|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  133 134 [135] 136 137   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007
24.2.2008 20:04:47   
Alina_alin
jasna, sem se ful začudila, ko si napisala 13mesečnik, no ja, tudi z 18 m je kar hitro začel z akcijo. Sicer pa odvisno, kako na lahko se ključavnica zvrti. Policija in gasilci, jao - ta je pa res dobra. Pa kaj ste mogli kaj plačat za ukrepanje?
maja zarja - ne vem ti nič svetovati. Naša starejša je zavrnila flaško pri 11 mesecih - od dojenja sem jo odstavila pri 11m, takrat sem ji hotela dati mleko na flaško, pa ni šans. S tem, da sem ji kot novorojenčki morala kar par mesecev dodajati poleg dojenja še 1 ali 2 obroka. Po 3 ali 4 mesecih, nisem rabila več dodajati po flaški. In po odstavitvi od dojenja, ko je zavrnila flaško, imamo (in še danes) za večerjo navadni šparov jogurt - kar dva ponavadi. Ali pa juhico (če je od kosila ostala). Ampak z 11 m je lažje nahraniti otroka z žlico. NIsem ti kaj pomagala,kajne... Pa kaj cucelj je dovolj velik - mislim teče dovolj hitro, ali se jezi, ker bi morala biti večja številka in hitreje tečt? Oz. tudi če teče prehiitro  ni vredu. Pa saj to itak sama že veš... Upam, da čimprej rešite.
Danes sem bila s Tjašo 4x zunaj, skupaj mislim da je bila 6 ur. user posted image user posted image
S ta starejšo smo bili na sprehodu dopoldne, popoldne pa je imela spet 37.0, sedaj enako 37,0. Saj vem, da ni to vročina, da je samo povišana temp, a za moje pojme zdrava tudi še torej ni, kot bi morala. Jutri ne gre v varstvo, ostane spet doma. Pa tak si že želi iti. Vztrajam pri tem, da je vsaj 1 cel dan brez vročine. Tjaša pa je ok, kot prerojena.user posted image Trkam, trkam...



(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 3351
   RE: Desetke007
24.2.2008 20:10:51   
maja zarja
user posted image user posted image user posted image LANE kaj so ga operirali ali  se je izločil sam?

Zarja  čaj pije normalno, zavrača le mlekeca.
Alina-luknjica pa je dovolj velika tak da pojma nimam kaj je user posted image

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 3352
   RE: Desetke007
24.2.2008 20:30:00   
maja zarja
IZVIRNO SPOROČILO: Alina_alin



S ta starejšo smo bili na sprehodu dopoldne, popoldne pa je imela spet 37.0, sedaj enako 37,0. Saj vem, da ni to vročina, da je samo povišana temp, a za moje pojme zdrava tudi še torej ni, kot bi morala. Jutri ne gre v varstvo, ostane spet doma. Pa tak si že želi iti. Vztrajam pri tem, da je vsaj 1 cel dan brez vročine. Tjaša pa je ok, kot prerojena.user posted image Trkam, trkam... Joj lepo,da se vaše stanje izbolšuje.S temi user posted image je že včasih težko ,ko so zdravi kaj šele ko je otrok bolan.user posted image Tjaša in ena user posted image za Špelco




(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 3353
   RE: Desetke007
24.2.2008 20:59:40   
lane31
IZVIRNO SPOROČILO: maja zarja

user posted image user posted image user posted image LANE kaj so ga operirali ali  se je izločil sam?

Zarja  čaj pije normalno, zavrača le mlekeca.
Alina-luknjica pa je dovolj velika tak da pojma nimam kaj je user posted image



Ga je kar polulal user posted image
Ej.....si že probala nazaj z tvojo staro finto mleko+čaj ???Mogoče bo znova palilo user posted image

Allina-alin........kako lepo da se ven iz tega user posted image user posted image user posted image
Medve sva tudi vsak dan na giru po cc 5h dnevno.....mala bo pravi cigo že pred poletjem user posted image .....kar me spomni.........punce ne pozabite obrazekov mazati.....sonček je že močan user posted image

