|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  118 119 [120] 121 122   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
7.3.2008 11:43:50   
FLASK_A
Barbara, dobro si se odločila. Samo da se vredu počutišuser posted image

V centru greš lahko v Namo pogledat (imajo več znamk, od Mure, Sensa...). Drugače v CP je samo Mura taka fensi za srajce in kravate se mi zdiuser posted image V BTCju je drugače v PTC Diamant trgovina SENS, tam imajo tudi kaj... Sam pomoje je isto v Nami, če greš pogledat.

Pišuka, s temi šopki je pa tolk delauser posted image Jih imam 20 končanih in 60 na pol obdelanih. Potem pa še darilca naredim, pol grem pa na šiht. Moram it delat, da bo kej ojrotovuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2976
   RE: poroka 2008
7.3.2008 11:47:04   
maya2
pozdravljene!

Sam na hitro se javljam.... držte pesti naselednjo urouser posted image imam uro z nemškimi gostiuser posted image , saj vem da bo ok, samo vedno imam tremouser posted image user posted image



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2977
   RE: poroka 2008
7.3.2008 11:51:24   
bt08
Thx Flaška bomo šli mal firbcat,ker tukej v Kranju nama ni všeč nič,pa še črne kravate gladek brez vzorčkov ni,sploh ne vem a jo bova našla.

Maya držim pesti,da bo potekalo tako kot mora.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2978
   RE: poroka 2008
7.3.2008 12:13:07   
NATAŠI
barbara no jutri si pa privoščite en lep skupni dan user posted image  in ga izkoristite user posted image  ... srajčke in kravate- v centru greste lahko pogledat v Namo in Maxi-ja ...drugače pa Emporium ima res noro barvno paleto user posted image  user posted image , midva sva hodila prejšnji teden okrog in mi je bilo nekako v Emporiumu največ izbire... Kot je rekla flaška v sensu (stavba diamant) no tam sva tud bila pa ni pretirane razpolage, sploh če hočeš mal bolj specifično barvo

flaška in kdaj začneš s službo

maya držimo pesti, ampak itak da razsturaš a ne user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2979
   RE: poroka 2008
7.3.2008 12:21:40   
bt08
Nataši kake so pa cene?Ful visoke al kako?

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2980
   RE: poroka 2008
7.3.2008 13:16:29   
baguSka
Baguška bravo za prstan,no lep oda ti ga je pokazal


no prstana mi ni samo pokazu... user posted image  ampak sem ga sla jst iskat, potem ko sem ga domov prnesla, ga je pa on pospravu in mi ga bo dal sele za poroko... user posted image

drugace pa imas v centru LJ namo in tud v maxiju se full najde.. drugac pa mas se stacune tam na miklosicevi, pa mislim da je na wolfovi tud.. pa v stari LJ.. ampak te so take manjse stacunce in majo tud izbiro pomoje tok bl omejeno..

jaz sem pa glih z razgovora za siht prsla in mi je blo ciiiist carsko!!user posted image  full smo se ujeli in cist so bli navduseni, da obvladam vse stvari, za katere bi me pac porabil.. user posted image  naslednji teden pa mi sporocijo kako so se odlocil, ker imajo se nekaj razgovorov.. moram rect, da me kr precej mika, pa se tok zlo blizu doma je.. :))) le cca enih 3 km... :))) lohk pa da se tok ni...

aja pa zjutri sem sla itak takoj na posto po listke, pa ni blo nic u bistvu.. samo iz upravne enote so nama poslali obvestilo, da morava v roku 30 dni dostavit se soglasje... user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2981
   RE: poroka 2008
7.3.2008 13:19:27   
NATAŠI
cene v emporiumu so vse sorte, odvisno kaj se ti zdi veliko... sva gledala od hugo boss-a obleke pa so kar ok cene od 300 do največ 800 eur (hlače in rekelc) ... nisem pa gledala srajčk ampak sem jih le opazila da je bila prava paleta barv- splača se vama it pogledat

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2982
   RE: poroka 2008
7.3.2008 13:27:39   
NATAŠI
baguška držimo pesti da dobiš to službo user posted image  ... midva bova šla pa danes iskat pošto iz matičnega ... vem da je rekla ko dobiva pošto se morava spet pri njih oglasiti user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2983
   RE: poroka 2008
7.3.2008 13:28:33   
bankc
Ojla punce! Jaz sem pa bila danes v ProMaku ter v Promateju, sem iskala material za naprsne šopke, vendar sem bila zelo razočara, ker ne dobim v rumeni barvi in sploh nimajo v rumeni barvi in tako mi je kolegica rekla, da naj pa pač uzamem kako drugo barvo. In sem uzela modro user posted image . Ampak to sploh skup barvno ne gre. Tako da sem full slabe volje. bom pa probala mal sama kaj z rumeno barvo poslikati. Sem obupala s to rumeno barvo. Pa sej glede na to da bo poletje jih najbrž sploh gor ne bodo imeli, bo bolj za spomin.
Vsaj tako je imela ta moja kolegica. Zato pa mi je rekla da naj ne kompliciram.

