|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: februarski sončki 2008
28.2.2008 17:50:15   
*Naja
Našo Najo pa tako krčki mučijo.....ampak mi pa tudi nič več ni jasno. Ko jo položiva v poseljco, se fuuuul zvija, pa prdi, pa čist rdeča je v obraz....in tako zdrži revca tudi po eno uro in se nič ne joka....vse do takrat, ko ima očitno že poln kufer vsega in začne jokat. Takrat jo vzameva v naročje in ponavadi se potem neha zvijat. Zdej mi pa ni jasno....v posteljci jo ful zvija, v naročju pa nič, ali pa dosti manjuser posted image A pri krčkih pomaga že samo to, da so v naročjuuser posted image Ker ko si jo da ati na prsa, tako da mala leži na trebuščku, pa zaspi ko angelček. Danes dop. sta 2 urci tako ležala, jst sem pa izkoristila in vmes skuhala kosilo, pa zlikala cunjeuser posted image . Sva ji sicer nekej dajala vetrovne kapljice od koroških lekarn, pa ji zdej ne bova več, ker se po njih sam še bolj zvija....

Vam pa kr zavidam, ker vam user posted image tako spijo ponoči. No, mi smo imeli ene 3 zlate noči do sedaj, ko je dete spalo 3x po 2 urce. Drugače pa spi ponavadi nekje od 23.00 do 01.00...potem sva kakšni 2 uri pokonci in na joški....pa potem spet pančka od kakšnih 03.00 do 05.00...pa sva spet pokonci ene 2 uri....no, ob 07.00 nato zaspi za kakšno urco....pa spet joška....čez dan pa potem dopoldan potegne kakšni 2 uri....popoldan pa čist odvisno....al veliko spi, al pa je veliko pokonci. Vglavnem, noči so pestre, da je le kaj. Jst sem čist srečna, če nam uspe 3x po 2 urci zaspat. Tako da bom mogla začet tudi sama čez dan kej spat, ker na dolgi rok to ne bo šlo in me bo preveč izčrpalo.
Tako, zdej se pa že oglaša mali alarm, pa je jedla pred pol urceuser posted image .


_____________________________

"Čim bolj izkoristi sleherni trenutek tistih prvih mesecev- nikoli se ne bodo vrnili!"

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 401
   RE: februarski sončki 2008
28.2.2008 17:50:46   
Lanchy
Srecka nosecka, tvoja Lana je pa prava sončicauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 402
   RE: februarski sončki 2008
28.2.2008 17:52:23   
bamby
oton, še iz moje strani iskrene čestitke za user posted image  Elo user posted image . Ste ji dali zelo lepo ime!!!

meti, tvojo mamiko bi pa tudi jaz malo k sebi povabila,da bi mi kaj polikala, morda tudi kaj popucala. Jaz nimama nobenega časa več, pa tudi ni nekega interesa user posted image . Sem tudi sama čez dan kot kakšna aleluja user posted image  user posted image  ( pa ne tista, ki na WCju špila user posted image ).

(odgovor članu oton)
Neposredna povezava do sporočila: 403
   RE: februarski sončki 2008
28.2.2008 17:59:34   
buči
Ko gledam slikice vaših user posted image , se mi zdi, da smo naredile prav lepe otroke. Zgldea, da so februarčki sploh nekaj posebnega, a ne?! user posted image user posted image user posted image

Janey, a si OK? Sporoči mi, kako ste speljali.

Mi smo pa pokasirali prvi prehlad. Je Aljaž iz vrtca prinesel zelen smrkel, pa se je še mož nalezel, zdaj pa še Tilen. MU vlečem ven gost smrkel. Mi je pa sestra v ZD rekla, da naj se ne bi več z raspiratorji čistilo nosu (tudi ne z ročnimi), ampak da naj bi le 1 dcl fiziološke v polsedečem položaju v nos zlil in da se vse samo ščisti, ker otrok kiha, bruha, pogoltne vse, kar je notri. user posted image user posted image user posted image user posted image  No, to je zdaj od novembra na novo, prej so pa strojno ven vlekli smrkle. Kaj so pa vam rekli, kako čistiti gost smrkelj? Meni se zdi bolj pomembno, da mu na hitro zadevo ven potegnem, da lepo zadiha, poje normalno, kot pa da ga ne bi znervirala,p ada mi namesto tega npr. bruha.

