|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  57 58 [59] 60 61   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 14:16:33   
ELMA
Kakšen EA mami , jaz se nebi odločila za EA  , boljši občutek je  ko rojevaš da čutiš  kako to izgleda.Toje nekaj , kaj se ne pozabi kar tako. Pa še slišala sem da nimaš bog ve kakšen občutek ko otrok pritiska , ker ne čutiš popadkov ,in lahko pride do zapletov če babica non stop ne nadzoruje te ... Ne vem odloči se sama nama so tko povedali v MŠ .Zato prvo moraš potpisati kup papirja , da oni sebe zaščitijo ...Sama se odloči jaz ne bi pa tudi nemam kake iskušnje s tem .Moramo se tudi zavedat da bomo otroka rodile ne pa frnikolo.....user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 1451
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 14:22:37   
ELMA
Zdaj pa tudi jaz grem malo stran od računalnika , malo skuhati kosilo do konca . Pol se spet najdemo za računalniku da mlavli zaželimo vse naj , naj ...Ona je sigurno šla mal med rjuhe z možem ,  iskorišča zadnje urice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   .....

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 1452
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 14:25:56   
ELMA
lillchy  23     bereš nas,  bereš ,,,vidim te ....Blagor tebi ti že imaš Lukeca pri sebi. Bez zamere malo sem pokukala v tvoj album pravi srček jeuser posted image    user posted image    user posted image     user posted image     user posted image    user posted image    user posted image   ...

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 1453
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 14:26:19   
mami28
IZVIRNO SPOROČILO: ELMA

iskušnje s tem .Moramo se tudi zavedat da bomo otroka rodile ne pa frnikolo.....user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image

V brežiški porodnišnici imajo tko samo enega anesteziologa, ki pa ni nujno, da bo ravno prost. V dopoldanskem času, ko so razne operacije tko skoraj ne pride v upoštev. So nam že na MŠ povedal. So nam pa dal tud papirje za podpisat, tko da ga mam sicer pri sebi, bom pa videla, kako se bo zadeva odvijala.

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 1454
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 14:37:44   
lillchy123
user posted image user posted image user posted image  Sem spisala cel roman, pa mi je zbrisalo.
uglavnem, jst močno upam, da bom še kdaj imela to srećo, da se bom lahko važla s takim trebuščkom in čutila vse tiste brce. Pa tud če bom mogla vsake pol ure na wc.
Ve se pa nikar ne obremenjujte, a bo vse ok al ne. Valda bo vse ok!! A vete kolk stvari bi že lohk šlo narobe, pa da sploh zanosile ne bi.... Pa je blo še vse ok. In bo zdaj tud. In vse boste rodile super hitro! Zmenjeno?
Če bo pa vmes bolelo, pa se spomnite, da to vaš user posted image  hiti v vaš objem... In potem boste tudi ve imele svoj največji zaklad.

(odgovor članu mami28)
Neposredna povezava do sporočila: 1455
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 14:42:09   
lillchy123
Aja, pa res probite bit čim bolj sproščene in ubogajte babico, čeprav je včasih težko. Ves čas imejte v mislih, da se vaš user posted image  trudi, da bi bil končno z vami, zato mu čim bolj pomagajte. Pa čim prej javite, da se cartate, ker bomo vse februarčice dihale z vami!!! user posted image user posted image

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 1456
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 14:52:49   
mami28
Hvala Lillchy za lepe besede.
Zanimiv, včeraj sem bla še tko optimistična, dans pa kr neki. Se moram mal k seb spravit. Pa še sama sem doma.
Preveč mam cajta za ramišljat, to je to. Moram neki najdet za delat.



(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 1457
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 15:19:22   
mlavla
jst samo še čakam in si želim, da se vse skupaj čimprej začne...
Elma...drugač sem pa sama doma..moj pride šele čez 2uri izšihta..tko,da se po postelji  kar sama valjam...user posted image user posted image

mami28...veš tud jst na trenutke razmišljam kot ti..čeprav moram rečt da prevladujejo pozitivne misli...

