|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  115 116 [117] 118 119   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
5.3.2008 12:06:56   
baguSka
Veva pa da ko bo dal odpoved bo zelo hudo pri njemu v službi,ker jep riden in veliko naredi,nikoli ne reče ne.Vem da se bo zameru marsikomu,sam jaz pravim prva je družina pol pa ostalo!


Mene so tud glihkar klical na razgovor za en siht.. user posted image

Ampak cist iskreno: strah me je. user posted image  Tuki k sm, sm nekak zazihrana.. ampak je denar bl tko. Moram fehtat, da ga dobim.. Verjetno me ne razumete, ampak nekako pogodbeno delam tuki, ker mam svoj s.p. Tam bi me pa redno vzeli in bi svoj s.p. spremenila v popoldansko obrt, kar pomeni, da bi bla dvojna placa.
Strah pa me je zato, ker se tuki drugace fulllll stekamo, dopust si lohk vzamem kadar si hocem, na siht pridem kadar hocem... in se bi se kej naslo.

Zdej pa ne vem... user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2901
   RE: poroka 2008
5.3.2008 12:15:43   
NATAŠI
o baguška potem sem bila pa res blizu tebe user posted image  user posted image . to o tvoji službi je pa tako da je treba včasih raskirat in zagrabit.... žal je pa druga plat  medalije da gremo lahko še na "slabše" kot smo .. Mal se pozanimaj o tej novi ponudbi, pejt na temeljit razgovor pa boš vidla. Saj veš da mi bomo držale pesti user posted image . Pejt se pluske in minuse user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2902
   RE: poroka 2008
5.3.2008 13:16:03   
ellie
barbara.a. sem pogledala slikice...lepouser posted image  malemu pa niti ni tok videt, da bi bil navihan...zgleda taki priden fantekuser posted image  

Glede službe pa tak...jaz tud več ne gledam na druge, ker to nikamor ne pripelje. Če lahko oni mene izkoriščajo, bom pa jaz tud njih. Čeprav sem dolgo se podrejala pa to. Zdaj sem pa že 3 mesece v bolniški...pa mi po pravici povedano, dol visi, kaj si mislijo. čeprav pa vem, da zna bit zelo neprijetno, ko te v službi gledajo postrani. Ampak mi je enkrat bilo dovolj za vselej, ko mi je sodelavka tako očitno pokazala, češ kako si drznem zbolet, zdaj bo pa ona morala opravljat "najino" delo. Ja jaz pa sem ful vesela, da imam takšne probleme z zdravjemuser posted image  Tako ali tako mislim v bližnji prihodnosti menjat službo.
No pa sem se malo skašljala še jaz glede službeuser posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2903
   RE: poroka 2008
5.3.2008 13:20:57   
NATAŠI
ja služba zna biti zelo zagrenjen problem... tako da ko najdeš dober kolektiv, ustrezen delovnik, plača ok .... se je samo drži user posted image

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 2904
   RE: poroka 2008
5.3.2008 13:22:36   
baguSka
Pejt se pluske in minuse


Ce sem gre to, je itak edini faktor denar..user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2905
   RE: poroka 2008
5.3.2008 13:32:48   
NATAŠI
ja pa delovni čas dost pomeni, sploh ko imaš enkrat user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2906
   RE: poroka 2008
5.3.2008 13:34:49   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

ja pa delovni čas dost pomeni, sploh ko imaš enkrat user posted image


ja to ne vem.. ce bo sploh kdaj do tega prislo.. se pa zavedam tega..

u bistvu me cist vse vlece, da ostanem kjer sem.. samo kaj k me denar tok 'je*e'..?