(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 3354
   RE: Desetke007
24.2.2008 21:09:28   
jasna
Alina, to so tista balkonska vrata, ko se ročaj samo gor porine in so zaklenjena. Za dol potegnit je bil pa še premajhen. Je blo pa smešno, ko so policaji najprej šli k spodnjim sosedom in naju čez balkon vprašali za dovoljenje, da vdrejo v stanovanjeuser posted image . Pol je blo pa celo stanovanje polno policajev in gasilcev. Cela dramauser posted image . Za intervencijo pa ni bilo treba nič plačat. Te pa čist razumem, kako si se ti počutila. Midva sva bila čist živčna, ko je šel mali v otroško in ga nisva vidla. Če bi pa nekje jokal bi pač razbila šipo.
Super da ste boljšeuser posted image

Lane,user posted image samo da je konecuser posted image

maja zarja, jaz tudi nimam nasveta. Sploh mi tele zadeve s flaškami očitno ne ležijo najbolje.

živa, ti pa uživaj pri svojih. Otroka v roke babi in dediju, ti pa noge v luftuser posted image

skuštrana, mei tai mi pa moraš naslednjič pokazat. Izgleda zanimivo.

LP

(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 3355
   RE: Desetke007
24.2.2008 21:35:26   
Alina_alin
Laneuser posted image , samo, da je mimo.

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 3356
   RE: Desetke007
24.2.2008 21:36:29   
lane31
JASNA....ti že tak sama veš kako to boli user posted image ....ti si zdaj vredu ? On je imel že 3 krat to....upam,da zadnjič

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 3357
   RE: Desetke007
24.2.2008 22:31:08   
jasna
lane, ne me strašituser posted image . 3x? v kolikem času pa?user posted image  He, he, jaz upam, da je bilo prvič in zaaaadnjiiič. Sem pa vredu, hvalauser posted image

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 3358
   RE: Desetke007
25.2.2008 7:55:53   
Jenny Anny
Jutro, naj pa danes jaz pristavim za kavico.

Medve s user posted image  mal poležujeva v postelji in upava na to, da skupaj odspiva še eno rundo.

Včeraj smo bili na Čavrnu nad Ajdovščino, je bil zelo lep sonček, ampak žal nizka oblačnost, tako da lepih razgledov žal ni bilouser posted image .  Drugače smo se imeli pa zelo fajn. Smo bili z dvemi user posted image  in sabo smo imeli še 2 user posted image .

No danes naju bolijo noge, no saj mene, user posted image  verjetno neuser posted image .
Zdaj pa šibam brat cel roman za nazaj.user posted image

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 3359
   RE: Desetke007
25.2.2008 7:59:11   
teka
dobro jutro!

kar ne morem verjet, da sem danes prva. torej, kava, kakav, čaj in krofi za vse (jih je mama speklauser posted image ). v mb spet sije sonček, tako da se že veseliva sprehoda. pa bom za smešen začetek dneva še jaz dodala eno pametno s stani naše 2,5 letnice. namreč, moj na vseh štirih briše tla na hodniku, ona pa: očka, kaj delaš biba leze? user posted image user posted image user posted image

berem da nekateri še niste bili cepljeni, midva pa imava ravno jutri 2. cepljenje. upam, da bo vse ok, pa javim tudi nove mere.
zdaj pa je max že spet tako zaspan, da greva na drugo rundo. želim vam lep teden, brez bolezni in jeze user posted image

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 3360
   RE: Desetke007
25.2.2008 8:00:30   
teka
aha, vidim da me je med pisanjem že jenny anny prehitela....pa nič hudega (bi rekla moja malčica)

(odgovor članu teka)
Neposredna povezava do sporočila: 3361
   RE: Desetke007
25.2.2008 8:22:20   
Jenny Anny
Ne sekiraj se teka, boš ti pa jutr gor dalauser posted image . Tale tvoja biba leze je pa res posrečena, idealno da jo navdušiš za pospravljanje user posted image

Lane31 s čimpa mažeš user posted image  po obrazu, še vedno s zimsko kremo, al bo že faktor?


(odgovor članu teka)
Neposredna povezava do sporočila: 3362
   RE: Desetke007
25.2.2008 8:45:54   
sanosan
Dobro jutro še iz moje strani!