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu mami28)
Neposredna povezava do sporočila: 1458
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 16:29:29   
bamby
nuka, čestitke za Nino user posted image user posted image user posted image . Končno spet ena user posted image . Pa veliko cartanja ti želim!!!
IZVIRNO SPOROČILO: Februarka08

Bodo imeli pa 2 dni žurke za roj. dan - 28.2. in 1.3. Tud to je nekaj.user posted image
Nič mi niso rekli, kako naj bi to zgledal... Kokr sem jaz mal brala ti dajo najprej vaginalno tableto, da se vse zmehča in začne odpirat, potem ti predrejo mehur, čakajo na tvoje popadke, pol pa dobiš še umetne... user posted image user posted image user posted image Upam, da me bo katera popravila, če ni glih tko. Men so sam rekli uro in na tešče, to je pa tud vse.


Nekaj približnega je, ja. Ni pa nujno da dobiš tudi umetne popadke, ker se lahko tudi tvoji okrepijo po tabletki za mehčanje materničnega vratu. Tešč moraš priti pa zato, če bi se slučajno zgodilo, da bi ti morali CR narest. Čisto iz preventive!

Sicer pa mlavla, februarka, želim vama vso srečo jutri (mlavla tebi morda že nocoj user posted image ), da čimprej mine porod in da objamete svoje dojenčke. Bomo dihale vse z vama!

mami, elma in morda sem še katero izpustila, tudi vam želim čimprejšnje srečanje z vašimi user posted image . Da bi jih le dočakale že februarja, sicer je pa tudi marec čisto vredu, itak boste še naprej čvekale z nami.

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 1459
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 17:13:09   
ELMA
HVALA BAMBI  jaz upam da bom vsaj do 8 marca rodila user posted image    user posted image     user posted image    user posted image     user posted image    user posted image    user posted image   

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 1460
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 17:20:17   
mlavla
IZVIRNO SPOROČILO: ELMA

HVALA BAMBI  jaz upam da bom vsaj do 8 marca rodila user posted image    user posted image     user posted image    user posted image     user posted image    user posted image    user posted image   


sam ne iti po mojih stopnijah...ker pol boš glih takrat enkrat rodila...
vsekakor pa ti želim,da bo to prej...

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 1461
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 17:35:41   
ELMA
Jaz boga prosim da bo ćim prej moj pravi,če do zdaj ni tudi jutri ne sme, vprasala bi ga ce bi bil na mojem mestu...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 1462
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 17:39:32   
ELMA
Mlavla kaj pa tvoj....a ga kaj živcki dajejo..

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 1463
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 17:53:55   
ELMA
Polonca 78  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za  user posted image   vida ....

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 1464
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 18:05:09   
buči
Punce, mislim na vas, ki ste še 2 v 1, ampak žal nimam prav veliko časa za RR. Hitro rodite, jutri je zadnji februar ... user posted image user posted image user posted image  Tista, ki jutri rodi, časti s kavo, ko se čez 2 meseca dobimo, a prav?! Jaz pa kolačke spečem ...

Čestitke vsem, ki ste rodile medtem, ko me ni bilo prisotne!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 1465
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 18:07:47   
ELMA
Kje pa je Februarka  ????A je mogoće šla na sprehod do porodne  !!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 1466
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 18:08:08   
Janey
No kaj zdaj punce...a bo kajuser posted image user posted image samo jutri je še čas...menda ja nebote marčevkeuser posted image user posted image pa tudi če...vedno boste spadale med nas!!! Skupaj smo prestali vsako bruhanje, napenjanje, otrdevanje, utruenost,...in vse kar spada zraven, bi lahko še eno uro pisalauser posted image user posted image user posted image

vsem ki ste še v paketu želim, da čimprej dobite svoje sončke. Ko jih boste bo vse čakanje poplačano. Stiskam pestke, da vas bo čimveč stišanih v februaruser posted image

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 1467
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 18:08:18   
Februarka08
No, jest sem zadnji dan še mal romala po svetuuser posted image , zdej pa ne morm več nikamor. Me je začel ornk zvijat, pa še user posted image ma ene čudne akrobacije, tako da me kar premika sem in tja.user posted image

Eno vprašanje za mamice (upam, da se bo katera javila): ali ti pri pravih popadkih otrdi trebuh ali ne? Namreč men otrdeva kar na pogosto, zraven pa boli ves spodnji del trebuha kot user posted image . Zdej pa ne vem kaj je to. Ali so to popadki ali so to bolečine od amnio zjutraj?user posted image

Hvala vsem za pozitivne misli, mene je namreč strrrrrrrah ratal mal pred jutrišnjim dnem.