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2907
   RE: poroka 2008
5.3.2008 13:35:18   
FLASK_A
punce, dons mam gužvo... Jaz bi tudi slikce barbarauser posted image

Baguska, sej vem- men je lahko govorit, ko nisem v tvoji koži.... Denar pač ni vse...
Sama pa svojo situacijo najbolj poznaš in sem ziher, da se boš odločila tako, da boš zadovoljna sama s sabi in svojo odločitvijouser posted image

Grem se mal spočit, mali je ravno zaspal, jaz pa za kosilo pripravla, pospravla cunje, plačala račune,.... Moram it mal kavč zlikat. Sm švoh- sm na dietiuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2908
   RE: poroka 2008
5.3.2008 14:44:33   
bt08
Baguška tele službe so za en k....!Moj ma dobro službo ma dobro plačo za 8 urni delavnik,sam on dela kot norc,eni pa luftajo za isti dnar,pa zunej kadijo pa ne vem kaj,nimam nič proti kadilcem,sem med njimi,samo za koj k... bo delal,za tak keš.Doma bo ziher več kot pri tej službi,vikende frej.Fora je sam da se more vsak dan vozit 45 minut,sedaj je mel 10 minut,pa vsatajat bo moral ob 3.30.Plača bo pa za 3 krat večja kot jo ima.Samo tako lahko gremo nekam na svoje,da bo naše.Denar ni vse je pa velik,sedaj pa sploh ko je vse tako drago.Zdaj mora še veliko popoldnevov,vikendov,praznikov delat,da lahko si mal privoščmo,da lahko mamo mal večjo poroko....Zdaj mu pa ne bo treba.Zato sva se odločila da je to ok.
Jaz sem pa tud rekla da ko bom na porodniški iščem novo službo ker za teh bogih par sto € ko imam,se neb om več je...!Ne morem.Evo dans pridem na šiht,in zvem da jutri delam od 8  do 19,čeprav sem popoldan.Pa tko sem mela faj nsplaniran ker ma Ožbej rojstni dan ga peljem dopoldan nekam na tortico,ko me ni popoldan,evo je šlo vse v vodo.Zarad takih stvari me boli k za to službo pa še zarad keša itak.Nobenga ne zanima al mam kej zmenjeno splanirano a ne,ti sam prid pa je.
Mal sem se skašlala,upam da se bom kej bolj počutla.Sorči!

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2909
   RE: poroka 2008
5.3.2008 15:19:24   
baguSka
Nobenga ne zanima al mam kej zmenjeno splanirano a ne,ti sam prid pa je.


No, tole je se ena taka stvari, ki me zadrzuje kjer sem... ker jim povem, da imam plane in to upostevajo...

Mah, kot sem rekla, so itak sami plusi tu kjer sem. Ce bi redno placo dobivala, sploh nebi premisljevala... Tko pa moram neki drucga gledat. Pa tud ce bo slabs, ampak bo vsaj denar redno... user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2910
   RE: poroka 2008
5.3.2008 15:35:19   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: barbara.a.

Evo dans pridem na šiht,in zvem da jutri delam od 8  do 19,čeprav sem popoldan.Pa tko sem mela faj nsplaniran ker ma Ožbej rojstni dan ga peljem dopoldan nekam na tortico,ko me ni popoldan


user posted image boga, mene tudi to najbolj razkuri, sploh za take posebne priložnosti, če ne morem izvedit kar želim, samo kaj ko si ne moremo pomagatuser posted image , Murphyuser posted image
Upam da boš vseeno našla način, da boš jutri za vaju naredila poseben danuser posted image

Služb  a: ja vem kako je to grozno, moj je menjal leto in pol nazaj, je bil že živčna razvalina v prejšnji službi, se je dobro zdilal v novi, ampak....... je veliko več od doma, vozi se 50 minut v eno smer, ampak je pa zadovoljen (jaz malo manj ker sem za vse sama) ampak na koncu niti ni toliko pomemben denar kot zdravjeuser posted image , pa to, da gre človek z veseljem v službo...

Drugače ste pa tko pridne da vas ne uspem prebrat, ker dopoldan itak ni variante da se priklopim na rr, popoldan pa ta teden tudi non stop nekaj v ali v zvezi s službo počnemuser posted image ... saj bo boljše.....

ps: a ni zadnjič ena rekla da imajo tist trak za po sredini mize v IKei?

lp

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2911
   RE: poroka 2008
5.3.2008 15:37:15   
FLASK_A
Maya, Lyra je govorila se mi zdi... A bi ga nabavla?

