel' preko mojega s.p.-ja. Jaz mu moram samo ceno povedat... Obljubil mi je redna placila, dopuste, malico, prevoz - skratka vse, kot pri redni zaposlitvi. Le da bi zacetno pogodbo naredila za pol leta, potem pa bi videla naprej kako in kaj, torej ce le to podaljsava ali pa me vzame redno. Ce bova seveda to zelela.

Do tu vse lepo in prav. In full sem vesela, pa vendar imam nek strah. Pa ne vem zakaj. Bojim se zamenjat okolje, strah me je neznanega, strah me je, da cez pol leta ostanem brez.... user posted image

Kako ste se ve spopadale z vsem tem? Ce se je katera....

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 3019
   RE: poroka 2008
10.3.2008 12:53:58   
FLASK_A
O fragola, super pol touser posted image Kar pejt tja naročit, res je ful ugodnouser posted image user posted image user posted image

Baguska, jaz ti žal ne znam svetovatuser posted image Upam pa, da se bo izteklo po tvojih pričakovanjih.


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3020
   RE: poroka 2008
10.3.2008 13:05:03   
NATAŠI
baguška jaz sem bila v tvoji koži pred tremi leti. ... raskirala sem in splačalo se je user posted image  user posted image . sem prišla res na full bolje in sem zadovoljna s službo na full. Poglej jaz bi poskusila če ti je občutek da bo glede denarja bolje, upam da bo tudi kolektiv ok. Je nekaj novega to sigurno ampak saj spremembe so dobrodošle. Pa saj čas vse prinese in tudi ti se boš vklopila v tim.

fragola najini prstani bodo tud 700 eur, pa so 8 mm in na mojem trije briljanti (malo večji) ... pa sva precej okrog hodila. .. kaj pa vem no. se jih pa že full veselim, v soboto jih dobiva user posted image  user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3021
   RE: poroka 2008
10.3.2008 14:23:09   
baguSka
baguška jaz sem bila v tvoji koži pred tremi leti. ... raskirala sem in splačalo se je . sem prišla res na full bolje in sem zadovoljna s službo na full. Poglej jaz bi poskusila če ti je občutek da bo glede denarja bolje, upam da bo tudi kolektiv ok. Je nekaj novega to sigurno ampak saj spremembe so dobrodošle. Pa saj čas vse prinese in tudi ti se boš vklopila v tim.


Ja upam da se bo men tud splacalo.... user posted image  Men je na splosno fuuuull dober obcutek tam... Full so me lepo sprejeli, full so dober kolektiv, full lusten ambient imajo v podjetju.... tko prijetno vzdusje je. Tud nad direktorjem sem bla dans cist navdusena... Kar si me zelo redko zgodi, oz se mi do zdej sploh se ni zgodil. Denarja mi vec ponujajo, 21 dni placanega dopusta, malico, prevoz, zlo blizu doma imam, veselim se delovnega mesta, ki ga ponujajo in verjamem da bi se z lahkoto vklopila v njihov sistem.... Edina 'ovira' ce lahko temu tko recem, je neredna zaposlitev. Torej vzeli bi me preko mojega s.p.-ja, vendar mi s pogodbo zagotavljajo redno placilo. Jaz pa sem si nekako zelela redno zaposlitev.... zdej pa tuhtam kaj bi blo boljse. Pa se reku je, da bi to pogodbo napisala za ene pol leta, potem pa bi se zmenila, da ce bi raje redno zaposlitev imela, da se bova zmenila. Ampak potem odpade moja popoldanska dejavnost, katero sem si zelela obdrzat....

Joj... sej nekako sem ze odlocena, strah me je pa vseeno... ce ostanem na s.p.-ju, sem se vedno nekako samosvoja in postavljam svoje pogoje. Ce me redno vzamejo, pa moram sprejet le se njihove..!?

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3022
   RE: poroka 2008
10.3.2008 15:41:02   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

O fragola, super pol touser posted image Kar pejt tja naročit, res je ful ugodnouser posted image user posted image user posted image



Sej bom šla user posted image , ja ni kej na primorskem je ceneje zlato pa še možnost mamo 18karatnega zlata!user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3023
   RE: poroka 2008
10.3.2008 19:07:33   
pikovit
Dober večer bodoče nevesticeuser posted image

se vam oglašam po 1 tedenskem smučanju.Bilo je krasno,samo vreme nam je malo nagajal.

Kot sem že enkrat vmes se javila in vam povedala,sem bila v Udinah in si nabavila material za naprsne šopke.12 kom kal je prišlo 0,60€.Pri nas cca.1,50€.Potem neko šavje,ki je pri nas 10€ tam je bilo 1,90€.Potem sem šla še v Gorico-staro in si kupila čevlje za 30€.
V Udinah se da dobiti tudi konfete,škatlice za konfete,polšterčke za prstane...Skratka ful in še več.

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 3024
   RE: poroka 2008
10.3.2008 21:22:26   
maya2
Pozdravljene!

A gre mogoče katera ta vikend na sejem v Celje?

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  119 120 [121] 122 123   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  119 120 [121] 122 123   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?