Ker je za kavico že poskrbljeno, bom samo dodala tiramisu za zajtrk, če katera hoče.

Mi včeraj nismo šli v toplice, ker imam na nogi rano, ki še ni zaceljena (dala odstranit lepotično piko, pa so šli šivi komaj v sredo ven) in pa izkoristili smo lepo nedeljsko dopoldne in šli nabirat zvončke na ptujski grad. Popoldne pa še v park v peskovnik, tako da smo kljub vsemu bili zelo športni.

(odgovor članu Jenny Anny)
Neposredna povezava do sporočila: 3363
   RE: Desetke007
25.2.2008 8:55:44   
skuštrana
Dobro jutro še od meneuser posted image Pijem kavo in jem tiramisuuser posted image Upam, da je brez rumauser posted image




_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu sanosan)
Neposredna povezava do sporočila: 3364
   RE: Desetke007
25.2.2008 9:16:19   
suzanamai
Dobro jutro čveke, včeraj je bilo tako lepo vreme, da smo polno izkoristili dan in smo bili zunaj od 10h-17h.
Zoja je bila celo popoldne brez kapice, v tanki jopici in podloženih hlačah brez žabic. še dobro, da sem jo zjutraj bolj malo oblekla, saj drugače bi zgorela, se mi zdi, da je bilo več kot 20°c. Kadar smo bili v senčki, sem jo samo pokrila z dekico. Prehodili smo vsaj 20km, Mai se je na srečo spomnil in vzel rolerje, saj drugače pomoje ne bi zdržal. Skratka enkraten dan, upam da bo še več takih, čeprav so bile temp. čisto neprimerne datumu.
Zoja je danes zopet spala kot top. Spat je šla ob19h, prvič se je zbudila ob 04:15, se podojila in spala do pol9h. Sem jo hodila gledat, če je vse ok. No sedaj sva že pojedle, se previle in sedaj se igra v lupinici.
Ugotovila sem, da se od Hipp kašice veliko bolj nasiti kot od Alette. Saj po Hippu, spi vsaj do 3h, po Alette pa se zbudi čisto prezgodaj, ponavadi že po treh urah.
Imam občutek, da ji res zobki prebijajo, saj me je včeraj tako grizla za prst in je bila čisto nervozna.
 
Skuštrana se priporočam za mai tei.

Janja ti Urbana kar namaži s kremo, vsaj po obrazu, saj je super negovalno mazilo. Zojo vsakič po kopanju namažem po celem telesu in malo zmasiram, pa obvezno zjutraj po obrazu. Pa ne sekiraj se zaradi flaške, dokler je ne uporabljata za cartanje.

Lane samo da je za vami. Zaradi polsestrice, pa bi jaz verjetno ponorela. Sem drugače full mirna in tolerantna, kadar pa ponorim, pa vsi vedo, da ni šale.

Imava pa danes doma tudi Mai-a, saj se je zjutraj slabo počutil in ima 38 vročine, upam da ne bo kaj hujšega in da ga je samo prepihalo v soboto na Rogli.

Sedaj pa moram skuhati korenček in jabolko za princesko.

Uživajte 

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu teka)
Neposredna povezava do sporočila: 3365
   RE: Desetke007
25.2.2008 9:31:32   
tave
Jutro še od mene!

Hvala za kavico. Namesto tiramisuja pa sem jaz za kaj bolj konkretnega npr. kakšen sendvič ali kaj podobnega. No sej zato pa kile ne grejo doluser posted image .
Tejči je glih zdej na igralni blazini in se pogovarja z igračami , ki visijo nad njim. Ga je prou fajn poslušat. Je bil dons zjutri tok dobre volje in se mi naglas smejal ko sem ga ljubčkala pod brado. Prou fajn se mi je zdel.
No še mal pol gre pa v mižule. Upam da vsaj za 2 urci da bom lahko skuhala kosilo, ko se pa zbudi pa takoj ven na sončka.

Punce uživite, se še kaj tipkamo.


lp tave

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 3366
   RE: Desetke007
25.2.2008 9:46:09   
mama06
Dobro jutro še z moje strani!