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2912
   RE: poroka 2008
5.3.2008 16:16:30   
bt08
Ah,sej kaj naj,delala bom tolk časa,da ne user posted image ,po lbom pap remišljevala kaj in kako naprej.Upam pa da se tukej mal spremeni vse al pa kej najdem boljšega,sam sedaj kej najdet če ni vez je kriza.user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2913
   RE: poroka 2008
5.3.2008 16:39:02   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Maya, Lyra je govorila se mi zdi... A bi ga nabavla?


ja! je bila včeraj kolegica v Promaku, pa je vprašala, ampak gor ga nimajo.... je pa delala tudi v gostinstvu pa pravi da se bo pozanimala kje ga nabavljajo, pa bom potem vidla, ampak me pa zanima če ga imajo v Ikei... tok da vem kje ga iskat, pa če lahko oranžne barve, pa kolk ga je na rolci in kolk staneuser posted image

A je katera kje videla kake lične male svečke v obliki vrtnic? pliiiiis če katera slučajno kje opazi mi naj sporočiuser posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2914
   RE: poroka 2008
5.3.2008 19:00:15   
fragola
ne morem verjet smo dobili sanjsko parcelo zanjo se že eno leto pogajava in jutri greva dat aro!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2915
   RE: poroka 2008
5.3.2008 19:02:05   
fragola
user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: maya2

IZVIRNO SPOROČILO: barbara.a.

Evo dans pridem na šiht,in zvem da jutri delam od 8  do 19,čeprav sem popoldan.Pa tko sem mela faj nsplaniran ker ma Ožbej rojstni dan ga peljem dopoldan nekam na tortico,ko me ni popoldan


user posted image boga, mene tudi to najbolj razkuri, sploh za take posebne priložnosti, če ne morem izvedit kar želim, samo kaj ko si ne moremo pomagatuser posted image , Murphyuser posted image
Upam da boš vseeno našla način, da boš jutri za vaju naredila poseben danuser posted image

Služb  a: ja vem kako je to grozno, moj je menjal leto in pol nazaj, je bil že živčna razvalina v prejšnji službi, se je dobro zdilal v novi, ampak....... je veliko več od doma, vozi se 50 minut v eno smer, ampak je pa zadovoljen (jaz malo manj ker sem za vse sama) ampak na koncu niti ni toliko pomemben denar kot zdravjeuser posted image , pa to, da gre človek z veseljem v službo...




to je pa res grozno, mali bo mel rojstni dan ti pa cel dan v šihtu, joj kolk so nesramni!!!!user posted image
jaz mam npr. zelo fajn službo, fajn šefa mama pa tako smotano sodelavko,da ni res!!!! Sama sebi se skozi smili, se hvali kolk je ona bolana in ko je kaj narobe v službi zmeraj reče, da je bila na dopusstu ali pa na bolovanju!user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil fragola -- 5.3.2008 19:09:01 >

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2916
   RE: poroka 2008
5.3.2008 19:19:03   
fragola
mam monologuser posted image
barbara.a kolk maš lepega fantka!!!user posted image user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2917
   RE: poroka 2008
5.3.2008 20:09:21   
maya2
Bravo Fragola za parcelouser posted image user posted image user posted image je v bližini vajinega doma? bosta imela sosede? user posted image  
btw: po čem pa je kvadrat pri vas?

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2918
   RE: poroka 2008
5.3.2008 20:39:06   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: fragola

ne morem verjet smo dobili sanjsko parcelo zanjo se že eno leto pogajava in jutri greva dat aro!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


čestitkeeeee......user posted image user posted image user posted image

upam, da nas nevestice kdaj povabiš na kavo, ko bo hiška stala.....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2919
   RE: poroka 2008
5.3.2008 21:05:17   
lyra*
maya2  jaz sem ga videla v ikei majo eno ful velko rolco! vbistvu pa ni bombaž ampak en drug materjal. ampak tut zelo doberuser posted image  kok stane pa nevem...majo pa kar izbiro barv...

barbara.a  jaz mam bernardinko bertouser posted image user posted image user posted image user posted image stara je pa 1leto pa še malouser posted image
za slikice pa ti povem ko jih bom imela! ja jaz sem si tudi želela vedno velikega psa pravo malo smotano tele jeuser posted image ampak jo imamo zeloooo radi-ja pa še razvajena jeuser posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2920
   RE: poroka 2008
5.3.2008 21:23:13   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

IZVIRNO SPOROČILO: fragola

ne morem verjet smo dobili sanjsko parcelo zanjo se že eno leto pogajava in jutri greva dat aro!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


čestitkeeeee......user posted image user posted image user posted image

upam, da nas nevestice kdaj povabiš na kavo, ko bo hiška stala.....user posted image user posted image user posted image

to pa bom res!!! Boste pršla na kras malopohajt in še mene obiskat!!!!!!! Joj kolk sem vesela!!!!

