|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  116 117 [118] 119 120   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
6.3.2008 7:19:25   
Bubamaraa
morninggggg.....

fragola te držim za besedo glede kavice.....in ko se bota vidva selila bomo vse takrat že gospe prišle s svojimi poročnimi albumi, nekatere s trebuščki, druge bodo že pestvale svoje dete...skratka se nas ne boš znebila....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2926
   RE: poroka 2008
6.3.2008 7:27:48   
NATAŠI
jutro

barbara- ožbeju želim vse najboljše naj ostane vesel, zadovoljen in zdrav fantek user posted image  user posted image  user posted image  user posted image .
Ti bodi pa z njim toliko kot boš lahko in boš potem nadoknadila.... tile v službi naj jih pa fejst enkrat nazaj udar ko so tako user posted image  .. saj ne moreš verjet da s čist brez srca, pa še vedo da ima tvoj sonček roj.dan...

maya full oblik svečk (med njimi tudi vrtice) sem videla v Rutarju v lj- rudnik

fragola čestitke za parcelo user posted image  user posted image  user posted image  dobro se zmente danes. ... user posted image  Cena je pa full dobra user posted image . v našem koncu so m2 -100 eur user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2927
   RE: poroka 2008
6.3.2008 7:28:22   
NATAŠI
buba kako sva na enkrat user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2928
   RE: poroka 2008
6.3.2008 8:05:56   
fragola
Ožbej vse najboljše za tvoj rojstni dan, želim ti veliko smeha in veliko lepih trenutkov s tvojo mamico in očijem!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2929
   RE: poroka 2008
6.3.2008 8:08:17   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI


fragola čestitke za parcelo user posted image  user posted image  user posted image  dobro se zmente danes. ... user posted image  Cena je pa full dobra user posted image . v našem koncu so m2 -100 eur user posted image


Hvala za čestitke,je kar solidna ja vendar eno leto nazaj je bilo samo 25€/m2! V enem letu so poskočile, da ni res!
V Vrtojbi, kjer zdaj živimo so pa 120-130€/m2user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2930
   RE: poroka 2008
6.3.2008 8:42:49   
NATAŠI
Ja vrednost nepremičnin grozno raste user posted image  ne vem a bo šlo tko naprej ker bo čudno

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2931
   RE: poroka 2008
6.3.2008 9:20:20   
FLASK_A
Jutroooo!

Fragola, čestitkeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image Kako lepooo, zdej pa hiško gor pa bouser posted image Me pa itak pridemo, boš vidla, lahko tvojega za kak teden kam pošlješ, ker bomo čisto okupirale tisti konecuser posted image user posted image user posted image In kot je rekla Bubamaraa vska s svojo malo prikolico- joj, kako bo veselouser posted image

Jaguarka, odtipkaj promak v brskalniku pa ti bo ven vrglo zadetek, tam ti vse piše kje, kam, kako... Boš še najbolje vidla. Je pa to za glavno postajo v LJ in imajo svoje P, tako da ti ni treba parkingov iskatuser posted image

Barbara, tako luškan je vaš fantičuser posted image




_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2932
   RE: poroka 2008
6.3.2008 9:52:27   
ellie
Jap...cene nepremičnin nenormalno rastejo. Nikoli ne bom pozabla...sicer je to že nekaj let nazaj...smo kupili stanovanje za 6mio, čez par let pa smo ga prodali za 12miouser posted image


barbara.a. vse najboljše Ožbeju za 3. rojstni danuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2933
   RE: poroka 2008
6.3.2008 10:09:56   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

morninggggg.....

fragola te držim za besedo glede kavice.....in ko se bota vidva selila bomo vse takrat že gospe prišle s svojimi poročnimi albumi, nekatere s trebuščki, druge bodo že pestvale svoje dete...skratka se nas ne boš znebila....user posted image


jaz vas tudi držim za besedo!!!!

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2934
   RE: poroka 2008
6.3.2008 10:59:47   
NATAŠI
IZVIRNO SPOROČILO: ellie

Jap...cene nepremičnin nenormalno rastejo. Nikoli ne bom pozabla...sicer je to že nekaj let nazaj...smo kupili stanovanje za 6mio, čez par let pa smo ga prodali za 12miouser posted image




ja full dobra naložba user posted image

no nevestice jaz sem pa župnika poklicala user posted image  in sva se zmenila za uro tako da zdaj pa lahko besedilo skupaj sestaviva in dava v tisk- jupiii user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 2935
   RE: poroka 2008
6.3.2008 11:38:27   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: fragola

ne morem verjet smo dobili sanjsko parcelo zanjo se že eno leto pogajava in jutri greva dat aro!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



uuauuu cestitke!!!!user posted image user posted image user posted image


pa cestitke malemu ozbeju za RD!!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2936
   RE: poroka 2008
6.3.2008 11:44:49   
baguSka
In kot je rekla Bubamaraa vska s svojo malo prikolico- joj, kako bo veselo


A je moja prikolica lahko na stirih nogah, pa slinasta okol ust!?user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2937
   RE: poroka 2008
6.3.2008 11:51:07   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

In kot je rekla Bubamaraa vska s svojo malo prikolico- joj, kako bo veselo


A je moja prikolica lahko na stirih nogah, pa slinasta okol ust!?user posted image


jaaaaaaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image

Barbara vse najboljše malemu za 3. rojstni dan....user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2938
   RE: poroka 2008
6.3.2008 12:00:43   
NATAŠI
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

