|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  107 108 [109] 110 111   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
4.3.2008 13:51:26   
dulcinea
Joj, prav nič časa nimam, da bi kaj napisala tukaj gor.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2701
   RE: Montignac
4.3.2008 18:06:25   
rainbow
Ojla!

ja, čas leti in gužva jeuser posted image

jaz sem pridna, čeprav danes se mi ful nekaj je in nimam več črne čokolade in arašidov. Katastrofauser posted image

pa za večerjo ne vem, kaj biuser posted image

Do novih kavboljk (oziroma do moje vmesne ciljne težeuser posted image ) je še dobre pol kileuser posted image ; jutri se spet vagam, računam pa na naslednji teden.

No, lepo se imejteuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2702
   RE: Montignac
5.3.2008 4:57:24   
snorlax
Jutro!

No, ravno sem začela klofat, se je tamali zbudil. Moram it gledat.

V glavnem, nič novega. Razen tiste Frutabele, se držim Montija, kot pijanec plota. user posted image Zaenkrat kile stojijo. user posted image user posted image user posted image Upam, da se kmalu spet kaj premakne na tehtnici navzdol.

Čavči!user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 2703
   RE: Montignac
5.3.2008 12:48:39   
mojamura
jaz sem zgubila v lsabih dveh mesecih 9 kil, naslednji teden se spet vagam

moj jedilnik danes:

Z: jabolko + kuhano jajce in jogurt z mm
M: jabolko
K par kuhanih hrenovk + jogurt z mm + rezina low fat sira
V: to pa še ne vem (verjetno kar sadje)

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2704
   RE: Montignac
5.3.2008 17:30:10   
mojsoncek
Sem ze napisala cel roman, pa me je vrglo ven user posted image . Zato tokrat bolj na kratko...

Monti nam v teh desetih dnevih ni povzrocil nobenih vecjih preglavic, ne meni pri kuhanju, niti mozeku pri hujsanju user posted image . Kilce gredo dol, pocutje je dobro.

Danasnji jedilnik:
- sok ene pomarance
- Z: PZ kruh + pusta skuta
- M: jabolko
- K: govej zrezek + popecen paradiznik in olive
- V: se ne vem, verjetno pa kaksna solata ali pa jogurt

No, glede kave... zjutraj pijeva kofeinsko, popoldan pa brezkofeinsko. Ni cisto "by the book", ampak bo moralo biti OK zaenkrat user posted image . Mogoce pa nama s casom uspe samo s kofeinsko.

Bodite lepo!


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 2705
   RE: Montignac
5.3.2008 20:21:58   
rainbow
Čer!

Mojsoncek, krasno, da vama lepo uspevauser posted image user posted image user posted image

Jaz pa opažam, da odkar spet tako jem, torej po prvi stopnji, lahko mirne volje zdržim brez hrane tudi ok 4 ure, kar vmes nisem mogla, in tudi če sem lačna, ni to tista lakota, ko bi človek ubijal za hrano. Torej mi uspeva, a ne, to s sladkorjem v krvi in tak.

Moj jedilnik danes:

z: earl grey, kos kruha z marmelado (švinglam, ker ima sladkor, ampak je kao 100% sadni delež in fuul dobra, skoraj nič želeja)
m: mm jogurt, polnozrnati musli
k: rižota z rjavim rižem in šampinjoni, zelena solata
za večerjo pa ena beljakovinska solatka z rukolo, sirom in redkvicami

pa pijuckam zeleni čaj.

mojamura, super ti greuser posted image , pa fajn, da si spet začela z jedilnikom; mogoče pa bo zdaj tule bolj živahnouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 2706
   RE: Montignac
5.3.2008 21:26:06   
dulcinea
Name bi bil pa danes Monti jezen. Nisem skoraj nič jedla. Zajtrk je bil še ok, potem pa sem v celem dnevu imela čas samo eno pest arašidev pojest, jogurt sem pa samo načela. No, sem pa ga pila ob  7 zvečer, ko sem šal s službe domov. Pol sem pa še malo narezka.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 2707
   RE: Montignac
6.3.2008 10:52:05   
snorlax
Pravkar sem malicala sir in kisle kumare. Je to OK? Mi je ravno to zapasalo, čeprav sem mislila, da brez kruha ne moreš tega jest.