Malo mi grejo na živce, ker se vsako leto spomnijo nekaj novega, kar je potem ful in in nujno za delat in upoštevat in joh in sploh moderno! Že v 3,5 letrih se je pol stvari spremenilo, se včasih počutim, kot da ne bi imela že nega otroka ... user posted image

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 404
   RE: februarski sončki 2008
28.2.2008 18:01:15   
bamby
srečka nosečka, sem polgedala slikce in so ful lepe. Vidim,da se tudi pri vas pridno kopate user posted image . A Lana zelo uživa? Koliko časa pa traja vaše kopanje?

Jaz Anajo ne dajem spat ne na trebuh ne na hrbet. Vedno jo dam na bok. Se pa zgodi,da se na hrbet tudi sama obrne, ali na trebuh tudi, kot se je sinoči, pa ji je moglo očitno ful pasat,da je tako dolgo spala. Nocoj verjetno ne bo več user posted image .

lara, Tvoji Naji čisto možno paše tak položaj, če ima krčke user posted image . Če se v joku zvija in brca, potem so to krči in ni nič narobe, če ji ugodiš s položjem, ki ji ustreza. Morda bi jo potem ,ko se umiri poizkusili dat v posteljico ali ležalnik.


(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 405
   RE: februarski sončki 2008
28.2.2008 18:02:12   
Janey
Midva sma doma.
Prvič sma ga sama zašibala. Je bla cela kolobocija preden sma vse v našega getza spravla, potem jajco not (mamo 3 vrata in ko ati to nardi je tak enostavno) in sma se peljala do moje mami in pol smo šli na en sprehod in na eno brezkofejinsko belo kavo, da bom lahko spala, ker nisem pila kave že ene 3 mesece če bi jo zdaj spila bi tak do 4 gledala
in naš pikec je zaspal ob 3 ko sma šla in še zdaj spi, se še ni zbudil. To premetavanje in oblačenje in slačenje in še previjala sma se ga ni zbudilo. Kopanje ga je zmučilo
danes je potem eno urco sedel priden na ležalniku in gledal ko čukec in nič jokal sem tako vesela res. Priden je. Verjetno tudi zato ker jaz nisem nestrpna in napeta in to čuti.

buči kot vidiš je danes dan malo bolši, no zelo bolši. Še enkrat ti hvala za vse, sej vešuser posted image zlata si.

Zdaj bi pa rada da se pikec že zbudi, da se malo pocartama...predolgo že spančkauser posted image user posted image

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 406
   RE: februarski sončki 2008
28.2.2008 18:03:51   
MetiLu
Ja moja mami je res zlata, mi skoz "rit odnaša" user posted image  user posted image  user posted image  zdej za vikend mi bo spet juhico nakuhala, pa najbrž kakšne goveje zrezke v omakci user posted image  user posted image
Sama komaj najdem čas, da kej z makaroni naredim, al pa rižotko, pa kakšnega piščanca nahitro. Pol se pa že neha user posted image  

Naš atek je že na poti domov user posted image  user posted image  moja glavica je suha, zdej grem pa res mojmu mulčku družbo delat na kavč user posted image

Lara, ti pa res dežuraš celo noč user posted image  moram pol mojga škratka kar pohvalit, ker je začel spat po tri do štiri urce skupaj user posted image  user posted image  samo mene še zmeri zakomira, ko moram sred noči vstat user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 407
   RE: februarski sončki 2008
28.2.2008 18:07:36   
srečka nosečka
bamby - Lana fuuul uživa v kopanju, samo lačna se ne smo kopat. user posted image  V samo banji jo imam zaenkrat kakšnih 10 minut. Probam vsakič podaljševat, da se ji voda slučajno ne bi zamerila.


buči - se strinjam s tabo, glede vedno novih dognanj. In mi naj bomo pametni in delamo vse po protokolu. user posted image  Se mi zdi, da je najbolje se o kakšni stvari pozanimat, zbrat informacije in se po lastni presoji odločit.

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 408
   RE: februarski sončki 2008
28.2.2008 18:11:13   
Janey
buči upam, da se čimprej pozdravite. Glede noska pa...ti si mama in delaj po občutku. Tudi Aljaž je s tabo gor zrastel pa mu ni ne manjka. Naredi kot se ti zdi najboljše. lupčka tilnu da bo čimprej zdrav.