No tak na hitro, da sem se skašlala. Sedaj grem pa po mojega pikca k varuški, ker ga prav pogrešam.

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2984
   RE: poroka 2008
7.3.2008 13:30:13   
bt08
Baguška super za službo user posted image user posted image user posted image user posted image  sam da ti je cool.

Nataši ko sem pogledala post,sem mislila najprej da pišeš cene za srajce,so mi oči ostale na računalniku,pol ko sem prebrala,pa sem vidla da so to obleke.user posted image user posted image

Bomo jutr mal šli pogledat,če nam bo všeč pa itak kupimo,ker tukej v Kranju je porazno s srajcami,same take driskaste barve,ko men ni niti mal všeč.user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2985
   RE: poroka 2008
7.3.2008 13:32:33   
bt08
Bankc hiter po malčka,da bost skupej,vrjamem da je težko,men je blo tud na začetku tko težko,da sem vsak večer mojmu v pojstl jokala,pa je šel k prababici,ne k tujim.Kok smo smešen mamice,saj jaz sem glede takih stvari ful cmerava.user posted image
Ja jz tud nisme opazila nobenih rumenih rožic,povsod majo modre,rdeče in roza,ter bele in to je to.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2986
   RE: poroka 2008
7.3.2008 13:32:42   
baguSka
Aja se za eno stacuno sem se spomnla.. oz dve:

- Centromerkur na Tromostovju - ampak mensezdi da je ta zdej v prenovi, a ne!?
- pa en center je tud na Nazorjevi - majo fuuuuull izbire za moske!!! :))

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2987
   RE: poroka 2008
7.3.2008 13:38:18   
bt08
Baguška Thx bomo poiskal,sej ulic ne poznam ne vem kok,sem že mal pozabila,včasih ko sem bial samska pa ko je bila moja ljubezen iz Lj sem kr poznala,zdaj se pa mal lovim,ampak bomo že najdl.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2988
   RE: poroka 2008
7.3.2008 13:47:25   
maya2
Evo fertik.... hvala za navijanjeuser posted image , valda gre potem vse ok, ampak malo zdrave treme pa ne škodi ne?user posted image user posted image Malo se je zapletlo s tehnologijo, pa sem mela back up planuser posted image , na koncu, ko smo končali, so mi ploskali k je itak taka navada, pol se je pa kar naenkrat začel bliskatuser posted image so me hotl slikatuser posted image pa fuuuuuuuuuul se nerada slikamuser posted image

Na žalost se še ne začenja vikend moram še jutri v službouser posted image , bo bolj malo počitka ta vikend, pa bo že boljšeuser posted image

Uživajte!

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2989
   RE: poroka 2008
7.3.2008 13:51:58   
NATAŠI
nevestice želim vam en super vikend, jutri pa lepo praznovanje user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2990
   RE: poroka 2008
7.3.2008 13:56:50   
baguSka
Aha.. no sej so vse tm okol.. uglavnem v centru.. user posted image

- Nama se nahaja ce gres od tromostovja gor po Copovi proti Slovenski - na kriziscu
- Nazorjev center je vzporedno s Copovo.. torej ce gres od tromostovja proti Miklosicevi in zavijes takoj levo.. :))
- Maxi je ce gres od tromostovja po Wolfovi (se usput lohk ustavis se v eni stacuni) in ko prides do parka zvezda, ga preckas v podhodu in ko prides na drugi strani ven, se zaletis direktno v Maxija.. :))
- Centromerkur je pa itak na tromostovju... :)))

No, tromostovje pa ves kje je, a ne?user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2991
   RE: poroka 2008
7.3.2008 14:32:53   
FLASK_A
Oj!

Centromerkurja ni več... Pa sej tam not ni blo niti kej dost za videt več... Res je bolje če bi šla potem v tisti center na Nazorjevi. Tam se ziher kej najdeuser posted image

Maya, si pa razturala, da so te hotli pofotkatuser posted image Zakon si!

Nataši, s 17. sem mislila it za tri dni na teden mal delat. Mi gre šef ful na roke, ko imam otročka in bo pomoje ful vesel, da sploh lahko grem delat. Sem pa našla varuško tu blizu mene in je baje zeloooo dobrauser posted image Ker ne želim slabega varstva- za mojega fantka samo vse najboljšeuser posted image user posted image user posted image Se grem v ponedeljek menituser posted image

Baguska, sem mojmu Ariju povedala, da je vaš user posted image na pol tank in da ga bo pogazil, pa se ne zmeni dost za touser posted image Pravi, da se bo pa odmakniluser posted image user posted image Upam, da lahko pol tut on rezervira eno vstopnico pri tebiuser posted image Sej bo priden...