A je moja prikolica lahko na stirih nogah, pa slinasta okol ust!?user posted image


user posted image  user posted image  seveda user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2939
   RE: poroka 2008
6.3.2008 12:04:19   
Bubamaraa
sam zdej mora brž fragola hiško postavt...user posted image  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2940
   RE: poroka 2008
6.3.2008 12:06:37   
baguSka
Dokler je fragola ne postavi, se pa lahko enkrat pri meni dobimo.. user posted image

Gozd, zelenje, travca, bazen... user posted image

Samo da se malo lepse vreme zacne. user posted image  Ce boste za.. itak.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2941
   RE: poroka 2008
6.3.2008 12:10:20   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Dokler je fragola ne postavi, se pa lahko enkrat pri meni dobimo.. user posted image

Gozd, zelenje, travca, bazen... user posted image

Samo da se malo lepse vreme zacne. user posted image  Ce boste za.. itak.


jaz pofočkam sebe, mojga bodočega moža in najino princesko.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pa naredimo vse nevestice skupaj en velik piknik......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2942
   RE: poroka 2008
6.3.2008 12:17:47   
baguSka
Evo tkole zgleda.. user posted image

user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2943
   RE: poroka 2008
6.3.2008 12:18:50   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

maya full oblik svečk (med njimi tudi vrtice) sem videla v Rutarju v lj- rudnik




tnxuser posted image  bom šla pogledat


Ožbej: vse najboljše! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2944
   RE: poroka 2008
6.3.2008 12:26:55   
FLASK_A
Baguska, se pofočkamo jaz, moj bodoči mož, mali Jaka in Ariuser posted image

S sabo pa prinesemo kopalke pa sončna očalauser posted image user posted image user posted image Pa sladkosti domače pekeuser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2945
   RE: poroka 2008
6.3.2008 12:42:17   
baguSka
Uff... upam da ne bo moj privesek pomeckal tvojga Arija Flaska... user posted image  Moj je namrec zloo zlooo neroden in tezek in nima glih obcutka.. sploh za manjse kuzije.user posted image  Ker kr neki skace in tecnar, ima pa kr dobrih 17 kilc, tko da zna bit motec za take manjse kuzije..

Drugac pa vidim da ste kar zagrabile in se ze fockate.user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2946
   RE: poroka 2008
6.3.2008 12:43:20   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

sam zdej mora brž fragola hiško postavt...user posted image  user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image upam res da bo čimprej, vendar problem so karte k za njih dolgo čakaš, montažne hiše it postavijo hitro, ma karte je treba čakat. Ma midva računava da okrog 1,5 leta bi mogla to speljat razen če ne pride do kakih komplikacijah!
Upajmo na najboljše!!!

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2947
   RE: poroka 2008
6.3.2008 12:44:12   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Dokler je fragola ne postavi, se pa lahko enkrat pri meni dobimo.. user posted image

Gozd, zelenje, travca, bazen... user posted image

Samo da se malo lepse vreme zacne. user posted image  Ce boste za.. itak.


jaz pofočkam sebe, mojga bodočega moža in najino princesko.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pa naredimo vse nevestice skupaj en velik piknik......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Jaz sem tudi za pridem tudi jaz z mojim možekom!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2948
   RE: poroka 2008
6.3.2008 12:49:42   
bt08
Ojla!

Najprej res iz srca hvala v imenu Ožbeja za čestitke!user posted image user posted image user posted image user posted image


Fragola tebi pa čestitke za parcelo!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Morem pa povedat da je današnji dan za mene eden najhujših,do sedaj je blo ok,ko sem robo razvažala,ko sem stopila v pisarno sem vidla eno tako pošto,da sem se v trenutku odločila da ta vikend napišem odpoved,pa če grem nekam ne vem ceste pometat,m ije čist vseeno.Vem da bom marsikoga razočarala ko to povem tukej,sam vseeno jaz rabim boljšo službo.Zdaj že eno uro skupej samo user posted image ,ker nem orem več.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2949
   RE: poroka 2008
6.3.2008 13:15:25   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: barbara.a.

Ojla!

Najprej res iz srca hvala v imenu Ožbeja za čestitke!user posted image user posted image user posted image user posted image


Fragola tebi pa čestitke za parcelo!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Morem pa povedat da je današnji dan za mene eden najhujših,do sedaj je blo ok,ko sem robo razvažala,ko sem stopila v pisarno sem vidla eno tako pošto,da sem se v trenutku odločila da ta vikend napišem odpoved,pa če grem nekam ne vem ceste pometat,m ije čist vseeno.Vem da bom marsikoga razočarala ko to povem tukej,sam vseeno jaz rabim boljšo službo.Zdaj že eno uro skupej samo user posted image ,ker nem orem več.


hvala za čestitke!

Ma kaj te je tko razp... ma kaj sploh ti delašuser posted image   vem, da je hudo če ne hodiš z veseljem, ma jaz bi ti raje predlagala da hitro zanosi, pojdi na bolniško in nato na porodniško in med tem cajtom probaj najti službo! Ker v današnjih cajtih je težko dobit službo!

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  116 117 [118] 119 120   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  116 117 [118] 119 120   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?