Včeraj sem vas uspela samo prebrat in potem sem padla v posteljo kar s tamalim, saj sem bila utrujena kot user posted image . Sem bila cel dan leteča od naju pa to tašče. Pa še tamalega sem morala nonstop tovorit s sabo, ker sen "njegova hrana". Dejansko sva bila cel dan zunaj. Je bil celo na rokah in je z velikim zanimanjem zrl v svet, nakar je zapal kot top in 3 ure spaluser posted image


Sedaj ga pa grem dat spat 3 rundo danesuser posted image

LP

(odgovor članu tave)
Neposredna povezava do sporočila: 3367
   RE: Desetke007
25.2.2008 9:57:57   
mehurčica
Dobro jutro z mojo mehurčico:
http://www.youtube.com/watch?v=ETztlcxCSxg

Grem sesat, ker imamo taki tepih od vikenda, da je ne upam gor položit.user posted image

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 3368
   RE: Desetke007
25.2.2008 10:17:28   
janja
Ja user posted image punce, jaz bi rada shujšala, ve mi pa že navsezgodaj delate take lušte. user posted image

Jaz bi tud kavico in tiramisu, njami.

No, mi zadnje čase zjutraj kar lepo spimo. Včeraj smo zjutraj (komplet familija) spali kar do ...10h.

Kakšno vreme je napovedano za danes? V LJ se sonček nekaj trudi prodreti skozi meglo. Mormo res vsak dan čakat tja do 11h ali 12h da normalno posije.

Jaz imam danes tudi Andraža doma. Ponoči je nekaj spet kašljal, pa iz nosa mu teče, zato sem rekla, da naj bo kaka 2 dneva doma, da se mal pocajta. Zdaj mi pa že teži. No, to imam v zahvalo. Ah, ti otroci.

Kje pa je oktoberka? Še zdej ne vem, a je naredila kornije? Pa tolk je insistirala.


_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 3369
   RE: Desetke007
25.2.2008 10:22:57   
valči
user posted image user posted image dobro jutro,Eni!
Je pa taka facika mala,da sem se ji res nasmejalauser posted image
Naša še tega ne zna,trenutno spi drugo rundo,se bo kmalu zbudila.Sem tako vesela,da imamo take lepe dni,da lahko uživamo na sončku,čeprav veter danes piha pri nas.

Smo bili res vsi zunaj,naš fant je ozdravel,če ne bi,bi se mi verjetno zrolalo bit v takem vremenu notuser posted image
Alina-alin, upam,da ste zdravi,da vam ne bo treba bit noter.

lane 31,bogi tvoj,no dobro,da je sedaj vredu s kamnomuser posted image
Pa po starem verjetno,sama,da se ti malo ritem življenja ustaliuser posted image ,no to sem tako pesniško napisala.Saj veš,kaj hočem povedat, Aneta ne bo imela več nočnih obiskovalcev.

Grem perilo obesit in prat dat.Vsak dan samo to delam,vsak večer likam...Mi mož pravi,ko spet likalno postavljam;Ja,kaj ti to delaš?
Jaz pa njemu:Ja,tri otroke imava,si pozabil?!user posted image
Čao


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 3370
   RE: Desetke007
25.2.2008 10:32:45   
sanosan
Skuštrana, en štoplček ruma je v kavici, s katero so keksi politi, tako da bi lahko rekla, da ga ni user posted image .

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 3371
   RE: Desetke007
25.2.2008 11:37:33   
skuštrana
sANOSAN, včeraj je od mojega oče pekel pecivo - skutino, ki ga imam jaz drugače full rada, ampak on da not toliko ruma, da je vse rjavouser posted image Jaz pa to nimam rada, pa še dojim...

Srečanje - če bo 4.3. lepo vreme in se boste dobile zunaj mogoče pridemo tudi mi..Arsen, Liza in jazuser posted image A je tam pred to colnarno kaj placa, da se lahko Liza vozi s kolesom?


Vreme pri nas je bolj ubogo, megla na kubikuser posted image Ampak se sonček že malo kaže in upam, da bo..sem zmenjena s kolegicami za šetnjo po lungomare in če ni lepo vreme je brezveze..