< Sporočilo je popravil Februarka08 -- 28.2.2008 18:09:48 >


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 1468
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 18:10:41   
ELMA
Janej MI TUDI KOMAJ ČAKAMO DA SE VAM PRIDRUŽIMO.

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 1469
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 18:13:20   
ELMA
BUČI speci kaj dobrega.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 1470
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 18:15:10   
Janey
IZVIRNO SPOROČILO: Februarka08



Eno vprašanje za mamice (upam, da se bo katera javila): ali ti pri pravih popadkih otrdi trebuh ali ne? Namreč men otrdeva kar na pogosto, zraven pa boli ves spodnji del trebuha kot user posted image . Zdej pa ne vem kaj je to. Ali so to popadki ali so to bolečine od amnio zjutraj?user posted image




Meni trebuh sploh ni kaj dost otrdeval, tako da je to pomoje odvisno od vsake user posted image posebej. So pa taki krči, da jih ne moreš spregledatuser posted image user posted image ko bo prišel prvi pravi popadek verjemi da boš vedela.

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 1471
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 18:15:26   
Janey
IZVIRNO SPOROČILO: ELMA

BUČI speci kaj dobrega.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


se strinjam

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 1472
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 18:16:13   
srečka nosečka
pozdravljene še user posted image ,

tako kot je Janey rekla, samo dober dan je še časa, da greste v Rim. user posted image  No, v vsakem primeru, četudi bo katera potegnila v marec ste naše in vas ne damo.

Februarka - sama se ne spomnim, da bi mi ob popadku otrdel trebuh. Ampak točno veš, kdaj je popadek. Boš videla. Tudi jaz nisem mogla verjet, kako bom vedela. Ampak boš videla, da boš točno začutila popadek.

Mislim na vas, ki še čakate in za vse, ki ste še  2 v 1 user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 1473
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 18:17:31   
Februarka08
IZVIRNO SPOROČILO: Janey

IZVIRNO SPOROČILO: Februarka08



Eno vprašanje za mamice (upam, da se bo katera javila): ali ti pri pravih popadkih otrdi trebuh ali ne? Namreč men otrdeva kar na pogosto, zraven pa boli ves spodnji del trebuha kot user posted image . Zdej pa ne vem kaj je to. Ali so to popadki ali so to bolečine od amnio zjutraj?user posted image




Meni trebuh sploh ni kaj dost otrdeval, tako da je to pomoje odvisno od vsake user posted image posebej. So pa taki krči, da jih ne moreš spregledatuser posted image user posted image ko bo prišel prvi pravi popadek verjemi da boš vedela.



No, saj sem jest tud tega mnenja, sam sem vseen rekla, da vas prašam... user posted image
Zdej pa počas pod tuš pa spet glavo umivat (je moj reku, da si bom še lase znucalauser posted image ), pol pa na kavča in kmal ajat, ker bo jutri naporen dan... Al pa še noč, kaj pa veš.user posted image Sam upam, da bom lahko kaj zaspala...


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 1474
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 18:20:14   
ELMA
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Ooooo srećka nosećka  kako je to lepo slišati za nas ki gremo čez rok.....
pozdravljene še user posted image ,

tako kot je Janey rekla, samo dober dan je še časa, da greste v Rim. user posted image  No, v vsakem primeru, četudi bo katera potegnila v marec ste naše in vas ne damo.



HVALA TI...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 1475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  57 58 [59] 60 61   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  57 58 [59] 60 61   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?