(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 409
   RE: februarski sončki 2008
28.2.2008 18:22:54   
mala_pikica
Ma bamby, saj vem, da tudi ti cartaš svojo pupo. Samo jaz si pač težko predstavljam, da bi tako majhnega user posted image  kot so naši že učila reda in discipline. Saj pa naši user posted image  ne razmišljajo tako: Hoteli ste me imeti zdaj pa vam bom pokazal user posted image , pa me nosite. Saj vem, jaz sem pač takšna in moj user posted image  ne bo nikoli v joku zaspal, sploh pa ne  tako majhen. 

Sem pa našla tudi en zanimiv članek, za vse, ki se bojite, da jih boste z nošenjem razvadile. Evo en ful dober link
http://www.bambino.si/?d=clanek&h=dojen%C3%84%20ke&id=1054

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 410
   RE: februarski sončki 2008
28.2.2008 18:35:46   
mala_pikica
Evo ste mi lušte naredile in sem tudi jaz pogledala vaše user posted image , res vsi so luštni in sladki.

Pina in bamby vidve pa bosta morali vajini pupi že k frizerju peljati user posted image . Imata že zdaj več lask na glavi kot jazuser posted image user posted image . Ma meni so ful luštni user posted image  s tako čupo. lp

(odgovor članu mala_pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 411
   RE: februarski sončki 2008
28.2.2008 18:40:36   
mala_pikica
O srečka nosečka, vi imate tudi Lano doma. Naša Lana je stara že 3 leta in je pravi mali vragec. Upam, da bo vaša bolj pridnauser posted image . lp

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 412
   RE: februarski sončki 2008
28.2.2008 18:46:59   
srečka nosečka
IZVIRNO SPOROČILO: mala_pikica

O srečka nosečka, vi imate tudi Lano doma. Naša Lana je stara že 3 leta in je pravi mali vragec. Upam, da bo vaša bolj pridnauser posted image . lp


Opažam, da je zadnje čase fuuul Lan. Če pa je tako lepo ime.user posted image
Je naša že zdaj vragec, ampak sladki vragec. user posted image

(odgovor članu mala_pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 413
   RE: februarski sončki 2008
28.2.2008 21:10:51   
Janey
Jaz se tut strinjam z malo pikico. Ti mali sončki še ne izkoriščajo. pač to jim je neka bližina in toplota ob kateri se dobro počutijo in seveda jokajo ker si jo želijo. Samo na ta način znajo to pokazat. Je pa res da jih je treba na nek način pretentat. Moj tut pravi da mali izkorišča in se gremo vojaško vzgojo. Ampak jaz ga vseeno vzamem k sebi in pocartam. Treba je najt vmesno pot. Da ni v eno na rokah in da v eno ne kriči nekje položen, pa je čist ok. Mi smo včeraj malo potrpeli in poslušali jokanje...pa seveda smo ga cartala vmes in spet položili ko se je umiril in mu dali rokico in ga spet vzeli ven...danes pa je bil že priden in je tiho čičal v ležalniku. Pomoje sma nekaj dosegla. Na nek kolko tolko human način.

Danes je pančal od 3h do pol8h ko sma ga zbudila. In zdaj je spet zaspal ob 9ih. Upam, da bomo kaj spaliuser posted image user posted image
gremo pa kar zdaj v posteljo, da izkoristimo to, da se lahko spočijemo.

Želim vam čimbolj mirno noč.

buči še enga cmokca za tilna, da čimprej neha šmrkatuser posted image user posted image

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 414
   RE: februarski sončki 2008
28.2.2008 21:11:46   
Janey
IZVIRNO SPOROČILO: srečka nosečka

IZVIRNO SPOROČILO: mala_pikica

O srečka nosečka, vi imate tudi Lano doma. Naša Lana je stara že 3 leta in je pravi mali vragec. Upam, da bo vaša bolj pridnauser posted image . lp


Opažam, da je zadnje čase fuuul Lan. Če pa je tako lepo ime.user posted image
Je naša že zdaj vragec, ampak sladki vragec. user posted image