Čavči.user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2708
   RE: Montignac
6.3.2008 12:34:58   
mojsoncek
Dajte mi prosim povedat, ce bi bil hud prekrsek PZ kus kus z zelenjavo (za pozno kosilo). Danes pridemo namrec bolj pozno domov, pa bi rada naredila nekaj kar bo res hitro kuhano.

No, ce ni OK, bom pa hrenovke skuhala pa malo solate namesala...

Sprejemam pa tudi kaksne druge predloge za hitro kosilo user posted image


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2709
   RE: Montignac
6.3.2008 12:54:11   
Barbs
Mojsončekuser posted image user posted image  , a ti montinjakaš? Ja madona, kje te bom pa potem na motozboru najdla, ker te že zdaj nič ni...user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 2710
   RE: Montignac
6.3.2008 12:55:47   
mojsoncek
IZVIRNO SPOROČILO: Barbs

Mojsončekuser posted image user posted image  , a ti montinjakaš? Ja madona, kje te bom pa potem na motozboru najdla, ker te že zdaj nič ni...user posted image


Barbs, nic bat, jaz sem samo monti kuharica, mozek je pa monti jedec user posted image

< Sporočilo je popravil mojsoncek -- 6.3.2008 12:56:30 >


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 2711
   RE: Montignac
6.3.2008 12:56:37   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: mojsoncek

IZVIRNO SPOROČILO: Barbs

Mojsončekuser posted image user posted image  , a ti montinjakaš? Ja madona, kje te bom pa potem na motozboru najdla, ker te že zdaj nič ni...user posted image


Barbs, nic bat, jaz sem samo Monti kuharica, mozek je pa Monti jedec user posted image



Uf, sem si oddahnilauser posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 2712
   RE: Montignac
6.3.2008 13:00:00   
mojsoncek
Barbs, se dobro, da sva na hitro razcistile zadevo, da ne bos imela se z mano skrbi user posted image

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 2713
   RE: Montignac
6.3.2008 14:32:53   
qwasy
Snorlax, meni se zdijo tvoje ideje čisto v redu. Mislim PZ kuskus+zelenjava ali pa sir in kisle kumarce. Dulcinea, a ti veš kaj pravi Monti o vloženi zelenjavi? Pri nas sicer tega ne jemo kaj dosti, bi pa recimo naredila meso iz juhe s kislimi kumaricami user posted image (moj bo seveda dodal čebulo user posted image )
Mojsonček, a ti čist isto ješ, kot tvoj mož? Jaz si namreč naskrivaj še kaj privoščim user posted image (Če sem prav razumela, te ni kaj dosti skupaj a ne...)

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 2714
   RE: Montignac
6.3.2008 14:39:13   
mojsoncek
IZVIRNO SPOROČILO: qwasy

Mojsonček, a ti čist isto ješ, kot tvoj mož? Jaz si namreč naskrivaj še kaj privoščim user posted image (Če sem prav razumela, te ni kaj dosti skupaj a ne...)


Ne ne, zase in za tamalega naredim skoraj vedno se kaj zraven (krompir, pasta, riz,...) in to nic na skrivaj user posted image . Ce bi se pa jaz lotila montija, pa res ne vem kaj bi od mene ostalo user posted image .


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu qwasy)
Neposredna povezava do sporočila: 2715
   RE: Montignac
6.3.2008 15:20:16   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: mojsoncek

Dajte mi prosim povedat, ce bi bil hud prekrsek PZ kus kus z zelenjavo (za pozno kosilo). Danes pridemo namrec bolj pozno domov, pa bi rada naredila nekaj kar bo res hitro kuhano.

No, ce ni OK, bom pa hrenovke skuhala pa malo solate namesala...

