|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  55 56 [57] 58 59   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice 4. del
27.2.2008 21:12:26   
ELMA
MLAVLA tebi tudi bom pesti držala da se že enkrat znebiš svojega bušija in čim lažji porod ti želim. A od vsega tega najbolj želim da semi dve spoznamouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Veš kaj to pomeni  ?Da pridem za tabo .....

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 1401
   RE: Februarčice 4. del
27.2.2008 21:15:59   
ELMA
Jaz sem najdla MK iz prve nosećnosti in ker sem sina rodila na rok  .  Sem si izračunala ,tudi zdaj gdaj naj bi rodila ....Ven mi je prišlo 1 marec !!!!!

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 1402
   RE: Februarčice 4. del
27.2.2008 21:30:55   
Februarka08
Evo mene... Tud upam, da sem se zadnjič pobrila in glavo umila in da jutri že držim v rokah najino dete.user posted image kar sicer ne verjamem, upam pa.
Mlavla, naj se ti odvija čim hitreje in s čim manj bolečinami...user posted image

Punčke, upam da se naslednjič slišimo z lepimi novičkami... user posted image
Nočko vsem, dihajte z nami.user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 1403
   RE: Februarčice 4. del
27.2.2008 22:19:05   
katka37
Nuka, Amaya, čestitke za vajina otročičkauser posted image user posted image user posted image .

Mlavla, drži se!user posted image

Februarka, ne obupaj, pobožaj bušija.

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 1404
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 7:56:00   
pina-1
jutro.
punce to je res napeto. Vsak dan grem najprej pogledat kako se drite vse tiste, ki ste še 2 v 1.

Punce diham z vami in upam da boste vse šle danes v Rim. Jutri je 29. 02. Do takrat pa naj bojo vsi februarčki že zuni.user posted image

amay in nuka čestitke za vajina sončka. Grem vas takoj dat na seznam pri mamicah.

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 1405
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 8:23:05   
mami28
Držim pesti za čim lažji porod Mlavla in Februarka!

Jst pa še čakam na kakšen znak, jutri mam spet ctg. Dans sem pa tko fajn spala, kot da nisem noseča user posted image
Zdele si bom lepo privoščla naravni juice, tako kot vsako jutro. To bom tud pogrešala po porodu, vsaj nekaj časa baje ni fajn agrumov uživat. Mamice, se še držite strogih diet? Ali je že pestrejši jedilnik?



(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 1406
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 9:02:32   
mlavla
Jutro!!

Sej jst sem še zmeri tle...v bistvu se bo zame dogajal šele jutri...ker me bodo v P sprejeli šele danes zvečer ob 20h..oz. če se pa prej kaj začne, pa že prej..
Tako,da bom danes še kar tle mal "težila"..da preženem teh nekaj uric..
Tud jst sem dones kar dobr spala...sem se samo ene dvakrat zbudila...
Jst grem zdej na čokolino...se tipkamo

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu mami28)
Neposredna povezava do sporočila: 1407
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 9:08:35   
mami28
No fajn Mlavla, da ne bom sam jst čekirala, ka se kej dogaja na tem forumu user posted image

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 1408
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 9:16:36   
mlavla
tako..moj zajtrk je že na varnem...user posted image
drugač mam pa danes v planu še marskiaj ..rada bi še zadnjič pospravila...saj tokrat pa res vem,da če ne prej me bodo zvečer notr obdržal in da brez dojenčka ne pridem več domov..končno...

pa tud z jutrijšnjim datumom sem se že čist sprijaznila...user posted image

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu mami28)
Neposredna povezava do sporočila: 1409
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 9:17:55   
mlavla
me prav zanima kako je pa z februarko..sej če bo kaj novega nas bo itak ella obvestila..

mami28..ti pa kar pridno čvekaj...boš prišla do dveh zvezdic...user posted image

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 1410
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 9:24:04   
Februarka08
Ojli, punce!!!user posted image
Spet doma.user posted image Ampak mi jutri sprožijo!user posted image user posted image user posted image user posted image Odprta sem 3 cm, voda mi po malem odteka (baje ni nič hudegauser posted image ), jutri ob 6.30 morm bit v P in se bo začelo.... Če se že doma ne bo kaj pokazalo... Naš user posted image bo prav poseben, ker bo rojen 29.2.... Sem se neki časa s tem obremenjevala, sedaj se mi pa že fajn zdi.user posted image Samo da bo dete zdravo, ni važen datum, kajne?


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 1411
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 9:28:03   
mlavla
IZVIRNO SPOROČILO: Februarka08

Ojli, punce!!!user posted image
Spet doma.user posted image Ampak mi jutri sprožijo!user posted image user posted image user posted image user posted image Odprta sem 3 cm, voda mi po malem odteka (baje ni nič hudegauser posted image ), jutri ob 6.30 morm bit v P in se bo začelo.... Če se že doma ne bo kaj pokazalo... Naš user posted image bo prav poseben, ker bo rojen 29.2.... Sem se neki časa s tem obremenjevala, sedaj se mi pa že fajn zdi.user posted image Samo da bo dete zdravo, ni važen datum, kajne?



no pa bova vsaj dve (vsaj upam,da se pri meni ne bo kaj zavleklo)imeli smolčke...
jst se tud ne sekiram več..