Mi smo tut meli lano v ožjem izboru, če bi bla pupa. To je nekaj v luftu v mariboruuser posted image user posted image user posted image res je lepo imeuser posted image

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 415
   RE: februarski sončki 2008
28.2.2008 21:13:09   
lillchy123
Jst mam tud srečo, ke me mami tolk crklja. So res zlate naše mamice.user posted image user posted image Moj sinko že nina, zdej grem pa še jest. Moram še od včeraj not prinest. Jutri bomo pa zgleda mei še dva februarska sončka. Mi je tolk lepo slišat zdej to, se takoj spomnim na rojstvo Lukca. Pol mi gre pa kar na jok. Ma je tak sonček. Ma jokam za vsako figo zdej. Še ko gledam reklamo za prašek, pa vidim dojenčka.... ma sem tolk happy, da bi rada da bi bil cel svet... zdej sem pa res že smotana. grem pančkat.
hvala vsem, ker ste tukaj user posted image  nočko

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 416
   RE: februarski sončki 2008
28.2.2008 21:15:05   
lillchy123
Če bom mela punčko, bo moja tudi Lana ali Lara. user posted image

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 417
   RE: februarski sončki 2008
29.2.2008 7:14:34   
Lanchy
Lillchy, hormoncki nase malo matrajo in seveda smo cisto raznezene zaradi nasih sonckov...pa saj je tako tudi pravuser posted image user posted image user posted image user posted image

Naša noč je spet minila lepo, sva se 3x hranili, mpak je malčica itak takoj zaspala. Sem jo pa zjutraj dobila spati na tebuščkuuser posted image , pa ful sem jo lepo zabarikadirala, pa se ji je vseeno uspelo prevagat na trebuh...Jst pa cist napsihirana, da kao to ni dobr...očitno to naši  frajlici odgovarja in si je sma poiskala najprimernejšo pozouser posted image

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 418
   RE: februarski sončki 2008
29.2.2008 8:04:38   
pina-1
dobro jutro.

Jaz e jem svoj zajtrk in čekiram RRuser posted image . JE to postala e rutina in odvisnostuser posted image .

najprej naj povem da imamo e novo februarčico Lariso. JE končno naša februarka rodila. Čestitke tudi tukiuser posted image user posted image user posted image .

Punce sploh ne morem verjet, da je našega meseca e konec in da soraj vse e rpidno cartamo. Se mi zdi da smo se včeri še pogovarjale o prvih brcah pa o merah bauhijev,.... Res kako cajt hitro mine.
Se pa strinjam z buči, da smo res naredili lepe otročke. LEtošnji februarčki so res nekaj posebnega. Komaj čakam da se vidimo v živouser posted image .

No naša noč je minila kar v redu. Ana se je zbujala kot ura točno na 3 urce. Sedaj še vedno spi.
Ana za enkrat spi samo na boku, kr se ji kar velikokrat zgodi, da bruhne, to gre pa pol laže ven če je na boku. No ko bova šli na psrehod, bo bla na hrbtu.

mala pikica , res da imata moji dve punci kar goste lase, samo ti povem, da je to pri tako majhnih otrocih prej nadloga kot kaj drugega. LEpo je pa za videt, to pauser posted image

oton, te dam na seznam ko rodijo še ostale tri februarčice ok.?

Mamice so res zlate. Tudi moja mi skozi kuha in lika in me sili k počivanju, čeprav ima sama divji teden. JE imela namreč 50 let in jutri je velika fešta, pa je ogromno za pripravit. Bi si prov želela biti zraven, pa bom al domauser posted image  Ah se bova pa z Ano doma crtali.

Upam, da danes pri nas ne bo megle in bova lahko šli pol urce na sprehod, ker se mi že meša.



_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Lanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 419
   RE: februarski sončki 2008
29.2.2008 8:55:06   
mala_pikica
Dobro jutro!

Ja Pina saj vem glede laskov, moja Lana se je tudi rodila s čupico, ampak svetlo. Pa laski ji niso nič ven popadali, a tvoji Miji so ven popadali? No imeli pa sva z Lano velike probleme s temenci, se jih nisva znebile do 2 let, pa sem probala vse živo. A je Mija tudiimela temence?
Vse najboljše tvoji mami za 50 roj. danuser posted image user posted image . Res so zlate te naše mame. Moja je tudi ful pridna.