Sprejemam pa tudi kaksne druge predloge za hitro kosilo user posted image




meni se zdi da kus kus ni ok....zdaj pa če je pz pa nimam pojma


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 2716
   RE: Montignac
6.3.2008 15:28:28   
mojsoncek
mojamura, za "navaden" kus kus vem, da ni OK... PZ kus kus sem pa ze nekje med nekimi recepti zasledila, samo ne vem ali je za prvo ali drugo stopnjo.

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 2717
   RE: Montignac
6.3.2008 17:57:16   
dulcinea
 
IZVIRNO SPOROČILO: qwasy
Dulcinea, a ti veš kaj pravi Monti o vloženi zelenjavi? Pri nas sicer tega ne jemo kaj dosti, bi pa recimo naredila meso iz juhe s kislimi kumaricami user posted image (moj bo seveda dodal čebulo user posted image )



Jaz sicer občasno jem kisle kumarice (domače), sam je notri tudi sladkor. Sam za info. Sem pa zdaj ene 14 dni jedla vse samo tako, ko sem vedla kaj je notri (pred časom sem izvedela, da je mami dala malo mokc v golaž in podobno). Tako da je blo zdaj res čisto čisto. In je šlo kar od enkrat spet malo dol, prej so pa kile stale.  

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu qwasy)
Neposredna povezava do sporočila: 2718
   RE: Montignac
7.3.2008 13:48:07   
mojsoncek
No, pri vsem tuhtanju, smo vceraj potem za kosilo jedli solato in hrenovke z jajci user posted image . Preden smo domov prisli me je itak ze minila vsa volja po stanju za stedilnikom.



_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2719
   RE: Montignac
8.3.2008 6:10:49   
snorlax
Oj!

Jaz sem pa včerajšnji dan preživela v bolnici in se tudi tam držala Montija. Še čaja nisem hotela pit. Mi je moral moj prinest vodo in sadje.  Itak sem pa bila skoraj cel dan tešča. Le zvečer, preden so me spustili domov, sem pojedla malo musake (ja, vem, da je ne smem) in solato.

Vse najboljše ob dnevu žena! user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil snorlax -- 8.3.2008 6:11:32 >


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 2720
   RE: Montignac
9.3.2008 9:47:52   
dulcinea
Snorči, zakaj si pa bila v bolnici? 

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2721
   RE: Montignac
9.3.2008 14:56:03   
janjja
Jaz bom iz 90 dnevne prešaltala k vam, sem si naročila knjigo prejšnji mesec in jo mislim preučiti.

Sem že kar nekaj prebrala o Montiju, torej - moraš jesti in ne stradati, ampak jesti pravilno.


(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2722
   RE: Montignac
9.3.2008 16:58:43   
rainbow
Ojla, ženske!

Tako je kot praviš, Janjjauser posted image

jaz še kar vztrajam, čeprav danes so bila rahla odstopanja, čeprav ne ravno katastrofalna. Smo imeli pizo s polnozrnatim testom (domačim) in sirom, kar seveda ne gre skup. Čez teden mi pa kar lepo uspeva se držat načela zdrave in zmerne prehrane.

grez zdaj en kofe skuhat, lep nedeljski popoldan vsem vztrajnim ina malo manj vztrajnimuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 2723
   RE: Montignac
9.3.2008 17:24:22   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: janjja
sem si naročila knjigo prejšnji mesec in jo mislim preučiti.

Sem že kar nekaj prebrala o Montiju, torej - moraš jesti in ne stradati, ampak jesti pravilno.




Škoda ker nisi prej povedala. Jaz b t lahko po mailu poslala skenirano.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 2724
   RE: Montignac
9.3.2008 18:12:03   
janjja
Joj saj ne vem kdaj jo bom dobila, menda šele čez kak  mesec tako da bi te vseeno prosilauser posted image

Hvala če boš lahko, ti lahkona ZS pošljem mail?user posted image

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  107 108 [109] 110 111   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  107 108 [109] 110 111   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?