A so ti kaj rekli kako ti bodo sprožili? Močno pa ti želim..da se že kaj prej samo začne...
To sem si želela tudi zase..samo zaenkrat še nič ne kaže..pa še bolj malo časa je...user posted image  

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 1412
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 9:34:00   
Februarka08
Bodo imeli pa 2 dni žurke za roj. dan - 28.2. in 1.3. Tud to je nekaj.user posted image
Nič mi niso rekli, kako naj bi to zgledal... Kokr sem jaz mal brala ti dajo najprej vaginalno tableto, da se vse zmehča in začne odpirat, potem ti predrejo mehur, čakajo na tvoje popadke, pol pa dobiš še umetne... user posted image user posted image user posted image Upam, da me bo katera popravila, če ni glih tko. Men so sam rekli uro in na tešče, to je pa tud vse.


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 1413
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 10:02:15   
larisa
Ojla user posted image ,

sicer kar težko najdem čas za RR, če pa ga, pa moram najprej vas pozdravit.
Vidim da bosta končno tud vidve Februarka in Mlavla cartale. Joj si ne predstavljam, da bi bila še vedno user posted image . Tako hitro pozabiš kako je sploh bilo, ko imaš 24/7 delo z user posted image ....
Vsem ki se vam bo začelo ali vam bodo sprožili želim en lep porod, ki bo hiter in predvsem čimlepše prve trenutke z user posted image , ker to je res nepozabno, pa če si še tako preč od poroda!!
Cmooook vsem ki še čakate user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 1414
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 10:20:40   
Janey
pozdravljene

najprej čestitke vsem novima mamicam. Zdaj vas pa najbrž ne čaka več dosti ane?

sem dala par slikic v album da vam lušte nardim, pa bo kaj prej mogočeuser posted image user posted image

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 1415
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 10:30:06   
lillchy123
Mlavla, a si ti tud zasavka? A boš rodila v Trbovljah?

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 1416
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 10:34:11   
mlavla
IZVIRNO SPOROČILO: lillchy123

Mlavla, a si ti tud zasavka? A boš rodila v Trbovljah?


sem ti poslala ZSuser posted image

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 1417
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 10:34:16   
mami28
Janey, čudovite slike tvojega sončka user posted image

Men je tud 29. čist v redu datum. Bo pa večno mlad/a user posted image Mogoče se pri men tud jutr začne kej dogajat, pa bomo tri user posted image

Jst sem se pa spravla na filme, mi je brat posnel dva dvd-ja samih novih user posted image Če mi bo ratal tolk časa pred tvjem zdržat, ker mam hitr dost. Me pa med nogam kosti bolijo, tko da se prav s težavo vstajam. Kot ena stara mamca sem user posted image Majo naši vedno kako pripombo na moje počasne gibe user posted image

Zgleda, da dans ne bo nič kaj lepo vreme za sprehod.

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 1418
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 10:37:19   
mlavla
Janey...ja kako lušten je tale vajin Jakec...user posted image user posted image

ravnokar sem se zavedla da sem že 12 dni čez PDP..no sej zato se mi pa tako vleče...user posted image
zgleda da bom postavila rekord..vsaj med februarkami...

< Sporočilo je popravil mlavla -- 28.2.2008 10:38:38 >


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu mami28)
Neposredna povezava do sporočila: 1419
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 10:48:12   
Februarka08
Janey, Jakec je res luštkan fantek...user posted image user posted image
Mlavla, ja res boš postavla rekord med februarkami... Men se že zdaj meša, kaj šele če bi bla tok kot ti čez rok.user posted image Res je najbolj 1 teden prej rodit, kot pa 1 teden kasnej. Pa tale sprožitev se mi tud zdi ˝smešna˝ ko razlagaš doma in drugim - jutri gremo rodit.user posted image No ja, mogoče se pa že danes kaj razvije pri meni glede na to, da me ornk boli spodaj vse in da me štoka na čase, da tud jaz ne omenjam, kako vstajam... Dobr, da bo kmal za mano.
Če pa ne bi bilo letos prestopno leto, bi bil pa jutri že 1.3.... Bi pa že marca rodile. No, bomo vsaj februarja.user posted image Da mi ne bo treba nicka spreminjat. user posted image user posted image user posted image
Grem nazaj na kavč, komaj sedim...


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 1420
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 11:02:53   
ELMA
Janey jaz bi tudi Jakeca vidila ampak ne vem kako priti do, slikic , sigurno rabim geslo od tvojega albuma.....

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 1421
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 11:06:10   
ELMA
Bodo imeli pa 2 dni žurke za roj. dan - 28.2. in 1.3. Tud to je nekaj.
Nič mi niso rekli, kako naj bi to zgledal... Kokr sem jaz mal brala ti dajo najprej vaginalno tableto, da se vse zmehča in začne odpirat, potem ti predrejo mehur, čakajo na tvoje popadke, pol pa dobiš še umetne... Upam, da me bo katera popravila, če ni glih tko. Men so sam rekli uro in na tešče, to je pa tud vse.


Februarka , natančno takšen porod sem jaz imela pred leti , ampak nisem šla čez rok , glih na PDP so mi sprožili ....

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 1422
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 11:06:23   
mlavla
elma samo odpri njen album..ne rabiš gesla...

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 1423
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 11:10:25   
ELMA
Ok , bom probala , še nisem otpirala albumov, pa bi mogla si še svojega zrihtat ....Kmalu bom imela kaj noter dat.

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 1424
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 11:16:00   
ELMA
VAOOOOO...Asi prestavljate kakšen zaklad imamo v trebuhu ...Kak je lep vaš Jakec , Janey kar bodi ponosna na tisto kar imaš ....

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 1425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  55 56 [57] 58 59   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  55 56 [57] 58 59   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Katero ime bi izbrale?
OliveOyl



a.) Tina (71%)

b:)Marie (17%)

c.)Maria (13%)


Število vseh glasov: 374

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!