Ja Janey glede nošenja in joka, saj se tudi naš kdaj razjoče, pa ga tudi ne morem tisti trenutek dvigniti, ker Lano rihtam, ali pa sem na WC. Samo ga pa namerno ne puščam jokati samo zato, da bi ga nekaj naučila. Imam pa jaz eno teto tako, ki vedno govori, ko smo skupaj, pa se kakšen dojenček joka, pusti ga naj se dereuser posted image user posted image .
Je pa vaš JAKA pravi mali frajer, morem jaz tudi našega user posted image  malo pokazati, samo se mi ne da zraven spraviti. Sicer pa skoraj vsak dan strašim s fotoaparatom.

Srečka nosečka tvoja LANA, je tudi prava lepotička, ima pa podobno barvo laskov kot jo je imela naša.

Me pa zanima mamice, ki imate po 2 ali več otrok, če so si bili vaši otroci med sabo podobni kot novorojenčki? Meni se je naš Luka čisto po rojstvu zdel podoben Lani, zdaj pa ne več. lp

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 420
   RE: februarski sončki 2008
29.2.2008 9:29:59   
dolenjka
Dan mamice user posted image

Evo teta Pehta je zdaj tudi na tej temi uradno dobila polno članstvo user posted image  user posted image  user posted image
Prva noč je za nami in je bila kar uspešna, saj je mala po malce napora, zaspala ob 1.15 (pa prej 2x po 2 uri) in se ni in ni hotela zbuditi do 5h. Takrat sem ugotovila, da mi mlekarne tako puščajo, kot bi jih prešpikal in sem jo šla budit, pa je bila budna le od posteljice do najine postelje user posted image  In potem smo vsi 3je še 1 h odžagali, potem pa mi jo je uspelo zbuditi in nahraniti, previti in dati spat. Zdaj pridno pančka že 2 uri, mami pa čaka patronažno, ki naj bi prišla tokom dopoldneva user posted image  in malo ureja zadevščine user posted image  Pa vam sem se mogla javit user posted image

porodna zgodba pa seveda sledi...

pa pa

mamica Pehta user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu mala_pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 421
   RE: februarski sončki 2008
29.2.2008 9:34:50   
srečka nosečka
dobro jutro

Naporen večer je za nami. Nam mala ni dala mira do 23,30, potem pa je končno omagala in zaspala do 5., jedla in še potegnila do 8,30. Je imela zvečer pravi nastop, spet ji ni nič pasalo. user posted image

pina - res je hitro minil čas od pogovorov o bušijih in sedaj že cartamo. Ampak minilo je zato tako hitro in lepo, ker je bila dobra družba na RR. user posted image


dolenjka - user posted image  Pa kakšno slikco svoje sončice nam pokaži.


(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 422
   RE: februarski sončki 2008
29.2.2008 9:41:48   
Lanchy
Evo, mi smo dodali nekaj fotkic v albumckeuser posted image

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 423
   RE: februarski sončki 2008
29.2.2008 9:44:16   
ella79
Za nami spet ena super noč user posted image user posted image očitno mamo že en ritem, ker že cel teden zaspi ob osmih, potem se zbudi šele ob dveh, previjemo in pojemo, pa potem zopet ob šestih in je mir do devetih user posted image user posted image user posted image če bo šlo takole naprej, bo mega user posted image user posted image user posted image zdej pa že spet pridno spančka

jaz tudi mislim, da so naši februarčki nekaj posebnega - to so po mamicah user posted image user posted image user posted image user posted image obvezno pa sledi eno pravo vozičkanje februarskih sončkov user posted image user posted image

Danes popoldan sem se namislila piškote pečt, k jih pomoje že par let nisem. Bom kar une iz testomata, da bo hitr, pa še čist dobri so user posted image A ima katera kak fajn recept za take bolj mlečne piškote, pa da se bi jih dalo brizgat?

Pa še sonček je danes, energija kar uhaja iz mene, tok jo je user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu mala_pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 424
   RE: februarski sončki 2008
29.2.2008 9:46:11   
srečka nosečka
lanchy - kakšna luštna deklica. Tista slika, ko je v oblekci, je tako sladka. user posted image

(odgovor članu Lanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?