Mei tai - Jasna in vse ki vas zanima dobite predstavitev ob prilikiuser posted image

Joj, punce, jaz sem se z Rijo dogovorila, da postanem uvoznik Baby vac-a za Hrvaško in držte pesti, da bo prodaja šlauser posted image No, včeraj sem preko interneta prodala prve 3user posted image user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu sanosan)
Neposredna povezava do sporočila: 3372
   RE: Desetke007
25.2.2008 12:00:56   
pingi
A zdaj bomo pa že navsezgodaj začele z alkoholom?user posted image
Hec. Ja, tiramisu bi tudi meni pasal, čeprav se strinjam s Tave, da je treba dan začeti s čem bolj krepkimuser posted image

Tele zadnji dnevi so pa tako topli, da sem že čist zmedena, kako naj se oblečem za ven, da ne bom zgorelauser posted image  , pa da me ne bo kasneje popoldne zeblo.

Jaz sem zdaj nadomestila za vseh 5 mesecev nazaj in dodala v album kar nekaj fotk našega korenjaka, pa iz naših izletov, pa še iz najine poroke (če še katero zanima, zdaj, ko je ta tema že mimouser posted image - geslo je PM; moj glih noče, da bi bilo polno njegovih fotk na netuuser posted image )
Ogledate si lahko tudi, kako pri nas zgleda uvajanje GH. Našemu otroku očitno prepočasi dajem v usta in približno na polovici znori in se začne dret, tako da mu je potem do konca treba dobesedno vlivat v usta, pa še vseeno ni čisto zadovoljenuser posted image

Jenny Anny, jaz sem bila pa ravno pred enim letom na Čavnuuser posted image  sem bila seveda že noseča in mi je bilo nazaj grede ful slabo v avtu. Drugače pa je tam res lep razgled na vipavsko dolino pa vse do morja.

Mehurčica, tvoja Eni pa izgleda kot bi imela že malo namazane učke; prava lepotičkauser posted image

Vaše prigode so pa fajn razvedrilo; kaj vse lahko še pričakujemo...

Srečanje zunaj; ja, čolnarna je kul, pa previjalnico imajo. Je pa to najbolj oblegan kraj s strani mamic, ampak sredi tedna dopoldne ni panike (hujši so vikendi). Tudi sam Tivoli je fajn za sprehode.

Ok, se še kaj oglasim, se je ravno mali zbudil po svojem dop. spancu.

Uživajte v sončku!

(odgovor članu sanosan)
Neposredna povezava do sporočila: 3373
   RE: Desetke007
25.2.2008 12:57:44   
jasna
pingi, tole uvajanje GH je pa the bestuser posted image . Ma kaka žličkauser posted image . Si bla pa lepa nevestauser posted image . A to vaju je poročil tist župnik, ki dela tudi v zaporih?

tave, pravkar sem v Mulerju videla tiste dudice, ki jih iščeš. Firma je pa baby nova (al je baby nuovauser posted image , al nekaj takega). Cene pa nisem pogledala.

tave, suzanamai, še katera? - do kdaj so vaši otroci uporabljali 16 colsko kolo? Alen rabi nujno novega, pa ne vem kako velikega naj nabavim. Kdaj so pa šli na 18 colsko?

LP

(odgovor članu pingi)
Neposredna povezava do sporočila: 3374
   RE: Desetke007
25.2.2008 15:19:02   
suzanamai
Joj jasna zdaj si me pa našla. Bom vprašala dragega glede col. Nazadnje smo mu kupili novega za 7 roj. dan, bil mu je sicer malo velik ampak čisto o.k., ravno včeraj sva ugotavljala, da še nima potrebe po večjem. Ti javim za col-e.

Drugače je Mai danes prav revež, temp. mu že cel dan niha od 37,7 do 38,9. Calpola noče ampak naslednjič ko bo nad 38,5 mu ga bom dala. Sedaj je končno malo zaspal.

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 3375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  133 134 [135] 136 137   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  133 134 [135] 136 137   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




spanje dojenčka
nataly33

Ali imate težave pri uspavanju dojenčka?

DA (40%)

NE (60%)


Število vseh glasov: 87

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!