_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2992
   RE: poroka 2008
7.3.2008 14:39:51   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

nevestice želim vam en super vikend, jutri pa lepo praznovanje user posted image


Tud tebi.user posted image

Jst pa ta vikend sploh se ne vem kaj bom pocela... nasga deca do pondeljka ni in si bova s stirinoznim priveskom sama druzbo delala.user posted image

Flaska zarad mene lahko pride, mene je samo strah, da ga moj nebi pomeckal. Ker je res kot tank in potem vsi full cvilijo in tko zgleda, kot bi jim kej naredu... ugriznu al kej tacga. A pa tvoj kej rad laufa? Pa se podredi drugim kuzkom al hoce bit glavni? Ker moj se namrec zlo gospoda dela.. user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2993
   RE: poroka 2008
7.3.2008 14:40:52   
baguSka
Centromerkurja ni več... Pa sej tam not ni blo niti kej dost za videt več... Res je bolje če bi šla potem v tisti center na Nazorjevi. Tam se ziher kej najde


Aha.. no sej se mi je zdel.. se vid kok v center hodim.. user posted image  Sej tud za un center na nazorjevi nism bla cist ziher..user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2994
   RE: poroka 2008
7.3.2008 14:50:26   
FLASK_A
Moj gre kar stran, če mu kej ne paše. Ful se igra, če se s psom ujameta- zelo hitro laufa, prav čudimo se mu resuser posted image , ni pa tako da bi želel bit glavni. Če nista kompatibilna, se odmakne in dela svoje, (njemu) pomembnejše stvariuser posted image  user posted image user posted image user posted image

Baguska, a pol se bosta skup slinila na kavču- on že tko, po difoltu, ti pa ob skledi čipsauser posted image Ful lep vikend.... Mal se hecam... Prav bed, da moraš bit sama za vikend doma. Upam, da vama ne bo preveč dolgčas s kužijem... U ponedeljek pa boooogiii fjučr hasbnd user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2995
   RE: poroka 2008
7.3.2008 14:55:53   
baguSka
Aha, nej se pol se pa se znata ujet taledva najina stirinozca... user posted image  Moj sicer ne da miru, tud ce ga bo tvoj dal na ignor, bo skoz rinu vanjga... :)) Ampak nej se zmenta hehe.. Itak bo zakon, ce bosta mela tud onadva mal druzbe. :))))

Itak. Moj lubcek mali sicer ne sme na kavc (ma svojga zraven), ampak slinla se bova pa oba ja... On se tok bl, ce bom jst cips jedla.user posted image user posted image

No, sej prou dolgcas ne bo brez fjucr hasbnd... ampak se tuhtam kam se bova dala. Odvisno od vremena.user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2996
   RE: poroka 2008
7.3.2008 15:01:45   
FLASK_A
Superuser posted image

A lahko pridem jaz k vama? Bi tut čips jedla. Sam doma hujšam, drugje pa že zarad olike vzamešuser posted image user posted image user posted image

Grem delat kej koristnega, tale obsesija z RR že presega svoje mejeuser posted image user posted image user posted image Moj je zadnjič rekel: pa sej so same flaše na tej strani- ta pa RES nima kej počet...user posted image user posted image user posted image (pa ni vedel, da imam ta nick)


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2997
   RE: poroka 2008
7.3.2008 16:24:54   
bt08
Nataši tudi vam en lep sončen vikend.

Baguška sej bomo že nekej našl jutr.Sam ni mi za v Emporium da bi šla s tamalim,ker se mu čist odveže,ker leta in leta pa se ga ne da ustavt.user posted image Kot da bi ga s ketnce odvezal je.Pa to sam v Emporiumu.

Maya super za dobro narejeno delo,pol boš pa še slavna.user posted image user posted image user posted image


Flaška a ti bi se pa kr s čipsom basal,sej prov,men tud sede vsake tolk časa,sam zdaj pa ne,merkam na pritisk,pa ne jem slano,ti si pa suhica pa kr po njem,sam mal moreš pustit za Baguško!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2998
   RE: poroka 2008
7.3.2008 20:11:26   
baguSka
ti si pa suhica pa kr po njem,sam mal moreš pustit za Baguško!


ja.. ampak jst nism glih suhica.. user posted image  flaska ti kr prid, pa se celga lohk pojes.. user posted image  jst se bom samo fino zravn delala... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2999
   RE: poroka 2008
7.3.2008 20:42:36   
bt08
Vse smo po svoje suhiceuser posted image user posted image user posted image user posted image ,če ne v telesu pa v tošlčkih!user posted image user posted image user posted image user posted image


No zdaj se grem pa posvetit mojmu dragemu zaročencu,samo če bo tamalček kmal zaspal.user posted image user posted image user posted image

Baguška ti se pa hiter stisni k peseku pa se mal cartajta.user posted image


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  118 119 [120] 121 122   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  118 119 [120] 121 122   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?