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2921
   RE: poroka 2008
5.3.2008 21:27:12   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: maya2

Bravo Fragola za parcelouser posted image user posted image user posted image je v bližini vajinega doma? bosta imela sosede? user posted image  
btw: po čem pa je kvadrat pri vas?

ne ni v bližini najinega doma, zdaj živiva v Vrtojbi to je pet minut stran od Nove Gorice, preselila se bova pa na kras v Komen! Od Vrtojbe je oddaljen 30minut. Ja sosede bova imela eden "sosed" bo z nami kupu parcelo, kajti parcela je velika 2565m2, in kupimo vsaki pol, pcena pa je 52 €/m2!

A mi katera lahko pomaga napisat pogodbo, k jutri damo pou are in bi rada da prodajalecneki podbiše da smo oboji sigurni. V petek ali ponedeljek gremo pa k notarju, da napišemo pravo prodajno pogodbo!

< Sporočilo je popravil fragola -- 5.3.2008 21:31:25 >

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2922
   RE: poroka 2008
5.3.2008 21:47:35   
Jaguarka
Iiiiii kak sladki je tale tvoj kužek user posted image user posted image user posted image pravi nagajivček. Jaz sem nora na pse. Imam enega tudi doma, ki me vsaki dan v smeh spravlja. Ne vem, če bi bila lahko več brez user posted image

Pa stanovanje kak je fajn opremljeno. Ful tako toplo mi deluje. Super. Midva še lahko samo sanjava o taki opremi itd user posted image Najprej hiška (če prej v penzijo ne pridem user posted image )

Flask_a kje je ta trgovina??? V Lj? Mi lahko poveš naslov, da bova z mojim lažje našla, ko bova šla proti koncu meseca enkrat v Lj?





(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2923
   RE: poroka 2008
5.3.2008 22:05:35   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: Jaguarka

Iiiiii kak sladki je tale tvoj kužek user posted image user posted image user posted image pravi nagajivček. Jaz sem nora na pse. Imam enega tudi doma, ki me vsaki dan v smeh spravlja. Ne vem, če bi bila lahko več brez user posted image

Pa stanovanje kak je fajn opremljeno. Ful tako toplo mi deluje. Super. Midva še lahko samo sanjava o taki opremi itd user posted image Najprej hiška (če prej v penzijo ne pridem user posted image )



ja res je pravi cuker moj Kaiči! 08.08 bo pa mel dve leti, mi ga je pa user posted image kupu za rojstni dan, kolk sem bla vesela, ga je šel iskat zjutro za moj roj.dan in Kai je imel okoli plavo flokec, tako je bil lepuser posted image

Midva sva to opremo vse kupla v lesnini, zdaj pa bova to hišo prodala in zidala po najinem okusu oz, ne bova zidala montažno bova vzela!!!

(odgovor članu Jaguarka)
Neposredna povezava do sporočila: 2924
   RE: poroka 2008
5.3.2008 22:25:53   
maya2
fragola: user posted image user posted image sta pa kar veliko parcelo kupila, super, bosta imela vsaj malo privatnosti.... cene so res hude, pri nas grozovito rastejo, že za parcelo moraš dat celo premoženje, potem pa še dokumentacijo, pa hišo, pa opremouser posted image

kupoprodajna pogodba: je še nisem pisala za parcelo, pač pa za avtouser posted image , po mojem moraš napisat kupca in prodajalca, naslov, pa če imate številko parcele, da se ve točno za katero parcelo se gre, pa da sta dala aro in koliko...

< Sporočilo je popravil maya2 -- 5.3.2008 22:26:32 >

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  115 116 [117] 118 119   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  115 116 [117] 118 119   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?